FANDOM


TVP 1
06:00 Ogłoszenie matrymonialne; film obyczajowy kraj prod.Polska (1972)
06:55 Był taki dzień - 31 grudnia; felieton
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
08:00 Domisie - Dobre rady Pana Kołatki; program dla dzieci
08:20 Jojo kraj prod.Francja (2004)
09:15 Tabaluga i Leo - Świąteczna przygoda; film animowany kraj prod.Niemcy (1996)
10:30 Starszy brat; komedia kraj prod.USA (2000)
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn
12:50 Wiadomości
13:00 Wywiad i opinie; program publicystyczny
13:30 Pamiętnik księżniczki; komedia kraj prod.USA (2001)
15:25 W rytmie salsy; film obyczajowy kraj prod.USA (2001)
16:55 Był taki dzień - 31 grudnia; felieton
17:00 Teleexpress
17:25 Jaka to melodia? - finał grudnia; teleturniej
18:20 Faceci do wzięcia - Praca w wielkim stylu; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Gdzie jest Nowy Rok?; film animowany
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Orędzie noworoczne Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
20:20 Wielki podryw; komedia kraj prod.USA (2001)
22:25 Sylwester z Jedynką cz.1
23:55 Toast noworoczny
00:05 Sylwester z Jedynką cz.2
00:30 "Był sobie król...a nawet dwóch" - szopka noworoczna
01:10 Czterdzieści dni i czterdzieści nocy; komedia kraj prod.USA (2002)
02:40 Lemur zwany Rollo; komedia kraj prod.USA (1997)
04:10 Corky Romano; komedia kraj prod.USA (2001)
05:35 Był taki dzień - 31 grudnia; felieton
05:35 Zakończenie programu

TVP 2
06:00 Słowo na niedzielę
06:05 Dla niesłyszących - Lokatorzy odc. 92-Miłość do sztuki
06:30 Dla niesłyszących - Lokatorzy odc. 93-Sierotka Marysia
07:00 Smak Europy - Rozważni i romantyczni ....
07:10 Dwójka Dzieciom - Przygody Kota Filemona-Słodkie życie
07:20 Złotopolscy odc. 818 - Pojedynek; telenowela TVP
07:45 M jak miłość odc. 458; serial TVP
08:35 Największe widowisko świata natury; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1999)
09:30 Zacisze gwiazd - Jan Nowicki
10:00 Mój przyjaciel Ben kraj prod.USA (2002)
11:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Czarnomorski smak
12:10 Gwiazdy w południe - Teksas za rzeką; western kraj prod.USA (1966)
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy odc. 820 - Podzieleni; telenowela TVP
15:10 Duże dzieci; talk-show
16:05 Na dobre i na złe odc. 277 - Jesienna burza; serial TVP
17:10 365 dni wielkiego sportu - Wydarzenia 2006; magazyn
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:45 Pogoda
18:55 Pretty Woman; komedia romantyczna kraj prod.USA (1990)
21:00 Sylwester pod Dobrą Gwiazdą - Wrocław 2006 (1)
22:30 Panorama
22:40 Sylwester pod Dobrą Gwiazdą - Wrocław 2006 (2)
01:10 Hity na czasie - Płock cz.1; program muzyczny
01:55 Hity na czasie - Płock cz.2; program muzyczny
02:45 Wszystko się uda czyli Kabaret Moralnego Niepokoju prezentuje
03:35 Kabaretowa Scena Dwójki - Kabaret Ani Mru Mru
04:15 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:30 Eurinfo; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Tygodnik; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Książka tygodnia
07:20 Niepokorni - Adam Borowski; felieton; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Prognoza pogody; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Kurier sportowy
08:43 Prognoza pogody; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Kurier sportowy
09:43 Prognoza pogody; STEREO
09:45 Było, nie minęło
10:10 Integracja
10:25 zwiastun reklama regionalna
10:30 Kurier; STEREO
10:35 Prognoza pogody; STEREO
10:40 Niepokorni - Adam Borowski; felieton; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Regiony - miejsca w Europie - małe ojczyzny; reportaż
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Kurier sportowy
11:40 zwiastun reklama regionalna
11:43 Prognoza pogody; STEREO
11:45 7 dni świat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Czytaj z Trójką; magazyn o książkach
12:30 Kurier; STEREO
12:35 Kurier sportowy
12:40 Prognoza pogody; STEREO
12:45 Pasmo półrozłączne
12:45 Reportaż kulturalny
13:05 Monastery prawosławne w Polsce; cykl dokumentalny kraj prod.Polska
13:30 Kurier; STEREO
13:40 Prognoza pogody; STEREO
13:45 Pasmo półrozłączne
13:45 Etniczne klimaty
14:10 Telenowyny
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Prognoza pogody
14:38 Moje życie dla Niego; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:Ewa Świecińska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Diety: Wojna na talerzu; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); reż.:Jon Palfreman; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Prognoza pogody; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:30 Kurier; STEREO
17:35 Kurier sportowy
17:40 Prognoza pogody; STEREO
17:45 Regiony kultury
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Kurier; STEREO
20:35 Studio pogoda
20:45 Młodzież kontra
21:20 Niepokorni - Marian Majcher; felieton; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Prognoza pogody; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier; STEREO
23:20 Studio pogoda
23:25 Niepokorni - Marian Majcher; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:30 7 dni świat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Mój Sinatra; film dokumentalny kraj prod.USA (2003); Dla małoletnich od lat 12
00:55 Wiele hałasu o nic; film fabularny kraj prod.USA (2005); reż.:Brian Percival; wyk.:Damian Lewis, Sarah Parish, Tom Ellis, Billie Piper, Andrew Barclay, George Couyas, Martin Jarvis, Olivia Colman, Derek Riddell, Patrick Reycart; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:30 Eurinfo; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Tygodnik; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Książka tygodnia
07:20 Niepokorni - Adam Borowski; felieton; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Prognoza pogody; STEREO
07:45 Dżingiel Bufor WOT
07:45 TKW Poranny
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
07:55 Wierzę, wątpię, szukam; magazyn
08:20 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:25 Dżingiel Bufor WOT
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Kurier sportowy
08:43 Prognoza pogody; STEREO
08:45 Dżingiel Bufor WOT
08:45 Mój pies i inne zwierzaki
08:55 Dżingiel Bufor WOT
09:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Kurier sportowy
09:43 Prognoza pogody; STEREO
09:45 Było, nie minęło
10:10 Integracja
10:25 zwiastun reklama regionalna
10:30 Kurier; STEREO
10:35 Prognoza pogody; STEREO
10:40 Niepokorni - Adam Borowski; felieton; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Regiony - miejsca w Europie - małe ojczyzny; reportaż
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Kurier sportowy
11:40 zwiastun reklama regionalna
11:43 Prognoza pogody; STEREO
11:45 7 dni świat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Czytaj z Trójką; magazyn o książkach
12:30 Kurier; STEREO
12:35 Kurier sportowy
12:40 Prognoza pogody; STEREO
12:45 Pasmo półrozłączne
12:45 Reportaż kulturalny
13:05 Monastery prawosławne w Polsce; cykl dokumentalny kraj prod.Polska
13:30 Kurier; STEREO
13:40 Prognoza pogody; STEREO
13:45 Pasmo półrozłączne
13:45 Etniczne klimaty
14:10 Telenowyny
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Prognoza pogody
14:38 Moje życie dla Niego; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:Ewa Świecińska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Diety: Wojna na talerzu; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); reż.:Jon Palfreman; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Prognoza pogody; STEREO
16:45 Dżingiel Bufor WOT
16:45 Wiadomości Kuriera
16:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
16:50 Kronika Warszawska; film dokumentalny
17:00 Warszawski tydzień
17:15 Kościół i świat
17:25 Dżingiel Bufor WOT
17:30 Kurier; STEREO
17:35 Kurier sportowy
17:40 Prognoza pogody; STEREO
17:45 Regiony kultury
17:55 Dżingiel Bufor WOT
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.
18:10 Wiadomości sportowe - (31.12.2006 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
18:20 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
18:25 Dżingiel Bufor WOT
18:25 TELEWIZYJNY NUMER WARSZAWSKI
18:30 Minął rok...
19:00 Kabaret  "Kosmos" czyli Koleżeński Organ Okolic Satyry cz. I
19:30 Kabaret  "Kosmos" czyli Koleżeński Organ Okolic Satyry cz. II
20:00 Qltura; magazyn
20:25 Dżingiel Bufor WOT
20:30 Kurier; STEREO
20:35 Studio pogoda
20:45 Młodzież kontra
21:20 Niepokorni - Marian Majcher; felieton; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Prognoza pogody; STEREO
21:45 Dżingiel Bufor WOT
21:45 Wiadomości Kuriera
21:45 Rok 2006 w sporcie warszawskim i mazowieckim; STEREO
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:10 W wielkim świecie - W wielkim Świecie -odc. 93; Dla małoletnich od lat 7
22:25 Dżingiel Bufor WOT
22:30 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier; STEREO
23:20 Studio pogoda
23:25 Niepokorni - Marian Majcher; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:30 7 dni świat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Mój Sinatra; film dokumentalny kraj prod.USA (2003); Dla małoletnich od lat 12
00:55 Wiele hałasu o nic; film fabularny kraj prod.USA (2005); reż.:Brian Percival; wyk.:Damian Lewis, Sarah Parish, Tom Ellis, Billie Piper, Andrew Barclay, George Couyas, Martin Jarvis, Olivia Colman, Derek Riddell, Patrick Reycart; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:30 Eurinfo; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Tygodnik; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Książka tygodnia
07:20 Niepokorni - Adam Borowski; felieton; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Prognoza pogody; STEREO
07:45 Aktualności flesz, Pogoda
07:50 Rozważania nie tylko dla pobożnych
07:55 Bajki dla Majki
08:00 Śląski koncert życzeń
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Kurier sportowy
08:43 Prognoza pogody; STEREO
08:45 Góralska lista przebojów
09:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Kurier sportowy
09:43 Prognoza pogody; STEREO
09:45 Było, nie minęło
10:10 Integracja
10:25 zwiastun reklama regionalna
10:30 Kurier; STEREO
10:35 Prognoza pogody; STEREO
10:40 Niepokorni - Adam Borowski; felieton; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Regiony - miejsca w Europie - małe ojczyzny; reportaż
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Kurier sportowy
11:40 zwiastun reklama regionalna
11:43 Prognoza pogody; STEREO
11:45 7 dni świat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Czytaj z Trójką; magazyn o książkach
12:30 Kurier; STEREO
12:35 Kurier sportowy
12:40 Prognoza pogody; STEREO
12:45 Pasmo półrozłączne
12:45 Reportaż kulturalny
13:05 Monastery prawosławne w Polsce; cykl dokumentalny kraj prod.Polska
13:30 Kurier; STEREO
13:40 Prognoza pogody; STEREO
13:45 Pasmo półrozłączne
13:45 Etniczne klimaty
14:10 Telenowyny
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Prognoza pogody
14:38 Moje życie dla Niego; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:Ewa Świecińska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Diety: Wojna na talerzu; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); reż.:Jon Palfreman; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Prognoza pogody; STEREO
16:45 Rybnicka Barbórka z TVP 3 Katowice
17:30 Kurier; STEREO
17:35 Kurier sportowy
17:40 Prognoza pogody; STEREO
17:45 Regiony kultury
18:00 Aktualności, pogoda
18:30 Śląska lista przebojów
19:15 Krzak po latach
19:40 Serce za serce
20:30 Kurier; STEREO
20:35 Studio pogoda
20:45 Młodzież kontra
21:20 Niepokorni - Marian Majcher; felieton; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Prognoza pogody; STEREO
21:45 Rawa Blues
22:30 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier; STEREO
23:20 Studio pogoda
23:25 Niepokorni - Marian Majcher; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:30 7 dni świat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Mój Sinatra; film dokumentalny kraj prod.USA (2003); Dla małoletnich od lat 12
00:55 Wiele hałasu o nic; film fabularny kraj prod.USA (2005); reż.:Brian Percival; wyk.:Damian Lewis, Sarah Parish, Tom Ellis, Billie Piper, Andrew Barclay, George Couyas, Martin Jarvis, Olivia Colman, Derek Riddell, Patrick Reycart; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Zakończenie dnia

