FANDOM


TVP 1 HD
04:05 Klan - odc. 3231 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Klan - odc. 3232 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Kopalnie Króla Salomona cz. 2 (King Solomon's Mines ep. 2) -  txt. str. 777; film przygodowy kraj prod.USA, Niemcy (2004); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (371); Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Ziarno - Dom na skale; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Weterynarze z sercem - /30/; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Długie łodzie Wikingów (The Long Ships); film przygodowy kraj prod.Wielka Brytania, JUGOSŁAWIA (1963); reż.:Jack Cardiff; wyk.:Richard Widmark, Sydney Poitiers, Colin Blakely, Russ Tamblyn; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:55 BBC w Jedynce -  Życie w powietrzu. Wbrew grawitacji (Life in the Air. Defying Gravity) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:James Brickell; Dla małoletnich od lat 7
13:55 Nie wierzcie bliźniaczkom (Parent Trap, The); komedia kraj prod.USA (1997); reż.:Nancy Meyers, Charles Shyer; wyk.:Dennis Quaid, John Goodman, Jim Broadbent; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Sportowe podsumowanie roku; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:30 Rolnik szuka żony seria IV - Odc. 13 wydanie specjalne; reality show; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Jaka to melodia? - odc. 3709; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Orędzie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:15 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu (All Roads Lead to Rome) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2015); reż.:Emma Lemhagen; wyk.:Sarah Jessica Parker, Rosie Day, Raoul Bova, Claudia Cardinale; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Step up - Taniec zmysłów (Step up); film obyczajowy kraj prod.USA (2006); reż.:Anne Fletscher; wyk.:Channing Tatum, Jeanna Dewan Tatum, Demaine Radcliff, Rachel Griffiths; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Sylwester marzeń z Dwójką - życzenia z Zakopanego; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
00:15 De - Lovely - życie jak piosenka (De - Lovely); film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania, USA (2004); reż.:Irvin Winkler; wyk.:Kevin Kline, Ashley Judd, Jonathan Pryce; Dla małoletnich od lat 12
02:30 The Walk. Sięgając chmur. (Walk, The) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.USA (2015); Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:20 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Gwiazdka z nieba -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Rodzinka.pl - odc. 144 "Rodzicem być!" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1337 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Gwiazdy w południe - Pół żartem, pół serio (Some Like It Hot) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (1959); reż.:Billy Wilder; wyk.:Tony Curtis, Jack Lemmon, Marylin Monroe, Edward G. Robinson, Billy Gray; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Luis Fonsi - gwiazda Sylwestra Marzeń z Dwójką; rozmowa; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 2423; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Koło fortuny - odc. 100 ed. 3; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Mumia powraca (Mummy Returns) -  txt. str. 777; film przygodowy kraj prod.USA (2001); reż.:Stephen Sommers; wyk.:Brendan Fraser, Rachel Weisz, John Hannah, Arnold Vosloo, Freddie Boath; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Rajd Dakar 2018 - odc. 4; felieton; STEREO, 16:9
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Neo - Nówka i przyjaciele - problemy Świętego Mikołaja; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Sylwester Marzeń z Dwójką - Zakopane 2017; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
02:10 Mariolka Prawdę ci powie (1); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Mariolka Prawdę ci powie (2); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Neo - Nówka i przyjaciele - problemy Świętego Mikołaja; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP 3
06:55 Gra Augusta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:15 Pogoda - 31.12 - 1; STEREO, 16:9
07:20 Nożem i widelcem - odc. 107) - Filetowane pomarańcze z winem musującym, polędwiczki z parówkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 1200 Muzeów odc. 23 - Muzea rzemieślnicze; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Rolnik szuka żony seria IV - odc. 5; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Transmisja Mszy Świętej - Uroczysta Msza św. z katedry Opolskiej; transmisja; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Jak to działa - odc. 110 Kulisy telewizji i radia; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Pod Tatrami  - Zimowe atrakcje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Anna German prawdziwe życie. (Anna German); film dokumentalny kraj prod.Rosja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Cena wojennego sukcesu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Pogoda - 31.12 - 2; STEREO, 16:9
13:40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Pestka; melodramat; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Czerwone Gitary i pół wieku; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 Mistrz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Cała Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
22:25 Cała Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
23:35 Cała Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
23:55 Cała Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
00:35 Cała Polska wita Nowy Rok; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
01:00 Pod Tatrami  - Zimowe atrakcje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Pestka; melodramat; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Pod Tatrami  - Zimowe atrakcje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Nożem i widelcem - odc. 107) - Filetowane pomarańcze z winem musującym, polędwiczki z parówkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Anna German prawdziwe życie. (Anna German); film dokumentalny kraj prod.Rosja (2006); Dla małoletnich od lat 12
04:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Cena wojennego sukcesu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:30 Gra Augusta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:45 1200 Muzeów odc. 23 - Muzea rzemieślnicze; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Pod Tatrami  - Zimowe atrakcje; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Nożem i widelcem - odc. 107) - Filetowane pomarańcze z winem musującym, polędwiczki z parówkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Jak to działa - odc. 110 Kulisy telewizji i radia; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie programu

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:40 My3 (16) - program dla dzieci
8:10 Jeźdźcy smoków na końcu świata (25) - serial animowany
8:40 Jeźdźcy smoków na końcu świata (26) - serial animowany
9:05 Przygoda w Paryżu - film animowany, Francja 2011
11:00 Super Tata - komedia, USA 1999
13:00 Wall-E - film animowany, USA 2008
15:10 Życie Pi - dramat przygodowy, Tajwan/Wielka Brytania/USA 2012
17:50 Nasz nowy dom (86) - reality show
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - magazyn informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (50) - serial komediowy
20:00 Sylwestrowa Moc Przebojów 2017 - koncert
1:00 Roztańczony PGE Narodowy na bis - koncert
3:00 Polsat SuperHit Festiwal 2015: Beata i Bajm Jakich Nie Znacie - koncert
4:00 Polsat SuperHit Festiwal 2016: Lady Pank - "Tacy sami od 35 lat" - koncert

