FANDOM


TVP 1
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 TELEZAKUPY
08:45 Kawa czy herbata? Tour de Pologne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
09:55 Zwierzęta świata - Ssaki morskie - cz. 10. Zwierzęta przed obiektywem (Marine Mammals. The Making Of) -  txt. str. 777  26'; film przyrodniczy kraj prod.Francja (1999); reż.:Luc Jacquet; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Dzika Polska - Mój puszczański dom; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Serialowe Lato Jedynki - Siostry - odc. 4/13 - Muzyka i gwiazdy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Kolarstwo - Tour de Pologne - start 4 etapu; STEREO, 16:9
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Natura w Jedynce - Niezwykły rezerwat w Strefie Zdemilitaryzowanej (Pilgrims of Wildlife. Secret Wander of the land DMZ)  45'; film dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2012); reż.:Wanho Lim; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:25 Młodzi konstruktorzy - odc. 10/13 (Design squad); program edukacyjny kraj prod.USA (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Klan - odc. 2435 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Rezydencja - odc. 57 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Kolarstwo - Tour de Pologne - etap 4: Tarnów - Katowice ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Kolarstwo - Tour de Pologne - etap 4: Tarnów - Katowice; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Życie nad rozlewiskiem - odc. 6/13 -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Ratownicy - odc. 7/13 -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Kolarstwo - NUTELLA MINI Tour de Pologne; STEREO, 16:9
19:10 Wieczorynka - Opowiedz nam coś Milu - Zu i latający słoń, odc. 34 (Zhou et l'elephant volant) kraj prod.Francja (2004); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Kolarstwo - kronika Tour de Pologne; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Piąty Stadion - odc 64, Jaki syn, taki ojciec; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 W krainie dreszczowców - W matni (Web of Lies)  85'; film fabularny kraj prod.Kanada (2009); reż.:Tristan Dubois; wyk.:Tara Nicodemo, Ted Whitall, Andrew Walker, Majandra Delfino; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Serialowe Lato Jedynki - 07 zgłoś się - odc. 16/21 - Morderca działa nocą -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Krzysztof Szmagier; wyk.:Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Leon Niemczyk, Elżbieta Kijowska, Eleonora Wallner, Wiesław Drzewicz, Zdzisław Szymański, Izabella Olejnik; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Serialowe Lato Jedynki - Przebłysk jutra - odc. 18/22 (Flash Forward, ep. 18); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Wakacyjny seans filmowy - Zmowa -  txt. str. 777  93'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1989); reż.:Janusz Petelski; wyk.:Jerzy Łapiński, Artur Pontek, Danuta Kowalska, Ewa Szykulska, Stanisław Celińska, Adam Ferency, Bogusław Sochnacki, Jan Jurewicz, Włodzimierz Musiał, Marcin Troński; Dla małoletnich od lat 16
01:55 Notacje - Teresa Bojarska. Początek Powstania; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:10 Uwikłani /5/; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
03:40 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 13/39 - Mysikrólik; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 14/39 - Spotkanie na plaży; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 3/7; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 M jak miłość - odc. 282; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 M jak miłość - odc. 283; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 23; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Barwy szczęścia - odc. 934 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Na dobre i na złe odc.102 - Zagadkowa przypadłość; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Pożyteczni.pl - odc. 61; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Familiada - odc. 2020; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Makłowicz w podróży - Holandia (95) "W dawnym stylu"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Największy odpust świata -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Czas honoru - odc. 43 "Sonderkommando Tiger" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Ja to mam szczęście! - odc. 22 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:20 Rodzinka.pl - odc. 22 Wakacje -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 