FANDOM


TVP 1 HD

05:05 Sprawa dla reportera
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:20 TELEZAKUPY
08:55 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 97 - Bieg -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
09:50 Natura w Jedynce - Niedźwiedzie z Alaski. cz. 1. Miasto niedźwiedzi (Bears of the last frontier); film dokumentalny kraj prod.USA (2012)
10:55 Hannah Montana (Hannah Montana: The Movie); komedia kraj prod.USA (2009)
12:40 Natura w Jedynce - Niedźwiedzie z Alaski. cz. 2. Droga na północ (Bears of the last frontier); film dokumentalny kraj prod.USA (2012)
13:45 Jaka to melodia? - odc. 2772; teleturniej muzyczny
14:10 Kabaretowe hity Jedynki; program rozrywkowy
14:40 Jak się zakochać (How to Fall in Love (aka Dating Coach)) kraj prod.USA (2010)
16:05 Opole 2013 - kabareton
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2773 - finał grudnia; teleturniej muzyczny
18:00 Gwiazda w Jedynce - Helena Vondraćkova; koncert
19:00 Od Sylwestra do Sylwestra; reportaż
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:10 Pogoda
20:15 Wystąpienie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
20:25 Seksmisja -  txt. str. 777 AD; komedia kraj prod.Polska (1983)
22:35 Sylwestrowe kabaretowe hity Jedynki; program rozrywkowy
23:45 Sylwester z "Jaką to melodią" odc. 2774; teleturniej muzyczny
00:35 Mania wielkości (Folie des grandeurs, La); komedia kraj prod.Francja, Włochy (1971)
02:25 Zakochani; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2000)
04:15 Gwiazda w Jedynce – Helena Vondraćkova
05:00 Notacje - Tadeusz Drozda; cykl dokumentalny
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

06:10 Faceci do wzięcia - odc. 68/91 Odurzeni eterem; serial TVP
06:40 Aby wszyscy byli jedno; reportaż
07:05 M jak miłość - odc. 411; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
10:20 Księga mistrzów (Kniga masterow / Book of Masters); baśń filmowa kraj prod.ROSJA (2009)
12:05 Garbi - superbryka (Herbie: Fully Loaded); komedia kraj prod.USA (2005)
14:00 Familiada - odc. 2003 Odcinek Specjalny; teleturniej
14:35 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Lenzerheide - Tour de Ski - sprint techniką dowolną ( studio )
14:40 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Lenzerheide - Tour de Ski - sprint techniką dowolną
16:30 Muzeum Polskiej Piosenki - Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /4/
16:50 Rodzinka.pl - odc. 128 "UŻYWKI SĄ DLA MĄDRYCH" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
17:20 Rodzinka.pl - odc. 129 "WIGILIA" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Sylwester z kabaretem; program rozrywkowy
20:05 Disco Sylwester z Dwójką. Wrocław 2013; koncert
01:50 Płocka Noc Kabaretowa 2013 (1); program rozrywkowy
02:45 Płocka Noc Kabaretowa 2013 (2); program rozrywkowy
03:40 Sylwester z kabaretem; program rozrywkowy
04:45 XVII Festiwal Kabaretu Koszalin - Bitwa na czary 2011
05:20 Zakończenie programu

TVP Regionalna

06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 31.12 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 31.12 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Telekurier - wydanie specjalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 31.12 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Klimaty i smaki - Kraina wokół Lublina; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Dwie wieże; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Kultowe rozmowy - odc. 16 - DJ Wika; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Skarby prowincji. Kruszwica; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Antenowe remanenty - Kabaretowa scena Trójki - Przechowalnia - Szampańskie wersety; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Błyskawiczni milionerzy (Instant Milionaires); film dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Chwilo trwaj; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:15 Zapiski Łazęgi - Zimowy zajączek; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Dla niesłyszących - Orędzie Prezydenta RP -  JM; STEREO, 16:9
21:10 Pogoda - 31.12 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 31.12 - 4; STEREO, 16:9
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kultowe rozmowy - odc. 18 - Iwona Racz - Szczygielska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Sylwester 2013 KATOWICE; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
23:30 Slywester 2013/2014 na Rynku w Rzeszowie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
23:55 Disco Sylwester z Dwójką. Wrocław 2013; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
00:05 Sylwester 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
00:45 Błyskawiczni milionerzy (Instant Milionaires); film dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Pogoda - 31.12 - 3; STEREO, 16:9
01:45 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda - 31.12 - 4; STEREO, 16:9
02:40 Telekurier - wydanie specjalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kobiety Johna F. Kennedy'ego (JFK's Women: The Scandals Revealed); film dokumentalny kraj prod.Holandia (2013); STEREO, 16:9
04:10 Fascynujące Śląskie - Józef Skrzek; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Kultowe rozmowy - odc. 16 - DJ Wika; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Antenowe remanenty - Kabaretowa scena Trójki - Przechowalnia - Szampańskie wersety; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

