FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie

05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
07:40 Drogi dla Ciebie. 10 mniej. Zwolnij!; magazyn
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda poranna
08:15 Dylematu 5 - odc. 3/3 - Biznes -  txt. str. 777; serial TVP
09:10 Wspaniałe stulecie - odc. 47 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 47); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011)
10:10 Ojciec Mateusz - odc. 85 (seria VII, odc. 3) - Naciągacze -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
11:00 Drużyna A [ser. III] - odc. 8, Wyspa (The A - Team III, ep. 8, The Island); serial kraj prod.USA (1984)
12:00 Wiadomości
12:05 Agrobiznes
12:20 Magazyn Rolniczy - Konie huculskie
12:35 Gotuj się na święta - /19/; magazyn kulinarny
12:40 Natura w Jedynce -  Globalne ocieplenie w świecie żółwia (Climate change: a talk with the animals); film dokumentalny kraj prod.Francja (2011)
13:40 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. GAPA - kwalifikacje ( studio )
13:45 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. GAPA - kwalifikacje
15:15 Rewia Gwiazd - odc. 9; talk-show
15:50 Wspaniałe stulecie - odc. 48 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 48); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2997; teleturniej muzyczny
18:25 Świat się kręci - /255/; widowisko publicystyczne
19:15 Gotuj się na święta - /20/; magazyn kulinarny
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:10 Pogoda
20:15 Wystąpienie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
20:30 U Pana Boga za piecem -  txt. str. 777  95'; komedia kraj prod.Polska (1998)
22:10 Sylwestrowa Rewia Gwiazd; talk-show
23:25 Jaka to melodia? - odc. 2998; teleturniej muzyczny
00:25 Ptaszek na uwięzi (Bird on a Wire)  105'; komedia kraj prod.USA (1989)
02:20 Wampiry i świry (Vampires Suck)  76'; komedia kraj prod.USA (2010)
03:45 Miłość i taniec (Love 'N' Dancing)  91'; film fabularny kraj prod.USA (2008)
05:20 Zakończenie dnia
TVP2 HD

06:15 M jak miłość - odc. 697; serial TVP
07:05 M jak miłość - odc. 698; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama , Pogoda
11:00 Słodko i wytrawnie - Dorsz w białej czekoladzie; felieton
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1216 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:40 Na dobre i na złe - odc. 442 - Nowe fakty; serial TVP
12:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Karnawał na Wyspach -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:10 Rodzinka.pl - odc. 126 "RODZINNA MANIPULACJA" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
13:40 Rodzinka.pl - odc. 127 "KRYZYS" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
14:15 superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia 2014 - the best of; widowisko
15:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1106 -  txt. str. 777 JM; serial TVP
16:15 Tylko taniec! (Make it Happen) -  txt. str. 777  86'; film muzyczny kraj prod.USA (2008)
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:50 Kabaretowe hity 2014
19:57 Sylwester z Dwójką - Wrocław 2014; widowisko
02:10 Kabaretowe Hity 2014 - Pielgrzymka do miejsc śmiesznych - Kabaret Neo - Nówka (1)
03:20 Kabaretowe Hity 2014 - Pielgrzymka do miejsc śmiesznych - Kabaret Neo - Nówka (2)
04:20 10 - lecie kabaretu Paranienormalni /1/
05:10 Zakończenie dnia
240px-TVP Regionalna logo2-1-

06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 31.12 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Przechodzień codzienny - 31.12-Płacz(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
07:30 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 31.12 - 2; STEREO, 16:9
08:35 1200 Muzeów - odc. 8 Muzeum Zamkowe w Pszczynie, Tyskie Browarium w Tychach; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Święta wojna - Koniec świata (257); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 31.12 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna - odc. 57; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Akademia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Jedź bezpiecznie - odc. 527 (em. 21.12.2014); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Czerwony Tulipan jubileuszowo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Paragon - odc. 7 Porada 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:10 Mój pies i inne zwierzaki - Mój pies i inne zwierzaki 27.12.2014; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Przechodzień codzienny - 31.12-Płacz(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
13:28 Kamień, nożyce, papier - Cha Cha cha; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Operacja Życie - odc. 40; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:40 Przechodzień codzienny - 31.12-Płacz(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
14:50 Naszym okiem - odc. 13; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Przechodzień codzienny - 31.12-Płacz(pakiet 50 ); STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:01 Na liczniku. 10 mniej. Zwolnij - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Wystąpienie - Wystąpienie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego; STEREO, 16:9
21:10 Pogoda - 31.12 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 31.12 - 4; STEREO, 16:9
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Naszym okiem - odc. 13; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Sylwester z TVP Regionalna; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 ŻYCZENIA NOWOROCZNE
00:05 Sylwester z TVP Regionalna; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
01:05 Wielkie rzeczy - odc. 1/3 - System; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wielkie rzeczy - odc. 2/3 - Gra; serial komediowy TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Krzysztof Krauze; wyk.:Andrzej Chyra, Maria Kaniewska, Joanna Kurowska, Agata Młynarska, Aleksandra Nieśpielak, Tomasz Dedek, Piotr Gąsowski, Henryk Gołębiewski, Marek Kalita, Bartosz Obuchowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Widziałem pięknych Cyganów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
03:55 Wielkie rzeczy - odc. 3/3 - Sieć; serial komediowy TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Krzysztof Krauze; wyk.:Jowita Miondlikowska, Cezary Kosiński, Ewa Konstancja Bułhak, Irena Kownas, Izabela Kuna, Marian Dziędziel, Aleksander Gawroński, Jarosław Gruda, Krzysztof Krupiński, Rafał Sisicki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Czerwony Tulipan jubileuszowo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:40 Paragon - odc. 7 Porada 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:55 Rytm reniferów (Rhythm of the Reindeer); film dokumentalny kraj prod.USA (2003); reż.:Bo Landin, Tom Arnbom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:50 Jedz na zdrowie - odc. 8 skrót 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Zakończenie dnia
120px-Logo Polsat.svg

