FANDOM


TVP 1
05:20 Zagadkowa Jedynka
05:50 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 116 - Pluskwa -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
09:50 Natura w Jedynce - Planeta Ziemia, seria II - Krainy lodu - odc. 1 (Planet Earth (II 1/6) Ice Worlds) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
11:00 Świat się kręci - /94/; widowisko publicystyczne
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Smaki polskie; magazyn kulinarny
12:40 Przepis dnia - /33/; magazyn
12:50 Natura w Jedynce - Planeta Ziemia, seria II - Wielkie równiny - odc. 2 (Planet Earth (II 2/6) Great Plains) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2798; teleturniej muzyczny
14:30 Moda na sukces - odc. 5923 (The Bold and the Beautiful ep. 5923); serial kraj prod.USA (2010)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Klan - odc. 2533 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:45 Drużyna A [ser. II] - odc. 23, Na bis (The A - Team II, ep. 23, Curtain Call); serial kraj prod.USA (1983)
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda;
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2799; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2534 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Świat się kręci - /95/; widowisko publicystyczne
19:15 Przepis dnia - /33/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Pedro's Cup 2014 - Kronika; felieton
20:10 Pogoda
20:20 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Renta za mieszkanie? odc. 38 (seria II, odc. 18) -  txt. str. 777; serial TVP
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 71 (seria VI, odc. 2) - Powrót Piotra -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
21:25 Sprawa dla reportera
22:25 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Żeby dziecko nie spadło (We Won’t Drop The Baby) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
23:25 Miasto gniewu (Crash) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Niemcy, USA (2004)
01:20 Drużyna A [ser. II] - odc. 23, Na bis (The A - Team II, ep. 23, Curtain Call); serial kraj prod.USA (1983)
02:10 Świat się kręci - /95/; widowisko publicystyczne
03:05 Klan - odc. 2534; telenowela TVP
03:35 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Żeby dziecko nie spadło (We Won’t Drop The Baby); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
04:30 Notacje - Józefa Nikoforowa. Blokada Leningradu; cykl dokumentalny
04:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Faceci do wzięcia - odc. 90/91 Z piosenką na ustach; serial TVP
06:25 Lokatorzy - odc. 51/224 Sam na sam; serial komediowy TVP
07:00 M jak miłość - odc. 433; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
10:40 Barwy szczęścia - odc. 1053; serial obyczajowy TVP
11:20 Na dobre i na złe - odc. 221 - Biało - czarni; serial TVP
12:20 Makłowicz w podróży - Podróż 2 - Ekwador. Quito (6); magazyn kulinarny
12:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Kabokle -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:25 Szkoła życia - odc. 25 "Trudna decyzja"; telenowela dokumentalna TVP
14:15 Postaw na milion - odc. 68; teleturniej
15:10 Ja to mam szczęście! - odc. 16 -  txt. str. 777; serial TVP
15:45 Panorama Kraj
16:00 Pogoda
16:10 Na dobre i na złe - odc. 544 - Nowe życie; serial TVP
17:10 Herkules - odc. 17 Oblężenie pod Naxos (Hercules: The Legendary Journeys ep. Siege at Naxos (s. II odc. 4)); serial kraj prod.USA (1995)
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 11/77; teleturniej
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1053; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1054; serial obyczajowy TVP
20:40 Powrót do przyszłości 3 (Back To The Future 3) -  txt. str. 777; film science fiction kraj prod.USA (1990)
22:50 Kocham kino - Kobiety bez mężczyzn (Zanan - e bedun - e mardan); dramat kraj prod.Niemcy, Francja, Maroko, Włochy, Austria, Ukraina (2009)
00:40 Świat bez tajemnic - Koszmar Darwina (Darwin's nightmare); dramat kraj prod.Austria, Francja, Belgia, Finlandia, Holandia (2004)
02:35 Powrót do przyszłości 3 (Back To The Future 3); film science fiction kraj prod.USA (1990)
04:40 Art Noc: Oj da da na - Grzegorz z Ciechowa; film muzyczny
05:00 Herkules - odc. 17 Oblężenie pod Naxos (Hercules: The Legendary Journeys ep. Siege at Naxos (s. II odc. 4)); serial kraj prod.USA (1995)
05:50 Zakończenie dnia

TVP Szczecin
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 30.01 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:31 Kronika; STEREO, 16:9
07:50 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 30.01 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Mój pies i inne zwierzaki
09:10 Elementarz mam; magazyn
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 30.01 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Kultowe rozmowy - odc. 8 - Sylwia Chutnik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Wokół nas
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Klimaty i smaki; program poradnikowy
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Piosenka sieroca; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Etniczne klimaty - Ukraiński Biały Bór; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Telenowyny; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wokół nas
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas
13:35 Małe ojczyzny - Końca wojny nie było; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 5 minut o...
