FANDOM


Logo TVP1 z lat 25 października 1952 - 23 grudnia 1985

7.25 — TTR — Fizyka, sem. III — Fale elektromagnetyczne
7.55 — TTR — Biologia, sem. III — Mechanizm i przebieg procesu ewolucji
8.25 — Program dnia
8.30 — „Tydzień na działce"
9.00 — Dla młodych widzów: „Sobótka" oraz film z serii „Domek na prerii"
10.30 — DT — wiadomości
10.40 — Mieszkać — wszechnica budowlana
11.00 — „Bariery"
11.30 — „Z Polski rodem"
12.00 — „Telewizyjna lista przebojów"
12.30 — „Siedem anten"
13.15 — „Człowiek dla człowieka" — magazyn PCK
13.30 — Od Czechowa do Gorina
14.00 — Konto „M"
14.30 — „Zdrowie" — „Zdrowe płuce — dłuższe życie"
15.00 — DT — wiadomości
15.05 — Antologia dramatu powszechnego — Molier — „Mieszczanin szlachcicem"
16.25 — „Popołudnie z X muzą"
18.05 — Losowanie Dużego Lotka
18.15 — Studio Sport — 1/2 Pucharu Polski w piłce nożnej
19.20 — Dobranoc „Dziwny świat kota Filemona”
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — Prapremiery „Trąd w Pałacu Sprawiedliwości" — film włoski
21.40 — „Czas"
22.20 — Program publicystyczny
22.35 — DT — wiadomości
22.40 — Wiadomości sportowe
23.10 — „Promocja '85"
23.50 — „Dupant Lajoie" — film fab. prod. francuskiej
TP 2 81-87

13.30 — NURT (powtórzenie)
14.00 — NURT (powtórzenie)
14.30 — NURT (powtórzenie)
15.00 — Sobota w „Dwójce" — powitanie
15.05 — Studio sport
16.35 — Z moich szkicowników — Hrubieszów
17.00 — „Wideoteka"
17.30 — Gość „Dwójki" — Jan Haładaj
17.40 — „Tutenchamon — król Egiptu" — film dokumentalny
18.30 — Program lokalny
19.00 — „Spectrum"
19.30 — Dziennik TV
20.00 — Studio sport
20.45 — Filharmonia „Dwójki" — Orkiestra tokijska
21.25 — „Tydzień w polityce" — komentuje Karol Szyndzielorz
21.35 — „Tola Monkiewiczówna" — wspomnienia
22.05 — „Róże z Dublina" (3)
23.00 — Wieczorne wiadomości
23.05 — Studio sport
SKY Channel 1984-1989

8.00 Fun Factory
11.10 Ivanhoe - The keeper of the inn
12.00-14.30 S SkyTrax
15.35 International Motor Sports
16.40 VFL Australian Football
17.35 Movin'on Explosion
18.30 Thrillseekers
19.00 Daniel Boone
19.50 Starsky and Hutch Kill Huggy Bear
20.45 Championship Wrestling
21.35 Vegas Everything I touch
22.25 Wagon Train The Clara Beauchamp Story
23.15 S SkyTrax
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.