FANDOM


Logo

00:00 Wiadomości - skrót
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Cafe serio
08:20 Kawa czy herbata
09:05 Truskawkowe ciastko; odc.2 -Przygoda z gwiazdkowymi prezentami  /cz.2; film anim.prod.USA
09:30 Bal u Domisiów; cz.I
09:55 Pocahontas; film anim.prod. USA
11:15 Bal u Domisiów; cz.II
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Sąsiedzi; Strzała amora; serial komediowy TVP [stereo]
12:35 Lokatorzy; Kuzynka Krysi; serial komediowy TVP [stereo]
13:05 Przeboje 2004
14:05 Prawdziwe serce; True Heart; 1997  film fab.prod.USA; reż: Catherine Cyran; wyk: Kirsten Dunst,Zachery Ty Bryan
15:35 Raj
16:00 Moda na sukces; odc.2395; serial prod. USA (dolby surround)
16:30 Plebania; odc.490; telenowela TVP [stereo]
17:00 Teleexpress
17:20 Beethoven 3; Beethoven's 3rd; 2000  komedia familijna prod.USA; reż: David Evans; wyk: Judge Reinhold,Mike Ciccolini
19:00 Wieczorynka; Baśnie i bajki polskie; Smok wawelski, Lodowa góra; serial animowany prod. polskiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:56 Pogoda
19:55 Orędzie noworoczne Prezydenta RP
20:15 Lemur zwany Rollo; Fierce Creatures; 1997  komedia prod.USA/za zgoda rodziców/; reż: Fred Schepisi; wyk: John Cleese,Jamie Lee Curtis
21:45 Sylwester z Jedynką; Stratosfera; koncert
23:00 Sylwester z Jedynką; Ostatnie chwile roku-program Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny
23:55 Toast noworoczny
00:05 Przeboje 2004
00:15 Szopka noworoczna Marcina Wolskiego i Marka Majewskiego - Teraz wyspa
01:00 Bat 21; Bat 21; 1988  film fab. prod. USA (101') [za zgodą rodziców]; reż: Peter Markle; wyk: Gene Hackman, Danny Glover,  Jarry Reed, Clayton Rohner
02:40 Narzeczona laleczki Chucky; Bride of Chucky; 1998  horror prod. USA /dla dorosłych/; reż: Ronny Yu; wyk: Jennifer Tilly, Katherine Heigl
04:05 Zakończenie programu
Logo-2

06:10 Prywatne niebo; 1988  film obyczajowy prod. polskiej (76'); reż: Janusz Kondratiuk; wyk: Henryk Bista, Zofia Merle, Andrzej Mrozek, Bronisław Pawlik i inni
07:25 Dwójka Dzieciom; Bąblandia; Bałwanek; film anim.prod.polskiej
07:35 Dwójka Dzieciom; Przypadki zwierzojeża; Gwiazdka z nieba; serial animowany prod. polskiej
07:45 Dwójka Dzieciom; O krasnalach i Wigilii; film animowany
08:10 M jak miłość; odc.280
09:00 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym: Panorama 9.30 i Pogoda 9.32]
10:15 Złotopolscy; odc.636 -Miłosne bilanse; telenowela TVP (STEREO)
10:40 Złotopolscy; odc.637 -Wyjście awaryjne dla Marylki; telenowela TVP (STEREO)
11:10 Kieszonkowy King  Kong
11:40 Księżniczka złodziei; Princess of Thieves; 2001  film fab.prod.USA; reż: Peter Hewitt; wyk: Stuart Wilson, Keira Kinghtley
13:10 Opowieść o Tillie i jej smoku; film anim.prod.USA
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.638 -Zazdrość
15:00 Wszystko się uda, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju prezentuje/2/
16:00 Atylla; cz.1; Atilla The Hun; 2000  serial prod.USA; reż: Dick Lowry; wyk: Gerard Butler, Powers Boothe
17:30 Wideoteka Dorosłego Człowieka
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]
19:56 Panorama flesz
20:00 Europa da się lubić...; Roztańczona; talk show [stereo]
20:55 Sylwester z gwiazdami 2004/2005 Kraków cz.1; widowisko
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:30 Pogoda
22:40 Sylwester z gwiazdami 2004/2005 Kraków cz.2; widowisko
00:55 Wszystko się uda, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju prezentuje/2/
01:45 Graj piękny Cyganie...; Festiwal Kultury Romów na bis-Don Wasyl i "Cygańskie Gwiazdy"; widowisko
02:25 Sylwestrowe duszy granie; Tercet czyli Kwartet - Złote przeboje
03:20 City Boy - koncert Staśka Wielanka; widowisko
04:10 Rod Stewart w Royal Albert Hall; koncert
04:50 Zakończenie programu
Logo-10

