FANDOM


TVP 1
06.55 Podróże małe i duże: Bocznymi drogami - Wycieczka na Warmię - pr. edukacyjny
07.20 Telezakupy
07.35 Górnicze miasteczko (44) - serial obyczajowy
08.00 Wiadomości
08.15 Kuchnia wróżki: Soczewica Diogenesa - program dla dzieci
08.25 Julek i zwierzęta - pr. dla dzieci
08.40 Kamienna tajemnica (9) - serial dla młodzieży
09.10 Raj - magazyn dla młodzieży
09.40 Pan Złota Rączka (13) - serial komediowy
10.00 Słodkie zmartwienia (19) - serial dla młodzieży
10.25 Złote Łany (12) - telenowela dokumentalna
10.55 Gwiazdy w Jedynce: Darren Hayes - pr. rozrywkowy
11.20 Wielkie sprzątanie - magazyn
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Rewolwer i melonik (55, 56) - serial sensacyjny
14.10 Klan (608) - telenowela
14.30 Sopot na bis
15.00 Wiadomości
15.10 Plebania (194, 195 ,196)
16.30 Moda na sukces (1710) - telenowela
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial komediowy
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.50 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19.10 Wieczorynka: Przygody rozbójnika Rumcajsa
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.10 Kino w mundurze: Hubal - dramat wojenny, Polska 1973
22.20 Mój ślad w Telewizji - cykl dokumentalny (powt.)
22.25 50 lat TVP: Sopot na bis
22.50 Monitor Wiadomości
23.00 Studio sport: Mityng lekkoatletyczny Golden League w Brukseli
23.45 Serial z pieprzykiem: Rekiny i płotki (19,20) - serial obyczajowy
01.40 Motown Live
03.25 Zakończenie programu

TVP 2
07:45 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy; odc.430 Kandydat na lokatora; telenowela TVP
09:00 50 lat TVP; Koniec babiego lata; 1975  film obyczajowy prod. polskiej (49'); reż: Ewa Kruk; wyk: Krystyna Adamiec-Kozłowska, Krzysztof Kolberger, Ewa Żukowska, Krzysztof Majchrzak
10:00 Modelki; odc.13-ost. - Top; telenowela dok.prod.TVP
10:30 Galgameth; Galgameth; 1996  film fab.prod.USA; reż: Sean McNamara; wyk: Devin Oatway,Johna Steward,Stephen Macht
12:05 Biuro ogłoszeń; odc.9
12:30 To twoja droga; Anna; reportaż
12:50 Abecadło dźwięków; odc.44
13:00 Panorama
13:10 Kabaret wśród gwiazd - Jubileuszowa AFERA; (2)
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc.20/23 - Pogromcy duchów; serial prod.australijskiej
14:25 Tata, a Marcin powiedział; Kłopoty z kobietami
14:35 Taksówka Jedynki; Pajac
14:50 Doktor z alpejskiej wioski; odc.94-Niebieska poświata; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:30 Ach, jak przyjemnie!; odc.10-Regaty; telenowela dok.prod.TVP
16:50 Złotopolscy; odc.431-Odpowiedź prezydenta; telenowela TVP
17:15 Złotopolscy; odc.432- Szczęśliwy ojciec; telenowela TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 50 lat TVP; Czterdziestolatek - 20 lat później; odc.13/15- Pod klucz, czyli prawo własnośći; serial TVP
20:00 Studio sport; Golden League; Bruksela 2002
20:35 Studio sport; Superpuchar Europy; Real Madryt-Feyenoord; w przerwie Panorama
20:45 Superpuchar Europy; Real Madryt - Feyenoord
21:38 Panorama /w przerwie meczu/
22:50 Panorama
23:05 Sport-telegram
23:12 Prognoza  pogody
23:20 Oczarowanie; 1996  dramat obyczajowy prod.USA/tylko dla dorosłych/; reż: Eric Schaeffer; wyk: Eric Schaeffer,Amanda Decadenet
00:45 Umiarkowani, dyskretni; film fab.prod. fra.
02:30 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Kosmiczne wojny - serial anim.
7.25 Szkoła przetrwania
7.50 Jednostka DELTA (13) - serial
8.50 Xena. wojownicza księżniczka (89) - serial
9.45 Graczykowie. czyli Buła i spóła (81) - serial
10.15 Podryw kontrolowany
10.45 Przyjaciele (121) - serial
11.10 Strażnicy miasta (6) - serial
12.00 Różowa pantera
12.15 Adam i Ewa (44) - serial
12.45 Apetyt na miłość
13.15 Z afrykańskiego pamiętnika (26) - serial
14.15 Disco relax
15.15 Kosmiczne wojny - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (102) - serial
16.50 Crime story (20) - serial
17.45 Różowa pantera
17.50 Sabrina, nastoletnia czarownica (93) - serial
18.15 Adam i Ewa (45) - serial
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (58) - serial
20.00 Idol
21.00 Pierwszy rok służby (8) - serial, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.00 Z Archiwum X (21) - serial
23.00 Informacje i sport
23.20 Prognoza pogody
23.25 Graffiti
23.35 Różowe lata siedemdziesiąte (25) - serial
0.05 Ostatnia misja - film akcji USA (1994), wyk. Billy Wirth, Corbin Bernsen
1.45 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.35 Extra wizjer - magazyn
5.50 Tajemnice pocałunku (69) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (152) - telenowela
7.50 Srebrny surfer (1) - serial anim.
8.15 Kapitan Planeta - serial anim.
8.40 Scooby Do - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.45 Kto was tak urządził? - magazyn
13.15 Kapitan Planeta - serial anim.
13.40 Scooby Do - serial anim.
14.05 Przygody Animków - serial anim.
14.30 Klient (13) - serial
15.30 Milionerzy
16.15 Brzydula (153) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (70) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Extra Wizjer
20.00 Superkino: Jackie Chan - Przyjemniaczek - komedia sens. Hongkong (1997
21.55 Dzika banda - western USA (1969
0.40 Nocne rozmowy w toku - talk show
1.40 HBO na stojaka
2.10 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Regionalna
6.30 Kostek
7.00 Zuzia i jej przyjaciele
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Dany opowiedz mi
8.00 Program lokalny
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 - 16.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP w godz. 9.30,10.30, 11.30, 12.30. 13.30, 14.30 i 15.30 - Kurier
16.00 Program lokalny
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Wyprawa za jeden uśmiech
17.15 Znaki czasu
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17.50 Program lokalny
19.20 Regiony kultury
19.30 Skarb sekretarza
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Prognoza pogody
20.50 Echa dnia
21.15 Program lokalny
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Program lokalny
22.00 Eurotel
22.15 Patrol Trójki
22.30 Kurier
22.45 Prognoza pogody
22.50 Potęga obrazu
23.50 Legenda o świętym pijaku
1.55 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Muzyczny VIP
6.30 Topowe lato
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
8.35 Beetleborgs (44) - serial
9.00 Fiorella (96) - serial
9.55 Życiowa szansa
10.50 Przygody Sindbada Żeglarza (9) - serial
11.40 Oni, ona i pizzeria (21) - serial
12.05 Walka o przetrwanie (3) - serial dok.
13.00 Muzyczny VIP
13.30 Topowe lato
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Beetleborgs (45) - serial
15.00 Fiorella (97) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Tato, co ty na to (22) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa
19.00 Baza Pensacola (20) - serial
20.00 Najbliżsi sąsiedzi - dramat obycz. USA (1996)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Baza Pensacola (21) - serial
23.15 Głowa rodziny - serial anim.
23.45 Shirley Tempie (2) - film dok.
0.35 X Laski
1.05 Muzyczne listy
1.55 Strefa P - magazyn
2.30 Super VIP
3.00 To się w głowie nie mieści

TVN 7
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (2) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (80) - telenowela
9.40 Melrose Place (172) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.40 Porywy serca (49) - telenowela
12.30 Telesklep
14.40 Albert - serial anim.
15.05 Dragon Bali GT - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (82) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (45) - serial
17.15 Władca zwierząt (41) - serial
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (12) - serial
19.05 Melrose Place (173) - serial
20.00 MacShayne - ostatnie zadanie - film sens. USA (1994)
21.50 Władca zwierząt (42) - serial
22.45 Big Brother I
23.30 Autor - komedia USA (1994)
1.10 Tajna broń - film sens. USA (1995)
2.40 Koniec programu

