FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku) (audiotele: 0-70055560-2)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Albert - piąty Muszkieter" (26-ost.) - serial anim. prod. francusko-kanadyjskiej
8.30 Szóstka na szóstkę - teleturniej
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka: Ping-pong
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Córeczki milionera" (10/22)
10.55 Muzyczna Jedynka
11.00 Giełda pracy, giełda szans
11.20 Savoir vivre
11.30 Klub samotnych serc
11.50 Sto lat - magazyn ubezpieczeń społecznych
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.15 Magazyn Notowań: Samo zdrowie / Niezłe ziółko
Blok nauk ścisłych
12.45 Telekomputer
13.00 "Wielkie odkrycia w biologii" (6/13): "Alexander Fleming, Howard Florey, Ernest Boris Chain i penicylina" - serial dok. prod. niemieckiej
13.15 Przybysze z Matplanety
13.45 Modelem sięgnąć nieba
14.00 Internet w Jedynce: Uwertura
14.05 Księga niewiedzy: Czy wystarczy nam węgla?
14.30 Alfa
14.55 Program dnia
15.00 Stajnia - muzyka country
15.30 "Końska historia" (1/16) - serial prod. czeskiej (1990 r)
15.55 Dla młodych widzów: Zielonym do góry
16.10 Internet w Jedynce: Internet dla początkujących
16.25 Dla dzieci: Tik-tak
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 On, czyli kto?: - Waldemar Dąbrowski
17.50 Test - magazyn konsumenta
18.05 "Nie z tego świata" (15/48) - serial prod. USA
18.30 Sensacje XX wieku: Pięciu wspaniałych
19.00 Wieczorynka "Pszczółka Maja"
19.30 Wiadomości
20.10 "Wiecznie młodzi" - film fab prod angielskiej (1983 r 81 min)
21.35 Puls dnia
21.50 Sejmograf
22.00 "I wjechał czołg" - reportaż Iwony Bartólewskiej
22.40 Andreas Vollenveider i przyjaciele na zamku w Krasiczynie
23.10 Wiadomości
23.25 Internet w Jedynce: Internet dla zaawansowanych
23.45 "Cicha przystań" - film dok. Mariusza Malca
0.15 "Beksa" - komedia muzyczna prod. USA (1990 r., 85 min)
1.40 Videofashion
2.00 Klub samotnych serc
2.20 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.15 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Dziennik krajowy)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 0-70055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "Opowieść o Józefie Szwejku i jego drodze na front" (6/11): "Uczciwy dom rozrywek" - widowisko artystyczne (powt.)
9.00 Świat kobiet (audiotele: 0-70035277)
9.30 "Wielkie metropolie" (5): "Rio" - serial dok. prod. USA
10.00 Salonowe potyczki: Jan Pietrzak - program dla dzieci
10.25 Familiada - teleturniej (powt.)
10.50 Podróże w czasie i przestrzeni: "Morski Jedwabny Szlak" (8/12): "Przez Złoty Półwysep" - film dok. prod. japońskiej
11.40 Studio sport: NBA Action
12.00 "Fama '95" - film dok. Stanisława Kuźnika
13.00 Panorama
13.20 "Zakazana miłość" (96/127) - serial prod. wenezuelsko-hiszpańskiej
14.10 Clipol
14.40 Muzyczne nowości Dwójki
14.50 Powitanie
15.00 "Biały Kieł" (17/26): "Stara kopalnia" - serial prod. kanadyjskiej
15.25 Akademia zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.35 Studio sport: Za metą
16.00 "Dwie historie" - program dok.
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 0-70035217)
17.00 Magazyn przechodnia
17.10 W cieniu Kremla: Po latach złych
17.40 W okolice Stwórcy: Spotkania
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
19.05 Koło fortuny - teleturniej (audiotele: 0-70055500)
19.35 Salonowe potyczki: Jan Pietrzak - program dla dzieci (powt.)
20.00 80-lecie Sir Yehudi Menuhina (1) - transmisja ze Studia Koncertowego Polskiego Radia
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 Pogotowie ekologiczne 2
21.50 Reporterzy Dwójki przedstawiają
22.25 "Wiatr w oczy" - film fab. prod. angielskiej (1993 r., 88 min)
24.00 Panorama
0.05 Biografie: Ken Loach - film dok. prod. angielskiej
0.50 Zakończenie programu