M jak miłość - odc. 975; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Kocham Kino na Dwóch Brzegach (Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI 2013) 4; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:45 Piłka nożna - eliminacje Ligi Mistrzów: Molde FK - Legia Warszawa ( studio); STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 Piłka nożna - eliminacje Ligi Mistrzów: Molde FK - Legia Warszawa (1 poł.); STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Kino relaks - Ofiary losu (Screwed) -  txt. str. 777  78'; komedia kraj prod.USA (2000); reż.:Scott Alexander; wyk.:Norm Macdonald, Dave Chappelle, Elaine Stritch; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Aida - odc. 9/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Na linii strzału - odc. 25 (In Plain Sight s. II ep. 12); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Ofiary losu (Screwed) -  txt. str. 777  78'; komedia kraj prod.USA (2000); reż.:Scott Alexander; wyk.:Norm Macdonald, Dave Chappelle, Elaine Stritch; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Aida - odc. 9/13; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:13 Serwis Info Flesz; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:19 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:04 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:15 Serwis Info Flesz; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:35 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:18 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:22 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:26 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:26 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:14 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:20 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:55 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:30 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:09 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:17 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:33 Zjazd - Elbrus cz. II; film dokumentalny; reż.:Tomasz Płuciennik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:21 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
00:29 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
00:35 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:21 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
02:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:30 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:41 Tu kobiety - odc. 31; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
02:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:00 Polska według Kreta - odc. 84 - Zator i Krajno- Zagórze; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
03:24 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
03:33 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:00 Zjazd - Elbrus cz. II; film dokumentalny; reż.:Tomasz Płuciennik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:43 Archiwum Zbrodni - Kryptonim Skorpion - odc. 11; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:10 Prawdę mówiąc - Irena Santor - odc. 24; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:45 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 380 Sezon: 8
9:10 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 381 Sezon: 8
9:40 Trudne sprawy Odcinek: 42 Sezon: 2
10:40 Dlaczego ja? Odcinek: 278
11:45 Pamiętniki z wakacji Odcinek: 16
12:45 Dom nie do poznania Odcinek: 120
13:45 Dom nie do poznania Odcinek: 121
14:45 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 268 Sezon: 6
15:15 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 269 Sezon: 6
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 1136
16:40 Dlaczego ja? Odcinek: 409
17:40 Trudne sprawy Odcinek: 45 Sezon: 5
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 263
20:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 316
20:35 Stary, gdzie moja bryka?
22:15 Dwóch gniewnych ludzi
0:20 Olimpiada
1:50 Zagadkowa Noc Odcinek: 1141
3:15 Tajemnice losu Odcinek: 1399
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2358

TVN
5:05 Uwaga! Odcinek: 3582
5:20 Rozmowy w toku Odcinek: 2029
6:20 Mango - Telezakupy
8:00 Ostry dyżur Odcinek: 5
9:00 Kuchenne rewolucje Odcinek: 1 Sezon: 7
10:00 Na Wspólnej Odcinek: 1704
10:25 Na Wspólnej Odcinek: 1705
10:50 Na Wspólnej Odcinek: 1706
11:20 Ostry dyżur Odcinek: 10 Sezon: 14
12:20 Szpital Odcinek: 42
13:20 Ukryta prawda Odcinek: 139
14:20 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 911
