FANDOM


Logo

06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót: 6:30, 7:00, 7:30,8.00,8.30; Pogoda 6:32, 7:02, 7:34,8.03,8.32
08:45 Rozmowa Jedynki; program publicystyczny
09:00 Żółw i zając (The tortoise and the hare); film animowany kraj prod.Kanada (1996)
09:45 Baranek Shaun - Farmer Shaun, odc. 30 (Shaun the farmer); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006)
09:55 Król i królik; serial animowany
10:20 Córka Mikołaja (Santa Baby)  85'; film fabularny kraj prod.USA (2006)
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1803 - txt.str.777; telenowela TVP
12:35 Plebania - odc. 1415; telenowela TVP
13:05 Stara baśń. Kiedy słońce było Bogiem  102'; film kostiumowy kraj prod.Polska (2003)
15:00 Wiadomości
15:05 Pogoda
15:10 Historia Michaela Jacksona (Tha Michael Jackson Story)  44'; film dokumentalny kraj prod.USA (2009)
16:05 Moda na sukces - odc. 4631 (The Bold and the Beautiful ep. 4846); serial kraj prod.USA (2006)
16:30 Moda na sukces - odc. 4632 (The Bold and the Beautiful ep. 4847); serial kraj prod.USA (2006)
16:50 Orlen Team przed Rajdem Dakar - 2010; felieton
17:00 Teleexpress
17:20 Klan - odc. 1804 - txt.str.777; telenowela TVP
17:45 Plebania - odc. 1416; telenowela TVP
18:15 Jaka to melodia? - finał grudnia; teleturniej
19:00 Wieczorynka - Gdzie jest Nowy Rok?; film animowany
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
20:25 Sylwestrowy Maraton Filmowy - Flintstonowie (Flintstones, The) - txt.str.777  86'; komedia kraj prod.USA (1994)
22:05 Sylwestrowy Maraton Filmowy - Johnny English (Johnny English) - txt.str.777  83'; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2003
23:35 Sylwester z "Jaką to melodią?"; teleturniej
23:55 Toast Noworoczny
00:02 Sylwester z "Jaką to melodią?"; teleturniej
00:15 Szopka w kasynie
00:55 Sylwestrowy Maraton Filmowy - 30 dni do sławy (30 Days Until I'M Famous)  86'; komedia romantyczna kraj prod.USA (2004)
02:25 Sylwestrowy Maraton Filmowy - Ostry wiraż (Crash and Burn)  81'; film fabularny kraj prod.USA (2007)
03:50 Sylwestrowy Maraton Filmowy - Wyspa (Island, The)  109'; film przygodowy kraj prod.USA (1980)
05:40 Zakończenie dnia
Logo-2

06:10 TELEZAKUPY
06:45 Zimowe uroki Japonii (Winter Nagic in the Land of the Rusing Sun)  43'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2007)
07:30 Dwójka Dzieciom - Trzy małe świnki (Three Little Pigs)  41'; film animowany kraj prod.USA (2002)
08:15 Barwy szczęścia - odc. 190 - txt..str.777; serial obyczajowy TVP
08:45 Pytanie na śniadanie
10:50 Studio zima (6)
11:00 Gilotyna - odc. 2; teleturniej
11:30 Makłowicz w podróży -Trentino - Alto Adige. Górska Garda (5); magazyn kulinarny
12:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Karnawał na Wyspach - txt.str.777; cykl reportaży
12:40 Gwiazdy w południe - Blues Brothers (The Blues Brothers)  127'; komedia kraj prod.USA (1980)
15:00 Budka Suflera - największe przeboje
16:00 Ofiary losu (Screwed)  78'; komedia kraj prod.USA (2000
17:30 Program lokalny
18:05 Twister (Twister) - txt.str.777  108'; film akcji kraj prod.USA (1996)
20:05 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009  (1) - ( również w TVP HD)
20:55 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009 (2) - ( również w TVP HD)
22:45 Panorama
22:55 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009 (3) - ( również w TVP HD)
00:40 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009 (4) - ( również w TVP HD)
01:20 Graj Piękny Cyganie Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów
02:05 Hity na czasie - Bydgoszcz 2009 (1); program muzyczny
02:50 Hity na czasie - Bydgoszcz 2009 (2); program muzyczny
03:35 Zakończenie dnia
120px-Logo Polsat.svg