08:15 Świat według Kiepskich (145)

09:00 Malanowski i partnerzy (123)

09:30 Malanowski i partnerzy (124)

10:00 Trudne sprawy (207)

11:00 Dlaczego ja? (204)

12:00 Dom nie do poznania 8 (231)

13:00 Dom nie do poznania 8 (232)

14:00 Pierwsza miłość (1487)

14:45 Trudne sprawy (205)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (171)

17:00 Dlaczego ja? (143)

18:00 Pierwsza miłość (1808)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich (431)

20:00 Sylwestrowa Moc Przebojów 2013/2014 - koncert (Polska)

02:00 Jubileusz 35-lecia zespołu Bajm - koncert (Polska,2012)

03:15 Muzodajnia - największe przeboje - program muzyczny

TVN

05:05 Uwaga!

05:20 Rozmowy w toku: Jakiej kobiety szuka prawdziwe "ciacho"?

06:20 Mango

07:25 Kobieta na krańcu świata: 'Kobieta 5XL', Stany Zjednoczone (4)

08:00 Dzień dobry TVN

11:10 Ukryta prawda (175)

12:10 Szpital (72)

13:00 W-11 - Wydział Śledczy: Dawne sprawy (620)

13:40 Wawa non stop (84) - serial

14:35 Ukryta prawda (176)

15:30 Rozmowy w toku: Kobieta nie chce urodzić mi dziecka!

16:30 Pieniądze to nie wszystko - komedia (Polska,2001)

18:30 Wawa non stop (85) - serial

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Sylwester 2013. Kraków - miasto żywiołów

01:25 Siła magnum - film sensacyjny (USA,1973)

03:30 Złoto dla zuchwałych - komedia wojenna (Jugosławia,USA,1970)

05:55 Zakończenie programu

TV 4

05:34 4music - magazyn muzyczny

06:30 Mega Chichot - program rozrywkowy

07:00 Stary Testament

07:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego

08:00 Scooby-Doo

08:25 Nowy Scooby i Scrappy Doo

08:50 Benny Hill - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

09:20 Łowca krokodyli - serial przyrodniczy

09:50 Galileo (329)

10:45 Jock - film przygodowy (RPA,1992)

12:45 Abner, niewidzialny pies - komedia (USA,2013)

14:30 Wielki podryw - komedia kryminalna (USA,2001)

16:45 Rozmowy kontrolowane - komedia (Polska,1991)

18:40 Scooby-Doo

19:05 Kudłaty i Scooby-Doo na tropie

19:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego

20:00 Eskorta - komedia (USA,1994)

21:55 Miś - komedia (Polska,1981)

00:10 Zakładnik - thriller (Niemcy,USA,2002)

02:05 Repli-Kate - komedia (USA,Niemcy,2002)

03:55 4music - magazyn muzyczny

04:45 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Codzienna 2 m. 3 (3)

06:30 Codzienna 2 m. 3 (4)

07:00 Tom i Jerry (73)

07:05 Tom i Jerry (74)

07:10 Tom i Jerry (75)

07:30 W poszukiwaniu Świętego Mikołaja - film animowany (USA,2004)

08:55 Hildegarda - film familijny (Australia,2001)

10:30 Josephine: przygoda w raju - film familijny (Szwajcaria,2011)

12:25 Magiczny kamień - film animowany (Wielka Brytania,Niemcy,Hiszpania,2004)

14:05 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Stoliczku, nakryj się - baśń filmowa (Niemcy,2008)

15:20 Merlin (2-ost.) - film fantasy (Francja,2012)

17:00 Kevin, władca Północy - komedia przygodowa (Wielka Brytania,Kanada,2001)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Uwolnić owcę/Twarde jajko do zgryzienia (7)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Cześć laleczko/Drobnym drukiem (9)

20:00 Pierścień Nibelungów - film fantasy (Niemcy,RPA,Włochy,USA,2004)

22:25 Piąty wymiar - thriller (Wielka Brytania,Australia,2009)

00:25 Piła 4 - thriller (USA,Kanada,2007)

