poprzedni dzień WTOREK 30.01.2007 następny dzień

TVP 1
05:10 Program dnia na 30.01.
05:15 Uciec z Zagórowa; film dokumentalny
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Eko-Europa; magazyn
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej
08:30 Przed Eurowizją - [odc.3]
08:35 Teletubisie - odc. 103/156 (Teletubbies, season IV Little Baby); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:00 Sali Mali II - Zagubieni przyjaciele odc.6 (Lost friends); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:05 Domowe przedszkole - Kolędnicy, przebierańcy; program dla dzieci
09:30 Lippy&Messy - /odc. 16/
09:40 Ferie z Jedynką
10:10 Szkoła złamanych serc - odc. 32 (odc. 32); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:55 Przed Eurowizją - [odc.4]
11:00 Dwie strony medalu - odc. 10; serial TVP
11:20 Dwie strony medalu - odc. 11; serial TVP
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3189 (The Bold and the Beautiful ep.3404); serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc.3190 (The Bold and the Beautiful ep.3405); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc.1206; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 815; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1381; teleturniej muzyczny
14:15 Sąsiedzi - Smak pieniędzy; serial komediowy TVP
14:40 Receptury klasztorne - odc.11 Makaron z łososiem po misjonarsku; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; film dokumentalny
15:35 Sprawiedliwi - Moje wybory; cykl dokumentalny
16:00 Moda na sukces - odc.3191 (The Bold and the Beautiful ep.3406); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3192 (The Bold and the Beautiful ep.3407); serial kraj prod.USA (2000)
16:50 Przed Eurowizją - [odc.5]
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc.1210 - txt.str.777; telenowela TVP
18:05 Jaka to melodia? - odc.1382; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 819; telenowela TVP
19:00 Domisiowa wieczorynka - Nowe szaty cesarza
19:15 Wieczorynka - Sali Mali II - Zawody balonowe odc.14 (The balloon race); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:20 Wieczorynka - Sali Mali - Śnieg odc. 24 (Snowed in); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - Idealna niania (Perfect Nanny, The) - txt.str.777  89'; film fabularny kraj prod.USA (2000)
21:55 Sprawa dla reportera
22:30 Z refleksem; program publicystyczny
22:50 Misja specjalna; magazyn
23:25 Sfora - odc. 5/9 - txt.str.777
00:20 Ciemna strona Wenus  87'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1997)
01:50 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Program dnia na 30.01.
05:30 Statek miłości - odc. 136/249 (The Love Boat odc.122 Seria 5 odcinek 26 Pal-I-Money-O-Mine/ Does Father Know Best/ An ?A? for Gopher); telenowela kraj prod.USA (1982)
06:20 Statek miłości - odc. 137/249 (The Love Boat 124(5-27)    (April in Boston, Saving Grace, Breaks of Life)); telenowela kraj prod.USA (1982)
07:05 TELEZAKUPY
07:25 Abyśmy byli jednością; reportaż
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 39 Kropla drąży skałę (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.151, Szczęście w nieszczęściu
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59
10:55 Święta wojna - Brad Dworniok (238)
11:25 Sąsiedzi - odc. 14 (177) Kompleks niższości; serial komediowy TVP
11:50 Magnum - odc. 11/162 Przekleństwo Klubu Króla Kamehameha (MAGNUM P.I. s. 1 odc. 11,   (The curse of the King Kamehameha Club)); serial kraj prod.USA (1980)
12:45 Allo, Allo - odc. 70/84 (Allo, Allo s. VII ep. 9); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1991)
13:15 10 lat mniej seria II - odc.13 (odc.13); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:40 Dzieciaki przed kamerą - odc.19 (Amazing baby videos); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
14:05 Supertalent - (4); widowisko
15:10 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 14/22 (35) - Syn (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep.  9014  -  THE PRODIGAL SON MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 466; serial TVP
17:00 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 225
17:10 Z Dwójką bezpieczniej
17:20 Dlaczego... -  program reporterski
17:40 Dolina Kreatywna - co słychać? (36)
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc.  42 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Jeden z dziesięciu -  odc.8/LIII - txt.str.777; teleturniej
20:05 M jak miłość - odc. 467; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 226
21:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Pogoda
