FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
07.20 Polityczny budzik
08.05 Wszyscy kochają Raymonda (5/13) - serial, USA 1996 (25 min)
08.30 Wiadomości
08.45 Dla dzieci: Mama i ja
09.00 Hu, hu, ha - teleferie z Kulfonem i Moniką oraz film prod. angielskiej Sklep z zabawkami
10.00 Randall i duch Hopkirka (6/7) - serial krym., W. Bryt. 1974
10.50 Stawka większa niż szycie - teleturniej
11.10 Zanim powiesz rozwód: Różnice w sposobach komunikowania się
11.20 Dom pełen zwierząt - pr. poradnikowy
11.30 Nowa matura - Piątka równa piątce
11.45 Oświatowe informacje
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program inf.
12.20 Mag. notowań: Gospodarstwo bez kłopotów - W dobrym towarzystwie - Herkules w gminie - Ze Szkocji do Polski
12.45 Rap na drodze
13.05 Sfinks - zagadki historii: Burza nad Azją. Aleksander Wielki zdobywa świat - film dokumentalny, Niemcy
14.00 Taneczne ferie
14.30 Wiadomości
14.40 Ferie z miliardem - pr. dla dzieci
15.05 WOW - serial dla młodzieży
15.35 Dla dzieci: Tęczowe ferie
16.00 Sport i zabawa
16.15 Moda na sukces (536) - serial, USA
16.40 Bezpieczniej (audiotele: 0-70055510)
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? - quiz
17.50 Tata, a Marcin powiedział...
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.50 Flesz - Wiadomości oraz Pogoda
19.00 Wieczorynka: Smerfy - serial anim.
19.30 Wiadomości
20.10 Obława - dramat społeczny, USA 1965
22.20 W centrum uwagi - pr. publ.-inf.
22.40 MdM - program rozrywkowy
23.00 Wiadomości
23.10 Dekalog VII - film fabularny, Polska, reż. Krzysztof Kieślowski, po filmie, Twój dekalog - magazyn
01.30 Klan - telenowela, Polska (powt.)
01.50 Ostatni wyścig - film sens., USA 1994, reż. Albert Magnoly
03.20 Studio sport: Turniej tenisowy Australian Open
06.55 Zakończenie programu

TVP 2
07.00 Sport telegram (powt.)
07.05 Dziennik krajowy
07.25 Polaków portret własny (powt.)
07.50 Akademia Zdrowia Dwójki
08.00 Program lokalny
08.30 Kocham Lucy (12/13) - serial, USA
09.00 Świat kobiet (audiotele: 0-70035277)
09.30 Nieujarzmiona Afryka - serial, W. Bryt.
10.00 Dziecięce country
10.25 Legenda o Białym Kle - serial animowany, USA
11.00 Pasożyt - komedia, Francja 1995
12.20 Piosenki z filmoteki
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy
13.40 Muzyczne nowości Dwójki
13.55 Seans filmowy
14.20 Clipol
14.50 Akademia Zdrowia Dwójki (powt.)
15.00 Powitanie
15.05 Teatr dla Dzieci: Andrzej Domalik - Nowe szaty cesarza, na motywach baśni J. CH. Andersena
15.30 Władcy zwierząt: Rzeźbiarze gór - francuski film dokumentalny
16.00 Panorama
16.10 Zwierzęta wokół nas - Podaj łapę
16.35 5 x 5 - wygrajmy razem - teleturniej
17.00 Dla dzieci: Szalone liczby
17.30 Programy lokalne
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.35 Magia liter - teleturniej
19.05 Złotopolscy - serial obycz., Polska
19.30 Stacyjna Hatley II - angielski serial komediowy
20.00 A ty co? - film dokumentalny
20.30 Jeszcze raz, czyli Młode wilki 1/2 - reportaż
21.00 Zwyczajna dobroć: Jerzy Turowicz - film dok.
22.00 Panorama
22.35 Sport telegram
22.45 Skorumpowani - kom. sens., Francja 1984
00.30 Norbi - koncert
00.50 Zakończenie programu

