FANDOM


TVP 1

06:00 TELEZAKUPY
06:15 Classic Childrens Tales - Robin Hood, odc. 4 (THE STORY OF ROBIN HOOD AND LITTLE JOHN); film animowany kraj prod.Kanada (1996)
07:05 Mój przyjaciel Fungus, cz. I (Fungus the Bogeyman); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
08:30 Ziarno  24'; magazyn
09:00 Kawa czy herbata? - Moja sobota
10:00 Wiadomości Moja Sobota
10:00 Pogoda Moja Sobota
10:05 Kawa czy herbata? - Moja sobota
10:35 Walt Disney w Jedynce - Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś - Problem Tośki, odc. 41 (Darby’s Wheelie Big Problem); serial kraj prod.USA (2005)
11:05 Walt Disney w Jedynce - Czarodzieje z Waverly Place - Karta ocen, odc. 18 (.); serial kraj prod.USA (2008)
11:30 Disney! Cudowny Świat - Puchatkowego Nowego Roku (Winne the Pooh: A Very Merry Pooh Year); film animowany kraj prod.USA (2002)
12:35 Teraz Miki! - Zapasy na zimę, odc. 20 (Winter storage); serial animowany kraj prod.USA (2010)
12:35 Garfield i przyjaciele - Szwajcarski ser, odc. 46 (SWISS CHESE); serial animowany kraj prod.USA (1988)
13:10 Natura w Jedynce - Dzika Afryka - cz. 1 Góry (Mountains); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001);
14:00 Wojownicze żółwie ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles)  83'; film science fiction kraj prod.Hongkong, USA (2007)
15:35 Jaka to melodia? - (  odc. 2319 ); teleturniej muzyczny
16:05 Lubię to!; talk-show
16:50 Rajd Dakar - 2012 - przed startem
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia?  - finał grudnia (  odc. 2320 ); teleturniej muzyczny
18:00 N jak Neo - Nówka; program rozrywkowy
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerf Kominiarz, odc. 173 (Sweepy Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Orędzie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
20:15 Sylwestrowy Maraton Filmowy - Pretty Woman (Pretty Woman) - txt.str.777  114'; komedia romantyczna kraj prod.USA (1990)
22:25 Sylwestrowy Maraton Filmowy - Taxi 4 (Taxi 4) - txt.str.777  87'; komedia kraj prod.Francja (2007)
23:55 Toast Noworoczny - Sylwester z Jedynką
00:20 Sylwestrowy Maraton Filmowy - Szaleństwo w Aspen (Aspen Extreme)  113'; film fabularny kraj prod.USA (1993)
02:15 Sylwestrowy Maraton Filmowy - Teściowie (The In - Laws (Wedding Party))  93'; komedia kraj prod.Niemcy, Kanada, USA (2003)
03:50 Sylwestrowy Maraton Filmowy - Marigold (Marigold)  106'; komedia kraj prod.USA, Wielka Brytania (2007)
05:40 Zakończenie dnia

