FANDOM


TP1
13.25 Wiadomości
TELEWIZJA EDUKACYJNA
13,25 J. francuski - l. 5,
14.15 J. niemiecki l. 5,
14.50 J. angielski - l. 5,
15.30 Uniwersytet Nauczycielski: Kto się boi szkoły?
16.05 Studio 7 proponuje
16.15 LUZ - program nastolatków
17.15 Teleexpress
17.30 Dwa balety
17.50 Sport
18.05 "Alf" - odc. serialu USA
18.30 Narody, kraje, wydarzenia - magazyn
19.15 Dobranoc
19.30 Wiadomości
20.05 Teatr Telewizji z cyklu: Nasza klasyka - Bruno Jasieński: "Bal manekinów"
21.55 ABC ekonomii: kartele i koncerny
22.00 Studio Wyborcze
23.05 Wiadomości wieczorne
23.25 Wiersze na dzień powszedni
23.30 Jutro w programie
23.35 BBC - World Service

TP2
16.30 Panorama
16.40 Powitanie
17.00 Sport - mag. piłkarski
17.30 "Zastępstwo" - odc. 5 filmu angielskiego z serii "Lekarz też człowiek"
18.00 Program lokalny
18.30 Lokalny program wyborczy
19.00 Ojczyzna - polszczyzna: proszę pani - proszę panią
19.25 Zapraszamy do Dwójki
19.30 J. niemiecki - l. 1
20.00 Prawo wyboru, cz. I - Być czy mieć (etyczne postawy społeczeństwa)
20.30 Ta moja droga z piekła do nieba... - reportaż o więzieniu w Siedlcach)
21.00 Panorama
21.20 Sport
21.30 Z dziejów parlamentaryzmu
21.45 "I amnezja może być sympatyczna" - odc. 5 filmu francuskiego z serii "Marie w błękitnym mundurze"
23.15 Teleklinika doktora Anatolija Kaszpirowskiego
23.35 Makowicz gra Gershwina - prog. muzyczny
24.00 Panorama

TP Katowice
14.00 - 16.00 Retransmisja programu satelitarnego CNN
16.00 „Bolek i Lolek" - film dla dzieci
16.15 Studio Regionalne
16.30 „Kalejdoskop sportowy"
17.00 „Lions Club" - II etap ceremoniału przyjęcia do międzynarodowej organizacji Lions Clubów
17.15 Studio Regionalne
17.30 „Wygrać z hutą?" - program A. Wajdy
18.00 Aktualności
18.30 „Z serii Duty Free" - film pt. „Hiszpańska koronka"
19.00 „Jazz w Kocyndrze"

ScreenSport
7.30 Siatkówka  - turniej w Paryżu
8.30 Enduro
9.30 Aerobik
10.00 Wyścigi samochodów - olbrzymów
11.00 Futbol amerykański: mecz Notre Dame - West Lafayette
13.00 Rajdy samochodowe
14.00 Argentyńska piłka nożna
16.00 Kick boxing
16.30 Sport Special,
17.00 Wrestling
18.00 Go - magazyn sportów motorowych
19.00 Wyścigi samochodów terenowych
19.30 Hiszpańska piłka nożna
20.00 Formuła 1 - Grand Prix Portugalii
21.00 Boks
21.30 Wyścigi samochodowe - Porsche Carrera Cup
22.00 Golf
23.00 Rugby: mecz Catalan - St. Esteve

Pro 7
8.40 Trick 7 - ser. rysunkowy
9.20 Richmond Hill - ser.
10.10 Der Magier - ser.
11.05 Bret Maverick - ser.
11.50 Perfect stranger - ser.
12.15 Bill Cosby Show
12.40 Hart aber herzlich - ser.
13.30 Perry Mason und der Mord im Studio - krym. USA
15.15 Trick 7 - ser. rys.
16.10 Der Junge vom anderen Stern - ser.
17.05 Chaos hoch zehn - ser.
17.30 Wiadomości
17.45 Ein Colt fuer alle Faelle - ser.
18.35 Trick 7 - ser. rys.
20.15 Zwei Fauste des Himmels - krym. wł.-franc.
22.00 Marken Masters - loteria
22.10 De Nachtfalke - ser
23.05 Von Mann zu Mann - western włoski
1.00 Wiadomości
1.10 Ulice San Francisco - ser.
2.00 Kochanek lady Chatterlay - erotyczny film ang.-franc.
3.45 Hitchiker - ser.
4.15 Josephine und die Maenner - kom. ang.

Sky One
7.00 The DJ Kat Show - pr. dla dzieci
9.40 The Pepperpot - ser. rys.
9.55 Playabout
10.10 Kreskówki
10.30 Mister Ed - ser.
11.00 The Lucy Show
11.30 The Young Doctors - ser.
12.00 The Bold and the Beautiful - ser.
12.30 The Young and the Restless - ser.
13.30 Barnaby Jones
14.30 Inny świat - ser.
15.20 Santa Barbara - ser.
15.45 Wife of the Week
16.15 The Brady Bunch - ser.
16.45 The DJ Kat Show - pr. dla dzieci
18.00 Different Strokes - ser.
18.30 Bewitched - ser.
19.00 Family Ties - ser.
19.30 Sprzedaż stulecia - quiz
20.00 Love at First Sight
20.30 Alf - ser.
21.00 W 80 dni dookoła świata - film fab.
23.00 Love at First Sight
23.30 Anything for Money
24.00 Hill Street Blues - ser.
1.00 The Outer Limits
2.00 Skytex

FilmNet
8.00 Harry Gar Amok
10.00 First of the Few
12.00 Nikki - pies północy
13.30 De Guile Minnaar
16.00 Let it Ride
18.00 Donovan's Brain
20.00 Eight Man Out
22.00 Road House
24.00 The Kiss
2.00 Columbo
4.00 Scholl Daze
6.00 Strictement Personel

RTL Plus
9.55 Reich und Schoen - ser.
10.15 Anioł powraca
11.00 Showladen
11.25 Dzika róża - ser.
12.10 Ihr Auftritt Al Mundy - ser.
13.00 Aktualności
13.05 Der Hammer - ser.
13.30 Klan z Kalifornii - ser.
14.20 Historia Springfieldów - ser.
15.05 Klan wilków - ser.
15.50 Chips - ser.
16.40 Riskant
17.10 Der Preis ist heiss - quiz
18.00 Dzika róża - ser.
18.45 Aktualności
19.15 Das A- Team - ser.
20.15 Der Chef - ser.
21.15 Film fabularny
23.00 Magazyn kulturalny
23.30 Magazyn dla mężczyzn
23.50 Aktualności
24.00 Film fabularny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.