TV 3 Gdańsk
7.55 Program dnia
8.00 Panorama
8.10 Dzień dobry, tu Gdańsk
8.30 Co mnie gryzie?
8.50 Dom - sprawy małe i duże
9.30 Pies Dinki (11/16) "Rycerski Dinki", "Psu na budę" - serial anim.
9.50 Były sobie Ameryki - serial dok.
10.20 Kość niezgody - prog.
10.50 Wyspa (10/12) - serial fab.
11.15 Złote rączki (25/30) - serial
11.45 Historia miłości - serial fab.
12.40 Tajemnicza kobieta - romans obycz. prod. franc.
14.10 Sport w "Trójce"
14.40 Vademecum petenta
14.50 Program dnia
14.55 Panorama
15.10 Bajkowe trojaczki (2/13) "Wyspa skarbów" - serial anim.
15.35 Nos królowej - ang.
16.00 Huckleberry Finn i przyjaciele (25/26) - serial fab.
16.30 45 minut - mag.
17.15 Co, gdzie, kiedy w Trójmieście
17.30 E O L - Elbląsko-Olsztyński Magazyn Telewizyjny
18.00 PANORAMA
18.10 Panorama - wydanie główne
18.30 Historia miłości - serial fab.
19.30 Kawa dla smakoszy (1/2) - film dok. prod. amerykańskiej
20.00 Zaginiony listonosz - miniserial, komedia obycz. prod. ang.
20.55 Największe przeboje największych musicali (2/6)
21.45 Panorama
21.55 Punkt - temat dnia
22.05 Rozmowy z dwiema niewiadomymi
22.35 Anastazja (21/36)
22.55 Policjanci z dzielnicy
23.10 Alfabet polskich rzek: C jak Czarna Woda
0.00 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Gdzie się podziała Carmen San Diego? (25) - serial anim.
8.30 "Żar tropików" (19) - serial
9.30 "Żar młodości" (369) - serial
10.30 "Nieustraszony" - serial
11.30 F/X (20) - serial sensacyjny,
12.30 Dziewięciu wspaniałych: gra- zabawa
13.00 Rykowisko - program
13.30 Multimedialny odlot
14.00 Sztuka informacji - program publicystyczny
14.30 Trzy kwadraty: gra - zabawa
15.00 "Batman" (61) - serial
15.30 Nie tylko dla dam
16.00 Informacje
16.15 Hallo miliard - program
16.45 "Drużyna A" (62) - serial
17.45 "Świat według Bundych" (16) - serial komediowy, USA
18.15 Roseanne (20) - serial
18.45 Informacje
19.00 Polityczne graffiti
19.10 "Żar tropików" - serial
20.00 "Strażnik Teksasu" - serial
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 "Człowiek, którego nie ma" (20/26) - serial SF, USA
21.55 "Stukostrachy" - horror
22.55 Wyniki losowania LOTTO
23.00 Informacje
23.15 Polityczne graffiti
23.30 Biznes tydzień
23.45 "Nocny łowca" - thriller
1.25 Muzyka
3.25 Pożegnanie

TVN
6.00 Telesklep
6.30 CIĘŻKO RANNE PANTOFLE
6.30 Kropka nad i
6.50 Śniadanie z...
7.35 Pacific Drive - serial
8.00 Troskliwe misie (20) -serial anim.
8.30 Miasto bezprawia (21) - serial
9.00 Maraton uśmiechu
9.30 Na wybiegu - moda
10.00 Dobra cena - teleturniej
10.30 Anna (81) - telenowela
11.30 Jolanda (15) - telenowela
12.00 Telesklep
12.30 Co za dzień! - rozrywka
13.00 Troskliwe misie (21) - serial
13.30 Multikino - filmy, gwiazdy, plotki
14.00-14.45 - Twój problem, nasza głowa - prog. dla dzieci
16.45 NIEZŁY KANAŁ
14.45 California Dreams (57) - serial
15.15 Szkoła złamanych serc- serial
15.45 Star Trek (27) - serial SF
16.45 Miasto piesprawia (22) - serial
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Co za dzień! - rozrywka
18.00 Beverly Hills 90210(78) - serial
19.00 Dobra cena - teleturniej
19.30 TVN Fakty - informacje
20.00 Sport
20.05-00.00 SUPER KINO
20.05 Toungblood - film obyczajowy
22.00 Cykl Filmów z Woody Allenem: Miłość i śmierć
23.35 Strefa wpływów 2 - film
1.30 Valentina (3) - serial
1.55 NBA w TVN