06:00 Piosenka na życzenie
06:45 TV Market
07:00 Pokemon (3)
07:30 Zbuntowany anioł (24)
08:30 Interwencja (354)
08:50 Rodzina zastępcza (73)
09:20 Szkoła przetrwania (10)
10:15 Koncert Scorpions
11:15 Dziki (2)
11:55 Kocham Klarę (8)
12:25 Zbuntowany anioł (25)
13:15 TV Market
13:30 Domowa kawiarenka (6)
14:00 Reba (5)
14:25 Zwariowany świat Malcolma (56)
14:55 Muzyczna winda (12)
15:45 Exclusive (79)
16:20 Przystanek miłość - film fab.
17:55 Rodzina zastępcza (74)
18:30 Wydarzenia
19:10 Pierwsza miłość (17)
20:00 Szklana pułapka 2 - film USA
22:25 Straszny film 2 - film fab.
00:05 Zatrute pióro - film fab.
02:25 Aquaz Music Zone
Logo-19

06:20 Usterka - program rozrywkowy
06:45 Telesklep
07:25 Uwaga! - magazyn (powt.)
07:45 Prześwietlenie - program publicystyczny
08:15 Najsłabsze ogniwo - teleturniej
09:00 Nash Bridges (14) - serial sensacyjny, USA 1996
10:00 Ostry dyżur 6 (11) - serial medyczny, USA 1999
11:00 W-11 - Wydział Śledczy - serial kryminalno-dokumentalny
11:30 Rozmowy w toku - talk-show
12:35 Na Wspólnej (393) - serial obyczajowy
13:05 Nash Bridges (15) - serial sensacyjny USA 1996
14:05 Serce z kamienia (85) - telenowela Meksyk 2004
14:55 Ostry dyżur 6 (12) - serial medyczny, USA 1999
15:55 Grzesznica (32) - telenowela Meksyk 2004
16:45 Maraton uśmiechu
17:15 W krzywym zwierciadle: Wakacje w Las Vegas - film familijny, USA 1997
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn
20:10 Zabójcza broń - film sensacyjny, USA 1987
22:20 Pula śmierci - film sensacyjny, USA 1988
00:00 W pułapce ognia - film sensacyjny, USA
01:45 Odlotowe wakacje - komedia, Wlk. Bryt.
03:10 Błąd w sztuce - film sensacyjny, USA
04:50 Nic straconego - programy powtórkowe
Program Trzeci Gdańsk.

6.45 Program dnia
6.50 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier, Pogoda
7.45 Panorama, Pogoda w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur
8.00 Magazyn Elbląski /powt./
8.15 Jak bawiono się drzewiej
8.30 Kurier, Pogoda
8.45 Gość dnia
9.00 Smaki, które podbiły świat: "Dzieje cukru" - film dokumentalny, USA
9.30 Kurier, Pogoda
9.45 To jest temat: "Wodzireje"
10.00 XXIV Rawa Blues Festival
10.30 Kurier, Pogoda
10.40 Czwarte życzenie - film fabularny, AUS, 1986
12.30 Kurier
12.35 Cesarskie cięcie - polska komedia obyczajowa, 1987
14.00 Wierzę, wątpię, szukam - magazyn
14.30 Kurier, Pogoda
14.45 Książka dla malucha
15.00 Kacperek odc.3/7/ "My mężczyźni" - polski serial fabularny
15.30 Kurier, Pogoda
15.45 Panorama, Pogoda
16.00 Motorsport - magazyn /powt./
16.15 Magazyn Olsztyński
16.30 Kurier, Pogoda
16.45 XXIV Rawa Blues Festival
17.30 Kurier
17.35 Hej sokoły - reportaż
18.00 Panorama, Pogoda
18.30 Kurier
18.35 Nowy Jork, 4 rano - polski film fabularny, 1988
20.05 Za pięć dwunasta - reportaż
20.30 Kurier, Pogoda
20.45 Panorama roku
21.05 Brulion kulturalny
21.30 Kurier
21.45 Studio Pogoda
21.55 Bo oszalałem dla niej - polski film fabularny, 1980
23.35 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP
23.45 Powitanie Nowego Roku - Sylwester na Placu Defilad w Warszawie
0.15 Samotne serca - film fabularny, USA, 1991
2.00 Na śmierć i życie - film fabularny
3.30 Zakończenie programu
TVP3 Łódź

06:50     ECHA DNIA
07:30     KURIER
07:45     ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
08:00     LATAJĄCE MISIE
08:30     KURIER
08:45     GOŚĆ DNIA
09:00     SMAKI, KTÓRE PODBIŁY ŚWIAT (2)
09:30     KURIER
09:45     TO JEST TEMAT
10:00     XXIV RAWA BLUES FESTIVAL
10:30     KURIER
10:43     CZWARTE ŻYCZENIE
12:35     CESARSKIE CIĘCIE
14:00     WIERZĘ, WĄTPIĘ, SZUKAM
14:30     KURIER
15:00     KACPEREK (4)
15:30     KURIER
15:47     DAJ GŁOS (6)
16:00     TAKIE JEST ŻYCIE
16:30     KURIER
16:47     XXIV RAWA BLUES FESTIVAL
17:35     HEJ SOKOŁY
18:00     ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
18:36     NOWY JORK, 4 RANO
20:04     ZA PIĘĆ DWUNASTA
20:30     KURIER
20:45     MINĄŁ ROK
21:30     KURIER
21:51     BO OSZALAŁEM DLA NIEJ
23:35     ORĘDZIE NOWOROCZNE PREZYDENTA RP
23:50     POWITANIE NOWEGO ROKU
00:18     SAMOTNE SERCA
02:06     NA ŚMIERĆ I ŻYCIE
TV4-Stare logo

