FANDOM


TVP 1 HD
06:15 Bulionerzy - odc. 64 - Trzy życzenia; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Bulionerzy - odc. 65 - Burżuazja; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:10 Las Story - odc. 27 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Czułe święta (Merry Kissmas) -  txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.USA (2015); reż.:Michael Feifer; wyk.:Karissa Lee Staples, Brant Daugherty, David O'Donnell, Brittany Underwood; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Płomień miłosierdzia - świadectwa ( Dom samotnej matki); felieton; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Natura w Jedynce - Ogród Królowej Elżbiety (Queen's Garden); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Martin Williams; Dla małoletnich od lat 7
10:25 Słuchając Stinga - wywiad; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Gołas, absolutnie!; film dokumentalny kraj prod.POLSKA (2016); reż.:Ewa Haczyk - Plumley, Ewa Haczyk - Plumley; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Święta od kuchni - /19/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Płomień miłosierdzia - świadectwa ( Dom samotnej matki); felieton; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Sami swoi -  txt. str. 777; komedia kraj prod.POLSKA (1967); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Zdzisław Karczewski, Ilona Kuśmierska, Jerzy Janeczek, Aleksander Fogiel, Maria Zbyszewska, Halina Buyno, Witold Pyrkosz; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Nie ma mocnych -  txt. str. 777; komedia kraj prod.POLSKA (1974); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Anna Dymna, Andrzej Wasilewski, Maria Zbyszewska, Halina Buyno - Łoza, Jerzy Janeczek, Ilona Kuśmierska, Zygmunt Bielawski, Bronisław Pawlak; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Kochaj albo rzuć -  txt. str. 777; komedia kraj prod.POLSKA (1977); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Władysław Hańcza, Wacław Kowalski, Anna Dymna, Halina Buyno - Łoza, Irena Karel, Duchyl Martin Smith, Maria Zbyszewska, Robert Lewandowski, Jan Pietrzak, Henryk Talar; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Rolnik szuka żony seria III - odc. 13 Wydanie specjalne; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Hity 2016; teledysk; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Jaka to melodia? - odc. 3455 - finał grudnia; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:55 Orędzie Noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Rajd Dakar - 2017 - kronika; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Hit na sobotę - Zatańcz ze mną (Shall we Dance) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2004); reż.:Peter Chelson; wyk.:Richard Gere, Jennifer Lopez, Susan Sarandon, Nick Cannon; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Szopka w muzeum; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Sylwester z "Jaką to melodią?" /odc. 3456/; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Karnawałowe hity; teledysk; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kick (Kick) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.Indie (2014); reż.:Sajid Nadiadvala; wyk.:Salman Khan, Jacqueline Fernandez, Randeep Hooda; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:05 Szczęście nigdy nie przychodzi samo (Bonheur n'arrive jamais seul, Un) -  txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.Francja (2012); reż.:James Huth; wyk.:Sophie Marceau, Gad Elmaleh, Maurice Barthelemy; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:40 Królestwo goryli. Walki o tron (Kingdom of the Apes: Clash of Kings); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.: Nie dotyczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 M jak miłość - odc. 1265 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Julie i Julia (Julie & Julia); film obyczajowy kraj prod.USA (2009); reż.:Nora Ephron; wyk.:Meryl Streep, Amy Adams, Stanley Tucci, Chris Messina, Brian Avers, Dave Annable; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Sekretne życie gwiazd PRL-u: Elżbieta Czyżewska; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2333; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Mariolka prawdę ci powie; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Pretty Woman (Pretty Woman) -  txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.USA (1990); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Słowo na niedzielę; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Neo - Nówka i przyjaciele - problemy Świętego Mikołaja; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
19:57 Sylwester z Dwójką - Zakopane 2016; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
02:05 XVIII Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2016 - Moda na swetry - (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
03:00 XVIII Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2016 - Moda na swetry - (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
03:55 XVIII Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2016 - Moda na swetry - (3); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kabaret Ani Mru Mru; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 TELEZAKUPY
07:20 Pogoda - 31.12 - 1; STEREO, 16:9
07:25 Powrót do przeszłości - odc. 18 Ach, co to był za bal...; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ziołowa apteka - Jedzenie może być lekarstwem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ślizg  - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9
09:30 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Muzeum Zabawek; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Misjonarska przypowieść; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Rolnik szuka żony seria III - odc. 4; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Złoty kodeks gnieźnieński odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:50 Zapiski Łazęgi - Ustronie nie tylko dla morsów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Pogoda - 31.12 - 2; STEREO, 16:9
13:05 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
13:25 Kubiak i jego orkiestra (Kubiak L’heritage); film dokumentalny kraj prod.Francja (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
14:30 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
14:40 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
14:55 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
15:10 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
15:20 Rączka gotuje - Wydanie sylwestrowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
16:30 Napady stulecia (Robberies Of The Century); film dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Pogoda - 31.12 - 3; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
22:30 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
22:50 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
23:10 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
23:30 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
00:50 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
01:00 1200 Muzeów odc. 15 - Fono, Foto, Wirtualny Świat; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Nożem i widelcem - odc. 25 Przekąski z wędlin, keks, sylwestrowe smaki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:50 Telewizja Nocą odc. 44; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Kamień, nożyce, papier  - Historia pewnej Madonny; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:45 Kubiak i jego orkiestra (Kubiak L’heritage); film dokumentalny kraj prod.Francja (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Brama nadal jest zamknięta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Życie jest jak bana; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Rączka gotuje - Wydanie sylwestrowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Turystyczna jazda - odc. 40 - Kostaryka 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Lodospady w Bieszczadach; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Ochmistrzyni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie programu

