TVP 1
05:45 Notacje - Stanisław Janicki. W starym kinie; cykl dokumentalny
06:00 Kawa czy herbata?
07:50 Leksykon PRL; felieton
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósme
08:35 Vipo i przyjaciele - Moskwa - głodny syberyjski tygrys, odc. 15; serial animowany kraj prod.Niemcy, Hiszpania (2005)
09:00 Jedynkowe Przedszkole ; program dla dzieci
09:30 Owocowe ludki - Poszukiwanie Osta, odc. 38 (Searching for Thistle, ep. 38); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
10:00 Moda na sukces - odc. 4062; serial kraj prod.USA (2003)
10:25 Moda na sukces - odc. 4063; serial kraj prod.USA (2003)
10:50 300 % normy - odc. 14; teleturniej
11:25 Celownik; magazyn
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Europa bez miedzy
12:40 Plebania - odc. 1152; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1541 - txt str.777; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? - odc. 1703; teleturniej muzyczny
14:00 Prawdziwa wyprawa do Amazonii - odc. 5 (Serious Amazon); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
14:30 My Wy Oni ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:10 Pomysł na mieszkanie - Salon w stylu angielskiego domku na wsi (Design Challenge); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007)
15:40 Kuchnia z Okrasą - Jaszczur z ogniska
16:05 Moda na sukces - odc. 4064; serial kraj prod.USA (2003)
16:30 Moda na sukces - odc. 4065; serial kraj prod.USA (2003)
16:50 MŚ w rajdach terenowych - Rajd Dubaju - txt.str.777; felieton
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Klan - odc. 1546 - txt str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1704; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 1157; telenowela TVP
18:55 300 % normy - pytanie 8
19:00 Wieczorynka - Rodzina Rabatków I - Wynalazek pana Rabatka, odc. 10 (Papa Brambles invention); film animowany kraj prod.Francja (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 MŚ w rajdach terenowych - Rajd Dubaju - txt.str.777; felieton
20:10 Pogoda
20:20 Terminator: Kroniki Sary Connor - odc. 1 (Terminator: The Sarah Connor Chronicles, ep. 1) - txt str.777  44'; serial kraj prod.USA (2007)
21:10 Londyńczycy - odc. 2/13 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
22:00 Sprawa dla reportera
22:30 Kulisy serialu "Londyńczycy" - odc. 2/13
22:45 Tajemnice prawdy - Tylko umówione spotkania (By Appointment Only)  84'; thriller kraj prod.USA (2007)
00:15 Łossskot!; magazyn
00:45 Proch, zdrada i spisek - 2 (Gunpowder, Treason and Plot, part 2)  100'; serial kraj prod.Wielka Brytania (2004)
02:25 Notacje - Ignacy Goldwasser. Tragedia w Borysławiu; cykl dokumentalny
02:40 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Złotopolscy - odc. 78 Pożegnania
06:30 Złotopolscy - odc. 79 Interwencje
07:10 Dwójka Dzieciom: Globert przedstawia niezwykły świat natury - odc 16 (Marvi Haemmer praesentiert National Geographic World) kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
07:40 Dwójka Dzieciom - Przygody Goździka Ogrodnika - odc 52/52 Złoty rydel w kamieniu (Gordon The Garden Gnom ep. The Trowel in the Stone); serial animowany kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2005)
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 9:00; Pogoda 8:20, 9:35
10:20 M jak miłość - odc. 299; serial TVP
11:10 Święta wojna - (267) Lek o przedłużonym działaniu; serial TVP
11:45 Rezerwat namiętności - odc. 14/25 Zakazane miłości (25 degrs sud); serial kraj prod.Francja (1999)
12:40 Koło fortuny - odc. 80; teleturniej
13:15 Jean - Michel Cousteau - morskie przygody - Podróż do Kure - odc. 1 (J. M. Coustea - Ocean adventures - Voyage to Kure) - txt str.777  54'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
14:15 Everwood - odc. 22/45 (Everwood s. 1, ep. 121); serial obyczajowy kraj prod.USA (2002)
15:05 Dla niesłyszących - Pogoda na piątek - odc. 9; serial obyczajowy TVP
16:00 Pojedynek nie na żarty - Tomasz Jachimek kontra Formacja Chatelet; widowisko rozrywkowe
16:55 Bulionerzy - odc. 22 - Wycieraczka; serial TVP
17:30 Nie ma to jak hotel - odc. 11/26 (The Suite Life of Zack and Cody ep. To Catch a Thief) - (wersja oryginalna z polskimi napisami); serial komediowy kraj prod.USA (2005)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Sport Telegram
19:00 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu - odc. 7/LVIII - txt str.777; teleturniej
20:05 Barwy szczęścia - odc. 163 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
20:45 Trzeci Oficer - odc. 9 - txt str.777; serial sensacyjny TVP
21:40 Dr House - odc. 45 (House, M. D. ep. Who's Your Daddy? - HOU - 223); serial obyczajowy kraj prod.USA (2005)
22:35 Warto rozmawiać - Ludobójstwo Polaków na Kresach - dlaczego nie pamiętamy ?
