FANDOM


m
Linia 2: Linia 2:
   
 
TVP 2<br />7.00 Sport-telegram<br />7.05 Dziennik krajowy<br />7.25 Kocham Lucy (33) - serial komediowy, USA<br />7.50 Studio urody<br />8.00 Program lokalny<br />8.30 W labiryncie - serial obyczajowy, Polska (25 min)<br />9.00 Czterej pancerni i pies (15/21) - serial wojenny, Polska<br />10.00 Chcecie bajki - oto bajka<br />10.10 Pierwsze sto lat kina (1/3) - serial dokumentalny, USA<br />10.40 Opowieści z Księgi Cnót (11) - serial animowany, USA<br />11.05 Złoto Alaski (5/13) - serial przygodowy, USA<br />12.00 Montand (2-ost.) - film dokumentalny, Francja<br />13.00 Panorama<br />13.20 Dziennik krajowy (powt.)<br />13.40 Relaks z... Gdańska<br />14.50 Country w Mrągowie<br />15.10 Przystanek Alaska (71) - serial obyczajowy, USA<br />16.00 Panorama<br />16.10 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę<br />16.35 5 x 5 - wygrajmy razem - teleturniej<br />17.05 Dla dzieci: Bądź mistrzem - Mariusz Siembida i Olga Niewitecka<br />17.30 Program lokalny<br />18.00 Panorama<br />18.10 Program lokalny<br />18.35 Magia liter - teleturniej<br />19.05 Złotopolscy - telenowela, Polska<br />19.35 Wyspa przygód (1/26) - serial przygodowy, Australia<br />20.10 Baw się razem z nami: Zmiennicy (4/15) - serial obyczajowy<br />21.15 Piknik Country - Mrągowo: Hurtownia Szwedex, czyli XX lat pracy w zespole<br />22.00 Panorama<br />22.35 Sport telegram<br />22.40 Piknik Country - Mrągowo: Koncert K. Matte'a i Lonstara<br />23.35 Z archiwum X (22) - serial sensacyjny, USA<br />1.10 Kronika Igrzysk Dobrej Woli<br />1.30 Zakończenie programu
 
TVP 2<br />7.00 Sport-telegram<br />7.05 Dziennik krajowy<br />7.25 Kocham Lucy (33) - serial komediowy, USA<br />7.50 Studio urody<br />8.00 Program lokalny<br />8.30 W labiryncie - serial obyczajowy, Polska (25 min)<br />9.00 Czterej pancerni i pies (15/21) - serial wojenny, Polska<br />10.00 Chcecie bajki - oto bajka<br />10.10 Pierwsze sto lat kina (1/3) - serial dokumentalny, USA<br />10.40 Opowieści z Księgi Cnót (11) - serial animowany, USA<br />11.05 Złoto Alaski (5/13) - serial przygodowy, USA<br />12.00 Montand (2-ost.) - film dokumentalny, Francja<br />13.00 Panorama<br />13.20 Dziennik krajowy (powt.)<br />13.40 Relaks z... Gdańska<br />14.50 Country w Mrągowie<br />15.10 Przystanek Alaska (71) - serial obyczajowy, USA<br />16.00 Panorama<br />16.10 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę<br />16.35 5 x 5 - wygrajmy razem - teleturniej<br />17.05 Dla dzieci: Bądź mistrzem - Mariusz Siembida i Olga Niewitecka<br />17.30 Program lokalny<br />18.00 Panorama<br />18.10 Program lokalny<br />18.35 Magia liter - teleturniej<br />19.05 Złotopolscy - telenowela, Polska<br />19.35 Wyspa przygód (1/26) - serial przygodowy, Australia<br />20.10 Baw się razem z nami: Zmiennicy (4/15) - serial obyczajowy<br />21.15 Piknik Country - Mrągowo: Hurtownia Szwedex, czyli XX lat pracy w zespole<br />22.00 Panorama<br />22.35 Sport telegram<br />22.40 Piknik Country - Mrągowo: Koncert K. Matte'a i Lonstara<br />23.35 Z archiwum X (22) - serial sensacyjny, USA<br />1.10 Kronika Igrzysk Dobrej Woli<br />1.30 Zakończenie programu
  +
  +
