TVP 1
04:50 Moda na sukces - odc. 5494 (The Bold and the Beautiful ep. 5494); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 TELEZAKUPY
05:30 TELEZAKUPY
06:00 Kawa czy herbata? - 6.02, 6.08, 6.32, 6.36, 7.02, 7.07, 7.32, 7.41;
Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.05, 6.33, 7.03, 7.34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Audycje Komitetów Wyborczych - 1.Komitet Wyborczy PSL;2.Komitet Wyborczy SLD;3.KW Platforma Obywatelska RP;4.KW Prawo i Sprawiedliwość; STEREO
08:40 Audycje Komitetów Wyborczych - 1.Komitet Wyborczy Ruch Palikota;2.KW Polska jest Najważniejsza;3.KW Nowa Prawica-Janusz Korwin-Mikke;4.Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80; STEREO
08:55 Lippy and Messy - DO-BE -DO; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Moliki książkowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Baranek Shaun - Chory wiatrak, odc. 77 (37 s. II) (An Ill Wind); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Mój przyjaciel królik - Niespodzianka Gryzeldy, odc. 4 (Hazel's Big Surprise); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Weiser (Weiser)  96'; dramat psychologiczny kraj prod.Polska, Niemcy, Dania (2000); reż.:Wojciech Marczewski; wyk.:Marek Kondrat, Krystyna Janda, Juliane Kohler, Teresa Marczewska, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz, Mariusz Benoit, Marian Opania, Piotr Fronczewski,  Magdalena Cielecka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Z Jedynką po drodze; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Po sąsiedzku; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Dzikie Karaiby - odc. 3 Piekło huraganu (Treasure Islands) - txt str.777  48'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Plebania - odc. 1743; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Klan - odc. 2131 - txt str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Pogodni - odc. 62; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:20 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:20 Kabaretowe Hity - Kabaret Ciach; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Program rozrywkowy w którym prezentowane są najzabawniejsze skecze kabaretowe. W tym odcinku zobaczymy najlepsze skecze i piosenki przygotowane przez Zenona Laskowika na 47. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Program rozrywkowy w którym prezentowane są najzabawniejsze skecze kabaretowe. W tym odcinku zobaczymy skecze Kabaretu Ciach.
15:40 Jaka to melodia? - odc. 2243; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Moda na sukces - odc. 5495 (The Bold and the Beautiful ep. 5495); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Audycje Komitetów Wyborczych - 1.Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80;2.KW Nowa Prawica-Janusz Korwin-Mikke;3.KW Prawo i Sprawiedliwość;4.Komitet Wyborczy PSL;5.Komitet Wyborczy Ruch Palikota6.Komitet Wyborczy SLD;7.KW Polska jest Najważniejsza;8.KW Platforma Obywatelska RP; STEREO
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:20 Gość Jedynki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:35 Plebania - odc. 1744; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 2132 - txt str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Jaka to melodia? - odc. 2244; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Wieczorynka - Stacyjkowo - Tajemnica Hugo, odc. 27 (Hodge’s Secret); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport - txt str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Pogoda - txt str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Partnerstwo Wschodnie - wywiad z premierem Donaldem Tuskiem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Hit na piątek - Słodka zemsta (Avenging Angelo) - txt str.777  93'; film fabularny kraj prod.USA (2002); reż.:Martyn Burke; wyk.:Sylvester Stallone, Anthony Quinn, Madeleine Stowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:20 James Bond w Jedynce - Nigdy nie mów nigdy (Never Say Never Again) - txt str.777  128'; film sensacyjny kraj prod.USA (1983); reż.:Irvin Kershner; wyk.:Sean Connery, Max Von Sydow, Barbara Carrera, Klaus Maria Brandauer, Kim Basinger; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Pogodni - odc. 62; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Kino nocnych marków - Zakładniczki (Home Invasion)  86'; film fabularny kraj prod.USA (1997); reż.:David Jackson; wyk.:Veronica Hamel, Bonnie Root, Cress Williams, Joe Ivy; Dla małoletnich od lat 16
02:25 Kino nocnych marków - Tylko Grace (Falling for Grace (aka East Broadway))  100'; film fabularny kraj prod.USA (2006); reż.:Fay Ann Lee; wyk.:Fay Ann Lee, Gale Harold, Ken Leung aktor, Christine Baranski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:20 Biuro kryminalne - II odc. 40 Darius; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Egzamin z życia - odc. 74; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Audycje Komitetów Wyborczych - 1.Komitet Wyborczy PSL; 2.Komitet Wyborczy SLD;3.KW Platforma Obywatelska RP;4.KW Prawo i Sprawiedliwość; STEREO
07:05 Audycje Komitetów Wyborczych - 1.KW Polska jest Najważniejsza;2.KW Nowa Prawica-Janusz Korwin-Mikke;3.Komitet Wyborczy Ruch Palikota;4.Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80; STEREO
07:25 Na dobre i na złe - odc. 271 Pochopna diagnoza; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie - 9.10, 9.12, 9.53, 10.34, 10.39; Panorama: 9.47; Pogoda: 9.08, 10.32; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Obok nas; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pogodni - odc. 62; serial interaktywny; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Świat się kręci; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Jeden z dziesięciu - odc. 26/66 WIELKI FINAŁ; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Sąsiedzi - odc. 34 (220) Jaś czy Małgosia; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Barwy szczęścia - odc. 626 - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Najdziksze miejsca Ameryki Północnej - Co kryje Dolina Śmierci (INTO THE WILDERNESS: Death Valley)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); reż.:Todd Herman; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 15; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 16; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama Kraj; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:05 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
16:15 Poziom 2.0 - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:10 Płocka Noc Kabaretowa 2011; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Audycje Komitetów Wyborczych - 1.Komitet Wyborczy SLD;2.KW Polska jest Najważniejsza;3.KW Prawo i Sprawiedliwość;4.KW Nowa Prawica-Janusz Korwin-Mikke;5.Komitet Wyborczy PSL;6.Komitet Wyborczy Ruch Palikota;7.Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80; 8.KW Platforma Obywatelska RP
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:45 Pogodni - odc. 62; serial interaktywny; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Licencja na wychowanie - odc. 78 - Kukurydza, to podstępne warzywo; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Polska bez fikcji - Życie przed tobą  20'; film dokumentalny; reż.:Maciej Adamek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Na dobre i na złe - odc. 453 - Wiolonczelistka; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Kocham Cię, Polsko! - (69); zabawa quizowa; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Kocham Cię, Polsko! - Ekstra; zabawa quizowa; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Alibi na piątek - Okup znaczy życie (Kidnap and Ransom)  133'; thriller kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Andy Wilson; wyk.:Trevor Eve, Helen Baxendale, Emma Fielding, John Hannah; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Wtajemniczenie (Foxfire)  97'; dramat obyczajowy kraj prod.USA (1996); reż.:Annette Haywood Carter; wyk.:Angelina Jolie, Anne Bancroft, Hedy Burress; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Zły syn (Bad Son)  83'; thriller kraj prod.USA (2007); reż.:Neill Fearnley; wyk.:Ben Cotton, Catherine Dent, Paul Jarrett, Marilyn Norry; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:50 Kopciuszek - odc. 51; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Kopciuszek - odc. 52; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Info Kielce