TVN
5:30 Uwaga! - magazyn reporterów
5:50 Mango - telezakupy
8:00 Nowa Maja w ogrodzie (10) - magazyn ogrodniczy
8:30 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:00 Remont razem - program rozrywkowy
11:55 Co za tydzień - magazyn informacyjny
12:25 Drzewo marzeń (2) - reality show
13:25 Pyszne Peru - film dokumentalny, Polska 2016
14:25 Warszawa - Stolica Sylwestra 2017 - film, Polska 2017
14:30 Jak przeżyć święta - komedia romantyczna, USA 2004
16:25 Warszawa - Stolica Sylwestra 2017 - film, Polska 2017
16:30 Kraina jutra - film fantasy, Hiszpania/USA 2015
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Sport - magazyn sportowy
19:35 Pogoda - magazyn informacyjny
19:40 Raport smogowy - wiem, czym oddycham (48) - cykl reportaży
19:45 Warszawa - Stolica Sylwestra 2017 - widowisko
1:00 Gorąca laska - komedia, USA 2002
2:55 Zapłata - thriller SF, USA 2003
5:05 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
6:00 Klub przyjaciół Myszki Miki (34) - serial animowany
6:35 Klub przyjaciół Myszki Miki (35) - serial animowany
7:05 Kaczor Donald przedstawia (59) - serial animowany
7:40 Kaczor Donald przedstawia (60) - serial animowany
8:05 Mój tata Scrooge - film familijny, Kanada 2014
10:00 Galileo (631) - program popularnonaukowy
11:00 Galileo (632) - program popularnonaukowy
12:00 Syn Różowej Pantery - komedia kryminalna, Włochy/USA 1993
13:55 Kuloodporny - film sensacyjny, USA 2003
16:15 K-19 - dramat sensacyjny, Kanada/Niemcy/Wielka Brytania/USA 2002
19:00 Galileo (633) - program popularnonaukowy
20:00 Wakacje z rekinami - horror, USA 2016
21:50 Diamentowe psy - film sensacyjny, Kanada/Chiny 2007
23:50 Gdy zapada zmrok - thriller, Australia/USA 2003
1:35 Najdziwniejsze zwierzęta świata 2 (4) - serial przyrodniczy
2:45 Interwencja - magazyn reporterów
3:00 Disco Polo Life - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Puls
6:00 Niesamowite!: Dobry uczynek (2) - serial dokumentalny
6:30 Niesamowite!: Drugie dno (3) - serial dokumentalny
7:00 Allo, allo! 3 (1) - serial komediowy
7:45 Allo, allo! 3 (2) - serial komediowy
8:30 Allo, allo! 3 (3) - serial komediowy
9:20 Allo, allo! 3 (4) - serial komediowy
10:20 Doktor Proktor i wanna czasu - film familijny, Niemcy/Norwegia 2015
12:05 Na psa urok - film familijny, USA 2006
13:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Jorinde i Joringel - baśń filmowa, Niemcy 2011
14:55 Ace Ventura: Zew natury - komedia, USA 1995
16:40 19. Mazurska Noc Kabaretowa (1) - program rozrywkowy
17:30 19. Mazurska Noc Kabaretowa (2) - program rozrywkowy
18:15 19. Mazurska Noc Kabaretowa (3) - program rozrywkowy
19:10 19. Mazurska Noc Kabaretowa (4) - program rozrywkowy
20:00 Niedziela z gwiazdami: Polowanie na drużbów - komedia, USA 2015
21:50 Aniołki Charliego - film sensacyjny, Niemcy/USA 2000
23:35 Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość - film sensacyjny, USA 2003
1:40 Zobacz to!: Ale numer! (33) - program rozrywkowy
2:05 Allo, allo! 7 (1) - serial komediowy
2:45 Allo, allo! 7 (2) - serial komediowy
3:15 Taki jest świat 3 (39) - program informacyjny
3:55 Na jedwabnym szlaku: Huang He - Żółta Rzeka (1/10) - serial dokumentalny
4:15 Na jedwabnym szlaku: Punkt zero (2/10) - serial dokumentalny
4:40 Na jedwabnym szlaku: Moja chińska muzyka (3/10) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (8) - program kulinarny
5:35 Menu na miarę (9) - program kulinarny

TVN 7
5:35 Ukryta prawda (112) - serial paradokumentalny
6:40 Mango - telezakupy
8:45 Dwóch i pół 11 (1/22) - serial komediowy
9:15 Dwóch i pół 11 (2) - serial komediowy
9:45 Dwóch i pół 11 (3) - serial komediowy
10:20 Brzydula (210) - serial komediowy
10:55 Brzydula (211) - serial komediowy
11:30 Brzydula (212) - serial komediowy
12:00 Czarny źrebak - film przygodowy, USA 2003
13:00 Drużyna specjalnej troski - komedia, USA 2005
15:30 Święta z zaskoczenia - dramat obyczajowy, Kanada/USA 2013
17:10 Pewnego razu w czasie Wigilii - film familijny, USA 2014
19:00 Miłość, szmaragd i krokodyl - film przygodowy, USA 1984
21:15 Superseans: Klejnot Nilu - film przygodowy, USA 1985
23:30 Moja wielka grecka wycieczka - komedia romantyczna, Hiszpania/USA 2009
1:40 Zaginiony w akcji 3 - dramat sensacyjny, USA 1988
3:45 Druga strona medalu: Krzysztof Krauze (3) - talk-show
4:15 Druga strona medalu: Karol Bielecki (4) - talk-show
4:45 Druga strona medalu: Henryka Krzywonos (5) - talk-show
5:15 Zakończenie programu

Puls 2
5:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Miasteczko w Teksasie (5) - serial dokumentalny
6:10 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Koniec świata (6) - serial dokumentalny
6:45 Wicher - film familijny, Niemcy 2013
8:40 Benek rozrabiaka - film familijny, Holandia 2011
10:25 Balto - film animowany, USA 1995
11:45 Łowcy smoków - film animowany, Luksemburg/Francja/Niemcy 2008
13:20 Pocahontas - film animowany, USA 1995
14:45 Zemsta frajerów - następne pokolenie - komedia, USA 1992
16:20 Milion na Gwiazdkę - komedia obyczajowa, Kanada/USA 2007
18:05 Gwiezdne wrota: Arka Prawdy - film SF, Kanada/USA 2008
20:00 Gwiezdne wrota: Continuum - film SF, Kanada/USA 2008
21:50 Cierń - thriller, USA 2008
23:15 Kolonia - horror SF, Kanada 2013
1:10 Niesamowite!: Szczęśliwa wdowa (22) - serial dokumentalny
1:55 Niesamowite!: Czy ja to wszystko zrobiłem? (23) - serial dokumentalny
2:20 Niesamowite!: Bezdomny Zenek (24) - serial dokumentalny
3:00 JRG w akcji (10) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (10) - program lifestylowy
3:50 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada kurpiowska - miód kurpiowski (1/10) - serial dokumentalny
4:15 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada wędkarska - karp zatorski (2/10) - serial dokumentalny
4:40 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada tatarska: Pierekaczewnik (3/10) - serial dokumentalny
5:10 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski (4/10) - serial dokumentalny
5:35 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada myśliwska (5/10) - serial dokumentalny

TV 6
6:00 V.I.P. (22) - serial sensacyjny
7:00 Benny Hill (1) - program rozrywkowy
7:30 Benny Hill (4) - program rozrywkowy
8:00 Galileo (621) - program popularnonaukowy
9:10 Klub przyjaciół Myszki Miki (30) - serial animowany
9:40 Klub przyjaciół Myszki Miki (31) - serial animowany
10:05 Kobiety Biblii - serial fabularny
11:50 Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel - film animowany, USA 2008
13:25 Kacze opowieści (47) - serial animowany
13:55 Kacze opowieści (48) - serial animowany
14:25 Podwodni łowcy (5) - serial dokumentalny
15:25 Przygody Merlina (5) - serial fantasy
16:25 Przygody Merlina (6) - serial fantasy
17:30 Wielki Mistrz - film sensacyjny, Hongkong/Chiny 2013
20:00 Włatcy móch: Rzułta koszulka i śrubowkręt (79) - serial animowany
20:30 Włatcy móch: Łospa Wieczna (80) - serial animowany
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (2) - serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (3) - serial kryminalny
23:00 Eksperyment SS - horror, Wielka Brytania 2008
0:55 Nimfa - horror, Serbia 2014
2:55 Braterstwo broni - dramat wojenny, Korea Południowa 2004