05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:00 Pielęgniarki (65)
09:00 Malanowski i partnerzy (664)
09:30 Malanowski i partnerzy (665)
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (64)
11:00 Dlaczego ja? (577)
12:00 Pielęgniarki (66)
13:00 Trudne sprawy (169)
14:00 Pierwsza miłość (2006)
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (65)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i partnerzy (34)
17:00 Dlaczego ja? (347)
18:00 Pierwsza miłość (2007)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich: Sylwester narodów (322)
20:00 Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 - widowisko
02:00 Największe przeboje lata - program rozrywkowy

Logo-19

06:00 Uwaga!
06:20 Mango
07:25 Detektywi: Nie poznaję go (658)
08:00 Dzień dobry TVN - magazyn
10:55 Na Wspólnej (1994)
11:25 Szkoła (19)
12:25 Szpital (19)
13:25 Ukryta prawda (48)
14:25 Ugotowani (18) - program kulinarno-rozrywkowy
15:00 Szkoła (20)
16:00 Rozmowy w toku: W czym "fejsik" jest lepszy od mężczyzny? - talk-show
17:00 Ukryta prawda (50)
18:00 Szpital (21)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Sylwester 2014 Kraków - miasto królów - widowisko
01:30 Terminator - film SF (Wielka Brytania,USA,1984)
03:25 Życie bez wstydu (5/12) - reality show
04:20 Uwaga!

TV4

06:00 Ostatnia szansa - talk-show

06:55 Nowy Scooby i Scrappy Doo (2)

07:25 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (3)

07:50 Nowy Scooby i Scrappy Doo (5)

08:15 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (5)

08:45 Gryf z krainy ciemności - film fantasy (USA,2007)

10:30 Za wcześnie umierać - dramat obyczajowy (USA,1991)

12:35 Maria Antonina - dramat historyczny (USA,Japonia,Francja,2006)

14:55 Gwiazdka Beethovena - film familijny (USA,Kanada,2011)

15:20 Nowe przygody Elzy z afrykańskiego buszu - film przygodowy (USA,1996)

16:40 Kod Karola Wielkiego - film przygodowy (Niemcy,2008)

19:00 Jaś Fasola

19:30 Jaś Fasola

20:00 Saga: Przekleństwo Cienia - film fantasy (USA,2013)

22:00 Eskorta - komedia (USA,1994)

23:55 Hiperorkan - film katastroficzny (USA,2013)

01:40 Silent Hill - horror (USA,Francja,Kanada,2012)

03:30 Seks w wielkim mieście (61)

04:05 4music - magazyn muzyczny

05:00 I Like It - magazyn muzyczny

TV Puls (obecne logo)

06:00 Złotopolscy: Bomba (87)
06:30 Złotopolscy: Inspekcja (88)
07:00 Nash Bridges 3: Objawienia (39)
07:55 Mali żołnierze - film przygodowy (USA,1998)
10:00 Karaluchy pod poduchy - komedia (USA,1996)
11:25 Biały Kieł 2: Legenda o białym wilku - film przygodowy (USA,1994)
13:20 Historia Kopciuszka - film familijny (Niemcy,2010)
14:55 Goście, goście 2 - komedia (Francja,1998)
17:00 Grinch: Świąt nie będzie - film familijny (USA,Niemcy,2000)
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Zaginiony skarb Złotego Wiewióra (5)
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Noce i dnie/W uścisku boa (6)
20:00 Urwanie głowy - czarna komedia (USA,1996)
21:40 Dracula 2: Odrodzenie - horror (USA,2003)
23:15 Teksańska masakra piłą mechaniczną 2 - horror (USA,1986)
01:15 Zobacz to!: Dyżur (10)
02:20 Dyżur (11)
03:00 JRG w akcji (8)
03:25 Dyżur (12)
03:50 JRG w akcji (9)
04:15 Menu na miarę (1)
04:40 Z archiwum policji (13)
05:05 Menu na miarę (2)
05:15 Xena: Wojownicza księżniczka 6: Ostatni z centaurów (17)

TVN7

05:05 We dwoje (15/16)

06:25 Męski typ: Artur Boruc (59)

06:55 Niewinna intryga (84/120)

08:00 Sąd rodzinny: Gra pozorów (100)

09:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Matka po latach (501)

10:00 Kryminalni 3 (6/14)

11:05 Mango

12:40 Sąd rodzinny: Dawna kokaina (101)

13:40 Szpital (29)

14:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Kumple (502)

15:40 Rozkochane popołudnie: Julia (93)

16:15 Rozkochane popołudnie: Brzydula (33)

16:45 Kryminalni 3 (7/14)

17:50 Agenci NCIS: Los Angeles (24-ost.)

18:45 Czterej pancerni i pies (11/21)

20:00 Dobre kino: Flashdance - film muzyczny (USA,1983)

22:05 Bumerang - komedia romantyczna (USA,1992)

00:30 Powrót człowieka zwanego Koniem - western (USA,1976)

03:00 Ucieczka z Los Angeles - film SF (USA,1996)

TV Puls 2 (od 19.07.2012)

06:00 Kasia i Tomek 2 (20)

06:30 Kasia i Tomek 2 (21)

07:00 Marta mówi! (18)

07:25 Flintstonowie (28)

08:00 Flintstonowie (29)

08:25 SpongeBob Kanciastoporty (90)

09:00 SpongeBob Kanciastoporty (91)

09:20 Fanboy i Chum Chum (24)

10:00 Jimmy Neutron: mały geniusz 3 (7)

10:35 Lucky Luke (35)

11:00 Reksio (29)

11:10 Reksio (30)

11:30 Reksio (31)

11:40 Reksio (32)

11:50 Reksio (33)

12:00 Zaczarowany ołówek (18)