TVP 3 Wrocław
07:00 TELEZAKUPY
07:20 Pogoda - 31.12 - 1; STEREO, 16:9
07:25 Powrót do przeszłości - odc. 18 Ach, co to był za bal...; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ziołowa apteka - Jedzenie może być lekarstwem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ślizg  - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9
09:30 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Muzeum Zabawek; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Misjonarska przypowieść; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:01 Errata do biografii - Krzysztof Kąkolewski; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:28 Zrób sobie dom - Zrób sobie dom 120; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:59 Rodzina Rozsądnych - Rodzina Rozsądnych (4); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Prosto z lasu - program przyrodniczy 2012 - 23/16; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Rolnik szuka żony seria III - odc. 4; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Złoty kodeks gnieźnieński odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:50 Zapiski Łazęgi - Ustronie nie tylko dla morsów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Pogoda - 31.12 - 2; STEREO, 16:9
13:05 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
13:25 Kubiak i jego orkiestra (Kubiak L’heritage); film dokumentalny kraj prod.Francja (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
14:30 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
14:40 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
14:55 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
15:10 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
15:20 Rączka gotuje - Wydanie sylwestrowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
16:30 Napady stulecia (Robberies Of The Century); film dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Pogoda - 31.12 - 3; STEREO, 16:9
17:30 Romuald & Roman - Gdzie chłopaki z tamtych lat...?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:03 Zrób sobie dom - Zrób sobie dom 120; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Fakty - wydanie główne
18:43 Fakty Sport; STEREO, 16:9
18:49 Pogoda
18:51 Narciarski Raport
19:03 Koalicja miast dla kultury - podsumowanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:15 Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę; film TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:03 "1 2 3... 25" (cz. 1) jubileuszowy koncert zespołu RAZ DWA TRZY; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:54 KabareTOP - czyli Kabaretowa Lista Przebojów (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:32 Motosfera - Motosfera 507; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:45 Fakty Sport; STEREO, 16:9
21:50 Pogoda
21:54 Narciarski Raport
22:00 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
22:30 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
22:50 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
23:10 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
23:30 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
00:50 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
01:00 1200 Muzeów odc. 15 - Fono, Foto, Wirtualny Świat; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Nożem i widelcem - odc. 25 Przekąski z wędlin, keks, sylwestrowe smaki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:50 Telewizja Nocą odc. 44; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Kamień, nożyce, papier  - Historia pewnej Madonny; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:45 Kubiak i jego orkiestra (Kubiak L’heritage); film dokumentalny kraj prod.Francja (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Brama nadal jest zamknięta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Życie jest jak bana; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Rączka gotuje - Wydanie sylwestrowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Turystyczna jazda - odc. 40 - Kostaryka 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Lodospady w Bieszczadach; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Ochmistrzyni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Polsat HD
5.00     Disco Gramy
6.00     Nowy dzień z Polsat News
7.45     Jeźdźcy smoków
8.15     Turbo Fast
8.45     Jeźdźcy smoków na końcu świata
9.15     Pan Peabody i Sherman Show
9.45     Przygody Kota w butach
10.10     Ewa gotuje
10.45     Wysmakowani
10.55     Stuart Malutki - film familijny, USA, Niemcy, 1999
12.45     La Bamba - dramat muzyczny, USA, 1987
15.00     Jaś Fasola
15.35     10 - lecie Kabaretu Skeczów Męczących
17.50     Świat według Kiepskich
18.50     Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30     Sylwestrowa rozgrzewka
20.00     Sylwestrowa Moc Przebojów 2016/2017
2.00     Roztańczony PGE Narodowy na bis
4.00     Taneczne przeboje lata

TVN HD
5.25 Uwaga! - program interwencyjny
5.45 Mango - Telezakupy
8.00 Dzień Dobry TVN  
11.00 Na Wspólnej Omnibus - serial  
12.25 Top Model - program rozrywkowy
13.25 Top Model - program rozrywkowy
14.25 Azja Express  
15.50 HELLO 2017! SYLWESTERWARSZAWA
15.55 Pluto Nash - komedia, USA 2002
17.55 HELLO 2017! SYLWESTERWARSZAWA  
18.00 Kuchenne rewolucje  
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.45 HELLO 2017! SYLWESTERWARSZAWA
1.00 Twój na zawsze - melodramat, USA 2010
3.10 Uciekający pociąg - film sensacyjny, USA 1985
5.10 Nic straconego

TV 4
6.00 Legendy Chima  
6.55 Tom i Jerry  
7.30 Klub przyjaciół Myszki Miki  
7.55 Tom i Jerry  
8.30 Klub przyjaciół Myszki Miki  
8.55 Wysmakowani
9.00 Dziwna Przygoda Kubusia Puchatka   
10.35 Policjantki i Policjanci  
11.40 Bohater ostatniej akcji - komedia sensacyjna
14.25 Na pewno, być może - komediodramat
16.40 Wyścig - film akcji, USA, Kanada, Australia, 2001
19.00 Galileo
20.00 Kto pod kim dołki kopie... - film familijny, USA, 2003
22.30 Don Jon - komedia, USA, 2013
0.20 Lepiej być nie może - komediodramat, USA, 1997
3.00 Disco Polo Life
4.00 Top 10 lista przebojów
5.00 Top 10 lista przebojów

TV Puls
6:00 Niesamowite! Odcinek: 17
6:30 Niesamowite! Odcinek: 18
7:00 Taki jest świat Odcinek: 29 Sezon: 2
7:45 Łoś prosto z nieba
9:25 Życzenie wigilijne Richiego Richa
10:55 Grinch: świąt nie będzie
12:55 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm Odcinek: 14 Sezon: 2
14:00 Tańczący z wilkami
17:20 Robin Hood: książę złodziei
20:00 13. dzielnica
21:25 Szalone fabryki polskiej muzyki! Odcinek: 10
23:00 Sylwestrowa moc emocji Odcinek: 1
0:30 Egzorcysta: Początek
2:40 Sylwestrowa moc emocji Odcinek: 2
3:35 Kręcimy z gwiazdami Odcinek: 7
4:20 Menu na miarę Odcinek: 6
4:45 Twój Puls Odcinek: 24
5:35 Menu na miarę Odcinek: 7

TVN 7
5.50 Ukryta prawda - program obyczajowy  
6.55 Mango - Telezakupy  
9.00 Przyjaciele - serial  
9.30 39 i pół - serial  
12.30 Kochaj i tańcz - komedia  
15.00 Z zaskoczenia - film familijny  
17.00 Podróż do wnętrza Ziemi - film przygodowy  
19.00 Street Dance - film obyczajowy, Wielka Brytania 2010
21.05 Street Dance II - film obyczajowy, Wielka Brytania 2012
22.50 Złap mnie, jeśli potrafisz - film sensacyjny, USA 2002
1.45 Taniec ostatniej szansy - film obyczajowy   
3.35 Ukryta prawda - program obyczajowy
4.30 Druga strona medalu
5.00 Druga strona medalu