Polsat
05:40     TV Market - magazyn reklamowy
06:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
06:35     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
07:10     Czarodziejki - serial animowany
07:35     Power Rangers - serial SF USA 1994
08:05     Max rządzi: Przygody superszpiega - film przygodowy wyk. USA 2005
09:35     Dotyk anioła - serial obyczajowy reż. John Masius, Jon Anderson, i inni, USA 1994
10:30     Sheena - serial przygodowy USA 2001
11:20     Świąteczna pułapka - film familijny reż. John Shepphird, wyk. Stacy Keach, Shelley Long, Robert Hays, Adrienne Barbeau USA 2002
13:00     Lekarstwo na miłość - komedia reż. Jan Batory, wyk. Kalina Jędrusik, Andrzej Łapicki, Wieńczysław Gliński, Krystyna Sienkiewicz Polska 1965
14:45     Rzeczpospolita babska - komedia reż. Hieronim Przybył, wyk. Aleksandra Zawieruszanka, Zofia Merle, Jan Machulski, Krystyna Chimanienko, Irena Karel, Wiesława Kwaśniewska, Teresa Lipowska Polska 1969
16:30     Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
17:00     Szalona impreza - komedia reż. Deborah Kaplan, Harry Elfont, wyk. Jennifer Love Hewitt, Ethan Embry, Charlie Korsmo, Lauren Ambrose, Peter Facinelli, Seth Green USA 1998
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     O Rety! Kabarety! - program rozrywkowy
20:00     Sylwester Gwiazd w Krakowie - koncert
21:55     Studio LOTTO (w przerwie programu)
00:35    Dirty Dancing - koncert
02:35    Rebeka - thriller reż. Alfred Hitchcock, wyk. Laurence Olivier, Joan Fontaine, Judith Anderson, George Sanders USA 1940

