FANDOM


Program 1
6.00 RTV SŚ: Matematyka - Punkty i wektory w przestrzeni
6.30 TV TR: Uprawa roślin - powtórzenie materiału i przygotowanie do egzaminu
7.00 "Wiedza naszą szansą”
7.55 Program dnia
8.00 Nowoczesność w domu i zagrodzie
8.20 „Tydzień" - magazyn rolniczy
9.00 Dla dzieci: „Teleranek" w programie m. in. odc. II seryjnego filmu TVP „Do przerwy 0:1"
10.25 W Starym Kinie: Pola Negri, cz. II
11.25 Na estradzie kozacki zespół z Kubania
11.55 Dziennik i magazyn „Świat"
12.40 Wspólny cel, wspólna droga - program Redakcji Rolnej
13.15 Dla dzieci: „Ptasie mleko” - widowisko
14.00 TV Koncert Życzeń
14.50 Losowanie Toto Lotka
15.05 Laureaci konkursu piosenki „Złoty Orfeusz '81"
15.35 „Jutro poniedziałek” — mag. rodzinny
16.20 „Per aspera ad astra - film fab. (fantastyczno-naukowy) prod. radzieckiej
17.40 „Widzę ich w duszy teatrze” — program poetycki
18.00 SPORT: magazyn sprawozdawczy
18.45 Gra trio Henryka Woźniackiego
19.00 Dla dzieci: Wieczorynka
19.30 Dziennik
20.15 „Radosne wznoszenie świątyń — odc. V filmu fab obyczajowego CSRS z serii "Pewien dom na Sójczym Wzgórzu”
21.45 Sportowa niedziela
22.15 Gwiazdy kabaretu: Anna Seniuk
22.55 Rok Szymanowskiego: "Pieśni meuzzina szalonego” - śpiewa Paulos Raptis

Program 2
10.00 Militaria, obronność, nowoczesność
10.30 SPORT: finały drużynowych Mistrzostw Polski w boksie
13.30 Program lokalny
STUDIO 2:
14.05 Co słychać na wsi?
14 25 Jak wzbogacić żywność z cyklu: „Bliżej natury
15.00 Kino OKO - kalejdoskop filmowy: „Od Ikara do samolotu", „Pierwszy lot Gossamera Gondera” i „Jego wysokość” - filmy dokumentalne
16.00 Motosprawy
16.15 „Wielka gra" - teleturniej 
17.25 Sport w Studio 2
18 00 „Opowieść o jelonku" - film dok. z cyklu: „Człowiek i przyroda”
18.30 „Właśnie leci kabarecik”
19.00 „Tylko rock"
19.30 Dziennik
20.15 „Uratować Kraków" - reportaż
21.15 Zespół „Grash”
21.45 „Za murem” - reportaż
22.30 „Chi Coltrane” - program rozrywkowy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.