TV Polonia
7.00 Gimnastyka - magazyn
7.10 Kraina uśmiechu - program
8.10 Spojrzenia na Polskę - prago
8.30 Wiadomości
8.45 Teledyski na życzenie
8.55 Prognoza pogody
9.00 Żegnaj Rockefeller (81l3) - serial
9.30 Credo- magazyn katolicki (powt.)
10.00 Królowa Bona (10/12) - serial
10.55 Uczmy się polskiego (19)
11.30 Krzyżówka szczęścia
12.00 Wiadomości
12.10 Ekstradycja (4/6) - serial (powt.)  
13.05 Nisko latające anioły - film dok.
13.40 Gościniec - mag.
14.10 Magazyn polonijny
14.40 Przegląd prasy polonijnej (powt.)
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Madonny polskie: Matka Boża Świętolipska
16.00 Teledyski na życzenie
16.10 Hity satelity - propozycje progr.
16.30 Klasztory polskie (powt.)  
17.00 Teleexpress
17.15 Dla dzieci: Ala i As
17.30 Dla dzieci: Kolorowe nutki
17.35 Tata, a Marcin powiedział...
17.45 Pałer - magazyn muzyczny
18.15 Pokój 107 (8/26): Szkoła uczuć
18.45 Telewizyjne Wiadomości Literackie
19.15 Dobranocka: Film pod strasznym tytułem - film animowany
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Ekstradycja (5/6) - serial
20.50 Stare Dobre Małżeństwo
21.30 Przegląd publicystyczny
22.30 Panorama
23.05 Tańce - koncert Z. Namysłowskiego
0.00 Porozmawiajmy - program dot. emigracji
0.45 Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Film pod strasznym tytułem - film
1.00 Wiadomości (powt.)
1.25 Sport
1.30 Pokój 107: Szkoła uczuć - serial
2.00 Telewizyjne Wiadomości Literackie  
2.30 Panorama (powt.)
3.05 Ekstradycja (5/6) - serial (powt.)
3.55 Stare Dobre Małżeństwo
4.35 Przegląd publicystyczny (powt.)
5.35 Klasztory polskie (powt.)  
6.05 W centrum uwagi
6.20 Teledyski na życzenie (powt.)
6.30 Patcr - magazyn muzyczny (powt.)


Polsat 2
07.00 Dance Jump - pr. muzyczny
07.30 Halogramy - pr. muzyczny
08.00 TV Shop
08.30 Czarodziejka z Księżyca (64) - serial
09.00 Power Rangers (41) - serial dla młodz.
09.30 Domek na prerii (196) - serial amer.
10.30 Mc Gyver (37) - amer. serial sens.-przyg.
11.30 żar młodości (373) - kanad. serial obycz.
12.30 Dwa oblicza miłości (53) - telenowela
13.30 TV Shop
14.00 Jacek Ziobro Superstar - pr. muzyczny
14.30 Dżana Top - pr. muzyczny
15.00 Gramy News
15.05 Mute - pr. muzyczny
15.30 Halogramy - pr. muzyczny
16.00 Domek na prerii (197) - serial amer.
16.55 Czarodziejka z Księżyca (65) - serial
17.25 Power Rangers (42) - serial dla m這dz.
17.50 Informacje
18.00 Mc Gyver (38) - amer. serial sens.-przyg.
19.00 żar młodości (374) - kanad. serial obycz.
20.00 Dwa oblicza miłości (54) - telenowela
21.00 Program informacyjny CNN News
21.15 Dynastia (93) - serial amer.
22.15 Graffiti Bridge - film, USA 1990, reż. Prince, wyst.: Prince, Morris Day.
23.50 Przytul mnie - nocny pr. muzyczny
00.50 Dżana Top - pr. muzyczny
01.20 Mute - pr. muzyczny
01.50 Pożegnanie

RTL 7
07.00 RTL 7 zaprasza
07.35 Siódemka dzieciakom - seriale anim.
08.20 Słodka dolina - serial dla młodzieży
08.45 Sunset Beach - serial obyczajowy
09.30 Szesnaście świeczek - kom., USA 1984
11.05 Czy boisz się ciemności? - serial
11.30 Wyprawy z National Geographic
12.25 Teleshopping
13.25 Muzyka w RTL 7
13.40 Siedem pokus - pr. Agnieszki Maciąg
14.35 Łobuzy Robina - serial obyczajowy
15.25 Siódemka dzieciakom - serial anim.
16.15 Słynne ucieczki - serial dokumentalny
17.15 Słodka dolina - serial dla młodzieży
17.35 Czy boisz się ciemności? - serial
18.00 Sunset Beach - serial obyczajowy
18.50 7 minut - wydarzenia dnia - pr. inf.
19.00 Law and Order - serial kryminalny
19.50 Prognoza pogody
20.00 I'll Never Forget What's His Name - ang. film przyg., 1967, reż. Michael Winner, wyk.: Orson Welles, Oliver Reed (94 min)
21.40 7 minut - wydarzenia dnia - pr. inf.
21.50 Zniknięcie Christiny - film sens., USA 1993, reż. Karen Arthur, wyk.: John Stamos, Robert Carradine (90 min).
23.25 Ziemia: ostatnie starcie - serial sf
00.15 Ludzie pod schodami - horror, USA 1991 