Tele 3 Katowice<br />7.30 Namiętność - telenowela<br />8.00 Dziś w Teletrójce - program filmowy<br />8.30 Maria z przedmieścia [87 i 88] - telenowela<br />9.30 Tombik i Bibi [16] - serial anim.<br />9.55 Czy wiesz. że ... ? [9] - program popularno­nauk.<br />10.20 Bractwo letniej przygody [22] - serial fab.<br />10.45 Paulina na wsi [9] - serial<br />10.50 Ludwig van Beethoven - Symfonia VIII - koncert<br />11.20 Przychodnia w Cardale [16] - serial obycz.<br />12.10 Zabijać, aby żyć [6] - serial dok.<br />13.10 Powstanie Warszawskie - film dok.<br />14.00 Indaba [14] - serial fab.<br />14.30 Wakacje z Kleksem - program dla młodych widzów<br />14.55 Piątek na dobry początek<br />15.05 Program dnia<br />15.10 Tombik i Bibi [16] - serial anim. (powt.)<br />15.40 Czy wiesz, że ... [9] (powt.)<br />16.05 Bractwo letniej przygody [22] - serial fab. (powt.)<br />16.30 Piątek na dobry początek<br />16.40 Obserwatorium - program publ.<br />17.10 Ale kino - magazyn filmowy Jolanty Patyny<br />17.30 Studio pod bukiem - magazyn rozmaitości redakcji opolskiej<br />17.50 Opolskie portrety miast i firm<br />18.00 Panorama<br />18.10 Aktualności<br />18.35 Maria z przedmieścia (powt.)<br />19.30 Ludwig van Beethoven - Symfonia VIII - koncert (powt.)<br />20.00 Przychodnia w Cardale [16] - serial obycz. (powt.)<br />20.55 Zabijać, aby żyć [6] - serial<br />21.50 Program na sobotę<br />22.00 Aktualności<br />22.10 Śląski High Life [3]<br />22.50 Kawalerskie życie na obczyźnie - film obycz.<br />0.40 Namiętność - telenowela<br />1.10 Zakończenie programu
  +
  +
Polsat<br />6.00 Poranek z Polsatem<br />7.45 Polityczne graffiti<br />7.55 Poranne informacje<br />8.00 Maska [11] - serial animowany<br />8.30 Znak Zorro [44]<br />9.00 Tarzan [44]<br />9.30 Żar młodości [498] - kanadyjski serial obyczajowy<br />10.30 Przyjaciele [27] - USA (1994)<br />11.00 Roseanne [74]<br />11.30 Komisarz Rex [7] - USA (1995)<br />12.30 Kalambury<br />13.00 Rykowisko<br />13.30 Izba gmin<br />14.00 Nie na każdy temat<br />15.00 Garfield [452] - serial<br />15.30 Lato z Polsatem<br />16.00 Informacje<br />16.15 Lato z Polsatem<br />16.45 Dziewięciu wspaniałych - program rozrywkowy<br />17.15 Rykowisko<br />17.45 Przyjaciele [28]<br />18.15 Roseanne [75]<br />18.45 Informacje<br />19.00 Znak Zorro [45]<br />19.30 Tarzan [45]<br />20.00 Komputerowy świat [9] - USA (1995)<br />20.50 Losowanie LOTTO<br />21.00 Herkules i zaginione królestwo - USA (1994)<br />22.40 Ogłoszenie wyników LOTTO<br />22.45 Informacje<br />23.05 Polityczne graffiti<br />23.15 Biznes tydzień<br />23.30 Callan - Wielka Brytania (1974)<br />1.25 Przytul mnie<br />2.25 DJ'S Club<br />2.55 Dance TV<br />3.30 Pożegnanie
  +
  +
TVN<br />6.15 Jolanda [144] - telenowela<br />6.45 Telesklep<br />7.15 Hardcastle i McCormick [25] - serial kryrn. USA<br />8.15 Kucyki i przyjaciele [26] - serial anirn. dla dzieci<br />8.35 Zwierzątka ze sklepiku [6] - serial anim. dla dzieci<br />9.00 Szkoła złamanych serc [209] - serial dla młodzieży, Australia<br />9.30 Nieśmiertelny [46] - serial przygodowy USA<br />10.30 Anna Lee [5] - serial sens., W. Brytania<br />12.30 Manuela [50] - telenowela<br />13.30 Jolanda [144] - telenowela<br />14.30 Kucyki i przyjaciele [26] - serial anim. dla dzieci<br />14.55 Zwierzątka ze sklepiku [6) - serial anim. dla dzieci<br />15.20 W naszym kręgu [86] - serial dla młodzieży, Australia<br />15.45 Szkoła złamanych serc [209] - serial dla młodzieży, Australia<br />16.15 Nieśmiertelny [46] - serial przygodowy USA<br />17.15 TVN Fakty Regionalne<br />17.30 Co za dzień - program rozrywkowy<br />18.00 Magnum [25] - serial sens. USA<br />19.00 TVN Fakty<br />19.30 Więzy rodzinne [31] - serial kom. USA<br />20.00 Port lotniczy '79 - film sens. USA<br />22.10 Niezły pasztet - film obycz. USA (1978)<br />0.15 Lato w Malibu - film fab.<br />2.00 Grająca szafa TVN<br />3.30 Magnum [25] - serial sens. USA<br />4.20 Granie na ekranie - program rozrywkowy