5:15 Wstawaj! Gramy!
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:00 TV market
7:15 Wielka wygrana
8:00 Świąteczne opowieści: Spełnione życzenie
9:00 Express Srebrna Strzała
11:00 Peggy Sue wyszła za mąż
12:55 Za wcześnie umierać
15:00 Życie biurowe
16:50 Młode strzelby II
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich
20:00 Sylwestrowa moc przebojów
22:00 Studio Lotto (w przerwie koncertu)
1:50 Sopot TOPtrendy Festiwal 2009
3:20 Sopot TOPtrendy Festiwal 2009
4:55 TV market
Logo-19

5:35 Uwaga!
5:55 Mango Telezakupy
7:00 Granie na śniadanie
8:00 Trzy po trzy - numery z kwatery
8:30 Dzień dobry TVN
11:00 Na Wspólnej
11:35 Salon gry
12:30 Mango Telezakupy
13:30 Apetyt na kasę
14:10 W-11 - wydział śledczy
14:50 Detektyw Monk
15:45 Rozmowy w toku
16:55 Kogel-mogel
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Vinci
22:05 Jackie Chan - przyjemniaczek
22:45 Lodowe piekło
1:30 Pasażer 57
3:05 Uwaga!
3:25 Rozmowy w toku
4:20 Nic straconego
TV4

5:45 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - Rajd Dolnośląski
6:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
7:10 TV Market - magazyn reklamowy
7:45 Zbuntowani - odc. 20, Meksyk 2004
8:35 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
9:35 Bandyci czasu - komedia sf, Wielka Brytania 1981
11:45 Benny Hill - program rozrywkowy
12:15 mała Czarna - talk-show
13:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
14:10 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
15:10 Przygody w siodle: Pierwsze kroki - film familijny, Australia 2003
16:35 Wielka niedźwiedzica - film przygodowy, USA, Kanada, Wielka Brytania 1999
18:20 Bo do salsy trzeba dwojga - film obyczajowy, USA 2001
20:00 Nowożeńcy - komedia romantyczna, USA, Niemcy 2003
21:45 Wściekła pięść - film sensacyjny, Hongkong 1972
23:50 Pocałunek węża - dramat obyczajowy, Francja, Niemcy, Wielka Brytania 1997
2:00 Trzech cwaniaków - komedia, USA 2005
3:30 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
4:20 Atomic Kitten - Right Here Right Now - koncert
5:40 Zakończenie programu
TV Puls (2008-2010)

06.00 Stacja Porankowo
08.00 Burza uczuć
09.00 Telemarket
09.30 Zdrada i miłość
10.30 Twarz Analii
11.30 Miłosny nokaut
12.30 Ból za kulisami sławy
13.00 Telemarket
13.30 Burza uczuć
14.30 Zdrada i miłość.
15.30 Twarz Analii
16.30 Miłosny nokaut
17.30 Ale numer
18.00 Karmelowy obóz
18.30 Był sobie kosmos
19.00 Flintstonowie
19.30 Magiczny pierścionek -  film USA/Kanada 2009
21.30 Zjawy - film USA
23.30 Człowiek firmy - film USA
01.30 Programy powtórkowe
TVP Polonia

06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót: 6:30, 7:00, 7:30,8.00,8.30; Pogoda 6:32, 7:02, 7:34,8.03,8.32
08:45 Rozmowa Jedynki; program publicystyczny
09:00 Budzik - Sylwester
09:25 Proszę słonia; film animowany
10:35 Raj; magazyn
11:05 Made in Poland; teleturniej
11:30 Plebania - odc. 1408; telenowela TVP
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1784; telenowela TVP
12:35 Tydzień Polski; magazyn
13:05 Łączy nas Polska - Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2009)
13:25 Barwy szczęścia - odc. 165; serial obyczajowy TVP
13:55 Młodziutka staruszka; dokument fabularyzowany
14:45 Tercet Egzotyczny - koncert
15:35 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009
15:40 Koniec świata u Nowaków  57'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2000)
16:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
17:00 Teleexpress
17:20 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009
17:25 Klasyka dramatu - Damy i Huzary  79'
18:40 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009
18:50 Plebania - odc. 1408; telenowela TVP
19:15 Dobranocka - Bolek i Lolek wśród górników - odc.5 - Pasowanie na górnika
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
20:30 Klan - odc. 1784; telenowela TVP
20:55 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009
22:45 Dzień jak co dzień - Cóż to był za bal; reportaż
22:55 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009
00:40 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009
01:20 Plebania - odc. 1408; telenowela TVP
01:40 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek wśród górników - odc.5 - Pasowanie na górnika
01:55 Wiadomości
02:20 Sport
02:25 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
02:40 Klan - odc. 1784; telenowela TVP
03:05 Klasyka dramatu - Damy i Huzary
04:25 Operacja Samum  88'; film fabularny kraj prod.Polska (1999)
06:00 Zakończenie dnia
TVP HD