02:10 Pora mroku - horror (Polska,2008)

04:15 Zobacz to!: Menu na miarę (8) - program kulinarny

04:40 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny

05:05 Menu na miarę (9) - program kulinarny

05:30 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny

TVN 7

04:55 We dwoje (13/16) - program rozrywkowy

06:10 W-11 - Wydział Śledczy: Dzieciątko (1080)

06:50 Męski typ 2: Przemysław Saleta (1/9)

07:20 Sąd rodzinny: Pętla (187)

08:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Kieszonkowiec (184)

09:15 Dr House 2 (23/24)

10:10 Ostry dyżur 11: Odmowa przyjęcia pomocy (18/22)

11:15 Mango

12:50 Sąd rodzinny: Zapić wstyd (188)

13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Szantażysta (485)

14:50 Tożsamość szpiega (10/13)

15:50 Czerwony Orzeł 5 (16/19)

17:00 Przepis na życie 2 (23)

18:00 Dr House 2 (24-ost.)

19:00 Tożsamość szpiega (11/13)

20:00 Grease - musical (USA,1978)

22:15 Grease 2 - komedia muzyczna (USA,1982)

00:30 Tequila Sunrise - film sensacyjny (USA,1988)

02:35 Pół żartem, pół serio - komedia (USA,1959)

04:40 Zakończenie programu

Puls 2

06:00 Brygada Acapulco (17)

07:00 Brygada Acapulco (18)

08:00 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (6) - program rozrywkowy

08:30 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (7) - program rozrywkowy

09:00 Flintstonowie (20)

09:30 Pixie i Dixie (34)

09:35 Pixie i Dixie (35)

09:40 Pixie i Dixie (36)

10:00 Lucky Luke (10)

10:30 Hutosie (22)

11:00 Słoń Benjamin (4)

11:05 Słoń Benjamin (5)

11:10 Słoń Benjamin (6)

11:25 Mia i ja (12)

12:00 Sabrina (23)

12:25 Flintstonowie (20)

13:00 Pixie i Dixie (37)

13:05 Pixie i Dixie (38)

13:10 Pixie i Dixie (39)

13:30 Pixie i Dixie (34)

13:35 Pixie i Dixie (35)

13:40 Pixie i Dixie (36)

14:00 Lucky Luke (10)

14:30 Słoń Benjamin (4)

14:35 Słoń Benjamin (5)

14:40 Słoń Benjamin (6)

15:00 Sabrina (1)

15:25 Mia i ja (12)

16:00 20 000 mil podmorskiej żeglugi - film animowany (USA,2002)

17:30 Kacze opowieści (94)

17:55 Pixie i Dixie (37)

18:00 Pixie i Dixie (38)

18:10 Pixie i Dixie (39)

18:20 Flintstonowie (20)

18:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - baśń filmowa (Niemcy,2009)

20:00 Asterix i wikingowie - film animowany (Francja,Dania,2006)

21:40 Gwiazdy polskiego kabaretu (12) - program rozrywkowy

22:35 Człowiek, który gapił się na kozy - komediodramat (USA,Wielka Brytania,2009)

00:10 V.I.P. - film sensacyjny (Francja,Belgia,Polska,1991)

02:20 Konsul - komedia sensacyjna (Polska,1989)

04:15 JRG w akcji (9) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur 2 (23) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (12) - serial dokumentalny

05:30 W blasku fleszy (10) - program rozrywkowy

TV 6

05:30 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

06:25 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

07:10 Pomoc domowa (25)

07:40 Pomoc domowa (26)

08:10 Strażnik Teksasu (2)

09:05 Galileo (278)

10:05 Jak oni śpiewają 3 (38) - program rozrywkowy

11:05 Got to Dance: Tylko taniec (9)

12:05 Got to Dance: Tylko taniec (10)

12:50 Benny Hill - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

13:20 Czekając na cud - dramat obyczajowy (USA,2004)

15:10 Jak oni śpiewają 3 (38) - program rozrywkowy

16:10 Spotkanie rodzinne - komedia (Wielka Brytania,2010)

18:05 Pomoc domowa (27)

18:35 Pomoc domowa (28)

19:05 Strażnik Teksasu (3)

20:00 Galileo (279)

21:00 Lawa! - thriller (Kanada,2008)

22:40 Bunt - film sensacyjny (USA,1997)

00:40 Liga piwoszy - komedia (USA,2006)