5.35 VIP - wydarzenia i plotki
6.00 Kinomaniak - magazyn filmowy
6.25 Sztukateria - magazyn kulturalny
7.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 TV Market
8.15 Przygody Jackie Chana (34) - animowany serial przygodowy
8.45 Jak dwie krople czekolady (107) - serial komediowy
9.15 Ja tylko pytam - talk-show
10.15 Młodzieńcza miłość (87) - telenowela
11.15 KOT czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy - program rozrywkowy
12.15 TV Market
12.30 Kinomaniak - magazyn filmowy
13.00 VIP - wydarzenia i plotki
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15.15 Echo lasu - program o tematyce ekologicznej
15.45 W imieniu prawa - show sądowy
16.45 Niezakazane reklamy - program rozrywkowy
17.10 Młodzieńcza miłość (88) - telenowela
18.10 Daję słowo - teleturniej
19.00 Ja tylko pytam - talk-show
20.00 Seksmisja - komedia, Polska 1983
21.00 Wydarzenia (w przerwie filmu)
22.30 Mrowisko w gaciach - komedia, USA-Niemcy 2000
0.15 2 Plotka - komedia, Francja 2001
2.00 Mrowisko w gaciach - komedia, USA-Niemcy 2000
3.40 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
4.30 Sztukateria - magazyn kulturalny
5.05 Zakończenie programu
TVP Polonia

06:00 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:10 Cafe serio
08:20 Kawa czy herbata
09:02 Wiadomości - skrót
09:05 Małe musicale; Bal u Baby Jagi
09:30 Tajemnica Sagali; odc.2 -Magiczny kamień
09:55 Ludzie warci poznania-rep.
10:20 Polska w Białym Domu
10:35 Kochamy polskie komedie; teleturniej (stereo)
11:00 To, co w życiu ważne-recital Krzysztofa Krawczyka
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy; odc.618 -Kto jest najważniejszy we wsi; telenowela TVP
12:35 Hity satelity
12:50 Imiennik Dwójki; cz.1 - koncert
13:45 Teatr Telewizji; Zapach orchidei; spektakl; reż: Kazimierz Kutz
15:40 Imiennik Dwójki; cz. 2 - koncert
16:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Zimowych wspomnień smak
17:00 Teleexpress
17:15 Brunet wieczorową porą; 1976  komedia prod. polskiej; reż: Stanisław Bareja
18:45 Wideoteka Dorosłego Człowieka
19:15 Dobranocka; Baśnie i bajki polskie; odc.7 -O kowalu i diable
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
19:59 Orędzie noworoczne Prezydenta RP
20:15 Złotopolscy; odc.618 -Kto jest najważniejszy we wsi; telenowela TVP
20:40 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
20:55 Sylwester z gwiazdami 2004/2005 Kraków cz.1
22:00 Panorama
22:24 Sport-telegram
22:30 Pogoda
22:40 Sylwester z gwiazdami 2004/2005 Kraków cz.2
01:15 Dobranocka za oceanem; Baśnie i bajki polskie; odc.7 -O kowalu i diable
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
02:00 Złotopolscy; odc.618 -Kto jest najważniejszy we wsi; telenowela TVP
02:25 Brunet wieczorową porą; 1976  komedia prod. polskiej; reż: Stanisław Bareja
03:55 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
04:10 Szopka noworoczna Marcina Wolskiego i Marka Majewskiego - Teraz wyspa
05:00 To, co w życiu ważne-recital Krzysztofa Krawczyka
05:55 Tak, tak; 1991  komedia prod. polsko - francuskiej (83'); reż: Jacek Gąsiorowski
07:20 Zakończenie programu
SK PULS 0307

7.00 Schowajmy to razem - film fab.
9.00 Adam i Ewa - serial polski [114]
9.25 Adam i Ewa - serial polski [115]
9.50 Telezakupy
11.10 Program religijny
12.10 Tak się toczy moja myśl - film dok.
13.30 Adam i Ewa - serial polski [114]
14.00 Adam i Ewa - serial polski [115]
14.30 Podróże z Zofią Suską
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.30 KinoRozmównica
16.00 Eckhart - odcinek świąteczny
16.30 Świątek piątek
17.20 Don Matteo - serial prod. włoskiej
18.20 Adam i Ewa - serial polski [116]
18.50 Adam i Ewa - serial polski [117]
19.20 Eckhart - mysz o wielkim sercu - serial
20.00 Zasady walki - film fab.
22.00 KinoRozmównica
22.40 Wydzial zabójstw - film fab. kryminal, USA
1.20 Eksperyment Filadelfia - film fab.