Super Polsat
6:00 2XL (6) - serial obyczajowy
7:00 Wyluzuj, Scooby-Doo (23) - serial animowany
7:30 Wyluzuj, Scooby-Doo (15) - serial animowany
7:55 Wyluzuj, Scooby-Doo (16) - serial animowany
8:35 Szatan z siódmej klasy - film przygodowy, Polska 1960
10:55 SuperLudzie (12) - serial dokumentalny
11:30 Kochanice króla - dramat historyczny, Wielka Brytania/USA 2008
13:50 Świat według Kiepskich (279) - serial komediowy
14:50 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
16:35 Atleci - magazyn sportowy
17:00 Świat według Kiepskich - serial komediowy
17:30 Świat według Kiepskich - serial komediowy
18:05 Poszukiwany, poszukiwana - komedia, Polska 1972
20:00 Obóz integracyjny - komedia sensacyjna, Portoryko/Wielka Brytania/USA 2013
22:00 Wieczny student 3 - komedia, USA 2009
0:10 Supermarket - thriller, Polska 2012
2:00 25 lat Polsatu - Gala z Teatru Wielkiego - widowisko
4:30 Nasz nowy dom (53) - reality show

Eska TV
6:00 Zranione uczucia
8:00 Dzień dobry
9:00 Hity na czasie
10:00 Będę grał w grę
10:30 Mobmania
11:00 Bywanie na dywanie
11:30 Hity na czasie
12:00 Sylwester z Eska TV
20:00 Prognoza pogody
20:05 Sylwester z Eska TV
23:00 Prognoza pogody
23:05 Sylwester z Eska TV
4:00 Polska noc

TTV
5:10 10 zadań specjalnych Michela Morana 2 (9) - program rozrywkowy
5:40 Express - program informacyjny
6:00 Martyna i kobiety świata: Święte - przeklęte (6) - serial dokumentalny
7:00 DeFacto 6 (7/12) - program popularnonaukowy
7:30 DeFacto 7 (7) - program popularnonaukowy
8:00 Najdroższe prezenty świata - film dokumentalny
9:00 Gogglebox. Przed telewizorem 7 (10) - program rozrywkowy
9:45 Express - program informacyjny
10:00 Pogoda - program informacyjny
10:05 Kossakowski. Być jak... (6/9) - program rozrywkowy
10:50 Pierwszy raz za granicą... 2 (4) - serial fabularno-dokumentalny
11:35 Damy i wieśniaczki. PL (10-ost.) - serial fabularno-dokumentalny
12:35 Damy i wieśniaczki. Za granicą (4) - serial fabularno-dokumentalny
13:35 Królowe życia 3 (11) - serial fabularno-dokumentalny
14:15 Druga twarz (1) - program rozrywkowy
15:00 Gogglebox. Przed telewizorem 7 (6) - program rozrywkowy
15:45 Express - program informacyjny
16:00 Pogoda - program informacyjny
16:05 Damy i wieśniaczki. PL (7/10) - serial fabularno-dokumentalny
17:15 Kossakowski. Inicjacja 4 (4/12) - serial dokumentalny
17:45 Express - program informacyjny
18:00 Pogoda - program informacyjny
18:05 Pierwszy raz za granicą... 2 (4) - serial fabularno-dokumentalny
18:50 Usterka 8 (12-ost.) - serial fabularno-dokumentalny
19:20 Usterka 9 (1) - serial fabularno-dokumentalny
19:45 Express - program informacyjny
20:00 Pogoda - program informacyjny
20:05 Dżentelmeni i wieśniacy (5) - serial fabularno-dokumentalny
21:00 Express - program informacyjny
21:30 Druga twarz (6) - program rozrywkowy
22:10 Królowe życia 2 (9) - serial fabularno-dokumentalny
22:55 Królowe życia. Extra (1) - serial fabularno-dokumentalny
23:25 Królowe życia. Extra (2) - serial fabularno-dokumentalny
23:55 Królowe życia (4/8) - serial fabularno-dokumentalny
0:35 Królowe życia (6/8) - serial fabularno-dokumentalny
1:15 Damy i wieśniaczki. Za granicą (4) - serial fabularno-dokumentalny
2:15 Express. Podsumowanie 2017 - program informacyjny
2:45 Kossakowski. Być jak... (6/9) - program rozrywkowy
3:30 Druga twarz (2) - program rozrywkowy
4:25 Gogglebox. Przed telewizorem 7 (10) - program rozrywkowy
5:05 Zakończenie programu

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Hit dnia
7:05 Disco Landia - nutki do pobudki
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
9:00 Hit dnia
9:10 Weekend w Polo tv
10:00 Hit dnia
10:05 Weekend w Polo tv
10:20 Disco Relax
11:20 Dance w Polo tv
12:00 Smaki dnia
12:23 Szalone lata 90.
13:00 Weekend z...
13:14 Szalone lata 90.
14:00 Weekend z...
14:15 Dance w Polo tv
14:30 Disco Polo Live
15:20 Weekend z...
15:35 Disco gary, czyli rodzinne pary Odcinek: 7 Sezon: 1
16:46 Dance w Polo tv
17:15 Miłość w rytmie disco Odcinek: 21 Sezon: 2
18:23 Miłość w rytmie disco Odcinek: 22 Sezon: 2
19:00 Prognoza pogody
19:05 Vipo Disco Polo Hity
19:55 Prognoza pogody
20:00 Sylwester w Polo tv
0:50 Sylwestrowa noc w Polo TV!

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy - program muzyczny
7:00 Cimarron Strip: Podróż (1) - western, USA 1968
8:30 Zakręcone (14) - serial komediowy
9:00 Pierwsza miłość (2591) - serial obyczajowy
9:40 Pierwsza miłość (2592) - serial obyczajowy
10:25 Pierwsza miłość (2593) - serial obyczajowy
11:05 Pierwsza miłość (2594) - serial obyczajowy
11:45 Na rybę: Sanowy pstrąg (10) - magazyn wędkarski
12:05 Małolaty: Lodowisko (29) - serial paradokumentalny
13:05 Małolaty: Fatalne zauroczenie (30) - serial paradokumentalny
14:05 Małolaty: Na bogato (31) - serial paradokumentalny
15:05 Świat według Kiepskich: Złoty Pociąg (505) - serial komediowy
15:35 Świat według Kiepskich: Wysokie obcasy (507) - serial komediowy
16:05 Świat według Kiepskich: Lalka (509) - serial komediowy
16:30 Świat według Kiepskich: Okruchy pamięci (511) - serial komediowy
17:00 Słoiki: Niechciane dziecko (18) - serial paradokumentalny
18:00 Słoiki: Interes życia (19) - serial paradokumentalny
19:05 Przewodnik po przyjaźni Berta i Arniego - komedia, USA 2013
21:00 Plebs (5) - serial komediowy
21:30 Plebs (6) - serial komediowy
22:00 Świat według Kiepskich: Goście wieczerzy pańskiej (415) - serial komediowy
22:30 Świat według Kiepskich: Krótki film o męskości (416) - serial komediowy
23:05 Człowiek, który miał szczęście do pecha - komediodramat, USA 2009
1:00 Plebs (5) - serial komediowy
1:30 Plebs (6) - serial komediowy
2:00 Małolaty: Przyjaźń na śmierć i życie (28) - serial paradokumentalny
3:00 Na rybę: Szwedzki szczupak (11) - magazyn wędkarski
3:30 Czas na kulturę (6) - program kulturalny
4:00 Disco gramy - program muzyczny
5:00 Disco gramy - program muzyczny