TVN
06:00 Uwaga! - magazyn (powt.)
06:20 Telesklep
08:00 Pokojowe rewolucje - program wnętrzarski
08:30 Powrót renifera - film familijny, USA 2001
10:05 Gorączka złota w Klondike - film przygodowy, USA 1980
12:00 Spokojnie, tatuśku - komedia, USA 1989
14:15 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15:15 Niania - serial komediowy
15:50 Superniania - reality show
16:50 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
18:30 Hela w opałach - serial komediowy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:40 Uwaga! - magazyn
20:05 Kasamowa - komedia, USA 1997
21:55 Kuba Wojewódzki - talk show
22:55 Sopot Festival 2006 - koncert
01:10 Plotka - thriller, USA 2000
02:50 Niezaliczona - komedia, USA 2003
04:30 Karaluchy pod poduchy - komedia, USA 1996
05:55 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
5.55 Sztukateria − magazyn kulturalny
6.20 Kinomaniak − magazyn filmowy
6.45 VIP − wydarzenia i plotki
7.10 „Pokemon” (222, 223) − serial animowany, Japonia/USA
8.00 VIP − wydarzenia i plotki
8.30 „Film o piratach” („The Pirate Movie”) − komedia muzyczna, Australia 1982
10.25 „Braciszek świnka” („My Brother the Pig”) − komedia, USA 1999
12.10 „Śledztwo prowadzi Nero Wolfe: We własnym domu” („Nero Wolfe: Wolfe Stays in”) − komedia kryminalna, USA 2001
14.00 „Strażnik Teksasu” („Walker Texas Ranger”) (11) − serial sensacyjny, USA 1993−2001
15.00 „Odkurzaczyk” („Stardust”) − film SF, USA 1998
16.50 „Obrońca” („The Guardian”) (14) − serial sensacyjny, USA 2000
17.45 „Arabela” (15,16) − serial familijny, Czechosłowacja 1979
19.00 „Nowe przygody Tequili i Bonettiego” („Le nuove avventure de Tequila e Bnetti”) (13) − serial sensacyjny, Włochy
20.00 „Człowiek w czerwonym bucie” („Man with One Red Shoe”) − komedia sensacyjna, USA 1985
21.40 „Lista zabójstw” („The Hit List”) − film kryminalny, USA 1993
23.25 „Królewska faworyta” („King’s Whore”) − dramat kostiumowy, Austria/Francja/Wielka Brytania/Włochy 1990
1.05 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
1.35 Drogówka − magazyn policyjny
1.55 Kinomaniak − magazyn filmowy
2.20 VIP − wydarzenia i plotki
2.40 Ricky Martin w Sewilli − kon−cert
3.15 FIFA Futbol Mundial − magazyn
3.35 V−max − magazyn motoryzacyjny
3.55 Zakończenie programu

TVN 7
05:10    Nie ma sprawy - serial obyczajowy
06:10    Telesklep       
08:10    Na osi - program motoryzacyjny
08:45    Seans filmowy - interaktywny program rozrywkowy
10:10    Siostrzyczki - serial komediowy
10:40    Siostrzyczki - serial komediowy
11:10    Indianin w kredensie - film rodzinny
13:00    Chwila Prawdy - program rozrywkowy
14:10    Agent przyszłości - serial S-F
15:00    Kochane kłopoty - serial obyczajowy
15:55    Dla Ciebie Wszystko - program rozrywkowy
17:15    Dziewczyna z komputera - film komediowy
19:10    Medicopter 117 - serial sensacyjny
20:10    Na dobre i złe - film komediowy
22:30    Bez pamięci - film komediowy
00:05    Wirus - film sensacyjny
01:50    Ostra jazda - film komediowy
03:25    Nocne igraszki - program rozrywkowy

TV Polonia
06:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
06:30 Z daleka, a z bliska
07:25 M jak miłość odc. 410; serial TVP
08:10 Słowo na niedzielę
08:15 Ziarno; magazyn
08:45 Między nami bocianami odc.1 - Powrót boćków; serial animowany kraj prod.Polska (1997)
09:10 Pan Wołodyjowski; film fabularny kraj prod.Polska (1968)
11:40 Salon kresowy - Na obrotowej scenie życia; cykl dokumentalny
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn
12:45 W Wiedeńskim nastroju gra Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z bazyliki Mariackiej Najświętszej Maryi Panny w Krakowie
14:15 Alternatywy 4 odc. 8/9 - Wesele; serial komediowy TVP
15:10 Zaproszenie - Słup w połowie drogi
15:30 Zatańcz z nami - Festiwal Piosenki i Tańca - Konin 2006
15:55 Wywiad i opinie; program publicystyczny
16:25 Zatańcz z nami - Festiwal Piosenki i Tańca - Konin 2006
17:00 Teleexpress
17:35 Muzyczny Festiwal w Łańcucie 2004-Tango po polsku
18:15 To jest temat - Karety hrabiego Waldsteina
18:30 M jak miłość odc. 411; serial TVP
19:15 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy-Ja zazdrosny...?! kraj prod.Polska (2002)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Orędzie noworoczne Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
20:20 Karnawał z muzyką wiedeńską
20:55 Girl Guide; film fabularny kraj prod.Polska (1995)
22:25 Sylwester z Jedynką - cz.1
23:55 Toast noworoczny
00:05 Sylwester z Jedynką - cz.2
00:30 M jak miłość odc. 411; serial TVP
01:15 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy-Ja zazdrosny...?! kraj prod.Polska (2002)
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:55 Orędzie noworoczne Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
02:10 "Był sobie król...a nawet dwóch" - szopka noworoczna
02:55 Girl Guide; film fabularny kraj prod.Polska (1995)
04:25 Muzyczny Festiwal w Łańcucie 2004-Tango po polsku
05:10 Alternatywy 4 odc. 8/9 - Wesele; serial komediowy TVP
06:00 Zakończenie dnia

TV Puls
05:55 Kiedy ranne wstają zorze
06:00 Wolność słowa - program religijny (powtórka)
06:30 Perły Toskanii - film dokumentalny
07:00 Wyobraźnia zniewolona... - film dokumentalny
07:40 Żebro Adama - program publicystyczny (powtórka)
08:20 Telezakupy
09:20 Don Matteo - serial, Włochy/2000
10:00 Telezakupy
10:50 Zabytki w Chinach - tradycje i kultura - film dokumentalny
12:00 Anioł Pański - transmisja z Watykanu
12:30 Wolność słowa - program religijny (powtórka)
13:10 Tworzone ludzką ręką - film dokumentalny
13:30 Na drogach i bezdrożach Afryki - film dokumentalny
14:00 Cafe pod Minogą - film fabularny, 88 min, Polska/1959
16:00 Wspaniałości Przyrodnicze Europy - film dokumentalny
17:10 Giganci XX wieku - film dokumentalny
18:20 Don Matteo - serial, Włochy/2000
19:30 Wolność słowa - odcinek na Nowy Rok - program religijny
20:10 Sherlock Holmes - film fabularny, 90 min, Anglia/2000
22:00 Nokaut - film fabularny, 99 min , USA/2000
00:05 Czy mnie jeszcze pamiętasz? - Czesław Niemen - film dokumentalny
00:40 Wilcze echa - film fabularny, 97 min, Polska/1968
02:40 Żebro Adama - program publicystyczny (powtórka)
03:10 Wolność słowa - odcinek na Nowy Rok - program religijny
03:50 Koniec programu

TVP Kultura
09:05 Poranek z Mozartem - "Duch Mozarta" cz. 1; koncert kraj prod.Austria (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Poranek z Mozartem - "Duch Mozarta" cz. 2; koncert kraj prod.Austria (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Na życzenie Widzów - Wieczór u Abdona; film fabularny kraj prod.Polska (1975); reż.:Agnieszka Holland; wyk.:Marek Bargiełowski, Beata Tyszkiewicz, Michał Szwejlich, Michał Bajor, Krystyna Wachelko-Zaleska; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Fellini; komedia kraj prod.Uzbekistan (2000); reż.:Nazim Abassow; wyk.:Abdulhay Shermunhamedov, Baxtiyor Zokirow, Hojiakbar Nurmator, Bobur Arsionow, Nazira Abzalowa; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Silverado; film fabularny kraj prod.USA (1985); reż.:Lawrence Kasdan; wyk.:Scott Glenn, Kevin Kline, Kevin Costner, Danny Glover, John Cleese, Jeff Goldblum, Rosanna Arquette, Brian Dennehy, Linda Hunt; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Królowa Bona odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Rok Mozartowski w TVP Kultura - Słynne kwartety smyczkowe kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tygodnik Kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Studio Kultura; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Motodrama; komedia kraj prod.Polska (1971); reż.:Andrzej Konic; wyk.:Jacek Fedorowicz, Krystyna Sienkiewicz, Bohdan Łazuka, Jerzy Dobrowolski, Roman Kłosowski, Kazimierz Wichniarz, Iga Cembrzyńska; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Ringo Starr and the All Starr Band; koncert kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Jamie Cullum; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Jazda; film obyczajowy kraj prod.CZECHY (1994); reż.:Jan Sverak; wyk.:Radek Pastrnak, Jakub Spalek, Filip Renc, Anna Geislerova; Dla małoletnich od lat 16
21:40 Malta 2006 - Tworzywo Sztuczne cz.1; koncert; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Malta 2006 - Tworzywo Sztuczne cz.2; koncert; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Studio Kultura; Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Moloko - The Eleven Thousands Clicks; koncert kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Studio Kultura - Życzenia Noworoczne; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Pixies; koncert kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dzielnica; film animowany kraj prod.Węgry (2004); reż.:Áron Gauder; wyk.:L.L. Junior, László Szacsvay, Gyözö Szabó, Csaba Pindroch, Gábor Csöre, Dorka Gryllus, Zoltán Rajkai, Andrea Fullajtár, Andrea Roatis, Károly Gesztesi; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Podejrzani; film fabularny kraj prod.USA (1995); reż.:Bryan Singer; wyk.:Gabriel Byrne, Stephen Baldwin, Kevin Spacey; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie programu