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:14 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:44 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:44 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:53 Twoja@sprawa; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:42 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:47 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:55 Pogodni - odc. 62; serial interaktywny; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:44 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:50 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:19 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:51 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:26 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:22 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:49 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:53 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:44 Pogodni - odc. 62; serial interaktywny; Dla małoletnich od lat 12
15:49 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:53 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:15 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:57 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
17:00 Audycje komitetów wyborczych
17:30 Msza św. dla chorych
18:30 Informacje
18:45 Pogoda w regionie
18:50 Karnet
19:05 Uniejów europejski
19:25 Audycje komitetów wyborczych
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Forum - wydanie 159; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:06 Telekurier; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:42 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:45 Informacje
22:00 Pogoda w regionie
22:05 Panorama gospodarcza
22:16 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
22:30 Info Dziennik - Gość; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:45 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:30 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:50 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
00:12 Kraj gazem płynący cz. II (Gasland) kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:17 Forum - wydanie 159; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
02:02 Telekurier; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
02:22 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:33 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:38 Info Dziennik - Gość; STEREO, CENTRE CUT
02:50 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
03:31 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, CENTRE CUT
03:42 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
03:55 Eurosąsiedzi - odc. 35 (odc. 35); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
04:08 Zdrowie na talerzu - wieprzowina - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:24 Forum - wydanie 159; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Era Wynalazków - Odc. 3; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
05:22 Medycyna niekonwencjonalna - Fakty i Mity - Chińska kuchnia 5 przemian - odc. 39; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:34 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.15 TV Market - magazyn reklamowy
07.30 Przygody Animków (5) - serial animowany
08.00 Nowe przygody Scooby’ego (4) - serial animowany
08.30 Gang Misia Yogi (4) - serial animowany
09.00 Rodzina zastępcza plus (314) - serial komediowy
10.00 Daleko od noszy (20) - serial komediowy
10.30 Świat według Kiepskich (36) - serial komediowy
11.00 Malanowski i partnerzy (332) - serial fab.-dok.
11.30 Linia życia (81) - serial obyczajowy
12.00 Orły z Bostonu 2 (20) - serial kryminalny
13.00 Daleko od noszy - szpital futpolowy (39) - serial komediowy
13.30 Świat według Kiepskich (369) - serial komediowy
14.00 Pierwsza miłość (1352) - serial obyczajowy
14.45 Trudne sprawy (82) - serial paradokumentalny
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Malanowski i partnerzy (333) - serial fab.-dok.
17.00 Dlaczego ja? (201) - serial fab.- dok.
18.00 Pierwsza miłość (1353) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Linia życia (82) - serial obyczajowy
20.00 Garfield - komedia, USA 2004
21.45 Rubikon: Akcja ostatniej szansy - film SF, USA 2001
23.45 Dolina świata - dramat obyczajowy, USA 2007
02.00 Zagadkowa noc - teleturniej
03.00 Zza kamery... (52) - magazyn filmowy
03.15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.40 Uwaga! - magazyn reporterów
05.55 Mango - telezakupy
08.00 Prosto w serce (137) - serial obyczajowo-komediowy
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
11.00 Na Wspólnej (1481) - serial obyczajowy
11.35 Brzydula (215, 216) - serial komediowy
12.40 Dr House (9) - serial obyczajowy
13.40 Sąd rodzinny - serial fab.-dok.
14.40 Detektywi - serial fab.-dok.
15.15 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
15.55 Rozmowy w toku - talk-show
16.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fab.-dok.
17.55 Prosto w serce (138) - serial obyczajowo-komediowy
18.25 Detektywi - serial fab.-dok.
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.00 Wszyscy kochają Romana (5) - serial komediowy
20.35 Superkino: Shrek Trzeci - film animowany, USA 2007
22.30 W sieci kłamstw - film sensacyjny, USA 2008
01.00 Kuba Wojewódzki 11 - talk-show
02.00 Uwaga! - magazyn reporterów
02.15 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
03.35 Rozmowy w toku - talk-show
04.30 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
4:50 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
5:00 To był dzień - program informacyjny
5:50 To był dzień na świecie - magazyn
6:20 Zbuntowani - odc. 88, Meksyk 2006
7:20 Gliniarz i prokurator - odc. 18, USA 1987
9:05 TV Market - magazyn reklamowy
9:25 Triumf miłości - odc. 79, Meksyk 2010
10:25 Mój grzech - odc. 2, Meksyk 2009
11:25 Kiedy się zakocham... - odc. 19, Meksyk 2010
12:25 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13:30 V Max - magazyn motoryzacyjny
14:00 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
15:00 Mój grzech - odc. 3, Meksyk 2009
16:00 Gliniarz i prokurator - odc. 19, USA 1987
17:00 M.A.S.K. - odc. 56, serial animowany, Francja, Kanada, USA 1985-1988
17:30 Oggy i ferajna - odc. 25, serial animowany, Kanada, Francja 1998-2008
18:00 Kiedy się zakocham... - odc. 20, Meksyk 2010
19:00 Galileo EXTRA - odc. 36, Polska 2010
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5 - odc. 9, USA, Kanada 2008
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5 - odc. 10, USA, Kanada 2008
21:55 Steven Seagal: Na straży prawa - odc. 11, serial dokumentalny
22:25 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel - odc. 12, USA 2005
23:00 Girls gone topless - film erotyczny, USA 2009
00:50 Larwa - horror sf, Niemcy, USA 2005
2:55 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
3:05 To był dzień - program informacyjny
3:55 To był dzień na świecie - magazyn
4:20 Zakończenie programu