TVN 7
05:30 Szybka forsa - tele- turniej
06:25 Telesklep
07:00 Niesamowite histo- rie (11) - serial obyczajo- wy, USA 1985
07:30 Jak rozkochać milio- nera (12) - serial kome- diowy, USA 2000
08:00 ścieżki miłości (143) - telenowela
08:50 Przyjaciółki i rywalki (177) - telenowela, Mek- syk 2001
09:40 Córka przeznacze- nia (87) - telenowela, Meksyk 2003
10:35 Renegat (22) - se- rial sensacyjny, USA
11:35 ścieżki miłości (144) - telenowela, Meksyk
12:25 Telesklep
14:30 Przyjaciółki i rywalki (178) - telenowela, Mek- syk 2001
15:20 Córka przeznaczenia (88) - telenowela, Meksyk
16:10 Między nami faceta- mi - serial komediowy, USA 2001
16:40 Jak rozkochać milio- nera (13-ost) - serial ko- mediowy, USA 2000
17:10 Kobra - oddział spe- cjalny (17) - serial sen- sacyjny, Niemcy
18:10 Renegat (23) - se- rial sensacyjny, USA
19:10 Między nami faceta- mi (2) - serial komedio- wy, USA 2001
19:40 Niesamowite histo- rie (12) - serial obyczajo- wy, USA 1985
20:10 Rodzina w potrzasku - film sensacyjny, USA 2002
22:00 Niesamowite opo- wieści (10) - serial sen- sacyjny, USA 2001
22:55 Odjazd - film sensa- cyjny, USA 1997
00:55 Ostateczne wyzwa- nie - dramat sensacyjny, Kanada 1995
02:35 Koniec programu

TVP 3 Regionalna
7:30, 8:30, 9:30, 10:30, 12:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30, Kurier i po- goda
6:50 Echa dnia
7:15 Telezakupy
7:45 Program lokalny
8:00 Wierzę, wątpię, szu- kam
8:45 Gość dnia
9:00 Smaki, które podbi- ły świat (2): Dzieje cu- kru - serial dokumental- ny, USA 2002
9:45 To jest temat - cykl reportaży
10:00 24. Rawa Blues Fe- stiwal - reportaż
10:40 Czwarte życzenie - dramat obyczajowy, Austalia 1976
12:35 Cesarskie cięcie - komedia obyczajowa, Polska 1987
14:00 Wierzę, wątpię, szu- kam
14:45 Książka dla malucha
15:00 Kacperek (4): Pies jest dobry na wszystko - serial obyczajowy, Polska
15:45 Program lokalny
16:45 24. Rawa Blues Fe- stiwal: Gwiazdy festiwalu
17:35 Hej, sokoły - repor- taż
18:00 Program lokalny
18:35 Nowy jork - czwar- ta rano - komedia oby- czajowa, Polska 1988
20:00 Za pięć dwunasta - reportaż
20:45 Program lokalny
21:40 Studio pogoda
21:50 Bo oszalałem dla niej - komedia, Polska 1980
23:35 Orędzie noworoczne Prezydenta RP
23:50 Powitanie Nowego Roku - transmisja syl- westra na pl. Defilad w Warszawie
0:15 Samotne serca - dramat sensacyjny, USA 1991
2:05 Na śmierć i życie - western, USA 1994
3:40 Koniec programu

Canal +
7:00 Minisport+
7:10 łapu-capu
7:15 Nie przegap
7:25 Diabelski młyn - filmy ani- mowane
8:00 Dzika rodzinka - film ani- mowany, USA 2002
9:25 Atomowe miasto - dra- mat sensacyjny, USA 1952
10:55 Makrokosmos: Podniebny taniec - film dokumentalny, Francja/Włochy/Niemcy/Hisz- pania/Szwajcaria 2001
12:30 Klub imperatora - dramat obyczajowy, USA 2002
14:15 Otwarte serca - dramat obyczajowy, Dania 2003
16:05 Psiakrew - komediodra- mat, W. Bryt. 2001
17:35 Przesłanie 46664 - koncert
18:40 Przez 24 godziny 2 (18) - serial sensacyjny, USA
19:30 Przyjaciele 10 (18) - se- rial komediowy, USA 2003
20:00 Nie przegap
20:10 łapu-capu
20:15 Minisport+
20:30 Coldplay - koncert w Syd- ney
21:35 Moloko - koncert
22:45 Premiera: Koncert Mary J. Blige - koncert, USA 2004
0:05 Piano Bar - melodramat, Francja/W. Bryt. 2002
2:15 8. mila - dramat obycza- jowy, USA/Niemcy 2002
4:05 Nowe życie - film doku- mentalny, W. Bryt. 2003
5:30 Ucieczka z kina "Wol- ność" - dramat społeczny, Polska 1990