TVP Sport
09:00 Magazyn Olimpijski; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Złoty sen; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Futbol Mistrzów; magazyn piłkarski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Z archiwum TVP - Polskie niespodzianki na Igrzyskach Olimpijskich; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Polska-Portugalia
12:45 FINAł Pucharu Polski w  Hokeju na lodzie - skrót
13:30 Puchar Świata w skokach narciarskich - Turniej Czterech Skoczni. Ga-Pa - kwalifikacje
15:15 Puchar UEFA - Wisła Kraków-FC Basel
17:00 MŚ w szermierce - Turyn (Turyn) kraj prod.Włochy (2006)
18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Belgia-Polska
19:45 Wydarzenia 2006 - Puchar Świata w skokach narciarskich - Turniej Czterech Skoczni. GAPA - kwalifikacje - skrót (.) kraj prod.Niemcy (2006)
21:15 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Wydarzenia 2006 - Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Turyn 2006 - Ceremonia zamkmiecia (.) kraj prod.Włochy (2006)
00:05 Zakończenie dnia

Canal+
07:30 Joey II (11) - serial komediowy prod. USA
08:00 Tygrysy murawy - komedia, USA 2005
09:35 Najświetniejsze hotele świata (9) - serial dokumentalny, Francja 2005
10:05 Fantastyczna czwórka - film fantasy, USA/Niemcy 2005
11:50 Złap sport extra - chochliki telewizyjne
12:20 Grób Roseanny - komedia romantyczna, USA/Włochy 1997
13:55 Persona non grata - dramat obyczajowy, Polska/Włochy/Rosja 2005
15:50 Szeregowiec Dolot - film animowany, Wielka Brytania 2005
17:05 Tylko mnie kochaj - komedia romantyczna, Polska 2006
18:50 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
19:00 Aktualności filmowe - magazyn filmowy
19:30 Nie przegap
19:35 Joey II (11) - serial komediowy prod. USA
20:00 Jestem przy tobie - musical, Indie 2004
23:10 Elton John - "The Red Piano" w Las Vegas - koncert
00:05 Glastonbury 2005 - koncert
02:05 Oasis w Manchesterze - koncert
03:15 Eminem w Nowym Jorku - koncert
04:45 Różne twarze Eminema - film dokumentalny, USA 2004
06:00 Pat Metheny na Festiwalu Jazzowym w Montrealu, rok 2005 - koncert

Eurosport
8.30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie
9.30 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście − 10 km kobiet stylem dowolnym
10.30 (na żywo) Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Monachium − sprint mężczyzn i kobiet
12.00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie
13.30 Łyżwiarstwo figurowe: Gala w Oberstdorfie
15.30 Watts: Best of − magazyn sportowy
16.00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Garmisch−Partenkirchen − eliminacje
17.30 Boks: Walka w wadze ciężkiej E. Holyfield − F. Oquendo
18.00 Boks: Walka w wadze ciężkiej S. Ljakowicz − S. Briggs
19.00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Garmisch−Partenkirchen − eliminacje
20.30 Great Outdoor Games − magazyn
21.30 Watts Special (1/4) − magazyn sportowy
22.00 Great Outdoor Games − magazyn
23.00 Watts Special (2/4) − magazyn sportowy
23.30 Great Outdoor Games − magazyn
0.30 Watts Special (3/4) − magazyn sportowy
1.00 Watts Special (4/4) − magazyn sportowy
1.30 Zakończenie programu

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Sporty ekstremalne - sporty ekstremalne
11:00 Sporty ekstremalne - sporty ekstremalne
12:00 Wiadomości weekendowe
12:30 Colorado Mammoth Rochester Knighthawks - lacrosse
14:30 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
15:30 Puchar UEFA - piłka nożna
16:30 Andalucia Stars Palestyńsko-Izraelski Zespół Pokoju - piłka nożna
17:30 Super Grand Prix - zawody siłaczy
18:30 Super Grand Prix Rosji w Moskwie - zawody siłaczy
19:30 Wiadomości weekendowe
20:00 Colorado Mammoth Rochester Knighthawks - lacrosse
22:00 European Masters w Paryżu - poker
23:00 European Masters w Paryżu - poker
00:00 Wiadomości
01:00 Wiadomości weekendowe
03:00 Wiadomości

Polsat: Sport
06:00 BOT Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel SA - siatkówka
08:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski - żużel
10:30 Wimbledon 2006 - tenis
12:00 Puchar Spenglera - hokej na lodzie
14:30 FC Barcelona Arsenal Londyn - piłka nożna
17:00 Punkt, set, mecz wydanie noworoczne - magazyn siatkarski
18:00 Capital One Holiday Celebration on Ice - łyżwiarstwo figurowe
19:00 Włochy Francja - piłka nożna
22:00 Piłkarska gala tygodnika "Piłka Nożna" - piłka nożna
23:00 Holiday Celebration on Ice - łyżwiarstwo figurowe
00:00 Nowy sportowy rok 2007 - magazyn sportowy

Hallmark
06:00 Zabłąkane duchy - film fantastyczny, USA 1999
08:00 Wyprawa "Jednorożca" (2) - film przygodowy, USA 2001
10:00 O Osmondach inaczej - film biograficzny, USA 2001
12:00 Potyczki Amy 3 (48) - serial obyczajowy, USA 2001
13:00 Wyprawa "Jednorożca" (2) - film przygodowy, USA 2001
15:00 Córki McLeoda 3 (64) - serial obyczajowy, Australia 2003
16:00 O Osmondach inaczej - film biograficzny, USA 2001
18:00 Potyczki Amy 3 (48) - serial obyczajowy, USA 2001
19:00 Córki McLeoda 3 (66) - serial obyczajowy, Australia 2003
20:00 Ostatnie wołanie - film biograficzny, USA 2002
22:00 Elżbieta I (2/2) - film historyczny, Wielka Brytania/USA 2005
00:00 Rysopis mordercy - thriller, USA 1992
02:00 Ostatnie wołanie - film biograficzny, USA 2002
04:00 Zabłąkane duchy - film fantastyczny, USA 1999