08:00 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata - Chorwacja 2009: Serbia - Polska (Mistrzostwa Świata - Chorwacja 2009: Serbia - Polska) kraj prod.Chorwacja (2009); STEREO
09:15 Kolędy TVP HD; STEREO
09:30 A to Polska właśnie - Muzyka w kopalni Guido; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Dzika Polska - Baletnica z przerębli; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Przystań - odc. 2/13 - Lekcja wychowawcza; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Pan Tadeusz (Pan Tadeusz); film fabularny kraj prod.Polska, Francja (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:15 A to Polska właśnie - Grając w skata w Nikiszowcu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 MŚ w LA Berlin 2009 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9
14:05 Kolędy TVP HD; STEREO
14:15 Tajemnice Watykanu - odc. 2 "Papiescy elektorzy"; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 13/13; serial sensacyjny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Wyścigi samochodowe - Rajd Barbórki; STEREO
17:20 Mała wielka miłość - odc. 1/4; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Gwiazdy na Gwiazdkę ; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Dom nad rozlewiskiem - odc. 13/13; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Przystań - odc. 2/13 - Lekcja wychowawcza; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Kolędy TVP HD; STEREO
20:05 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009 (1); Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009 (2); Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Kolędy TVP HD; STEREO
22:55 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009 (3); Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Sylwester z Dwójką - Gwiezdna Odyseja 2009 (4); Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Zakończenie dnia
01:20 Girl Guide  89'; film fabularny kraj prod.Polska (1995); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Juan Carbajal, Norman Grant, Mariusz Bogucki, Tadeusz Ostrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
SK TVPHIST

08:00 Bez komentarza - Kardynał Macharski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Zapomniany przyjaciel rzecz o Herbercie Hooverze; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Mistrzowie dokumentu - Po całym ciele; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Orsza - wspomnienie o Stanisławie Broniewskim; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Marian Rejewski 1905 - 1980 - Tajemnice Enigmy; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Legendy polskiego sportu - Szkoła Papy Stamma; magazyn sportowy; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 S jak szpieg - Człowiek cień; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Errata do biografii - Kazimierz Orłoś; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wideoteka dorosłego człowieka - (22); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Księżniczka Małgorzata prawdziwa historia (Princess Margaret - her real life story); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Piraci - odc. 11 (Pirates); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Les Polonais; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kalejdoskop historyczny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 S jak szpieg - Trzy etaty dyplomaty; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:55 S jak szpieg - Mój przyjaciel szpieg; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Przyłbice i kaptury - odc. 8/9 - A wężowi biada; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Zaproszenie - Czas żegnać się z rokiem; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dwadzieścia lat minęło... - Krótki kurs historii PRL - u; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Kalejdoskop historyczny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Barbarzyńcy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Mistrzowie dokumentu - Michel Montaigne - francuski humanista i jego "Próby"; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Mistrzowie dokumentu - Prekursor; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Mistrzowie dokumentu - Nie płacz; impresja filmowa; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Przyłbice i kaptury - odc. 9/9 - Jutro bitwa; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Bez komentarza - Sylwestry Polaków okiem kamery TVP; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Tele PRLe; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Zakończenie dnia
TVP Info