23:25 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
23:55 Grzechy po polsku - (22) Sponsor potrzebny na gwałt; program Kamili Dreckiej
00:30 Panorama
00:45 Czy świat oszalał? - Rosja - długie ręce władzy (Murder by numbers in Putin Land)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2007)
01:40 Europa da się lubić - Europa żartuje
02:30 Zakończenie dnia

TVP Info Katowice
06:00 Serwis Info Poranek - oraz 06:15, 06:30, 07:00, 07:30; Pogoda INFO Poranek 06:10, 06:25, 06:47, 07:08, 07:25; Przegląd prasy INFO 06:11, 06:20, 06:37, 06:49, 07:17; Serwis INFO Flesz 06:15, 06:45, 07:15; Korespondent TVP o Poranku 06:41, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
08:00 Serwis info flesz; STEREO
08:03 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd Portali Internetowych; STEREO
08:22 Pogoda Info Poranek; STEREO
08:25 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Info Poranek; STEREO
08:40 Przegląd Prasy Info; STEREO
08:45 Na co dzień
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:09 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:11 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:17 Przegląd Prasy Info; STEREO
09:20 Serwis sportowy; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:41 Pogoda Info Poranek; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:48 Przegląd Prasy Info; STEREO
09:55 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:08 Serwis info flesz; STEREO
10:14 Gość poranka; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:48 Pogoda Info Poranek; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:08 Info Dzień; STEREO
11:13 Zapowiedź "Raport z Polski"
11:19 Serwis Kulturalny; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:43 Pogoda Info Dzień; STEREO
11:47 Info Dzień; STEREO
11:53 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO
12:06 Pięć minut dla zdrowia; magazyn; STEREO
12:12 Info Dzień; STEREO
12:19 Pogoda Info Dzień; STEREO
12:21 Info Dzień; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO
12:46 Info Dzień; STEREO
12:52 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO
13:06 Raport z Polski; STEREO
13:18 Pogoda Info Dzień; STEREO
13:22 Info Dzień; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:47 Serwis sportowy; STEREO
13:53 Info Dzień; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:07 Biznes; STEREO
14:19 Pogoda Info Dzień; STEREO
14:21 Info Dzień; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:46 Info Dzień; STEREO
14:52 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:06 Pogoda Info Dzień; STEREO
15:12 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:46 Serwis Kulturalny; STEREO
15:54 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Studio Senat; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:43 Pogoda Info Dzień; STEREO
16:45 Aktualności
16:48 Pogoda
16:50 Informator GDDKiA
17:00 Cud zdrowia
17:10 TV Katowice zaprasza
17:15 Komentarz - Świat; STEREO
17:30 Serwis Info Dzień; STEREO
17:47 Biznes; STEREO
17:55 Pogoda Info Dzień; STEREO
18:00 Aktualności
18:24 Pogoda
18:30 Sport
18:45 Nasz reportaż
19:00 Propozycje do śląskiej listy przebojów
19:10 Uwaga! Weekend!
