Wikia o Starej Telewizji
Advertisement
poprzedni dzień WTOREK 31.07.2007 następny dzień

Logo.jpg


05:15 Moda na sukces - odc. 3438 (The Bold and the Beautiful ep. 3653); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3439 (The Bold and the Beautiful ep. 3654); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:14 Kwadrans po ósmej
08:30 Strażak Sam - Chłopiec z Wenus, odc. 4 (Fireman Sam // Bug - Eyed boy from Venus, ep 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
08:40 Sąsiedzi - Klucz  24 (Klic); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1982)
08:50 Świnka Peppa - Świetlica, odc. 6 (The playgroup, ep. 6); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
08:55 Domowe przedszkole - Gburek; program dla dzieci
09:25 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:30 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 17 - Jak wybuchła wojna czesko - amerykańska (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 17 Jak vypukla cesko - amerycka valka); serial komediowy kraj prod.CZECHY (2000)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 106 (odc. 106); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Bao - Bab, czyli zielono mi - odc. 3/12 - Alert
11:20 Zwierzowiec - Spiżarnie - zapasy na trudne czasy
11:35 ZUS dla ciebie - odc. 57; program poradnikowy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 876; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Jan Serce - odc. 6/10 - Chłopaki; serial TVP
13:45 Rodzina jak z nut - odc. 4; widowisko muzyczne
14:35 Kobieta zaradna - Wypalenie zawodowe; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Smaki polskie; magazyn kulinarny
15:25 Klan - odc. 1265; telenowela TVP
15:55 Tygrysy Europy - odc. 2/18 - Urodziny
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3440 (The Bold and the Beautiful ep. 3655); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3441 (The Bold and the Beautiful ep. 3656); serial kraj prod.USA (2001)
18:30 Dwie strony medalu - odc.74 - txt.str.777; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Małgosia i buciki - Wizyta u lekarza 9 (Franny's Feet / Visit to the vet); serial animowany kraj prod.Kanada (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - kronika
20:05 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - Koniec świata - cz. 1 (Category 7: The End of the World)  82'; dramat kraj prod.USA (2005)
21:45 Sprawa dla reportera
22:25 Teleexpress nocą
22:45 Bez pardonu III - odc. 11, Żeganaj Jenny (District, The III - ep. 11, Goodbye, Jenny); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:35 Dobre, bo polskie - Alternatywy 4 - odc. 5/9 - Dwudziesty stopień zasilania; serial komediowy TVP
00:35 Dobre, bo polskie - Przeraźliwe łoże  27'; film TVP
01:05 Dobre, bo polskie - Kabaret Jeszcze Starszych Panów - "Kwitnące szczeble" - wieczór 11; widowisko
02:05 Zakończenie programu

Logo-2.jpg


05:30 Statek miłości - s.1, odc. 5/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
06:20 Statek miłości - s.1, odc. 6/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 20 - Biały Miś
07:35 Dwójka Dzieciom - Janka - odc. 2 Spełnione marzenie; serial TVP
08:05 Na dobre i na złe - odc. 276 Siostry; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato
10:43 Święta wojna - Hanys dance
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 23; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 128/162 L. A. (LA) cz. 1 (MAGNUM P. I. s. 7 (LA) p. 1); serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Klinika pod kangurem - Odc 2/25 (Out There) kraj prod.Australia, USA, Wielka Brytania (2002)
12:55 Raj na ziemi - Denali-odc.16 (Living Edens); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
14:10 Europa da się lubić - Europa kontra Ameryka
15:05 Detektyw w sutannie - s. I, odc. 5/8  Więzy krwi cz. I (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. Mafia Priest p.1); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)
15:55 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 61/66 (Honey I shrunk the kids) kraj prod.USA (1997)
16:40 Gliniarz i prokurator s. 3, odc. 24/26 - Moje serce należy do taty (Jake and the Fatman,  s.3, ep. My heart belongs to daddy); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Biuro kryminalne -  Wyrok po latach; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:10 13. Marzenia Marcina Dańca - "Szczęśliwa trzynastka" ; program rozrywkowy
20:15 Liga Mistrzów - Zagłębie Lubin - STEAUA Bukareszt
22:50 Panorama
23:05 Pogoda
23:15 Sport Telegram
23:20 Biznes
23:30 Wieczór filmowy Kocham Kino - Trzy kolory - Biały (Trois couleurs: Blanc) - txt.str.777  87'; film fabularny kraj prod.Polska, Francja, Szwajcaria (1993)
01:05 Korespondent - odc.3; cykl dokumentalny
01:35 Korespondent - odc. 4; cykl dokumentalny
01:55 Zakończenie programu