Puls 2
6:00 Zaklinacz psów Odcinek: 25 Sezon: 5
7:00 Zaklinacz psów Odcinek: 26 Sezon: 5
7:55 Zaklinacz psów Odcinek: 27 Sezon: 5
8:45 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
9:55 Śpiąca królewna
11:30 Barbie: Mariposa i baśniowa księżniczka
13:05 Bernard i Bianka w krainie kangurów
14:35 Piekielny hotel Gordona Ramsaya Odcinek: 5 Sezon: 2
15:30 Piekielny hotel Gordona Ramsaya Odcinek: 6 Sezon: 2
16:25 Walka o bagaż Odcinek: 6 Sezon: 3
17:00 Walka o bagaż Odcinek: 7 Sezon: 3
17:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 4
18:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 5
18:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 106 Sezon: 6
19:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 107 Sezon: 6
19:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 108 Sezon: 6
20:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 109 Sezon: 6
20:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 110 Sezon: 6
21:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 111 Sezon: 6
21:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 112 Sezon: 6
21:55 Zemsta frajerów: następne pokolenie
23:40 Obsesja
1:20 JRG w akcji Odcinek: 11
2:00 Z archiwum policji Odcinek: 7
2:30 Menu na miarę Odcinek: 6
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 8
3:25 No problem! Odcinek: 7
3:50 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 1
4:15 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 2
4:40 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 3
5:10 Dyżur Odcinek: 7
5:35 Dyżur Odcinek: 8

TV 6
6:00 Benny Hill Odcinek: 65
6:35 Benny Hill Odcinek: 66
7:20 Pieskie życie
9:00 Kiedy Święty Mikołaj spadł na ziemię
11:20 Inspektor Gadżet II
13:00 Mulan
15:30 Wymarzeni
17:30 Psu-braty
19:20 Mów tata Scrooge
21:00 Dom Glassów
23:20 Królestwo węża
1:00 Silent Hill
2:55 Benny Hill Odcinek: 64
3:30 Benny Hill Odcinek: 68
4:05 I Like It Odcinek: 25
5:00 Dekoratornia Odcinek: 358
5:30 Dekoratornia Odcinek: 361

Polsat Sport News
7:00 Trans World Sport - magazyn sportowy
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:07 Magazyn narciarski - magazyn sportowy
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Tenis - Turniej ATP World Tour Finals w Londynie - mecz finałowy gry pojedynczej: Andy Murray - Novak Djoković
10:00 Sport Flash - program informacyjny
10:07 Tenis - Turniej ATP World Tour Finals w Londynie - mecz finałowy gry pojedynczej: Andy Murray - Novak Djoković
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Azimut Modena
12:00 Sport Flash - program informacyjny
12:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Azimut Modena
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Koszykówka mężczyzn - Liga niemiecka - mecz: Science City Jena - Fraport Skyliners Frankfurt
14:00 Sport Flash - program informacyjny
14:07 Koszykówka mężczyzn - Liga niemiecka - mecz: Science City Jena - Fraport Skyliners Frankfurt
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:07 Koszykówka mężczyzn - Liga niemiecka - mecz: Rasta Vechta - Giessen 46ers
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:07 Koszykówka mężczyzn - Liga niemiecka - mecz: Rasta Vechta - Giessen 46ers
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:07 Piłka nożna - Superpuchar Włoch - mecz: Juventus FC - AC Milan
20:00 Sport Flash - program informacyjny
20:07 Piłka nożna - Superpuchar Włoch - mecz: Juventus FC - AC Milan
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:07 Sportowe podsumowanie roku 2016 - magazyn sportowy
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:07 Koszykówka mężczyzn - Turkish Airlines Euroliga - mecz: Uniks Kazań - Panathinaikos Superfoods Ateny
0:00 Siatkówka mężczyzn - Challenge Cup - rewanżowy mecz 1/16 finału: IBB Polonia Londyn - Fino Kaposvar SE
2:00 Sporty walki - KSW - sport
5:00 Zakończenie programu

8TV
6:00 Program muzyczny

TTV
5:05 Poza prawem Odcinek: 14
6:05 Express
6:25 Gogglebox. Przed telewizorem Odcinek: 10 Sezon: 5
7:05 Kossakowski. Nieoczywiste Odcinek: 3
7:35 Kossakowski. Nieoczywiste Odcinek: 7
8:05 Mój pierwszy... Odcinek: 4
8:35 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda Odcinek: 9 Sezon: 3
9:00 Ostre cięcie Odcinek: 12 Sezon: 4
9:45 Express
9:57 Pogoda
10:00 Kulisy światowych show Odcinek: 8
10:25 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 9 Sezon: 3
10:50 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 10 Sezon: 3
11:15 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 11 Sezon: 3
11:40 Usterka Odcinek: 20 Sezon: 4
12:10 Usterka Odcinek: 8 Sezon: 7
12:35 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 16
13:00 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 10 Sezon: 6
13:25 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 11 Sezon: 6
13:50 Wojny magazynowe: Miami Odcinek: 8
14:20 Wojny magazynowe: Miami Odcinek: 9
14:45 Piekielna autostrada Odcinek: 7 Sezon: 3
15:45 Express
15:57 Pogoda
16:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda Odcinek: 10 Sezon: 3
16:25 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda Odcinek: 11 Sezon: 3
16:55 Kulisy światowych show Odcinek: 9
17:20 Kulisy światowych show Odcinek: 10
17:45 Express
17:57 Pogoda
18:00 Ostre cięcie Odcinek: 8 Sezon: 6
18:45 Usterka Odcinek: 5 Sezon: 5
19:15 Usterka Odcinek: 3 Sezon: 7
19:45 Express
19:57 Pogoda
20:00 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 9 Sezon: 2
20:30 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 4 Sezon: 3
21:00 Express
21:35 Damy i wieśniaczki. PL Odcinek: 11
22:30 Damy i wieśniaczki. Rosja Odcinek: 6
23:30 Gogglebox. Przed telewizorem Odcinek: 15 Sezon: 5
0:10 Gogglebox. Przed telewizorem Odcinek: 10 Sezon: 5
0:50 Królowie życia Odcinek: 8
1:35 Express
2:05 Usterka Odcinek: 5 Sezon: 5
2:30 Usterka Odcinek: 3 Sezon: 7
3:00 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 9 Sezon: 2
3:30 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 4 Sezon: 3
4:00 Ostre cięcie Odcinek: 2 Sezon: 4