TV Trwam
6:00 Rękopis błogosławionych - film dokumentalny, USA 2010
7:45 Ocalić od zapomnienia - cykl felietonów
7:50 Kolory świętości: Święty Sylwester - serial dokumentalny
7:55 Świat w obrazach - program informacyjny
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:05 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
8:25 Święty na każdy dzień
8:30 Z Parlamentu Europejskiego - program publicystyczny
9:00 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mieczysław Ryba - cykl felietonów
9:10 Spotkanie z Magdą Buczek - program religijny dla dzieci
9:15 Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza - program religijny
9:30 Msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
10:35 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela" - magazyn informacyjny
10:40 Śladami apostoła Pawła (2) - serial dokumentalny
11:30 Największy Dar (1) - reportaż
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem - transmisja z Watykanu
12:20 Wieś - to też Polska - program rolniczy
13:30 Papież Polak do rodaków - program religijny
14:10 Kędyż go szukać, czyli pastorałki z gwiazdami - koncert
14:55 Święty na każdy dzień
15:00 Inna Teresa - film dokumentalny, Francja 2015
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Koncert życzeń - program muzyczny
17:00 Transmisja Nieszporów z Bazyliki Watykańskiej - program religijny
18:30 "Święta Noc". Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny - koncert
19:30 Brat Ogień: Boże Narodzenie - serial animowany, Włochy/Wielka Brytania 2003
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mirosław Piotrowski - cykl felietonów
21:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Procesja dziejów - program edukacyjny
22:00 51. Festiwal im. Jana Kiepury "Aria dla Krynicy" (1) - koncert
23:00 51. Festiwal im. Jana Kiepury "Aria dla Krynicy" (2) - koncert
0:00 Programy powtórkowe

Stopklatka TV
6:00 Na planie: Hobbit: Bitwa pięciu armii', 'Hitchcock' - magazyn filmowy
6:20 Prywatna historia kina (16) - magazyn kulturalny
6:50 Komisarz Rex 4: Niebezpieczna namiętność (50) - serial kryminalny
7:50 Komisarz Rex 4: Zrabowane szczęście (51) - serial kryminalny
8:50 Poirot: Wigilia Wszystkich Świętych - dramat kryminalny, Wielka Brytania 2010
10:45 Projekt: Dinozaur - film przygodowy, Wielka Brytania 2012
12:30 Moja dziewczyna 2 - komedia, USA 1994
14:30 Randka w ciemno - komedia romantyczna, USA 1987
16:30 Jeden bilet na dwóch - komedia, USA 1987
18:25 Mrówki w samolocie - thriller, Kanada 2007
20:00 Seksmisja - komedia SF, Polska 1983
22:40 Obcy 3 - horror SF, USA 1992
1:00 Zack i Miri kręcą porno - komedia romantyczna, USA 2008
3:05 Oni - horror, USA 1998
5:15 Bracia De Smet - film krótkometrażowy, Belgia 2014
5:35 Kolejność - film krótkometrażowy, Hiszpania 2014
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV
6:00 Mossad 101 (13) - serial sensacyjny
6:50 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:55 Skandaliczny magazyn historyczny (10) - magazyn
7:20 Skandaliczny magazyn historyczny (11) - magazyn
7:45 1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć: Arkadia - ogród sentymentalny (6) - magazyn turystyczny
8:05 Sąsiedzi: Warsztat (12) - serial animowany
8:15 Sąsiedzi: Puzzle (7) - serial animowany
8:30 Sąsiedzi: Modelarze (76) - serial animowany
8:40 Sąsiedzi: Urodzeni sportowcy (26) - serial animowany
8:55 Sąsiedzi: Fotel na biegunach (14) - serial animowany
9:00 Sąsiedzi: Dywan (13) - serial animowany
9:25 Człowiek kontra lew - film dokumentalny
10:20 Imprezowe zwierzaki - film dokumentalny, Francja 2012
11:20 Ludzkość - historia nas wszystkich (10) - serial dokumentalny
12:15 Sama prawda (2) - serial dokumentalny
13:20 Wojny magazynowe (31) - reality show
13:40 Wojny magazynowe (32) - reality show
14:00 Wojny magazynowe (33) - reality show
14:20 Wojny magazynowe (34) - reality show
15:15 Kryptonim szef (12) - serial dokumentalny
16:05 Poszukiwacze złota: Problemy finansowe (6) - serial dokumentalny
17:05 Na lodowym szlaku (15) - reality show
18:00 Najlepsze maszyny bojowe: Rewolucjoniści (10) - serial dokumentalny
19:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy (2) - serial dokumentalny
20:00 Uliczne eksperymenty: Mistrz wybuchów (1) - serial dokumentalny
20:30 Uliczne eksperymenty: Zniszcz i spal! (2) - serial dokumentalny
21:00 Uliczne eksperymenty: Pozytywny szok (3) - serial dokumentalny
21:25 Uliczne eksperymenty: Strach i podziw (4) - serial dokumentalny
21:55 Prognoza pogody - magazyn informacyjny
22:00 Uliczne eksperymenty: Klej, odrzutowe buty i hot dogi (5) - serial dokumentalny
22:20 Uliczne eksperymenty: Na pełnym gazie (6) - serial dokumentalny
22:50 Uliczne eksperymenty: Wstrząsające wnioski (7) - serial dokumentalny
23:20 Uliczne eksperymenty: Szybkowar (8) - serial dokumentalny
23:50 Prognoza pogody - magazyn informacyjny
23:55 Wojny magazynowe (1) - reality show
0:10 Wojny magazynowe (2) - reality show
0:45 Wojny magazynowe (3) - reality show
1:20 Wojny magazynowe (4) - reality show
1:40 Wojny magazynowe (5) - reality show
2:00 Wojny magazynowe (6) - reality show
2:20 Wojny magazynowe (7) - reality show
2:45 Wojny magazynowe (8) - reality show
3:05 Wojny magazynowe (9) - reality show
3:30 Wojny magazynowe (10) - reality show
3:50 Wojny magazynowe (11) - reality show
4:15 Wojny magazynowe (12) - reality show
4:35 Wojny magazynowe (13) - reality show
4:55 Wojny magazynowe (14) - reality show
5:15 Wojny magazynowe (15) - reality show
5:35 Wojny magazynowe (16) - reality show