12:10 Zaczarowany ołówek (19)

12:30 Klub Winx 3 (14)

12:50 Klub Winx 3 (15)

13:25 Mia i ja (11)

13:55 Barbie z Jeziora Łabędziego - film animowany (USA,2003)

15:20 Był sobie człowiek (26)

16:00 Gumisie 6 (17)

16:35 Gumisie 6 (18)

17:00 Zwariowane melodie (134)

17:05 Zwariowane melodie (135)

17:10 Zwariowane melodie (136)

17:20 Zwariowane melodie (137)

17:25 Zwariowane melodie (138)

17:35 Zwariowane melodie (139)

18:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego 2 (7)

18:35 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego 2 (8)

19:00 Łowcy okazji 3 (12)

19:30 Łowcy okazji 3 (13)

20:00 Łowcy okazji (1)

20:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (8)

21:15 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (9)

22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (10)

22:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (11)

23:45 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (12)

00:35 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (14)

01:25 Menu na miarę (1) - magazyn kulinarny

02:00 Z archiwum policji (4) - serial dokumentalny

02:30 Menu na miarę (2) - magazyn kulinarny

03:00 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (3) - magazyn kulinarny

03:50 W blasku fleszy (10) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (12) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur 2 (22) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (7) - serial dokumentalny

05:30 Dyżur 2 (29) - serial dokumentalny

TV6 logo.svg-1-

06:00 Szósty zmysł (891) - interaktywny program ezoteryczny

06:55 STOP Drogówka - magazyn policyjny

07:50 Galileo (436)

08:45 Benny Hill - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

09:15 Rodzina zastępcza: Prawo jazdy (58)

09:45 Rodzina zastępcza: Zamek lorda (59)

10:15 Komisarz Rex (5)

11:15 Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show (8)

12:10 Miodowe lata: Manager (46)

12:50 Miodowe lata: Business lunch (48)

13:30 Miodowe lata: Telefon do dozorcy (49)

14:15 Rodzina zastępcza: Potęga TV (60)

14:45 Rodzina zastępcza: Radosne urodziny (61)

15:15 Strażnik Teksasu (52)

16:10 Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show (10)

17:05 Przygody Merlina (29)

18:00 Miodowe lata: List do szefa (1)

18:30 Miodowe lata: Ciocia Jadzia (50)

19:20 Niezawodny plan - film sensacyjny (Kanada,2003)

21:00 RoboDoc - komedia SF (USA,2009)

22:45 Walka z cieniem. Ostatnia runda - film sensacyjny (Rosja,2011)

01:10 Łowcy wampirów - horror (USA,1998)

03:15 Łowca smoków - film SF (USA,2003)

05:05 Dekoratornia - magazyn

05:30 Dekoratornia - magazyn

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin

09:00 Sport Flash

09:07 Piłka ręczna mężczyzn: Christmas Cup - mecz: Słowacja - Czechy

11:00 Sport Flash

11:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom

13:00 Sport Flash

13:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

15:00 Sport Flash

15:07 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Southampton FC - Chelsea Londyn

17:00 Sport Flash

17:07 Piłka ręczna mężczyzn: Christmas Cup - mecz: Polska - Węgry

19:00 Sport Flash

19:07 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Niemcy - Polska

21:00 Sport Flash

21:07 Sportowe podsumowanie roku 2014: Piłka nożna

22:00 Sport Flash

22:07 Sportowe podsumowanie roku 2014: Złoty Kwiatek

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Tenis: Turniej Wimbledon - mecz finałowy: Novak Djoković - Roger Federer

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Dzień dobry

07:00 Przeglądarka

07:30 Hity na czasie

08:00 Poranna rozgrzewka

09:00 Poranna rozgrzewka

10:00 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 smESKA

14:00 ESKA TV News

14:05 Hity na czasie

15:00 ESKA TV News

15:05 Hity na czasie

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 100 2014 - magazyn muzyczny

19:00 Gorąca 100 2014 - magazyn muzyczny

22:00 Gorąca 100 2014 - magazyn muzyczny

00:00 Hity na czasie

TTV

05:50 Express

06:05 Na krawędzi życia (3/8)

06:35 DeFacto (19/20)

07:05 DeFacto (20-ost.)

07:35 Kartoteka 7 (10-ost.) - serial fabularno-dokumentalny

08:35 Orzeł czy reszka? 4 (17-ost.)

09:40 Najdziwniejsze restauracje świata 2: Uczta dla oczu (3/15)

10:10 Wojny magazynowe - Nowy Jork 2 (15/20)

10:40 Wojny magazynowe - Nowy Jork 2 (16/20)

11:05 Wojny magazynowe - Teksas 4 (11/12)

11:35 Wojny magazynowe - Teksas 4 (12-ost.)

12:00 Żywioły, które niosą śmierć (10-ost.)

13:00 Luksusowe zachcianki: Luksusowe jachty (4/6)

14:00 Ostre cięcie 4 (6/12)

14:45 Bogaci kasy nie liczą extra - program rozrywkowy (Ukraina,2014)

15:45 Express

16:00 Pogoda

16:05 Diamentowa telewizja - film dokumentalny (Wielka Brytania,2014)

17:10 Blisko ludzi - program interwencyjny

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Usterka 3 (6/11)