02:20 4music - magazyn muzyczny

03:20 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

04:15 Zakończenie programu

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz finałowy fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz finałowy fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów

09:00 Sport Flash

09:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec

10:00 Sport Flash

10:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec

11:00 Sport Flash

11:05 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2013 - mecz finałowy: Francja - Litwa

12:00 Sport Flash

12:05 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2013 - mecz finałowy: Francja - Litwa

13:00 Sport Flash

13:05 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

14:00 Sport Flash

14:05 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

15:00 Sport Flash

15:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

16:00 Sport Flash

16:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

17:00 Sport Flash

17:05 Piłka nożna: Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Grecja

18:00 Sport Flash

18:05 Piłka nożna: Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Grecja

19:00 Sport Flash

19:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz finałowy fazy play-off: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

20:00 Sport Flash

20:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz finałowy fazy play-off: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

21:00 Sport Flash

21:05 Tenis ziemny: Turniej Mubadala World Tennis Championship w Abu Zabi - tenis/squash

22:00 Sport Flash

22:05 Tenis ziemny: Turniej Mubadala World Tennis Championship w Abu Zabi - tenis/squash

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Sportowe podsumowanie roku 2013: Tenis - magazyn sportowy

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Sportowe podsumowanie roku 2013: MotoGP - magazyn sportowy

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Magazyn alpejski - magazyn sportowy

02:00 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Hity na czasie

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 smESKA

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Hot plota

16:00 Mega Mix 2013 - program muzyczny

18:00 Gorąca setka

00:00 Mega Mix 2013

02:00 Hity na czasie

TTV

05:30 Złote siostrzyczki (12-ost.)

06:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska

07:00 Odlotowy ogród (9/12) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

07:30 Blisko ludzi

08:00 Rozmowy w toku

08:55 Kulisy sławy extra 4 (3-ost.)

09:30 Bogaci też płaczą (3/8)

10:35 Cała prawda o jedzeniu 2 (7/8)

11:10 Usterka (17-ost.)

11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:40 Dzieciaki (3/12)

13:15 Wielkie przeprowadzki 2 (12/26)

13:45 Wielkie przeprowadzki 2 (13/26)

14:10 Zakręceni (1/10)

14:40 Zakręceni (2/10)

15:10 4 wesela (5/13)

16:10 Kulinarne wyprawy Gordona Ramsaya 2 (1/4)

17:10 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 10 życzeń (9/11)

19:10 Licytuj i niszcz (7/12) - serial dokumentalny (USA,2012)

19:45 Express

19:57 Pogoda

20:00 4 wesela (11/13)

21:00 Express

21:35 Pijana Brytania (3-ost.)

22:35 Bar u Danuśki (12-ost.)

23:05 Wiedeń nocą (6-ost.)

00:05 Ola w trasie 2 (12-ost.)

00:35 Zawód striptizer - film dokumentalny

01:30 Co robiłem zeszłej nocy? (5/6)

02:00 3000 mil ostrej imprezy (9/16)

02:30 3000 mil ostrej imprezy (10/16)

03:00 3000 mil ostrej imprezy (11/16)

03:30 3000 mil ostrej imprezy (12/16)

04:00 Pijana Brytania (3-ost.)

05:00 10 życzeń (11-ost.)

05:55 Zakończenie programu

Polo TV

05:30 Święta wojna: Wróżka (64)

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Świąteczna kuchnia polowa - program muzyczny

10:46 Dance w Polo TV

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

13:00 Przeboje na czasie

14:00 Hit dnia

14:10 Wszystko mi disco!

15:00 Przebojowe historie

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Przebojowe historie

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Przebojowe historie

17:15 Discopolot!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Gorące hity sylwestrowe - program muzyczny (Polska,2013)

21:00 Sylwester 2013 - Klub Discoplex A4 - koncert (Polska,2013)

00:50 Sylwester z Polo TV do białego rana! - program muzyczny (Polska,2013)

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wstawaj! Gramy!