120px-Logo Polsat.svg.png


05:00     Music Spot - program muzyczny
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:45     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Wielka wygrana - teleturniej
08:55     Graczykowie - serial komediowy reż. Ryszard Zatorski, Krzysztof Jaroszyński, Polska 2000
09:30     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
10:00     Czarodziejki - serial obyczajowy reż. Shannen Doherty, Gilbert Adler i inni, USA 1998
11:00     Dotyk anioła - serial obyczajowy reż. John Masius, Jon Anderson, i inni, USA 1994
12:00     Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy reż. Mirosław Bork, Maciej Wojtyszko, Polska 2003
13:00     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00     Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
14:45     Benny Hill - program rozrywkowy
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
16:50     Strażnik Teksasu - serial sensacyjny USA 2000
17:50     Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
20:00     Mamuśki - serial komediowy reż. Andrzeja Kostenko, Polska 2007
20:30     Mamuśki - serial komediowy reż. Andrzeja Kostenko, Polska 2007
21:00     Stalowe magnolie - komediodramat reż. Herbert Ross, wyk. Sally Field, Shirley MacLaine, Julia Roberts, Dolly Parton USA 1989
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:40     Chirurdzy - serial obyczajowy USA 2005
00:40     Threshold - strategia przetrwania - serial SF reż. John Showalter, David S. Goyer, USA 2005
01:35     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:00     Nocne randki - program rozrywkowy
04:55     Zakończenie programu

Logo-19.png


05:50     Telesklep
06:40     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 2/23 reż. Mark Schwahn, USA 2003
07:35     Taniec z gwiazdami - kulisy - program rozrywkowy
08:05     Szymon Majewski Show: Małgorzata Foremniak, Krzysztof Stelmaszyk - program rozrywkowy
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Telesklep
11:30     Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany odc. 13/14
11:55     Detektywi: Emerytura - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
12:25     W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:05     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 749-751 Polska 2003
14:20     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 3/23 reż. Mark Schwahn, USA 2003
15:20     Prawo pożądania - telenowela odc. 119/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:20     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:20     Rozmowy w toku: Mężczyzna jest jak wino, im starszy... - talk show
18:30     Detektywi: Były mąż - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy: Striptizerka - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Detektyw Monk IV - serial kryminalny odc. 7/16 reż. Eric Laneuville, USA 2005
21:55     Dowody zbrodni - serial kryminalny odc. 6/23 reż. Meredith Stiehm, USA 2003
22:55     Szymon Majewski Show: Jarosław Kret, Tomasz Zubilewicz - program rozrywkowy
23:55     Sopot Festival 2007: Koncert na molo
01:40     Nocne igraszki - program interaktywny
02:40     Telesklep
03:30     Uwaga! - magazyn reporterów
03:50     Nic straconego - programy powtórkowe