18:40 Wojny magazynowe - Teksas 4 (9) - reality show

19:10 Wojny magazynowe - Teksas 4 (10) - reality show

19:45 Express - program informacyjny

19:55 Pogoda

20:00 Mój pierwszy... (7/10) - magazyn

20:30 Kossakowski. Inicjacja (9) - serial dokumentalny

21:00 Wojny przewoźników 3 (8/13) - reality show

21:30 Wojny przewoźników 3 (13) - reality show

22:00 Express - program informacyjny

22:30 Gogglebox. Wydanie świąteczne - magazyn

23:00 Wojny magazynowe 5 (12) - reality show

23:30 Wojny magazynowe 5 (13) - reality show

00:00 Mój pierwszy... (8) - magazyn

00:30 Michniewicz: Inny świat - program krajoznawczy

01:30 Express - program informacyjny

02:00 Troy (2/6) - program rozrywkowy

03:00 Gogglebox. Wydanie świąteczne - magazyn

03:30 Kartoteka 7 (4/10) - serial fabularno-dokumentalny

04:25 Ostre cięcie 4 (6/12) - program rozrywkowy

05:10 Zakończenie programu

Polo TV

05:30 Disco Polo Music

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:10 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Discopolot! - program muzyczny

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Hit dnia

13:14 Disco Polo Music

14:00 Hit dnia

14:10 Profesorre Toplalala - program rozrywkowy (Polska,2013)

14:30 Sylwestrowe granie w Polo TV! - program muzyczny (Polska,2014)

16:00 Przebojowe historie

16:13 Sylwestrowe granie w Polo TV! - program muzyczny (Polska,2014)

17:00 Przebojowe historie

17:15 Video Mix Sierockiego!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Sylwestrowe granie w Polo TV! - program muzyczny (Polska,2014)

20:00 Sylwester w Polo TV - koncert!

00:16 Do białego rana - program muzyczny

ATM Rozrywka

05:30 Wstawaj! Gramy!

06:30 Wstawaj! Gramy!

07:30 Casper (18)

07:40 Kot Felix (11)

07:50 Kaczor Daffy (7)

08:00 Świąteczny sekret - film obyczajowy (USA,2000)

10:00 Opowieść wigilijna - film familijny (USA,1999)

12:00 Daleko od noszy: Pacjent Roku (71)

12:25 Daleko od noszy: Brylant z ogonkiem (72)

12:50 Pierwsza miłość (2006)

13:30 Ewa gotuje (173) - magazyn kulinarny

14:00 Graczykowie: Podstęp (78)

14:30 Graczykowie: Taksówkarz (79)

15:00 Czyja wina? (2) - serial paradokumentalny

16:00 Świat według Kiepskich: Lucyferdek (157)

16:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście: Walentynki, czyli co jest grane? (40)

17:00 Daleko od noszy: Makabryczne zawiniątko (58)

17:30 Daleko od noszy: Testament Nowaka (59)

18:00 Zjawiska paranormalne: Życie po życiu - serial dokumentalny

19:00 Czyja wina? (3) - serial paradokumentalny

20:00 Rodzina zastępcza: Otwarty umysł (234)

21:00 Fala zbrodni: Psy gończe (24)

22:00 Świat według Kiepskich: Stypa (225)

22:30 Świat według Kiepskich: Bezpieczeństwo i higiena życia (226)

23:00 Lody na patyku 5 - wielka miłość - komedia obyczajowa (Izrael,1984)

01:00 Mamuśki (18)

01:30 Gra w ciemno (153) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (82) - teleturniej

03:30 Linia życia (32)

04:00 Linia życia (33)

04:30 Wstawaj! Gramy!

Telewizja Trwam

08:00 Informacje dnia

08:15 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

08:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

08:45 Lekcja tańca

09:00 Kalejdoskop młodych

09:20 Aktualności akademickie WSKSiM

09:25 Święty na każdy dzień

09:35 Życie Matki Teresy z Kalkuty - film dokumentalny (Hiszpania,2003)

10:00 Koncert muzyki filmowej "Symphony the best"

11:25 Myśląc ojczyzna

11:35 Misjonarze Afryki - Ojcowie Biali

12:00 Anioł Pański

12:03 Informacje dnia

12:20 Głos serca

13:40 Lekcja tańca

13:55 Święty na każdy dzień

14:00 Jestem Gabriel - film religijny (USA,2012)

15:35 Dać trochę ciepła

15:50 Pytasz i wiesz

16:00 Informacje dnia

16:10 Na zdrowie

16:30 Opowieść o św. Pawle - film dokumentalny (Niemcy,2003)

17:00 Nieszpory z Bazyliki Watykańskiej

18:30 Najkrótsza droga do domu: C.S. Lewis - film dokumentalny (USA,2013)

19:30 Przygody Mobilków

19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Myśląc ojczyzna

21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja

21:20 Informacje dnia

21:40 Miłość odnajdzie cię wszędzie - film familijny (USA,2014)

23:10 Zaczarowany bal

00:00 Życzenia noworoczne

00:10 Informacje dnia

00:30 Dražen Zečić & grupa Banana

01:30 Koncert Galowy "Przy świątecznym stole" - 20 lat New Life'm

03:00 Informacje dnia

03:20 Różaniec

03:50 Myśląc ojczyzna

04:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja

04:20 Informacje dnia

04:40 Nieszpory z Bazyliki Watykańskiej

05:00 Król Dawid

05:50 Święty na każdy dzień

06:00 Msza święta w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

07:30 Mały pasterz - film animowany (USA,2002)

07:55 Świat w obrazach

Stopklatkatv

06:00 Akademia Polskiego Filmu: "Nadzór" - Ewa Błaszczyk (23) - magazyn kulturalny

06:45 Prywatna historia kina (2) - magazyn kulturalny

07:15 Alaska - duch dzikiej przyrody - film dokumentalny (USA,1997)

08:10 Królowa Śniegu (2-ost.) - film familijny (Kanada,Wielka Brytania,2002)

09:55 Niedźwiadek - film przygodowy (Francja,USA,1988)

11:55 Zamknąć za sobą drzwi - film sensacyjny (Polska,1987)

13:45 Wyatt Earp - western (USA,1994)

17:45 Parszywe dranie - komedia (USA,1988)

20:00 Kino jest kobietą: Kiss Kiss Bang Bang - komedia kryminalna (USA,2005)

22:20 Cztery pokoje - czarna komedia (USA,1995)