15:05 Sąd rodzinny Odcinek: 162
16:05 Rozmowy w toku Odcinek: 2030
17:00 Szpital Odcinek: 43
18:00 Ukryta prawda Odcinek: 140
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3604
20:05 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 940
20:50 Raport Pelikana
23:45 Mad Max II: wojownik szos
1:40 Uwaga! Odcinek: 3604
1:55 Arkana magii Odcinek: 999
3:15 Rozmowy w toku Odcinek: 2030
4:10 Przerwa w nadawaniu

TV 4
5:10 I Like It
5:30 Ukryta miłość Odcinek: 34
6:25 I Like It
7:25 Klub Winx Odcinek: 5
7:55 Klub Winx Odcinek: 6
8:25 Komisarz Rex Odcinek: 12 Sezon: 5
9:30 Kiedy się zakocham Odcinek: 34
10:25 You Can Dance Odcinek: 9 Sezon: 6
11:25 4music
12:30 Życiowe role gwiazd Odcinek: 17
13:00 Telesprzedaż
13:20 Dziewczyny z fortuną
15:00 Dekoratornia
15:30 Dekoratornia
16:00 Klub Winx Odcinek: 7
16:35 Klub Winx Odcinek: 8
17:05 Wzór Odcinek: 43 Sezon: 3
18:00 Ukryta miłość Odcinek: 35
19:00 Komisarz Rex Odcinek: 13 Sezon: 5
20:00 Potwór
21:55 Śmierć na talerzu Odcinek: 3
22:55 Wzór Odcinek: 43 Sezon: 3
23:50 Droga bez powrotu
1:55 4music
3:00 I Like It
3:45 Przerwa w nadawaniu

TV Puls
6:00 Dyżur Odcinek: 28 Sezon: 2
6:30 W blasku fleszy Odcinek: 11
7:00 Bao-bab, czyli zielono mi Odcinek: 3
7:30 Bao-bab, czyli zielono mi Odcinek: 4
8:00 Tom i Jerry Odcinek: 28
8:10 Tom i Jerry Odcinek: 27
8:25 Timon i Pumba Odcinek: 85 Sezon: 4
8:55 Xena: wojownicza księżniczka Odcinek: 20 Sezon: 5
9:50 Żabusiu, gdzie jesteś
11:55 Zaklinacz psów Odcinek: 5 Sezon: 2
12:55 Steve Irwin: walka o dziką przyrodę Odcinek: 25
13:20 Steve Irwin: walka o dziką przyrodę Odcinek: 26
13:50 Medicopter Odcinek: 25 Sezon: 3
14:50 Nowe przygody Robin Hooda Odcinek: 17
15:50 Bao-bab, czyli zielono mi Odcinek: 5
16:20 Bao-bab, czyli zielono mi Odcinek: 6
16:55 Xena: wojownicza księżniczka Odcinek: 21 Sezon: 5
17:55 Łowcy skarbów Odcinek: 16 Sezon: 2
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 12 Sezon: 2
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 14 Sezon: 2
20:00 W krainie ognia i lodu
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 11 Sezon: 2
22:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 12 Sezon: 2
0:00 Erotyczne rozmowy Odcinek: 9
0:30 Erotyczne rozmowy Odcinek: 10
1:05 Taki jest świat Odcinek: 21
2:00 W blasku fleszy Odcinek: 2
2:30 Dyżur Odcinek: 21 Sezon: 2
3:00 JRG w akcji Odcinek: 7
3:25 Dyżur Odcinek: 22 Sezon: 2
3:50 JRG w akcji Odcinek: 8
4:15 Menu na miarę Odcinek: 7
4:40 Z archiwum policji Odcinek: 9
5:05 Menu na miarę Odcinek: 9
5:30 Z archiwum policji Odcinek: 12

TVN 7
5:00 Pascal: po prostu gotuj Odcinek: 14 Sezon: 9
5:40 We dwoje Odcinek: 16
6:55 Męski typ Odcinek: 3
7:25 Sąd rodzinny Odcinek: 84
8:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 380
9:20 Kocham. Enter Odcinek: 27
10:20 Ostry dyżur Odcinek: 1 Sezon: 7
11:20 Mango - Telezakupy
13:00 Sąd rodzinny Odcinek: 85
14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 381
15:00 Agenci NCIS Odcinek: 6 Sezon: 2
16:00 Kocham. Enter Odcinek: 28
17:00 Ostry dyżur Odcinek: 2 Sezon: 7
18:00 Detektyw Monk Odcinek: 1 Sezon: 2
19:00 Agenci NCIS Odcinek: 7 Sezon: 2
20:00 Jestem Sam
22:40 Dowody zbrodni Odcinek: 22 Sezon: 6
23:45 Gorączka sobotniej nocy
2:10 Arkana magii
4:20 Druga strona medalu Odcinek: 1 Sezon: 3
4:50 Przerwa w nadawaniu

Puls 2
6:00 Medicopter Odcinek: 24 Sezon: 3
7:00 Nowe przygody Robin Hooda Odcinek: 16
7:55 Pippi Odcinek: 19
8:35 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 4
9:05 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 20
9:15 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 21
9:20 Bolek i Lolek wyruszają w świat Odcinek: 6
9:35 Był sobie kosmos Odcinek: 23
10:10 Pan Andersen opowiada Odcinek: 12
10:45 Pszczółka Maja Odcinek: 37
11:15 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 45
11:25 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 46
12:00 Był sobie człowiek Odcinek: 23
12:40 Pippi Odcinek: 20
13:10 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 4
13:40 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 22
13:50 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 23
14:00 Bolek i Lolek wyruszają w świat Odcinek: 7
14:20 Był sobie kosmos Odcinek: 23
14:55 Pan Andersen opowiada Odcinek: 12
15:25 Pszczółka Maja Odcinek: 38
15:55 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 45
16:10 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 46
16:30 Zwariowane melodie Odcinek: 76
16:35 Zwariowane melodie Odcinek: 77
16:40 Zwariowane melodie Odcinek: 78
17:00 Zwariowane melodie Odcinek: 79
17:05 Zwariowane melodie Odcinek: 80