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Hit dnia
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
10:06 Vipo Disco Polo Hity
11:00 Hit dnia
11:14 Szalone lata 90.
12:00 Hit dnia
12:14 Szalone lata 90.
12:50 Dance w Polo tv
13:00 Weekend z...
13:14 Dance w Polo tv
14:00 Weekend z...
14:14 Dance w Polo tv
15:00 Weekend z...
15:15 Dance w Polo tv
16:00 Weekend z...
16:14 Koncert w Polo TV
17:15 Dance w Polo tv
17:48 The Best Of Disco Star
19:00 Disco Polo Live
20:00 Sylwester 2016/2017 w Polo TV
1:50 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy Odcinek: 3561
7:00 Małolaty Odcinek: 51
8:00 Małolaty Odcinek: 52
9:00 Słoiki Odcinek: 23
10:00 Słoiki Odcinek: 24
11:00 Słoiki Odcinek: 25
12:00 Słoiki Odcinek: 26
13:00 Ewa gotuje Odcinek: 258
13:30 Przyjaciółki Odcinek: 48
14:30 Przyjaciółki Odcinek: 49
15:30 Pielęgniarki Odcinek: 1
16:30 Pielęgniarki Odcinek: 2
17:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 1
18:30 Śliwowica - Pierwsza miłość
19:50 Wysmakowani Odcinek: 41
20:00 To nie koniec świata! Odcinek: 25
21:00 To nie koniec świata! Odcinek: 26
22:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 279
22:50 Wysmakowani Odcinek: 41
23:00 Aktorzy
1:00 Małolaty Odcinek: 51
2:00 Małolaty Odcinek: 52
3:00 Na rybę Odcinek: 13
3:30 Czas na kulturę Odcinek: 3
4:00 Disco gramy Odcinek: 3208
5:00 Disco gramy Odcinek: 3211

TV Trwam
6:00 Historia królowej Estery
6:50 Największy dar
7:20 Wypaczone sumienia
8:00 Informacje dnia
8:15 Westerplatte młodych
8:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
9:00 Sanktuarium Matki Ubogich w Banneux
10:00 Informacje dnia
10:15 Myśląc ojczyzna
10:30 Święty na każdy dzień
10:35 Polski punkt widzenia
11:00 Kropelka radości
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
12:50 Na tropie
13:20 Siódmy sakrament
13:45 Jan Paweł II. Tryptyk Rzymski
14:00 Historia królowej Estery
14:50 Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem narodził
15:20 Święty na każdy dzień
15:30 Plan naszego ojca
15:45 Zambia - Lusaca
16:00 Informacje dnia
16:10 Zrozumieć święta
17:00 Transmisja Nieszporów z Bazyliki Watykańskiej
18:30 Uroczysty Koncert Noworoczny
19:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
19:30 Spotkanie z Magdą Buczek
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Ocalić od zapomnienia
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Święty na każdy dzień
21:40 50. Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju
0:10 Wielkiemu Polakowi św. Janowi Pawłowi II w 1050. rocznicę Chrztu Polski
2:00 Największy dar
2:30 Spotkanie z Magdą Buczek
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Ocalić od zapomnienia
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Rdza
5:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia

Stopklatka TV
6:00 Prywatna historia kina Odcinek: 19
6:40 Na planie
6:50 Komisarz Rex Odcinek: 89 Sezon: 6
7:50 Komisarz Rex Odcinek: 90 Sezon: 6
8:50 MiłośćKropka.pl Odcinek: 8
9:50 Czyja to kochanka?
11:40 I kto to mówi II
13:25 Stożkogłowi
15:05 Hook
18:00 Poirot Odcinek: 64 Sezon: 12
20:00 Ricky Bobby - demon prędkości
22:25 Wasabi: Hubert zawodowiec
0:25 Poszukiwany, poszukiwana
2:05 Grindhouse: Death Proof
4:20 Defekt Odcinek: 5
5:30 Sprawa nr 407

Fokus TV
5:50 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 2
6:25 Dzika Polska Odcinek: 3
6:55 Wehikuł czasu
7:00 Przyroda i ludzie Odcinek: 9
7:35 Sąsiedzi Odcinek: 31
7:50 Sąsiedzi Odcinek: 32
8:00 Sąsiedzi Odcinek: 33
8:15 Sąsiedzi Odcinek: 34
8:25 Sąsiedzi Odcinek: 35
8:35 Sąsiedzi Odcinek: 36
8:50 Sąsiedzi Odcinek: 37
9:00 Sąsiedzi Odcinek: 38
9:05 Mrówka zielona: przyjaciel czy wróg
10:10 Najsmaczniejsze miasta świata Odcinek: 4
11:10 Najsmaczniejsze miasta świata Odcinek: 9
11:40 Fabryka jedzenia Odcinek: 24 Sezon: 2
12:10 Cyganie mórz południowych
13:25 Poszukiwacze fortuny Odcinek: 5 Sezon: 2
14:20 Wojny magazynowe Odcinek: 15 Sezon: 2
14:40 Wojny magazynowe Odcinek: 16 Sezon: 2
15:05 Wojny magazynowe Odcinek: 17 Sezon: 2
15:40 Szef jak szpieg - USA Odcinek: 8 Sezon: 7
16:35 Na lodowym szlaku - zabójcze drogi: Andy Odcinek: 3 Sezon: 1
17:30 Pierwsza nowoczesna wojna Odcinek: 4 Sezon: 1
18:25 Ucieczka z oflagu Colditz
20:00 Wieża Eiffla - prawdziwa historia
21:10 Wyścigi uliczne w Los Angeles
22:10 Hell on Wheels Odcinek: 7 Sezon: 3
23:05 Edukacja seksualna Odcinek: 3 Sezon: 2
0:05 Tabu USA Odcinek: 5
1:00 Tajemnice historii Odcinek: 5
1:30 Tajemnice historii Odcinek: 11
2:00 Pod lupą Odcinek: 4 Sezon: 1
2:30 Pod lupą Odcinek: 5 Sezon: 1
2:50 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 7
3:15 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 8
3:40 Redakcja: dział śledczy Odcinek: 29 Sezon: 2
4:25 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 19
4:50 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 21
5:10 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 21
5:35 Kołowrotek Odcinek: 3 Sezon: 1