05:55 Info Poranek; STEREO
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO
06:06 Info Poranek; STEREO
06:11 Pogoda Info; STEREO
06:15 Serwis info flesz; STEREO
06:17 Info Poranek; STEREO
06:23 Pogoda Info; STEREO
06:26 Info Traffic; STEREO
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO
06:36 Pogoda Info; STEREO
06:38 Info Poranek; STEREO
06:45 Serwis info flesz; STEREO
06:47 Info Poranek; STEREO
06:53 Info Traffic; STEREO
06:57 Pogoda Info; STEREO
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO
07:05 Info Poranek; STEREO
07:15 Serwis info flesz; STEREO
07:17 Info Poranek; STEREO
07:23 Info Traffic; STEREO
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO
07:35 Pogoda Info; STEREO
07:37 Info Poranek; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Gość poranka; STEREO
08:15 Info Poranek; STEREO
08:22 Info Traffic; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Info Poranek; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info; STEREO
09:11 Gość poranka; STEREO
09:23 Info Poranek; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:36 Info Poranek; STEREO
09:39 Serwis sportowy; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:47 Pogoda Info; STEREO
09:50 Info Poranek; STEREO
10:00 Gość poranka; STEREO
10:15 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:40 Pogoda Info; STEREO
10:45 Gość poranka; STEREO
10:55 Info Poranek; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:10 Serwis sportowy; STEREO
11:15 Info Świat; magazyn; STEREO
11:28 Pogoda Info; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:48 Pogoda Info; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:56 Zamyślenia nie tylko dla pobożnych - Pastor Jerzy Rogaczewski -; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO
12:12 Pogoda Info; STEREO
12:15 Biznes; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO
12:52 Pogoda Info; STEREO
12:55 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO
13:12 Raport z Polski; STEREO
13:28 Pogoda Info; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:51 Pogoda Info; STEREO
13:55 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:12 Pogoda Info; STEREO
14:15 Biznes; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:51 Pogoda Info; STEREO
14:54 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:11 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:49 Pogoda Info; STEREO
15:52 Serwis sportowy; STEREO
15:56 Zamyślenia nie tylko dla pobożnych - Pastor Jerzy Rogaczewski -; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Rozmowa dnia; STEREO
16:16 Info Świat; magazyn; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:43 Pogoda Info; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Raport z Polski; STEREO
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
19:28 Pogoda Info; STEREO
19:32 Raport z Polski; STEREO
19:52 Biznes; STEREO
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:11 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
20:57 Pogoda Info; STEREO
21:02 Z Jury na Mazury - Sylwester w TVP INFO; STEREO
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:42 Pogoda Info; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Z Jury na Mazury - Sylwester w TVP INFO; STEREO
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
22:40 Z Jury na Mazury - Sylwester w TVP INFO; STEREO
23:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
23:40 Z Jury na Mazury - Sylwester w TVP INFO; STEREO
00:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
00:48 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
01:28 Info Świat; magazyn; STEREO
01:39 Szafa polska 1945 - 89; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:34 Bal; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:22 1819 kg wiary; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:08 Info Świat; magazyn; STEREO
04:19 Pasja; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Raport z Polski; STEREO
05:08 Cyber Świat; magazyn; STEREO
05:19 Info Świat; magazyn; STEREO
05:30 Potrzebni; magazyn; STEREO
05:54 Raport z Polski; STEREO
06:11 Bal; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
TVP KULTURA-logo-165549B8BD

07:05 Koniec Europy  45'; film dokumentalny; reż.:Kamila Veymont - Cendrowska; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Żuraw i Czapla - cz. 2  54'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1986); reż.:Krystyna Krupska; wyk.:Katarzyna Chrzanowska, Dariusz Domarecki, Barbara Sołtysik, Eugeniusz Dykiel, Jerzy Frydrych; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Czarny kot, biały kot (Crna macka, beli macor (Black cat, white cat))  123'; film fabularny kraj prod.Francja, Niemcy, Austria (1998); reż.:Emir Kusturica, Grga Pitić; wyk.:Bajram Severdzan, Srdjan Todorovic, Florijan Ajdini; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Sami swoi  80'; komedia kraj prod.Polska (1967); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Zdzisław Karczewski, Ilona Kuśmierska, Jerzy Janeczek, Aleksander Fogiel, Maria Zbyszewska, Halina Buyno, Witold Pyrkosz; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Teatr Wizji i Ruchu. Krzesła i Follow My Dream  36'; widowisko muzyczno-baletowe; reż.:Jerzy Gruza; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Nie ma mocnych  90'; komedia kraj prod.Polska (1974); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Anna Dymna, Andrzej Wasilewski, Maria Zbyszewska, Halina Buyno - Łoza, Jerzy Janeczek, Ilona Kuśmierska, Zygmunt Bielawski, Bronisław Pawlak; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Kochaj albo rzuć  116'; komedia kraj prod.Polska (1977); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Władysław Hańcza, Wacław Kowalski, Anna Dymna, Halina Buyno - Łoza, Irena Karel, Duchyl Martin Smith, Maria Zbyszewska, Robert Lewandowski, Jan Pietrzak, Henryk Talar; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Grupa Niemen - Koncert w Helsinkach '73 (Niemen - concert in Helsinki '73) kraj prod.Finlandia (1973); Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Ludzie kina - Ennio Morricone (Ennio Morricone)  53'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1995); reż.:David Thompson; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:35 Genesis: "Three Sides Live" (Genesis: Three Sides Live); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Święta z Woodym Allenem - Tajemnica morderstwa na Manhattanie (Manhattan Murder Mystery)  103'; film fabularny kraj prod.USA (1993); reż.:Woody Allen; wyk.:Woody Allen, Diane Keaton, Alan Alda, Anjelica Huston, Jerry Adler, Lynn Cohen, Joy Behar; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Archiwizja - Sylwester 2009 w TVP Kultura
01:00 Kino nocne - Porozmawiaj z nią (Hable con ella)  108'; dramat kraj prod.Hiszpania (2002); reż.:Pedro Almodóvar; wyk.:Javier Camara, Rosario Flores, Dario Grandinetti, Leonor Watling; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Bob Marley koncert w Santa Barbara (Bob Marley (Bob Marley Live at Santa Barbara)) kraj prod.USA (1975); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Zakończenie dnia
TVP Sport 2006.svg

