FANDOM


(Dodano nową stronę „TVP 1<br />7.00 Kawa czy herbata<br />8.05 Wszyscy kochają Raymonda (30) - serial, USA<br />8.30 Wiadomości<br />8.40 Prognoza pogody<br />8.45 Dla dzieci: Lato z Mis...”)
 
Linia 2: Linia 2:
   
 
TVP 2<br />7.00 Sport-telegram<br />7.05 Dziennik krajowy<br />7.25 Kocham Lucy (33) - serial komediowy, USA<br />7.50 Studio urody<br />8.00 Program lokalny<br />8.30 W labiryncie - serial obyczajowy, Polska (25 min)<br />9.00 Czterej pancerni i pies (15/21) - serial wojenny, Polska<br />10.00 Chcecie bajki - oto bajka<br />10.10 Pierwsze sto lat kina (1/3) - serial dokumentalny, USA<br />10.40 Opowieści z Księgi Cnót (11) - serial animowany, USA<br />11.05 Złoto Alaski (5/13) - serial przygodowy, USA<br />12.00 Montand (2-ost.) - film dokumentalny, Francja<br />13.00 Panorama<br />13.20 Dziennik krajowy (powt.)<br />13.40 Relaks z... Gdańska<br />14.50 Country w Mrągowie<br />15.10 Przystanek Alaska (71) - serial obyczajowy, USA<br />16.00 Panorama<br />16.10 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę<br />16.35 5 x 5 - wygrajmy razem - teleturniej<br />17.05 Dla dzieci: Bądź mistrzem - Mariusz Siembida i Olga Niewitecka<br />17.30 Program lokalny<br />18.00 Panorama<br />18.10 Program lokalny<br />18.35 Magia liter - teleturniej<br />19.05 Złotopolscy - telenowela, Polska<br />19.35 Wyspa przygód (1/26) - serial przygodowy, Australia<br />20.10 Baw się razem z nami: Zmiennicy (4/15) - serial obyczajowy<br />21.15 Piknik Country - Mrągowo: Hurtownia Szwedex, czyli XX lat pracy w zespole<br />22.00 Panorama<br />22.35 Sport telegram<br />22.40 Piknik Country - Mrągowo: Koncert K. Matte'a i Lonstara<br />23.35 Z archiwum X (22) - serial sensacyjny, USA<br />1.10 Kronika Igrzysk Dobrej Woli<br />1.30 Zakończenie programu
 