TV4 logo z 2006 roku.jpg


05.45 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.05 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Monster Warriors (8) - serial animowany
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Saint-Tropez (6) - serial obyczajowy
11.05 Beverly Hills 90210 (29) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Strażacy - serial dok.
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (62) - serial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (30) - serial obyczajowy
16.50 Talk2Szok - program rozrywkowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.50 Saint-Tropez (7) - serial obyczajowy
20.00 Kameleon (15) - serial sensacyjny
21.00 Boston Public (15) - serial komediowy
22.00 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Kuba Wojewódzki - talk show
00.35 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.15 Cała prawda - talk show
02.05 Muzyczne listy - program muzyczny
02.55 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.20 Rozmówki polsko-polskie - talk show
04.10 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.10 Tajniacy (10) - serial sensacyjny
09.10 Gorzka zemsta (32) - telenowela
10.05 Nocny kurs (4) - serial sensacyjny
11.05 Zabawa od kuchni
12.05 Telesklep
14.10 Gorzka zemsta (33) - telenowela
15.10 Nikita (2) - serial sensacyjny
16.10 Życie na fali (2) - serial obyczajowy
17.10 Seans filmowy - magazyn
18.10 Nocny kurs (4) - serial sensacyjny
19.10 Życie na fali (3) - serial obyczajowy
20.10 Tarzan na Manhattanie (2) - serial przygodowy
21.10 Rozprawa w Berlinie - dramat obyczajowy, USA 1988, reż. Leo Penn, wyk. Martin Sheen, Sam Wanamaker, Sean Penn, Max Gail
23.10 Co za tydzień - magazyn
23.40 Huraganowy Smith - film sensacyjny, Australia 1992, reż. Colin Budds, wyk. Carl Weathers, Jurgen Prochnow, Cassandra Delaney, Tony Bonner
01.25 Zakończenie programu

TVP KULTURA-logo-165549B8BD.png


09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Studio TVP Kultura - Telekino ; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Telekino - Czarna suknia  44'; film TVP; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Ida Kamińska, Aleksandra Śląska, Maria Broniewska, Ewa Milde, Andrzej May, Andrzej Jędrzejewski, Tadeusz Osiński, Bohdan Sobiesiak, Henryk Szletyński; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Tomasz Stańko Quartet "Soul of Things"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Zaraz jass - "Miłość"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 JAJO - wszędzie jest sztuka - Poznaj Mikrecjan (Meet of the Micrecians); film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 JAJO - wszędzie jest sztuka - Spoza listy przebojów (Off the Charts); film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Benefis Salonu Niezależnych. Jak było naprawdę cz. 1; program kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Kino krótkich filmów - Pib i Pog (Pib and Pog)  6'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1994); reż.:Peter Peake; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy - Książki na wakacje, cz. 6; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Benefis Salonu Niezależnych. Jak było naprawdę cz. 2; program kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:15 I naprawdę nie wiedzieliśmy  51'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Galeria malarstwa polskiego - Bretonka na progu domu; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Przesłuchanie (The interview)  100'; film kryminalny kraj prod.Australia (1998); reż.:Craig Monahan; wyk.:Tony Martin, Aaron Jeffery, Paul Sonkkila, Michael Caton, Peter McCauley, Glynis Angell; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05  Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (6) (Leaving home)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); reż.:Deborah May, Peter West, Barrie Gavin; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Salon filmowy TVP Kultura - Andrzej Bartkowiak; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Szalom na Szerokiej 2006 - Konsonans Retro; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dziewczyna i chłopak - Szef i inni; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 KFPP Opole - '90 - Obywatel G. C.; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Fedra (Phedre)  88'; dramat kraj prod.Francja (1968); reż.:Pierre Jourdan; wyk.:Marie Bell, Jean Chevrier, Jacques Dacqmine, Claude Giraud; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Cowboy Bebop - odc. 11 - Zabawki na strychu (Cowboy Bebop); serial animowany kraj prod.Japonia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Cowboy Bebop - odc. 12 - Jowiszowy jazz, część 1 (Cowboy Bebop); serial animowany kraj prod.Japonia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Strefa - Noc Artystów - Anna Baumgart; magazyn performance; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Strefa - Krzysztof Wodiczko i jego sztuka publiczna; felieton; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Strefa - Komix - Człowiek Paroovka; antologia komiksu; Dla małoletnich od lat 16
00:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Paradiso. Siedem dni z siedmioma kobietami (Paradiso. Seven days with seven women)  98'; film obyczajowy kraj prod.Niemcy (2000); reż.:Rudolph Thome; wyk.:Hanns Zischler, Cora Frost, Adriana Altaras, Irm Hermann, Sabine Bach; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:35 M jak Mężczyzna, Mozart i Muzyka (M is for Man, Mozart and Music)  29'; film baletowy kraj prod.Wielka Brytania (1991); reż.:Peter Greenaway; STEREO, Dozwolone od lat 18
03:05 Zakończenie programu