19:55 TV Katowice zaprasza...
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:09 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
20:59 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21:06 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:41 Pogoda Info Wieczór; STEREO
21:45 Aktualności
22:00 Sport
22:05 Magazyn meteo
22:18 Minął Dzień; magazyn; STEREO
22:47 Pogoda Info Wieczór; STEREO
22:51 Biznes; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
23:39 Pogoda Info Wieczór; STEREO
23:45 Bez końca (No End In Sight); film dokumentalny kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:42 Transmisja z posiedzenia Komisji Śledczej ds. śmierci Barbary Blidy
02:46 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
03:36 Minął Dzień; magazyn; STEREO
04:04 Zakończenie dnia

Polsat
5:15 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Żar młodości - odc. 44, USA 2001
7:00 TV Market - magazyn reklamowy
7:15 Wielka wygrana - teleturniej
8:00 Dotyk anioła - odc. 9, USA 1994
9:00 Miodowe lata - Ale kino! - odc. 101, Polska 1998-2001
10:00 Rodzina zastępcza plus - Złoty Krzyż Zasługi - odc. 200, Polska 2005
11:00 Sabrina - nastoletnia czarownica - odc. 93, USA 1999
11:30 Na kocią łapę - odc. 16, Polska 2008
12:00 Sue Thomas: Słyszące oczy FBI - odc. 22, Kanada, USA 2003
13:00 Fabryka gwiazd - Akademia ekstra - program rozrywkowy, Polska 2008
14:00 Pierwsza miłość - odc. 779, Polska 2008
14:45 Sabrina - nastoletnia czarownica - odc. 94, USA 1999
15:15 Świat według Bundych - serial komediowy, USA 1994-1995
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:40 Miodowe lata - Informator - odc. 102, Polska 1998-2001
17:30 Fabryka gwiazd - Akademia - program rozrywkowy, Polska 2008
18:00 Pierwsza miłość - odc. 780, Polska 2008
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Na kocią łapę - odc. 17, Polska 2008
20:00 Tylko miłość - odc. 47, Polska 2008
21:00 Piotr Bałtroczyk na żywo - odc. 5, program rozrywkowy, Polska 2008
22:00 Studio LOTTO (w przerwie programu)
22:35 Gotowe na wszystko - odc. 75, USA 2007
23:35 Dorota Gawryluk - konfrontacje - program publicystyczny
0:35 Zakończenie programu (przerwa techniczna)

TVN
5:05 Uwaga! - magazyn reporterów
5:25 Telesklep - magazyn
6:25 Fabryka gry - program rozrywkowy
8:00 Na Wspólnej - odc. 1029, Polska 2008
8:30 Dzień dobry TVN - magazyn kulturalny
11:00 Proste życie - odc. 52, reality show, USA 2003
11:30 Proste życie - odc. 53, reality show, USA 2003      
12:05 Brzydula - odc. 18, Polska 2008
12:35 Superniania - Wójciccy Polska 2007
13:35 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
14:15 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
14:45 Agenci NCIS - odc. 12, USA 2005
15:45 Rozmowy w toku - talk-show
16:55 Sąd rodzinny - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
17:55 Brzydula - odc. 19, Polska 2008
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Na Wspólnej - odc. 1030, Polska 2008
20:45 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
21:30 Z ust do ust - komedia romantyczna, USA 2005
23:30 Twarzą w twarz - odc. 9, Polska 2008
0:30 Multikino - magazyn filmowy
0:55 Uwaga! - magazyn reporterów
1:15 Wrzuć na luz - program rozrywkowy
2:15 Telesklep - magazyn
2:35 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.00 V-Max - magazyn motoryzacyjny
05.20 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
05.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
06.55 TV Market - magazyn reklamowy
07.30 Kasa na bank - program interaktywny
08.30 Beverly Hills 90210 (8) - serial obyczajowy, USA
09.30 Idiotki nie idą do nieba (72) - telenowela, Meksyk
10.30 Mała czarna - talk show
11.30 Idiotki nie idą do nieba (73) - telenowela, Meksyk
12.30 Happy Hour - program rozrywkowy
13.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
14.00 Dziewczyny fortuny
15.00 Beverly Hills 90210 (9) - serial obyczajowy, USA
16.00 Idiotki nie idą do nieba (74) - telenowela, Meksyk
17.00 Mała czarna - talk show
18.00 Idiotki nie Idą do nieba (75) - telenowela, Meksyk
19.00 Kłamczuch - program rozrywkowy
20.00 Dziewiąte wrota - thriller, Francja/Hiszpania/USA 1999
22.50 Kłamczuch - program rozrywkowy