08:00 Luluś (30)

08:10 Mały pingwinek Popolo (30)

08:20 Lisek Pablo (30)

08:25 Lusia (30)

08:30 Małe zoo Lucy (18)

08:45 Jak to działa? (18)

09:00 Rodzina zastępcza: Burza genów (107)

09:30 Doręczyciel: Przesłuchania (8)

10:30 Daleko od noszy 2: Zmiana czasu (11)

11:00 Rodzina zastępcza plus: Lokalny autorytet (242)

12:00 Pensjonat Pod Różą: Powołanie... (106)

13:00 Pierwsza miłość (1806)

13:30 Ewa gotuje (87)

14:00 Graczykowie: Czwóreczka (56)

14:30 Graczykowie: Bajka (57)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Serce matki (321)

16:00 Świat według Kiepskich: Wspólnota (324)

16:30 Mamuśki (16)

17:00 Daleko od noszy 2: Nie ma rekordów nie do pobicia (48)

17:30 Daleko od noszy 2: Największa zagadka od czasów UFO (49)

18:00 Gra w ciemno (341) - teleturniej

19:00 Awantura o kasę (205) - teleturniej

20:00 Rodzina zastępcza plus: Źródło sympatii (320)

21:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Czarna wdowa (89)

21:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Prywatny detektyw (90)

22:00 Daleko od noszy 2: Syn premiera (12)

22:30 Daleko od noszy 2: Przetarg na kota (13)

23:00 Świat według Kiepskich: Dzieje grzechu (374)

23:30 Świat według Kiepskich: Pampeluna (375)

00:00 Synowie: Stara sympatia (9)

00:30 Daleko od noszy 2: Syn premiera (12)

01:00 Daleko od noszy 2: Przetarg na kota (13)

01:30 Awantura o kasę (144) - teleturniej

02:30 Gra w ciemno (144) - teleturniej

03:30 Linia życia (37)

04:00 Linia życia (38)

04:30 Daleko od noszy 2: Syn premiera (12)

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:20 Pałac -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Polska (2012); reż.:Tomasz Wolski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Powrót do Brideshead (Powrót do Brideshead); dramat kraj prod.Wielka Brytania (2008); reż.:Julian Jarrold; wyk.:Matthiew Goode, Ben Whishaw, Emma Thompson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Klasyczne albumy rocka - The Doors - The Doors (The Doors - The Doors) kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:30 Kopia mistrza (Copying Beethoven); dramat kraj prod.Niemcy, USA, Węgry (2006); reż.:Agnieszka Holland; wyk.:Ed Harris, Diane Kruger, Matthew Goode, Phyllida Law; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Nieściszalni (Sound of noise); komedia kraj prod.Francja, Szwecja (2010); reż.:Johannes Stjärne Nilsson, Ola Simonsson; wyk.:Bengt Nilsson, Sanna Persson, Magnus Börjeson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Młoda Kultura - Swinging with Sinatra Jarek Wist & Krzysztof Herdzin Big Band; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 12 - O królewnie zaklętej w żabę; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 13 - Krawiec Niteczka; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Vatel (Vatel); film kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania, Francja, Belgia (2000); reż.:Roland Joffe; wyk.:Gerard Depardieu, Uma Thurman, Tim Roth, Julian Glover, Julian Sands; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:15 Gorzkie gody (Bitter Moon); dramat kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1992); reż.:Roman Polański; wyk.:Peter Coyote, Emanuelle Seigner, Hugh Grant, Kristin Scott Thomas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Lenny Kravitz - Universal Love Tour (Lenny Kravitz - Universal Love Tour); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1994); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Kino nocne - Rejs; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Marek Piwowski; wyk.:Stanisław Tym, Joanna Lothe, Wanda Stanisławska-Lothe, Jerzy Dobrowolski, Jan Himilsbach, Zdzisław Maklakiewicz, Andrzej Dobosz, Feridun Erol, Jerzy Karaszkiewicz, Ryszard Pietruski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 UB 40 na Avo Session (UB 40 play Avo Session); koncert kraj prod.Szwajcaria (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Zakończenie dnia