TVP Polonia.png


06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:14 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Obóz inny niż wszystkie...; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ojczyzna polszczyzna - W ustach cudzoziemców; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Salon kresowy - Historyk idei i wyobraźni; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Zespół adwokacki - odc. 11; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Wina Ikara. Warszawa 1939 - 1944... Inteligencja polska w latach okupacji cz. 2  54'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 36; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1258; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tu jest mój dom  30'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
13:05 Warto kochać - odc. 22; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
14:05 Rozmowy na temat... - Niezwykłego i wyjatkowego albumu "Kraków na starej fotografii 1846 - 1918"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Odgłos pustynnego ptaka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Stanisława Brzozowskiego życie wśród skorpionów  55'; film dokumentalny; reż.:Mieczysław Sroka, Lucyna Smolińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Ojczyzna polszczyzna - W ustach cudzoziemców; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Bajki polskie; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 SF-Symulator faktu - Epitaksja z wiązek molekularnych - nanowąsy odc.47; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Obóz inny niż wszystkie...; reportaż; STEREO
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Taki pejzaż - Krajobrazy podziemne; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Zespół adwokacki - odc. 11; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Festiwal teatrów Europy Środkowej "Sąsiedzi"; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska z bocznej drogi - Kadra.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 36; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Odc 15 Smocza Jama; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1258; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Zabić tyrana; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Siedlisko - odc. 5/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
22:15 Przebojowe Polki - (6); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Mieszkać w Europie - Design włoski; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:46 Sport Telegram; STEREO
23:48 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 11; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 36; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Odc 15 Smocza Jama; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1258; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Zabić tyrana; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Siedlisko - odc. 5/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
04:05 Przebojowe Polki - (6); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Sto tysięcy bocianów - odc.4; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Polska z bocznej drogi - Kadra.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Taki pejzaż - Krajobrazy podziemne; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Sport 2006.svg.png


09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Marian Kasprzyk; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Gwiazdy wielkiego sportu - Martina Navratilova; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Magazyn Olimpijski (Magazyn Olimpijski) kraj prod.Szwajcaria (2007); Bez ograniczeń wiekowych
11:20 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Tenis ziemny: Orange Prokom Open ; STEREO
14:35 Tenis ziemny: Orange Prokom Open ; STEREO
16:05 Tenis ziemny: Orange Prokom Open ; STEREO
17:40 Tenis ziemny: Orange Prokom Open ; STEREO
19:35 MP w skokach przez przeszkody - Chojnów 2007; STEREO
20:25 Z archiwum TVP - Dariusz Gęsior; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Magazyn bokserski - KO TV Classics (KO TV Classics); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Droga do Pekinu - odc. 31 (.); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Gwiazdy wielkiego sportu - Bjoern Borg; Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Zwarcie - Jerzy Kulej odc. 17; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - mecz dnia; STEREO

Cartoon Network 06.00 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 06.25 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.). 06.35 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (15 min.). 06.50 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 07.15 Bliźniaki Cramp (Cramp Twins) – (10 min.). 07.40 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 08.05 Kudłaty i Scooby Doo na tropie (Shaggy and Scooby-Doo Get A Clue) – (25 min.). 08.30 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 08.55 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.). 09.20 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 09.45 Ben 10 (Ben 10) – (25 min.). 10.10 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 10.35 Podwójne życie Jagody Lee (The Life & Times of Juniper Lee) – (25 min.). 11.00 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 11.25 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.). 11.50 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 12.15 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 12.40 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 13.05 Robotboy (Robotboy) – (10 min.). 13.15 Robotboy (Robotboy) – (15 min.). 13.30 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 13.55 Harcerz Lazlo (Camp Lazlo) – (25 min.). 14.20 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 14.45 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friends) – (25 min.). 15.10 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 15.35 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą (My Gym Partner's A Monkey) – (25 min.). 16.00 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 16.25 Johnny Test (Johnny Test) – (25 min.). 16.50 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 17.15 Wiewiórek (Squirrel Boy) – (15 min.). 17.30 Baranek Shaun (Shaun The Sheep) – (10 min.). 17.40 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 18.05 Pet Alien (Pet Alien) – (25 min.). 18.30 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 18.55 Xiaolin - Pojedynek Mistrzów (Xiaolin Showdown) – (25 min.). 19.20 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 19.45 Ben 10 (Ben 10) – (25 min.). 20.10 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 20.35 Duel Masters (Duel Masters) – (25 min.). 21.00 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (30 min.). 21.30 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.). 21.55 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.). 22.20 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.). 23.10 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.). 00.00 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.). 00.50 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.). 01.40 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 02.30 Jam Łasica (I Am Weasel) – (7 min.). 03.00 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.). 03.25 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy (The Grim Adventures of Billy & Mandy) – (7 min.). 03.50 Zło w potrawce (Evil Con Carne) – (7 min.). 04.05 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (15 min.). 04.20 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.). 04.45 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.). 05.10 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.). 05.35 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).