  +
  +
Nasza TV<br />8.00 Don Kichot [5] - serial animowany dla dzieci, Hiszpania<br />8.30 Tajemnica wybrzeża [5] - serial przygodowy dla dzieci<br />9.00 Loving [15] - serial USA<br />9.30 City [141] - serial USA<br />10.00 Antonella [58] - telenowela<br />10.45 Dwa oblicza miłości [13,14/80] - serial obycz.<br />12.30 Ośmiornica [28] - serial krym, Włochy<br />13.30 Nasz Sklep - zakupy w TV<br />14.00 Antonella [59] - telenowela<br />14.55 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów<br />15.00 City [142] - serial USA<br />15.30 Loving [16] - serial USA<br />16.00 Don Kichot [6] - serial anim. dla dzieci, Hiszpania<br />16.30 Tajemnica wybrzeża [6] - serial przygodowy dla dzieci<br />17.00 Lato w Studiu Agnes: Koncert życzeń na żywo<br />17.45 Nasz sklep - zakupy w TV<br />18.00 Nasze wiadomości<br />18.15 Dwa oblicza miłości [15,16/80] - serial obycz., Włochy<br />20.05 Świry - komedia krym. USA<br />21.45 Nasze wiadomości<br />22.00 Aniołki Charliego [56] - serial krym. USA<br />23.00 Co się stało [4] - serial dok. USA<br />23.30 Skazane na wygnanie - film sensacyjny USA<br />1.05 Zakończenie programu
   
 
TV Polonia<br />7.00 Sport-telegram<br />7.05 Kraina uśmiechu - program<br />8.00 Gościniec - magazyn kultury<br />8.30 Wiadomości<br />8.45 Znak orła (8/14) - serial<br />9.15 Z biegiem rzeki, z biegiem historii (1) - film dok.<br />9.45 Dziewczyna z Mazur - serial<br />10.40 Krzyżówka szczęścia<br />11.05 Podwójne życie Kieratówny - film dok.<br />11.35 Credo - magazyn katolicki<br />12.00 Wiadomości<br />12.15 Rzeka kłamstwa (4/7) - serial<br />13.45 Kolekcje osobliwe: Magia muzyki<br />14.10 MdM - program rozrywkowy<br />14.45 Diariusz rządowy (powt.)<br />15.00 Panorama<br />15.20 Program dnia<br />15.30 Galeria pod strzechą - reportaż<br />16.00 Hity satelity<br />16.30 Dla dzieci: Ala i As<br />16.45 Dla dzieci: Kolorowe nutki<br />16.50 Tata, a Marcin powiedział<br />17.00 Teleexpress<br />17.15 Wielka gra - teleturniej<br />18.05 Dla dzieci: Tęczowa bajeczka<br />18.15 Zbrodnia Lorda Artura Saville'a - nowela filmowa<br />18.45 Latarnik - mag.kulturalny<br />19.15 Dobranocka: Olimpiada Bolka i Lolka<br />19.30 Wiadomości<br />19.55 Prognoza pogody<br />20.00 Rzeka kłamstwa (5/7) - serial<br />21.30 Warszawa walczy 1939 -1945- film dok.<br />22.30 Panorama<br />23.05 Big Beat - Platynowy koncert<br />23.35 Konstanty Ildefons Gałczyński - reportaż<br />0.30 W centrum uwagi<br />0.45 Powitanie widzów amerykańskich<br />0.50 Olimpiada Bolka i Lolka - film<br />1.00 Wiadomości<br />1.30 Zbrodnia Lorda Artura Saville' a- nowela<br />2.00 Latarnik - magazyn kulturalny<br />2.30 Panorama (powt.)<br />3.05 Rzeka kłamstwa (5/7) - serial<br />4.30 Warszawa walczy 1939 - 1945- film dok.<br />5.35 W centrum uwagi<br />5.50 Diariusz rządowy (powt.)<br />6.05 Wielka gra - teleturniej
 