TVP 2<br />7.00 Sport-telegram<br />7.05 Dziennik krajowy<br />7.25 Kocham Lucy (33) - serial komediowy, USA<br />7.50 Studio urody<br />8.00 Program lokalny<br />8.30 W labiryncie - serial obyczajowy, Polska (25 min)<br />9.00 Czterej pancerni i pies (15/21) - serial wojenny, Polska<br />10.00 Chcecie bajki - oto bajka<br />10.10 Pierwsze sto lat kina (1/3) - serial dokumentalny, USA<br />10.40 Opowieści z Księgi Cnót (11) - serial animowany, USA<br />11.05 Złoto Alaski (5/13) - serial przygodowy, USA<br />12.00 Montand (2-ost.) - film dokumentalny, Francja<br />13.00 Panorama<br />13.20 Dziennik krajowy (powt.)<br />13.40 Relaks z... Gdańska<br />14.50 Country w Mrągowie<br />15.10 Przystanek Alaska (71) - serial obyczajowy, USA<br />16.00 Panorama<br />16.10 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę<br />16.35 5 x 5 - wygrajmy razem - teleturniej<br />17.05 Dla dzieci: Bądź mistrzem - Mariusz Siembida i Olga Niewitecka<br />17.30 Program lokalny<br />18.00 Panorama<br />18.10 Program lokalny<br />18.35 Magia liter - teleturniej<br />19.05 Złotopolscy - telenowela, Polska<br />19.35 Wyspa przygód (1/26) - serial przygodowy, Australia<br />20.10 Baw się razem z nami: Zmiennicy (4/15) - serial obyczajowy<br />21.15 Piknik Country - Mrągowo: Hurtownia Szwedex, czyli XX lat pracy w zespole<br />22.00 Panorama<br />22.35 Sport telegram<br />22.40 Piknik Country - Mrągowo: Koncert K. Matte'a i Lonstara<br />23.35 Z archiwum X (22) - serial sensacyjny, USA<br />1.10 Kronika Igrzysk Dobrej Woli<br />1.30 Zakończenie programu
  +
  +
TV Polonia<br />7.00 Sport-telegram<br />7.05 Kraina uśmiechu - program<br />8.00 Gościniec - magazyn kultury<br />8.30 Wiadomości<br />8.45 Znak orła (8/14) - serial<br />9.15 Z biegiem rzeki, z biegiem historii (1) - film dok.<br />9.45 Dziewczyna z Mazur - serial<br />10.40 Krzyżówka szczęścia<br />11.05 Podwójne życie Kieratówny - film dok.<br />11.35 Credo - magazyn katolicki<br />12.00 Wiadomości<br />12.15 Rzeka kłamstwa (4/7) - serial<br />13.45 Kolekcje osobliwe: Magia muzyki<br />14.10 MdM - program rozrywkowy<br />14.45 Diariusz rządowy (powt.)<br />15.00 Panorama<br />15.20 Program dnia<br />15.30 Galeria pod strzechą - reportaż<br />16.00 Hity satelity<br />16.30 Dla dzieci: Ala i As<br />16.45 Dla dzieci: Kolorowe nutki<br />16.50 Tata, a Marcin powiedział<br />17.00 Teleexpress<br />17.15 Wielka gra - teleturniej<br />18.05 Dla dzieci: Tęczowa bajeczka<br />18.15 Zbrodnia Lorda Artura Saville'a - nowela filmowa<br />18.45 Latarnik - mag.kulturalny<br />19.15 Dobranocka: Olimpiada Bolka i Lolka<br />19.30 Wiadomości<br />19.55 Prognoza pogody<br />20.00 Rzeka kłamstwa (5/7) - serial<br />21.30 Warszawa walczy 1939 -1945- film dok.<br />22.30 Panorama<br />23.05 Big Beat - Platynowy koncert<br />23.35 Konstanty Ildefons Gałczyński - reportaż<br />0.30 W centrum uwagi<br />0.45 Powitanie widzów amerykańskich<br />0.50 Olimpiada Bolka i Lolka - film<br />1.00 Wiadomości<br />1.30 Zbrodnia Lorda Artura Saville' a- nowela<br />2.00 Latarnik - magazyn kulturalny<br />2.30 Panorama (powt.)<br />3.05 Rzeka kłamstwa (5/7) - serial<br />4.30 Warszawa walczy 1939 - 1945- film dok.<br />5.35 W centrum uwagi<br />5.50 Diariusz rządowy (powt.)<br />6.05 Wielka gra - teleturniej