ZigZap 06:00 Histeria: Wielcy bohaterowie francuscy odc. 18 06:25 Pinky i Mózg odc. 60 06:50 Ekstremalne kaczory: Karaluch trojański odc. 38 07:00 Szał na Amandę odc. 1 07:25 Friday Wear: Podryw na pranie odc. 34 07:30 Płaskmania: Magazyn historyczny/Miesięcznik dekoratorski odc. 3 08:00 Klub Winx 3 odc. 8 08:30 Skyland: Początek nowego świata: Więzy krwi odc. 6 08:55 Zakręceni gliniarze: Decybel skład odc. 15 09:20 Planeta rocka: Alanis Morissette odc. 10 09:45 Kod Lyoko: Wspaniały dzień odc. 30 10:10 Karol do kwadratu 2 odc. 13 10:35 Na wysokiej fali odc. 30 11:10 Lizzie McGuire 3: Przedsięwzięcie Gorda odc. 19 11:35 Friday Wear: Charly Show odc. 35 11:40 Klinika pod kangurem odc. 20/25 12:05 Zagubieni z lotu 29 odc. 3 12:30 Gwiazda od zaraz: Zawsze sobą bądź odc. 2 12:55 Degrassi - nowe pokolenie: Zawiedziona miłość odc. 25 13:20 Histeria: Atak straszliwych tyranów odc. 19 13:45 Pinky i Mózg odc. 61 14:00 Ekstremalne kaczory: Bycze walki odc. 39 14:20 Szał na Amandę odc. 2 14:45 Wielka płyta 15:10 Płaskmania: Tygodnik motocyklowy/ Sekrety piramid odc. 4 15:35 Gwiazda od zaraz: Co ma być, to będzie odc. 3 16:00 Lizzie McGuire 3: Zagadka odc. 20 16:25 Zakręceni gliniarze: Świąteczny syndrom odc. 16 17:00 Planeta rocka: Sting odc. 11 17:25 Kod Lyoko: Pan Puk odc. 31 18:00 Karol do kwadratu: Sztuka bycia Karolem odc. 1 18:25 Na wysokiej fali odc. 31 18:50 Klub Winx 3 odc. 9 19:15 Skyland: Początek nowego świata: Ludzie z czerwonej skały odc. 7 19:40 Zagubieni z lotu 29 odc. 4 20:05 Klinika pod kangurem odc. 21/25 20:30 Degrassi - nowe pokolenie: Nie wierz w modę odc. 26

TVP3 Regionalna.png


06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:18 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:27 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:54 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:54 Pogoda; STEREO
12:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:00 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:01 Serwis sportowy; STEREO
14:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Serwis sportowy; STEREO
16:13 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:16 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:47 Pogoda; STEREO
22:49 16/16 - Wapienna strit; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Cienie na pustyni (Shadows of the desert)  49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:27 Kurier; STEREO
01:47 Pogoda; STEREO
01:50 Cienie na pustyni (Shadows of the desert)  49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Zakończenie dnia