14:10 Śmiecińscy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Ostatni rejs Gustloffa (The Final Voyage of the Gustloff); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Podwodna Polska - Śladami Gwarków; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:31 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Misja Gryf - Wałcz; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Kronika; STEREO, 16:9
18:03 Sprawa polityczna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:16 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:26 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:30 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:42 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:16 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
19:19 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Sprawa polityczna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:12 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Telenotatnik
20:30 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Kronika 18 lat wcześniej
21:00 Pogoda - 30.01 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 30.01 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
22:02 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:05 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
22:26 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Piosenka sieroca; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Ostatni rejs Gustloffa (The Final Voyage of the Gustloff); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Wokół nas
01:25 Pogoda - 30.01 - 3; STEREO, 16:9
01:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:40 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:00 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
02:15 Pogoda - 30.01 - 4; STEREO, 16:9
02:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Ostatni rejs Gustloffa (The Final Voyage of the Gustloff); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Etniczne klimaty - Ukraiński Biały Bór; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
04:35 Telenowyny; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
05:00 Wokół nas
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas
06:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

TVP Kielce
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 30.01 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:31 Informacje - Flesz; STEREO, 16:9
07:36 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
07:38 Magazyn Medyczny - Małopolskie Centrum Oparzeniowo - Plastyczne cz. I; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:53 ABC pacjenta - program edukacyjno - informacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:57 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 30.01 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Mój pies i inne zwierzaki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jedź bezpiecznie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 30.01 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Kultowe rozmowy - odc. 8 - Sylwia Chutnik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Klimaty i smaki - Na ziemi sandomierskiej; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Piosenka sieroca; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Etniczne klimaty - Ukraiński Biały Bór; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Małe ojczyzny - Końca wojny nie było; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 5 minut o... - Fotografie z duszą; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:10 Śmiecińscy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Ostatni rejs Gustloffa (The Final Voyage of the Gustloff); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Joseph Vilsmaier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Zdarzyło się przed laty - Stocznia i ludzie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Podwodna Polska - Śladami Gwarków; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Zdarzyło się przed laty - Pływające miasta; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:33 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
17:36 Speed - magazyn motoryzacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Myśliwiec pl - program myśliwych i niemyśliwych; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:09 Regionalnie z pasją - reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Informacje; STEREO, 16:9, Na żywo
18:51 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
18:53 Świat przyrody - Przyjaciele; STEREO, 16:9
19:01 Czas na zdrowie - Magazyn medyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:07 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
19:21 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Akademia Domu i Wnętrza - Łazienki - program poradnikowy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:58 Bez demagogii - Polityczny Talk show - program publicystyczny; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:38 Być seniorem - magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:51 Informacje - Flesz; STEREO, 16:9
20:57 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
21:00 Pogoda - 30.01 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 30.01 - 4; STEREO, 16:9
22:02 Informacje; STEREO, 16:9, Na żywo