17:10 Zwariowane melodie Odcinek: 81
17:30 Świat zwierząt Odcinek: 3
18:00 Zaklinacz psów Odcinek: 5 Sezon: 2
19:00 Podniebny horror Odcinek: 8 Sezon: 11
20:00 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie Odcinek: 45
20:25 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie Odcinek: 46
21:00 Łowcy skarbów Odcinek: 15 Sezon: 2
22:00 Brygada ratunkowa Odcinek: 17
23:00 Stare dranie z Belgii Odcinek: 1
23:30 Goło i wesoło Odcinek: 1 Sezon: 2
0:00 Przyłapani Odcinek: 3
0:30 Przyłapani Odcinek: 2
1:00 Stare dranie z Belgii Odcinek: 1
1:30 Na pomoc! Krokodyl! Odcinek: 9
2:00 Z archiwum policji Odcinek: 8
2:30 Menu na miarę Odcinek: 9
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 9
3:30 Menu na miarę Odcinek: 10
4:00 Dyżur Odcinek: 28 Sezon: 2
4:30 JRG w akcji Odcinek: 6
5:00 Dyżur Odcinek: 31 Sezon: 3
5:25 JRG w akcji Odcinek: 9

TV 6
6:35 4music
7:25 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca Odcinek: 42
7:50 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca Odcinek: 43
8:15 Galileo Odcinek: 177
9:00 Szósty zmysł
10:00 Szósty zmysł
10:40 Telesprzedaż
11:15 Paszport do świata mody Odcinek: 13 Sezon: 3
12:15 Heidi i dzieciaki Odcinek: 2
12:45 Łowca krokodyli Odcinek: 2 Sezon: 1
13:15 Telesprzedaż
13:55 4music
15:00 Mam talent! Odcinek: 3 Sezon: 7
16:00 Paszport do świata mody Odcinek: 13 Sezon: 3
17:00 STOP Drogówka
18:00 Paszport do świata mody Odcinek: 4 Sezon: 2
19:00 Heidi i dzieciaki Odcinek: 3
19:30 Łowca krokodyli Odcinek: 3
20:00 Galileo Odcinek: 178
21:00 Zabójczy parasol
23:00 Pocałunek węża
1:25 STOP Drogówka
2:20 Mała czarna Odcinek: 258
3:00 Przerwa w nadawaniu

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash
7:05 Turniej WTA w Baku
8:00 Sport Flash
8:05 Turniej WTA w Baku
9:00 Sport Flash
9:05 Liga Światowa
10:00 Sport Flash
10:05 Liga Światowa
11:00 Sport Flash
11:05 Turniej ATP w Gstaad
12:00 Sport Flash
12:05 Turniej ATP w Gstaad
13:00 Sport Flash
13:05 Liga Światowa
14:00 Sport Flash
14:05 Liga Światowa
15:00 Sport Flash
15:05 World Tour w Long Beach
16:00 Sport Flash
16:05 World Tour w Long Beach
17:00 Sport Flash
17:05 Liga rosyjska
18:00 Sport Flash
18:05 Liga rosyjska
19:00 Sport Flash
19:05 World Tour w Long Beach
20:00 Sport Flash
20:05 World Tour w Long Beach
21:00 Sport Flash
21:05 Diamentowa Liga w Londynie
22:00 Sport Flash
22:05 Diamentowa Liga w Londynie
23:00 Sportowe podsumowanie dnia
23:15 Liga brytyjska
0:00 Sportowe podsumowanie dnia
0:15 Liga brytyjska
1:00 Sportowe podsumowanie dnia
1:15 Przerwa w nadawaniu

Eska TV
6:00 Hity na czasie
7:00 Hity na czasie
8:00 ESKA TV News
8:05 Hity na czasie
9:00 ESKA TV News
9:05 Siesta czy fiesta
10:00 ESKA TV News
10:05 Summer City
11:00 ESKA TV News
11:05 Summer City
12:00 ESKA TV News
12:05 Summer City
13:00 ESKA TV News
13:05 Summer City
14:00 ESKA TV News
14:05 smESKA
15:00 ESKA TV News
15:05 smESKA
16:00 ESKA TV News
16:05 G20
17:00 ESKA TV News
17:05 G20
18:00 Zwolnienie z WF-u
18:30 ESKA TV News
19:00 Siesta czy fiesta
20:00 Summer City
21:00 Summer City
22:00 Summer City
23:00 Summer City
0:00 Polska noc

TTV
6:00 W pogotowiu Odcinek: 5
6:30 Blisko ludzi
7:00 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 65
7:50 Usterka. the best of
8:05 Rozmowy w toku Odcinek: 1950
8:50 Życie w przepychu Odcinek: 17
9:50 Kulinarne wyprawy Gordona Ramsaya Odcinek: 4 Sezon: 2
10:50 Rewolucja na talerzu Odcinek: 5 Sezon: 2
11:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 418
12:20 Rozmowy w toku Odcinek: 1943
13:10 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 66
13:55 Wojaże szalonego Anglika Odcinek: 9
14:25 Wojaże szalonego Anglika Odcinek: 10
14:55 Studio TTV Odcinek: 11 Sezon: 2
15:55 Jeszcze raz dzień dobry Odcinek: 7 Sezon: 2
16:25 Ola w trasie Odcinek: 2
17:00 Usterka. the best of
17:15 Blisko ludzi
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Weterynarz z antypodów Odcinek: 16
18:40 Na granicy prawa Odcinek: 9
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Blisko ludzi
20:40 Ugotowani Odcinek: 9 Sezon: 2
21:45 Express
22:00 Pogoda
22:05 Kossakowski. Szósty zmysł Odcinek: 7
22:35 Sekretne operacje Odcinek: 9
23:40 Ostre cięcie Odcinek: 6
0:10 Wojny magazynowe Odcinek: 10
0:40 Wojny magazynowe Odcinek: 11
1:05 Nie do wiary Odcinek: 5
1:35 Miłość na sprzedaż Odcinek: 2
2:05 Rozmowy w toku Odcinek: 1943
2:55 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 60
3:35 Druga twarz Odcinek: 13
4:30 Studio TTV Odcinek: 11 Sezon: 2
5:25 Przerwa w nadawaniu

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Power Play
7:05 Gramy na życzenie!