22:40 Wieczór filmowy Kocham Kino - Bohater (Hero); film fabularny kraj prod.Chiny (2001)
00:20 Porwanie Elizabeth (The Kidnapping of Elizabeth Smart); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003)
01:10 Legendy polskiego punk-rocka - zespół KULT (XV Międzynarodowy Festiwal Teatralny - Malta 2005); koncert;
02:20 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:25 Zakończenie programu

Polsat
06:00    Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
07:45    TV Market - magazyn reklamowy
08:00    Halo! Kasa! - teleturniej
08:55    Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00    Zamieńmy się żonami - reality show
11:00    Dharma i Greg - serial komediowy reż. Amanda Bearse , Robert Berlinger, USA 1997
11:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00    Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
12:55    Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
13:55    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45    Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15    Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50    Wydarzenia
16:15    Prognoza pogody
16:20    Interwencja - magazyn reporterów
17:00    Gra w ciemno - teleturniej
18:00    Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50    Wydarzenia
19:20    Sport
19:25    Prognoza pogody
19:30    Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00    Piękna i geniusz - reality show
21:00    Przyjaciółka na śmierć i życie - thriller reż. Zoe Clarke-Williams, wyk. Mia Kirshner, Meredith Monroe, Taye Diggs, Dominique Swain USA 2002
21:55    Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:50    Boston Public - serial obyczajowy USA 2001
23:50    Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
00:50    Magazyn sportowy
02:50    Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:40    Uwaga! - magazyn reporterów
06:00    Telesklep
06:40    Aniołki z piekła rodem - serial kryminalny odc. 7/10 reż. Sigi Rothemund, Axel Sand, Niemcy 2003
07:35    Usterka - serial fabularno-dokumentalny Polska
08:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05    Wykręć numer - teleturniej
10:05    Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:10    Detektywi: Kochanek z wakacji - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40    Rozmowy w toku - talk show
12:45    Loteria walentynkowa
12:50    W11 - Wydział Śledczy: Pociąg - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:30    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 751 Polska 2003
14:00    Aniołki z piekła rodem - serial kryminalny odc. 8/10 reż. Sigi Rothemund, Axel Sand, Niemcy 2003
15:00    Cena marzeń - telenowela odc. 108/115 reż. Benjamín Cann, Eric Morales, Meksyk 2004
16:00    Fakty - wydanie popołudniowe
16:15    Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15    Rozmowy w toku - talk show
18:25    Detektywi: Bestseller - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00    Fakty
19:30    Sport - program informacyjny
19:40    Pogoda
19:50    Uwaga! - magazyn reporterów
20:15    W11 - Wydział Śledczy: Kolega z wojska - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55    Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 752 Polska 2003
21:30    Krok od domu - serial kryminalny odc. 6/22 USA 2005
22:30    Teraz my! - program publicystyczny
23:15    Kuba Wojewódzki - talk show
00:15    Co za tydzień
00:40    Uwaga! - magazyn reporterów
01:00    Nocne igraszki - program interaktywny
02:00    Telesklep
02:20    Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 Sztukateria, mag. 
06.05 KINOmaniak, mag. 
06.30 VIP, pr. kulturalno-rozr.
06.55 Muzyczne listy, mag. 
08.00 TV Market
08.30 Power Rangers, serial anim. 
09.00 Pokemon, serial anim. 
09.30 Pensjonat pod różą, serial obycz. 
10.30 Jesteś moim życiem, serial argentyński
11.30 Za wszelką cenę, reality show USA 
12.50 Dekoratornia, mag.
13.25 Wygraj fortunę, pr. interaktywny
15.20 Power Rangers, serial anim. 
15.50 Młodzieńcza miłość, telenowela, Argentyna 
16.50 Pensjonat pod różą, serial obycz. 
17.50 Za wszelką cenę, reality show USA
18.55 Jesteś moim życiem, serial argentyński
20.00 Komisarz Rex, serial krym. 
21.00 Tok2Szok, pr. Piotra Najsztuba i Jacka Żakowskiego 
22.00 Zielony smok, dramat USA, 2001
00.25 Wydarzenia, Sport, Pogoda
01.05 4 Włatcy móch, serial anim.
01.35 Tok2Szok, pr. Piotra Najsztuba i Jacka Żakowskiego 
02.25 Muzyczne listy, mag. 
03.15 FIFA Futbol Mundial, mag. 
03.40 V-max, mag.
04.00 Ja tylko pytam, talk show
04.45 Zakończenie programu