23.45 Geneza (9) - serial sensacyjny, Hiszpania
00.45 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Leksykon PRL; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - Bajkowe potrawy; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Skarby nieodkryte - (43); program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Londyńczycy - odc. 1/13; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 E-lementarz; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Magazyn przechodnia - Paznokcie i pazury; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:10 Zaproszenie - Góra dziwnych zdarzeń Ślęża; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 1153; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1535; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Tydzień Polski; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Egzamin z życia - odc. 108; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Zabierz mnie stąd  45'; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Bronisław Wildstein przedstawia; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Sztuka dokumentu - Edward Skórzewski i Jerzy Hoffman  23'; cykl dokumentalny; reż.:Bartosz Paduch; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Raj; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Hurtownia książek; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - Bajkowe potrawy; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kołyma ... na dnie życia; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele - .; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 1153; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przygody Bolka i Lolka - Morska wyprawa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:10 Pogoda; STEREO
20:15 Klan - odc. 1535; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Teatr przypomnień - Godzina szczytu  72'; reż.:Olga Lipińska; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Magda Celówna, Krystyna Chimanienko, Barbara Horawianka, Emilia Krakowska, Teresa Nawrort, Małgorzata Niemirska, Kazimiera Utrata, Ryszard Barycz, Marian Friedman; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Bronisław Wildstein przedstawia; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Konie i ludzie  22'; film dokumentalny; reż.:Teresa Kotlarczyk; STEREO, Dozwolone od lat 18
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
00:05 Pogoda Info Wieczór; STEREO
00:10 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1153; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody Bolka i Lolka - Morska wyprawa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1535; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Teatr przypomnień - Godzina szczytu  72'; reż.:Olga Lipińska; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Magda Celówna, Krystyna Chimanienko, Barbara Horawianka, Emilia Krakowska, Teresa Nawrort, Małgorzata Niemirska, Kazimiera Utrata, Ryszard Barycz, Marian Friedman; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Konie i ludzie  22'; film dokumentalny; reż.:Teresa Kotlarczyk; STEREO, Dozwolone od lat 18
04:45 Bronisław Wildstein przedstawia; talk-show; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Polska z bocznej drogi - Sołtysi; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVS
06.40 Telezakupy 
07.00 Radio
10.00 Silesia Informacje 
10.25 Kopalnia Wiedzy 
10.50 Telezakupy
11.10 Radio 
12.00 Silesia Informacje 
12.15 Telezakupy 
12.35 Finał listy śląskich szlagierów 
13.20 Rozmowa Silesia Informacji 
13.35 Koncert życzeń 
14.00 Silesia Informacje, flesz 
14.05 Telezakupy
14.20 Wywiady księdza A. Nowaka 
14.50 Silesia Informacje, flesz
14.55 Telezakupy 
15.10 Na przełaj
15.40 Telezakupy 
16.00 Silesia Informacje 
16.20 Sportowy styl
16.50 Koncert życzeń 
17.15 Silesia Informacje - komentarze 
17.50 Akcja Kryminalna 
18.21 Kopalnia Wiedzy 
19.00 Filmowe wertiko
19.30 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów 
20.00 Silesia Informacje, flesz 
20.05 Ok-No 
21.00 Silesia Informacje 
21.45 Rozmowa - gość TVS 
22.00 Telezakupy 
22.30 Akcja Kryminalna 
23.00 Silesia Informacje 
23.30 Telezakupy 
23.45 Radio 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.