Logo-tv3krakow.gif


06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Pogoda w regionie
07:50 Okiem kamery
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 TV lato
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:18 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:27 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:54 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:54 Pogoda; STEREO
12:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:00 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:01 Serwis sportowy; STEREO
14:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Serwis sportowy; STEREO
16:13 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 Pogoda w regionie
16:50 Skarby Małopolski
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika
18:20 Tematy dnia
18:30 TV lato
18:40 Światowiec
19:10 Czas reporterów
19:30 Rola
19:45 Co warto wiedzieć
19:50 TV lato
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Okiem kamery
22:10 Co warto wiedzieć
22:16 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:47 Pogoda; STEREO
22:49 16/16 - Wapienna strit; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Cienie na pustyni (Shadows of the desert) 49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:27 Kurier; STEREO
01:47 Pogoda; STEREO
01:50 Cienie na pustyni (Shadows of the desert) 49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Zakończenie dnia

Tvp3rz.gif


06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Aktualności
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Studio lato
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:18 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:27 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:54 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:54 Pogoda; STEREO
12:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:00 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:01 Serwis sportowy; STEREO
14:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Serwis sportowy; STEREO
16:13 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 Studio lato
17:00 Wędrówki galicyjskie
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Aktualności
18:25 Studio lato
18:40 Parnas
18:55 Everyday English
19:20 Wędrówki wokół Rzeszowa
19:35 Podpowiedzi w plenerze
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności
22:00 Studio lato
22:16 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:47 Pogoda; STEREO
22:49 16/16 - Wapienna strit; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Cienie na pustyni (Shadows of the desert)  49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:27 Kurier; STEREO
01:47 Pogoda; STEREO
01:50 Cienie na pustyni (Shadows of the desert)  49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Zakończenie dnia

Tvp3warszawa.gif


06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:18 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:27 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:54 Pogoda; STEREO
11:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:54 Pogoda; STEREO
12:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:00 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:01 Serwis sportowy; STEREO
14:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Serwis sportowy; STEREO
16:13 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:49 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:52 Saga rodów - Ród Rodowiczów - prem 21.06.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 TKW wydanie specjalne - Msza i Apel Poległych; STEREO
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:01 Raport na gorąco; STEREO
22:04 Wiadomości sportowe - (31.07.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:09 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:16 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:47 Pogoda; STEREO
22:49 16/16 - Wapienna strit; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Cienie na pustyni (Shadows of the desert)  49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:27 Kurier; STEREO
01:47 Pogoda; STEREO
01:50 Cienie na pustyni (Shadows of the desert)  49'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Zakończenie dnia

National Geographic 8.00 W świecie krokodyli: Kłopot na wyspie Cancun 8.30 Zwierzęta z koszmarów: Żaby 9.00 Tuż przed tragedią: Eksplozja na pokładzie lotniskowca 10.00 Katastrofa w przestworzach: Lądowanie bez widoczności 11.00 Tuż przed tragedią: Eksplozja na pokładzie lotniskowca 12.00 Wielkie przeprowadzki: Ogromne... 13.00 W świecie krokodyli: Kłopot na wyspie Cancun 13.30 Zwierzęta z koszmarów: Żaby 14.00 Tuż przed tragedią: Eksplozja na pokładzie lotniskowca 15.00 Katastrofa w przestworzach: Lądowanie bez widoczności 16.00 Śmiercionośna dwunastka: Ameryka Północna 17.00 Czysta Nauka: Spotkać obcych 18.00 Kulisy 11 września: Na drodze przemocy 19.00 Planeta mięsożerców: Rekin ludojad 20.00 Wielkie konstrukcje: Most Golden Gate 21.00 Tuż przed tragedią: Tragedia w domu towarowym 22.00 Katastrofa w przestworzach: Ukryte zagrożenie 23.00 Tajemnice Biblii: Tajemny kod Księgi Apokalipsy 0.00 Tuż przed tragedią: Tragedia w domu towarowym 1.00 Katastrofa w przestworzach: Ukryte zagrożenie