8:00 Hit dnia
8:05 Szalone lata 90-te
9:00 Power Play
9:05 Tylko disco!
10:00 Przebojowe historie
10:10 Discopolot
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Hit dnia
13:14 Przeboje na czasie
14:00 Hit dnia
14:10 Masters Music Box
15:00 Przebojowe historie
15:23 Przeboje na czasie
16:00 Hit dnia
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Przebojowe historie
17:15 Video Mix Sierockiego
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista Przebojów DPL
19:00 Szalone lata 90-te
20:00 Strefa nowości Polo tv
21:18 Zakochane Polo tv
22:30 Pikantne Polo tv
23:00 Hit dnia
23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
5:15 Wstawaj! Gramy!
6:00 Wstawaj! Gramy!
6:45 Wstawaj! Gramy!
7:30 Azur i Asmar
9:00 Ewa gotuje Odcinek: 161
9:30 Synowie, czyli po moim trupie!!! Odcinek: 15
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 38 Sezon: 2
10:30 Pierwsza miłość Odcinek: 1655
11:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 304
12:00 Tango z aniołem Odcinek: 16
12:45 Pierwsza miłość Odcinek: 997
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 161
14:00 Linia życia Odcinek: 32
14:30 Synowie, czyli po moim trupie!!! Odcinek: 15
15:00 Daleko od noszy Odcinek: 38 Sezon: 2
15:30 Graczykowie Odcinek: 39
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 406
16:30 Pierwsza miłość Odcinek: 1656
17:05 Awantura o kasę Odcinek: 95
18:00 Gra w ciemno Odcinek: 231
19:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 305
20:00 Nieprawdopodobne, a jenak... Odcinek: 4
20:30 Linia życia Odcinek: 33
21:00 Fala zbrodni Odcinek: 24
22:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 304
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 339
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 406
0:00 Synowie, czyli po moim trupie!!! Odcinek: 15
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 38 Sezon: 2
1:00 Awantura o kasę Odcinek: 95
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 231
3:00 Przerwa w nadawaniu

TVP Kultura
08:10 Portrety - Paweł Kłuszancew. Kosmiczny marzyciel (The Star Dreamer - on science fiction pioneren Pavel Klushantsev)  54'; film dokumentalny kraj prod.Dania (2002); reż.:Sonja Vesterholt, Mads Baastrup; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Cudze szczęście -  txt. str. 777  88'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Mirosław Bork; wyk.:Danuta Stenka, Susanne Luning, Maciej Robakiewicz, Oliver Stritzel, Jan Machulski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Pierścień i Róża - Naprzód wiarusy, niech żyje król odc. 4/5 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Pierścień i Róża - Jestem twoja, tylko twoja odc. 5/5 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Polskie granie - Bez prądu - Grzegorz Ciechowski; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Cudze szczęście -  txt. str. 777  88'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Mirosław Bork; wyk.:Danuta Stenka, Susanne Luning, Maciej Robakiewicz, Oliver Stritzel, Jan Machulski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Pierścień i Róża - Naprzód wiarusy, niech żyje król odc. 4/5 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Pierścień i Róża - Jestem twoja, tylko twoja odc. 5/5 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śląskie czyta - Siwczyk (odc. 3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Portrety - Paweł Kłuszancew. Kosmiczny marzyciel (The Star Dreamer - on science fiction pioneren Pavel Klushantsev)  54'; film dokumentalny kraj prod.Dania (2002); reż.:Sonja Vesterholt, Mads Baastrup; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Sami dla siebie  86'; film fabularny kraj prod.Polska (1987); reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Sławomira Łozińska, Karol Strasburger, Jakub Jabłoński, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Stanisława Celińska; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Widzi Misie - Film pod strasznym tytułem - odc. 6; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Widzi Misie - Film pod strasznym tytułem - odc. 7; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Mad Men s. II - odc. 10/13 (The Inheritance) - (lektor, dźwięk oryginalny, napisy) txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 3 x Szumowska - 33 sceny z życia -  txt. str. 777  95'; dramat kraj prod.Polska (2008); reż.:Małgorzata Szumowska; wyk.:Julia Jentsch, Peter Gantzler, Maciej Stuhr, Małgorzata Hajewska, Andrzej Hudziak, Iza Kuna, Rafał Maćkowiak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Panorama