TV Polonia
07:00 Animacje dla dorosłych; Scherzo; film Krzysztofa Nowaka
07:05 Ciuciubabka; 1977  film obyczajowy prod. polskiej (50'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Gabriela Kownacka, Wiesław Wójcik, Bohdana Majda, Anna Jaraczówna
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Mąż pod łóżkiem; 1967  nowela filmowa prod. polskiej (27'); reż: Stanisław Różewicz; wyk: Bronisław Pawlik, Irena Szczurkowska, Marian Jastrzębski, Roman Wilhelmi i inni
08:50 Bolek i Lolek; odc. 11/13 - Poławiacze skarbów; serial animowany dla dzieci
09:00 Król zwierząt; teleturniej dla najmłodszych
09:25 Hrabia Kaczula; odc. 21/44 - Tajemnica Muzeum Figur Woskowych; serial animowany dla dzieci
09:45 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
10:00 Wielcy reformatorzy teatru; Wincenty Drabik; program Marii Nockowskiej
10:20 W rajskim ogrodzie; ...Andaluzji; program Wojciecha Popkiewicza
10:45 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 4; program Bogusława Wołoszańskiego
11:15 Biografie; Zawód pisarz. Jan Józef Szczepański; film dokumentalny Pawła Woldana; powt.
12:00 Wiadomości
12:10 Zespół adwokacki; odc. 12/12; 1993  serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska
13:00 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia
13:15 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO); wyk: Magda Wójcik
13:50 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Personel; 1986  dramat obyczajowy prod. polskiej (67'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Juliusz Machulski, Małgorzata lorentowicz, Włodzimierz Boruński, Michał Tarkowski, Tomasz Lengren; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Wielcy reformatorzy teatru; Wincenty Drabik; program Marii Nockowskiej; powt.
15:45 W rajskim ogrodzie; ...Andaluzji; program Wojciecha Popkiewicza; powt.
16:10 Nie tylko o...; Rozmowa z Małgorzatą Zajączkowską
16:30 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 4; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Bolek i Lolek; odc. 12/13 - Sportowcy; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek; odc. 13/13 - Dwaj rycerze; serial animowany dla dzieci
18:00 Król zwierząt; teleturniej dla najmłodszych; powt.
18:25 Hrabia Kaczula; odc. 21/44 - Tajemnica Muzeum Figur Woskowych; serial animowany dla dzieci; powt.
18:50 Mąż pod łóżkiem; 1967  nowela filmowa prod. polskiej (27'); reż: Stanisław Różewicz; wyk: Bronisław Pawlik, Irena Szczurkowska, Marian Jastrzębski, Roman Wilhelmi i inni; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; - Pechowe lody; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Zespół adwokacki; odc. 12/12; 1993  serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
20:55 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
21:05 Bezludna wyspa; program rozrywkowy; wyk: goście: Marcin Daniec, Jerzy Engel, Andrzej Zieliński
22:00 50 lat TVP; Mieliśmy wtedy po 16 lat; 1961  program rozrywkowy; wyk: Jerzy Dobrowolski, Elżbieta Czyżewska, Barbara Krafftówna, Jan Kobuszewski, Bronisław Pawlik, Mieczysław Czechowicz
22:50 Panorama
23:05 Sport-telegram
23:12 Pogoda
23:15 Życie na gorąco; odc. 9 /9/ - Bolzano; 1978  serial TVP; reż: Andrzej Konic; wyk: Leszek Teleszyński i inni
00:30 Monitor  Wiadomości
00:45 Droga Wrocławia do EXPO; reportaż Waldemara Chudziaka; powt.
01:15 Miś Uszatek; - Pechowe lody; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Mąż pod łóżkiem; 1967  nowela filmowa prod. polskiej (27'); reż: Stanisław Różewicz; wyk: Bronisław Pawlik, Irena Szczurkowska, Marian Jastrzębski, Roman Wilhelmi i inni; powt.
02:30 Zespół adwokacki; odc. 12/12; 1993  serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
03:25 Bezludna wyspa; program rozrywkowy; wyk: goście: Marcin Daniec, Jerzy Engel, Andrzej Zieliński; powt.
04:20 Prawdziwe psy; odc. 6/12; telenowela dokumentalna Krzysztofa Langa
04:45 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:15 Sport-telegram; powt.
05:20 Pogoda; powt.
05:25 Sensacje XX wieku; Stalowe przymierze cz. 4; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
05:45 Śladami faraonów; reportaż Artura Głowackiego; powt.
06:00 Nie tylko o...; Rozmowa z Małgorzatą Zajączkowską; powt.
06:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Smak "Ziemi Obiecanej"
06:40 Obóz nad jeziorem; reportaż Anity Ostaszewskiej
07:00 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Teletubbies - serial anim. (o)
8.25 Mirka - film obycz. franc.- hiszp.-wł. (1999)
10.25 Zalotnik w akcji - komedia USA (2000)
11.50 Zygfryd - film obycz. pol. (1986)
13.25 Łapu-capu extra
13.55 2000 i wystarczy - komediodramat kanad. (1900)
15.30 The Flintstones - film famil. USA (1994)
17.05 Bandolero! - western USA (1968)
18.50 Jordan w akcji - serial
19.35 Teletubbies - serial anim. (o)
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Kamera na froncie - film dok.
22.30 Bez skazy - film obycz. USA (1999)
0.20 Shaft - film sens. USA (2000)
2.00 Anatomia sławy - komediodramat kanad.-franc. (2000)
3.45 Lekcja martwego języka - historyczny, pol. (1979)
5.30 Nazwij to snem - dramat ang.- franc. (1999)
(o) - odkodowany

HBO
06:30 Świat na talerzu - komedia Australia 2000 100min.
08:10 Pod niebem Henrietty - film przygodowy USA 1995 110min.
10:00 Wróżka - film dla dzieci Wielka Brytania 1999 90min.
11:30 Cinema, cinema (34) - magazyn filmowy 25min.
11:55 Cudzoziemka - dramat Polska 1986 105min.
13:40 Na planie (34) - program dokumentalny 30min.
14:10 Niekończąca się opowieść - Baśnie (1) - film dla dzieci Kanada 2001 90min.
15:40 Zielony smok - dramat USA 2001 110min.
17:30 Tzatziki - film dla dzieci Szwecja 2001 90min.
19:00 Świat na talerzu - komedia Australia 2000 95min.
20:35 Cinema, cinema (35) - magazyn filmowy 25min.
21:00 Gniazdo os - dramat USA 2000 95min.
22:35 Włóczęga - thriller USA 1999 90min.
00:05 Jak ugryźć 10 milionów - komedia kryminalna USA 2000 100min.
01:45 Pierwsza miłość nie rdzewieje - dramat USA 2000 95min.
03:20 Dobre dziecko - dramat USA 1998 90min.

Le Cinema
14:00 Perła nocy - film fantastyczny Francja/Włochy 1955 150min.
16:30 Mężczyźni i inne katastrofy - kom. Niemcy 1999 90min.
18:00 Romans - dramat Włochy 1971 120min.
20:00 Przeboje lata - podsumowanie - magazyn 30min.
20:30 Widmo śmierci - horror Wielka Brytania/Włochy 1987 90min.
22:00 Teresa Raquin (1) - dramat Wielka Brytania 1979 60min.
23:00 Ja, Klaudiusz (13) - serial historyczny Wielka Brytania 1976 90min.
00:30 Z archiwum seksu: Portret duszy (4) - film erotyczny Wielka Brytania 1998 90min.
02:00 Niezwykłe namiętności: W potrzasku (6) - serial erotyczny Wielka Brytania 1998 90min.

Canal + Żółty
12:00 Minisport + 10min.
12:10 Łapu capu - magazyn 5min.
12:15 Nie przegap 10min.
12:25 Diabelski młyn - filmy animowane 35min.
13:00 Teletubbies 2 - serial anim. Wielka Brytania 1997 25min.
13:25 Niech cię odleci mara - film obyczajowy Polska 1983 100min.
15:05 Z premedytacją - film sensacyjny USA 2000 90min.
16:35 Weekend - film obyczajowy USA 1999 100min.
18:15 Hollywood atakuje! - komedia Francja/USA 2000 105min.
20:00 Niesamowita częstotliwość - film fantastyczny USA 2001 85min.
21:25 Wakacyjna pułapka - komedia Niemcy 1999 95min.
23:00 Wierność - dramat Francja 2000 165min.
01:45 Prezydencki pat - film obyczajowy USA 2000 100min.
03:25 Henry i June - film obyczajowy USA 1990 135min.

Cartoon Network/TCM
06:00 Żywiołki CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE - serial dla dzieci 25min.
06:25 Kacper - serial dla dzieci 30min.
06:55 Miś Yogi - serial dla dzieci USA 25min.
07:20 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial dla dzieci 25min.
07:45 Mike, Lu i Og - serial dla dzieci 25min.
08:10 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci 25min.
08:35 Atomówki - serial dla dzieci 25min.
09:00 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci 25min.
09:25 Strażnicy czasu - serial dla dzieci 25min.
09:50 Owca w wielkim mieście - serial dla dzieci 25min.
10:15 Ed, Edd + Eddy - serial dla dzieci 20min.
10:35 Maska - serial dla dzieci 25min.
11:00 Głupi i głupszy - serial dla dzieci 25min.
11:25 Dwa głupie psy - serial dla dzieci 25min.
11:50 Tex Avery Show - serial dla dzieci 10min.
12:00 Jam łasica - serial dla dzieci 30min.
12:30 Ed, Edd + Eddy - serial dla dzieci 25min.
12:55 Atomówki - serial dla dzieci 25min.
13:20 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci 25min.
13:45 Johnny Bravo - serial dla dzieci 15min.
14:00 Nowe przygody Freda i Barneya - serial dla dzieci 25min.
14:25 Jetsonowie - serial dla dzieci 20min.
14:45 Scooby Doo - serial dla dzieci 25min.
15:10 Tom i Jerry - serial dla dzieci 25min.
15:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci 25min.
16:00 Atomówki - serial dla dzieci 30min.
16:30 Ed, Edd + Eddy - serial dla dzieci 30min.
17:00 Johnny Bravo - serial dla dzieci 30min.
17:30 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci 30min.
18:00 Chojrak - tchórzliwy pies - serial dla dzieci 30min.
18:30 Looney Tunes - serial dla dzieci 30min.
19:00 Tom i Jerry - serial dla dzieci 30min.
19:30 Flintstonowie - serial dla dzieci 30min.
20:00 X Men: Ewolucja - serial dla dzieci 30min.
20:30 Batman przyszłości - serial dla dzieci 30min.
21:00    "Raj gangsterów" NOCNY SEANS FILMOWY TCM
film dokumentalny
21:05    "Shaft" reż.Gordon Parks, wyk.Richard Roundtree, Charles Cioffi, Moses Gunn, Gwenn Mitchell thriller USA 1971
22:55    "Shaft" Zbliżenia program dokumentalny
23:00    "Wielka wygrana Shafta" reż.Gordon Parks, wyk.Richard Roundtree, Joseph Mascolo, Moses Gunn, Kathy Imrie thriller USA 1972
00:50    "Shaft w Afryce" reż.John Guillermin, wyk.Richard Roundtree, Frank Finlay, Neda Arneric, Vonetta McGee film kryminalny USA 1973
02:30    "Shaft" - Soul in Cinema Zza kulis program dokumentalny 