TV 5 Wrocław
8.00 Fakty
8.15 Piątka na dzień dobry
8.30 Niebezpieczna” (50) - serial wenez.
9.20 TV Polonia
15.00 Czerwone szelki - mag. giełdowy
15.10 „Sierotki” (16) - serial anim. franc.
15.35 „Zwierzęta z ginącego lasu” - serial anim. ang. (26)
16.00 „Witajcie nowi” (34) - serial USA
16.30 Z kamerą wśród zwierząt
16.45 Ojczyzna-polszczyzna
16.55 Studio WRO
17.20 Niebezpieczna” (51) - serial wenez.
18.10 FAKTY
18.30 Region
19.00 Fakty-Refleks
19.10 Własny kąt
19.30 „Piotruś jeszcze nie Pan” - film dok. pol.
20.00 „Kobieta samotna”- dramat obycz. pol.
21.35 Studio WRO
22.00 FAKTY
22.30 Przystanek „5”
23.00 Studio WRO
23.30 TV Polonia

Polsat
7.00 Dzień dobry
7.55 Poranne Informacje
8.00 Polityczne graffiti
8.15 Klub Fitness Woman
8.30 Webster
9.00 Historie biblijne - serial
9.30 Kalambury
10.00 Za wszelką cenę
11.30 Filmoteka Narodowa: Strachy - film polski (1938)
12.30 W drodze
13.00 Kuba zaprasza
13.30 Egzamin dojrzałości
14.30 4 x 4 - mag. motoryzac.
15.00 HALOGRA!MV
15.20 Ye! Ye! Ye!
15.30 Dinosaucers - serial
16.00 Informacje
16.15 Pamiętnik nastolatki - mag.
16.45 Alf - serial USA
17.15 Kalambury
17.45 Skrzydła - serial USA
18.15 Portret pamięciowy
18.45 Ziemia 2 - serial USA
19.40 Losowania LOTTO
19.50 Informacje
20.05 Wyzwanie - film USA (1978)
21.50 Polityczne graffiti
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Dolina lalek - serial USA
22.50 Magazyn sportowy - żużel
23.50 Trąd - film polski (1971)
1.15 Pożegnanie

TV Polonia
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 Muzyczna skrzynka Teleexpressu (powt.)
9.45 Ciuchcia - program dla dzieci (powt.)
10.15 Chłopi - serial TVP
11.15 Blok programów edukacyjnych:
12.00 Czarne, białe i w kolorze: Jutro Meksyk - film pol.
13.30 Publicystyka
13.55 Przegląd prasy polonijnej (powt.)
14.10 Tydzień prezydenta
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 Ludzki świat - program redakcji katolickiej
15.50 Ekspres reporterów
16.20 Gość TV Polonia
16.30 Historia - Współczesność
17.00 Teleexpress
17.15 Pan Samochodzik i Templariusze - serial dla młodych widzów
17.50 Muzyczna "Jedynka"
18.20 Odbicia - serial TVP
19.20 Dobranocka: Miś Kudłatek
19.30 Wiadomości
20.00 MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna - program publ.-rozrywk.
20.30 Recitale, recitale: Halina Śmiela w recitalu Śpieszmy się
21.00 Panorama
21.30 Na kłopoty... Bednarski - serial TVP
22.30 Przegląd publicystyczny
23.30 Muzy Bronisława Horowicza - film dok.
0.20 Panorama
0.50 Siwa legenda - dramat historyczny
2.45 Program na środę
2.50 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.