FANDOM


TVP 1 HD
05:30 Klan - odc. 2944 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Klan - odc. 2945 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Śmiertelne życie -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Fundusze europejskie - jak to działa? - odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Papież Franciszek na Kampusie Miłosierdzia.; STEREO, 16:9, Transmisja
10:00 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Msza Święta Światowego Dnia Młodzieży z udziałem papieża Franciszka -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Transmisja
13:05 Papież Franciszek na Kampusie Miłosierdzia. - STUDIO; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 BBC w Jedynce BBC w Jedynce - Dzika Japonia cz. 3 Hokkaido (Wild Japan) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:35 Rozdarte serca - odc. 20 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 20) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Rolnik szuka żony seria II - /12/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
16:50 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Spotkanie papieża Franciszka z wolontariuszami i Komitetem Organizacyjnym ŚDM; STEREO, 16:9, Transmisja
18:00 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia pożegnania papieża Franciszka na lotnisku Kraków - Balice.; STEREO, 16:9, Na żywo
18:10 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia pożegnania papieża Franciszka na lotnisku Kraków - Balice.; STEREO, 16:9, Transmisja
18:40 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia pożegnania papieża Franciszka na lotnisku Kraków - Balice.; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 Opole 2016 na bis /7/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Finał ENERGA Sailing Cup - kronika; felieton; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Zakochana Jedynka - Iskry miłości (When Sparks Fly) -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.USA (2014); reż.:Gary Yates; wyk.:Meghan Markle, Christopher Jacot, Kristina Pesic, Lochlyn Munro; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - podsumowanie wizyty papieża Franciszka oraz Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Wspomnienia niewidzialnego człowieka (Memoirs of an Invisible Man) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA, Francja (1992); reż.:John Carpenter; wyk.:Chevy Chase, Daryl Hannah, Sam Neill; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 12/13 -  txt. str. 777 AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 13/13 -  txt. str. 777 AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Determinator - odc. 11/13 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Determinator - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Determinator - odc. 13/13 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:15 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
04:20 Newton - Magia fajerwerków (Pyrotechnics); cykl dokumentalny kraj prod.Austria (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Natura się o(d)płaca - Zator 11/11 seria 2; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 M jak miłość - odc. 1223 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Kubuś i przyjaciele (Winnie the Pooh); film animowany kraj prod.USA (2011); reż.:Stephen J.Anderson, Don Hall; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Alternatywy 4 - odc. 7/9 - Spisek -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Bałtycki Festiwal Piosenki - Karlshamn 2016 - reportaż; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Rodzinne oglądanie - Niezbadane głębiny (Alien Reefs); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Phil Coles; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Domy przyszłości - 5 -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Podróże z historią - odc. 19 Na torach historii -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Makłowicz w podróży. Sycylia - Cukier, sól i wino; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Gwiazdy w południe - Heidi (Heidi); Film familijny kraj prod.USA (2005); reż.:Paul Marcus; wyk.:Emma Bolger, Max von Sydow, Geraldine Chaplin, Diana Rigg, Robert Bathurst, Pauline  McLynn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 2257; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Rodzinka.pl - odc. 168 "Będzie się działo" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Indianin w Paryżu (Un Indien dans la Ville) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Francja (1994); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Na dobre i na złe - odc. 639 - Jestem winna -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Książki na lato (8); felieton; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 ENERGA Sopot Match Race - kronika; felieton; STEREO, 16:9
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Kocham Cię, Polsko! - kulisy - (5); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Mów mi Dave (Meet Dave) kraj prod.USA (2008); reż.:Brian Robbins; wyk.:Eddie Murphy, Elizabeth Banks, Gabrielle Union, Scott Caan, Ed Helms; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Prokurator - odc. 7/10 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Bałtycki Festiwal Piosenki - Karlshamn 2016; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Oko (Eye, The) -  txt. str. 777; thriller kraj prod.Kanada, USA (2007); reż.:David Moreau, Xavier Palud; wyk.:Jessica Alba, Alessandro Nivola, Parker Posey; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Wysoka fala (Chasing Mavericks) -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.USA (2012); reż.:Curtis Hanson, Michael Apted; wyk.:Gerard Butler, Jonny Weston, Elisabeth Shue, Abigail Spencer; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Partner (Associate, the) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (1996); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP 3
07:05 Rączka gotuje - Restauracja Wrzos w Ustroniu; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 3 - Bierówka; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 U fryzjera - odc. 13 Telepatka; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Szlakiem smaków - odc. 5 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Lato w Regionach - Zarszyn; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Ojciec Chmura od aniołów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Lato w Regionach - Zarszyn; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:10 Grażyna i Jurek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:41 Lato w Regionach - Zarszyn; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:50 Nożem i widelcem - odc. 87) Pomidor nadziewany twarożkiem, truskawki z pianką; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Tutelaris Silesiae - Życie bł. Czesława Odrowąża; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Powrót do przeszłości - odc. 11 - Żeby Polska była Polską; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - mecz o 3 miejsce mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Sztukmistrzyni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 8 - Dwernik Kamień; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kronika ŚDM 16.00 - 31 lipca; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Zapiski Łazęgi - Międzyzdroje 2010 dalekie poczatki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Muzyka w TVP3 - Pianobus Tomka Stroynowskiego odc. 4 Warmia i Mazury; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Człowiek renesansu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
19:05 Czerwone Gitary i pół wieku; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Dźwięk lata - czyli radiowa Jedynka w Krakowie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:10 Powrót do Mirandy odc. 14 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Rączka gotuje - Restauracja Wrzos w Ustroniu; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 U fryzjera - odc. 13 Telepatka; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:45 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:15 Szlakiem smaków - odc. 5 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Pancernych kolosów narodziny powtórne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:50 Muzyka w TVP3 - Pianobus Tomka Stroynowskiego odc. 4 Warmia i Mazury; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Zapiski Łazęgi - Międzyzdroje 2010 naturalne sąsiedztwo; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Rogal daje radę; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Grażyna i Jurek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Ojciec Chmura od aniołów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP 3 Kraków