Nasza Telewizja
07.30 Nasz poranek - Studio AGNES na żywo
08.00 Nasz sklep - zakupy w TV
08.30 Tomek Sawyer (9); Degrassi (9)
09.25 Lekarz domowy (9) - serial, Hiszpania
10.30 Nawiedzeni - horror, USA 1981 (powt.)
12.20 Nasze wiadomości
12.25 Loving (9) - serial, USA
12.50 City (9) - serial, USA
13.15 Digby i jego dom (9) - serial, USA
13.40 Program muzyczny
14.00 Tomek Sawyer (10); Degrassi (10)
14.55 Nasz sklep - zakupy w TV
15.10 Nasze popołudnie - Studio AGNES na żywo
15.45 Zanim kupisz - informator handlowy
16.00 Digby i jego dom (10) - serial, USA
16.25 Lekarz domowy (10) - serial kom.
17.35 Nasze wiadomości
17.40 Zagraj z nami: Domino - teleturniej
17.55 Szczęśliwa ósemka mag. muz.
18.00 Dziedziczna nienawiść (10) - serial
19.00 Nasz wieczór - Studio AGNES na żywo
19.20 City (10) - serial, USA
19.45 Nasz wieczór - Studio AGNES na żywo
20.00 Aniołki Charliego (4) - serial sens. USA
20.50 Pogoda, z pogodą, o pogodzie
21.00 Nasze wiadomości
21.15 Zakładnik - dr. sens., USA 1990, reż. Roger Young, wyk.: Marlo Thomas, David Dukes (90 min).
23.00 Na scenie i za kulisami: Policjanci - chłopcy do bicia? - pr. na żywo
23.45 Nasza dobranocka
24.00 Muzyczny sklep CD
00.15 Gry nocne

Tylko Muzyka
07.00 Wykręć numer (powt.)
09.00 Piosenki dobre na wszystko (powt.)
10.00 Koncert i...: Varius Manx
11.00 Alternatywa (powt.)
12.00 Pop-wieczorek (powt.)
13.00 Strefa tańca (powt.)
16.00 Piosenki dobre na wszystko
17.00 Rock bez granic - program Marka Wiernika
18.00 Wykręć numer (lista przebojów)
20.00 Koncert tygodnia: Soultrains Brothers Band
21.00 Alternatywa (rap, metal) - program Kuby Wojewódzkiego
22.00 Strefa tańca (do godz. 1.00)

Canal +
W godz. 7.00-8.00 i 18.00-20.00 program nie kodowany

07.00 Aktualności filmowe
07.05 Cyberia
07.15 Diabelski Młyn - filmy animowane
07.55 Łapu Capu
08.00 Kroniki Seinfelda - serial komediowy
08.25 Tom Cruise - film dokumentalny
09.10 W obliczu śmierci - sens., W. Bryt. 1987
11.20 Camilla - obycz., Kanada/W. Bryt. 1993
12.55 Pracoholik - kom., Niemcy 1996
14.25 Rupert V - serial animowany
14.50 Podróż - film dokumentalny
15.45 Kansas City - film sens., USA 1995
17.35 Krokodania - serial animowany
18.00-20.00 OKNO OTWARTE "NA GAPĘ"
18.00 Nie przegap!
18.05 Diabelski Młyn - filmy animowane
18.45 Kroniki Seinfelda - serial komediowy
19.10 Cyberia
19.15 Nie przegap!
19.20 Łapu Capu
19.25 Świat według Dave'a - serial kom.
19.50 Aktualności filmowe
19.55 Łapu CapuWIECZÓR Z SHAKESPEARE'M
20.00 Otello - dr. psych., USA 1995, reż. Oliver Parker, wyk.: Laurence Fishburne, Kenneth Branagh, Irene Jacob (119 min)
22.00 Makbet - dr. psych., W. Bryt. 1971, reż. Roman Polański, wyk.: John Finch, Francesca Annis, Matrin Shaw, Nicholas Selby (134 min)
00.15 Duckman - serial anim. dla dorosłych
00.40 Kobieta odrzucona 2 - erot., USA 1996
02.20 Nieuchwytny cel - film sens., USA 1993
03.55 Wykonać wyrok - dr. sens., W. Bryt. 1984
05.30 Beethoven 2 - film przyg., USA 1993 