TVN 7
4:40 W roli głównej
5:10 Na Wspólnej Odcinek: 1088
5:40 Na Wspólnej Odcinek: 1089
6:15 B jak brzydula Odcinek: 28 Sezon: 5
6:45 B jak brzydula Odcinek: 29 Sezon: 5
7:15 Wipeout - Wymiatacze Odcinek: 6
8:15 Ostry dyżur Odcinek: 7 Sezon: 10
9:15 Czerwony Orzeł Odcinek: 2 Sezon: 2
10:25 Punkt krytyczny Odcinek: 2 Sezon: 2
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Usta usta Odcinek: 8 Sezon: 2
13:55 Wipeout - Wymiatacze Odcinek: 7
14:55 Czerwony Orzeł Odcinek: 3 Sezon: 2
16:05 Ostry dyżur Odcinek: 8 Sezon: 10
17:05 Przyjaciele Odcinek: 10
17:35 Przyjaciele Odcinek: 11
18:05 Usta usta Odcinek: 9 Sezon: 2
19:05 Punkt krytyczny Odcinek: 3 Sezon: 2
20:00 Loch Ness
22:05 Pula śmierci
0:05 Nie z tego świata Odcinek: 11 Sezon: 3
0:55 Arkana magii
3:00 Zakończenie programu