TV Polonia<br />7.00 Sport-telegram<br />7.05 Kraina uśmiechu - program<br />8.00 Gościniec - magazyn kultury<br />8.30 Wiadomości<br />8.45 Znak orła (8/14) - serial<br />9.15 Z biegiem rzeki, z biegiem historii (1) - film dok.<br />9.45 Dziewczyna z Mazur - serial<br />10.40 Krzyżówka szczęścia<br />11.05 Podwójne życie Kieratówny - film dok.<br />11.35 Credo - magazyn katolicki<br />12.00 Wiadomości<br />12.15 Rzeka kłamstwa (4/7) - serial<br />13.45 Kolekcje osobliwe: Magia muzyki<br />14.10 MdM - program rozrywkowy<br />14.45 Diariusz rządowy (powt.)<br />15.00 Panorama<br />15.20 Program dnia<br />15.30 Galeria pod strzechą - reportaż<br />16.00 Hity satelity<br />16.30 Dla dzieci: Ala i As<br />16.45 Dla dzieci: Kolorowe nutki<br />16.50 Tata, a Marcin powiedział<br />17.00 Teleexpress<br />17.15 Wielka gra - teleturniej<br />18.05 Dla dzieci: Tęczowa bajeczka<br />18.15 Zbrodnia Lorda Artura Saville'a - nowela filmowa<br />18.45 Latarnik - mag.kulturalny<br />19.15 Dobranocka: Olimpiada Bolka i Lolka<br />19.30 Wiadomości<br />19.55 Prognoza pogody<br />20.00 Rzeka kłamstwa (5/7) - serial<br />21.30 Warszawa walczy 1939 -1945- film dok.<br />22.30 Panorama<br />23.05 Big Beat - Platynowy koncert<br />23.35 Konstanty Ildefons Gałczyński - reportaż<br />0.30 W centrum uwagi<br />0.45 Powitanie widzów amerykańskich<br />0.50 Olimpiada Bolka i Lolka - film<br />1.00 Wiadomości<br />1.30 Zbrodnia Lorda Artura Saville' a- nowela<br />2.00 Latarnik - magazyn kulturalny<br />2.30 Panorama (powt.)<br />3.05 Rzeka kłamstwa (5/7) - serial<br />4.30 Warszawa walczy 1939 - 1945- film dok.<br />5.35 W centrum uwagi<br />5.50 Diariusz rządowy (powt.)<br />6.05 Wielka gra - teleturniej
  +
  +
RTL 7<br />7.00 Muzyka w RTL7<br />7.10 Campbellowie - serial<br />8.00 Teleshopping<br />8.30 Siódemka dzieciakom - seriale<br />9.25 Słodka dolina - serial<br />9.45 Sunset Beach - serial<br />10.30 Córka górnika - film biograf.<br />12.35 Ukryta kamera<br />12.40 E.Z. Streets - serial<br />13.30 Teleshopping<br />14.00 Campbellowie - serial<br />14.50 Słodka dolina - serial<br />15.10 Siódemka dzieciakom - seriale<br />16.35 Ukryta kamera - prog. rozryw.<br />17.00 Robin Hood - serial<br />18.00 Sunset Beach - serial<br />18.50 7 minut - wydarzenia dnia<br />19.00 Prawo i bezprawie - serial<br />19.55 Wsypa - film sensacyjny<br />21.30 Śmiertelna decyzja - film sensacyjny<br />23.15 Crime Story - serial<br />0.05 Wieczór z wampirem - talk-show<br />1.05 Prawo i bezprawie - serial<br />1.50 Crime Story - serial<br />2.40 Prognoza pogody<br />2.45 Muzyczny Kruszon
  +
  +
Polsat 2<br />7.30 Festiwal Polsat Dance<br />7.45 Plastik TV<br />8.00 TV Shop<br />8.30 Czarodziejka z Księżyca - serial<br />9.00 PowerRangers (59) - serial<br />9.30 Nieustraszony (67) - serial<br />10.30 Błękitna krew (3) - serial<br />11.30 Żar młodości - serial<br />12.30 Tajemnicza dama (103)<br />13.30 TV Shop<br />14.00 Afficionado - prog. o muzyce<br />14.30 Jacek Ziobro Superstar<br />15.00 Dance TV<br />15.30 Festiwal Polsat Dance<br />15.45 Plastik TV<br />16.00 Nieustraszony (68) - serial<br />17.00 Informacje<br />17.10 Czarodziejka z Księżyca - serial<br />17.35 Power Rangers (60) - serial<br />18.00 Cwaniak (35) - serial<br />19.00 Tajemnicza dama - telenowela<br />19.55 CNN News - prog.<br />20.10 Idź na całość<br />21.00 Wspólnota - film SF. USA<br />22.50 Ziemia obiecana - dramat obycz.<br />0.00 Przytul mnie - prog. muzyczny<br />1.00 Pożegnanie
  +
  +