22:18 Pogoda w regionie; STEREO, 16:9
22:20 Fabryka pomysłów - W. Osak - popularyzacja wiedzy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Piosenka sieroca; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Ostatni rejs Gustloffa (The Final Voyage of the Gustloff); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Pogoda - 30.01 - 3; STEREO, 16:9
01:20 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:35 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
02:10 Pogoda - 30.01 - 4; STEREO, 16:9
02:15 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Ostatni rejs Gustloffa (The Final Voyage of the Gustloff); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Piosenka sieroca; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Etniczne klimaty - Ukraiński Biały Bór; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
04:35 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
05:00 Wstawaj! Gramy! (2532)
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:25 Świat według Kiepskich (23)
09:00 Malanowski i Partnerzy (490)
09:30 Malanowski i Partnerzy (491)
10:00 Trudne sprawy (44)
11:00 Dlaczego ja? (224)
12:00 Dom nie do poznania (162)
13:00 Dom nie do poznania (163)
14:00 Pierwsza miłość (1827)
14:45 Trudne sprawy (42)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja (1259)
16:30 Malanowski i Partnerzy (434)
17:00 Dlaczego ja? (163)
18:00 Pierwsza miłość (1828)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (430)
20:05 Larry Crowne - uśmiech losu
22:15 CSI: Kryminalne zagadki Miami (15)
23:10 CSI: Kryminalne zagadki Miami (16)
00:10 Ten pierwszy raz
02:30 Dziewczyny z fortuną (82)
03:45 Tajemnice losu

TVN
5:00 Uwaga! - magazyn reporterów
5:15 Rozmowy w toku: Atrakcyjny bezdomny pozna babkę z kasą! - talk-show
6:15 Mango - telezakupy
7:20 Detektywi: Żebyś wróciła (781) - serial fabularno-dokumentalny
7:55 Doradca smaku (13) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień dobry TVN - magazyn
11:10 Ukryta prawda (195) - serial paradokumentalny
12:15 Szpital (91) - serial paradokumentalny
13:15 W-11 - Wydział Śledczy: Wielki dom na wzgórzu (966) - serial fabularno-dokumentalny
14:00 Wawa non stop (104) - serial
15:00 Ukryta prawda (196) - serial paradokumentalny
16:00 Rozmowy w toku: Nasze dziecko umarło, nie mamy już po co żyć... - talk-show
17:00 Wawa non stop (105) - serial
18:00 Szpital (92) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Doradca smaku (14) - magazyn kulinarny
20:10 Na Wspólnej (1859) - serial obyczajowy
20:50 W-11 - Wydział Śledczy: Menda (991) - serial fabularno-dokumentalny
21:35 Kuchenne rewolucje: Restauracja Bazylia i Oregano, Poznań (14/15) - program rozrywkowy
22:40 Zdobycz - thriller, RPA/USA 2007
0:30 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2014 (3) - rajdy
1:05 Lekarze (8) - serial obyczajowy
2:05 Uwaga! - magazyn reporterów
2:20 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
3:40 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /94/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Sztuka życia - odc. 60, Aneta Todorczuk - Perchuć; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Gwiezdny Pirat - odc. 7/7 - Ostatnia tajemnica; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50; Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 Polska i świat z historią w tle - Na Laudzie, w Podbrzeżu Muzeum Powstania Styczniowego (Na Laudzie, w Podbrzeżu Muzeum Powstania Styczniowego); cykl reportaży kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Polonia w Komie - Jubileusz (400); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 100; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1005 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1024; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Siostry - odc. 5/13 - Rodzicielski zakaz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Lekcja Auschwitz; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ciepło na lata - Edukacja kluczem do budownictwa energooszczędnego; magazyn; STEREO, 16:9
15:35 Złotopolscy - odc. 868* - Lekcja wymowy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 100; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Jubileusz (400); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Kabaretowy Klub Dwójki -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1005 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 10 - Podwieczorek z krokodylem; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 22 (seria II, odc. 9) - Śmierć w masce -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - NYC - Robert (401); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Determinator - odc. 13/13 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Gry wojenne - cz. 5; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 100; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Gwiezdny Pirat - odc. 7/7 - Ostatnia tajemnica; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 10 - Podwieczorek z krokodylem; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 22 (seria II, odc. 9) - Śmierć w masce; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - NYC - Robert (401); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1005; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Gry wojenne - cz. 5; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.