00:20 Tajniak z klasą - komedia sensacyjna (USA,2005)

02:15 Draka w Bronksie - komedia sensacyjna (Hongkong,Kanada,1995)

03:55 Raperzy z Malibu - komedia (USA,2003)

05:40 Próba mikrofonu - film krótkometrażowy (Polska,2006)

05:59 Zakończenie programu

Fokus TV 2014

06:00 Wehikuł czasu - program informacyjny

06:10 Królowie podwodnego nieba: Polowanie na Manty Ray (9) - serial dokumentalny

06:40 Podwodny raj Borneo: Mataking (9) - serial dokumentalny

07:05 Sąsiedzi: Tapety (11)

07:20 Sąsiedzi: Warsztat (12)

07:35 Rozmowy nieoswojone (4) - serial dokumentalny

08:10 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (4) - program rozrywkowy

08:35 Wehikuł czasu - program informacyjny

08:40 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (5) - program rozrywkowy

09:10 Królowie podwodnego nieba: Podwodny eden Koh Haa (7) - serial dokumentalny

09:40 Królowie podwodnego nieba: Koh Haa Yai (8) - serial dokumentalny

10:05 Ekożycie - Czy to się opłaca? (6) - serial dokumentalny

10:35 Ekożycie - Czy to się opłaca? (7) - serial dokumentalny

11:05 Wychowanie to wyzwanie (2) - reality show

12:00 Kuchenni detektywi (9) - program rozrywkowy

12:30 Kuchenni detektywi (10) - program rozrywkowy

13:00 Tajemnice historii: Zawisza Czarny (13) - serial dokumentalny

13:30 Wielcy wojownicy: Attyla, wódz Hunów (2) - serial dokumentalny

14:30 1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć: Sztutowo - miejsce trudnej historii (11) - magazyn turystyczny

15:00 Rudy Maxa i jego Europa: Wiedeń (21) - serial dokumentalny

15:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Mister Wobler (5) - serial dokumentalny

16:00 Fabryka jedzenia (2) - serial dokumentalny

16:30 Mordercze przeprawy (22) - serial dokumentalny

17:00 Historia świata: Walka o przetrwanie (1) - serial dokumentalny

18:00 Nagie miasto: Earthquake City - San Francisco (2) - serial dokumentalny

18:55 Ekspres saharyjski - najdłuższy pociąg świata - film dokumentalny (Niemcy,2005)

19:50 Godzina zero: Zamach na Bali (5) - serial dokumentalny

20:50 Ross Kemp na tropie piratów (2) - serial dokumentalny

21:45 Ostatni lot promu kosmicznego - film dokumentalny (USA,2010)

23:10 Jak stracić dziewictwo - film dokumentalny (USA,2013)

00:40 Dyktator - komedia (USA,1940)

03:00 Królowie podwodnego nieba: Polowanie na Manty Ray (9) - serial dokumentalny

03:30 Zrozumieć Machu Picchu - film dokumentalny (USA,2009)

04:30 Podwodny raj Borneo: Mataking (9) - serial dokumentalny

05:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Trzy rzeki (2) - serial dokumentalny

05:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Pollack na Hitrze (1) - serial dokumentalny

TVP ABC

05:35 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Świąteczne życzenia, odc. 7 (Many Christmas Wishes); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Baśnie i bajki polskie - odc. 9 - Lodowa góra; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Smerfy - Z miłości do Gargamela, odc. 37 (For the love of Gargamel); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Domowe przedszkole - O młynarzu Sylwestrze; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Miś Fantazy - Księga Prospera, odc. 6 -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Baśnie i bajki polskie - odc. 5 - Żywa woda; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Budzik - Sporty ekstremalne; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Misiowanki - Zachcianki, odc. 12 (Get the gimmes) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Jesteś dzielnym Domisiem; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Przypadki zwierzojeża - Nie do pary, odc. 8; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Mały Miś s. IV - Ulubione drzewo małego misia, odc. 62 (Little Bear’s favorite tree); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Listonosz Pat i zielona rakieta (Postman Pat and the Greendale Rocket); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Reksio - Reksio i kruk, odc. 60; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Pszczółka Maja - Posłaniec Królowej, odc. 3 (The Queen’s Messenger); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Świnka Peppa, seria II - Hania i listy, odc. 33 (Zoe Zebra the postman daughter, ep. 33); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Domowe przedszkole - O młynarzu Sylwestrze; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Miś Fantazy - Magiczny cylinder, odc. 5 -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 4 - Szewczyk Dratewka; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Budzik - Sporty ekstremalne; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Misiowanki - Wiewióreczka, odc. 11 (The baby chipmunk) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - Jesteś dzielnym Domisiem; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Przypadki zwierzojeża - Kto czyta nie błądzi, odc. 11; Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Mały Miś s. IV - Wszystko na odwrót, odc. 61 (Opposites day); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Listonosz Pat i tuba (Postman Pat and the tuba); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Reksio - Reksio i drozd, odc. 59; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Pszczółka Maja - Posłaniec Królowej, odc. 3 (The Queen’s Messenger); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Świnka Peppa, seria II - Lodowisko, odc. 35 (Ice skating, ep. 35); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Domowe przedszkole - O młynarzu Sylwestrze; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 O dwóch takich, co ukradli księżyc - odc. 4 - Powrót; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Jedynkowe Przedszkole - odc. 77; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Miś Fantazy - Szkarłatna perła, odc. 7 -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Baśnie i bajki polskie - odc. 8 - Dwanaście miesięcy; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Świnka Peppa, seria II - Mroźny zimowy dzień, odc. 52 (Cold Winter Day, ep. 52); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kaktus i Mały - Dlaczego wędrując lasem warto pomyśleć czasem?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 17; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Przyjaciele lasu - odc. 7; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Misiowanki - odc. 14 Usprawiedliwienie (The excuse note) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - Urodziny pani Róży; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mały Miś s. IV - Miś który straszy, odc. 64 (Little bear scares everyone); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Święta Bożego Narodzenia, odc. 51 (B. N.) (Christmas Special); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Reksio - Reksio i kawki, odc. 61; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Uwaga niedźwiedź, odc. 4 (Beware of the Bear); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Bajki Bolka i Lolka - Czarodziejskie lustro, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Bajeczki Maszy - org. Masha Tale's. Śnieżynka, odc. 9 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - W razie czego dzwoń!, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Masza i niedźwiedź - Konfiturki, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:25 W odmętach Kosmosu, czyli gdzie jest Księżyc; film animowany; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Magiczne drzewo - odc. 7 - Para -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:20 Wielki świat małych odkrywców - Strachy na lachy odc.20; Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Bajeczki Maszy - org. Masha Tale's. Dziadek mróz, odc. 5 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Niepokonani. Niezwykłe historie - Tomasz Osuch; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 16 Fajerwerki -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Smerfy - Święta Bożego Narodzenia, odc. 51 (B. N.) (Christmas Special); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Zakończenie dnia
TVP KULTURA-logo-165549B8BD