Canal +<br />7.00 Szymon Mówi Show<br />7.05 Cyberia<br />7.15 Diabelski Młyn - filmy anim.<br />7.55 Łapu-capu<br />8.00 Świat według Dave'a - serial<br />8.30 (K) Po sąsiedzku - komedia<br />10.05 (K) Grzechotnik - film dok.<br />11.00 (K) Randka na moście - komedia<br />12.30 (K) RAJ NA ZIEMI - film dok.<br />13.30 (K) Dogonić słońce - film obycz.<br />15.10 (K) DESER - film<br />15.30 (K) Ucieczka z Planety Małp - film SF, USA<br />17.05 (K) 13 posterunek - serial<br />17.45 (K) Piłka nożna: liga polska - mecz tygodnia<br />20.00 (K) Klincz - komedia, W. Bryt.<br />21.35 (K) Odpływ - film przygodowy<br />23.15 (K) Po prostu namiętność - film<br />0.50 (K) Kiedy prawo zawodzi - film<br />2.20 (K) Ciemna purpura - dramat<br />4.15 (K) Dr Halifax 3 - Bać się ciemności - film sensac.<br />6.05 (K) Wulkan - film dok.
  +
  +
ATV<br />6.00 Program dnia<br />6.05 Men - magazyn dla mężczyzn<br />6.30 Santa Barbara - serial<br />7.30 Zakupy w ATV<br />8.00 74,5 Nowa fala - serial<br />9.00 Westgate - serial<br />10.00 Tego już za wiele - serial<br />11.30 Zakupy w ATV<br />12.00 Inwazja pogaństwa - serial dok.<br />13.00 Santa Barbara - serial<br />14.00 74,5 Nowa fala - serial<br />15.00 Zakupy w ATV<br />15.30 Fort Boyard - teleturniej<br />17.00 Santa Barbara - serial<br />18.00 74,5 Nowa fala - serial<br />19.00 Zakupy w ATV<br />19.30 Jednym śladem - magazyn<br />20.00 Tego już za wiele - serial<br />20.30 Ludzie z naprzeciwka - film<br />22.10 ATV idzie do kina<br />22.30 Auto moto puls - magazyn<br />23.00 Różowa seria - serial erot.<br />0.30 Wrestling<br />1.30 Emanuelle na Dalekim Wschodzie<br />3.00 Zakończenie programu

Wersja z 09:32, paź 14, 2017

TVP 1
7.00 Kawa czy herbata
8.05 Wszyscy kochają Raymonda (30) - serial, USA
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Dla dzieci: Lato z Misiem i Margolclą
9.10 Podróże z Aleksandrem i Emilią (18/23) - serial animowany
9.35 Kielce '98 - XXV Jubileuszowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej
10.00 Sierżant Anderson (20) - serial sensacyjny, USA
10.50 Śmiechu warte - program rozrywkowy
11.15 Siatkówka na plaży
11.25 Lato z Magazynem Notowań: Rajski ogród, Z biegiem Drwęcy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Kwadrans na kawę
12.40 Klan (63,64) - telenowela
13.35 Kino letnie: Doktorek chce się odmłodzić - komedia, W. Bryt.
15.20 Kielce '98 - XXV Jubileuszowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej
15.45 Byle do dzwonka (34/50)- serial dla młodzieży, USA
16.15 Moda na sukces (656) - serial obyczajowy, USA
16.40 Twarzą w twarz z Europą
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? - quiz
17.50 Tata, a Marcin powiedział... - przypowiastka satyryczna
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.50 Flesz - Wiadomości i Prognoza pogody
19.00 Wieczorynka: Smerfy - serial animowany
19.30 Wiadomości, sport i prognoza pogody
20.10 Cody (1/6): Cynk - film kryminalny, Australia
21.45 Jaka Polska?
21.50 W centrum uwagi - program publicystyczny
22.20 MdM - program rozrywkowy
23.00 Wiadomości oraz Sport
23.10 Ja, Klaudiusz (4,5/13) - serial historyczny, W. Bryt.
1.00 Cherry model 2000 - film SF, USA
2.30 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Sport-telegram
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Kocham Lucy (33) - serial komediowy, USA
7.50 Studio urody
8.00 Program lokalny
8.30 W labiryncie - serial obyczajowy, Polska (25 min)
9.00 Czterej pancerni i pies (15/21) - serial wojenny, Polska
10.00 Chcecie bajki - oto bajka
10.10 Pierwsze sto lat kina (1/3) - serial dokumentalny, USA
10.40 Opowieści z Księgi Cnót (11) - serial animowany, USA
11.05 Złoto Alaski (5/13) - serial przygodowy, USA
12.00 Montand (2-ost.) - film dokumentalny, Francja
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy (powt.)