TVP 2

06:15 Anna Dymna - spotkajmy się - Grażyna Wlazło
06:45 Pręgowani bracia - odc. 7 / 8 (Banded brothers - ep. 7 / 8)  30'; film przyrodniczy kraj prod.Wielka Brytania (2009)
07:20 Barwy szczęścia - odc. 675 - txt.str.777  24'; serial obyczajowy TVP
07:45 Barwy szczęścia - odc. 676 - txt.str.777  24'; serial obyczajowy TVP
08:15 Familijna Dwójka - Eliasz - odc. 25 Wielki sztorm (Elias ep. Den store stormen); serial animowany kraj prod.Norwegia (2006)
08:25 Familijna Dwójka - Mikołajek - odc. 44 Mistrzostwa (Le Petit Nicolas ep. Les athletes); serial animowany kraj prod.Francja (2009)
08:40 Familijna Dwójka - Gdzie jest Nowy Rok?; film animowany
09:05 Koniec świata u Nowaków; spektakl teatralny
10:10 Kochaj albo rzuć - txt.str.777  116'; komedia kraj prod.Polska (1977)
12:20 The Voice of Poland - Bitwa; widowisko muzyczne
13:45 Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 40
14:20 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Oberstdorf (sprint)
16:25 Słowo na niedzielę
16:35 Koń Polski - 25 lat + VAT Wielka Świąteczna wyprzedaż; program rozrywkowy
18:00 Panorama
18:25 Sport Telegram
18:30 Pogoda
18:40 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 3 - Wśród swoich - txt.str.777  72'; komedia kraj prod.Polska (1970)
20:00 Sylwester w Kabaretowym Klubie Dwójki; widowisko rozrywkowe
21:00 Sylwester z Dwójką - Radość Muzyki! - Wrocław 2011 (1)
22:35 Sylwester z Dwójką - Radość Muzyki! - Wrocław 2011 (2)
01:20 Dziewczyny chcą się bawić (Girls Just Want to Have Fun); komedia kraj prod.USA (1985)
02:45 Święta w kajdankach (Holiday in Handcuffs)  85'; komedia kraj prod.Kanada, USA (2007)
04:10 Sylwester w Kabaretowym Klubie Dwójki; widowisko rozrywkowe
05:05 Zakończenie dnia

TVP Info

05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:09 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:36 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:35 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:11 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:42 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:42 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:02 Tu kultura - odc. 18; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:52 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Eurosąsiedzi - odc. 49 (odc. 49); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Reportaż TVP INFO - Zobaczcie ich głos; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:53 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Telenowyny; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:53 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 ŚWIAT 2011; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:52 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:53 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Orędzie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
20:12 Prawdę mówiąc - odc. 19; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:41 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:00 Mówisz Mosz - odc. 16; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:00 Niech żyje bal - największe przeboje Maryli Rodowicz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
00:20 Carnaval. Największe party świata (Carnaval. Największe party świata. Carnaval. The Biggest Party in the World); reportaż kraj prod.Polska, Wielka Brytania (1995); reż.:Andrzej Fidyk; Dla małoletnich od lat 12
01:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
01:43 Prawdę mówiąc - odc. 19; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:08 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:32 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:00 Eurosąsiedzi - odc. 49 (odc. 49); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
03:12 Mówisz Mosz - odc. 16; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:36 Tu kultura - odc. 18; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Reportaż TVP INFO - Zobaczcie ich głos; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
04:42 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
04:45 ŚWIAT 2011; STEREO, CENTRE CUT
05:11 Mówisz Mosz - odc. 16; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Studio Wschód; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
06:01 Telenowyny; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Eurosąsiedzi - odc. 49 (odc. 49); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
06:42 Reportaż TVP INFO - Zobaczcie ich głos; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
06:54 Zakończenie dnia

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 Przygody Animków (46)

07:45 Przygody Animków (47)

08:15 Pies Huckleberry (2)

08:25 Pies Huckleberry (3)

08:35 Pies Huckleberry (4)

08:45 Pinky i Mózg (56)

09:15 Scooby-Doo (14)

09:45 Gang Misia Yogi (2)

10:15 Ewa gotuje (148)

10:45 Stawka większa niż życie: Akcja "Liść dębu"/Spotkanie 

12:50 Across the Universe - musical (USA,2007)

15:45 Się kręci - magazyn kulturalny

16:20 Każdy chce być Włochem - komedia romantyczna (USA,2007)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich (379)

20:00 Sylwestrowa Moc Przebojów 2011 - koncert

02:00 Wstawaj! Gramy!

03:00 Sopot TOPtrendy Festiwal 2011: Recital Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego - koncert

03:40 Sopot TOPtrendy Festiwal 2011: Recital Dody - koncert

04:20 Sopot TOPtrendy Festiwal 2011: Recital Kayah - koncert

05:05 Sopot TOPtrendy Festiwal 2010: Edyta Górniak - 20 piosenek na 20-lecie - koncert

TVN

05:25 Uwaga!