HBO
08.50 Milioner - film obycz., Polska 1977, reż. Sylwester Szyszko, wyk.: Janusz Gajos, Jadwiga Andrzejewska i in.
10.25 Zasadzka - kom. krym., USA 1987, reż. John Badham, wyk.: Richard Dreyfuss, Emilio Estevez i in.
12.25 Mrs. Winterbourne, fałszywa wdowa - kom. romantyczna, USA 1996, reż. Richard Benjamin, wyk.: Shirley MacLaine, Brendan Fraser i in.
14.10 Ichkeul - Między pustynią a błękitnym morzem - ang. film przyrodniczy, 1986
15.05 Drakula. Wampiry bez zębów - kom., USA 1995, reż. Mel Brooks, wyk.: Leslie Nielsen, Mel Brooks i in.
16.35 Szczyt wtajemniczenia - dramat, USA 1993, reż. Fred Schepisi, wyk.: Stockard Channing, Will Smith i in.
18.25 Hokeiści - ang. film obyczajowy
20.00 Spice Girls - koncert w Istambule - koncert, 1998.
22.05 Mary Reilly - thriller, USA 1995
23.50 Wielki luz - film kryminalny, USA 1987
01.30 Zasadzka - kom. krym., USA 1987
03.30 Kompleks Lolity - fr. film dok., 1995 

Discovery Channel
17.00 Wędkarskie przyg. Rexa Hunta
17.30 (P) Charlie Bravo - To takie łatwe
18.00 (P) Flightline, czyli...
18.30 (P) Poszukiwacze skarbów: Przeklęte złoto
19.00 (P) Dzikie Discovery: W morskich głębinach
20.00 (P) Poza rok dwutysięczny
20.30 (P) Punkty zwrotne historii: Rewolucja w Paryżu (1789)
21.00 (P) Jurassica: Gady - zabójcy
22.00 (P) Wyjęci spod prawa: W¶ciekło¶ć za kierownic±
23.00 (P) Samolot XXI Wieku
24.00 (P) Tajemniczy ¶wiat Artura C. Clarke'a: Wielka syberyjska eksplozja
00.30 (P) Tajemniczy ¶wiat Artura C. Clarke'a: Zagadka kamieni
01.00 (P) Skrzydła nad ¶wiatem - Marzenie staje się katastrof±
02.00 (P) Punkty zwrotne historii: Rewolucja w Paryżu (1789)
02.30 (P) Poza rok dwutysięczny 

Eurosport
08.30 Short Track: ME w Budapeszcie (najważniejsze wydarzenia)
09.30 (na żywo) Skeleton: P¦ w St. Moritz
12.00 Snowboard: P¦ w Lienz (najważniejsze wydarzenia)
12.30 Saneczkarstwo: P¦ w Bad Goisern (najważniejsze wydarzenia)
13.00 (P) Tenis ziemny: Australian Open w Melbourne - półfinały (wydarzenia dnia)
18.00 Magazyn olimpijski
18.30 Skeleton: P¦ w St. Moritz (wydarzenia dnia)
20.00 (P) Sporty ekstremalne: Zawody w Colorado (najważniejsze wydarzenia)
21.00 (P) Lekkoatletyka: Halowy mityng w Dortmundzie (wydarzenia dnia)
22.30 Boks: Walki zawodowców
23.00 Tenis ziemny: Australian Open w Melbourne (wydarzenia dnia)
24.00 Sporty ekstremalne: Zawody w Colorado (najważniejsze wydarzenia)
01.00 Skeleton: P¦ w St. Moritz (wydarzenia dnia)
01.30 Zakończenie programu 

Planete
07.00 Za kółkiem autobusu
07.55 Romeo i Julia z Sarajewa
08.55 Amerykańskie lotniskowce (3/13)
09.20 Równi wobec prawa
10.45 Eddy Paape
11.10 Różne oblicza
13.15 Samotna planeta: Południowe Indie
14.00 Jesahayahu Leibovitz (1/2)
15.25 Bernikla białolica z Grenlandii
15.55 Świat mody (3/6): Potęga prasy
16.45 Historia i namiętność (3/6): Polak, górnik francuski
17.40 Miłość na każdym piętrze
18.35 Mistrzowie jazzu (7/11): Gerry Mulligan
19.25 Rzeki świata (2/6): d'Urville
19.55 Na plaży w Belfaście
20.35 Amerykańskie kampanie wyborcze (2/3)
21.55 Dzień, który wstrząsnął światem
22.50 Finlandia - ZSRR: Historia pewnej wojny
23.45 Podróż po świecie narkotyków (ost.)
00.15 Reporterzy
01.50 Głos zaklęty w kamieniu 