TVP ABC
05:10 Nela Mała Reporterka - odc. 69 Renifer o imieniu Płatek śniegu -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Smerfy - Duch Dudziarza, odc. 246 (Phantom Bagpiper); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Na stokach Kilimandżaro, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Andy i prehistoryczne przygody - Madziarozaur i trzcina, odc. 19 (MAGYAROSAURUS & REEDS); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Strażak Sam, seria 6 - Uwaga, owce!, odc. 20 (Sheep on the Road); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Strażak Sam, seria 6 - Alarm na plaży, odc. 22 (Alarm on the Beach); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Myszki i wynalazca Marconi - Kanada, odc. 33 (Marconi mice); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Tabaluga - Gdzie jest zima?, odc. 65 (Where is winter?); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Rodzina Rabatków - Pożar, odc. 7 (Refried donuts); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Stacyjkowo - Bruno rusza na ratunek, odc. 40 (Brewster to the Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Rodzina Treflików - Oj boli, odc. 34; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - Sanki na Saharze, odc. 6 (Sahara Sled) -  AD; serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Obraz, odc. 27 (The picture) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
09:05 Masza i niedźwiedź - Smacznego!, odc. 24 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); Dla małoletnich od lat 7
09:15 Reksio - Reksio i dzięcioł, odc. 58; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Świnka Peppa, seria III - Złota rybka, odc. 23 (Goldie the Fish); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
09:30 W Krainie Baśni - odc. 7 Tomek szczęściarz -  txt. str. 777; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Teleranek - odc. 51 Śmiech, żart, kabaret -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Polowanie na goryla, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Andy i prehistoryczne przygody - Pazur Chalikoterii, odc. 18 (CHALICOTHERE & CLAW); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Strażak Sam, seria 8 - Kula grozy, odc. 18 (Snowball of Doom); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Strażak Sam, seria 6 - Nie wywołuj wilka z lasu, odc. 19 (Cry Wolf); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012)
11:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Marzenia się spełniają - Ocean Atlantycki, odc. 32 (Posh mice); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Tabaluga - Skarb Trola, odc. 64 (Fool's gold); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Rodzina Rabatków - Króliczki na tropie, odc. 6 (BUNNIES ON A CASE); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Stacyjkowo - Uczynny Hugo, odc. 39 (Helpful Hodge); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Rodzina Treflików - Syrenka, odc. 33; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Super Wings - Królewskie szczeniaczki, odc. 5 (Puppies For A Princess) -  AD; serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Masza i niedźwiedź - Uwaga jadę, odc. 14 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); Dla małoletnich od lat 7
13:40 Masza i niedźwiedź - Podrzutek, odc. 23 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); Dla małoletnich od lat 7
13:50 Świnka Peppa, seria III - Miś Teddy, odc. 15 (Teddy Playgroup); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Świnka Peppa, seria III - Wesołe miasteczko, odc. 24 (Funfair); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Świnka Peppa, seria III - Urodziny Danny'ego, odc. 16 (Danny's Pirate Party); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Smerfy - Duch Dudziarza, odc. 246 (Phantom Bagpiper); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
14:40 W Krainie Baśni - odc. 6 Woda życia, cz. 2 -  txt. str. 777; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Owce w sieci - Bal maskowy (Owce w sieci); serial animowany kraj prod.Słowacja, Polska (2012); Bez ograniczeń wiekowych
15:10 My Little Pony, seria IV - Lekcja samodzielności, odc. 17 (Somepony to Watch Over Me); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2014); Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 10 - Pojedynek; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Księga Ksiąg - Dziesięć przykazań (The Ten Commandmets); serial animowany kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 7
16:10 Nela Mała Reporterka - odc. 55 Francis Drake, czyli postrach Karaibów -  txt. str. 777 AD; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Transformers: Robots in Disguise - Podwodny kłopot, odc. 18 (Deep Trouble); serial animowany kraj prod.USA (2015); Dla małoletnich od lat 7
17:00 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Olimpiada w Mexico, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Tupcio Chrupcio - Ja się nie chowam, odc. 13 (I’m Not Hiding!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Andy i prehistoryczne przygody - Ząb Andruzaurusa, odc. 20 (ANDREWSARCHUS & TOOTH); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Strażak Sam, seria 6 - Gorąca bryza, odc. 23 (Hot Air); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Strażak Sam, seria 6 - Płonąca wieża, odc. 24 (Towering Inferno); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Kinematograf i myszki - Francja, odc. 34 (Cinematic mice); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tabaluga - Przyjaciel wieloryb, odc. 66 (Whale of a Tale); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Ogródek Stokrotka, odc. 9 (Garden for Damdelion); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Zimowa eskapada Wilsona, odc. 70 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Rodzina Treflików - Kwiat paproci, odc. 37; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Super Wings - Światła, kamera, akcja!, odc. 7 (Lights Camera Action) -  AD; serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Bal u jeża; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Hokus - pokus!, odc. 25 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Uwaga remont!, odc. 26 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Podkręć i wygraj, odc. 48 (Spinner Takes All); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); Dla małoletnich od lat 7
20:45 Był sobie człowiek - Pierwsze cesarstwa 5/26 (Il etait une fois... L'homme / Les premiers empires); serial animowany kraj prod.Francja (1978); Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Smerfy - Australijscy kuzyni, odc. 247 (G’Day Smoogle); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Ferie zimowe Kacpra i Emmy (Karsten og Petra pa vinterferie); Film familijny kraj prod.Norwegia (2014); Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP Kultura
08:00 Serialowa nostalgia - Stawiam na Tolka Banana - odc. 6/7 Filipek -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:45 Serialowa nostalgia - Stawiam na Tolka Banana - odc. 7/7 Tolek -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:35 Diabelski instrument (The Devil's Horn); film dokumentalny kraj prod.USA (2015); reż.:Larry Weinstein; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Scena Klasyczna - (14) Bardo; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Moja nowa droga -  txt. str. 777; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Barbara Białowąs; wyk.:Roma Gąsiorowska, Michał Sitarski, Dorota Pomykała, Maciej Damięcki, Wojciech Wysocki; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Chuligan Literacki; magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Bregenz Festival 2017: Carmen (Bregenz Festival 2017: Carmen); opera kraj prod.Niemcy (2017); Dla małoletnich od lat 12
16:25 Legendy rocka  - Tina Turner (Tina Turner); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 12
17:15 Niedziela z... Bohdanem Łazuką; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Niedziela z... Bohdanem Łazuką - Próba - śpiewa Bohdan Łazuka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Niedziela z... Bohdanem Łazuką - Łazuka i przyjaciele; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Niedziela z... Bohdanem Łazuką - Koncert; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 United Kingdom of Pop cz.1 (United Kingdom of Pop); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Rent (Rent); musical kraj prod.USA (2005); reż.:Chris Columbus; wyk.:Rosario Dawson, Anthony Rapp, Adam Pascal, Jesse L. Martin, Taye Diggs, Idina Menzel; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Queen - koncert na Wembley (Queen - Wembley concert); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1986); Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Kino nocne - Rocky Horror Picture Show (Rocky Horror Picture Show); musical kraj prod.Wielka Brytania, USA (1975); reż.:Jim Sharman; wyk.:Susan Sarandon, Barry Bostwick, Richard O'Brien, Tim Curry, Patricia Quinn; Dla małoletnich od lat 16
02:45 Teraz animacje! - Zapasowe serce (Coeur de secours); film animowany kraj prod.Francja (1973); Dla małoletnich od lat 12
03:00 Scena alternatywna - Dick4Dick is a Woo!Man; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Diabelski instrument (The Devil's Horn); film dokumentalny kraj prod.USA (2015); Dla małoletnich od lat 12
05:15 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 31 grudnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Wszystkie kolory świata - Quebec odc. 30/30 (Flavors); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2008); Dla małoletnich od lat 7
08:05 Droga od Chrystusa do Konstantyna - odc. 4/6 (The Road from Christ to Constantine); serial dokumentalny kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 12
09:05 Parada oszustów - odc. 1/4 - Mistrz zawsze traci; serial TVP kraj prod.Polska (1976); reż.:Grzegorz Lasota; wyk.:Stanisław Igar, Bronisław Pawlik, Wojciech Pszoniak, Piotr Fronczewski, Roman Wilhelmi, Jan Englert; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Okrasa łamie przepisy - Smaki zaklęte w nalewki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Łańcut; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Dzika przyroda Bliskiego i Środkowego Wschodu - Półwysep Arabski Kraina złudzeń (Arabia - land of Illusion); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2014); Dla małoletnich od lat 12
11:45 Tajemnice przyrody Biebrzy; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Paolo Valponi; Dla małoletnich od lat 7
12:45 Grecka odyseja Joanny Lumley - odc. 4/4 (odc. 4/4) kraj prod.Wielka Brytania (2011); Dla małoletnich od lat 12
13:45 Legendy rocka - Abba (Abba); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Lyndy Saville; Dla małoletnich od lat 12
14:45 W Starym Kinie - Jego ekscelencja subiekt; komedia kraj prod.Polska (1933); reż.:Michał Waszyński; wyk.:Eugeniusz Bodo, Ina Benita, Mieczysława Ćwiklińska, Konrad Tom, Wiktor Biegański, Zygmunt Chmielewski; Dla małoletnich od lat 7
16:10 Szerokie tory. Nocna Moskwa; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Chile śladami Ignacego Domeyki; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:R Leszczyński; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Ex Libris - odc. 323; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:55 Jan Serce - odc. 9/10 - Pożar serca -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Sen o Warszawie; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Krzysztof Magowski; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Ułańska ballada - odc. 4/4 (Ulanskya Ballada, ep. 4/4); serial kostiumowy kraj prod.Rosja (2012); Dla małoletnich od lat 12
22:10 Kochanek królowej (En kongelig affaere/ Royal Affair) kraj prod.Czechy, Dania, Szwecja (2012); reż.:Nikolaj Arcel; wyk.:Alicia Vikander, Mads Mikkelsen, Mikkel Boe Flsgaard, Trine Dyrholm; Dla małoletnich od lat 16
00:35 W poszukiwaniu Wikingów - odc. 3/3 (Vikings); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); Dla małoletnich od lat 12
01:40 Moi Rollingstonsi; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Jan Sosiński, Jan Sosiński; Dla małoletnich od lat 12
02:40 Tajemnica Hitlera (The Junkie Hitler/Hitler's Hidden drug Habit) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Chris Durlacher; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:35 Rozrywka Retro - ŚPIEW BALET PIOSENKA czyli główne zasady dobrego programu artystycznego; Dla małoletnich od lat 12
07:15 KabareTOP - "Sęk" - kabaret Dudek; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Koło fortuny - odc. 20 ed. 3; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Hity kabaretu - (5) - Kakao i inne hity Kabaretu Smile; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Życie to Kabaret - Hity kabaretu - (6) - Kakao i inne hity Kabaretu Smile; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
10:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /58/ - "Już nie ma dzikich plaż" - Irena Santor; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Irena Santor - wydanie specjalne; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Sylwester z Tygodnikiem Moralnego Niepokoju; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Urszula Sipińska - wydanie specjalne; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 KabareTOP - "Song porzuconej" - kabaret Hrabi; Dla małoletnich od lat 12
13:45 N jak Neo - Nówka i Przyjaciele: Kabaret Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru /1/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
14:45 N jak Neo - Nówka i Przyjaciele: Kabaret Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru /2/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Olga Lipińska zaprasza - (30) (świąteczno - sylwestrowy); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Rolnik szuka żony seria IV - odc. 12; reality show; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Spotkanie z Balladą - Karnawał w Kopydłowie "Samba" (1); Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Spotkanie z Balladą - Karnawał w Kopydłowie    "Niespodzianka" (2); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Kierunek Kabaret - Nowy Rok, nowi my! /19/; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kabaret POTEM - Wygrzebane z popiołów /3/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
21:25 KabareTOP /9/ - "Marian i Hela"; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Co nam w duszy gra - Sylwester; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Olga Lipińska zaprasza - (30) (świąteczno - sylwestrowy); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /94/ - "Powiedz" - Ich Troje; Bez ograniczeń wiekowych
00:55 A wszystko to... Bo ciebie kocham - ICH TROJE; koncert; Dla małoletnich od lat 12
02:00 Sylwester Marzeń z Dwójką - Zakopane 2017; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Zakończenie dnia