05:40 Mango

07:45 Życie oceanów - film przyrodniczy (Kanada,USA,2006)

08:30 Dzień dobry TVN

11:05 Na Wspólnej (1529)

11:30 Na Wspólnej (1530)

11:55 Na Wspólnej (1531)

12:25 Taniec: Cin & Cin Polish Cup

12:55 Sowie pole - komedia przygodowa (USA,2006)

14:40 Top Model. Zostań modelką 2

15:30 Top Model. Zostań modelką 2

16:25 William i Kate - film obyczajowy (USA,Wielka Brytania,2011)

18:05 Kuchenne rewolucje 4: Panorama (Nowogród) (3)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Seksmisja - komedia SF (Polska,1983)

22:15 Vabank - komedia sensacyjna (Polska,1981)

00:10 Vabank 2, czyli riposta - komedia sensacyjna (Polska,1984)

01:50 Amerykański ninja - film sensacyjny (USA,1985)

03:25 Uwaga!

03:40 Rozmowy w toku

04:30 Nic straconego

TV 4

05:15 Nowa generacja - program rozrywkowy

06:10 Digimon (52)

06:35 Digimon (53)

07:00 Digimon (54)

07:25 Ręce, które leczą - magazyn

07:50 Bananowy Joe - film przygodowy (Włochy,RFN,1982)

09:35 Błazen - komedia kryminalna (Francja,Włochy,1980)

11:40 Galileo (108) - program popularnonaukowy

12:35 Roztargniony - komedia (Francja,1970)

14:10 Austin Powers: Agent specjalnej troski - komedia (USA,Niemcy,1997)

16:00 Miss rozbitków - komedia przygodowa (USA,2004)

17:45 Wyścig - film sensacyjny (USA,Kanada,Australia,2001)

20:00 Ip Man - dramat sensacyjny (Hongkong,2008)

22:00 Jak ugryźć 10 milionów - komedia kryminalna (USA,Kanada,2000)

00:00 Kruk - horror (USA,1994)

01:45 Zemsta smoka - komedia sensacyjna (Hongkong,Korea Południowa,1979)

03:20 STOP Drogówka - magazyn policyjny

04:05 TV Market

04:20 Chłopaki z taśmy - program rozrywkowy

04:45 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 MdM (3) - program rozrywkowy

06:45 Dom: Komu gra ta orkiestra (17)

08:30 Steve Irwin - łowca krokodyli (13) - serial przyrodniczy

09:30 Superdrapieżcy (4) - serial przyrodniczy

10:35 Wszystkie psy idą do nieba - film animowany (Wielka Brytania,Irlandia,1989)

12:25 Dawno temu w trawie - film animowany (USA,1998)

14:25 Sekret magika - film familijny (Holandia,2010)

16:25 Na psa urok - film familijny (USA,2006)

18:30 Szczeniak zwany Scooby-Doo (1)

19:00 Flintstonowie (67)

19:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (18)

20:00 Tajemnica templariuszy (1/2) - dramat przygodowy (Kanada,2009)

22:00 Tajemnica templariuszy (2-ost.) - dramat przygodowy (Kanada,2009)

00:00 Zack i Miri - komedia romantyczna (USA,2008)

02:00 American High School - komedia romantyczna (USA,2009)

03:40 Przybytek niebezpiecznych rozkoszy - film erotyczny (USA,2006)

05:30 Telemarket

TVN 7

05:05 W roli głównej: Michał Wiśniewski (7) - talk show

05:35 W roli głównej: Robert Kozyra (8) - talk show

06:05 Na Wspólnej (1213)

06:35 Na Wspólnej (1214)

07:00 Mango

09:05 Tajemnice Smallville (1)

10:00 Przygoda na Dzikim Zachodzie - western (USA,1994)

11:40 Przyjaciele (6)

12:10 Przyjaciele (7)

12:40 Przyjaciele (8)

13:10 Przyjaciele (9)

13:40 Przyjaciele (10)

14:10 Przyjaciele (11)

14:40 Pod osłoną nocy (3)

15:35 Niania: Niania robi karierę (92)

16:05 Niania: Czas na zmiany (93)

16:35 Bez śladu (6)