HBO
6:30 Faceci w czerni 2 - komedia SF, USA 2002
8:00 Wola życia - kome- dia, Australia 2001
9:35 Czwarty tenor - ko- media romantyczna, USA 2002
11:10 Z powrotem do domu - dramat obyczajowy, W. Bryt. 2001
12:50 Pokojówka na Man- hattanie - komedia ro- mantyczna, USA 2002
14:35 Europejskie nagrody filmowe Felix 2004
16:05 Pościg za milionem - komedia sensacyjna, Fran- cja/W. Bryt. 2002
17:55 Peter Gabriel - koncert we Włoszech
19:00 Faceci w czerni 2 - ko- media SF, USA 2002
20:30 Premiera: Cinema, ci- nema - magazyn filmowy
21:00 Piątkowa premiera: Czas zemsty - film sen- sacyjny, USA 2003
22:30 Premiera: HBO na sto- jaka! Przeboje 2004
0:10 Filmowa niespodzian- ka noworoczna
1:55 Ostrożnie z dziewczy- nami - komedia, USA 2002
3:15 Synowie mafii - thril- ler, USA 2001
4:45 Z powrotem do domu - dramat obyczajowy, W. Bryt. 2001

Tele 5
6:45 Przygody Sando- kana (18) - serial ani- mowany, Włochy
7:15 Biznes dzisiaj
7:25 Tarzan (46) - se- rial przygodowy, Fran- cja/Kanada/Meksyk
7:50 żar tropików (19) - serial sensacyjny, Kanada 1991
8:50 Telezakupy 
11:00 Czynnik PSI (27) - serial sf, USA/Ka- nada
12:00 Buckaroo Banzai i ósmy wymiar - ko- media sf, USA 1984, reż W.D. Richter
13:50 Telezakupy
14:20 Rekordy w świe- cie zwierząt (7) - se- rial dokumentalny
15:25 Werdykt - pro- gram publicystyczny
15:50 Twarzą w twarz - program publicystycz- ny
16:30 Czynnik PSI (28) - serial sf, USA/Ka- nada 1996-2000
17:25 Pogoda
17:35 żar tropików (20) - serial sensacyjny, Kanada 1991
18:45 autoklub.pl - ma- gazyn motoryzacyjny
19:10 Nera, księżniczka Oceanii - serial ani- mowany, Australia
19:40 Biznes dzisiaj
19:55 Pogoda
20:05 Kłopotliwy bagaż - komedia sensacyjna, USA 1993
21:55 Czynnik PSI (56) - serial sf, USA/Ka- nada
22:50 Pogoda
23:00 Biznes dzisiaj
23:15 Fatalny romans - dramat kryminalny, USA 1994
1:10 Sidła miłości - thriller erotyczny, Niemcy/USA 1993
2:55 Koniec programu

Polsat 2
6:15 Muzyczne listy
7:15 Piosenka na życzenie
8:00 Muzyka polska
9:00 Najzabawniejsze zwie- rzęta świata
9:30 Hugo Express
10:00 V Max
10:30 Niezła sztuka
11:00 Muzyczne rozmaitości
12:00 Strefa P
12:30 To się w głowie nie mieści
13:00 Kalambury
13:30 Daleko od noszy
14:00 Piosenka na życzenie
15:00 Muzyczne listy
15:50 Niezła sztuka
16:15 Wydarzenia
16:30 Po- goda
16:40 Interwencja
17:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata
17:30 Hugo Express
18:00 Car- toon
18:20 Niezła sztuka
18:50 Interwencja
19:15 Wydarzenia
19:40 Sport
19:45 Pogoda
20:00 Fun- dacja Polsat 2
20:30 Twój lekarz
20:45 Wystarczy chcieć
21:00 Wydarzenia
21:20 Muzyczne rozma- itości
22:20 Drogówka
22:45 Interwencja
23:00 To się w głowie nie mieści
23:30 Kalambury
24:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata
0:25 Hugo fa- milijny
0:50 Oblicza Ameryki
1:20 Debiut
2:05 Wy- darzenia
2:25 Sport
2:30 Pogoda
2:35 Rodzina zastępcza
3:00 Pensjonat pod Różą
3:45 Wywiad Skowrońskiego
4:30 Exclusive
5:00 Bar VIP - gorące krzesła

Polonia 1
6:30 Przyjaciele - serial
7:00 Czaro- dziejskie zwierciadełko - serial
7:25 Bejsbolista - serial
7:50 Super Dan - serial
8:15 Top Shop
17:30 Magia wróżb
18:30 Stelina - telenowela
19:20 Namiętności - telenowela
19:50 Klub Hawaje - serial
20:20 Dopóki płyną chmury - musical, USA 1946
23:00 Wędrówki Guliwera: Brazylia
23:35 Queen
1:00-5:00 Blok pro- gramów erotycznych

TMT
7:00 TMT w krainie bajki
7:30 Rycerzyk czerwonego serduszka - film animowa- ny, Polska 1982
9:00 W garnku
9:30 Muzyczne podsumowanie roku
10:00 Zawody bez nagród
10:30 Wi- klinowa zatoka - film animowany, Pol- ska
12:00 Auto-klub
12:30 Wyścig 11 miast - dok
13:00 Marco Polo - film przygodowy, USA 1998
15:00 TMT w krainie bajki
16:30 Spotkanie z muzą - wydanie sylwestrowe
17:00 Studio TMT
19:00 Tajemnice szyfru Marabu- ta - bajka dla dzieci, Polska
20:30 Mu- zyczne podsumowanie roku
21:30 Go- rzej być nie może - film kryminalny, USA 1998
23:00 Muzyczny salon 2
24:00 Muzyka sylwestrowa
1:00 Pierwsze 9 i 1/2 tygodnia - film erotyczny, USA 1998
3:00 Muzyka Sylwestrowa
3:40 Gorzej być nie może - film kryminalny, USA 1998