13.40 Relaks z... Gdańska
14.50 Country w Mrągowie
15.10 Przystanek Alaska (71) - serial obyczajowy, USA
16.00 Panorama
16.10 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę
16.35 5 x 5 - wygrajmy razem - teleturniej
17.05 Dla dzieci: Bądź mistrzem - Mariusz Siembida i Olga Niewitecka
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Magia liter - teleturniej
19.05 Złotopolscy - telenowela, Polska
19.35 Wyspa przygód (1/26) - serial przygodowy, Australia
20.10 Baw się razem z nami: Zmiennicy (4/15) - serial obyczajowy
21.15 Piknik Country - Mrągowo: Hurtownia Szwedex, czyli XX lat pracy w zespole
22.00 Panorama
22.35 Sport telegram
22.40 Piknik Country - Mrągowo: Koncert K. Matte'a i Lonstara
23.35 Z archiwum X (22) - serial sensacyjny, USA
1.10 Kronika Igrzysk Dobrej Woli
1.30 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
7.30 Namiętność - telenowela
8.00 Dziś w Teletrójce - program filmowy
8.30 Maria z przedmieścia [87 i 88] - telenowela
9.30 Tombik i Bibi [16] - serial anim.
9.55 Czy wiesz. że ... ? [9] - program popularno­nauk.
10.20 Bractwo letniej przygody [22] - serial fab.
10.45 Paulina na wsi [9] - serial
10.50 Ludwig van Beethoven - Symfonia VIII - koncert
11.20 Przychodnia w Cardale [16] - serial obycz.
12.10 Zabijać, aby żyć [6] - serial dok.
13.10 Powstanie Warszawskie - film dok.
14.00 Indaba [14] - serial fab.
14.30 Wakacje z Kleksem - program dla młodych widzów
14.55 Piątek na dobry początek
15.05 Program dnia
15.10 Tombik i Bibi [16] - serial anim. (powt.)
15.40 Czy wiesz, że ... [9] (powt.)
16.05 Bractwo letniej przygody [22] - serial fab. (powt.)
16.30 Piątek na dobry początek
16.40 Obserwatorium - program publ.
17.10 Ale kino - magazyn filmowy Jolanty Patyny
17.30 Studio pod bukiem - magazyn rozmaitości redakcji opolskiej
17.50 Opolskie portrety miast i firm
18.00 Panorama
18.10 Aktualności
18.35 Maria z przedmieścia (powt.)
19.30 Ludwig van Beethoven - Symfonia VIII - koncert (powt.)
20.00 Przychodnia w Cardale [16] - serial obycz. (powt.)
20.55 Zabijać, aby żyć [6] - serial
21.50 Program na sobotę
22.00 Aktualności
22.10 Śląski High Life [3]