TVP Info HD
05:55 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Woronicza 17; STEREO, 16:9
10:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień Weekend. -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:53 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:26 Prawdę mówiąc - Jerzy Połomski - odc. 215; magazyn; STEREO, 16:9
18:56 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Dla niesłyszących - Orędzie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy -  JM; STEREO, 16:9
20:04 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:28 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9
23:00 Sylwester z TVP INFO; STEREO, 16:9, Na żywo
01:12 Woronicza 17; STEREO, 16:9
02:23 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9
02:51 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:15 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:22 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
04:52 Dla niesłyszących - Wystąpienie - Orędzie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy; STEREO, 16:9
04:57 Reportaż TVP INFO - Miłość wyrwana śmierci; reportaż; STEREO, 16:9
05:31 Światowiec - Karnawał w Bazylei; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9

Metro
6:00 Studio Dużego Formatu (14) - program publicystyczny
6:25 Studio Dużego Formatu (16) - program publicystyczny
6:55 Nogaś poleca (2) - magazyn
7:10 WideoNews - program informacyjny
7:15 Bolek i Lolek wyruszają w świat: W puszczach Kanady (6) - serial animowany
7:20 Bolek i Lolek wyruszają w świat: Polowanie na goryla (7) - serial animowany
7:35 Bolek i Lolek wyruszają w świat: W krainie 1001 nocy (8) - serial animowany
7:45 Bolek i Lolek wyruszają w świat: Na stokach Kilimandżaro (9) - serial animowany
7:55 Bolek i Lolek wyruszają w świat: Olimpiada w Mexico (10) - serial animowany
8:10 WideoNews - program informacyjny
8:15 Niesamowite kociaki - program rozrywkowy
9:15 Dzika Ameryka: Urodzeni do życia w dziczy (1) - serial dokumentalny
10:20 Gorączka złota: Rodzinna kłótnia (3) - serial dokumentalny
11:25 Dzika pogoda według Richarda Hammonda (3) - serial dokumentalny
12:20 Megarestauracje (3) - serial dokumentalny
13:25 Domy na drzewach (1) - serial dokumentalny
13:55 Słodki biznes: Sztuczne ognie, lukier i tatuś (12) - serial dokumentalny
14:30 Słodki biznes: Czasopisma, wielki ekran i Maurizio (3) - serial dokumentalny
15:00 Sekrety miliarderów 2 (2) - serial dokumentalny
16:05 Atak dinozaurów - horror SF, USA 2010
17:55 Kemping - komedia obyczajowa, Francja 2006
20:00 Zaginiony ląd - film przygodowy, USA 2009
22:05 Kochanek czy kochanka - komedia obyczajowa, Francja 1995
0:15 Kolacja dla palantów - komedia, USA 2010
2:40 Mroczne sekrety faraonów: Władcy Egiptu (1/2) - film dokumentalny, USA 2016
3:35 Mroczne sekrety faraonów: Grzechy Egiptu (2-ost.) - film dokumentalny, USA 2016
4:30 Złote przeboje na dobranoc: Złote przeboje na dobranoc - program muzyczny