CANAL+ Film
07:00 Na tropach Bartka - film przygodowy, Polska 1982
08:30 Łapu capu ekstra - rozrywka
09:00 Good Night, and Good Luck - dramat obyczajowy, USA 2005
10:30 Aktualności filmowe
11:00 Najświetniejsze hotele świata (8) - serial dokumentalny
11:30 Zawsze w niedzielę - komedia, Polska 1965
13:00 Łapu capu ekstra - rozrywka
13:30 Dzięki tobie, Winn-Dixie - komedia, USA 2005
15:15 Łapu capu ekstra - rozrywka
15:45 Zdrady, kłamstwa i coś więcej - komedia romantyczna, Francja 2004
17:15 Łapu capu ekstra - rozrywka
17:45 Bridget Jones w pogoni za rozumem - komedia romantyczna, Wielka Brytania/Francja/USA 2004
19:30 Łapu capu ekstra - rozrywka
20:00 Rozmowy z zaświatami: Siła strachu - thriller, USA 2005 
21:40 Łapu capu ekstra - rozrywka
22:10 Rozmowy z zaświatami: Półmrok - thriller, Wielka Brytania/Niemcy 2006
00:05 Rozmowy z zaświatami: The Grudge Klątwa - horror, Japonia/USA/Niemcy 2004
01:35 Rozmowy z zaświatami: The Ring II - horror, USA 2005 
03:25 Rozmowy z zaświatami: Klucz do koszmaru - horror, USA 2005
05:10 Deser: Gwiezdny lot - film krótkometrażowy
05:30 Napoleon Wybuchowiec - komediodramat, USA 2004

HBO
06:30 Fabryka marzeń - dramat obyczajowy, USA 2004
08:20 Na planie - magazyn filmowy
08:50 Drugie wcielenie - komediodramat, USA 2002
10:20 Święty Ralph - komediodramat, Kanada 2004
12:00 Dziewczyny w Nowym Jorku - komedia, USA 2004
13:30 Autostopem przez galaktykę - komedia, Wielka Brytania/USA 2005
15:15 Kamerdyner - komedia, USA/Kanada/Wielka Brytania 2005
16:45 Garbi super bryka - komedia, USA 2005
18:25 Zobacz w HBO - magazyn filmowy
18:55 Ocean's Twelve: Dogrywka - komedia kryminalna, USA /Australia 2004
21:00 Premiera: Nieustraszeni bracia Grimm - komedia, Wielka Brytania/Czechy/USA 2005
23:00 Premiera: HBO na stojaka! Przeboje 2006 (2) - kabaret i satyra
00:10 Premiera: Filmowa niespodzianka noworoczna I - film obyczajowy
02:25 Premiera: Filmowa niespodzianka noworoczna II - film obyczajowy
04:25 Premiera: Filmowa niespodzianka noworoczna III - film obyczajowy

Disney Channel
06:00     Kacza paczka - serial animowany     
06:25     Goofy i inni - serial animowany     
06:50     Cafe Myszka - serial animowany     
07:15     Legenda Tarzana - serial animowany     
07:40     Lilo i Stitch - serial animowany     
08:00     Brenda i pan Whiskers - serial animowany     
08:25     Kim Kolwiek - serial animowany     
08:50     Lloyd w kosmosie - serial animowany     
09:15     Byle do przerwy - serial animowany     
09:40     Amerykański smok Jake Long - serial animowany     
10:00     Hannah Montana - serial komediowy     
10:25     Kim Kolwiek - serial animowany     
10:50     Przygody Timmy'ego - serial animowany     
11:15     Klasyka Disneya - serial animowany     
11:20     Klasyka Disneya - serial animowany     
11:30     Bernard i Bianka - film animowany     
13:15     Kacza paczka - serial animowany     
13:40     Legenda Tarzana - serial animowany     
14:00     Byle do przerwy - serial animowany     
14:25     Maggie Brzęczymucha - serial animowany     
14:45     Brenda i pan Whiskers - serial animowany     
15:10     Goofy i inni - serial animowany     
15:35     Cafe Myszka - serial animowany     
16:00     Robin Hood - film animowany     
17:20     Nowa szkoła króla - serial animowany     
17:35     Lloyd w kosmosie - serial animowany     
18:00     Kim Kolwiek - serial animowany     
18:20     Byle do przerwy - serial animowany     
18:45     Klasyka Disneya - serial animowany     
18:50     Klasyka Disneya - serial animowany     
19:00     Kopciuszek 2: Spełnione marzenia - film animowany     
20:40     ¦wiat Raven - serial familijny     
21:05     Filip z przyszło¶ci - serial komediowy     
21:25     Chłopiec poznaje ¶wiat - serial obyczajowy     
21:50     Klasyka Disneya - serial animowany 

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo: serial
06:25 Odlotowe agentki: serial
06:50 Odlotowe agentki: serial
07:15 Shuriken School: serial
07:35 A.T.O.M.: serial
08:00 Power Rangers SPD: serial
08:25 Mighty Morphin Power Rangers: serial
08:50 Power Rangers Time Force: serial
09:10 MegaMan NT Warrior: serial
09:35 Jerry i paczka: serial
10:00 Jerry i paczka: serial
10:25 Eerie Indiana: Następny wymiar: serial
10:50 W.I.T.C.H.: serial
11:15 OBAN Star Racers: serial
12:00 Ach, ten Andy!: serial
12:25 Odlotowe agentki: serial
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
13:15 Kapitan Flamingo: serial
13:25 Planet Sketch: serial
13:35 Świat według Ludwiczka: serial
14:00 Kino Jetix
15:30 Power Rangers SPD: serial
15:55 Galactik Football: serial
16:20 Dziwne przypadki w Blake Holsey: serial
16:45 W.I.T.C.H.: serial
17:10 OBAN Star Racers: serial
18:00 Odlotowe agentki: serial
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy: serial
18:50 Galactik Football: serial
19:15 Planet Sketch: serial
19:25 OBAN Star Racers: serial
20:15 A.T.O.M.: serial
20:40 Power Rangers SPD: serial
21:05 Galactik Football: serial
21:30 MegaMan NT Warrior: serial
21:55 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!: serial
22:20 Teenage Mutant Ninja Turtles: serial
22:45 Spiderman: serial
23:10 Fantastyczna czwórka: serial
23:35 M.A.S.K.: serial

Zone Club
06:00 Szkoła jogi, Ćwiczenia jogi dla każdego, odc. 73; gimnastyka
06:25 Ćwiczenia na Karaibach, Poranne ćwiczenia na zdrowy początek dnia, odc. 41; fitness
06:55 Sztuka i dusza, odc. 4; lifestyle
07:25 Na ślubnym kobiercu, odc. 11; reality show
07:55 Bazar, odc. 12; lifestyle
08:20 Dziewczyny z Glamour‘a, odc. 3; lifestyle
08:45 W pogoni za szczęściem, odc. 18; reality show
09:35 Zwierzaki Hollywood, odc. 7; lifestyle
10:00 Strażnicy mody, odc. 26; moda
10:30 Modny świat, Nowiny ze świata mody, odc. 701; moda
11:00 Sztuka i dusza, odc. 4; lifestyle
11:30 Obieżyświat, Podróże po świecie, odc. 32; przyroda i podróże. dokumentacja
12:00 Obieżyświat, Podróże po świecie, odc. 33; przyroda i podróże. dokumentacja
12:25 W pogoni za szczęściem, odc. 18; reality show
13:25 Obieżyświat, Podróże po świecie, odc. 52; przyroda i podróże. dokumentacja
13:55 Przewodnik po świecie, Najważniejsze wydarzenia kulturalne na świecie, odc. 1; lifestyle
14:20 Przewodnik po świecie, Najważniejsze wydarzenia kulturalne na świecie, odc. 2; lifestyle
14:45 Bazar, odc. 9; lifestyle
15:10 Sztuka i dusza, odc. 4; lifestyle
15:35 Na straży dobrego stylu, Metamorfozy źle urządzonych wnętrz, odc. 20; lifestyle
16:00 Na straży dobrego stylu, Metamorfozy źle urządzonych wnętrz, odc. 21; lifestyle
16:30 Modny świat, Nowiny ze świata mody, odc. 701; moda
17:00 Randka na czas, odc. 27; randka w ciemno
17:30 Randka na czas, odc. 28; randka w ciemno
18:00 Dziewczyny z Glamour‘a, odc. 3; lifestyle
18:30 Strzał w dziesiątkę, odc. 16; reality show
19:30 Strzał w dziesiątkę, odc. 17; reality show
20:30 Strzał w dziesiątkę, odc. 18; reality show
21:30 Nawiedzone miejsca, odc. 11; opowieści niesamowite
22:00 Potyczki Jerry‘ego Springera, odc. 96; talk show
22:50 Randka z "ex", John i Sarah, odc. 1
23:15 Randka z "ex", Anthony i Helen, odc. 2
23:40 W pogoni za szczęściem, odc. 26; reality show
00:35 Potyczki Jerry‘ego Springera, odc. 97; talk show
01:20 Porozmawiajmy o seksie, odc. 23; seksualność
02:05 Modny świat, Nowiny ze świata mody, odc. 701; moda
02:30 Dziewczyny z Glamour‘a, odc. 3; lifestyle
03:00 Sztuka i dusza, odc. 4; lifestyle
03:30 Zwierzaki Hollywood, odc. 7; lifestyle
04:00 W pogoni za szczęściem, odc. 18; reality show
05:00 Dziewczyny z Glamour‘a, odc. 3; lifestyle
05:30 E - miłość, odc. 20; magazyn