Atomic
06.00 Radioactiv - przebojowa muzyka bez komentarza
07.00 Atomizer - rock, grunge, blues...
09.00 MC 2 - świat techno, tri hopu i disco lat
70.10.00 Hitofon - telef. lista przebojów
11.00 Dzika szafa grająca - klipy na zamówienie widzów
12.00 Radioactiv - przebojowa muzyka bez komentarza
15.00 Factory M - muzyka polska
16.00 MC 2 - świat techno, tri hopu i disco lat
70.17.00 Dzika szafa grająca - klipy na zamówienie widzów
18.00 Atomizer - rock, grunge, blues...
20.00 A:20 - lista największych hitów w Polsce
21.00 Gwiazda miesiąca
22.00 Bitwa o Anglię - notowanie hitów Wielkiej Brytanii
23.00 Bunkier - crossover, trash, death, black, grind...
24.00 Radioactiv - przebojowa muzyka bez komentarza 

ATV
06.05 Dookoła świata - magazyn
07.00 Po drugiej stronie muru - film dok.
07.30 Matka York - film dok.
08.30 Fort Boyard - teleatrakcja
10.00 Maria Bonita - serial wenez.
11.30 Wrestling
12.30 Pułapka - serial przygod.
13.00 Niebezpieczne kobiety - serial krym.
14.00 Super ATV - program muzyczny
18.00 Epoka samochodów - serial dok.
18.30 Byle do poniedziałku - serial
19.30 Auto moto puls - magazyn
20.00 Pago Pago - teleatrakcja
21.30 New Jork News - serial sens.
22.30 Byle do poniedziałku - serial kom.
23.00 Niebezpieczne kobiety - serial krym.
24.00 Gorące noce - program filmowy
01.30 Auto moto puls - mag. motoryzacyjny
02.00 New York News - serial

ATV 2
06.00-19.00 ATV Smyk - blok pr. dla dzieci
12.00 Zapytaj, a ja ci odpowiem - pr. przyr.
14.00 Ordy - serial anim.
16.00 Wyprawa do królestwa zwierząt - serial
19.00 Pomyłka, ale proszę mówić - fr. kom. krym.
20.30 To jest kino! - magazyn filmowy
21.00 W imieniu narodu włoskiego - komediodramat wł.
22.40 ATV idzie do kina - nowości kinowe
23.00 Frajerzy - fr. dramat obycz.
00.50 ATV idzie do kina - nowości kinowe
01.00 Szkarłatne oko - fr. dramat sens.
02.35 Teatrzyk intryg przedstawia - serial
03.00 Na dobranoc

Polonia 1
05.30 Top Shop
09.30 Helena i chłopcy - serial
10.00 Namiętności - serial
11.00 Top Shop
13.30 Celeste - serial
14.30 Reportaż z planu - mag. nowości film.
15.00 Top Shop
17.00 Filmy animowane dla dzieci
18.00 Namiętności - serial
19.00 Nasze smaczki - magazyn kulinarny
19.30 Escape - magazyn komputerowy
20.00 Helena i chłopcy - serial dla młodz.
20.30 Celeste - serial
21.30 Bliżej filmu - magazyn filmowy
22.00 Nie tylko na weekend - magazyn
22.30 Błękitna wyspa - melodramat wł. 

TV 3 Bydgoszcz
07.10 Serce Klarity - serial (powt.)
08.00 Zbliżenia i przegląd prasy
08.15 Serce dla zdrowia - poradnik
08.30 Historia miłości - serial
09.30 W labiryncie - film anim.
10.00 Pies Dinki - film anim.
10.10 Roger Odrzutowiec - serial
10.20 Mysz i kret - serial anim.
10.25 I liga koszykówki mężczyzn
11.55 Za pięć dwunasta - pr. inf.
12.00 TV POLONIA
15.10 Bajkowe trojaczki - serial
15.35 Nos królowej (4/6) - serial
16.00 Klub miłośników kosmosu (1)
16.30 Zbliżenia - mag. inf.
16.35 Serce Klarity - serial
17.20 Serce dla zdrowia - poradnik
17.30 Nić Ariadny - pr. komputer.
18.00 Panorama
18.10 Zbliżenia - mag. inf.
18.35 Historia miłości - serial
19.30 Z cukrem czy bez? (1/2) - dok.
20.00 Syn dobrej ziemi (2) - serial
21.05 Największe przeboje największych musicali - pr. muz.
21.45 Zbliżenia - mag. inf.
22.00 W labiryncie - serial
22.30 Do trzech razy sztuka - mag.
23.00 Kolekcja nagrań Herberta von Karajana
23.45 Muzyka na dobranoc 