kina światowego - Sen Kasandry (Cassandra's Dream)  103'; dramat kraj prod.Francja, USA (2010); reż.:Woody Allen; wyk.:Ewan MacGregor, Colin Farrell, Andrew Howard, Hayley Atwell; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Videogalerie odc. 41 - MS2 (4); magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Mad Men s. II - odc. 10/13 (The Inheritance) - (lektor, dźwięk oryginalny, napisy); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:35 Dziennik telewizyjny - 31.07.1989; Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Ribera del Duerro 135; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Szpiedzy w Warszawie - odc. 4/4 (Spies in Warsaw, ep. 4/4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2012); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Cafe Historia - odc. 20 - "Zaginione dzieła sztuki"; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Sercem śpiewane; film dokumentalny; reż.:Marian Kubera; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Zaproszenie - Śląski chleb; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Przyrodnicze opowieści Włodzimierza Puchalskiego - Od żaby do krokodyla; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Musieli zwyciężyć; film dokumentalny; reż.:Alina Czerniakowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Bitwa nad Neretvą (The Battle of Neretva)  165'; dramat wojenny kraj prod.JUGOSŁAWIA (1969); reż.:Velijko  Bulajc; wyk.:Kurt Jurgens, Orson Welles; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:35 Polska i świat z historią w tle - Wirtualne dywizjony; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Kolumbowie - odc. 1/5 - Śmierć po raz pierwszy -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Antonina Gordon - Górecka, Bożena Kowalczyk, Karol Strasburger, Piotr Pawłowski, Renata Kossobudzka, Bolesław Idziak, Andrzej Zaorski, Lech Ordon; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Kalendarium historyczne - Rozjaśnić mrok; film dokumentalny; reż.:Leszek  Staroń, Jerzy Oleszkowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:45 Skarby dawnej architektury Podkarpacia - Zamek w Dzikowie; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dziennik telewizyjny - 31.07.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Rachunek sumienia - Godzina Zero; cykl dokumentalny; reż.:Bolesław Sulik; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Polskie Państwo Podziemne 1939 - 1945; film dokumentalny; reż.:Andrzej Sapija; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Dzieciństwo mierzone w rentgenach; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Sensacje XX wieku - YPRES - początek koszmaru -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Sensacje XX wieku - Broń chemiczna; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Ostoja; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Sercem śpiewane; film dokumentalny; reż.:Marian Kubera; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Zaproszenie - Śląski chleb; Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Przyrodnicze opowieści Włodzimierza Puchalskiego - Od żaby do krokodyla; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Flesz historii - odc. 141; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Obok nas - Stary sad; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 W ostatniej chwili - o komiksie w PRL - u  54'; film dokumentalny; reż.:Mateusz Szlachtycz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:15 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Zielona miłość - odc. 1/3 - Bursztyn; serial TVP; reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Joanna Pacuła, Jan Frycz, Andrzej Pieczyński, Hanna Bieluszko, Jan Himilsbach, Mirosław Konarowski, Barbara Wrzesińska, Mieczysław Milecki, Bronisław Pawlik, Mieczysław Voit; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Baśnie i bajki polskie - odc. 19 - Pasterz tysiąca zajęcy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Baśnie i bajki polskie - odc. 20 - Zuzanka i Utopce; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda dziewiąta czyli nieprawdopodobny rozwój akcji doprowadzony do niespodziewanego finału -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 43; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Kopciuszek - odc. 35 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Polonia w Komie - Brazylia - Kubisia (284); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Barwy szczęścia - odc. 874 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Łamigłówka - Zamek Królewski 