TVN Turbo
06:00 OES; magazyn motoryzacyjny /stereo/
06:30 Jednoślad; magazyn motoryzacyjny /stereo/
07:00 Mango; program reklamowy
09:00 Gadżet; magazyn poradnikowy /stereo/
09:30 Czas tuningu; magazyn motoryzacyjny /stereo/
10:00 The Car Show; magazyn motoryzacyjny /stereo/
10:30 Vroom Vroom, odc. 16; magazyn motoryzacyjny /stereo/
11:30 Automundial; magazyn motoryzacyjny /stereo/
12:00 Automaniak max; magazyn motoryzacyjny /stereo/
12:30 OES; magazyn motoryzacyjny /stereo/
13:00 Top Gear 2006, odc. 76; magazyn motoryzacyjny /stereo/
14:00 Zakup kontrolowany; magazyn motoryzacyjny /stereo/
15:00 Vroom Vroom, odc. 16; magazyn motoryzacyjny /stereo/
16:00 The Car Show; magazyn motoryzacyjny /stereo/
16:30 Monster House, odc. 31; magazyn poradnikowy /stereo/
17:30 Rentgen 2.0; magazyn motoryzacyjny /stereo/
18:00 Motorwizja; magazyn motoryzacyjny /stereo/
18:30 Toolbox; magazyn poradnikowy /stereo/
19:00 Uwaga! Pirat!; magazyn motoryzacyjny /stereo/
19:30 Vroom Vroom, odc. 16; magazyn motoryzacyjny /stereo/
20:30 Automundial; magazyn motoryzacyjny /stereo/
21:00 Top Gear 2006, odc. 76; magazyn motoryzacyjny /stereo/
22:00 Samochód - magazyn każdego kierowcy; magazyn motoryzacyjny /stereo/
22:30 Uwaga! Pirat!; magazyn motoryzacyjny /stereo/
23:00 Jednoślad; magazyn motoryzacyjny /stereo/
23:30 Gadżet; magazyn poradnikowy /stereo/
00:00 Mango; program reklamowy
01:00 Zakup kontrolowany; magazyn motoryzacyjny /stereo/
02:00 Rentgen 2.0; magazyn motoryzacyjny /stereo/
02:30 Ale dziura; magazyn motoryzacyjny /stereo/
03:00 Vroom Vroom, odc. 16; magazyn motoryzacyjny /stereo/
04:00 Rentgen 2.0; magazyn motoryzacyjny /stereo/
04:30 Karambol; magazyn motoryzacyjny /stereo/ 

Ale Kino!
08:00    Przygody Hucka Finna Film przygodowy, USA 1993, 115'
09:55    Porwany za młodu Film przygodowy, Wielka Brytania/USA 1960, 100'
11:35    W pustyni i w puszczy Film przygodowy, Polska 2001, 120'
13:35    W upalną, letnią noc Dramat obyczajowy, Francja/USA 1992, 95'
15:10    Aimee i Jaguar Melodramat, Niemcy 1999, 130'
17:20    Wojna plemników Komedia, USA/Francja 2001, 105'
19:05    Za drzwiami Actors Studio
20:00    Hazardziści Dramat obyczajowy, USA 1998, 125'
22:05    Płatne w całości Dramat kryminalny, USA 2002, 120'
00:05    Po drugiej stronie Film kryminalny, USA 1999, 100'
01:45    Chłopcy z ferajny Film sensacyjny, USA 1990, 145'
04:10    D jak Deshu Thriller, Indie 2005, 110'

HBO 2
06:30    Pacyfikator Komedia, USA/Kanada 2005, 95'
08:05    Czerwona róża Film biograficzny, Wielka Brytania 2004, 105'
09:50    Piękny bokser Dramat obyczajowy, Tajlandia 2003, 115'
11:45    Zobacz w HBO
12:15    Tylko nie miłość Film obyczajowy, USA 2002, 100'
13:55    Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę Horror, USA 2004, 95'
15:30    Kubuś i Hefalumpy Film animowany, USA 2005, 70'
16:40    Kobieta - Kot Film sensacyjny, USA 2004, 105'
18:25    Yamakasi II: Synowie wiatru Film sensacyjny, Francja/Hiszpania/W. Brytania 2004, 95'
20:00    Charlie i fabryka czekolady Film przygodowy, USA 2005, 115'
21:55    Wyłącznie dla dorosłych Sin City - Miasto grzechu Film sensacyjny, USA 2005, 120'
23:55    Atak na posterunek Film sensacyjny, USA/Francja 2005, 105'
01:40    Wyłącznie dla dorosłych Tajemnica przeszłości Thriller, USA 2005, 95'
03:15    Wyłącznie dla dorosłych Sekretne okno Thriller, USA 2004, 100'
04:55    Kubuś i Hefalumpy Film animowany, USA 2005, 70'

Polsat 2
08:30    Wydarzenia
09:00    Kalejdoskop tygodnia
09:25    Post Scriptum
09:35    Post Scriptum
09:45    Post Scriptum
10:00    Rodzina zastępcza plus serial, odc. 248
10:45    Pensjonat pod Różą serial, seria 2 odc. 97
11:30    Wydarzenia
12:00    Daleko od noszy serial, odc. 105
13:15    Dekoratornia Dokument fabularyzowany, Polska 2006, 30'
13:45    Magazyn sportowy
16:30    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża
17:00    Kalejdoskop tygodnia
17:25    Post Scriptum
17:35    Post Scriptum
17:45    Post Scriptum
18:00    Rodzina zastępcza plus serial, odc. 248
18:45    Pensjonat pod Różą serial, seria 2 odc. 97
19:30    Wydarzenia
20:00    Daleko od noszy serial, odc. 105
21:15    Dekoratornia Dokument fabularyzowany, Polska 2006, 30'
21:45    Magazyn sportowy
00:30    Doniesienia medyczne
01:00    Adam i Ewa serial, odc. 180
01:25    Samo życie serial, odc. 754
02:00    Wydarzenia
02:30    Gra w ciemno
03:15    Oblicza Ameryki
04:15    Pierwsza miłość serial, odc. 415
04:45    Oko na miasto
05:00    Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża
05:30    Kochaj mnie, kochaj! serial, odc. 11
06:15    Magazyn sportowy