TVP ABC
05:20 Smerfy - Szkarłatny Żabi Skrzek, odc. 154 (The Scarlet Croaker); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Nie ma jak Rosie - Jak wykorzystać śmieci, odc. 38 (The Art of Rubbish); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Gąska Balbinka - Różne przygody gąski Balbinki, odc. 1; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Bajki z mchu i paproci - Kłopoty z zegarem i kukułką, odc. 16 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Baśnie i bajki polskie - odc. 24 - Czarne licho -  txt. str. 777; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Charlie i Lola, seria 2 - Jak długo jeszcze?, odc. 5 (How Many More Minutes?); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Słoń Beniamin - Złodzieje w ZOO, odc. 52 (Thieves in the ZOO); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 My Little Pony, seria II - Zerowa lekcja, odc. 3 (Lesson Zero); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Smerfy - Smerfy wojujące z ogniem, odc. 140 (Fire - Fighting Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Być Piotrusiem, odc. 12 (Being Percy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Szalony Dzień Tomka, odc. 15 (Thomas' Crazy Day); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Miś Uszatek - Bałwanek, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Wieczór filmowy, odc. 42 (And action!) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Masza i niedźwiedź - Bohaterowie sa wśród nas, odc. 43 (Self made hero) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Bolek i Lolek na wakacjach - Autostopowicze, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - odc. 373 Nietypowy bal; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 O czym one mówią - odc. 113; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 50 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Przygody Bolka i Lolka - Zimowe zawody, odc. 23; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Nie ma jak Rosie - Jak wykorzystać śmieci, odc. 38 (The Art of Rubbish); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Gąska Balbinka - Różne przygody gąski Balbinki, odc. 1; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Baśnie i bajki polskie - odc. 24 - Czarne licho -  txt. str. 777; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Charlie i Lola, seria 2 - Jak długo jeszcze?, odc. 5 (How Many More Minutes?); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Słoń Beniamin - Złodzieje w ZOO, odc. 52 (Thieves in the ZOO); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria II - Zerowa lekcja, odc. 3 (Lesson Zero); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Pan Kleks w Kosmosie - część 1 Porwanie Agnieszki -  txt. str. 777; film przygodowy; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Być Piotrusiem, odc. 12 (Being Percy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Farmyard Fun, odc. 14; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Andy i dinozaury - Diplodok i żuk gnojowy, odc. 17 (Diplodocus and Dung Beetle); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Świnka Peppa, seria III - Kurczęta Babci Świnki, odc. 19 (Granny Pig's Chickens); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 51 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Petersburski Music Show - odc. 12; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - odc. 373 Nietypowy bal; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Noksu - Śnieżynka, odc. 38 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Transformers: Robots in Disguise - Prawdziwe oblicze, odc. 8 (True Colors); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 113; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Nela Mała Reporterka - odc. 32 Dolina Omo -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Gąska Balbinka - Upalny dzień gąski Balbinki, odc. 2; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki -  txt. str. 777; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Charlie i Lola, seria 2 - Zbieram zbiór, odc. 6 (I Am Collecting A Collection); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Słoń Beniamin - Słoń od pogody, odc. 3 (Benjamin Blümchen als Wetterelefant); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 My Little Pony, seria II - Luna odmieniona, odc. 4 (Luna Eclipsed); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Ząb Sasetki, odc. 161 (Sassette’s Tooth); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 14 - Wyprawa po Drewno, odc. 16 (Jumping Jobi Wood); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 14 - Tomek i Zgniotek, odc. 17 (Thomas and Scruff); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Miś Uszatek - Lokatorzy na zimę, odc. 102; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Bal u jeża; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Bajeczki Maszy - Dziadek mróz, odc. 5 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Gwiezdne Wojny (Lego) - Opowieści droidów, odc. 5 (Droid Tales, eps. 5: Gambit on Geonosis); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Transformers: Robots in Disguise - Zaginione miasto, odc. 9 (Rumble in the Jungle); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Gdzie jest Nowy Rok? -  txt. str. 777; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Krecik - Krecik i sen, odc. 43 (Krtek ve snu); serial animowany kraj prod.CZECHY (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Dzika Polska - Piotr, przyroda i czary; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Jak to działa - odc. 16 Fajerwerki -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Afisz kulturalny - do 6 stycznia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:30 Opole na bis - Opole 2007 na bis - Niebo z moich stron - Piosenki Seweryna Krajewskiego - cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Opole na bis - Opole 2007 na bis - Niebo z moich stron - Piosenki Seweryna Krajewskiego - cz. 2; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Miłość Ci wszystko wybaczy; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 7
10:35 Informacje kulturalne ekstra - Zbigniew Łapiński; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Pomniki historii - Zamość; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
11:25 Opole 2016 Scena Alternatywna - Nosowska; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Dokument tygodnia - Rock'n'roll i Czerwoni Khmerzy (Don't Think I’ve Forgotten: Cambodia's Lost Rock and Roll); film dokumentalny kraj prod.USA (2014); reż.:John Pirozzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Bikiniarze (Stilyagi); film obyczajowy kraj prod.ROSJA (2008); reż.:Walery Todorowski; wyk.:Anton Shagin, Oksana Akinschina, Yekaterina Vilkova, Maksim Matveyev; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Debaty 2 Programu PR i TVP Kultura - Co nas łączy? co nas dzieli?; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Bestie z południowych krain (Beasts of the Southern Wild); dramat kraj prod.USA (2012); reż.:Benh Zeitlin; wyk.:Quvenzhané Wallis, Dwight Henry, Levy Easterly; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Witamy w latach 90. odc 4 (Welcome to the Nineties); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Artyści - odc. 7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:15 Swobodny jeździec (Easy Rider); film obyczajowy kraj prod.USA (1969); reż.:Dennis Hopper; wyk.:Peter Fonda, Dennis Hopper, Karen Black, Jack Nicholson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Abba w Studiu 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Pegaz - Scena alternatywna - Łąki Łan (Odcinek Sylwestrowy); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Drogówka -  txt. str. 777; dramat obyczajowy kraj prod.POLSKA (2013); reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Bartłomiej Topa, Arkadiusz Jakubik, Julia Kijowska, Eryk Lubos, Robert Wabich, Jacek Braciak, Marcin Dorociński, Agata Kulesza, Maciej Stuhr, Izabela Kuna; Dla małoletnich od lat 16
03:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:20 Kino nocne - Beduin (Bedouin); film obyczajowy kraj prod.ROSJA (2011); reż.:Igor Voloshin; wyk.:Olga Simonova, Mikhail Evlanov, Remigius Sabulis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:10 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:25 Ginące cywilizacje - Prośba o deszcz. Szamani w Burkina Faso odc. 14 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja, POLSKA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Jak to działa - odc. 122 - Ciekawostki o wodzie -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Był sobie człowiek - Czasy Ludwika XIV 18/26 (Il etait une fois... L'homme / Le grand sicle du Louis XIV); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Awantura o Basię - odc. 2/12 - Awantura druga, czyli rzecz o rozmazanej kartce -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Awantura o Basię - odc. 3/12 - Awantura trzecia, czyli rzecz o teatrze i niezwykłym psie -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Okrasa łamie przepisy - Dary z lasu i z zagrody -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dziedzictwo i tajemnice morskiego świata - Morskie tajemnice drugiej wojny światowej odc. 5 (Heritage & Enigmas of The Marine World); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); Dla małoletnich od lat 12
11:30 Karol. Urodzony, by być księciem - 2/2 (The Destiny of A Prince); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Wojownicy czasu - odc. 7 20 pułk piechoty; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:20 Tajemnice przyrody Biebrzy; film dokumentalny kraj prod.POLSKA (2015); reż.:Paolo Valponi; Dla małoletnich od lat 7
14:15 Szerokie tory - Szerokie tory. Moda; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Lagardere - cz 1 (Lagardere, premiere partie); film przygodowo-historyczny kraj prod.Francja (2003); reż.:Henri Helman; wyk.:Bruno Wolkowitch, Florence Pernel, Frederic van den Driessche, Yvon Back, Ticky Holgado; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Spór o historię - Władcy polscy: Bolesław Chrobry; debata; Dla małoletnich od lat 12
17:20 Kulig; program rozrywkowy kraj prod.POLSKA (1968); reż.:Stanisław Kokesz; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Od Sylwestra do Sylwestra; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Nefertiti i zaginiona dynastia (Neferetiti and the Lost Dynasty); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Bez komentarza - Sylwestry Polaków okiem kamery TVP; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Sami swoi -  txt. str. 777; komedia kraj prod.POLSKA (1967); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Zdzisław Karczewski, Ilona Kuśmierska, Jerzy Janeczek, Aleksander Fogiel, Maria Zbyszewska, Halina Buyno, Witold Pyrkosz; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Powtórka z życia - Nowy Rok; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Most na Renie (Bridge at Remagen) -  txt. str. 777; dramat wojenny kraj prod.USA (1969); reż.:John Guillermin; wyk.:George Segal, Robert Vaughn, Ben Gazzara, Bo Hopkins; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Piotr Pierwszy. Testament - odc. 1/2 (Peter the Great. Testament); film kostiumowy kraj prod.ROSJA (2011); reż.:Vladimir Bortko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Filipinki; film muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Kobiela na plaży; film TVP; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Niedziela Barabasza; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Bez komentarza - Kartki z PRL - u. W szponach nałogów; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:15 Humor w odcinkach - Święta wojna - Hanys airlines (237); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Rozrywka Retro - Wszystko się uda czyli Kabaret Moralnego Niepokoju prezentuje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 KabareTOP Story - "Sęk" - kabaret Dudek; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Śpiewające fortepiany - (85); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Strefa rozrywki - odc. 12; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Życie to Kabaret - Lubię to - kabaret Hrabi; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kierunek Kabaret - Nowy Rok, nowi my! /19/; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Tygodnik Moralnego Niepokoju - (67); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Okrasa łamie przepisy - Polska wieprzowina na trzy sposoby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Urszula Sipińska /1/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Urszula Sipińska /2/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Życie to Kabaret - Kabaret Młodych Panów (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
14:50 KabareTOP Story - "Zasmażka" - kabaret OT. TO; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Życie to Kabaret - Kabaret Młodych Panów (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Olga Lipińska zaprasza - (18); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Strefa rozrywki - odc. 12; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Hity kabaretu - (22) - Marcinek i inne hity Marcina Dańca; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Spotkanie z Balladą - Zdarzyło sie w Kopydłowie (1); Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Spotkanie z Balladą - Zdarzyło sie w Kopydłowie (2); Bez ograniczeń wiekowych
20:45 KabareTOP Story - "Szeptanka" - Bohdan Smoleń; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Andre Rieu: Love In Venice (Andre Rieu: Love In Venice); koncert kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 A wszystko to... Bo ciebie kocham - ICH TROJE; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Pamelo żegnaj TERCET EGZOTYCZNY i GOŚCIE; koncert
00:25 "To co dał mi los" - koncert Krzysztofa Krawczyka; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Sylwestrowe Variete - (3); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
02:10 Sylwester z Dwójką - Zakopane 2016; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Zakończenie dnia