07:00 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Przygody pana Michała - odc. 11/13 - Bułat i szabla -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Przygody pana Michała - odc. 12/13 - Dymy nad twierdzą -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Przygody pana Michała - odc. 13/13 - Hektor Kamieniecki -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Okiem warszawskiego fryzjera; film dokumentalny; reż.:Magdalena Pytlakowska, Jakub Polakowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Żona doskonała (Potiche)  98'; komedia kraj prod.Francja, Belgia (2010); reż.:Francois Ozon; wyk.:Catherine Deneuve, Gerard Depardieu, Fabrice  Luchini, Karin Viard; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Faras; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Widzę; film dokumentalny; reż.:Bogdan Dziworski; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Jowita  91'; film fabularny kraj prod.Polska (1967); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Daniel Olbrychski, Barbara Kwiatkowska, Kalina Jędrusik, Zbigniew Cybulski, Ignacy Gogolewski, Iga Cembrzyńska; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Rize (Rize); film dokumentalny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2006); reż.:David  LaChapelle; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Rozmowy o szczęściu - Anna Polony; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 David Bowie - Love You till Tuesday (David Bowie - Love You till Tuesday); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1970); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Studio Kultura - Filmy Andrzeja Wajdy - Ziemia Obiecana; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Filmy Andrzeja Wajdy - Ziemia obiecana -  txt. str. 777  162'; film fabularny kraj prod.Polska (1974); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Kalina Jędrusik, Lidia Korsakówna, Kazimierz Opaliński, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 West Side Story (West Side Story)  145'; musical kraj prod.USA (1961); reż.:Jerome Robbins, Robert Wise; wyk.:Natalie Wood, Richard Beymer, Russ Tamblyn, Rita Moreno; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Abba. Film (Abba. Film); film dokumentalny kraj prod.USA (1977); reż.: Lasse Hallström; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Poznasz przystojnego bruneta (You Will Meet a Tall Dark Stranger)  94'; komedia kraj prod.USA, Hiszpania (2010); reż.:Woody Allen; wyk.:Gemma Jones, Pauline Collins, Anthony Hopkins, Rupert Frazer, Kelly Harrison, Naomi Watts, Josh Brolin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:45 Kino nocne - Artysta (Artist, The)  96'; film obyczajowy kraj prod.Belgia, Francja (2011); reż.:Michel Hazanavicius; wyk.:Jean Dujardin, Berenice Bejo, John Goodman, James Cromwell, Penelope Ann Miller; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy  53'; film TVP kraj prod.Polska (1973); reż.:Jerzy Gruza; wyk.:Zdzisław Maklakiewicz, Leon Niemczyk, Olgierd Łukaszewicz, Wiesław Dymny, Józef Morgała; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia
SK TVPHIST

07:25 Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 40; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Ginące cywilizacje - Niewidzialni z Borneo. Plemię Punan odc. 28 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); Dla małoletnich od lat 12
09:00 Ja, Klaudiusz - Uczyńcie mnie boginią 7/13 (I CLAUDIUS); serial kraj prod.Wielka Brytania (1976); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Z kabaretowego archiwum; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Był Luksemburg...; film dokumentalny; reż.:Piotr Boruszkowski; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Wisła od źródła do ujścia - odc. 2. Od ujścia Dunajca do ujścia Narwi -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Rozmowy przy stole; film dokumentalny; reż.:Katarzyna Kościelak, Joanna Jaworska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Bo oszalałem dla niej -  txt. str. 777  98'; komediodramat kraj prod.Polska (1980); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zdzisław Wardejn, Gabriela Kownacka, Ignacy Gogolewski, Witold Pyrkosz, Witold Skaruch, Wiesław Drzewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kulig; program rozrywkowy; reż.:Stanisław Kokesz; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Sensacje XX wieku - Syndykat zabójców -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Ja, Klaudiusz - Królestwo terroru 8/13 (I CLAUDIUS); serial kraj prod.Wielka Brytania (1976); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Titanic - ostateczny scenariusz (The Riddle of The Titanic / Titanic l’ultime scenario); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Herle Jouon; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Z kabaretowego archiwum; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Pierwsi chrześcijanie - odc. 8 Chrzest barbarzyńców (The Early Christians); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Szpiedzy w Warszawie - odc. 2/4 (Spies in Warsaw, ep. 2/4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Królowie przeklęci - Król z żelaza 1/5 (Le Roi De Fer, ep. 1)  91'; serial kostiumowy kraj prod.Włochy, Francja (2005); reż.:Josee Dayan; wyk.:Philippe Torreton, Jeanne Moreau, Tcheky Karyo, Gerard Depardieu, Jerome Anger, Guillaume Depardieu, Julie Depardieu, Julie Gayet; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:30 Sensacje XX wieku - Pojedynek w Venlo -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Od Sylwestra do Sylwestra; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Powtórka z życia - Nowy Rok; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Moulin Rouge (Moulin Rouge); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); Dla małoletnich od lat 12
00:40 Milady (Milady)  124'; film kostiumowy kraj prod.Francja (2004); reż.:Josee  Dayan; wyk.:Guillaume Depardieu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Pierwsi chrześcijanie - odc. 8 Chrzest barbarzyńców (The Early Christians); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Zakończenie dnia
TVP Polonia