Animal Planet
06:00    Oblicza natury
07:00    Lekarze dzikich zwierząt
07:30    Młode i dzikie
08:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
08:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
09:00    Dziennik z życia wielkich kotów
09:30    Dziennik z życia wielkich kotów
10:00    Łowca krokodyli
11:00    Małpi biznes
11:30    Małpi biznes
12:00    Dorastanie...
13:00    Zwierzęce pola bitew
14:00    Dżungla
15:00    Dzika Ameryka Południowa
16:00    Zwierzęta od A do Z
16:30    Zwierzęta od A do Z
17:00    Wszystko o jeździectwie
17:30    Życie w siodle
18:00    Rezydencja surykatek
18:30    Rezydencja surykatek
19:00    Dziennik z życia wielkich kotów
19:30    Dziennik z życia wielkich kotów
20:00    Życie ssaków
21:00    Policja dla zwierząt w Houston
22:00    Policja dla zwierząt w Miami
23:00    Zwierzęce pola bitew
00:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
00:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata
01:00    Życie ssaków
02:00    Policja dla zwierząt w Houston
03:00    Policja dla zwierząt w Miami
04:00    Szympansy
05:00    Dziennik z życia wielkich kotów
05:30    Dziennik z życia wielkich kotów

AXN
06:00    Herkules serial, odc. 11
06:50    Pokolenie mutantów serial, odc. 11
07:40    Szczury wodne serial, odc. 41
08:30    Zagadki z przeszłości serial, odc. 20
09:20    Herkules serial, odc. 11
10:10    Sliders: Piąty wymiar serial, odc. 22
11:00    Sprawiedliwość na 18 kołach serial, odc. 1
11:45    Rajdowy styl - Nowa Zelandia
12:35    Obrońca serial, odc. 4
13:25    Obrońca serial, odc. 5
14:15    Obrońca serial, odc. 6
15:05    Attyla Film historyczny, USA 2001, 95'
16:40    Robinsonowie - Thailand serial, odc. 2
17:30    Robinsonowie - Thailand serial, odc. 3
18:25    Tajne akcje CIA serial, odc. 11
19:15    Zawód glina serial, odc. 9
19:40    Zawód glina serial, odc. 10
20:10    Jericho serial, odc. 4
21:00    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas serial, odc. 22
21:45    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas serial, odc. 24
23:25    Jericho serial, odc. 4
00:15    Attyla Film historyczny, USA 2001, 95'
01:50    Jericho serial, odc. 4
02:40    Wirtualna miłość Komedia, USA 1999, 95'
04:15    Niewiarygodny świat Ripleya serial, odc. 8

AXN Crime
12:00    Szczury wodne serial, odc. 62
13:00    Wydział spraw zamkniętych serial, odc. 3
14:00    11. godzina serial, odc. 13
15:00    Szczury wodne serial, odc. 62
16:00    Wydział spraw zamkniętych serial, odc. 3
17:00    11. godzina serial, odc. 13
18:00    Szczury wodne serial, odc. 62
19:00    Wydział spraw zamkniętych serial, odc. 3
20:00    Tajne akcje CIA serial, odc. 3
21:00    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku serial, odc. 13
22:00    Transakcja Komedia kryminalna, USA 1996, 105'
23:45    Tajne akcje CIA serial, odc. 3
00:35    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku serial, odc. 13
01:25    Transakcja Komedia kryminalna, USA 1996, 95'

AXN Sci-Fi
12:00    Star Trek: Następne pokolenie serial, odc. 10
13:00    Star Trek: Enterprise serial, odc. 9
14:00    Star Trek: Enterprise serial, odc. 10
15:00    Pokolenie mutantów serial, odc. 9
16:00    Star Trek: Następne pokolenie serial, odc. 10
17:00    Star Trek: Enterprise serial, odc. 9
18:00    Star Trek: Enterprise serial, odc. 10
19:00    Pokolenie mutantów serial, odc. 9
20:00    Star Trek: Następne pokolenie serial, odc. 10
21:00    Star Trek: Enterprise serial, odc. 9
22:00    Galactica Film SF, USA 2003, 95'
23:35    Star Trek: Enterprise serial, odc. 10
00:25    Pokolenie mutantów serial, odc. 9
01:15    Galactica Film SF, USA 2003, 90'

BBC Prime
05:00    Ogrodnictwo z najlepszymi
05:30    Balamory
05:50    Tweenies
06:10    Fimblowie
06:30    Tikkabilla
07:00    Teletubisie
07:25    Ahoj!
07:30    Balamory
07:50    Tweenies
08:10    Fimblowie
08:30    Domy pod młotek
09:30    Spełnione marzenia
10:30    Ogrodnictwo z najlepszymi
11:00    Eastenders serial, odc. 1129
11:30    Eastenders serial, odc. 1130
12:00    Nil
13:00    Dzika przyroda
13:30    Zwierzęta Molly
14:00    Dwa tysiące akrów nieba serial, odc. 4
15:00    Popcorn serial
16:00    Manewry w ogrodzie
16:30    Reguły projektowania
17:00    Luksusowe rezydencje
18:00    Eastenders serial, odc. 1131
18:30    Eastenders serial, odc. 1132
19:00    Koleją przez świat
20:00    Flashmob
21:00    Zabójstwo człowieka lodu
22:30    Dreszczowce serial
23:00    Precyzyjne cięcie serial, odc. 1
00:00    Eastenders serial, odc. 1131
00:30    Eastenders serial, odc. 1132
01:00    Koleją przez świat
02:00    Flashmob
03:00    Popcorn serial
04:00    Popcorn serial

Cartoon Network/TCM
06:00    Tom i Jerry serial
07:00    Co nowego u Scooby'ego? serial
07:30    Co nowego u Scooby'ego? serial
08:00    Ed, Edd i Eddy serial
09:00    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial
09:30    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial
10:00    Bliźniaki Cramp serial
11:00    Laboratorium Dextera serial
12:00    Atomówki serial
13:00    Harcerz Lazlo serial
13:30    Harcerz Lazlo serial
14:00    Kryptonim: Klan na drzewie serial
15:00    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial
15:30    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial
16:00    Podwójne życie Jagody Lee serial
16:30    Podwójne życie Jagody Lee serial
17:00    Robotboy serial
17:30    Robotboy serial
18:00    Ben 10 serial
18:30    Ben 10 serial
19:00    Złych czterech i pies Huckleberry Film animowany, USA 1988, 120'
21:00    Program TCM
21:00    Północ - północny zachód Film sensacyjny, USA 1959, 135'
23:15    Sokół maltański Film kryminalny, USA 1941, 100'
00:55    Dopaść Cartera Film sensacyjny, Wielka Brytania 1971, 110'
03:00    Krowa i kurczak serial
03:25    Mroczni i źli serial
03:50    Zło w potrawce serial
04:05    Kryptonim: Klan na drzewie serial
04:20    Johnny Bravo serial
04:45    Atomówki serial
05:10    Laboratorium Dextera serial
05:35    Ed, Edd i Eddy serial

Cinemax
06:00    Szczęśliwego Nowego Roku Komedia, USA 1987, 85'
07:25    Perły i wieprze Komedia, Finlandia 2003, 120'
09:25    Brzemię przeszłości Dramat obyczajowy, Włochy 2002, 105'
11:10    Elvis Film biograficzny, USA 2005, 85'
12:35    Elvis Film biograficzny, USA 2005, 90'
14:05    Pomylona miłość Dramat miłosny, USA 2005, 100'
15:45    New York, New York Musical, USA 1977, 160'
18:25    Szczęśliwego Nowego Roku Komedia, USA 1987, 95'
20:00    Kung Fu szał Komedia sensacyjna, Chiny 2004, 120'
22:00    Misery Thriller psychologiczny, USA 1990, 135'
00:15    Wyłącznie dla dorosłych Oczy szeroko zamknięte Dramat miłosny, USA/Wielka Brytania 1999, 155'
02:50    Bez przebaczenia Western, USA 1992, 130'
05:00    Kawa z gwiazdami
05:25    Najlepsze w Hollywood - Walki kociaków