TV Puls
5:30 Telemarket
6:00 Muzyczny budzik Odcinek: 1
7:00 Bajki animowane
8:00 Taki jest świat - pod lupą Odcinek: 16
9:00 To, co najważniejsze Odcinek: 16
9:30 Burza uczuć Odcinek: 795
10:30 Taki jest świat - pod lupą Odcinek: 16
11:30 Medicopter Odcinek: 66
12:30 Burza uczuć Odcinek: 796
13:30 Miłość i przeznaczenie Odcinek: 20
14:30 Taki jest świat Odcinek: 117
15:30 Jerry Springer Show Odcinek: 69 Sezon: 18
16:30 To, co najważniejsze Odcinek: 17
17:00 Medicopter Odcinek: 67
18:00 Pixie i Dixie
18:30 Zwariowane melodie
19:00 Timon i Pumba Odcinek: 20
19:30 Chip i Dale Odcinek: 20
20:00 Tom i Jerry
20:30 Wyznania nałogowej karierowiczki
22:00 Przyłapani Odcinek: 4
23:00 Lęk wysokości
0:55 PopCorn TV Odcinek: 33
1:40 Taki jest świat Odcinek: 117
2:30 Zobacz to!

TV Polonia
06:15 Rezydencja - odc. 3; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Młodzi w Kościele; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Egzamin z życia - odc. 89; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Matylda - odc. 1/33 - Jak sie łapie myszy (Matylda); serial animowany kraj prod.CZECHY (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Matylda - odc. 2/33 - Prezent ślubny (Matylda); serial animowany kraj prod.CZECHY (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Matylda - odc. 3/33 - Wędrujące gęsi (Matylda); serial animowany kraj prod.CZECHY (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Pytanie na śniadanie - 9.10, 9.12, 9.53, 10.34, 10.39; Panorama: 9.47; Pogoda: 9.08, 10.32; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Lubię to! - odc. 3; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Smaki polskie - Barszcz czerwony i naleśniki z mięsem; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Plebania - odc. 1732; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Złotopolscy - odc. 270* Kłopotliwe pieniądze; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 M jak miłość - odc. 835; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
14:55 Kasia Kowalska "Czekając na...". Trasa '96; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Argentyńska Lekcja  56'; film dokumentalny; reż.:Wojciech  Staroń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Gala Piosenki Biesiadnej - Biesiada bez granic; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Plebania - odc. 1732; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rezydencja - odc. 3; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dobranocka - Przygody kota Gotfryda - odc. 20 - Ptasi opiekun (Gofrette (26 odc.)); serial animowany kraj prod.Kanada (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt str.777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport - txt str.777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Partnerstwo Wschodnie - wywiad z premierem Donaldem Tuskiem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Wideoteka dorosłego człowieka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Na dobre i na złe - odc. 448 - Ostatni raz; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
22:50 Jak narkotyk  134'; dramat kraj prod.Polska (1999); reż.:Barbara Sass; wyk.:Magdalena Cielecka, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Igor Przegrodzki, Andrzej Wichrowski, Jerry Flynn, Bartosz Opania, Krzysztof Pieczyński, Mariusz Bonaszewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Plebania - odc. 1732; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Dobranocka za oceanem - Przygody kota Gotfryda - odc. 20 - Ptasi opiekun (Gofrette (26 odc.)); serial animowany kraj prod.Kanada (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:15 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:30 Partnerstwo Wschodnie - wywiad z premierem Donaldem Tuskiem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Nowa - odc. 4; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Opole 2011 na bis - Dedykacje; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
05:00 Argentyńska Lekcja  56'; film dokumentalny; reż.:Wojciech  Staroń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