06:05 Chłopaki z Sosnowca cz. 2; koncert
07:00 Las Story - odc. 13 -  txt. str. 777; cykl reportaży
07:25 Podróż za jeden uśmiech - odc. 3/7 - Babciu! Ratunku! -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama, Pogoda
11:00 Halo Polonia; magazyn
11:40 Sprawa na dziś - odc. 4
12:05 Barwy szczęścia - odc. 1155 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
12:25 Łamigłówka - Województwo Wielkopolskie 2
12:35 Wiadomości
12:50 Dom nad rozlewiskiem - odc. 13/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
13:45 Ogniem i mieczem - odc. 1/4 -  txt. str. 777  50'; serial TVP
14:40 Ogniem i mieczem - odc. 2/4 -  txt. str. 777  49'; serial TVP
15:30 Rewia Gwiazd - odc. 7; talk-show
16:00 Złotopolscy - odc. 1104* - Długi spacer; telenowela TVP
16:25 Załoga Eko - III Na szlaku Natura 2000 - Ruszamy w las; magazyn
16:55 Sprawa na dziś - odc. 4
17:20 Polonia w Komie - (640) Edynburg - Semika
17:30 Teleexpress
17:45 Łamigłówka - Województwo Wielkopolskie 2
17:50 Tour de Maryla. Viva Italia cz. 1
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1155 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014)
19:40 Dobranocka - Bajki zza okna - Tata Kret na Antypodach; serial animowany
20:00 Wiadomości
20:30 Sport
20:40 Pogoda
20:45 Wystąpienie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
21:00 Dumka na dwa serca - koncert sylwestrowo - noworoczny
22:40 Sylwester z Dwójką - Wrocław 2014; widowisko
02:15 Sylwestrowa Rewia Gwiazd; talk-show
03:05 Tour de Maryla. Viva Italia cz. 1
04:00 Tour de Maryla. Viva Italia cz. 2
04:45 W karnawałowym rytmie
05:35 Swinging with Sinatra Jarek Wist & Krzysztof Herdzin Big Band; koncert
06:25 Sylwestrowe Variete - (1); program rozrywkowy
07:00 Zakończenie dnia
TVP Info

05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:52 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:23 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:03 Świat i ludzie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:06 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:26 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
00:35 Reportaż TVP INFO - Mecz o marzenia; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
01:10 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:42 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:57 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:29 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
02:35 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:51 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:18 Robinsonowie z Mantsinsaari (Robinsonowie z Mantsinsaari); film dokumentalny kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Wyrwaliśmy się na wolność. 1989 - 1991; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:16 Drogi dla Ciebie. 10 mniej. Zwolnij!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia
TVP Rozrywka

05:40 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (67); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Makłowicz w podróży - Podróż 31 Szwecja "Värmland" (117); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Okrasa łamie przepisy - Z kurczakiem przez wieki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - W krainie flamenco - odc. 25 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Sylwester z Europą - (4); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Familiada - odc. 2119; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Śpiewające fortepiany - (33) WYDANIE SYLWESTROWE; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Muzeum Polskiej Piosenki - /34/ - "Chłopcy radarowcy" - Andrzej Rosiewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 10 Paranienormalnych historii (1); reportaż; Dla małoletnich od lat 12
10:40 10 Paranienormalnych historii (2); reportaż; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Góral i Jabbar na Nowy Rok; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Familiada - odc 2120; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Słodko i wytrawnie - Dynia; felieton; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Sylwester z Europą - (5); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Życie to Kabaret - Sylwester z Tygodnikiem Moralnego Niepokoju; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Śpiewające fortepiany - (33) WYDANIE SYLWESTROWE; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Tylko jeden skecz - Neo - Nówka i Paranienormalni; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Kabaret Hrabi - Co jest śmieszne; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Góral i Jabbar na Nowy Rok; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - W krainie flamenco - odc. 25 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Sylwester z Europą - (6); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Spotkanie z Balladą - Zdarzyło sie w Kopydłowie (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Spotkanie z Balladą - Zdarzyło sie w Kopydłowie (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Fuks -  txt. str. 777  84'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1999); reż.:Maciej Dutkiewicz; wyk.:Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency, Stanisława Celińska, Tomasz Dedek, Gabriela Kownacka, Dariusz Kordek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Sylwestrowa Wideoteka dorosłego człowieka (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Sylwestrowa Wideoteka dorosłego człowieka (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Sylwestrowa Wideoteka dorosłego człowieka (3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sylwestrowe Variete; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Sylwester z Dwójką - Wrocław 2014; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Zakończenie dnia
SK TVPSER