17:30 Kobra - oddział specjalny (4)

18:30 Detektyw Monk (7)

19:30 Bodyguard - dramat sensacyjny (USA,1992)

21:55 Komediowa sobota: Totalne kłopoty - komedia romantyczna (USA,2006)

23:50 Raport mniejszości - film SF (USA,2002)

02:15 W roli głównej: Piasek (5) - talk show

02:45 W roli głównej: Katarzyna Skrzynecka (6) - talk show

03:15 W roli głównej: Dariusz Michalczewski (7) - talk show

03:45 Zakończenie programu

TV 6

10:10 Różowa Pantera (5)

10:30 Różowa Pantera (6)

10:55 TV Market

11:25 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

12:30 You Can Dance - wersja amerykańska (29) - reality show

13:25 Idol - wersja amerykańska (36) - program rozrywkowy

14:25 Łebski Harry (23)

14:50 Dennis rozrabiaka (45)

15:15 Łebski Harry (24)

15:45 Dennis rozrabiaka (46)

16:10 You Can Dance - wersja amerykańska (30) - reality show

17:05 Łowca krokodyli (7)

18:05 Idol - wersja amerykańska (37) - program rozrywkowy

19:05 Idol - wersja amerykańska (38) - program rozrywkowy

20:00 Włatcy móch 5: Tajne Oszcze Samuraja (59)

20:25 Włatcy móch 5: Zieluna Haluna (60)

20:55 Mam talent! - wersja amerykańska (9)

21:50 Mam talent! - wersja amerykańska (10)

22:45 Big Brother 4.1 - show - reality show

23:50 Bellator Fighting Championships 

01:35 Jazda Figurowa (28)

02:20 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

08:00 Sport Flash

08:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

09:00 Sport Flash

09:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: AZS Białystok - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

10:00 Sport Flash

10:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: AZS Białystok - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

11:00 Sport Flash

11:05 Trans World Sport

12:00 Sport Flash

12:05 FIFA Futbol Mundial

12:30 Magazyn alpejski

13:00 Sport Flash

13:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

14:00 Sport Flash

14:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

15:00 Sport Flash

15:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

16:00 Sport Flash

16:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

17:00 Sport Flash

17:05 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC w Mt Claremont - Waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Danny Green