TVS
06.40 Telezakupy
07.00 Bajkowa TVS
08.00 Radio Silesia
10.40 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
11.05 Żyć jak milioner
11.40 Prekursorzy
12.00 Telezakupy
14.50 Propozycje do VIPO
15.10 Informator miejski
15.25 Zakazana namiętność (104)
16.25 Chwytaj dzień
17.30 Radio Silesia Flash
17.45 Silesia Informacje
18.05 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
18.35 Bajkowa TVS
19.25 Pippi Langstrumpf
20.00 Silesia Informacje
20.25 Kuchenna metamorfoza
21.15 Carramba
21.45 Carramba
22.15 Na tropie zbrodni
22.45 Propozycje do VIPO
23.00 Film erotyczny
00.45 Na tropie zbrodni
01.10 Dziwne i niebezpieczne
01.35 W świecie nauki
02.00 Świat w pigułce
02.30 Prekursorzy
02.55 Gdzie wtedy byłeś?
03.20 Świat w pigułce
03.50 VIPO
04.40 Propozycje do VIPO
05.00 Kuchnia po śląsku
05.25 Sekrety natury
05.50 Short - świat w pigułce

TVN 24
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:15 Serwis informacyjny, pogoda
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
6:45 Serwis informacyjny, pogoda
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:15 Serwis informacyjny, pogoda
7:30 Serwis informacyjny, pogoda
7:45 Serwis informacyjny, pogoda
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:15 Serwis informacyjny, pogoda
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:45 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:15 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:45 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
10:15 Serwis informacyjny, pogoda
10:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:45 Serwis informacyjny, pogoda
11:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
11:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
12:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
12:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
13:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
13:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
14:00 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
14:30 Serwis informacyjny, sport, biznes, pogoda
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
17:10 Prosto z Polski
17:40 Świat według Jacka
18:00 Tak jest
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze
19:26 Debata wyborcza
21:00 Czas decyzji
21:30 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
0:00 Debata wyborza
1:15 Czas decyzji
1:45 Polska i świat
2:10 Szkło kontaktowe
3:00 Dzień po dniu
3:50 Portfel
4:00 Maja w ogrodzie
4:25 Prosto z Polski
4:55 Świat według Jacka
5:00 Ciąg dalszy nastąpił

TVN CNBC
7:00 Pieniądze od rana
8:00 Dzień na rynkach
11:00 Pieniądze w południe
11:30 Blajer mówi: Biznes
13:00 Górna półka
13:30 Godzina dla pieniędzy
15:00 Rynki dnia
18:00 Blajer mówi: Biznes
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze
19:30 Bilans tygodnia
20:30 Godzina dla pieniędzy
21:30 90 minut
23:00 Bilans tygodnia
0:00 90 minut
1:30 Zakończenie programu