TVN 7
05.50 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
06.20 telesklep 
07.20 Maraton Uśmiechu, pr. rozr. 
07.50 Brygada ratunkowa, serial sens., USA 
08.50 Grzesznica, telenowela 
09.40 Krąg miłości, serial obycz. 
10.45 Przystanek Alaska, serial obycz., USA
11.40 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny 
11.45 Strażnik kasy, interaktywny pr. rozr.
12.45 telesklep 
14.05 Grzesznica, telenowela 
15.00 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny 
15.05 Maraton Uśmiechu, pr. rozr. 
15.35 Maraton Uśmiechu, pr. rozr. 
16.05 Kasia i Tomek, serial kom., Polska 
16.35 Dzień dobry, Miami, serial kom., USA 
17.05 Krąg miłości, serial obycz., Niemcy 
18.10 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny 
18.15 Przystanek Alaska, serial obycz., USA,
19.10 Kasia i Tomek, serial kom.
19.40 Dzień dobry, Miami, serial kom., USA 
20.10 Potępieniec, serial sens., USA 
21.10 Ryzyko, film sens., USA 2000 
23.40 Fotograf elfów, film obycz., Wielka Brytania 1997
01.40 Koniec programu

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Młodzi Amerykanie (Young Americans); film dokumentalny kraj prod.USA (1967); Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Kino krótkich filmów - Scherzo; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Racja teatru. Spotkanie z Ireną Byrską; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Studio TVP Kultura - Telekino ; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Telekino - Przy torze kolejowym; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Telekino - Obszar zamknięty; dramat; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Nazywam się Sabina Spielrein (Ich hiess Sabina Spielrein); dokument fabularyzowany kraj prod.Szwecja, Francja, Szwajcaria, Finlandia, Dania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Tabor wędruje do nieba (Tabor ukhodit v nebo)  95'; dramat kraj prod.ZSRR (1975); reż.:Emil Loteanu; wyk.:Barasbi Mulayev, Svetlana Toma, Grigore Grigoriu; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Dni Grażyny Bacewicz. I Koncert skrzypcowy i "Pensieri notturni"; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka XX wieku - Witold Lutosławski - I Symfonia; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Herkules; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Herkules wyrusza w świat; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Do przerwy 0:1 - Odc. 2/7 Ratuj Paragon; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
19:35 Do przerwy 0:1 - Odc. 3/7 Kłopoty z kasą; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Teatr Telewizji - Hedda Gabler (Hedda Gabler)  119'; dramat kraj prod.Niemcy (2006); reż.:Thomas Ostermeier; wyk.:Lars Eidinger, Katharina Schuttler, Lore Stefanek, Kay Bartholomaus Schulze, Joerg Hartmann; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Sceny ze sceny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Muzyczna encyklopedia -  Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (5) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Strefa - Rozmowa z prof. Józefem Robakowskim; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Strefa - Mediokracja - Józef Robakowski - Manifest Energetyczny; Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Szklane serce (Herz Aus Glas)  89'; dramat kraj prod.Niemcy (1976); reż.:Werner Herzog; wyk.:Josef Bierblicher, Stefan Guttler, Clemens Scheitz, Volker Prechtel, Sepp Muller, Sonja Skiba; Dla małoletnich od lat 12
02:55 String Connection. Last Concert; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Pysia na medal; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Abyśmy byli jednością; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ojczyzna polszczyzna - Wróg i wyrok, skot i skop; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Salon kresowy - Nazwiska nie spaskudziłam...; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Taki powrót - Koncert Haliny Frąckowiak; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Opowieść o bitwie. Wychodząc na ring pozdrawiamy poprzedników; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Klan - odc.1171; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 610; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Tomek W.; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Wiedźmy - odc. 9/13 - Delikatność uczuć; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Lekcja białoruskiego; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Mój Dekalog - Jan Kanty Pawluśkiewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Domisie - Pysia na medal; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Magazyn Medyczny - Cena uzależnienia.; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Klan - odc.1171; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Przerwany lot; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Abyśmy byli jednością; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Dzika Polska; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Dolina Kreatywna - (14); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Polacy w kraju kiwi cz.2; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Marceli Szpak dziwi się światu - Wizyta w borsuczej norze; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 610; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Kochaj mnie - odc.163; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Demony cywilizacji; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Warto rozmawiać - Sąsiedzi z SB; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Tamtego 1989 roku - Dialog; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:55 Sport Telegram
24:00 Pogoda
00:02 Klan - odc.1171; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Dzika Polska; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Dolina Kreatywna - (14); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Marceli Szpak dziwi się światu - Wizyta w borsuczej norze; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 610; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kochaj mnie - odc.163; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Demony cywilizacji; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:50 Warto rozmawiać - Sąsiedzi z SB; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Tamtego 1989 roku - Dialog; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:15 Mój Dekalog - Jan Kanty Pawluśkiewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Polacy w kraju kiwi cz.2; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 - Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:25 - Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Kurier flesz; STEREO
10:00 Żyjące morze - Podróż do Arktyki (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:59 Kurier flesz; STEREO
11:00 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:59 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 8 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:59 Kurier flesz; STEREO