Zoom TV
6:00 Pani Zima - baśń filmowa, Czechosłowacja/RFN/Włochy/Austria 1985
8:00 Wojownicze żółwie ninja 3: Zabójcza trucizna (18) - serial animowany
8:30 Legenda Korry 2: Wróg u bram (18) - serial animowany
9:00 Zoom przy kawie (13) - program rozrywkowy
10:00 Gang Olsena na torach - komedia sensacyjna, Dania 1975
12:05 Wiedźmy: Martwy mąż (35) - serial obyczajowy
12:40 Wiedźmy: Niebezpieczne zabawy ze śmiercią (36) - serial obyczajowy
13:15 Szeptunka: Czas przybycia (36) - serial obyczajowy
13:45 Szeptunka: Druga panna młoda (37) - serial obyczajowy
14:25 Tornado zagłady (2-ost.) - film katastroficzny, USA 2004
16:05 Detektyw Poirot 6: Morderstwo na polu golfowym (3) - serial kryminalny
18:15 Hity polskiego kabaretu (7) - program rozrywkowy
19:10 Hity polskiego kabaretu (27) - program rozrywkowy
20:05 Obcy - początek - thriller, USA 2012
22:00 Hity polskiego kabaretu (28) - program rozrywkowy
23:00 Hity polskiego kabaretu (29) - program rozrywkowy
0:00 Hity polskiego kabaretu (31) - program rozrywkowy
0:55 Taśmy Watykanu - horror, USA 2015
2:50 [REC] 3: Geneza - horror, Hiszpania 2012
4:20 Hity polskiego kabaretu (30) - program rozrywkowy
5:25 Na drogach (24) - magazyn motoryzacyjny
5:45 Na drogach (23) - magazyn motoryzacyjny

Nowa TV
6:00 Disco Landia - nutki do pobudki (4) - program muzyczny
6:30 Disco Landia - nutki do pobudki (5) - program muzyczny
7:00 24 godziny online.pl (417) - program informacyjny
7:25 Premiera: Przyroda i ludzie: Zaginiona księga czasu (7) - magazyn przyrodniczy
8:00 Premiera: Przyroda i ludzie: Noc nie śpi (8) - magazyn przyrodniczy
8:30 Nowa TV - koncertowo: Ostróda 2015 Disco Polo Hit Wszechczasów cz.2 (2) - program rozrywkowy
9:45 Smokiem i mieczem - film przygodowy, Niemcy/Wielka Brytania 2004
11:35 Józefinka: Czarodziejskie dni cz. 1 (15) - serial obyczajowy
12:30 Józefinka: Czarodziejskie dni cz. 2 (16) - serial obyczajowy
13:20 Łowcy małych domów (3) - program rozrywkowy
13:50 Łowcy małych domów (4) - program rozrywkowy
14:15 Łowcy małych domów (5) - program rozrywkowy
14:35 Łowcy małych domów (6) - program rozrywkowy
15:05 Mąż pod choinkę - komedia romantyczna, USA 2011
16:50 Premiera: Bywanie na dywanie (18) - program rozrywkowy
17:30 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Koń Polski, z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf i Kabaretu Chyba (2) - program rozrywkowy
18:30 Premiera: 24 godziny online.pl (418) - program informacyjny
18:55 Premiera: Prognoza pogody (305) - magazyn informacyjny
19:00 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Łowcy.B (2) - program rozrywkowy
20:00 Premiera: Największy Sylwester Disco Polo (Koncert Sylwestrowy 2017) - program rozrywkowy
1:25 Nowa TV - koncertowo: Szczecinek 2015 - Koncert Premier cz. 1 (1) - program rozrywkowy
2:15 Nowa TV - koncertowo: Szczecinek 2015 - Koncert Premier cz. 2 (2) - program rozrywkowy
3:00 Nowa TV - koncertowo: Szczecinek 2015 - Koncert Premier cz.3 (3) - program rozrywkowy
3:50 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret K2 z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf (4) - program rozrywkowy
4:05 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Skeczów Męczących (1/2) - program rozrywkowy
4:50 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Czesuaf & Kabaret Chyba (1) - program rozrywkowy
5:15 Videomix (2) - program muzyczny

WP
5:00 Mistrzowie Kabaretu 2: Cezary Pazura (4) - program rozrywkowy
6:00 Jak zarobić na remoncie 2 (4) - reality show
7:00 Katarzyna (10-ost.) - serial historyczny
8:00 Mistrzowie Kabaretu 3: Kabaret Młodych Panów (5) - program rozrywkowy
9:00 Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (5) - program rozrywkowy
10:00 Disco robaczki - film animowany, Niemcy/Dania 2008
12:00 Mały dom, wielkie możliwości (16) - reality show
13:00 Mój dom świeci najjaśniej 2 (5) - serial dokumentalny
14:00 Mój dom świeci najjaśniej 2 (1) - serial dokumentalny
15:00 Rezydencja surykatek: Początek opowieści - film przyrodniczy, Wielka Brytania/USA 2008
16:40 Mikołaju, ratuj! - film familijny, USA 2015
18:40 Uwolnić Mikołaja! - film familijny, Wielka Brytania/USA 2014
20:50 Ciało za milion - komediodramat, Kanada/Niemcy/Nowa Zelandia/USA 2005
23:00 Zróbmy sobie orgię - komedia, USA 2011
1:00 Jestem striptizerem (1/4) - serial dokumentalny
2:00 Jestem striptizerem (2/4) - serial dokumentalny
3:00 Jestem striptizerem (3/4) - serial dokumentalny
4:00 Jestem striptizerem (4-ost.) - serial dokumentalny

