Program 1
7:00 TTR - Matematyka (sem III): Funkcje wykładnicze
7:25 TTR - Historia (sem III): Walka o podział świata - Konflikty kolonialne
7:55 Program dnia
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - pr. rekreacyjny
9:00 Drops - mag. dla dzieci i młodzieży oraz Kino Dropsa: Postrach miasta (1) - serial prod. angielskiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:15 Zdrowie - mag. wojskowy
11:45 Miłośnicy ryzyka - film dok.
12:15 Telewizyjny Teatr Prozy: Jarosław Iwaszkiewicz Sława i chwała (4-ost) reż L. Zamkow
13:55 W pyle wrześniowych dróg - widowisko artystyczne
14:25 Chic - pr. o modzie
14:55 Komedie, komedie, komedie...: Lata dwudzieste, lata trzydzieste - komedia muzyczna prod. polskiej
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Teleexpress
17:00 Studio Sport: Mistrzostwa Świata w boksie - Moskwa '89 (finały)
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: Przygody misia Colargola
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: Ci, co myślą o zimie
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Napad - film fab. prod. USA
21:55 Tydzień w polityce
22:05 Telewizyjny przegląd sportowy
22:25 Tele-gram
23:10 Telegazeta
23:15 Kino sensacji: Nieuchwytny morderca - dramat kryminalny prod. włoskiej
0:55 Program na jutro
Program 2
10:20 Trzy godziny z Telewizją Katowice
13:20 Konkurs 5 milionów - współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych
14:05 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
14:30 Telewizyjny koncert życzeń
15:00 Powitanie
15:05 Małe kino: Dzieci boże - film dok.
15:30 5-10-15 - pr. dla dzieci i młodzieży
17:00 Robert de Niro w Warszawie
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Alfa i omega
20:00 Stanisław Nawrocki kompozytor przypomniany (1884-1950)
20:50 Ach kobietki, kobietki: My fair lady kontra Wesoła wdówka - widowisko muzyczne
21:30 Panorama dnia
21:45 Chateauvallon (21) - serial prod. francuskiej
22:50 Komentarz dnia
BBC1
6.45 Open University
6.45 Death from Natural Causes
7.10 Ecology: Managing Landscape
7.35 Black Holes
8.00 Maths: Finding One's Bearings
8.25 New Adventures of Mighty Mouse
8.40 Eggs'n'Baker
9.00 Going Live!
12.12 Weather
12.15 GRANDSTAND
12.20 Football
12.25 Golf
12.50 Motor Racing
13.05 News
13.10 Golf
13.50 Racing
14.05 Motor Racing
14.25 Racing
14.40 Golf
15.00 Racing
15.20 Golf
15.40 Racing
15.55 Football
16.00 Golf
16.20 Racing
16.35 Football
16.50 Racing
17.00 News; Weather
17.10 Sport
17.15 Rolf Harris Cartoon Time
17.40 The Noel Edmonds Saturday Roadshow
18.25 Bob's Full House
19.00 'Allo 'Allo!
19.30 Russ Abbot
20.00 All Creatures Great and Small
20.50 News and Sport
21.05 Blame It on Rio
22.40 Saturday Matters with Sue Lawley
23.20 Man without a Star
0.45 Weather
0.50 Closedown
BBC2
6.50 Open University
6.50 Elements Discovered
7.15 Rural Life
7.40 Parents and School: A Danish Approach
8.05 The Effective Manager
8.30 Chemistry
8.55 A Telescope in Space
9.20 State and Society in 1984
10.10 Introduction to Calculus
10.35 Instruments in Flight
11.00 A Renaissance Church in Rome
11.25 Minerals
11.50 Penicillins and Beyond
12.40 Introductory Electronics
13.05 Rural Life
13.30 Modern Art: Beaubourg
13.55 The Structure of Liquids
14.20 Brazil: Facing the 80s
14.45 Network East
15.25 Saturday Cinema: King's Rhapsody
16.55 Cartoon
17.05 Film Club Matinee
18.55 Cartoon
19.00 Rapido
19.30 NewsView
20.15 Red Dynasty
21.05 Dance International
22.40 The Film Club
0.55 International Golf
1.40 Closedown
Channel 4
6.00 The Amateur Naturalist (R)
6.30 Tree House (R)
7.00 Kaboodle
7.30 Box Office Weekly
8.00 Streetwise
8.30 The Oprah Winfrey Show (R)
9.15 Sing And Swing
9.25 Murun Buchstansangur (R)
9.30 Before The Law (R)
10.00 A Vote Of No Confidence
10.30 Film: The Mighty Barnum
12.10 Crime Does Not Pay
12.30 Dance With Me
13.00 Frank Film
13.10 Open College Preview
13.30 Not Just Another University
14.25 Film: Green Dolphin Street
17.05 Brookside (R)
18.00 Right To Reply (R)
18.30 Five Women Painters
19.00 The World This Week
20.00 A Family At War (R)
21.00 Film: L'Homme Qui Almait Les Femmes
23.15 Look Back In Laughter
0.15 After Dark