TVP Info HD
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:15 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:20 Wszystkie strony świata; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:31 Światowiec - Karnawał w Bazylei; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9
16:00 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:06 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9
19:53 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Dla niesłyszących - Orędzie Noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy -  JM; STEREO, 16:9
20:05 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Sylwester w TVP INFO; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:20 Sylwester w TVP INFO; STEREO, 16:9, Na żywo
00:35 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
01:00 Dla niesłyszących - Orędzie Noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy -  JM; STEREO, 16:9
01:07 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:55 Panorama Info; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:30 Prawdę mówiąc - Olgierd Łukasiewicz - odc. 176; magazyn; STEREO, 16:9
02:56 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
03:05 Światowiec - Karnawał w Bazylei; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9
03:32 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:40 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:09 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9
04:37 Piasek jest drapieżnikiem-Słowiński Park Narodowy -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Metro
6:00 Crash test Odcinek: 5
6:10 P.I.W.O. Odcinek: 4
7:00 Kolorowa łąka
7:10 Cywilizacja
7:30 Cywilizacja
7:40 Cywilizacja
8:00 Cywilizacja
8:10 Opowiadania Różowego Młyna
8:25 Zabójcza sześćdziesiątka Odcinek: 9
9:00 Po co nam Księżyc?
10:00 Niebezpieczne drogi Odcinek: 2 Sezon: 2
11:10 Wielkie projekty Odcinek: 5 Sezon: 8
12:10 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 5
12:35 Maluchem przez Afrykę Odcinek: 1
13:05 Maluchem przez Afrykę Odcinek: 2
13:35 30 minut Jamiego Odcinek: 7
14:05 30 minut Jamiego Odcinek: 8
14:30 P.I.W.O. Odcinek: 5
15:15 Dreamgirls
17:40 Rozgrywka
20:00 Gorączka sobotniej nocy
22:10 Dziecko Rosemary
0:40 Czwarty protokół
2:55 Złote przeboje na dobranoc

Zoom TV
6:00 Ezel Odcinek: 6
7:05 Pippi Langstrumpf Odcinek: 11
7:40 Pippi Langstrumpf Odcinek: 12
8:25 Śpiąca królewna
10:25 Magiczne kalosze
12:10 Wiedźmy Odcinek: 36
12:50 Wiedźmy Odcinek: 37
13:20 Wiedźmy Odcinek: 38
13:55 Wiedźmy Odcinek: 39
14:30 Gwiazdy Cejrowskiego Odcinek: 5
15:00 Cesar Millan na ratunek Odcinek: 2 Sezon: 3
16:00 Kosmos Odcinek: 8
17:00 Szlagierowo Odcinek: 10
18:00 Ezel Odcinek: 36
19:05 Ezel Odcinek: 37
20:00 Bernie
22:05 Zbrodnie przeszłości
23:55 Szlagierowo Odcinek: 10
0:55 Impreza na maxa
2:50 Szlagierowo Odcinek: 7
3:50 Szlagierowo Odcinek: 8
4:50 Szlagierowo Odcinek: 9
5:45 Moje miejsce, moja pasja