TV Puls
07:00    Jak się robi...? reportaż
07:30    Telesklep
08:10    "Ulica zakochanych" reż.Jaime Humberto Hermosillo, wyk.Omar Fierro, Silvia Navarro, Juan Manuel Bernal, Sergio Basanez telenowela Meksyk 2000
09:05    "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
09:30    "Wiosna Ludów" "Był sobie człowiek" serial animowany Francja
10:00    "Dotyk anioła" reż.Terrence O'Hara, wyk.Roma Downey, Della Reese, John Dye, Alexis Cruz serial obyczajowy USA 1994
11:00    "Kobiety mojego życia" reż.Klaus Peter Witt, wyk.Günter Mack, Ursula Buschhorn, Julia Dahmen, Fritzi Eichhorn serial obyczajowy Niemcy 1995
12:00    "Allo, allo" reż.David Croft, wyk.Gordon Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Francesca Gonshaw serial komediowy Wielka Brytania 1984-1992
12:30    Poznaj świat magazyn podróżniczy
12:50    Telesklep
14:50    M Kwadrat talk show Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny
15:15    "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy USA 1987
15:45    "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
16:10    "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
16:35    "Wiosna Ludów" "Był sobie człowiek" serial animowany Francja
17:05    "Kobiety mojego życia" reż.Klaus Peter Witt, wyk.Günter Mack, Ursula Buschhorn, Julia Dahmen, Fritzi Eichhorn serial obyczajowy Niemcy 1995
18:00    M Kwadrat talk show Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny
18:30    "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy USA 1987
19:00    "Dotyk anioła" reż.Peter Hunt, wyk.Roma Downey, Della Reese, John Dye, Bruce Davison serial obyczajowy USA 1994
20:00    Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20:20    "Wigilijny romans" reż.Sheldon Larry, wyk.Olivia Newton-John, Gregory Harrison, Stephen E. Miller, Teryl Rothery dramat obyczajowy USA 1994
22:00    Real autoklub.pl magazyn motoryzacyjny
22:30    "Gang" "Resurrection Boulevard" reż.Jeremy Kagan, wyk.Michael DeLorenzo, Nicholas Gonzales, Ruth Livier, Mauricio Mendoza serial obyczajowy USA 2000
23:20    Poznaj świat magazyn podróżniczy
23:50    M Kwadrat talk show Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny
00:25    "Gang" "Resurrection Boulevard" reż.Jeremy Kagan, wyk.Michael DeLorenzo, Nicholas Gonzales, Ruth Livier, Mauricio Mendoza serial obyczajowy USA 2000
01:15    Zakończenie programu 

TVP3 Białystok
06:35    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Obiektyw program informacyjny
08:15    Kinoman magazyn filmowy
08:25    Koneser magazyn aktualności kulturalnych
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Diagnoza magazyn medyczny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Wyprawa za jeden uśmiech magazyn
17:15    Znaki czasu magazyn
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Podlaska Galeria Prezentacji
18:00    Obiektyw program informacyjny
18:20    Gość dnia wywiad
18:30    Okiem reportera cykl reportaży
18:50    Portrety
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Surfowanie na ekranie
21:25    Koneser magazyn aktualności kulturalnych
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Obiektyw program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:55    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Legenda o świętym pijaku" reż.Ermanno Olmi, wyk.Rutger Hauer, Anthony Quayle, Sandrine Dumas, Dominique Pinon dramat obyczajowy Francja/Włochy 1988
02:00    Zakończenie programu 

TVP3 Bydgoszcz
06:35    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
08:15    Rozmowa dnia program publicystyczny
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    1200 sekund toruńskiego sportu program sportowy
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Wyprawa za jeden uśmiech magazyn
17:15    Znaki czasu magazyn
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Karnet kulturalny
18:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
18:20    Legendy regionu reportaż Mariusza Guzka
18:30    Letni salon Trójki
18:55    Jelito grube Diagnoza program medyczny
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Rozmowa dnia program publicystyczny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:55    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Legenda o świętym pijaku" reż.Ermanno Olmi, wyk.Rutger Hauer, Anthony Quayle, Sandrine Dumas, Dominique Pinon dramat obyczajowy Francja/Włochy 1988
02:00    Zakończenie programu 

TVP3 Gdańsk
06:35    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
08:15    Magazyn olsztyński
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Kość niezgody program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Wyprawa za jeden uśmiech magazyn
17:15    Znaki czasu magazyn
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Panorama - flesz program informacyjny
18:00    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe program informacyjny
18:20    Halo, Trójka
18:35    "Liryka mojego życia" film dokumentalny
19:10    Gość Trójki wywiad
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Magazyn olsztyński
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:55    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Legenda o świętym pijaku" reż.Ermanno Olmi, wyk.Rutger Hauer, Anthony Quayle, Sandrine Dumas, Dominique Pinon dramat obyczajowy Francja/Włochy 1988
02:00    Zakończenie programu 

TVP3 Kraków
06:35    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Kronika program informacyjny
08:10    U siebie program mniejszości narodowych
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:40    Msza święta dla chorych
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Wyprawa za jeden uśmiech magazyn
17:15    Znaki czasu magazyn
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Tematy dnia program publicystyczny
18:00    Kronika program informacyjny
18:20    Rekomendacje kulturalne magazyn kulturalny
18:40    Warto wiedzieć program informacyjny
18:45    Życiorysy z refrenem program rozrywkowy
19:15    Warto wiedzieć program informacyjny
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Tematy dnia program publicystyczny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Kronika program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:55    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Legenda o świętym pijaku" reż.Ermanno Olmi, wyk.Rutger Hauer, Anthony Quayle, Sandrine Dumas, Dominique Pinon dramat obyczajowy Francja/Włochy 1988
02:00    Zakończenie programu 

TVP3 Poznań
06:35    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Teleskop - flesz program informacyjny
08:05    Mała czarna z Telewizją Poznań
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Wywiad Teleskopu Lubuskiego
16:15    Gruchmanowie Korzenie magazyn
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Wyprawa za jeden uśmiech magazyn
17:15    Znaki czasu magazyn
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Jerzy Smorawiński Znani z Wiejskiej
18:00    Teleskop - wydanie główne program informacyjny
18:20    Teleskop poznański program informacyjny
18:35    Program rozrywkowy
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Wiadomości sportowe program informacyjny
21:20    Wywiad Teleskopu
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Teleskop miejski program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:55    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Legenda o świętym pijaku" reż.Ermanno Olmi, wyk.Rutger Hauer, Anthony Quayle, Sandrine Dumas, Dominique Pinon dramat obyczajowy Francja/Włochy 1988
01:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
02:00    Zakończenie programu 

TVP3 Wrocław
06:35    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Fakty program informacyjny
08:15    Fakty komentarze program informacyjny
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP
10:30    Kurier program informacyjny
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP
13:30    Kurier program informacyjny
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP
16:00    Antropologia teatru
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Wyprawa za jeden uśmiech magazyn
17:15    Znaki czasu magazyn
17:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
17:50    Dolnośląskie lato
18:00    Fakty - wydanie główne program informacyjny
18:15    Prognoza pogody
18:20    Magazyn aktualności kulturalnych
18:35    Czas na bajkę program dla dzieci
18:50    Kowalski i Schmidt magazyn
19:15    Prognoza pogody
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Skarb sekretarza" reż.Olaf Lubaszenko, wyk.Joanna Kurowska, Leszek Malinowski, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Łazuka serial komediowy Polska 2000
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Fakty komentarze program informacyjny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Fakty Wrocław program informacyjny
21:55    Prognoza pogody
22:05    Eurotel magazyn
22:15    Patrol Trójki magazyn policyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:55    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Legenda o świętym pijaku" reż.Ermanno Olmi, wyk.Rutger Hauer, Anthony Quayle, Sandrine Dumas, Dominique Pinon dramat obyczajowy Francja/Włochy 1988
02:00    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:00    Twój lekarz magazyn medyczny
05:15    Wystarczy chcieć magazyn medyczny
05:30    Różowa landrynka program erotyczny
06:00    Informacje
06:15    Graffiti program publicystyczny
06:25    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
06:50    Komicy występują w Polsacie
07:05    Muzyka polska
08:30    Piosenka na życzenie
09:30    VIP - wydarzenia i plotki
10:00    Muzyczny relax
12:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:50    Komicy występują w Polsacie
13:05    Strefa P program muzyczny
13:30    Supergol magazyn sportowy
14:00    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:30    A ku ku program rozrywkowy
15:00    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    Telenowela
17:00    4x4 magazyn motoryzacyjny
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
18:30    Telenowela
19:00    TV Market
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    Serial komediowy
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    Komicy występują w Polsacie
22:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Informacje
23:15    Graffiti program publicystyczny
23:30    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
00:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
00:30    Telenowela
01:00    Pasmo informacyjne
01:30    Serial komediowy
02:15    TV Market
02:30    VIP - wydarzenia i plotki
03:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
03:30    Dziennik
03:45    Hot Chat program publicystyczny
04:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
04:30    Skawalker koncert 

TMT
07.00   Początek programu
07.05   Teraz Muzyczna Telewizja
08.00   "Zadziwiający Amsterdam" film dokumentalny, Holandia
08.30   "Holandia buduje Batawię" film dokumentalny, Holandia
09.00   W Garnku - magazyn kulinarny, Polska 2002
09.30   Teraz Muzyczna Telewizja
10.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
10.30   Telesprzedaż
10.45   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
12.00   Telesprzedaż
12.15   Teraz Muzyczna Telewizja
13.00   "Zadziwiający Amsterdam" film dokumentalny, Holandia
13.30   "Holandia buduje Batawię" film dokumentalny, Holandia
14.00   Teraz Muzyczna Telewizja
15.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
15.30   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
16.00   V6 - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
16.30   Smak muzyki - program muzyczny, Polska 2002
17.00   Telesprzedaż
17.30   Magia Tarota - program o wróżbach, Polska 2002
18.00   W Garnku - poradnik kulinarny, Polska 2002
18.30   Auto Plus TV - magazyn motoryzacyjny Polska
19.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
19.30   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
20.00   Telesprzedaż
20.30   Muzyczny Głos - magazyn muzyczny, Polska 2002
21.00   "Życie na dworze królewskim" film dokumentalny, Szwecja
21.30   TMT - Trucker Music Television. Program muzyczno-samochodowy, Polska 2002
22.00   Smak muzyki - magazyn muzyczny, Polska 2002
22.30   Teraz Muzyczna Telewizja
23.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
23.30   Teraz Muzyczna Telewizja
00.00   koniec programu