Polsat 2
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:40 Awantura o kasę Odcinek: 67
8:30 Pierwsza miłość Odcinek: 1301
9:15 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 205
9:45 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 179
10:30 Pensjonat pod Różą Odcinek: 83
11:30 Awantura o kasę Odcinek: 68
12:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 102
13:00 Szpital na peryferiach Odcinek: 29
13:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 39
14:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 180
14:50 Tango z aniołem Odcinek: 36
15:30 Kabareton na Topie Odcinek: 6
16:00 Samo życie Odcinek: 148
16:30 Pensjonat pod Różą Odcinek: 83
17:30 Linia życia Odcinek: 59
18:00 Wydarzenia
18:30 Interwencja
19:00 Dlaczego ja? Odcinek: 195
20:00 Wydarzenia
20:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1302
21:30 Linia życia Odcinek: 60
22:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 181
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 40
23:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 103
0:00 Szpital na peryferiach Odcinek: 30
0:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 206
0:55 Linia życia Odcinek: 60
1:20 Kobieta Cafe Odcinek: 32
2:05 Interwencja
2:30 Wydarzenia
3:00 Samo życie Odcinek: 148
3:25 Pierwsza miłość Odcinek: 1302
4:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 40
4:25 Się kręci
4:50 Ewa gotuje
5:15 Trudne sprawy Odcinek: 30

Polsat Sport
7:00 Puchar Świata w Nowej Zelandii
9:00 Magazyn lekkoatletyczny
9:30 RPA - Samoa
11:30 Mistrzostwa Europy kobiet w Serbii i Włoszech
13:40 Magazyn golfowy
14:10 Mistrzostwa Europy kobiet w Serbii i Włoszech
16:20 Artur Szpilka - Ty Cobb
17:55 ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:00 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
22:00 Reportaż z Maratonu Warszawskiego
22:30 T-Mobile Ekstraklasa
23:30 Legia Warszawa - Hapoel Tel Awiw
1:30 Zakończenie programu

Eurosport
8:30 Stabaek Fotball - 1. FFC Frankfurt
9:30 Turniej WTA w Tokio
12:45 Champions Club
13:00 Players Tour Championship w Warszawie
22:00 PBA Tour w USA Odcinek: 13
23:00 Liga Mistrzów w Hiszpanii
0:00 GTA Droga w Dubaju
0:15 Players Tour Championship w Warszawie
1:30 Zakończenie programu

Canal +
7:00 Nie przegap
7:10 Łapu capu
7:15 Simpsonowie Odcinek: 21 Sezon: 22
7:40 Łapu capu
7:45 Smażalnia story
9:15 Kilka wolnych dni
10:50 Nocna randka
12:25 Debiutanka
14:15 Rozwody!
16:00 Człowiek, który gapił się na kozy
17:45 Benek
19:30 Simpsonowie Odcinek: 22 Sezon: 22
19:55 Łapu capu
20:00 The Event: Zdarzenie Odcinek: 5
20:45 Nie przegap
20:55 Łapu capu
21:00 Darwin. Miłość i ewolucja
22:55 Niezniszczalni
0:40 Urodzony 4 lipca
3:00 Szamanka
4:55 Goryle we mgle
5:20 Odmieniec

HBO
6:00 Ponad wszelką wątpliwość
7:45 Hellboy
9:45 Książę Persji: Piaski czasu
11:35 Paul McCartney: Good Evening New York City
12:35 Duchy moich byłych
14:15 Śledztwo na cztery ręce
16:05 Intrygant
17:50 Filmy i gwiazdy Odcinek: 143
18:20 Potwory naszych czasów
20:05 Mamma Mia!
22:00 Dystrykt 9
23:50 Eden Lake
1:20 Od przypadku do wypadku
2:55 Ostatnia zima wojny
4:25 Oszukać przeznaczenie IV

Cinemax
6:00 Oldboje
7:40 Carsoniera
9:45 Drużyna potępionych
11:20 Bez duszy
13:00 Most Północny
15:10 1981
16:50 Oldboje
18:25 Drużyna potępionych
20:00 Ta przeklęta niedziela
21:50 Oszukana
0:10 Freddy nie żyje: Koniec koszmaru
1:40 Kobiece perwersje
3:35 Opowiadaj, Szeherezado