Nowa TV
6:00 Weekend z... Odcinek: 15
7:00 24 godziny online.pl Odcinek: 52
7:30 Tu i teraz Odcinek: 8
7:50 Ale o co chodzi? Odcinek: 8
8:10 Moda na sukces Odcinek: 6183
8:40 Moda na sukces Odcinek: 6184
9:20 Wielka draka w dżungli
11:20 Tom Sawyer i Huckleberry Finn
13:15 Świąteczne powroty
15:20 Nowa rewia kabaretowa Odcinek: 1
16:15 Nowa rewia kabaretowa Odcinek: 2
17:20 No limit Odcinek: 6 Sezon: 1
18:30 24 godziny online.pl Odcinek: 53
19:00 24 godziny online.pl
20:00 Sylwester 2016. Gwiazdy muzyki tanecznej w Nowa TV
1:00 Pociąg do Hollywood
2:45 Videomix Odcinek: 3
3:25 Dzika Polska: Wpłyń na wodę Odcinek: 3
3:55 Pod lupą Odcinek: 7 Sezon: 3
4:20 Pod lupą Odcinek: 8 Sezon: 3
4:45 Pod lupą Odcinek: 9 Sezon: 3
5:05 Pod lupą Odcinek: 10 Sezon: 3
5:30 Pod lupą Odcinek: 1 Sezon: 3

WP
6:05 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 7
7:00 Kobiety w czerni Odcinek: 20
8:00 Kobiety w czerni Odcinek: 21
9:00 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 7
10:00 #dzieńdobryWP 09:00 Odcinek: 7
11:00 Sześć sióstr Odcinek: 21
12:00 Sześć sióstr Odcinek: 22
13:05 Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy Odcinek: 6
14:00 World's Best Chefs Odcinek: 7
14:45 World's Best Chefs Odcinek: 8
15:25 World's Best Chefs Odcinek: 9
16:00 World's Best Chefs Odcinek: 10
16:40 Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy Odcinek: 7
17:45 Z pamiętnika położnej Odcinek: 7 Sezon: 2
18:50 #dziejesię 18:50 Odcinek: 9
19:00 Sylwester Wrocławski
20:15 Sylwester Wrocławski
21:20 Sylwester Wrocławski
22:25 Sylwester Wrocławski
23:40 Sylwester Wrocławski
1:00 Connected - połączeni Odcinek: 23
2:05 #dzieńdobryWP 09:00 Odcinek: 19
2:50 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 19
3:45 #dzieńdobryWP 09:00 Odcinek: 20
4:40 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 20

4fun.tv
6:00 4fun budzi ludzi
9:00 Najwięcej muzyki na godzinę
11:00 Chcesz? Masz!
12:00 Zawsze najlepsza muzyka
14:00 Hop Bęc - hit roku
16:00 Najwięcej muzyki na godzinę
18:00 Sylwester 4fun
2:00 Najwięcej imprezy na godzinę

Stars.TV
8:00 Best karaoke
9:00 Best hits
10:00 Best 80's
11:00 Best 90's
12:00 Best ballads
13:00 Best hits
14:00 Best 80's
15:00 Best 90's
16:00 Best hits
17:00 Best 80's
18:00 Best 90's
19:00 Best hits
20:00 Best party classic
22:00 Best party 90's
0:00 Top 100 party hits

VOX Music TV
00:00 W Rytmie Nocy
08:00 W Rytmie Hitów
10:00 Jest Impreza
10:05 W Rytmie Hitów
11:00 Best Lista Top 20 VOX Music TV
12:00 Miszyn Faszyn
12:30 Jest Impreza
12:35 Miszyn Faszyn
13:00 W Rytmie Hitów
14:00 Video Mix - Marek Sierocki
15:00 Lista Przebojów 1.0 - Polska Dziesiątka Hitów
15:30 W Rytmie Hitów
16:00 Jest Impreza
16:05 Hit Na Drogę
17:00 Best Lista Top 20 VOX Music TV
18:00 VOX Dance Impreza

Mango 24
6:00 Mango to wygoda kupowania w Twoim domu
23:30 Blok programów erotycznych
1:40 Mango to wygoda kupowania w Twoim domu

Tele 5
5:50 Nieźle kliknięci
6:45 Dolce Vita
7:45 Telezakupy
9:35 Nieźle kliknięci
10:40 Telezakupy
10:55 Syberia Odcinek: 1
11:50 Eliksir miłości
13:50 Na osi
14:30 Nieźle kliknięci
15:05 Królowie podwodnego nieba Odcinek: 5
15:35 Nieźle kliknięci
15:50 Republika Doyle'ów Odcinek: 13 Sezon: 2
16:50 SAF3 - oddział ratunkowy Odcinek: 8
17:50 Operacje specjalne NAVY Seals Odcinek: 3
18:50 Wojna z mafią Odcinek: 7
20:00 Śmiertelny pocałunek
21:50 Extra mocne light
22:30 Ostatnia ofiara
0:10 Gorace piękności
0:45 Mega Mix
1:50 Telezakupy
5:00 Nocny patrol

TV Polonia
05:40 Barwy szczęścia - odc. 1517 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Barwy szczęścia - odc. 1518 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Barwy szczęścia - odc. 1519 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Prawdziwie magiczny sklep; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Eska Music Awards 2016 - skrót 11; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Ojciec Mateusz - odc. 199 - Manuela (Ojciec Mateusz XV odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Na dobre i na złe - odc. 650 - Różnica zdań -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Night of the Proms - (1); koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Okrasa łamie przepisy - Polskie ryby w polskim winie -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Most do Polski; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Kulturalni PL - (332); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (330); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Koniec świata u Nowaków; spektakl teatralny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 ABBA; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Podróże na burzowej chmurze - Kawa Babujagi, odc. 1 -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Orędzie Noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Mała wielka miłość - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Eska Music Awards 2016 - skrót 11; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Dzień jak co dzień - Cóż to był za bal; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
22:30 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
22:50 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
23:10 Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Nowy Rok 2017 powitamy w Zakopanem podczas wspólnej zabawy z widzami całej Polski.
23:30 Hity 2016; teledysk; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Sylwester z Dwójką - Zakopane 2016; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
02:05 Dobranocka za oceanem - Podróże na burzowej chmurze - Kawa Babujagi, odc. 1 -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:45 Orędzie Noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
02:50 Sport; STEREO, 16:9
02:58 Pogoda; STEREO, 16:9
03:05 Mała wielka miłość - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Eska Music Awards 2016 - skrót 11; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Szopka w muzeum; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Night of the Proms - (2); koncert; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 W karnawałowym rytmie; Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Gwiezdny karnawał Jedynki; Dla małoletnich od lat 12; Marek Sierocki zaprasza na Gwiezdny Karnawał Jedynki. Muzyczne spotkanie z ulubionymi gwiazdami i ukochanymi przebojami. W tym odcinku największe hity Kombii.
06:55 Zakończenie programu