Eurosport
08:30    Series magazyn sportów motorowych
09:00    Mistrzostwa Świata w Sewilli Kajakarstwo półfinały 1000 i 500 m
12:30    Mistrzostwa Świata w Bourg Saint Maurice (najważniejsze wydarzenia) Kajakarstwo górskie
14:00    Puchar UEFA - losowanie 1 rundy Piłka nożna
14:45    Turniej US Open w Nowym Jorku (najważniejsze wydarzenia) Tenis ziemny
16:45    Nowojorskie ciekawostki magazyn
17:00    Turniej US Open w Nowym Jorku - 5 dzień Tenis ziemny
23:00    Wiadomości Eurosportu
23:15    Turniej US Open w Nowym Jorku - 5 dzień Tenis ziemny
01:15    Wiadomości Eurosportu
01:30    Zakończenie programu 

CANAL+ NIEBIESKI
06:00    Zakończenie programu
09:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Wisła Kraków - Groclin Grodzisk
11:15    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Polonia Warszawa - Lech Poznań
13:30    Moto+ magazyn motoryzacyjny
14:00    "Człowiek firmy" reż.Peter Askin/Douglas McGrath, wyk.Sigourney Weaver, Anthony LaPaglia, John Turturo, Reathel Bean komedia USA/Francja/Wielka Brytania 2000
15:30    "Zapach kobiety" reż.Martin Briest, wyk.Al Pacino, Chris O'Donnell, Gabriel Anwar, James Rebhorn dramat obyczajowy USA 1992
18:00    "Kserokopie" Deser film krótkometrażowy
18:15    "Nieczysta fotografia" reż.Frank Pierson, wyk.James Woods, Craig T. Nelson, Diana Scarwid, Ann Marin film obyczajowy USA 2000
20:00    Wstęp do meczu
20:15    Liga polska Piłka nożna mecz Ruch Chorzów - GKS Katowice
22:15    "Dobre rady" reż.Steve Rash, wyk.Charlie Sheen, Denise Richards, Angie Harmon, Jon Lovitz komedia USA 2001
23:45    "Kamera na froncie" film dokumentalny USA 2000
01:15    Minisport+ newsy sportowe
01:25    Wstęp do meczu
01:40    Liga polska Piłka nożna mecz Ruch Chorzów - GKS Katowice
03:40    Moto+ magazyn motoryzacyjny
04:10    "Zbrodnia i kara na przedmieściu" reż.Rob Schmidt, wyk.Monica Keena, Ellen Barkin, Michael Ironside, Vincent Kartheiser film obyczajowy USA 2000

Hallmark
05:00    "Wariatkowo" reż.Lynne Littman, wyk.Samantha Mathis, Natalie Cole, Marlee Matlin, Peter Sarsgaard, Estelle Parsons film obyczajowy USA/Kanada 1999
07:00    "Na oślep" reż.David Richards, wyk.Francesca Annis, Robson Green, Peter Pacey, Tony Barton komedia romantyczna Wielka Brytania 1998
09:00    "Sędzia" reż.Mick Garris, wyk.Chris Noth, Edward James Olmos, Lolita Davidovich, Charles Durning dramat obyczajowy USA 2001
11:00    "Wariatkowo" reż.Lynne Littman, wyk.Samantha Mathis, Natalie Cole, Marlee Matlin, Peter Sarsgaard, Estelle Parsons film obyczajowy USA/Kanada 1999
13:00    "Nad przepaścią" reż.John Pasquin, wyk.Rick Schroder, Mary Kay Place, Dakin Matthews, Richard Jenkins dramat obyczajowy USA 1989
15:00    "Książę i żebrak" reż.Giles Foster, wyk.Aidan Quinn, Alan Bates, Robert Timmins, Jonathan Timmins film przygodowy USA 2000
17:00    "Sędzia" reż.Mick Garris, wyk.Chris Noth, Edward James Olmos, Lolita Davidovich, Charles Durning dramat obyczajowy USA 2001
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Morderstwa w Midsomer: Zapisane krwią" reż.Moira Armstrong, wyk.Daniel Casey, John Nettles, Jane Wymark, Laura Howard dramat sensacyjny USA 1999
22:00    "Taggart: Koszmarne upodobania" reż.Alan Macmillan, wyk.James Macpherson, Mark Mcmanus dramat sensacyjny Wielka Brytania 1988
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Morderstwa w Midsomer: Zapisane krwią" reż.Moira Armstrong, wyk.Daniel Casey, John Nettles, Jane Wymark, Laura Howard dramat sensacyjny USA 1999
03:00    "Taggart: Koszmarne upodobania" reż.Alan Macmillan, wyk.James Macpherson, Mark Mcmanus dramat sensacyjny Wielka Brytania 1988

Tele 5
08:15    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
08:40    "Szeherezada" serial animowany Francja 1996
09:05    Telezakupy
10:10    "Nie zapomnij paszportu" serial podróżniczy Kanada 2000
11:05    "Urok namiętności" telenowela Włochy
11:55    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
12:50    Prosto z mostu
13:05    "Zauroczenie" reż.Gianni Lepre, wyk.Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini, Paola Pitagora serial obyczajowy Włochy 1999
14:00    VIVA TV program muzyczny
16:10    "Nie zapomnij paszportu" serial podróżniczy Kanada 2000
17:05    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
17:30    Studio Tele 5
17:45    Prosto z mostu
18:00    Auto Motor i Sport magazyn motoryzacyjny
18:30    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
19:30    "Między nami pacjentami" reż.Vernon Lawrence, wyk.James Bolam, Peter Bowles, Christopher Strauli, Richard Wilson serial komediowy Wielka Brytania 1979
20:00    "Komisarz Moulin" reż.Denis Amar, wyk.Yves Renier, Clement Michu, Francis Lax, Diane Simenon serial kryminalny Francja 1998
21:35    Dzień z gwiazdą program rozrywkowy
22:05    Drew Barrymore Wywiady Ruby Wax talk show
22:35    "Hale i Pace" reż.David G. Hillier/Peter Orton, wyk.Gareth Hale, Norman Pace, Katy Newell serial komediowy Wielka Brytania 1986
23:00    "Sex TV" serial dokumentalny Kanada
23:30    "Przypadkowy gracz" reż.Lasse Aberg, wyk.Lasse Aberg, Jon Skolmen, Hege Schoyen, Mats Bergman komedia obyczajowa Szwecja 1991
01:15    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
01:40    Zakończenie programu 

Romantica
06:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
11:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, Lilibeth Morillo telenowela Wenezuela 1999
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
12:00    Doborowe towarzystwo. Świat biznesu magazyn edukacyjny USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
13:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
16:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
20:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
22:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:15    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:35    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:25    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
13:50    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    "Londyński tydzień mody" film dokumentalny Wielka Brytania 2002
15:50    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
16:20    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
16:50    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    "Elżbieta II i Brytyjska Wspólnota Narodów" film dokumentalny
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:50    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
22:40    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
23:10    "Elżbieta II i Brytyjska Wspólnota Narodów" film dokumentalny
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
09:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
09:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
10:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
10:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
11:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
14:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
14:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
15:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
15:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
16:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
19:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
19:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
20:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
20:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
21:00    "Podstępne prawo" Filmax reż.Joey Travolta, wyk.C. Thomas Howell, Amber Smith, Brian Austin Green, James Russo film sensacyjny USA 1997
22:45    "Pamięć, która zabija" reż.Andrew Morahan, wyk.Nigel Hawthorne, Mary-Louise Parker, Jimmy Smits, Jason Scott Lee thriller USA/Wielka Brytania 1997
00:30    "Dzień pamięci" reż.Worth Keeter, wyk.Mongo Brownlee, Frederick Coffin, Oscar Dillon, Jeffrey King film sensacyjny USA 1998
02:05    Zakończenie programu 

Discovery Channel
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Buena Vista Fishing Club
09:55    Turbo
10:20    Mosley Więzy krwi
10:50    Wiatr w żaglach
11:15    Idąc na zachód Serengeti dzisiaj
12:10    Wielkie piramidy Zaginione skarby starożytności
13:05    Kleopatra Wielcy Egipcjanie
14:00    Łowcy smoków W poszukiwaniu zaginionych światów
15:00    Aleksander Wielki Wielcy wodzowie
16:00    Walki w Normandii Pola bitew
17:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30    Buena Vista Fishing Club
18:00    Sunderland Wyprawy w czasie
19:00    Sir Anthony Hopkins i lwy Podróże z gwiazdami
20:00    Port lotniczy w Lagos
20:30    Wiatr w żaglach
21:00    Tajemnice Stonehenge W ukryciu
22:00    Detektywi patolodzy
23:00    Życie i śmierć w izbie przyjęć - duchy Aloha Urazówka
00:00    Rakiety i ich twórcy Niesamowite maszyny
01:00    Wyspa Islay Wyprawy w czasie
02:00    Propaganda - wojna umysłów Narzędzia wojny
03:00    Zakończenie programu 

Animal Planet
05:00    Manitoba Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
05:30    Badania na gadach Archiwum krokodyli
06:00    Żarłacze tygrysie z Hawajów Shark Gordon
06:30    Z teki fotografa
07:00    Zwierzęta Aspinalla
07:30    Opowieści z zoo
08:00    Pod kontrolą Opowieści o koniach
08:30    Centrum dla dzikich zwierząt
09:00    Na pomoc zwierzętom
09:30    Na pomoc zwierzętom
10:00    Dobry pies
10:30    Hau! Pieskie życie
11:00    Australia - czerwone centrum Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
11:30    Pierzaste ptaki Archwium krokodyli
12:00    Niebezpieczne spotkania
12:30    Z teki fotografa
13:00    Biała granica
14:00    Zwierzęta Aspinalla
14:30    Opowieści z zoo
15:00    Pod kontrolą Opowieści o koniach
15:30    Dobry pies
16:00    Hau! Pieskie życie
16:30    Weterynarz
17:00    Lekarze dzikich zwierząt
17:30    Centrum dla dzikich zwierząt
18:00    Na pomoc zwierzętom
18:30    Na pomoc zwierzętom
19:00    Schronisko w Battersea
19:30    Schronisko w Battersea
20:00    Cienie na morskim pustkowiu Świat przyrody
21:00    Kąpiel wśród aligatorów Łowca krokodyli
22:00    Niebezpieczne spotkania
22:30    Koci dom Na posterunku
23:00    Lwy - nocni łowcy Zwierzęta Gór Księżycowych
00:00    Pogotowie dla zwierząt
00:30    Szympansy Weterynaria przyszłości
01:00    Zwierzęta Aspinalla
01:30    Opowieści z zoo
02:00    Pod kontrolą Opowieści o koniach
02:30    Centrum dla dzikich zwierząt
03:00    Na pomoc zwierzętom
03:30    Na pomoc zwierzętom
04:00    Dobry pies
04:30    Hau! Pieskie życie 