18:00 Sport Flash

18:05 Siatkówka - podsumowanie 2011 roku

18:30 Magazyn snowboardowy

19:00 Sport Flash

19:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

20:00 Sport Flash

20:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

21:00 Sport Flash

21:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska

22:00 Sport Flash

22:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Tytan AZS Częstochowa

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

09:00 School lista

10:00 Weekend z Jankesem

10:05 Dance Chart Top 20

12:00 Weekend z Jankesem

12:05 Web Chart Top 10

13:00 Weekend z Jankesem

13:05 Co się słucha

14:00 Weekend z Jankesem

14:05 Look Like A Star

15:00 Weekend z Jankesem

15:05 Hot plota tygodnia

16:00 Weekend z Jankesem

16:05 Top 5

16:30 Klipy Non Stop

17:00 Weekend z Jankesem

17:05 Hity na czasie

18:00 Miejska lista

19:00 Gorąca 20

21:00 ImprESKA

23:00 Hity na czasie

00:00 ImprESKA

01:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:10 Vladimir Cosma w Chatelet - la Boum (Vladimir Cosma at Chatelet - la Boum); koncert kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Galapagos; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
10:00 Należę do tej ziemi; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Dokument tygodnia - Puste gniazdo (The Kids Grow Up); film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, USA (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Miłość ci wszystko wybaczy - txt.str.777  108'; film biograficzny kraj prod.Polska (1982); reż.:Janusz Rzeszewski; wyk.:Dorota Stalińska, Stanisława Celińska, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Piotr Garlicki, Borys Marynowski, Jan Kobuszewski, Czesław Wołłejko, Wojciech Pokora; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Keane - koncert charytatywny (Keane: Curates Warchild); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Teatr Telewizji - Komedia sytuacyjna - txt.str.777  58'; spektakl teatralny; reż.:Anna Minkiewicz; wyk.:Paweł Wawrzecki, Wiktor Zborowski, Małgorzata Pieńkowska, Agnieszka Pilaszewska, Hanna Śleszyńska, Piotr Bajor; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Patrząc pod słońce  42'; film fabularny kraj prod.Polska (1971); reż.:Konstanty Ciciszwili; wyk.:Barbara Brylska, Władysław Kowalski, Stanisław Zaczyk; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Nad pięknym modrym Dunajem; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kino krótkich filmów - Tajemnicze wyprawy Jaspera Morello (The Mysterious Geographic Explorations of Jasper Morello); film animowany kraj prod.Australia (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Gala sylwestrowa z Drezna 2011 (New Year's Eve Concert 2011); koncert kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:10 Wodzirej - txt.str.777  103'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1977); reż.:Feliks Falk; wyk.:Jerzy Stuhr, Jerzy Kryszak, Edward Hulewicz, Tadeusz Huk, Renata Kretówna, Bogusław Linda, Monika Niemczyk, Halina Wyrodek; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pogotowie sylwestrowe Archiwizji; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Kino nocne - Ukryta prawda (The Contender) - txt.str.777  120'; dramat kraj prod.USA, Niemcy, Wielka Brytania (2000); reż.:Rod Lurie; wyk.:Jeff Bridges, Gary Oldman, Joan Allen, Christian Slater; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:25 Mit (MYTH(aka San wa, aka Dr Jack Chan))  117'; film przygodowy kraj prod.Hongkong, Chiny (2005); reż.:Stanley Tong; wyk.:Jackie Chan, Hee-seon Kim, Tony Leun Ka Fai; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 L. Stadt; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP Historia

08:00 Dziennik telewizyjny - 31.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Dla niesłyszących - Flesz historii - odc. 57; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:45 Ex Libris - 72; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Saga prastarej puszczy - Opowieść o rysiu: wbrew naturze; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Święty Augustyn - odc. 3/5 - Usta Cezara (Sant'Agostino ep. 3); serial kraj prod.Włochy, Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ex Libris - 72; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Misja Gryf - Tajemnice Bornego Sulinowa; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Na życzenie Widzów - Szansa na Sukces - Wydanie świąteczne. Reżyserzy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Był Luksemburg...; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Misja specjalna - txt.str.777; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Bez komentarza - Sylwestry Polaków okiem kamery TVP; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Dla niesłyszących - Flesz historii - odc. 57; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Polska i świat w reportażu - "Włóczykij"; Dla małoletnich od lat 7
16:15 Spotkania z profesorem Zinem - Biały ułan; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Tajemnice i Legendy - Czarna Mańka; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Święty Augustyn - odc. 4/5 - Werdykt Ilariusza (Sant'Agostino ep. 4); serial kraj prod.Włochy, Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 47 w rejon czyli sylwester w radiowozie; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Tam gdzie wschodzi słońce - Do szpiku kości, odc. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Dziennik telewizyjny - 31.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Dwadzieścia lat minęło... - 1992 / 1; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Chopin - Pragnienie miłości - txt.str.777  116'; film fabularny kraj prod.Polska (2002); reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Danuta Stenka, Adam Woronowicz, Bożena Stachura, Andrzej Zieliński, Marian Opania, Jerzy Zelnik, Jadwiga Barańska, Anna Radwan, Piotr Adamczyk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Francuski wieczór: Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Moulin Rouge (Moulin Rouge); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); Dla małoletnich od lat 12
23:00 Charles Aznavour; recital; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Dziennik telewizyjny - 31.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Zakończenie dnia