Tele 5
6:00 Buon appetito! Sezon: 3
7:00 Telezakupy
10:00 Kosmica TV
12:00 Strumień namiętności Odcinek: 107
12:55 Gorączka w mieście Odcienk: 24
13:55 Komando Bikini
15:55 Straż graniczna Odcinek: 15 Sezon: 2
16:25 Lub czasopisma
16:40 Irys Odcinek: 11
18:00 Głupek o poranku Odcinek: 15 Sezon: 2
18:30 Miejskie legendy Odcinek: 1
19:35 Giganci nokautów Odcinek: 13
20:05 Dentysta
21:55 Oblicza strachu Odcinek: 7
22:50 Lub czasopisma
23:05 Gdzie diabeł mówi dobranoc Odcinek: 3
23:35 Fobia Odcinek: 3
0:05 Seksowne czarownice
1:50 Nocny patrol

TVP Kultura
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:15 Cztery pory roku Vivaldiego - Arte dei Suonatori w Poznaniu; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 W.A.Mozart - Symfonia "Haffnerowska"; STEREO
09:30 Sinfonia Iuventus gra suitę z "Ognistego ptaka" Igora Strawińskiego; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
10:10 Nostalgia (Nostalgia)  125'; film fabularny kraj prod.ZSRR, Włochy (1983); reż.:Andriej Tarkowski; wyk.:Oleg Yankovsky, Erland Josephson, Domiziana Giordano, Patrizia Terreno; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Prawda, dobro i piękno - film o Bohdanie Porębie  36'; film dokumentalny; reż.:Ksawery Szczepanik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Historia Polskiego Videoclipu - Współczesność; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny
14:10 Filmy Otara Iosselianiego - Chantrapas (Chantrapas)  121'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Otar Iosseliani; wyk.:Nika Endeladze, Pierre Etaix, Fanny Gonin, Tamuna Karumidze; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:35 Studio Kultura - Reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Ludzie filmu - Kino chińskie wczoraj i dziś (Le cinema chinois, hier et aujourd'hui)  59'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2009); reż.:Niogret Hubert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Aria Diva  30'; film krótkometrażowy TVP; reż.:Agnieszka Smoczyńska, Wiktor Kośla; wyk.:Gabriela Muskała, Katarzyna Figura; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Bitwa Warszawska w 3D  43'; film dokumentalny; reż.:Hanna Polak, Rafał Pogoda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, Na żywo
20:20 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Volver (Volver)  116'; dramat kraj prod.Hiszpania (2006); reż.:Pedro Almodovar; wyk.:Penelope Cruz, Carmen Maura, Lola Duenas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:10 Oczy uroczne  40'; film TVP; reż.:Piotr Szulkin; wyk.:Mariola Chmielewska, Leszek Herdegen, Edward Raczkowski, Józef Dusza; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Kino nocne - Matka łez (La Terza Madre / Mother of Tears)  97'; horror kraj prod.Włochy, USA (2007); reż.:Dario Argento; wyk.:Asia Argento, Cristian Solimeno, Moran Atias, Tomasso Banfi; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
01:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny
01:55 Koncert w CDQ - The Deal's Gone Bad; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Pasmo kontemplacyjne - 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 Dziennik telewizyjny - 30.09.1984; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Dla niesłyszących - Flesz historii - odc. 44; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:45 Ex Libris - 59; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 11/13 - txt str.777;AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Dziewczyny; film dokumentalny; reż.:Małgorzata Brama, Rafał Skalski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Encyklopedia II wojny światowej - Obrona Helu cz. 4 - txt str.777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Polska i świat z historią w tle - Płonąca granica; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Ex Libris - 59; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Spór o historię - Wrzesień 1939 - czy można było uniknąć klęski?; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Dekalog - Jeden - txt str.777; film TVP; reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Wojciech Klata, Henryk Baranowski, Maja Komorowska, Artur Barciś, Agnieszka Brustman; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Ludobójstwo w Piaśnicy; dyskusja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Pamięć. Tajemnice lasów Piaśnicy; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Bitwy II wojny światowej - Z pomocą powstańczej Warszawie; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
14:30 Klasa prymusów - 30 lat później; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Dla niesłyszących - Flesz historii - odc. 44; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Ex Libris - 59; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Komunikaty Wojenne - Komunikaty wojenne 28; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Ala z buszu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Dialogi z przeszłością - Resztówka myśli narodowej; magazyn historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Świadkowie nieznanych historii - Propaganda w PRL; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 12/13 - txt str.777;AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Sonda - Sen na jawie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:00 Dziennik telewizyjny - 30.09.1984; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 W morzu tajemnic - Zagadkowy wrak; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Dla niesłyszących - Flesz historii - odc. 44; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Hubal - txt str.777  126'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1973); reż.:Bohdan Poręba; wyk.:Ryszard Filipski, Małgorzata Potocka, Tadeusz Janczar, Stanisław Niwiński, Kazimierz Wichniarz, Emil Karewicz, Jan Stawarz, Zygmunt Malanowicz, Bolesław Idziak, Jerzy Korsztyn; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Co mogą martwi jeńcy; film dokumentalny; reż.:Anna Ferens; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Dziennik telewizyjny - 30.09.1984; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Zakończenie dnia