Planete
07:20    "Leopold i Loeb - zabójstwo dla dreszczyku emocji" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
07:50    "Browne, Kennedy i inni zabójcy policjantów" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
08:20    "Perła - królowa kamieni szlachetnych" "Skarby Ziemi"
08:45    "Moulay Hassan, Aissaoui"
09:15    "Doktor Jeffrey McDonald - morderca z 'Zielonych Beretów'" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
09:45    "Doktor Crippen - morderca z piwnicy" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
10:15    "Oceanografia: epoka pionierów" "Na dnie oceanów"
11:10    "Martin Luther King - dni nadziei"
12:10    "Ptaki niezgody"
13:05    "Perła - królowa kamieni szlachetnych" "Skarby Ziemi"
13:35    "Moulay Hassan, Aissaoui"
14:05    "Leopold i Loeb - zabójstwo dla dreszczyku emocji" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
14:35    "Browne, Kennedy i inni zabójcy policjantów" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
15:00    "Tajemnice lotu SR-111"
15:50    "Stardust - zaginiony samolot"
16:40    "Pamięć na co dzień"
17:35    "Skrzypce w głowie"
18:20    "Srebro Meksyku"
19:15    "Witamy w Ugandzie"
20:15    "Stworzenia nie z tej ziemi"
20:45    "Producenci diamentów"
21:35    "Oceanografia: epoka naukowców" "Na dnie oceanów"
22:30    "Szaman dwudziestego wieku" "Nowe podróże z Billem Kurtisem"
23:05    "Oceanografia: epoka pionierów" "Na dnie oceanów"
23:55    "Doktor Jeffrey McDonald - morderca z 'Zielonych Beretów'" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
00:25    "Doktor Crippen - morderca z piwnicy" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
00:55    "Moulay Hassan, Aissaoui"
01:25    "Witamy w Ugandzie"
02:25    Zakończenie programu 

Travel Channel
13:00    Końcowe przemyślenia Nick'a Podróże Nicka Sandersa po świecie
13:30    Seks, lekarze i iskra boża Australijska odyseja
14:00    Sardynia Tu i tam
14:30    Madagaskar Planeta wakacje
15:00    Curacao Podróże i tradycje
15:30    Z Dougrayem Scottem Gonitwa byków
16:00    Korea Podróże z przewodnikiem
17:00    Monaco Przemierzając świat
17:30    Górskie igrzyska w Braemar Tradycje i święta
18:00    Podróże po Nowej Funlandii Przez morza i oceany
18:30    Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Morska podróż
19:00    Hiszpania - Costa del Sol Caprice i jej podróże
19:30    Madagaskar Planeta wakacje
20:00    Durban Floyd w Afryce
20:30    Niebieski pociąg do Wodospadu Wiktorii Kolekcja konesera
21:00    Algarve Żyłka podróżnicza
21:30    Morze Kaspijskie W 80 dni dookoła świata
22:00    Najpiękniejsze plaże świata Plaże
23:00    Madera Przemierzając świat
23:30    Malta Odległe lądy
00:00    Lazurowe Wybrzeże Tu i tam
00:30    Algarve Żyłka podróżnicza
01:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:15    Nowocześni poszukiwacze skarbów Ultranauka
05:45    Ocalić od zapomnienia Lotnicze szlaki
06:40    Czy możemy sięgnąć gwiazd? Czy niemożliwe jest możliwe
07:35    Zamieć Planeta żywiołów
08:30    Zabójcze drapieżniki Jurassica
09:00    Żywe skamieliny Magazyn Discover
09:55    Zderzenie Słoneczne imperium
10:50    Łowcy meteorów Przełomowe odkrycia
11:15    Powrót zarazy Ultranauka
11:45    Sto lat samolotu Lotnicze szlaki
12:40    Żywe skamieliny Magazyn Discover
13:35    Błyskawica Planeta żywiołów
14:30    Tajemnice brontozaura Jurassica
15:00    Żywe skamieliny Magazyn Discover
15:55    Zderzenie Słoneczne imperium
16:50    Łowcy meteorów Przełomowe odkrycia
17:15    Powrót zarazy Ultranauka
17:45    Sto lat samolotu Lotnicze szlaki
18:40    Żywe skamieliny Magazyn Discover
19:35    Błyskawica Planeta żywiołów
20:30    Tajemnice brontozaura Jurassica
21:00    Żywe skamieliny Magazyn Discover
21:55    Zderzenie Słoneczne imperium
22:50    Łowcy meteorów Przełomowe odkrycia
23:15    Powrót zarazy Ultranauka
23:45    Sto lat samolotu Lotnicze szlaki
00:40    Żywe skamieliny Magazyn Discover
01:35    Błyskawica Planeta żywiołów
02:30    Tajemnice brontozaura Jurassica
03:00    Żywe skamieliny Magazyn Discover
03:55    Zderzenie Słoneczne imperium
04:50    Łowcy meteorów Przełomowe odkrycia

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Żywność w buszu Afryka nieznana
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Piękna i bestia Szalone podróże Phila Koeghana
11:15    Islandia Świat według Anny Walker
11:45    Żywność w buszu Afryka nieznana
12:15    Hiszpania Wielka wyprawa
12:40    Przez Kanadę z Gregiem i Maxem Święto smakoszy
13:10    Chile i Wyspy Wielkanocne Samotna planeta
14:05    Finlandia Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Żywność w buszu Afryka nieznana
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Piękna i bestia Szalone podróże Phila Koeghana
17:15    Islandia Świat według Anny Walker
17:45    Żywność w buszu Afryka nieznana
18:15    Hiszpania Wielka wyprawa
18:40    Przez Kanadę z Gregiem i Maxem Święto smakoszy
19:10    Chile i Wyspy Wielkanocne Samotna planeta
20:05    Finlandia Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Żywność w buszu Afryka nieznana
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Piękna i bestia Szalone podróże Phila Koeghana
23:15    Islandia Świat według Anny Walker
23:45    Żywność w buszu Afryka nieznana
00:15    Hiszpania Wielka wyprawa
00:40    Przez Kanadę z Gregiem i Maxem Święto smakoszy
01:10    Chile i Wyspy Wielkanocne Samotna planeta
02:05    Finlandia Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

MarcoPolo
05:00    Żeglując wzdłuż wybrzeża amalfitańskiego Pod wiatr
05:30    Indie - ze złotej świątyni Sikhów do Radżastanu Trans Azja
06:00    Słowenia Atlas
06:30    Święci Wenecji Euganejskiej Jubileusz 2000
07:00    Filadelfia Complete East Tour
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Isola Bella Słynne rezydencje
08:30    Jaisalmer - perła Radżastanu Trans Azja
09:00    Francja - Alzacja Rzeki
09:30    Florencja Pocztówki z Włoch
10:00    West Higland Way Wielka Brytania z lotu ptaka
10:30    Z Lofotów do Tromso Norweskie opowieści
11:00    Zanzibar Ludzie i miejsca
11:30    Indie - Puszkar i Dżothpur, błękitne miasto Trans Azja
12:00    Chorwacja Landscape
12:30    Meksyk Pejzaże
13:00    Kolumbia Spirit of
13:30    Paryż i jego królowie, obywatele i cesarze Europolis
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Indie - podróż wzdłuż Gangesu Trans Azja
15:00    Toskania Rzeki
15:30    Florencja Pocztówki z Włoch
16:00    Szlakiem od wybrzeża do wybrzeża Wielka Brytania z lotu ptaka
16:30    Pensylwania America New Discovery
17:00    Bermudy Ludzie i miejsca
17:30    Nepal Trans Azja
18:00    Holandia Marcopolo Express
18:30    Tasmania reportaż
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Paryż Europolis
20:00    Madagaskar Notatki z podroży
20:30    Nepal - kotlina Katmandu Trans Azja
21:00    Grecja Wyspa skarbów
21:30    Kolumbia Spirit of
22:00    Szlak wybrzeża południowo - zachodniego Wielka Brytania z lotu ptaka
22:30    Melbourne i Krzyż Południa reportaż
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Sikkim - wśrod himalajskich szczytów Trans Azja
00:00    Dalmacja - dzień dzisiejszy, przeszłość i legendy Landscape
00:30    Tajlandia Wędrówki
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Madryt - Movida Europolis
02:00    Żeglując wzdłuż wybrzeża amalfitańskiego Pod wiatr
02:30    Indie - ze złotej świątyni Sikhów do Radżastanu Trans Azja
03:00    Słowenia Atlas
03:30    Święci Wenecji Euganejskiej Jubileusz 2000
04:00    Filadelfia Complete East Tour
04:30    Irlandia - Connemara Rzeki