Cinemax 2
06:00    Do boju! Komedia, Dania 2005, 85'
07:25    Najlepsze w Hollywood
07:50    Eks-żona mojego życia Komedia romantyczna, Francja 2005, 95'
09:25    Widzę to w twoich oczach Dramat obyczajowy, Włochy 2004, 85'
10:50    Prowincjusze Komedia, USA 1970, 100'
12:30    Zastępstwo z niespodzianką Komedia romantyczna, USA 2005, 90'
14:00    Pocałunek życia Film obyczajowy, Wielka Brytania 2003, 90'
15:30    Stracona miłość Dramat obyczajowy, Włochy 2003, 85'
16:55    Blisko domu Dramat obyczajowy, Izrael 2005, 100'
18:35    Do boju! Komedia, Dania 2005, 85'
20:00    Przekładaniec Dramat kryminalny, Wielka Brytania 2004, 120'
22:00    Hotel Dante Horror, USA 2005, 85'
23:25    Desperatki Film sensacyjny, USA 1996, 120'
01:25    Carrie Horror, USA 2002, 130'
03:35    Chora miłość Film obyczajowy, USA 1985, 105'
05:20    Kawa z gwiazdami

Discovery Channel
06:00    Klub zabytkowych samochodów
06:30    Klub zabytkowych samochodów
07:00    Wojny na złomowisku
08:00    Brainiac
09:00    Auto dla każdego
10:00    Superjazda
11:00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
11:30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
12:00    Klub zabytkowych samochodów
12:30    Klub zabytkowych samochodów
13:00    Wojny na złomowisku
14:00    Katastrofa stulecia
15:30    Te olbrzymie silniki
16:00    Amerykański chopper
18:00    Cuda stworzone przez człowieka
19:00    Kulisy stajni Formuły 1
20:00    Najniebezpieczniejszy zawód świata
21:00    William Shatner
22:00    William Shatner
23:00    Człowiek i orki
00:00    Jak to jest zrobione?
00:30    Jak to jest zrobione?
01:00    Jak to jest zrobione?
01:30    Jak to jest zrobione?
02:00    Jak to jest zrobione?
02:30    Jak to jest zrobione?
03:00    Jak to jest zrobione?
03:30    Jak to jest zrobione?
04:00    Jak to jest zrobione?
04:30    Jak to jest zrobione?
05:00    Jak to jest zrobione?
05:30    Jak to jest zrobione?

Kino Polska
08:25    Dziwne dziwy, czyli baśń o korsarzu Palemonie Film animowany, Polska 1986, 35'
09:00    Poznańskie słowiki Film muzyczny, Polska 1965, 90'
10:30    Pan Kleks w kosmosie Film przygodowy, Polska/Czechosłowacja 1988, 70'
11:40    Milcząca gwiazda Film fantastyczny, NRD/Polska 1959, 95'
13:15    Bajeczka międzyplanetarna Film animowany, Polska 1975, 10'
13:25    Sny i marzenia Film obyczajowy, Polska 1983, 105'
15:10    Dodek na froncie Komedia, Polska 1936, 95'
16:45    Biały smok Film przygodowy, Polska/USA 1987, 95'
18:20    Pan Kleks w kosmosie Film przygodowy, Polska/Czechosłowacja 1988, 75'
19:35    Moneta Film krótkometrażowy, Polska 1958, 10'
19:45    Na ekranie i na planie
20:10    C.K. Dezerterzy Komedia, Polska/Węgry 1986, 90'
21:40    C.K. Dezerterzy Komedia, Polska/Węgry 1986, 75'
22:55    Wypowiedź: Filip Bajon
23:10    Bal na dworcu w Koluszkach Film obyczajowy, Polska 1989, 95'
00:45    Przyczynek do teorii językoznawstwa
00:55    I inni
01:05    Videokaseta
01:30    Na całość Film kryminalny, Polska 1986, 90'
03:00    Seans radiowy
04:15    Głos pustyni Film przygodowy, Polska 1932, 80'
06:00    Wypowiedź: Ignacy Gogolewski
06:15    Wystrzał Film psychologiczny, Polska 1965, 75'

National Geographic
08:00    Jenoty - przybysze z obcej planety
09:00    Stado znad Zambezi
10:00    Akustyka i rekiny
11:00    Dzikie psy: Szkoła przetrwania
12:00    Prawdziwy klub walki
13:00    Dziwne czasy na Ziemi
14:00    Potwór z Loch Ness
15:00    Niezwykłe ujęcia National Geographic
16:00    Zagadka kodu Leonarda da Vinci
17:00    Klątwa króla Tutenchamona
18:00    Jean-Michel Cousteau: Oceaniczne przygody
19:00    Walka powietrzna w alei MiG-ów
20:00    Wierzyć nie wierzyć?
21:00    Ameryka i szpieg bin Ladena
23:00    Katastrofa w przestworzach
00:00    Wierzyć nie wierzyć?
01:00    Seks dzikich zwierząt

Tele 5
07:05    Prognoza pogody
07:10    Akademia fitnessu i kulturystyki
07:35    Telezakupy
09:10    Buon appetito!
09:35    Prognoza pogody
09:45    Conan serial, odc. 14
10:45    Szybka gotówka
11:45    Waleczne serca serial
12:15    Światowy tydzień tańca
12:45    Francja od kuchni
13:30    Schody do nieba Film obyczajowy, USA 1998, 105'
15:15    Plusy dodatnie, plusy ujemne
16:10    Prognoza pogody
16:20    Conan serial, odc. 9
17:15    Kontrakt małżeński Komedia, USA/Francja 1991, 105'
19:00    Gorączka w mieście serial, odc. 14
19:55    Prognoza pogody
20:00    Wszyscy wygrywają Film kryminalny, Wielka Brytania/USA 1989, 115'
21:55    Prognoza pogody
22:00    Wielki luz Film kryminalny, USA 1987, 120'
00:00    Czynnik PSI serial, odc. 87
00:55    Opętany Thriller, Kanada 1995, 100'
02:35    Wyrok Film kryminalny, Wielka Brytania 1984, 100'
04:15    Rybia nocka
05:25    Czynnik PSI serial, odc. 88

Zone Europa
06:30    Czarownice Dramat obyczajowy, Hiszpania 1996, 90'
08:00    Dwóch kapitanów II Komedia, Rosja/Niemcy 1993, 75'
09:15    Skąpiec Komedia, Francja 1980, 125'
11:20    Amerykańscy przyjaciele Komediodramat, Wielka Brytania 1991, 100'
13:00    Cinemania
13:30    Kundun - życie Dalajlamy Dramat obyczajowy, USA 1997, 140'
15:50    Okna Film krótkometrażowy, Wielka Brytania 1975, 5'
15:55    Apartament Film obyczajowy, Francja 1996, 120'
17:55    Skąpiec Komedia, Francja 1980, 125'
20:00    Wyspa piratów Film przygodowy, USA 1995, 130'
22:10    Trzej muszkieterowie Film przygodowy, USA 1973, 110'
00:00    Nieśmiertelny Film fantastyczny, USA/Wielka Brytania 1986, 120'
02:00    Kundun - życie Dalajlamy Dramat obyczajowy, USA 1997, 130'
04:10    Sycylijczyk Dramat kryminalny, USA 1987, 230'

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.