TVP Historia

07:30 Dziennik telewizyjny - 31.12.1988; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia myśliwska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Cafe Historia - Czas i historia zegarka; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Michał Strogow, kurier carski - odc. 1 (Michele Strogoff, il corriere dello Zar); serial przygodowy kraj prod.Włochy (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Wambierzyce; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Jest takie miejsce - Góra Sieradowicka i okolice; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Nie ma jak Polska - odc. 23 Kujawsko - Pomorskie: Śladami Kopernika; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Spór o historię - Powstanie styczniowe; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:40 Flesz historii - odc. 163; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
13:05 Wierna rzeka -  txt. str. 777; dramat; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Kulig; program rozrywkowy; reż.:Stanisław Kokesz; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Aleksandra jedzie do Polski; film dokumentalny kraj prod.Polska (2010); reż.:Albrecht Jawłowski 50%, Jacek Wasilewski 50%; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Największe muzea świata - Ogrody Luksemburskie (Au jardin du luxembourg); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2010); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Śladami historii - Trzy dni w Szczecinie (język migowy) -  JM; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:05 Michał Strogow, kurier carski - odc. 2 (Michele Strogoff, il corriere dello Zar); serial przygodowy kraj prod.Włochy (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:05 Kalendarium historyczne - Bez komentarza - Sylwestry Polaków okiem kamery TVP; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Czy mnie jeszcze pamiętasz - 1; program muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Dziennik telewizyjny - 31.12.1988; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wolna sobota -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1977); reż.:Leszek Staroń; wyk.:Wojciech Siemion, Mieczysław Górkiewicz, Zdzisław Wardejn, Grzegorz Warchoł, Jerzy Łapiński, Bogusław Stokowski, Krzysztof Litwin, Maria Kaniewska, Ryszard Kotys, Zbigniew Bednarczyk; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Czy mnie jeszcze pamiętasz - Trubadurzy; program muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Polska i świat z historią w tle - Kresowym szlakiem: Zaleszczyki; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 "Bareizm"; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Dziewczyny do wzięcia -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1972); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Jan Mateusz Nowakowski, Jan Stawarz, Ewa Szykulska, Ewa Pielarz, Regina Regulska, Zbigniew Buczkowski, Jadwiga Chojnacka, Jan Himilsbach, Iga Cembrzyńska, Stanisław Mikulski; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Czy mnie jeszcze pamiętasz - Czerwone Gitary; program muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Wniebowzięci; film TVP kraj prod.Polska (1973); reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Zdzisław Maklakiewicz, Jan Himilsbach, Regina Regulska, Ewa Pielach, Ryszard Narożnik, Janusz Kłosiński; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Ja gorę!; film TVP kraj prod.Polska (1967); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Jerzy Turek, Jerzy Wasowski, Cezary Julski, Kaziemierz Rudzki, Krystyna Kołodziejczyk, Marian Opania, Władysław Hańcza; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Mąż pod łóżkiem; film TVP kraj prod.Polska (1967); reż.:Stanisław Różewicz; wyk.:Bronisław Pawlik, Irena Szczurowska, Roman Wilhelmi, Marian Jastrzębski; Dla małoletnich od lat 12
02:05 Szach i mat!; film TVP kraj prod.Polska (1967); reż.:Andrzej Zakrzewski; wyk.:Andrzej Łapicki, Jan Kreczmar, Kazimierz Rudzki, Mieczysław Czechowicz, Bogumił Kobiela, Mieczysław Pawlikowski, Wojciech Rajewski, Ryszard Barycz, Ewa Wiśniewska; Dla małoletnich od lat 12
02:40 Mistrz tańca; film TVP kraj prod.Polska (1968); reż.:Jerzy Gruza; wyk.:Andrzej Łapicki, Bronisław Pawlik, Józef Kostecki, Gustaw Lutkiewicz, Irena Karel, Ewa Wiśniewska, Kazimierz Rudzki, Zdzisław Hobot, Henryk Szletyński, Tadeusz Pluciński; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Zakończenie dnia

TV Polonia

06:05 Świat się kręci - /79/; widowisko publicystyczne
07:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
07:25 Gdzie jest Nowy Rok?; film animowany
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
10:25 Integracje - mediacje - Lublin
10:45 Polonia w Komie - Bangkok - targ (378)
11:00 Polonia 24
11:40 Galeria - odc. 79; serial obyczajowy TVP
12:00 Barwy szczęścia - odc. 983 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:25 Łamigłówka - Pomnik Historii 5
12:30 Kuchnia z Okrasą - Robimy szybkie party
12:55 Czas honoru - odc. 64* "Koniec tej miłości" -  txt. str. 777; serial TVP
13:50 Ameryka Paderewskiemu - Festiwal Paderewskiego w Paso Robles 2013
14:20 Kobieta, wino i śmiech - Irena Kwiatkowska; widowisko rozrywkowe
14:45 Śladami złotego; film dokumentalny
15:50 Złotopolscy - odc. 848* - Remont Europy; telenowela TVP
16:20 Śladami Podlasian - Los Angeles i Nowy York
16:55 Galeria - odc. 79; serial obyczajowy TVP
17:20 Polonia w Komie - Bangkok - targ (378)
17:30 Teleexpress
17:45 Łamigłówka - Pomnik Historii 5
18:00 Rok z Polonią
18:40 Barwy szczęścia - odc. 983 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 26 - Złoty szlak
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:10 Pogoda
20:12 Łamigłówka - Pomnik Historii 5
20:15 Wystąpienie - Wystąpienie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
20:30 Gdzie się podziały tamte prywatki...
20:45 Co przed nami - Wojciech  Gąssowski
21:15 Gdzie się podziały tamte prywatki...
21:35 Tylko hity! Opole2012 - Szalone lata 60 - te; koncert
22:20 Gdzie się podziały tamte prywatki...
22:30 Sylwester 2013
23:10 Gdzie się podziały tamte prywatki...
23:20 Sylwester 2013
23:45 Disco Sylwester z Dwójką. Wrocław 2013; koncert
24:00 Sylwester 2013
01:00 Disco Sylwester z Dwójką. Wrocław 2013; koncert
06:45 Barwy szczęścia - odc. 983 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
07:15 Zakończenie programu