SK TVPHIST.png


10:00 Zakręty dziejów - Narodziny Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kulisy III RP - Rozwiązanie PZPR; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Z archiwum IPN - Operacja C - 1; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Siła bezsilnych - Zabić studenta; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:33 Spadł, umarł, utonął; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Siła bezsilnych - Zabić studenta; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kontrowersje - Napoleon; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Z archiwum IPN - "Uskok"; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Sikorski; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Dzieje Polaków - Krzywousty i jego synowie; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Zakręty dziejów - Narodziny Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
23:30 Z archiwum IPN - Zaporczycy; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Zakończenie dnia

MTV Polska 06:00 – Starter – teledyski na dobry początek dnia 09:00 – Alarm MTV – talk show 10:00 – All Access „Ciała rodem z plaży” - za kulisami życia gwiazd 10:30 – Kelly Slater Celebrity Surf Invitational – gwiazdy próbują sił w surfingu 11:30 – Made – spełniamy marzenia 12:30 – All Access „Więcej ciał rodem z plaży” - za kulisami życia gwiazd 13:00 – Summer of MTV – letnie hity 14:30 – MTV Maxxx Hits – notowanie 15:30 – Co ty na to, tato? – przemówić dziecku do rozsądku 16:00 – Pimp My Ride – wszystko o tuningu 16:30 – Penetratorzy – sekrety alkowy 17:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci 17:30 – Moja własna gwiazda – show randkowe 18:00 – Antytalent Show – w poszukiwaniu talentów wokalnych 18:30 – Made – spełniamy marzenia 19.00 – Real World – reality show 19:30 – Co ty na to, tato?- przemówić dziecku do rozsądku 20:00 – Iquiz 21:00 – Two- A- Days -show 21:30 – Wrestling Society X - show 22:00 – MTV w domu u… -z wizytą u gwiazd 22:30 – Przerysowani- serial animowany 23:00 – Pimp My Ride – wszystko o tuningu 23:30 – MTV Player – program interaktywny 00:00 – MTV Rocks – magazyn muzyki rockowej 01:00 – Bezsenność z MTV – miks teledysków dla nocnych Marków

VH1 Polska 06:00 – Espresso – pobudzający miks teledysków 08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci 09:00 – Pop Lista - notowanie 10:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 11:00 – All Access: Ciała rodem z plaży - za kulisami życia gwiazd 11:30 – Uparty jak Hogan – reality show 12:00 – Aerobic –energetyczna muzyka 13:00 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 14:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 15:00 – VH1 Yesterday –największe przeboje ostatnich lat 16:00 – Pop Lista - notowanie 17:00 – Smells like 90’s – przeboje ery grunge’u 18:00 – Best of charts – hity z pierwszych miejsc list przebojów 19:00 – Music For The Masses- program o Depeche Mode 20:00 – Kept –reality show 21:00 – Upadek Toma Sizemore – reality show 21:30 – VH1 Legends – największe przeboje ostatnich lat 22:30 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 23:30 – VH1 Oldschool – największe przeboje ostatnich lat 00:30 – VH1 Hits – hity dekady 04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

TV Toya 14:10 Konfrontacje 14:55 Speedway 15:25 Mixtura 16:15 Stylizacje 16:25 Punkt widzenia 16:35 Sport, sport, sport 17:00 Łódź- zielone miasto 17:15 Wydarzenia 17:30 Wydarzenia sport 17:35 Pogoda dla Łodzi 17:40 Punkt widzenia 17:50 Prosto z miasta 18:00 Cztery łapy 18:15 Wydarzenia Flesz 18:20 Kabaret Ani Mru Mru 18:30 Sport Opinie 19:15 Wydarzenia Flesz 19:20 Mixtura 20:15 Wydarzenia 20:30 Wydarzenia sport 20:35 Pogoda dla Łodzi 20:40 Punkt widzenia 20:50 Prosto z miasta 21:00 Kościół w służbie człowieka 21:15 Wydarzenia Flesz 21:20 Bufet radiowo-telewizyjny 22:15 Wydarzenia Flesz 22:20 Kwadrans dla regionu 22:30 Sondy na ulicach Łodzi 22:35 Łódzkie migawki 22:45 Wydarzenia 23:00 Wydarzenia sport 23:05 Pogoda dla Łodzi 23:10 Punkt widzenia 23:20 Sport Opinie