Mezzo
8:00 Mezzo Mag
9:30 Top Mezzo: Jazz
9:40 Top Mezzo: Klasyka
10:00 Festiwal Radio France w Montpellier, 2004: An- toine Tamestit - altówka, Markus Hadul- la - fortepian
11:00 Josef Suk
11:55 Mezzo Mag
12:00 Sekwencje Mez- zo
13:45 Francis Poulenc: Koncert na 2 fortepiany i orkiestrę
14:10 Manuel de Falla: Noce w ogrodach Hiszpanii na for- tepian i orkiestrę
14:45 Czajkowski Gala
16:35 Selection Mezzo: Furtwängler: Epilog
17:00 Koncert jubileuszo- wy: Daniel Barenboim
17:30 Carl Orff: Carmina Burana
18:00 Sekwencje Mez- zo
19:50 Mezzo Mag
20:50 O pewnej arii
21:20 Top Mezzo: Klasyka
21:35 Top Mezzo: Jazz
22:00 Festiwale Jazzowe: Indiańskie noce, Yuri Buenaventura na festiwalu Tempo Latino w Vic Fezansac, 2004
23:00 Jazz Clubbin': Wol- ność teraz! 2004: Sainkho Namtchylak, William Parker, Hamid Drake
24:00 Mez- zo Mag
0:05 Sekwencje Mezzo
1:30 Ar- chiwum Mezzo. Koncert w Operze w Lyonie: Tradycyjna muzyka grecka z re- gionu Epiru; Frank Sinatra Show; Ser- giusz Rachmaninow; III Koncert fortepia- nowy d-moll op. 30

VIVA Polska
5:00 Sunrise
9:00 Planet VIVA
11:00 Get the Clip
14:00 In & Out
15:00 1500 100 900
16:00 VIVAMOVIE
17:00 Bezele
18:00 1500 100 900
21:00 Club Rotation na żywo
22:00 Top 10 Club
23:00 Planet VIVA Dance
1:00 Nightrider

VIVA Plus
6:00 Dzień dobry
10:00 WOM Music Shop
11:00 Morning Glory
12:00 Get The Clip: Sportfreunde Stiller
18:01 News
18:06 Get The Clip
21:00 BLING BLING - The Friday Black Night
2:00 WOM Mu- sic Shop
3:00 Nightshift

Kino Polska
7:25-10:00 Seans. Czasy i obyczaje: 
7:30 PKF 12, 1945
7:40 Milczenie - dra- mat obyczajowy, Polska 1963
9:15 święta wojna
9:30 Ksiądz Karol Messerschmidt
10:00-11:55 Mi- strzowie dokumentu - Zbigniew Raplew- ski:
10:05 Po dwudziestu latach
10:10 Araby
10:25 Ratownicy
10:30 W Biesz- czadach
10:45 Zbieracze
10:55 Ba- chleda
11:05 Idzie halny
11:20 Ku szczytom tatrzańskim
11:40 Zakopiań- ski ród
11:55-12:20 Seans. 55 lat pol- skiej animacji - Ryszard Czekala:
12:00 Apel
12:05 Ptak
12:15 Człowiek i chleb
12:20-15:10 Seans z dystansu:
12:30 Miasto nieujarzmione - dramat wojenny, Polska 1950
14:00 War- szawa
15:10-16:05 Mistrzowie dokumentu - Danuta Halladin:
15:15 I klasa
15:20 Maturzyści
15:30 Moja uli- ca
15:40 Było wesele ...
15:50 Odcho- dzące ślady
16:05-16:40 Seans. 55 lat polskiej animacji: Krzysztof Kiwerski:
16:15 Porządek musi być
16:25 Opcja zerowa
16:35 Samogłoska
16:40 Por- trety - Janusz Minkiewicz: Minio
17:35-20:10 Seans. Czasy i obyczaje:
17:40 PKF 12, 1945
17:50 Milczenie - dramat obyczajowy, Polska 1963
19:25 święta wojna
19:40 Ksiądz Karol Messerschmidt
20:10 Syl- wester w Kinie Polska (muzyczna tanecz- na)
0:05 KinOFFteka Noc
1:05-3:50 Se- ans z dystansu:
1:10 Miasto nieujarzmio- ne - dramat wojenny, Polska 1950
2:40 Warszawa
3:50-4:45 Mi- strzowie dokumentu - Danuta Halladin:
3:55 I klasa
4:00 Maturzyści
4:10 Mo- ja ulica
4:20 Było wesele ...
4:30 Odcho- dzące ślady
4:45-5:20 Seans. 55 lat pol- skiej animacji - Krzysztof Kiwerski:
4:55 Porządek musi być
5:05 Opcja zerowa
5:15 Samogłoska

