FANDOM


TVP 1
7.00 Kawa czy herbata
8.05 Wszyscy kochają Raymonda (30) - serial, USA
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Dla dzieci: Lato z Misiem i Margolclą
9.10 Podróże z Aleksandrem i Emilią (18/23) - serial animowany
9.35 Kielce '98 - XXV Jubileuszowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej
10.00 Sierżant Anderson (20) - serial sensacyjny, USA
10.50 Śmiechu warte - program rozrywkowy
11.15 Siatkówka na plaży
11.25 Lato z Magazynem Notowań: Rajski ogród, Z biegiem Drwęcy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program inforacyjny
12.20 Kwadrans na kawę
12.40 Klan (63,64) - telenowela
13.35 Kino letnie: Doktorek chce się odmłodzić - komedia, W. Bryt.
15.20 Kielce '98 - XXV Jubileuszowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej
15.45 Byle do dzwonka (34/50)- serial dla młodzieży, USA
16.15 Moda na sukces (656) - serial obyczajowy, USA
16.40 Twarzą w twarz z Europą
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? - quiz
17.50 Tata, a Marcin powiedział... - przypowiastka satyryczna
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.50 Flesz - Wiadomości i Prognoza pogody
19.00 Wieczorynka: Smerfy - serial animowany
19.30 Wiadomości, sport i prognoza pogody
20.10 Cody (1/6): Cynk - film kryminalny, Australia
21.45 Jaka Polska?
21.50 W centrum uwagi - program publicystyczny
22.20 MdM - program rozrywkowy
23.00 Wiadomości oraz Sport
23.10 Ja, Klaudiusz (4,5/13) - serial historyczny, W. Bryt.
1.00 Cherry model 2000 - film SF, USA
2.30 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Sport-telegram
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Kocham Lucy (33) - serial komediowy, USA
7.50 Studio urody
8.00 Program lokalny
8.30 W labiryncie - serial obyczajowy, Polska (25 min)
9.00 Czterej pancerni i pies (15/21) - serial wojenny, Polska
10.00 Chcecie bajki - oto bajka
10.10 Pierwsze sto lat kina (1/3) - serial dokumentalny, USA
10.40 Opowieści z Księgi Cnót (11) - serial animowany, USA
11.05 Złoto Alaski (5/13) - serial przygodowy, USA
12.00 Montand (2-ost.) - film dokumentalny, Francja
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy (powt.)
13.40 Relaks z... Gdańska
14.50 Country w Mrągowie
15.10 Przystanek Alaska (71) - serial obyczajowy, USA
16.00 Panorama
16.10 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę
16.35 5 x 5 - wygrajmy razem - teleturniej
17.05 Dla dzieci: Bądź mistrzem - Mariusz Siembida i Olga Niewitecka
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Magia liter - teleturniej
19.05 Złotopolscy - telenowela, Polska
19.35 Wyspa przygód (1/26) - serial przygodowy, Australia
20.10 Baw się razem z nami: Zmiennicy (4/15) - serial obyczajowy
21.15 Piknik Country - Mrągowo: Hurtownia Szwedex, czyli XX lat pracy w zespole
22.00 Panorama
22.35 Sport telegram
22.40 Piknik Country - Mrągowo: Koncert K. Matte'a i Lonstara
23.35 Z archiwum X (22) - serial sensacyjny, USA
1.10 Kronika Igrzysk Dobrej Woli
1.30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.