TVP HD
06:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (88) Kopalnia złota -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Okrasa łamie przepisy - Wigilijne tradycje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Ja to mam szczęście! - odc. 49 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:15 Ja to mam szczęście! - odc. 50 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Rodzinka.pl - odc. 138 "Nowocześni dziadkowie" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Rodzinka.pl - odc. 139 "Tu są dzieci!!!" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Rodzinka.pl - odc. 140 "Lepiej nie wiedzieć" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Alternatywy 4 - odc. 9/9 - Upadek -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Stawka większa niż życie - odc. 1/18 - Wiem, kim jesteś -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Stanisław Mikulski, Janina Borońska, Mieczysław Stoor, Krzysztof Chamiec, Andrzej May, Alicja Zommer, Seweryn Butrym, Wiktor Nanowski; Dla małoletnich od lat 7
13:05 Rodzinka.pl - odc. 174 "Nie chcę być babcią" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Rodzinka.pl - odc. 175 "Zarządzanie kryzysowe" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Ja to mam szczęście! - odc. 30 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
14:40 Ja to mam szczęście! - odc. 31 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
15:15 M jak miłość - odc. 1262 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 M jak miłość - odc. 1263 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Hit Hit Hurra! - /3/; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 7
18:35 Bake off - Ale ciacho! - (3); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Bake off - Ale przepis - (3); Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Ranczo - odc. 109 (seria IX, odc. 5) - Potęga mediów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:50 Ranczo - odc. 110 (seria IX, odc. 6) - Boska cząstka -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Rocky (Rocky) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA (1976); reż.:John Avildsen; wyk.:Sylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Rocky 2 (Rocky 2) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA (1979); reż.:Sylvester Stallone; wyk.:Sylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young; Dla małoletnich od lat 16
02:05 Nowe imperium (Final Inquiry); film fabularny kraj prod.Włochy, USA, Hiszpania (2006); reż.:Giulio Base; wyk.:Daniele Liotti, Monica Cruz, Hristo Shopov, Dolph Lundgren; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Fuks -  txt. str. 777; komedia sensacyjna kraj prod.POLSKA (1999); reż.:Maciej Dutkiewicz; wyk.:Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency, Stanisława Celińska, Tomasz Dedek, Gabriela Kownacka, Dariusz Kordek; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Na sygnale - odc. 40 "Ryzyko zawodowe" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:15 TELEZAKUPY
06:50 Czterdziestolatek - odc. 16/21 - Gdzie byłaś, czyli Szekspir -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:50 Czterdziestolatek - odc. 17/21 - Cwana bestia, czyli kryształ -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:50 Komisarz Alex - odc. 80 (seria VII, odc. 2) - Zakładniczka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Komisarz Alex - tajemnice filmowego planu; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Ranczo - odc. 113 (seria IX, odc. 9) - Konie trojańskie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Ranczo - odc. 114 (seria IX, odc. 10) - Zamrożony kapitał -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Rodzinka.pl - odc. 123 "Podróż" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Rodzinka.pl - odc. 124 "Niebezpieczne sporty" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Rodzinka.pl - odc. 125 "Pasje" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Asterix i Obelix kontra Cezar (Asterix et Obelix contre Cesar) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Francja, Niemcy, Włochy (1999); Dla małoletnich od lat 7
15:20 Ranczo - odc. 115 (seria IX, odc. 11) - Brzytwa dla tonącego -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ranczo - odc. 116 (seria IX, odc. 12) - Grzechy miłości -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Ranczo - odc. 117 (seria IX, odc. 13) - Złoty róg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Asterix i Obelix: Misja Kleopatra (Asterix et Obelix: Mission Cleopatre) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Francja, Niemcy (2002); Dla małoletnich od lat 7
20:15 Ojciec Mateusz - odc. 58 (seria V, odc. 2) - Powódź -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Ojciec Mateusz - odc. 59 (seria V, odc. 3) - Kryminał -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Ranczo - odc. 118 (seria X, odc. 1) - Kto tu rządzi -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Ranczo - odc. 119 (seria X, odc. 2) - Partyzancka dola -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Randka w ciemno -  txt. str. 777; komedia kraj prod.POLSKA (2009); reż.:Wojciech Wójcik; wyk.:Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Lesław Żurek, Anna Dereszowska, Zbigniew Zamachowski, Bogusław Linda, Tomasz Kot, Danuta Stenka, Krystyna Tkacz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:25 13 Dzielnica - Ultimatum (Banlieue 13 - Ultimatum) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.Francja (2009); reż.:Patrick Alessandrin; wyk.:David Belle, Philippe Torreton, Cyril Raffaelli; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Komisja morderstw - odc. 12/12 - Natura zła -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
04:00 Rodzinka.pl - odc. 126 "Rodzinna manipulacja" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Rodzinka.pl - odc. 127 "Kryzys" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Rodzinka.pl - odc. 128 "Używki są dla mądrych" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:55 Hokej na lodzie - Puchar Polski: FINAŁ; STEREO, 16:9
10:05 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - 3 miejsce (Turniej Mubadala World Tennis Championships - 3 miejsce) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ (Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
14:10 Rio, miasto bez Boga; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Rok pełen wydarzeń sportowych - Lekka atletyka + tenis; STEREO, 16:9
15:15 IO Rio 2016 - Polskie medale; relacja; STEREO, 16:9
16:55 MŚ w kolarstwie - Doha 2016; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Łyżwiarstwo figurowe - Finał Grand Prix: Marsylia 2016 - program dowolny par tanecznych; STEREO, 16:9
19:00 Hokej na lodzie - NHL: New Jersey Devils - Washington Capitals (NHL: New Jersey Devils - Washington Capitals) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
21:45 Łyżwiarstwo figurowe - Finał Grand Prix: Marsylia 2016 - program dowolny par sportowych; STEREO, 16:9
22:45 Przeżyjmy to jeszcze raz - wydarzenia sportowe 2016; magazyn; STEREO, 16:9
23:45 Łyżwiarstwo figurowe - Finał Grand Prix: Marsylia 2016 - GALA; STEREO, 16:9
01:40 Złoty wiek; reportaż; STEREO, 16:9
02:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.