Ale Kino!
8:00 Zmarli - dramat obyczajowy, USA/W. Bryt. 1987
9:25 Wielkie nadzie- je - dramat obyczajowy, W. Bryt. 1946
11:20 Menedżer - film obycza- jowy, Polska 1985
12:55 Podwój- ne obywatelstwo - film krótkometrażowy
13:10 Ostatni seans!: Ziemia kontra la- tające spodki - film sf, USA 1956
14:35 Abbas Kiarostami - Lekcja ki- na
15:30 Rzeczy bez znaczenia - film krótkometrażowy
15:40 Barwy kampanii - komediodramat, USA/Fran- cja/W. Bryt/Niemcy/Japonia 1998
18:05 Szał - thriller, W. Bryt. 1972
20:00 Skorumpowani - ko- media kryminalna, Francja 1984
21:45 Srebny tupet - film krótkometrażowy
22:00 Podejrzany - dramat kryminalny, USA/Francja 2000
23:50 Braciszkowie - film krót- kometrażowy
0:05 Kochanek - melodra- mat, Wietnam/Francja/W. Bryt. 1992
2:00 Gorączka - film sen- sacyjny, USA 1995

Hallmark
6:00 Drzewo życzeń - film obyczajowy, USA 1999
7:45 P.T. Barnum (2-ost) - dramat biograficzny, USA/Kana- da 1999
9:30 Tajemnicza kobieta - film kryminalny, USA 2003
11:15 Powrót do Providence (4) - serial
12:15 Drzewo życzeń - film obyczajowy, USA 1999
14:00 P.T. Barnum (2-ost) - dramat biograficzny, USA/Kanada 1999
15:45 Kino Flaming - film obycza- jowy, USA 2001
17:30 Tajemnicza kobieta - film kryminalny, USA 2003
19:15 Wielka fala - thriller, USA 1997
21:00 Ostatnie 5 dni (5-ost) - se- rial
22:00 Metro strachu - thriller, USA 1998
23:45 Okno na podwórze - thriller, USA 1998
1:30 Ostatnie 5 dni (5-ost) - serial
2:30 Metro strachu - thriller, USA 1998
4:15 Okno na podwórze - thriller, USA 1998

Canal + Film
7:00 Wybaw nas od Ewy - komedia ro- mantyczna, USA 2003
8:45 Peł- nia - film psychologiczny, Polska 1979
10:20 Projekt Forbina - thriller sf, USA 1970
12:00 Diabelski młyn
12:35 Minisport+
12:45 łapu-capu
12:50 Nie przegap
13:00 Misja damy - komedia, USA 1942
14:15 Tin- tin i ja
15:30 Mrówka Z - film animowany, USA 1998
16:50 But Manitu - western komediowy, Niemcy 2001
18:15 Dama kameliowa - melodramat, Polska 1994
20:00 Wybrańcy obcych: John - serial
21:30 Wybrańcy obcych - serial
23:00 łapu-capu extra
0:05 Rajdersi - film sensacyjny, Francja/W. Bryt/Kana- da 2002
1:30 Operacja Samum - film sensacyjny, Polska 1999
3:00 Sekcja 8. - thriller, USA 2003
4:35 Tajemnicy Andromedy - film sf, USA 1971
6:45 Deser: Dwa samochody w nocy - film krótko- metrażowy

Europa Europa
14:00 Ciotka Zita - dramat obyczajowy, Francja/Włochy 1968
15:35 Piękna i bestia - baśń filmowa, Fran- cja 1946
17:10 Jara Cimrman śpi - komedia, Czechosłowacja 1983
18:35 Kobieta jest kobietą - dra- mat obyczajowy, Francja/Włochy 1961
20:00 Cinemania
20:30 Nowo- roczny koniec świata - komediodramat, Włochy 1998
22:15 Kwiaty z in- nego świata - komediodramat, Hiszpa- nia 1999
24:00 Jedna runda - komediodramat, USA 1991
1:55 Arizona Dream - film obyczajowy, Fran- cja/USA 1993
4:15 Cebulowe pole - dramat sensacyjny, USA 1979
6:05 Zakończenie programu

TCM
21:00 Północ, północny zachód - thril- ler, USA 1959
23:15 Stacja ark- tyczna Zebra - dramat sensacyjny, USA 1968
1:35 Szpieg z moją twarzą - thriller, USA 1966