TVP Rozrywka

05:30 Mój pierwszy raz - (39); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Żmudzi (57); Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (28) gość: Tamara Arciuch; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - W krainie flamenco - odc. 25 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Tele Milenium - (29); teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 W rytmie disco - (4); magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Duże dzieci - (61); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Opole 2008 na bis - Opolowanie - kabareton /1/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Opole 2008 na bis - Opolowanie - kabareton /2/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 W rytmie disco - (5); magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Szansa na Sukces - Drupi; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kabaret Ani Mru Mru - Urodzinowy strzał w dychę (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kabaret Ani Mru Mru - Urodzinowy strzał w dychę (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 W rytmie disco - (6); magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Spotkanie z Balladą - Chłopi; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Sylwester w Kabaretowym Klubie Dwójki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Tour de Maryla. Viva Italia cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Tour de Maryla. Viva Italia cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Fuks -  txt. str. 777; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1999); reż.:Maciej Dutkiewicz; wyk.:Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency, Stanisława Celińska, Tomasz Dedek, Gabriela Kownacka, Dariusz Kordek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Sylwestrowa Wideoteka dorosłego człowieka (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Sylwestrowa Wideoteka dorosłego człowieka (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Sylwestrowa Wideoteka dorosłego człowieka (3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Sylwestrowe Variete - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Sylwestrowe Variete - (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Disco Sylwester z Dwójką. Wrocław 2013; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Zakończenie dnia

TVP Info

05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:13 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 INFOrozmowa; STEREO, 16:9
17:15 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
18:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:47 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
19:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:16 Dla niesłyszących - Orędzie Noworoczne Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
20:22 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Sylwester 2013; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Powitanie Nowego Roku; STEREO, 16:9, Na żywo
00:22 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Carnaval. Największe party świata (Carnaval. Największe party świata. Carnaval. The Biggest Party in the World); reportaż kraj prod.Polska, Wielka Brytania (1995); reż.:Andrzej Fidyk; Dla małoletnich od lat 12
01:24 Reportaż TVP INFO - Dwie twarze; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:38 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
01:53 Minęła 20ta; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
01:58 Dla niesłyszących - Orędzie Noworoczne Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego; STEREO, 16:9
02:04 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:29 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:35 Sylwester 2013; STEREO, 16:9
03:23 Powitanie Nowego Roku; STEREO, 16:9
03:55 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO
04:01 Carnaval. Największe party świata (Carnaval. Największe party świata. Carnaval. The Biggest Party in the World); reportaż kraj prod.Polska, Wielka Brytania (1995); Dla małoletnich od lat 12
04:55 Reportaż TVP INFO - Igrzyska po rosyjsku; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Reportaż TVP INFO - Anioły mistrza Aleksandra; reportaż
05:35 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
06:00 Władysław Szpilman 1911 - 2000 - własnymi słowami; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:A.Marek Drążewski; Dla małoletnich od lat 12