14:00 Żyjące morze - Podróż do Arktyki (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:59 Kurier flesz; STEREO
15:00 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Miłość i władza - Bill Clinton i Hillary Rodham Clinton (Clintons); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:39 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Miłość i władza - Bill Clinton i Hillary Rodham Clinton (Clintons); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Zakończenie dnia

TVP 3 Białystok
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 Obiektyw, Info
08:00 Kurier; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 - Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Przegląd suwalsko - mazurski, Info
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:25 - Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Kurier flesz; STEREO
10:00 Żyjące morze - Podróż do Arktyki (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:59 Kurier flesz; STEREO
11:00 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:59 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 8 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:59 Kurier flesz; STEREO
14:00 Żyjące morze - Podróż do Arktyki (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:59 Kurier flesz; STEREO
15:00 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Obiektyw, Info
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Obiektyw, Info
18:05 Szerokiej drogi!, Info
18:15 Maniacy, Info Polska
18:35 Reportaż, Dokument
18:50 Łączy nas Polska, Info
19:05 U źródeł wiary, Info
19:30 Regiony na antenie, Dokument
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Obiektyw, Info
22:00 Short Sport, Wiadomości sportowe Polska
22:05 Gość dnia, Publicystyka Polska
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Miłość i władza - Bill Clinton i Hillary Rodham Clinton (Clintons); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:39 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Miłość i władza - Bill Clinton i Hillary Rodham Clinton (Clintons); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 - Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kalejdoskop regionalny
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:25 - Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Kurier flesz; STEREO
10:00 Żyjące morze - Podróż do Arktyki (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:59 Kurier flesz; STEREO
11:00 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:59 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 8 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:59 Kurier flesz; STEREO
14:00 Żyjące morze - Podróż do Arktyki (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:59 Kurier flesz; STEREO
15:00 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Kalejdoskop regionalny
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda w regionie
18:05 Tematy dnia
18:10 Okiem kamery
18:20 Co warto wiedzieć
18:30 Studio otwarte TV Kraków
19:10 Czas reporterów
19:20 Kalejdoskop regionalny
19:30 Rola
19:40 Magazyn medyczny
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Okiem kamery
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Miłość i władza - Bill Clinton i Hillary Rodham Clinton (Clintons); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:39 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Miłość i władza - Bill Clinton i Hillary Rodham Clinton (Clintons); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski ; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
08:00 Kurier; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 - Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury ; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:23 Przegląd prasy; STEREO
09:25 - Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Kurier flesz; STEREO
10:00 Żyjące morze - Podróż do Arktyki (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:59 Kurier flesz; STEREO
11:00 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:59 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 8 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:59 Kurier flesz; STEREO
14:00 Żyjące morze - Podróż do Arktyki (Living sea, the); serial dokumentalny kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:59 Kurier flesz; STEREO
15:00 Szanghaj. Nowoczesny plac budowy, cz. I (Boomtown Shanghai); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki ; STEREO
17:50 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
17:55 Telewizyjny Kurier Warszawski ; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:15 Qadrans qltury ; magazyn; STEREO
18:30 Po twojej stronie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Tele Motor Sport ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Studio reportażu - Brat Naszego Boga; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Miłość i władza - Bill Clinton i Hillary Rodham Clinton (Clintons); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kurier; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:39 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Miłość i władza - Bill Clinton i Hillary Rodham Clinton (Clintons); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Zakończenie dnia

Tele 5
05:25 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 87)
06:20 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 59)
06:45 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 60)
07:15 Prognoza pogody - program/pogoda
07:20 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 81)
08:20 Werdykt - program/inne
09:15 Telezakupy - program/Telezakupy
11:10 Lot nawigatora - film/przygodowy USA/Norwegia 1986
12:55 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 61)
13:25 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 62)
13:50 Telezakupy - program/Telezakupy
14:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
14:30 Prognoza pogody - program/pogoda
14:40 Łowca - serial/sensacyjny Kanada 2001 (odc. 13)
15:30 Akwanauci - serial/dokumentalny USA 2000 (odc. 33)
16:00 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
16:25 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 71)
17:20 Prognoza pogody - program/pogoda
17:25 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 82)
18:25 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 36)
19:25 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
20:00 Prognoza pogody - program/pogoda
20:05 Łowcy nagród - film/sensacyjny USA 1989
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Oblicza zbrodni - serial/kryminalny Kanada 2002 (odc. 41)
23:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 4)
0:00 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
0:30 Zbrodnie namiętności - film/erotyczny USA
2:20 Rybia nocka - program/inne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.