Seasons
13:45    Witajcie w Seasons
13:50    Nad Wołgą
14:40    Imitacja samicy chruścika w okresie składania jaj Skuteczne przynęty
14:45    Magazyn wędkarski
15:00    Ryk jelenia
15:55    Dolina kozic pirenejskich Spotkania tygodnia
16:00    Kobieca pasja strzelectwo sportowe
16:55    Ryba zerwana, ryba złowiona Na ryby
17:20    Albule - duchy oceanu cz. 2 Wędkarskie kroniki
17:45    Magazyn wędkarski
17:55    Hiszpania - Andaluzja Kulinarne podróże po Europie
18:25    Komentarz do filmu
18:40    Hobby wędkarstwo - Sieja
19:05    Ludzie i tuńczyki
19:35    Rezerwat Castelporziano
20:30    Komentarz do filmu
20:40    Kozice i koziorożce
21:30    XIX i XX wiek Myślistwo w sztuce
21:55    Szkolenie psa poza sezonem myśliwskim Poradnik myśliwego
22:15    Łowienie ryb w Malezji
23:05    Ostatnie polowanie krótkoszpona - gadożera Spotkania tygodnia
23:15    Amator gołębi Kolekcjonerzy
23:40    Polowanie na zające w górnej Prowansji Sceny polowań w Alpach
00:10    Moron Łowienie ryb w Europie
01:10    Komentarz do filmu
01:20    Pustynne oczko Odkrywanie tajemnic przyrody
01:35    Imitacja dorosłego chruścika Skuteczne przynęty
01:40    Koszyki zanętowe Pod powierzchnią wody
02:00    Zakończenie programu 

Extreme Sports
05:00    Dzika deska
05:30    Wokół deski
06:00    Archiwum Ex
07:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Niespokojny duch
09:00    YOZ Magazine
09:30    Tylko ekstrema
10:00    Betonowa fala
10:30    Hardkorowcy
11:30    Wokół deski
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Poradnik rowerzysty
13:30    Niespokojny duch
14:00    Tylko ekstrema
14:30    Serfer
15:00    Wokół deski
15:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    YOZ Magazine
17:00    Telewizja Buntownik
17:30    Hardkorowcy
18:30    Ekstremalna szesnastka
19:00    Teraz my
19:30    Moja chata
20:00    Monster Mastership
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Niespokojny duch
23:00    Archiwum Ex
00:00    Teraz my
00:30    Moja chata
01:00    Ekstremalna szesnastka
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    YOZ Magazine
03:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:30    Świat wakeboardu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Latawiec Kajtka" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:10    "Pyza i bobaki" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
06:20    "Jedynak" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Gwiazdkowy prezent" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i głuptak niebieskooki" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
07:00    "Trudne zadania są fajne" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:25    "Praca mojego taty" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:50    "Wielkanoc Malwinki" film animowany Wielka Brytania
08:20    "Matki bagażowe" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
08:25    "Zmartwychwstał Faraon" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Ramona z Trynidadu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Jak poskromić lwy" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:40    "Toruńskie igraszki" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
09:50    "Piórko z ogona" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Franklin i dobra wróżka" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i diabeł tasmański" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
10:30    "Ratunku, bo wyłysieje" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
10:55    "Bicie rekordów" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
11:20    "Sławny Fred" film animowany Wielka Brytania
11:50    "Na wysypisku" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
11:55    "Żelazny grot" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Nialle z Senegalu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Na skraju przepaści" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Siedem koników" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
13:20    "Odludek" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Franklin boi się ciemności" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i sroka" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
14:00    "Nie widać lasu spoza drzew" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:25    "Newton się zakochał" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:50    "Legenda o Lochnagarze" film animowany Wielka Brytania
15:20    "Biurowiec" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
15:25    "Obietnica Netebsa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Zofia ze Szwajcarii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Orzeszki na zimę" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Jaworowi ludzie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
16:50    "Zimowe zuchy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Franklin i dzidziuś" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i bobry" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
17:30    "Wspinaczka na szczyt" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
17:55    "Weekend u cioci Bernice" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
18:20    "Przygoda lokomotywki" film animowany Wielka Brytania
18:50    "Potwór spod łóżka" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
18:55    "Burza na Nilu" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Djalil z Maroka" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Command & Conquer Fresh Air magazyn
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
21:30    Another War reportaż
22:00    "Grobowiec świetlików" ANIME film animowany
23:30    "K-Pax" Making of reportaż
23:45    Klipy program muzyczny
00:00    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Flashback/Happy Birthday
07:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
12:00    Model Talk
13:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
14:00    Flashback/Happy Birthday
14:30    Model Talk
16:30    Paryż, Milan Hity tygodni mody
18:30    Model Talk
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Model Talk
22:00    Flashback/Happy Birthday
22:30    Model Talk 

MTV Polska
05:00    Non Stop Hits przeboje non stop
07:00    Budzik MTV
10:00    Bytesize
12:00    MTV Select
13:00    Total Request
14:00    ISLE OF MTV - przygotowania
15:00    Data Videos wszystko o przebojach
16:00    MTV Select
17:00    20 Klubowych lista przebojów
18:00    Klubofaza
19:00    Greatest Hits
20:00    Summer Version MTV Squad
21:00    Nowości MTV
22:00    Disco 2000 największe i najnowsze przeboje muzyki disco
00:00    PartyZone program muzyczny
02:00    Night Videos noc z teledyskami 

MCM
06:00    MCM Tubes teledyski
07:30    N'importe quoi magazyn muzyczny
07:35    MCM Tubes teledyski
13:15    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
13:30    Sub Culture magazyn sportów ekstremalnych
14:00    MCM Tubes teledyski
17:15    Clipline
17:45    MCM Tubes teledyski
20:15    Replay magazyn muzyczny
20:30    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
20:45    Le hit teledyski
22:15    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
23:00    Love TV magazyn
00:00    Fusion magazyn muzyczny
01:00    Starter TV magazyn
02:00    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
02:15    MCM Tubes teledyski 

Mezzo
05:00    Iron Horse koncert
06:00    Flaneries musicales d'ete, Reims koncert
06:55    Flaneries musicales d'ete, Reims koncert
08:00    "Siegfried" opera
11:50    Festiwal Radio France
12:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
12:40    Apres la repetition wiadomości muzyczne
13:00    Stabat Mater Gioacchino Rossini koncert
14:20    Stabat Mater Antonio Vivaldi koncert
14:45    Airs sacres Andrea Bocelli koncert
15:30    Castagneri koncert
16:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
16:40    Apres la repetition wiadomości muzyczne
17:00    Festiwal Radio France
18:00    "Moon Water" balet
19:15    "Taraf de Haidouks: les bandits justiciers" film dokumentalny
20:15    A l'affiche wiadomości muzyczne
20:25    Apres la repetition wiadomości muzyczne
21:00    Voice Masters, Monte Carlo 2002 koncert
23:00    A l'affiche wiadomości muzyczne
23:10    Apres la repetition wiadomości muzyczne
23:30    "La Walkyrie" opera
03:05    "L'effet Casimir, regard sur Angelin Preljocaj" film dokumentalny
04:00    "Archipel: Luigi Nono" film dokumentalny 

Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.20    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
08.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.00    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.25    Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
09.50    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40    Policja (Police) (25 min.).
11.05    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.50    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.05    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.30    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.55    Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
15.20    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
15.45    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
16.10    Policja (Police) (25 min.).
16.35    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
17.00    Tajemnice (Mysteries) (35 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
18.25    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.50    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.40    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.05    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.35    Katastrofy (Disaster) (25 min.).
21.05    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.).
21.30    Nieujarzmieni więźniowie (Prisoners Out Of Control) (50 min.).
22.20    Niesamowite zdarzenia (World's Most) (55 min.).
23.15    Tajemnice (Mysteries) (35 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
00.15    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
00.40    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
01.05    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
01.30    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
01.55    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
02.20    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
02.50    Katastrofy (Disaster) (25 min.).
03.20    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.).
03.45    Nieujarzmieni więźniowie (Prisoners Out Of Control) (50 min.).
04.35    Niesamowite zdarzenia (World's Most) (55 min.).

TVN 24
05:00    Kropka nad i program publicystyczny
05:30    Studio 24 rozmowa
06:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Sport Inforanek
06:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
07:00    Studio 24 rozmowa
09:00    24 minuty wywiad
09:30    Bilans giełdowy magazyn ekonomiczny
10:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
10:30    Bilans magazyn ekonomiczny
11:00    24 minuty wywiad
11:30    Studio 24 rozmowa
13:00    24 minuty wywiad
13:30    Bilans magazyn ekonomiczny
14:00    Studio 24 rozmowa
15:30    Bilans giełdowy magazyn ekonomiczny
16:30    Studio 24 rozmowa
18:30    Bilans magazyn ekonomiczny
19:00    Fakty
19:30    Zdrowie magazyn
20:00    Studio Europa magazyn
20:30    Studio 24 rozmowa
21:00    Bilans magazyn ekonomiczny
21:30    24 godziny magazyn informacyjny
22:30    Kropka nad i program publicystyczny
23:00    Bilans magazyn ekonomiczny
23:30    Sport studio
00:00    Studio 24 rozmowa
00:30    24 godziny magazyn informacyjny
01:30    Fakty
02:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
02:30    Bilans magazyn ekonomiczny
03:00    24 godziny magazyn informacyjny
04:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
04:30    Studio Europa magazyn 

