FANDOM


Program 1
9.30 "Domator"
9.35 Domowe przedszkole
10.00 Dziennik
10.10 "Domator" - szkoła dla rodziców
10.20 Dla II zmiany: "Trzech do pasodoble" - film fab. CSRS
11.35 "Domator"
12.00 J. polski, kI. VI — A. Zelwerowicz
12.50 J. polski, kl. II lic. — A. Fredro „Śluby panieńskie”
13.30 TV Technikum Rolnicze: Chemia - sem. II — Aldehydy, ketony, kwasy karboksylowe
14.00 TV Technikum Rolnicze: Hodowla zwierząt - sem. II — Uzytkowanie mleczne krów
15.40 NURT — Człowiek w ekosferze — Kształtowanie krajobrazu
16.10 Program dnia Dziennik
16.15 Losowanie Express i Super Lotka
16.25 Dla dzieci: "Tik-tak"
17.15 Teleexpress
17.30 SPORT: mecz piłkarski drużyn olimpijskich Polska - Rumunia
19.00 Dobranoc "Miś Uszatek"
19.10 Sejmowe spotkania
19.30 Dziennik
20.00 "Życie Szteficy Cwek" - film fab. prod. jugosłow.
21.30 Klub międzynarodowy
22.00 Songi Bertolda Brechta śpiewa E. Wojnowska
22.30 Wąchacze - reportaż
22.40 Dziennik - komentarze
23.10 J. rosyjski I. 22

Program 2
16.55 J. rosyjski - I. 22
17.25 Program dnia
17.30 Magazyn ,,102"
18.00 Program lokalny
18.30 Trio Ludwiga van Beethovena z udziałem H. Szerynga - prog. muz.
19.00 Ojczyzna - polszczyzna
19.15 "Apokalipsa" - baletowy film w wykon. zespołu Teatru Pantomimy Głuchych w Olsztynie
20.00 Szansa liryczna - program muzyczno-poetycki
20.40 "Ballada o drodze" - progr. poetycki
21.30 Panorama dnia
21.45 Kino studyjne: "Emigranci" - film fab. (kostiumowy) prod. szwedzkiej
0.10 Wieczorne wiadomości

Super Channel
8.00  Supertime
9,00  Niño Firetto Totally Live
10.00  Sons and Daughters
10.25  Taste Of Health
11.00  The Body Show
11.30  Tom Keating on Painters
12.00  History Of África
13.00  The New Pacific
14.00  Going For Gold With Philips
14.25  The Goodyear Weather Forecast
14.30  Sons and Daughters
15.00  Say Ah
15.30  Lifestyies Of The rich And Famous
15.55  The Goodyear Weather Forecast
16.00  Supertime
17.00  Niño Firetto Totally Live
18.00  Formula One
19.00  Supersonic
20.00  Going For Gold With Philips
20.25  The Goodyear Weather Forecast
20.30  Wildlife
21.00  The Tube
21.30  Tatort
23.15  Super Channel News
23.30  The Goodyear Weather Forecast
23.35  Super Sport
0.35  Gillette Soccer Scene
0.40  Kolchak
1.35  Supersonic
2.35  Formula One
3.35  Closedown

Sky Channel
7.30  The D. J. Kat Wake-Up Club
7.35  The D. J. Kat Show
8.35  Canadá Caluña
9.00  GD TV
9.35  New Music
10.35  Love in the Morning
12.35  UK Despatch
13.05  Another World
14.00  Ask Dr. Ruth
14.30  Bondstec Movie Time
15.00  Jayce & The Wheeled Warriors
15.30  Ski Boy
16.00  Pop Formule
17.00  The D. J. Kat Show
18.00  The Monkees
18.30  I Dream of Jeannie
18.57  The Uniroyal Weather Report
19.00  Three's Company
19.30  Time Tunnel
20.25  A Country Practice
21.22  The Uniroyal Weather Report
21.25  Wensday Movie: Wolfshead
22.20  Ford Snow Report
22.25  International Motor sports 1988
23.30  Roving Report
1.02  The Uniroyal Weather Report
1.05  Closedown

The Children's Channel
6.00  Jack in the Box
7.30  Roustabout
8.00  Telecat, Rogue's Rock.
8.30  Dogtanian and the Three Muskethounds
9.00  Voyage of the Albatross
9.30  Stones without Words
10.00  Open House
10.15  Dodo Club
10.30  Jack in the Box
11.00  Storytime Including
11.30  Thomas the Tank Engine, Vic the Viking
12.00  Jack in the Box
13.30  Open House
13.45  Dodo Club
14.00  Roustabout
16.00  Closedown

Worldnet
7.00  America Today
8.00  America Today
14.00  Action Sports Collection
14.25  American English
14.40  American Business English
14.55  News
15.00  Worldnet Dialogue

3sat
17.20  Mini-ZiB
17.30  Wickie und die starken Manner
18.00  Bilder aus Deutschland
19.00  Heute
19.22  3SAT-Studio
19.30  Judas
21.00  Kennwort Kino
21.45  Kultur-journal
21.53  Sport-Zeit
22.00  Zeit im Bild 2
22.22  Gudrun Pehike
23.25  3SAT-Schlagzeilen

MTV
12.00  Remote Control
16.30  Club MTV
17.00  3 From 1 at 5
19.00  Remote Control
22.00  US Top 20 Countdown
24.00  Club MTV
1.00  Night  Special.
3.00  Friday The 13th Part III
5.00  Schorpioen

FilmNet
MORNING CLUB
7.00  I Ought to be in Pictures
9.00  II Segno de Venere
11.00  Where the Buffalo Roam
13.00  Reaching for the Moon
ROYAL CLUB
15.00  Petes Dragón
17.00  Ghostbusters
19.00  Razor's Edge
21.00  Stowawy to the Moon
NIGHT CLUB
23.00  Noces de Soufre

ScreenSport
16.00  The ACC College Basketball Tournament
17.15  The ACC College Basketball Tournament
18.45  Auto Racing
22.00  Power Sports International
23.00  Ice Speedway
24.00  World Wide Wrestling
1.00  Close

Lifestyle
10.00  It Figures
10.30  Search for Tomorrow
10.50  Russell's Sun Signs
11.00  Wild Wild World of Animals
11.25  Lifestyle Coffee Break
11.30  Edge of Night
12.00 Wok With Yan
12.25  The Great American Game Show
13.30  Buy Lines
13.35  The Sally Jessy Raphael Show
14.00  Search for Tomorrow
14.25  Romance Theatre

The Arts Channel
24.00  Africa
1.25  Great Poets & Writers
1.35  Illustrated Book Review
2.30  Close

TV 5
16.05  Test
17.00  La Course Autour Du Monde
18.00  Récréation
18.40  Des Chiffres Et Des Lettres
18.55  Flash Info
19.00  Mon Oeil
19.55  Carabine FM
20.20  Temps Present
21.30  Jazz A Montreux
22.00  Journal Televisé
22.30  Continents Francophones
23.30  Fin de Programme

Premiere
16.00  Out Of Africa (PG)
18.35  Dangerbay (PGm)
19.00  Street Legal (PGm)
19.50  Robnotech  -The Sentinels (Um)
21.20  Movie Club
21.45  Loyalties (15m)
23.20  The Night Of The Comet (15m)
0.55  Ist&Ten - Part 1 (18m)
2.30  Hussy (18m)
4.00  Closedown

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.