TV Polonia

06:00 Złotopolscy - odc. 331* Kobiety
06:25 Złotopolscy - odc. 332* Nigdy się z tobą nie rozwiodę
06:50 Złotopolscy - odc. 333* Dziecko
07:15 Złotopolscy - odc. 334* Szczęście Kowalskiego
07:40 Złotopolscy - odc. 335* Waldek i Marcysia
08:10 Bal  48'; film dokumentalny
09:05 Akademia pana Kleksa - część 1 Przygoda księcia Mateusza; baśń
10:30 47. KFPP Opole 2010 - Piosenka jest dobra na wszystko
11:50 Ojciec Mateusz - odc. 57 - Gwiazdeczka - txt.str.777; serial kryminalny TVP
12:40 Polonia 24
13:15 Dzień jak co dzień - Cóż to był za bal; reportaż
13:30 Na dobre i na złe - odc. 461 - Publicznie chory; serial TVP
14:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
14:40 Dwie strony medalu - odc. 55 - txt.str.777; serial TVP
15:05 Sylwester z Polonią
15:10 Wideoteka dorosłego człowieka - (12)
15:45 Sylwester z Polonią - Kulturalni PL (69); magazyn
17:00 Teleexpress
17:15 Sylwester z Polonią
17:30 Przeklęte tango! Daniel Melingo na zamku w Janowcu - DWA BRZEGI (Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI 2011 Kazimierz Dolny / Janowiec nad Wisłą); koncert
18:25 Sylwester z Polonią
18:40 Kabaretowe Hity Wszechczasów /1/; program rozrywkowy
19:10 Dobranocka - Bolek i Lolek wyruszają w świat - Przemytnik; serial animowany
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Orędzie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
20:15 Sylwester z Polonią
20:30 Polonia 24 - wydanie sylwestrowe
20:50 Katowicki Sylwester z Gwiazdami
21:20 Sylwester z Dwójką - Radość Muzyki! - Wrocław 2011 (1)
21:45 Katowicki Sylwester z Gwiazdami
22:15 Sylwester z Dwójką - Radość Muzyki! - Wrocław 2011 (1)
23:00 Celujemy w kulturę - Sylwester 2011 Rzeszów
23:40 Sylwester z Dwójką - Radość Muzyki! - Wrocław 2011 (2)
00:30 Marek Sierocki przedstawia (1)
01:00 Marek Sierocki przedstawia (2)
01:35 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek wyruszają w świat - Przemytnik; serial animowany
01:50 Wiadomości
02:10 Sport
02:15 Orędzie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
02:25 Ranczo - odc. 56* - Amerykańska baza; serial obyczajowy TVP
03:10 Wideoteka dorosłego człowieka - (12)
03:45 Na dobre i na złe - odc. 461 - Publicznie chory; serial TVP
04:35 Dwie miłości (Bruecken der Liebe)  88'; melodramat kraj prod.Niemcy, Polska (2002)
06:05 Zakończenie dnia

TVP Seriale

07:05 Komediantka - odc. 4/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Lokatorzy - odc. 200 (247) Wazonik szczęścia; serial; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Lokatorzy - odc. 201 (253) Kuzynka Krysi; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Lokatorzy - odc. 202 (254) Lekcja inteligencji; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora"; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Czarne chmury - odc. 4/10 - Przeprawa - txt.str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kobieta pracująca radzi - odc. 1/8; program rozrywkowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zmiennicy - odc. 3/15 - Dziewczyna do bicia - txt.str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
12:00 Modrzejewska - Plan bitwy odc.7; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 876 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 M jak miłość - odc. 877 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Ojciec Mateusz - odc. 81 - Przerwany - txt.str.777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ojciec Mateusz - odc. 82 - Zaginiony - txt.str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Savannah - odc. 31 (Savannah ep. 31); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Ranczo - odc. 45 - Wymiana międzypokoleniowa - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Ranczo - odc. 46 - Dzieci śmieci - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ranczo - odc. 47 - W samo południe - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Ojciec Mateusz - odc. 6 - Anna - txt.str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Kameleon - odc. 4/4 - txt.str.777; serial sensacyjny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Czas honoru - odc. 17 "Serwus, panowie" s. II - txt.str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 9/13 - txt.str.777 AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Kobieta pracująca radzi - odc. 1/8; program rozrywkowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Okup znaczy życie - cz. 1 (Kidnap & Ransom)  70'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Andy Wilson; wyk.:Trevor Eve, Helen Baxendale, Emma Fielding, John Hannah; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Okup znaczy życie - cz. 2 (Kidnap & Ransom); dramat kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Zakończenie dnia