TeDe
06:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
06:30    Topowe lato program dla młodzieży
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Muzyczne listy magazyn muzyczny
07:50    "Arthur" serial animowany
08:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
08:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Przygody Sindbada Żeglarza" reż.Clay Boris/Neill Fearnley, wyk.Zen Gesner, Jacqueline Collen, George Buza, Tim Progosh serial przygodowy USA 1996-97
11:40    "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy USA 1997-98
12:05    "Walka o przetrwanie" serial dokumentalny USA 1999
13:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
13:30    Topowe lato program dla młodzieży
13:50    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
14:05    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
14:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
14:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy USA 1997-98
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
20:00    "Najbliżsi sąsiedzi" reż.Tim Hunter, wyk.Faye Dunaway, Nicollette Sheridan, Michael O'Keefe, Tracey Ellis dramat obyczajowy USA 1996
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
23:15    "Głowa rodziny" serial animowany dla dorosłych USA
23:45    "Shirley Temple" film dokumentalny
00:35    X Laski program erotyczny
01:05    Muzyczne listy magazyn muzyczny
01:55    Strefa P program muzyczny
02:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
03:00    To się w głowie nie mieści magazyn
03:25    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
03:40    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Abecadło M2
17:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:00    Abecadło M2
18:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:30    Abecadło M2
18:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:00    Abecadło M2
19:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:30    Abecadło M2
19:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
20:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35    Wernisaż malarstwa Alicji i Marka Bachurskich i Jerzego Kołaczyńskiego
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
18:35    Wernisaż malarstwa Alicji i Marka Bachurskich i Jerzego Kołaczyńskiego
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
19:35    Wernisaż malarstwa Alicji i Marka Bachurskich i Jerzego Kołaczyńskiego
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
20:35    Wernisaż malarstwa Alicji i Marka Bachurskich i Jerzego Kołaczyńskiego
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
21:35    Wernisaż malarstwa Alicji i Marka Bachurskich i Jerzego Kołaczyńskiego
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
22:30    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    "Edynburg" "Stolice i metropolie świata" serial krajoznawczy
12:30    Scena magazyn kulturalny
12:45    Starołęka, Głuszyna, Sypniewo Okolice Rataj
13:10    "Przygody Pana Superptaszka" film animowany USA
14:15    Z planu filmowego magazyn filmowy
14:30    Program lokalny
15:00    Wystawa ogrodnicza - Chelsea 2002
15:30    Na zdrowie magazyn medyczny
15:50    Czy wiecie, że... program edukacyjny
16:00    Kantyczki relacja z koncertu
16:30    Program lokalny
17:00    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
17:20    Gród Książęcy na Ostrowie Tumskim
17:50    Puls dnia serwis informacyjny
18:10    Motomania magazyn motoryzacyjny
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Muzyka z WTK
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:30    W związku z Solidarnością magazyn
20:45    Książka nie tylko do poduszki nowości wydawnicze
21:00    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    Wenus odsłonięta program edukacyjny
05:30    Wyzwanie program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka włoskiego
06:30    Starting Business English kurs języka angielskiego
07:00    Yoho Ahoy program dla dzieci
07:05    Toucan Tecs program dla dzieci
07:15    Baw się razem z nami program dla dzieci
07:45    Błyszczące iskry program dla dzieci
08:10    Naprawdę dziki show program dla dzieci
08:45    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
09:15    Domowi najeźdźcy magazyn
09:45    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
10:15    Ogrodowa armia Charliego magazyn
10:45    Gardeners' World
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    "To The Manor Born" serial obyczajowy
12:30    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
13:00    "EastEnders" telenowela
13:30    "Ciężkie czasy" serial
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Yoho Ahoy program dla dzieci
15:05    Toucan Tecs program dla dzieci
15:15    Baw się razem z nami program dla dzieci
15:45    Błyszczące iskry program dla dzieci
16:10    Naprawdę dziki show program dla dzieci
16:45    "Lovejoy" serial obyczajowy
17:45    "Naturalne porównania" film dokumentalny
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Płynne opowieści" serial dokumentalny
20:00    Parkinson wywiady
21:00    "Zbite szkło" film obyczajowy
22:40    Później z Jools Holland program rozrywkowy
23:40    Hity muzyki pop - Prime program muzyczny
00:10    Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny
00:40    Pięciu lekarzy Doktor Who
01:05    "Wielkie romanse XX wieku: Greta Garbo i John Gilbert" serial dokumentalny
01:35    "Wielkie romanse XX wieku: Richard Burton i Elizabeth Taylor" serial dokumentalny
02:05    "Konspiracje: Prezydenci" serial dokumentalny
02:35    Obleganie Zamek horroru program edukacyjny
03:05    "Bawiąc się w boga" film dokumentalny
04:00    Ucząc się języków kurs języka francuskiego
04:30    Ucząc się języków kurs języka niemieckiego 

Channel 5
05:35    Motorsport Mundial
06:00    Sunrise
06:30    Dappledown Farm Food
06:55    Nosey
07:00    James the Cat Art Attack
07:05    Animal Antics Territory Troubles
07:15    Mr Men and Little Miss Little Miss Late Beats Them All
07:20    PB Bear
07:30    Barney Good Job
08:00    The Book of Pooh
08:30    Babar King Tuttle's Vote
09:00    Pilot of the Future The Ark of Phobos (Part 2) Dan Dare
09:30    Max Steel Sportsmen
10:00    FAQ
10:30    Daria Camp Fear
11:00    Magnum PI Ki'i's Don't Lie
12:00    5 News at Noon
12:30    Home and Away
13:00    Family Affairs
13:30    BrainTeaser
14:30    Russell Grant's Postcards Adare Manor, Co Limerick
14:35    Being There Film
17:00    Pop
17:30    5 News
18:00    Home and Away
18:30    Family Affairs
19:00    Swapheads Abba v Monkeys
19:30    5 News
20:00    The Firefighters' Story 9/11
21:00    A Mind to Kill Engineer
23:00    Sexual Response Film
00:50    Dream with the Fishes Film
02:35    The Late Show Film
04:15    Russell Grant's Postcards Owain Glyndwr
04:20    Riptide Something Fishy 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Teletubusie" serial animowany
08:55    "Żyjąca Brytania" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
09:50    "Zaginiony świat 2" wyk.P. McCauley, R. Blakely, W. Snow serial przygodowy Kanada/Australia/Nowa Zelandia 2000
10:40    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbac telenowela Niemcy 1999
11:35    "Diana - smutna księżna" film dokumentalny Wielka Brytania
12:05    "Szczury nabrzeża 3" wyk.Colin Friels, Catherine McClements, Sophie Heathcote, Brett Partridge serial sensacyjny Australia 1996-2001
12:55    "W ślepym zaułku" reż.Bill Corcoran, wyk.William Devane, Kevin Dobson, Michele Lee, Donna Mills serial obyczajowy USA 1997
13:45    "Luz Maria" wyk.A. Cepeda, M. Alcalá telenowela Peru 1998
14:35    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
15:20    "Jezioro marzeń" wyk.James Van Der Beek, Michelle Williams, Joshua Jackson, Katie Holmes serial obyczajowy USA 1997-98
16:05    "Robinsonowie" reż.H. Duffin, wyk.R. Thomas, M. Gunn, K. Hutchinson serial obyczajowy Nowa Zelandia 1997
17:25    Teraz z regionów
17:35    "Sprawiedliwość na osiemnastu kołach" reż.Ron Garcia, wyk.Lucky Vanous, G. Gordon Liddy, Billy Dee Williams, Lisa Thornhill serial sensacyjny USA 2000
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików 3" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    Czy chcesz być milionerem? teleturniej
20:50    Prask! magazyn
21:30    "Kula" reż.Barry Levinson, wyk.Sharon Stone, Dustin Hoffman, Samuel Jackson, Peter Coyote film SF USA 1997
23:55    Prognoza pogody
00:00    "Przeklęty księżyc" reż.Eric Red, wyk.Mariel Hemingway, Michael Par, Mason Gamble, Ken Pogue horror USA 1996
01:20    "Playboy - za zamkniętymi drzwiami" magazyn erotyczny
02:40    Prask! magazyn
03:10    Żywocik magazyn
04:50    Ačko talk show 

France 2
05:05    24 heures d'inf
05:40    Chut! Deconseille aux adultes filmy animowane
06:30    Telematin magazyn poranny
08:33    Un livre magazyn kulturalny
08:35    "Days of Our Lives" serial obyczajowy USA
09:00    "Moda na sukces" wyk.Ronn Moss, Susan Flannery, Nancy Sloan, Katherine Kelly serial obyczajowy USA 1990
09:30    Carrement deconseille aux adultes filmy animowane
11:00    Flash info
11:05    Motus
11:40    Les Z'Amours teleturniej
12:15    CD'aujourd'hui magazyn
12:20    Pyramide teleturniej
12:55    Prognoza pogody
13:00    Journal wiadomości
13:40    Prognoza pogody
13:50    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
14:45    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
15:40    "Der Fahnder" serial obyczajowy Niemcy 1985
16:30    "Jesse" serial komediowy USA 1999
16:55    Le numero gagnant teleturniej
17:20    "Heartbreak High" serial obyczajowy Australia 1994
18:10    "Jag" serial kryminalny USA 1998
19:45    Histoires formidables magazyn
19:50    "Un gars, une fille" serial fabularny
20:00    Journal wiadomości
20:35    Piłka nożna mecz Real Madryt - Feyernoord Rotterdam
23:35    S.L.A.P program rozrywkowy
00:55    Journal de la nuit wiadomości
01:10    Prognoza pogody
01:15    La chanson d'ete program rozrywkowy
01:20    Des mot de minuit program rozrywkowy
02:50    "20 ans a Bagdad" film dokumentalny
03:50    24 heures d'info
04:05    "Initiation a video" film dokumentalny
04:35    "Cavaliers de l'aube" film dokumentalny 

France 3
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decroches vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 program dla dzieci
10:50    "Water Rats" serial sensacyjny Australia 1996
11:40    Bon appetit, bien sur program kulinarny
12:00    Le 12/14 programy regionalne
13:05    Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:20    Keno magazyn
13:25    C'est mon choix magazyn
14:25    "Drole de dames" serial komediowy USA 1997
15:20    "Ombre dun doute" film sensacyjny USA 1991
17:00    Cote vacances program rozrywkowy
18:20    Questions pour un champion teleturniej
18:45    Les Jours euros
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:05    Prognoza pogody
20:10    Tout le sport magazyn sportowy
20:20    Tous egaux
20:55    Thalassa program podróżniczy
22:30    Prognoza pogody
22:35    Soir 3 wiadomości
22:55    Joe dassin program rozrywkowy
00:25    "Les passions rouges dans le benitier" film dokumentalny
01:45    La nuits de France 3 

France 5
05:50    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:40    Anglais Victor kurs języka angielskiego
07:05    Pi = 3,14 magazyn
07:30    "Sanctuaires sauvages" serial dokumentalny
08:00    "Capelito" serial animowany
08:10    "Kipper" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Les Wombles" serial animowany
08:45    Maternelles magazyn
10:20    Journal de la sante magazyn medyczny
10:30    "Chassseurs de genes" serial dokumentalny
11:15    "Civilisations en danger" serial dokumentalny
12:00    Carte postale gourmande magazyn kulinarny
12:05    "Monsieur bonhome" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:05    "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny
14:30    "Palace d'un jour, palace toujours" serial dokumentalny
15:35    "Splendeurs naturelles d'Afrique" serial dokumentalny
16:04    "Grace Kelly" film dokumentalny
17:30    100% question teleturniej
18:05    "La sanctuaire des chimpanzes" film dokumentalny
03:00    L'ete dans des maternelles magazyn 