TV Polonia
05:55 Dom - odc. 13/25 - Coś się kończy, coś się zaczyna -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 XVIII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne Toruń 2017 - koncert zespołu Feel /3/; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Wolny Ekran - (74); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:20 Opole 2017 na bis /2/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Magazyn z Wysp - /22/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Turystyczna Jazda - Szkocja 2; Dla małoletnich od lat 12; Kontynuujemy naszą podróż po Szkocji. Wybierzemy się nad Morze Północne i w górskie zakątki tego kraju. Dowiemy się, gdzie znajduje się najstarsze na świecie pole golfowe oraz jakie więzi handlowe łączyły Szkocję i Polskę w XVI wieku.
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Wawrzyńca we Wrocławiu; STEREO, 16:9, Transmisja
14:30 Dom - odc. 13/25 - Coś się kończy, coś się zaczyna -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Racja stanu - (93) Wydanie specjalne; Dla małoletnich od lat 7
16:30 Rodzinka.pl - odc. 185 "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Rodzinka.pl - odc. 186 "Rachunki trzeba płacić" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Oczy w oczy - (71) Piotr Kupicha - Feel; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Koncert zespołu Feel /1/; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Pamiętnik Florki - Czterolistna koniczyna, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Orędzie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy; STEREO, 16:9
20:05 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda; STEREO, 16:9
20:15 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 4* "Sztuka czyszczenia kryształów" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Randka w ciemno -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Wojciech Wójcik; wyk.:Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Lesław Żurek, Anna Dereszowska, Zbigniew Zamachowski, Bogusław Linda, Tomasz Kot, Danuta Stenka, Krystyna Tkacz; Dla małoletnich od lat 16
22:50 Rozrywka Retro - Kabaret Dudek - Spotkamy się na Nowym Świecie; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Sylwester Marzeń z Dwójką - Zakopane 2017; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
02:05 Dobranocka za oceanem - Pamiętnik Florki - Czterolistna koniczyna, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:50 Orędzie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy; STEREO, 16:9
02:55 Sport; STEREO, 16:9
03:00 Pogoda; STEREO, 16:9
03:05 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 4* "Sztuka czyszczenia kryształów" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Sylwester Marzeń z Dwójką - Zakopane 2017; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Zakończenie programu

TVP HD
05:55 KFPP Opole - 52 KFPP Opole 2015 - "Ktoś mnie pokochał" - Urodzinowe SuperDebiuty ze Skaldami; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (90) Statek -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Makłowicz w podróży. Podróż 47 Czarnogóra "Boka Kotorska" (183); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 45 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 46 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Rodzinka.pl - odc. 212 "Coś za coś" sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 213 "Jak myśmy się postarzeli" sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 214 "Muszę rozgrzać Achillesa" sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Okrasa łamie przepisy - Rybne kanapki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Okrasa łamie przepisy - Ryby na talerzu Kopernika -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Ranczo - odc. 109 (seria IX, odc. 5) - Potęga mediów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Ranczo - odc. 110 (seria IX, odc. 6) - Boska cząstka -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Rolnik szuka żony seria IV - Odc. 13 wydanie specjalne; reality show; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia warmińsko mazurska -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Hiszpania (194) - Costa Tropical; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (55) - Vanuatu -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (56) - Kastom -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Sting i Anna Maria Jopek - Gala telewizyjna; koncert; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Ojciec Mateusz - odc. 226 - Złote jabłko (Ojciec Mateusz XVIII odc. 1) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Ojciec Mateusz - odc. 227 - Feralny powrót (Ojciec Mateusz XVIII odc. 2) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Ranczo - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Polityka i czary -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Rodzinka.pl - odc. 215 "Niech sobie kociak mruczy" sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Rodzinka.pl - odc. 216 "Sie czyta, sie wie" sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Rodzinka.pl - odc. 217 "Emocjonalne zombie" sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Rodzinka.pl - odc. 218 "Anioł, nie kobieta" sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Rodzinka.pl - odc. 219 "W salonowca gracie?"sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Rodzinka.pl - odc. 220 "Drobny lifting" sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Fuks -  txt. str. 777; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1999); reż.:Maciej Dutkiewicz; wyk.:Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency, Stanisława Celińska, Tomasz Dedek, Gabriela Kownacka, Dariusz Kordek; Dla małoletnich od lat 12
02:10 Psy 2. Ostatnia krew -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.Polska (1994); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Magdalena Dandourian, Artur Żmijewski, Walerij Prijomychow, Siergiej Szakurow, Edward Lubaszenko, Jan Machulski, Jerzy Zelnik, Aleksander Bednarz; Dla małoletnich od lat 16
03:50 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:35 Bulionerzy - odc. 13/75 - Grupa; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:10 Bulionerzy - odc. 14/75 - Tygrys; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Ogniem i mieczem - odc. 2/4 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Ogniem i mieczem - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:50 O mnie się nie martw - odc. 5 -  txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Ranczo - odc. 116 (seria IX, odc. 12) - Grzechy miłości -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ranczo - odc. 117 (seria IX, odc. 13) - Złoty róg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Rodzinka.pl - odc. 188 "Na dwa fronty" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Rodzinka.pl - odc. 189 "Domowe zapętlenie" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Rodzinka.pl - odc. 190 "Aukcja marzeń" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 94 (seria VII, odc. 12) - Przytułek -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ranczo - odc. 118 (seria X, odc. 1) - Kto tu rządzi -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ranczo - odc. 119 (seria X, odc. 2) - Partyzancka dola -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Ranczo - odc. 120 (seria X, odc. 3) - Próba ognia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Życie na gorąco - odc. 2/9 - Saloniki; serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 U Pana Boga w ogródku - odc. 2/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:40 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP kraj prod.Polska (1982); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski; Dla małoletnich od lat 12
20:50 Alternatywy 4 - odc. 2/9 - Przeprowadzka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Alternatywy 4 - odc. 3/9 - Pierwsza noc -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Alternatywy 4 - odc. 5/9 - Dwudziesty stopień zasilania -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Alternatywy 4 - odc. 6/9 - Gołębie -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Alternatywy 4 - odc. 7/9 - Spisek -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Alternatywy 4 - odc. 8/9 - Wesele -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Alternatywy 4 - odc. 9/9 - Upadek -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:15 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (27): FLORIDA PANTHERS - MONTREAL CANADIENS (NHL 2017/18 (27): FLORIDA PANTHERS - MONTREAL CANADIENS) kraj prod.Szwajcaria (2017); STEREO, 16:9
09:25 Narciarstwo klasyczne - Mistrzostwa Świata, Lahti - podsumowanie (Mistrzostwa Świata, Lahti - podsumowanie) kraj prod.Szwajcaria (2017); STEREO, 16:9
11:00 Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Europy - Belgrad - podsumowanie (Halowe Mistrzostwa Europy - Belgrad - podsumowanie) kraj prod.Niemcy (2017); STEREO, 16:9
12:20 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: podsumowanie; STEREO, 16:9
13:30 Lekkoatletyka - Drużynowe Mistrzostwa Europy, Lille - podsumowanie; STEREO, 16:9
15:05 Piłka nożna - Puchar Konfederacji: FINAŁ: Chile - Niemcy (Puchar Konfederacji: FINAŁ: Chile - Niemcy) kraj prod.Szwajcaria (2017); STEREO, 16:9
17:05 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 - podsumowanie
19:05 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata, Racice, Czechy - podsumowanie; STEREO, 16:9
20:50 Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy:: Podsumowanie; STEREO, 16:9
22:00 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Bergen - podsumowanie (Mistrzostwa Świata, Bergen - podsumowanie) kraj prod.Niemcy (2017); STEREO, 16:9
23:35 Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata: Sarasota - podsumowanie; STEREO, 16:9
00:25 Sportowe podsumowanie roku; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.