22.50 Kawalerskie życie na obczyźnie - film obycz.
0.40 Namiętność - telenowela
1.10 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Maska [11] - serial animowany
8.30 Znak Zorro [44]
9.00 Tarzan [44]
9.30 Żar młodości [498] - kanadyjski serial obyczajowy
10.30 Przyjaciele [27] - USA (1994)
11.00 Roseanne [74]
11.30 Komisarz Rex [7] - USA (1995)
12.30 Kalambury
13.00 Rykowisko
13.30 Izba gmin
14.00 Nie na każdy temat
15.00 Garfield [452] - serial
15.30 Lato z Polsatem
16.00 Informacje
16.15 Lato z Polsatem
16.45 Dziewięciu wspaniałych - program rozrywkowy
17.15 Rykowisko
17.45 Przyjaciele [28]
18.15 Roseanne [75]
18.45 Informacje
19.00 Znak Zorro [45]
19.30 Tarzan [45]
20.00 Komputerowy świat [9] - USA (1995)
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Herkules i zaginione królestwo - USA (1994)
22.40 Ogłoszenie wyników LOTTO
22.45 Informacje
23.05 Polityczne graffiti
23.15 Biznes tydzień
23.30 Callan - Wielka Brytania (1974)
1.25 Przytul mnie
2.25 DJ'S Club
2.55 Dance TV
3.30 Pożegnanie

TVN
6.15 Jolanda [144] - telenowela
6.45 Telesklep
7.15 Hardcastle i McCormick [25] - serial kryrn. USA
8.15 Kucyki i przyjaciele [26] - serial anirn. dla dzieci
8.35 Zwierzątka ze sklepiku [6] - serial anim. dla dzieci
9.00 Szkoła złamanych serc [209] - serial dla młodzieży, Australia
9.30 Nieśmiertelny [46] - serial przygodowy USA
10.30 Anna Lee [5] - serial sens., W. Brytania
12.30 Manuela [50] - telenowela
13.30 Jolanda [144] - telenowela
14.30 Kucyki i przyjaciele [26] - serial anim. dla dzieci
14.55 Zwierzątka ze sklepiku [6) - serial anim. dla dzieci
15.20 W naszym kręgu [86] - serial dla młodzieży, Australia
15.45 Szkoła złamanych serc [209] - serial dla młodzieży, Australia
16.15 Nieśmiertelny [46] - serial przygodowy USA
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Co za dzień - program rozrywkowy
18.00 Magnum [25] - serial sens. USA
19.00 TVN Fakty
19.30 Więzy rodzinne [31] - serial kom. USA
20.00 Port lotniczy '79 - film sens. USA
22.10 Niezły pasztet - film obycz. USA (1978)
0.15 Lato w Malibu - film fab.
2.00 Grająca szafa TVN
3.30 Magnum [25] - serial sens. USA
4.20 Granie na ekranie - program rozrywkowy

Nasza TV
8.00 Don Kichot [5] - serial animowany dla dzieci, Hiszpania
8.30 Tajemnica wybrzeża [5] - serial przygodowy dla dzieci
9.00 Loving [15] - serial USA
9.30 City [141] - serial USA
10.00 Antonella [58] - telenowela
10.45 Dwa oblicza miłości [13,14/80] - serial obycz.
12.30 Ośmiornica [28] - serial krym, Włochy
13.30 Nasz Sklep - zakupy w TV
14.00 Antonella [59] - telenowela
14.55 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów
15.00 City [142] - serial USA
15.30 Loving [16] - serial USA
16.00 Don Kichot [6] - serial anim. dla dzieci, Hiszpania
16.30 Tajemnica wybrzeża [6] - serial przygodowy dla dzieci
17.00 Lato w Studiu Agnes: Koncert życzeń na żywo
17.45 Nasz sklep - zakupy w TV
18.00 Nasze wiadomości
18.15 Dwa oblicza miłości [15,16/80] - serial obycz., Włochy
20.05 Świry - komedia krym. USA
21.45 Nasze wiadomości
22.00 Aniołki Charliego [56] - serial krym. USA
23.00 Co się stało [4] - serial dok. USA
23.30 Skazane na wygnanie - film sensacyjny USA
1.05 Zakończenie programu

TV Polonia
7.00 Sport-telegram
7.05 Kraina uśmiechu - program
8.00 Gościniec - magazyn kultury
8.30 Wiadomości
8.45 Znak orła (8/14) - serial
9.15 Z biegiem rzeki, z biegiem historii (1) - film dok.
9.45 Dziewczyna z Mazur - serial
10.40 Krzyżówka szczęścia
11.05 Podwójne życie Kieratówny - film dok.
11.35 Credo - magazyn katolicki
12.00 Wiadomości
12.15 Rzeka kłamstwa (4/7) - serial
13.45 Kolekcje osobliwe: Magia muzyki
14.10 MdM - program rozrywkowy
14.45 Diariusz rządowy (powt.)
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Galeria pod strzechą - reportaż
16.00 Hity satelity
16.30 Dla dzieci: Ala i As
16.45 Dla dzieci: Kolorowe nutki
16.50 Tata, a Marcin powiedział
17.00 Teleexpress
17.15 Wielka gra - teleturniej
18.05 Dla dzieci: Tęczowa bajeczka
18.15 Zbrodnia Lorda Artura Saville'a - nowela filmowa
18.45 Latarnik - mag.kulturalny
19.15 Dobranocka: Olimpiada Bolka i Lolka
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Rzeka kłamstwa (5/7) - serial
21.30 Warszawa walczy 1939 -1945- film dok.
22.30 Panorama
23.05 Big Beat - Platynowy koncert
23.35 Konstanty Ildefons Gałczyński - reportaż
0.30 W centrum uwagi
0.45 Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Olimpiada Bolka i Lolka - film