06:00 Faceci do wzięcia - odc. 57/91 Pojedynek tytanów; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Faceci do wzięcia - odc. 58/91 Niania z piekła rodem; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Znachor - tajemnice filmowego planu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Znachor -  txt. str. 777  127'; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Pan Wołodyjowski cz. I -  txt. str. 777  75'; film historyczny kraj prod.Polska (1968); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Magdalena Zawadzka, Tadeusz Łomnicki, Mieczysław Pawlikowski, Hanka Bielicka, Barbara Brylska, Irena Karel, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Marek Perepeczko, Mariusz Dmochowski; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Rodzinka.pl - odc. 77 "Święta" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Rodzinka.pl - odc. 78 "Kara" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Ojciec Mateusz - odc. 83 (seria VII, odc. 1) - Zastępstwo -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Ojciec Mateusz - odc. 84 (seria VII, odc. 2) - Rocznica -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ojciec Mateusz - odc. 85 (seria VII, odc. 3) - Naciągacze -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Miś -  txt. str. 777  112'; komedia kraj prod.Polska (1980); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Stanisław Tym, Barbara Burska, Christine Paul, Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Zenon Wiktorczyk, Janusz Zakrzeński, Wojciech Pokora; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Rodzinka.pl - odc. 79 "O jeden promil za daleko" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ranczo - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ojciec Mateusz - odc. 86 (seria VII, odc. 4) - Haracz -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777  94'; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Randka w ciemno -  txt. str. 777  94'; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Wojciech Wójcik; wyk.:Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Lesław Żurek, Anna Dereszowska, Zbigniew Zamachowski, Bogusław Linda, Tomasz Kot, Danuta Stenka, Krystyna Tkacz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:25 Ranczo - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Ranczo - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Czysty biznes; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Show  123'; film fabularny kraj prod.Polska (2003); reż.:Maciej Ślesicki; wyk.:Cezary Pazura, Joanna Pietrzak, Dorota Segda, Marian Dziędziel, Sonia Bohosiewicz, Piotr Zelt, Jerzy Stuhr; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:25 Ojciec Mateusz - odc. 84 (seria VII, odc. 2) - Rocznica -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Ojciec Mateusz - odc. 85 (seria VII, odc. 3) - Naciągacze -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Ojciec Mateusz - odc. 86 (seria VII, odc. 4) - Haracz -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie dnia
TVP HD

07:00 Ja to mam szczęście! - odc. 29 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Ja to mam szczęście! - odc. 30 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 115 "Rywalizacja ojciec - syn" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Życie nad rozlewiskiem - odc. 8/13 -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Makłowicz w podróży - jeden przepis - Madera - Picado z papryką; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Ranczo - odc. 36 (seria III, odc. 10) - Miedź brzęcząca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Makłowicz w podróży - jeden przepis - Chorwacja - Kotleciki jagnięce w sosie szałwiowym; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Ostatnia akcja -  txt. str. 777  87'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2009); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - Jeden przepis - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 M jak miłość - odc. 1102 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - Jeden przepis - Przepiórki z grzybami, Grzanki z jajkiem przepiórczym; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Siła wyższa - odc. 2/13 - Błogosławiona katastrofa -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Londyńczycy II - odc. 8/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Makłowicz w podróży - jeden przepis - Tunezja - Kurczak po berberyjsku; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Ranczo - odc. 99 (seria VIII, odc. 8) - Los pogorzelca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 15 (58) Tunezja - "Wiekowy Sahel"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 35 (Ojciec Mateusz III odc. 5) - Zakładnik -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 36 (seria III, odc. 10) - Miedź brzęcząca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 116 "Dzieci nas wyprzedzają" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 23 (s. II odc. 10); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Ojciec Mateusz - odc. 139 - Wyścig z czasem (Ojciec Mateusz XI odc. 5) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Ojciec Mateusz - odc. 140 - Zagubiona (Ojciec Mateusz XI odc. 6) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Szczęśliwego Nowego Jorku -  txt. str. 777  91'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Psy  104'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1992); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Agnieszka Jaskółka, Janusz Gajos, Zbigniew Zapasiewicz, Olaf Lubaszenko, Jerzy Bończak, Tadeusz Huk, Marek Frąckowiak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Psy 2. Ostatnia krew  98'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1994); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Magdalena Dandourian, Artur Żmijewski, Walerij Prijomychow, Siergiej Szakurow, Edward Lubaszenko, Jan Machulski, Jerzy Zelnik, Aleksander Bednarz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:15 Rejs  66'; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Marek Piwowski; wyk.:Stanisław Tym, Joanna Lothe, Wanda Stanisławska-Lothe, Jerzy Dobrowolski, Jan Himilsbach, Zdzisław Maklakiewicz, Andrzej Dobosz, Feridun Erol, Jerzy Karaszkiewicz, Ryszard Pietruski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Strefa 3D - Rafa Koralowa nocą; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Zakończenie dnia
TVP Sport HD

08:00 Soczi 2014 - Skoki narciarskie: Konkurs K95 mężczyzn; STEREO, 16:9
09:30 WF z mistrzem: Michał Jeliński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Soczi 2014 - Biegi narciarskie - 10 km kobiet - klasycznym; STEREO, 16:9
10:35 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 m mężczyzn; STEREO, 16:9
11:15 Mini Euro 2014; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Soczi 2014 - Skoki narciarskie - Konkurs K120 mężczyzn; STEREO, 16:9
13:10 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo szybkie - bieg drużynowy kobiet i mężczyzn; STEREO, 16:9
13:40 Lekkoatletyka - ME Zurych 2014 - podsumowanie; STEREO, 16:9
14:30 Pięciobój nowoczesny - MŚ Warszawa 2014 - sztafeta mieszana; STEREO, 16:9
15:50 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: FINAŁ - V. Williams - A. Radwańska (Turniej WTA - Montreal: FINAŁ - V. Williams - A. Radwańska) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
17:25 Piłka nożna - Mecz towarzyski: AC Milan - Real Madryt; STEREO, 16:9
19:15 Soczi 2014 - Skoki narciarskie - Konkurs K120 mężczyzn; STEREO, 16:9
21:00 Jeździectwo - Cavaliada Poznań - Konkurs Speed & Music (Cavaliada Poznań - Konkurs Speed & Music); relacja kraj prod.Francja (2014); STEREO, 16:9
22:30 80. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Polski kandydaci; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:32 80. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Polski kandydaci; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Moja stopa = koło; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 80. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Polski kandydaci; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 365 dni wielkiego sportu - Sportowe wydarzenia 2014; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Złote transmisje - Niezapomniane mecze w TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Zakończenie dnia
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.