Wersja z 15:17, wrz 12, 2015

TVP 1
7.00 Kawa czy herbata
8.05 Wszyscy kochają Raymonda (30) - serial, USA
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Dla dzieci: Lato z Misiem i Margolclą
9.10 Podróże z Aleksandrem i Emilią (18/23) - serial animowany
9.35 Kielce '98 - XXV Jubileuszowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej
10.00 Sierżant Anderson (20) - serial sensacyjny, USA
10.50 Śmiechu warte - program rozrywkowy
11.15 Siatkówka na plaży
11.25 Lato z Magazynem Notowań: Rajski ogród, Z biegiem Drwęcy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program inforacyjny
12.20 Kwadrans na kawę
12.40 Klan (63,64) - telenowela
13.35 Kino letnie: Doktorek chce się odmłodzić - komedia, W. Bryt.
15.20 Kielce '98 - XXV Jubileuszowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej
15.45 Byle do dzwonka (34/50)- serial dla młodzieży, USA
16.15 Moda na sukces (656) - serial obyczajowy, USA
16.40 Twarzą w twarz z Europą
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? - quiz
17.50 Tata, a Marcin powiedział... - przypowiastka satyryczna
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.50 Flesz - Wiadomości i Prognoza pogody
19.00 Wieczorynka: Smerfy - serial animowany
19.30 Wiadomości, sport i prognoza pogody
20.10 Cody (1/6): Cynk - film kryminalny, Australia
21.45 Jaka Polska?
21.50 W centrum uwagi - program publicystyczny
22.20 MdM - program rozrywkowy
23.00 Wiadomości oraz Sport
23.10 Ja, Klaudiusz (4,5/13) - serial historyczny, W. Bryt.
1.00 Cherry model 2000 - film SF, USA
2.30 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Sport-telegram
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Kocham Lucy (33) - serial komediowy, USA
7.50 Studio urody
8.00 Program lokalny
8.30 W labiryncie - serial obyczajowy, Polska (25 min)
9.00 Czterej pancerni i pies (15/21) - serial wojenny, Polska
10.00 Chcecie bajki - oto bajka
10.10 Pierwsze sto lat kina (1/3) - serial dokumentalny, USA
10.40 Opowieści z Księgi Cnót (11) - serial animowany, USA
11.05 Złoto Alaski (5/13) - serial przygodowy, USA
12.00 Montand (2-ost.) - film dokumentalny, Francja
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy (powt.)
13.40 Relaks z... Gdańska
14.50 Country w Mrągowie
15.10 Przystanek Alaska (71) - serial obyczajowy, USA
16.00 Panorama
16.10 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę
16.35 5 x 5 - wygrajmy razem - teleturniej
17.05 Dla dzieci: Bądź mistrzem - Mariusz Siembida i Olga Niewitecka
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Magia liter - teleturniej
19.05 Złotopolscy - telenowela, Polska
19.35 Wyspa przygód (1/26) - serial przygodowy, Australia
20.10 Baw się razem z nami: Zmiennicy (4/15) - serial obyczajowy
21.15 Piknik Country - Mrągowo: Hurtownia Szwedex, czyli XX lat pracy w zespole
22.00 Panorama
22.35 Sport telegram
22.40 Piknik Country - Mrągowo: Koncert K. Matte'a i Lonstara
23.35 Z archiwum X (22) - serial sensacyjny, USA
1.10 Kronika Igrzysk Dobrej Woli
1.30 Zakończenie programu

TV Polonia
7.00 Sport-telegram
7.05 Kraina uśmiechu - program
8.00 Gościniec - magazyn kultury
8.30 Wiadomości
8.45 Znak orła (8/14) - serial
9.15 Z biegiem rzeki, z biegiem historii (1) - film dok.
9.45 Dziewczyna z Mazur - serial
10.40 Krzyżówka szczęścia
11.05 Podwójne życie Kieratówny - film dok.
11.35 Credo - magazyn katolicki
12.00 Wiadomości
12.15 Rzeka kłamstwa (4/7) - serial
13.45 Kolekcje osobliwe: Magia muzyki
14.10 MdM - program rozrywkowy
14.45 Diariusz rządowy (powt.)
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Galeria pod strzechą - reportaż
16.00 Hity satelity
16.30 Dla dzieci: Ala i As
16.45 Dla dzieci: Kolorowe nutki
16.50 Tata, a Marcin powiedział
17.00 Teleexpress
17.15 Wielka gra - teleturniej
18.05 Dla dzieci: Tęczowa bajeczka
18.15 Zbrodnia Lorda Artura Saville'a - nowela filmowa
18.45 Latarnik - mag.kulturalny
19.15 Dobranocka: Olimpiada Bolka i Lolka
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Rzeka kłamstwa (5/7) - serial
21.30 Warszawa walczy 1939 -1945- film dok.
22.30 Panorama
23.05 Big Beat - Platynowy koncert
23.35 Konstanty Ildefons Gałczyński - reportaż
0.30 W centrum uwagi
0.45 Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Olimpiada Bolka i Lolka - film
1.00 Wiadomości
1.30 Zbrodnia Lorda Artura Saville' a- nowela
2.00 Latarnik - magazyn kulturalny
2.30 Panorama (powt.)
3.05 Rzeka kłamstwa (5/7) - serial
4.30 Warszawa walczy 1939 - 1945- film dok.
5.35 W centrum uwagi
5.50 Diariusz rządowy (powt.)
6.05 Wielka gra - teleturniej

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.