TVP Seriale

05:45 Ojciec Mateusz - odc. 104 - Komediant; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Stara baśń. Kiedy słońce było Bogiem - odc. 2/3; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Na dobre i na złe - odc. 268 Wspólna historia; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Magiczne drzewo - odc. 6 - Połykacze książek -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Rodzinka.pl - odc. 78 "Kara" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Rodzinka.pl - odc. 79 "O jeden promil za daleko" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Rodzinka.pl - odc. 80 "Zachcianki' -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Cudowne lata - odc. 9 Boże Narodzenie (Wonder Years s. II ep. 3 Christmas); serial kraj prod.USA (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Cudowne lata - odc. 10 Czy chcesz chodzić ze mną (Wonder Years s. II ep. 4 Steady As She Goes); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Ranczo - odc. 87 - Ciężka ręka prawa -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Ranczo - odc. 88 - Koniec świata w Wilkowyjach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Ojciec Mateusz - odc. 105 - Artykuł -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 M jak miłość - odc. 790; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Rodzinka.pl - odc. 81 "Pytania egzystencjalne" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Ranczo - odc. 89 - Czas konspiry -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ranczo - odc. 90 - Trudne powroty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Na dobre i na złe - odc. 269 Zamknięty rozdział; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Czarne chmury odc.9/10 - Zaręczyny -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Ranczo - odc. 91 - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Ranczo - odc. 1 - Spadek -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska (2006); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Ojciec Mateusz - odc. 106 - Sztuka dojrzewania -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Instynkt - odc. 2 - Zniknięcie; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Instynkt - odc. 3 "Złamane serce"; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Okup znaczy życie - cz. 1 (Kidnap & Ransom); dramat kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Andy Wilson; wyk.:Trevor Eve, Helen Baxendale, Emma Fielding, John Hannah; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Okup znaczy życie - cz. 2 (Kidnap & Ransom); dramat kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Cudowne lata - odc. 9 Boże Narodzenie (Wonder Years s. II ep. 3 Christmas); serial kraj prod.USA (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Cudowne lata - odc. 10 Czy chcesz chodzić ze mną (Wonder Years s. II ep. 4 Steady As She Goes); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Lalka. Wspomnienia; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP HD

07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 11 Chorwacja (46) Nad Dunajem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rodzinka.pl - odc. 61 "Biznes is biznes" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 62 "Walka z lenistwem" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Ja to mam szczęście! - odc. 43 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 Ja to mam szczęście! - odc. 44 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:10 Ranczo - odc. 65 - Pakt z czartem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Szczęśliwego Nowego Jorku -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 5/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - Jeden przepis - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Blondynka - odc. 4/13 - Wczoraj stypa, dziś wesele -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 50 - Kontratak -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Londyńczycy - odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 11 Chorwacja (46) Nad Dunajem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 34 - Skandal -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 65 - Pakt z czartem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 105 "Wakacje w Gdyni" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Rodzinka.pl - odc. 106 "Nareszcie sami" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Rodzinka.pl - odc. 107 "Wyścigi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Rodzinka.pl - odc. 108 "Zazdrość" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Rodzinka.pl - odc. 109 "Pierwsze mieszkanie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Rodzinka.pl - odc. 110 "Przeprowadzka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Rodzinka.pl - odc. 111 "Oświecenie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Rodzinka.pl - odc. 112 "Gips" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rodzinka.pl - odc. 113 "Nowe gniazdo"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Rodzinka.pl - odc. 115 "Rywalizacja ojciec - syn"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Rodzinka.pl - odc. 116 "Dzieci nas wyprzedzają"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Rodzinka.pl - odc. 117 "Powrót do szkoły"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Rodzinka.pl - odc. 118 "Walentynki"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Złoto dezerterów cz. 1; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Złoto dezerterów cz. 2; komedia; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP Sport

07:55 W przerwie - odc. 17; magazyn; STEREO, 16:9
08:20 W przerwie - dogrywka; magazyn; STEREO, 16:9
08:35 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata - Stare Jabłonki: Finał Kobiet: Xue-Zhang - Borger-Buthe; STEREO, 16:9
10:00 Filmy na podium; STEREO, 16:9
10:15 Powrót; film TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Tour de Pologne 2013 - podsumowanie; STEREO, 16:9
12:35 RSMP - podsumowanie sezonu 2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata - Wrocław: kat. do 105 kg mężczyzn; STEREO, 16:9
14:35 Legendy futbolu - Ferenc Puskas (Ferenc Puskas); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Snooker - Turniej Lotto Hot Shot Masters, Zielona Góra - Finał; STEREO, 16:9
16:55 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa - podsumowanie; STEREO, 16:9
19:30 Multimedaliści - gwiazdy transmisji sportowych; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Jeździectwo - Cavaliada Poznań - konkurs potęgi skoku; relacja; STEREO, 16:9
21:40 Niezapomniane mecze biało - czerwonych cz. I; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Jeździectwo - Cavaliada Poznań - konkurs Grand Prix; relacja; STEREO, 16:9
23:45 Finały Mundiali - RFN - Węgry 1954; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Vancouver 2010 - Polskie sukcesy; reportaż; STEREO, 16:9
00:35 Niezapomniane mecze w TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.