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Głęboka woda - odc. 5/13* "Pałac bezdomnych" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 W ostatniej chwili - o komiksie w PRL - u  54'; film dokumentalny; reż.:Mateusz Szlachtycz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:55 Ale mądrale! - /7/; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Notacje - Władysław Zachariasiewicz. Chciałem połączyć Polaków na całym świecie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 742* - Czterdzieści siedem szwów; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Las bliżej nas -  Wypoczynek w lesie i życie na łonie natury; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Kopciuszek - odc. 35 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Łamigłówka - Zamek Królewski 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Polonia w Komie - Brazylia - Kubisia (284); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 43; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Ludźmierz; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 874 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Szczenięce figle; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Warto kochać - odc. 72; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Kanada - Tarnowiacy (285); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Układ krążenia - odc. 2/7 - Obwiniony; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:10 KFPP Opole - '92 - Hey i Kasia Nosowska; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Łamigłówka - Zamek Królewski 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Kopciuszek - odc. 35 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda dziewiąta czyli nieprawdopodobny rozwój akcji doprowadzony do niespodziewanego finału; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Szczenięce figle; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Warto kochać - odc. 72; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Kanada - Tarnowiacy (285); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 874; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 L jak Laskowik, T jak TEY - Najlepiej nam było przed wojną; program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Notacje - Władysław Zachariasiewicz. Chciałem połączyć Polaków na całym świecie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza (163) - Uroczysty smak; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 38 - Wśród berberów -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Niezapomniane Koncerty - Golec uOrkiestra na bis - Wszystkim na uciechę!; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Niezapomniane Koncerty - A niech gadają - koncert zespołu Ich Troje; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Rozrywka Retro - Kabaret POTEM - Bajki dla potłuczonych (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Podróże z żartem - Argentyna (14); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Życie to Kabaret - Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju (2) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Życie to Kabaret - Hrabi - Dracula (1) -  txt. str. 777; program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Kabaretożercy - (5); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Bezludna wyspa - (Paweł i Łukasz Golcowie , Jarek i Jacek Kret, Rafał i Marcin Mroczek); STEREO
15:35 Co nam w duszy gra - Lato "Jesteśmy na wczasach"; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Co nam w duszy gra - Lato - Fiesta; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza (118) - Turecki  smak -  txt. str. 777 AD; MONO + AUDIODESKRYPCJA, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc 39 - Miasto w dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Tylko jeden skecz - Neo - Nówka i Kabaret Moralnego Niepokoju; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Rozrywka Retro - Z kobietą w tytule - Brunetka i inne; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Mój pierwszy raz - (odc. 19); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Życie to Kabaret - Hrabi - Dracula (2) -  txt. str. 777; program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Kabaretożercy - (6); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc 39 - Miasto w dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Niezapomniane Koncerty - Raz na ludowo - Koncert laureatów cz.1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Niezapomniane Koncerty - Raz na ludowo - Koncert laureatów cz.2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.