TV 3 Katowice
07.00 Retransmisja TV Polonia
08.00 Dziennik regionalny
08.30 Poza rok 2000 - serial
09.15 Muzyczne promocje
09.30 Poranek z Telewizją Katowice
10.30 Historia miłości - serial
11.15 Namiętność - serial
12.05 Syn dobrej ziemi (1) - serial
13.50 Serce Klarity - serial
14.00 Dziś w Tele Trójce - reportaż
14.20 Film animowany
15.00 Aktualności
15.10 Bajkowe trojaczki - serial
15.35 Nos królowej (4/6) - serial
16.00 Klub miłośników kosmosu
16.30 Obserwatorium
17.10 Młodzi gniewni
17.30 Studio pod bukiem
17.50 Opolskie portrety miast
18.10 Aktualności
18.30 Historia miłości - serial
19.30 Z cukrem czy bez? (1/2) - dok.
20.00 Syn dobrej ziemi (2/11) - serial
21.05 Największe przeboje największych musicali - pr. rozr.
21.45 Dzień w regionie
22.00 Aktualności
22.30 Namiętność - serial
23.30 Mega Dance Show
24.00 Idealna para - kom., W. Bryt.
01.35 Morskie wyzwania - serial
02.00 Retransmisja TV Polonia 

TV 3 Kraków
07.45 Koncert na dzień dobry: Rastameni i górale
08.30 O czym szumią wierzby - serial anim.
08.55 Historia miłości - serial
09.50 Niezwykłe miejsca - serial dok.
10.20 Letnia opowieść - ang. dramat obycz.
12.00 RETRANSMISJA TV POLONIA
15.00 Kronika
15.10 Bajkowe trojaczki - serial
15.35 Nos królowej (4/6) - serial
16.00 Klub miłośników kosmosu
16.30 Msza św. dla chorych
17.30 Rekomendacje kulturalne
18.00 Gość TV Kraków
18.10 Kronika
18.30 Historia miłości - serial
19.30 Z cukrem czy bez? (1/2) - dok.
20.05 Syn dobrej ziemi (2) - serial
21.00 Największe przeboje największych musicali
21.45 Kronika
22.00 Nasza Antena
22.05 Sport
22.10 Temat dnia - pr. publ.
22.25 Marginałki - pr. kabaretowy
22.45 Pełna kultura - pr. rozrywk.
23.15 Mały jazz - pr. muz.
23.30 Feniks - austral. serial krym.
00.20 Zakończenie programu 

TV 3 Łódź
08.00 Dzień dobry
08.30 Historia miłości - serial
09.20 Serce Klarity - serial
09.50 Złote rączki
10.20 Syn dobrej ziemi - film fab.
11.50 Cypr wczoraj i dziś
12.10 Retr. TV Polonia - serial pol.
13.05 Horyzonty - Trudne dziewięć miesięcy - film dok.
13.55 Operacja "Przyroda" - serial
14.25 Na starym szlaku - film dok.
14.50 Wiek maszyn - serial dok.
15.10 Bajkowe trojaczki (4) - serial
15.35 Nos królowej (4/6) - serial
16.00 Klub miłośników kosmosu (1)
16.35 Serce Klarity - serial
17.00 Modlitwa badacza
17.30 Magazyn motoryzacyjny
18.10 Łódzkie Wiadomości Dnia
18.30 Historia miłości - serial
19.30 Z cukrem czy bez? (1/2) - dok.
20.05 Syn dobrej ziemi (2/11) - serial
21.05 Największe przeboje największych musicali
21.50 Łódzkie Wiadomości Dnia
22.00 Temat dnia
22.10 Magazyn ekonomiczny
22.30 Koniec wieku
23.00 Dziewczyna z helikoptera - film 