Eurosport
8:30 Sporty ekstremalne: LG Action Sports (powt.)
9:30 Kombinacja norwe- ska: Pś w Oberhofie (powt.)
11:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie (powt.)
12:15 Na żywo. Sporty motorowe: Rajd Dakar 2005 1. etap
12:30 Piłka nożna: mecz towarzy- ski Zidane i przyjaciele - Ronaldo i przy- jaciele (powt.)
14:00 Gooooal!
14:30 Eu- rosport Top 50 (powt.)
15:30 Skoki nar- ciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Gar- misch-Partenkirchen - kwalifikacje
16:45 Na żywo. Sporty motorowe: Rajd Dakar 2005 1. etap
17:00 łyżwiarstwo figurowe: Gala w Oberstdorfie (powt.)
18:45 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen - kwalifika- cje (powt.)
20:00 Watts: Best of - sporty zimowe
20:30 Watts: Best of - piłka noż- na
21:00 Watts: Best of
21:30 Watts: Best of - sporty walki
22:00 Watts: Best of - sporty motorowe
22:30 Sporty motorowe: Rajd Dakar 2005 1. etap
23:15 Sporty ekstremalne: LG Action Sports (powt.)
0:15 Eurosport clubbing: DJ A. Clama- ran
1:15 Eurosport clubbing: DJ C. Mon- net
2:15 Zakończenie programu

HBO 2
06:30 Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość, film akcji, USA 2003 
08:15 Przypadkowa narzeczona komedia, W.Brytania 2001,109 min. 
10:05 Jej Wysokość kino rodzinne, N.Zelandia 2001 
11:50 Gwiezdne wrota V, odc. 5 serial sci-fi, Kanada 2003 
12:35 Nie ma jak w domu komedia, Francja 2000, 91 min. 
14:10 Podglądając Hollywood-Julia Roberts, magazyn filmowy, USA 
14:40 Kasa albo życie komedia, USA 2002, 81 min. 
16:05 Księga Dżungli 2 animowany, USA 2003, 70 min.
17:20 Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość, film akcji, USA 2003 
19:05 Stalowe magnolie komediodramat, USA 1989, 113 min. 
21:00 Legalna blondynka 2 komedia, USA 2003, 90 min. 
22:35 Dziewięć Królowych kryminalny, Argentyna 2000 
00:30 Fajna z niego babka komedia, USA 2002, 89 min. 
02:00 łowca Obcych sci-fi, USA 2003, 88 min. 
03:30 Szalony zięć komedia, USA 1993, 91 min. 
05:05 Księga Dżungli 2 animowany, USA 2003, 70 min. 

Reality TV
06.00 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
06.50 Akta katastrofy (Crash Files) (50 min.).
07.40 Cisza przed burzą (Storm Warning) (50 min.).
08.30 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
08.55 Rozbitkowie Ektra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
09.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
10.10 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
10.35 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
11.25 Siły specjalne (Special Forces) (45 min.).
12.15 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
12.40 Akta katastrofy (Crash Files) (50 min.).
13.30 Cisza przed burzą (Storm Warning) (45 min.).
14.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
15.10 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
15.35 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
16.00 Siły specjalne (Special Forces) (45 min.).
16.50 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
17.15 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
17.40 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
18.05 Gliniarze w przestworzach (Cops in the Sky) (50 min.).
19.00 Na przekór wszystkiemu (Against The Odds) (25 min.).
19.30 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
20.00 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
21.00 Stan krytyczny (Condition Critical) (25 min.).
21.30 Policja stanowa (State Police) (20 min.).
22.00 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
22.30 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
23.00 Gdy kucharz dostanie szału (When Chefs Attack) (50 min.).
00.00 Gliniarze w przestworzach (Cops in the Sky) (50 min.).
00.50 Na przekór wszystkiemu (Against The Odds) (25 min.).
01.15 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
01.40 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
02.05 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
02.55 Siły specjalne (Special Forces) (50 min.).
03.45 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
04.10 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
04.35 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
05.00 Gliniarze w przestworzach (Cops in the Sky) (50 min.).

National Geographic
8:00 Skarby Titanica
8:30 Lowcy mórz: Gdzie spoczywa „Carpathia”?
9:30 Zagadki śmierci: Duchy Titanica
10:30 Powrót na Titanica
11:30 We wnętrzu 'Britannica'
12:30 Skarby Titanica
13:00 Lowcy mórz: Gdzie spoczywa „Carpathia”?
14:00 Zagadki śmierci: Duchy Titanica
15:00 Powrót na Titanica
16:00 We wnętrzu 'Britannica'
17:00 Lowcy mórz: Gdzie spoczywa „Carpathia”?
18:00 Zagadki śmierci: Duchy Titanica
19:00 Powrót na Titanica
20:00 Legendy ze świata lodu
21:00 Interpol: Dubler
22:00 Tabu: Inicjacja
23:00 Wydobycie USS "Monitor"
0:00 Interpol: Dubler
1:00 Tabu: Inicjacja

La 7 logo.svg

05:00     Tg La7
06:30     La Valigia Dei Sogni
08:20     2' Un Libro
08:30     Cadfael
09:55     Leggende Della Terra
10:30     Practice - Professione Avvocati
11:30     Tg La7
12:00     Matlock
13:05     L' Appartamento
15:35     Atlantide Strenne
16:35     Tim Burton's The Nightmare Before Christmas
18:00     Streghe
19:00     Tg La7
19:30     Discorso del Presidente
20:00     La Finestra Sul Cortile
23:20     Pat Garret E Billy The Kid
00:20     2' Un Libro
00:25     Arpa Birmana
02:40     Paisa

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.