10:00 FIFA World Cup - 2010 (2010); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2009); STEREO
10:30 Liga Angielska - Fulham - Tottenham 17/2010 (Fulham - Tottenham 17/2010) kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO
11:15 Liga Angielska - Fulham - Tottenham 17/2010 (Fulham - Tottenham 17/2010) kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO
12:10 Liga Angielska 17/2010 (Fulham - Tottenham 17/2010) kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO
13:15 Hokej na lodzie - Puchar Polski - Finał: Naprzód Janów - GKS Tychy; STEREO
13:50 Hokej na lodzie - Puchar Polski - Finał: Naprzód Janów - GKS Tychy; STEREO
14:25 Hokej na lodzie - Puchar Polski - Finał: Naprzód Janów - GKS Tychy; STEREO
15:15 Narciarstwo alpejskie - Puchar Świata - Lienz (slalom kobiet) (Puchar Świata - Lienz (slalom kobiet)) kraj prod.Austria (2009); STEREO
16:50 Vancouver 2010 - Polskie szanse (Polskie szanse); reportaż kraj prod.Szwajcaria, Polska (2009); STEREO
17:20 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Turyn 2006 - polskie medale kraj prod.Polska (2006)
19:10 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Turyn 2006 - skoki narciarskie (skoki narciarskie) kraj prod.Włochy (2006); STEREO
20:50 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Turyn 2006 - Biathlon, łyżwiarstwo szybkie kraj prod.Polska (2006); STEREO
22:10 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Turyn 2006 - hokej: Szwecja - Finlandia (hokej: Szwecja - Finlandia) kraj prod.Włochy (2006)
00:05 MŚ w łyżwiarstwie figurowym - Los Angeles (Gala Medalistów) (Los Angeles (Gala Medalistów)) kraj prod.USA (2009); STEREO
02:00 Zakończenie dnia
TVS

06.45 Telezakupy
07.00 Radio Silesia
10.00 Silesia Informacje
10.20 Telezakupy
10.50 Propozycje do listy śląskich szlagierów
11.20 Telezakupy
11.55 Propozycje do Muzycznego Relaksu
12.15 Telezakupy
12.45 Propozycje do listy śląskich szlagierów
13.05 Koncert życzeń
13.30 Zima z TVS
14.00 Radio w TVS - strefa muzyki i faktów
16.15 Propozycje do Muzycznego Relaksu
16.30 Informator miejski Zabrze
16.40 Kuchnia po śląsku - Sylwester
17.45 Silesia Informacje
18.15 Propozycje do Muzycznego Relaksu
18.30 Góromania
19.00 Usterka
19.30 Propozycje do listy śląskich szlagierów
20.00 Silesia Informacje
20.25 Biuro Rutkowski
20.55 Maraton uśmiechu
21.30 Silesia Informacje
22.15 Dobry wieczór
22.35 Dyżur - radio w TVS
00.10 Silesia Informacje
00.45 Turyści
01.10 Propozycje do Muzycznego Relaksu
01.25 Biuro Rutkowski
01.55 Silesia Informacje
02.50 Usterka
03.15 Propozycje do listy śląskich szlagierów
03.45 Maraton uśmiechu
04.45 Silesia Informacje
05.15 Góromania
05.55 Informator miejski Zabrze
06.00 Zima z TVS
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.