TVP Seriale
07:00 M jak miłość - odc. 213; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Barwy szczęścia - odc. 153 - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Sława i chwała - odc. 4 Warszawa; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:30 TELEZAKUPY
09:50 Lokatorzy - odc. 135 (138) Dziwna para; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Lokatorzy - odc. 136 Sublokator; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Ranczo - odc. 6 - Racja gminy - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Ranczo - odc. 7 - Podwójny agent - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 M jak miłość - odc. 214; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Barwy szczęścia - odc. 154 - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Lokatorzy - odc. 137 Kompleks męskości; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Lokatorzy - odc. 138 (139) Oko za oko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Ranczo - odc. 8 - Kozy ofiarne - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Ranczo - odc. 9 - Odwyk i antykoncepcja - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Rezydencja - odc. 10 - txt str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Rezydencja - odc. 11 - txt str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Zakład o miłość - czyli jak zdobyć chłopaka w 258 dni. - odc. 20 (Ciega a citas ep. 20); telenowela kraj prod.Argentyna (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Rodzinka.pl - odc. 20 Rodzice na 110% - txt str.777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Rodzinka.pl - odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika - txt str.777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Sława i chwała - odc. 4 Warszawa; serial TVP; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Michał Żebrowski, Mariusz Bonaszewski, Zbigniew Zamachowski, Joanna Szczepkowska, Joanna Mastalerz, Stanisława Celińska, Maria Gładkowska, Nina Andrycz, Olgierd Łukaszewicz, Aleksandra Justa; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Ranczo - odc. 10 - Porwanie - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Ranczo - odc. 11 - Wspólny wróg - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Czas honoru - odc. 3 Przydział; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Czas honoru - odc. 4 Przysięga; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Lokatorzy - odc. 134 (135) Pan z łasiczką; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Lokatorzy - odc. 135 (138) Dziwna para; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:05 Orlik w grze; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Zwarcie - Wojciech Zabłocki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Żużel - Ekstraliga: mecz o Finał (1): Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra; STEREO, 16:9
11:00 TELEZAKUPY
11:40 Siatkówka mężczyzn - Memoriał Zdzisława Ambroziaka (3): FART Kielce - ZAKSA Kędzierzyn Koźle; STEREO, 16:9
13:40 Sportowa debata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Sportowa debata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Piłka nożna - Puchar Polski: 1/16 finału: Okocimski Brzesko - Śląsk Wrocław; STEREO, 16:9
16:30 Leszek Blanik - Waleczne Serce; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Lekkoatletyka - MŚ - Daegu 2011; STEREO, 16:9
18:50 Hokej na lodzie - PLH: KH Ciarko Sanok - JKH GKS Jastrzębie; STEREO, 16:9, Na żywo
21:30 Ze sportowego archiwum - Tajemnice Mundiali; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 EUROmagazyn - .; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Boks - Gala boksu zawodowego - Hamburg cz. 1 (Kliczko - Haye); STEREO, 16:9
00:10 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.