PTV 3 Poznań
08.00 Na oku - magazyn regionalny
08.15 Teleskop
08.35 Historia miłości - serial
09.30 Reportaż z regionu (powt.)
09.50 Jak znaleźć dobrą pracę?
10.00 Były sobie Ameryki (powt.)
10.30 Złote rączki (powt.)
11.00 Reportaż z regionu (powt.)
12.00 TV Polonia
15.10 Bajkowe trojaczki - serial
15.35 Nos królowej (4/6) - serial
16.05 Klub miłośników kosmosu
16.30 Wielkie przygody XX wieku
17.20 Gość programu
17.30 Afisz
18.10 Teleskop
18.30 Historia miłości - serial
19.30 Z cukrem czy bez? (1/2) - dok.
20.00 Syn dobrej ziemi (2) - serial
21.05 Największe przeboje największych musicali
21.45 Z planu filmowego
22.00 Serce Klarity - serial
22.30 Teleskop
22.45 Zdaniem prasy
22.50 Wieczór filmowy
23.05 Na peryferiach życia (7/33)
23.25 Arctic Blue - film, USA 

TV 7 Szczecin
07.00 Siódemka zaprasza
07.30 Serce Klarity - serial
08.00 Kronika
08.10 To już dzień
08.30 Pies Dinki - film anim.
08.50 Mysz i kret - film anim.
08.55 Były sobie Ameryki - serial
09.30 Historia miłości - serial
10.30 Naszym zdaniem
11.10 Na szlaku: Puszcza Wkrzańska
11.30 Niebezpieczne kobiety - serial
12.15 Jazz
12.45 Złote rączki - serial
13.15 Syn Dobrej Ziemi - serial
15.05 Kronika Siódemki
15.10 Bajkowe trojaczki (4) - serial
15.35 Nos królowej (4/6) - serial
16.00 Klub miłośników kosmosu (1)
16.30 Serce Klarity - serial
17.00 Telepiraci
17.30 Reportaż z regionu
18.00 Przed sportowym weekendem
18.10 Kronika
18.35 Historia miłości - serial
19.30 Z cukrem czy bez? (1/2) - dok.
20.05 Syn dobrej ziemi (2/11) - serial
21.05 Największe przeboje największych musicali
21.50 Kronika Siódemki
22.00 Magazyn globtrotera
22.40 W Siódemkowym kręgu
23.00 Życie jak loteria - film fab.
00.35 Siódemka zaprasza 

WOT
08.00 Kurier poranny
08.15 Wiarus
08.30 Retransmisja TV Polonia
14.30 Rozmowa dnia
14.55 Wiadomości Kuriera
15.00 Co, gdzie, kiedy?
15.08 Konkurs na telefon
15.10 Bajkowe trojaczki - serial
15.35 Nos królowej (4/6) - serial
16.00 Klub miłośników kosmosu
16.35 Po lekcjach - obrazki, czyli...
16.50 Telewizyjny Kurier Dzielnicowy
17.00 Ten sam świat - magazyn
17.20 Sprawa dnia
17.30 Wieści z Ratusza
18.05 5 minut o sztuce - felieton
18.10 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.30 Historia miłości - serial
19.30 Z cukrem czy bez? (1/2) - dok.
20.00 Syn dobrej ziemi (2/11) - serial
21.10 Największe przeboje największych musicali - pr. rozr.
21.45 Wiadomości Kuriera i Pogoda
21.55 Rozmowa dnia
22.20 Przegląd prasy
22.30 Telewizyjny Kurier Warszawski
22.55 Telewizyjny Kurier Dzielnicowy
23.10 Sport w WOT
23.20 Wielka sława to żart - największe przeboje operetkowe w wykonaniu artystów Teatru Roma
00.40 Wiadomości Kuriera i Pogoda 

TV 5 Wrocław
08.00 Fakty
08.35 Pies Dinki - serial animowany
09.00 Mysz i kret - serial anim.
09.05 Były sobie Ameryki - serial
09.30 Wyspa - serial dla młodzieży
09.55 Historia miłości - serial
10.50 Komputerowy świat iluzji
11.20 Tajemnice - serial dok.
11.35 Tajemnice nauki - serial
12.00 Retransmisja TV Polonia
14.10 Niezwykłe przygody - serial
14.30 Serce Klarity - serial
15.10 Bajkowe trojaczki - serial
15.35 Nos królowej (4/6) - serial
16.05 Klub miłośników kosmosu
16.35 Mówmy swoje - pr. dla młodz.
17.00 Moda i uroda
17.30 Czy można mnie ocalić?
17.45 Pałer - magazyn muzyczny
18.30 Historia miłości - serial
19.30 Z cukrem czy bez? (1/2) - dok.
20.05 Syn dobrej ziemi (2) - serial
21.05 Największe przeboje największych musicali
21.50 Fakty - Refleks
22.10 Śląska sekretera
22.30 Fakty
22.55 Źródło mocy - film, Kanada 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.