1.00 Wiadomości
1.30 Zbrodnia Lorda Artura Saville' a- nowela
2.00 Latarnik - magazyn kulturalny
2.30 Panorama (powt.)
3.05 Rzeka kłamstwa (5/7) - serial
4.30 Warszawa walczy 1939 - 1945- film dok.
5.35 W centrum uwagi
5.50 Diariusz rządowy (powt.)
6.05 Wielka gra - teleturniej

RTL 7
7.00 Muzyka w RTL7
7.10 Campbellowie - serial
8.00 Teleshopping
8.30 Siódemka dzieciakom - seriale
9.25 Słodka dolina - serial
9.45 Sunset Beach - serial
10.30 Córka górnika - film biograf.
12.35 Ukryta kamera
12.40 E.Z. Streets - serial
13.30 Teleshopping
14.00 Campbellowie - serial
14.50 Słodka dolina - serial
15.10 Siódemka dzieciakom - seriale
16.35 Ukryta kamera - prog. rozryw.
17.00 Robin Hood - serial
18.00 Sunset Beach - serial
18.50 7 minut - wydarzenia dnia
19.00 Prawo i bezprawie - serial
19.55 Wsypa - film sensacyjny
21.30 Śmiertelna decyzja - film sensacyjny
23.15 Crime Story - serial
0.05 Wieczór z wampirem - talk-show
1.05 Prawo i bezprawie - serial
1.50 Crime Story - serial
2.40 Prognoza pogody
2.45 Muzyczny Kruszon

Polsat 2
7.30 Festiwal Polsat Dance
7.45 Plastik TV
8.00 TV Shop
8.30 Czarodziejka z Księżyca - serial
9.00 PowerRangers (59) - serial
9.30 Nieustraszony (67) - serial
10.30 Błękitna krew (3) - serial
11.30 Żar młodości - serial
12.30 Tajemnicza dama (103)
13.30 TV Shop
14.00 Afficionado - prog. o muzyce
14.30 Jacek Ziobro Superstar
15.00 Dance TV
15.30 Festiwal Polsat Dance
15.45 Plastik TV
16.00 Nieustraszony (68) - serial
17.00 Informacje
17.10 Czarodziejka z Księżyca - serial
17.35 Power Rangers (60) - serial
18.00 Cwaniak (35) - serial
19.00 Tajemnicza dama - telenowela
19.55 CNN News - prog.
20.10 Idź na całość
21.00 Wspólnota - film SF. USA
22.50 Ziemia obiecana - dramat obycz.
0.00 Przytul mnie - prog. muzyczny
1.00 Pożegnanie

Canal +
7.00 Szymon Mówi Show
7.05 Cyberia
7.15 Diabelski Młyn - filmy anim.
7.55 Łapu-capu
8.00 Świat według Dave'a - serial
8.30 (K) Po sąsiedzku - komedia
10.05 (K) Grzechotnik - film dok.
11.00 (K) Randka na moście - komedia
12.30 (K) RAJ NA ZIEMI - film dok.
13.30 (K) Dogonić słońce - film obycz.
15.10 (K) DESER - film
15.30 (K) Ucieczka z Planety Małp - film SF, USA
17.05 (K) 13 posterunek - serial
17.45 (K) Piłka nożna: liga polska - mecz tygodnia
20.00 (K) Klincz - komedia, W. Bryt.
21.35 (K) Odpływ - film przygodowy
23.15 (K) Po prostu namiętność - film
0.50 (K) Kiedy prawo zawodzi - film
2.20 (K) Ciemna purpura - dramat
4.15 (K) Dr Halifax 3 - Bać się ciemności - film sensac.
6.05 (K) Wulkan - film dok.

ATV
6.00 Program dnia
6.05 Men - magazyn dla mężczyzn
6.30 Santa Barbara - serial
7.30 Zakupy w ATV
8.00 74,5 Nowa fala - serial
9.00 Westgate - serial
10.00 Tego już za wiele - serial
11.30 Zakupy w ATV
12.00 Inwazja pogaństwa - serial dok.
13.00 Santa Barbara - serial
14.00 74,5 Nowa fala - serial
15.00 Zakupy w ATV
15.30 Fort Boyard - teleturniej
17.00 Santa Barbara - serial
18.00 74,5 Nowa fala - serial
19.00 Zakupy w ATV
19.30 Jednym śladem - magazyn
20.00 Tego już za wiele - serial
20.30 Ludzie z naprzeciwka - film
22.10 ATV idzie do kina
22.30 Auto moto puls - magazyn
23.00 Różowa seria - serial erot.
0.30 Wrestling
1.30 Emanuelle na Dalekim Wschodzie
3.00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.