TVP HD

07:15 Sygnały dnia; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
07:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 4/13 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Sygnały dnia; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:30 Złote runo  81'; komedia kraj prod.Polska (1996); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Zbigniew Mazurek, Sylwia Ross, Monika Bolly, Wiesław Rudzki, Roman Kondratiuk, Stanisława Celińska, Eugeniusz Priwieziencew; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Awantura o Basię - odc. 11 - Awantura jedenasta, czyli rzecz o metodzie leczenia sercem - txt.str.777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Awantura o Basię - odc. 12 - Awantura dwunasta, czyli rzecz o  literackim podstępie Kornela Makuszyńskiego - txt.str.777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Michel ze smakiem - odc. 12; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Stawka większa niż życie - odc. 7/18 - Podwójny Nelson - txt.str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Znachor - txt.str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Bieda - txt.str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Szansa na Sukces - Mazowsze kolęduje z aktorami; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Focused - Ostry zjazd w kanadyjskim fiordzie (Boat trip, first descent mission); cykl reportaży kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kolędy TVP HD; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 4/4 (odc. 4/4) - txt.str.777; serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Sztuczki  91'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2007); reż.:Andrzej Jakimowski; wyk.:Damian Ul, Ewelina Walendziak, Tomasz Sapryk, Rafał Guźniczak, Iwona Fornalczyk, Joanna Liszowska, Andrzej Golejewski, Grzegorz Stelmaszewski, Krzysztof Ławniczak, Roman Baranowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Rezydencja - odc. 39 - txt.str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Rezydencja - odc. 40 - txt.str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Szansa na Sukces - Dżem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 KFPP Opole - Opole 2011 - Kabaret on: kabaretowa gorączka (O)polskich nocy; 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
20:05 Szansa na Sukces - Monika Brodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Sylwester z Dwójką - Radość Muzyki! - Wrocław 2011 (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:35 Sylwester z Dwójką - Radość Muzyki! - Wrocław 2011 (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
01:15 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 4/7; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Ciało  94'; komedia kraj prod.Polska (2003); reż.:Tomasz Konecki, Andrzej Saramonowicz; wyk.:Rafał Królikowski, Robert Więckiewicz, Cezary Poks, Jacek Poks, Tomasz Karolak, Zbigniew Zamachowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Zakończenie dnia

TVP Sport

07:55 Ze sportowego archiwum - Dawnych sportów czar; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Koszykówka mężczyzn - PLK: Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk; STEREO, 16:9
09:15 Koszykówka mężczyzn - PLK: Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk; STEREO, 16:9
10:20 Medale z antypodów - MŚ w żeglarstwie - Perth 2011; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 90 lat polskiego tenisa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Niemcy; STEREO, 16:9
12:15 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Niemcy; STEREO, 16:9
13:15 Festiwal Gwiazd Sportu - Dziwnów 2011; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata mężczyzn do lat 20 - FINAŁ: Brazylia - Portugalia; STEREO, 16:9
14:55 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata mężczyzn do lat 20 - FINAŁ: Brazylia - Portugalia; STEREO, 16:9
16:00 Ze sportowego archiwum - Jak to z futbolem było - cz. I; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata kobiet - FINAŁ: Japonia - USA; STEREO, 16:9
17:20 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata kobiet - FINAŁ: Japonia - USA; STEREO, 16:9
18:30 Ze sportowego archiwum - Jak to z futbolem było - cz. II; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Świata - FINAŁ: Santos FC - FC Barcelona; STEREO, 16:9
19:55 Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Świata - FINAŁ: Santos FC - FC Barcelona; STEREO, 16:9
21:05 5 lat TVP Sport - transmisje; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Jeździectwo - Cavaliada - "Speed and Music" - Poznań; relacja; STEREO, 16:9
00:10 365 dni wielkiego sportu - Wydarzenia 2011; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.