TF1
05:10    Histoires naturelles program przyrodniczy
06:25    "Uncle Jack and the Loch Ness Monster" serial komediowy Wielka Brytania 1991
06:45    TF1 info informacje
06:50    Prognoza pogody
06:55    TF1 Jeunesse filmy animowane
07:45    Teleshopping
08:18    Prognoza pogody
08:30    Teleshopping
09:05    TF1 Jeunesse filmy animowane
11:05    "MacGyver" serial sensacyjny USA 1985
12:10    Attention sa la marche magazyn
12:50    A vrai dire magazyn konsumenta
13:00    Le journal informacje
13:55    "Les feux de l'amour" serial obyczajowy
14:40    "Alibi" reż.Andy Wolk, wyk.Tori Spelling, Jason Brooks, Kavan Smith, Laurie Holden thriller USA 1997
16:10    "Pacific Blue" serial sensacyjny USA 1995
17:00    "Melrose Place" reż.Barbara Amato, wyk.Linden Ashby, Josie Bissett, Thomas Calabro, David Charvet serial obyczajowy USA 1992
17:55    "Sous le soleil" wyk.Benedicte Delmas, Adeline Blondieau, Tonya Kinzinger, Romeo Sarfati serial obyczajowy Francja 1996
18:45    Qui veut gagner des millions? magazyn
19:52    Prognoza pogody
19:55    Vivre comme ca
20:00    Le journal informacje
20:40    L'agenda du week-end
20:42    Prognoza pogody
20:45    Trafic infos informacje dla kierowców
20:50    Koh-Lanta program rozrywkowy
21:50    Emission des records program rozrywkowy
23:20    Le droit de savoir magazyn
00:35    L'ile de la tentation program rozrywkowy
01:35    "Les voix de l'espoir" film dokumentalny
02:40    "Les belles du Lido" reportaż
03:20    Histoires naturelles program przyrodniczy
04:40    Musique teledyski 

M6
05:50    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    M6 boutique telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:45    Kidete filmy animowane
11:45    Camera cafe magazyn
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Doktor Quinn" reż.James Keach, wyk.Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993
13:25    "When Innocence Is Lost" reż.Bethany Rooney, wyk.Roberta Maxwell, Vince Corazza, Charlotte Sullivan, Barry Flatman film obyczajowy USA 1997
15:15    "Touched by an Angel" serial obyczajowy USA 1994
16:55    80 a l'heure program rozrywkowy
17:50    "Gwiezdne wrota" wyk.Richard Dean Anderson, Michael Shanks, Amanda Tapping, Christopher Judge serial SF USA 1997
18:50    "Czarodziejki" reż.John T. Kretchmer, wyk.Shanen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Leigh Allyn Baker serial obyczajowy USA 1998
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:55    "Storm of the Century" reż.Craig R. Baxley, wyk.Timothy Daly, Colm Feore, Debrah Farentino, Casey Siemaszko film sensacyjny USA/Kanada 1999
22:50    "Storm of the Century" reż.Craig R. Baxley, wyk.Timothy Daly, Colm Feore, Debrah Farentino, Casey Siemaszko film sensacyjny USA/Kanada 1999
00:50    Zone interdite magazyn
03:10    M6 music teledyski 

TV 4 (szwed.)
06:00    Program poranny
09:30    Köket
10:10    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
10:35    "Young & the Restless" serial obyczajowy USA 1997-99
11:25    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
11:50    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy Wielka Brytania 2000
12:15    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
12:45    Dagens rätt med V5
13:00    Wiadomości
13:05    Wiadomości lokalne
13:10    Dagens Rätt med V5
13:35    "Heartbeat 10" serial Wielka Brytania 2000
14:30    Köket
15:00    Wiadomości i prognoza pogody
15:10    "LA Law I-VIII" serial obyczajowy USA 1986
16:00    Position X
16:30    "The Simpsons" serial animowany USA 1989
17:00    "That 70's show" serial obyczajowy USA/Szwecja 2002
17:30    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
18:05    Keno
18:10    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Jeopardy!
19:30    "Dharma & Greg" serial komediowy USA 1998
20:00    Position X
21:00    Golden League 2002 magazyn sportowy
22:00    Wiadomości, sport i prognoza pogody
22:20    Golden League 2002 magazyn sportowy
22:50    "Hitman - Cena zemsty" reż.Michael Preece, wyk.Chuck Norris, Eddie Cibrian, Joe Spano, Jeff Kober film sensacyjny USA 1998
00:30    "The day the earth stod still" reż.Robert Wise, wyk.Michael Rennie, Patricia Neal, Hugh Marlowe, Sam Jaffe film sf USA 1951
02:05    Program na dobranoc
02:15    Zakończenie programu 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Dom w Toskanii" serial obyczajowy Niemcy 1996
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny
10:30    "Elvis on Tour" reż.Pierre Adidge/Robert Abel film dokumentalny USA 1972
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    "Romy Haag" We własnej osobie program dokumentalny
16:30    Alfredissimo! magazyn kulinarny
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    "W końcu zwycięża miłość" reż.Peter Weck, wyk.Marianne Sägebrecht, Denise Zich, Rolf Hoppe, Tim Egloff melodramat Niemcy 1999
21:45    "Wrzesień grozy" film dokumentalny
22:55    Prosto z Berlina magazyn informacyjny
23:25    "Miejsce zbrodni" serial kryminalny Austria 1986
00:55    Magazyn nocny
01:15    "Pamiętna noc" reż.Gary Nelson, wyk.Jane Seymour, Omar Sharif, Theodore Bikel film kryminalny USA 1991
02:45    Wiadomości
02:50    "Pamiętna noc" reż.Gary Nelson, wyk.Jane Seymour, Omar Sharif, Theodore Bikel film kryminalny USA 1991
04:25    Bawaria Quer magazyn podróżniczy 

SuperRTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Pocket Dragon Adventures" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:50    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:00    "Małe potworki" serial animowany
08:15    "Little People" serial animowany
08:20    "Dreamstreet" serial animowany
08:30    "Jellabies" serial animowany
08:40    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Timothy goes to school" serial animowany
09:15    "Kapitan Nobeard i piraci" serial animowany
09:20    "Tommy i Oscar" serial animowany
09:45    "Donkey Kongs Coutry" serial animowany
10:10    "Opowieści z krypty" serial animowany
10:35    "Sweat" serial familijny Australia/Wielka Brytania 1995
11:10    "Tajemniczy rycerze" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    Darkwing Duck" serial animowany
12:15    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "PB & J Otter" serial animowany
13:40    "Nowe przygody Madeline" serial animowany
14:05    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:30    "Angela Anaconda" serial animowany
15:00    "Doug" serial animowany
15:35    "Rocko i jego superżycie" serial animowany
16:05    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Różowa Pantera" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
17:55    "Darkwing Duck" serial animowany
18:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:45    Paddy on Tour magazyn dla dzieci
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "Angela Anaconda" serial animowany
19:40    Paddy on Tour magazyn dla dzieci
19:45    "SpongeBob SquarePants" serial animowany
20:15    "Lucky Luke - Les Daltons En Cavale" reż.Morris, Bill Hanna film animowany Belgia/Francja 1983
21:45    "Harry i Hendersonowie" serial komediowy USA 1990
22:35    "Our Winning Season" reż.Joseph Ruben, wyk.Scott Jacoby, Deborah Benson, Dennis Quaid, Randy Herman dramat obyczajowy USA 1978
00:20    Infomercial magazyn reklamowy
02:50    Program nocny 

Arte
14:00    Absolut magazyn ddokumentalny
14:30    "Homeopatia - sztuka leczenia ludzi" film dokumentalny Niemcy 2000
15:15    "Sfinks: Krew Króla Słońca" film dokumentalny Niemcy 2002
16:15    Miłość i inne katastrofy 360° - Reportaż GEO reportaż
16:45    Album rodzinny magazyn familijny
17:30    "Wyścig ślimaków" reż.Jerome Boivin, wyk.Eric Metayer, Isabelle Pasco, Didier Benureau, Yves Alfonso film obyczajowy Francja 1997
19:00    Tracks magazyn muzyczny
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Blackpool - morski kurort reportaż
20:40    "Paris - Deauville" reż.Isabelle Broue, wyk.Alexandra London, Jean-Pierre Lorit, Bruno Slagmulder, Catherine Ferran komedia Francja 2002
22:15    "Dzieci zatopionej wioski" film dokumentalny Francja 2002
23:05    "Orphans of the Storm" reż.David Wark Griffith, wyk.Lilian Gish, Dorothy Gish, Joseph Schildkraut, Frank Losee dramat historyczny USA 1921
01:45    W otwarte karty magazyn międzynarodowy
01:55    "Moscow Art Trio" film dokumentalny Niemcy 1999

CNN
05:00    World News
05:30    American Edition
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    American Edition
18:00    World News
18:30    Q&A;
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    The Music Room
22:00    World News Europe
22:30    World Business Today
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Lou Dobbs Moneyline
01:00    World News
01:30    International Correspondents
02:00    World News
02:30    Inside Europe
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Talking Movies
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Life
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Talking Movies
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Mary Anne's Bikes
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Is Another World Possible?
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Correspondent
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Click Online
03:00    BBC News
03:30    Correspondent
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

CNBC
06:00    Today's Business Europe
08:00    Europe Squawk Box
10:00    European Market Watch
12:00    Power Lunch Europe
14:00    US CNBC Squawk Box
16:00    Morning Call
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    European Market Week
20:30    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
23:00    US Business Center
00:00    European Market Week
00:30    NBC Nightly News
01:00    Asia Market Week
01:30    European Market Week
02:00    Donahue
03:00    US Business Center 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.