06:00 Pogoda; STEREO, 16:9
06:02 Niezbędnik Pielgrzyma - 31 lipca - odc.3; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Drogowskaz ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
06:06 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
06:30 Pogoda; STEREO, 16:9
06:32 Niezbędnik Pielgrzyma - 31 lipca - odc.10; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Drogowskaz ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
06:36 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
07:00 Pogoda; STEREO, 16:9
07:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 31 lipca - odc.7; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Drogowskaz ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:06 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
07:26 ŚDM - turystyka pielgrzymkowa - Nowy Sącz/ Cerkwie sądeckie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kronika ŚDM; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 7 PASZPORT; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:47 Pogoda; STEREO, 16:9
07:49 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 6 PODSUMOWANIE MEDYCZNE; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:53 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Pogoda; STEREO, 16:9
08:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 31 lipca - odc.18; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:02 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 3 ZŁAMANA NOGA; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:04 Drogowskaz ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:05 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:35 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Papież Franciszek na Kampusie Miłosierdzia. Msza święta światowego dnia młodzieży z udziałem papieża Franciszka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Papież Franciszek na Kampusie Miłosierdzia. Msza święta światowego dnia młodzieży z udziałem papieża Franciszka; STEREO, 16:9, Na żywo
12:51 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:57 ŚDM - turystyka pielgrzymkowa - Wieliczka/ Kaplica św. Jana Pawła II; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kronika ŚDM; STEREO, 16:9, Na żywo; serwis informacyjny /Kronika Światowych Dni Młodzieży
13:10 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 18 KIESZONKOWCY; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:12 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:14 Niezbędnik Pielgrzyma - 31 lipca - odc.19; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:16 Drogowskaz ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:18 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:00 Pogoda; STEREO, 16:9
14:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 31 lipca - odc.3; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:03 Drogowskaz ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:05 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:00 Pogoda; STEREO, 16:9
15:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 31 lipca - odc.10; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:03 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 2 ROWERY; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:04 Drogowskaz ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:56 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 17 BAGAŻ BEZ OPIEKI; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kronika ŚDM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 18 KIESZONKOWCY; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:27 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:29 ŚDM - turystyka pielgrzymkowa - Wieliczka/ Kaplica św. Jana Pawła II; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:33 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:50 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Spotkanie papieża Franciszka z wolontariuszami i Komitetem Organizacyjnym ŚDM, Na żywo
17:50 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:00 Pogoda; STEREO, 16:9
18:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 31 lipca - odc.7; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:04 Drogowskaz ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:06 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:15 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia pożegnania papieża Franciszka na lotnisku Kraków - Balice.; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:56 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 17 BAGAŻ BEZ OPIEKI; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:32 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
19:34 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 18 KIESZONKOWCY; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:38 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:00 Pogoda; STEREO, 16:9
20:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 31 lipca - odc.10; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:04 Drogowskaz ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:06 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Pogoda; STEREO, 16:9
21:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 31 lipca - odc.19; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:04 Drogowskaz ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:05 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:26 ŚDM - turystyka pielgrzymkowa - Bochnia/ Kopalnia; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:57 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
21:59 Niezbędnik Pielgrzyma - 31 lipca - odc.3; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:02 Drogowskaz ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:03 Studio ŚDM - 31 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:10 Powrót do Mirandy odc. 14 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Rączka gotuje - Restauracja Wrzos w Ustroniu; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 U fryzjera - odc. 13 Telepatka; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:45 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:15 Szlakiem smaków - odc. 5 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Pancernych kolosów narodziny powtórne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:50 Muzyka w TVP3 - Pianobus Tomka Stroynowskiego odc. 4 Warmia i Mazury; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Zapiski Łazęgi - Międzyzdroje 2010 naturalne sąsiedztwo; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Rogal daje radę; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Grażyna i Jurek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Ojciec Chmura od aniołów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:50 Scooby-Doo i szkoła upiorów - film animowany, USA 1988
9:50 Toy Story - film animowany, USA 1995
11:40 Hot Shots 2 - komedia sensacyjna, USA 1993
13:35 Skarb narodów: Księga Tajemnic - film przygodowy, USA 2007
16:15 Surprise, Surprise (2) - program rozrywkowy
17:50 Nasz nowy dom (54) - reality show
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (381) - serial komediowy
20:10 Śniadanie do łóżka - komedia romantyczna, Polska 2010
21:55 Stan oblężenia - thriller, USA 1998
0:15 Jedwabne życie - komedia, Francja 2006
2:40 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:25 Uwaga! - magazyn reporterów
5:45 Mango - telezakupy
7:55 Maja w ogrodzie (31) - magazyn ogrodniczy
8:25 Akademia ogrodnika (31) - magazyn ogrodniczy
8:30 Dzień Dobry Wakacje - magazyn
11:00 Polowanie na mieszkanie (6) - program rozrywkowy
11:35 Co za tydzień - magazyn informacyjny
12:05 Kobieta na krańcu świata: Papua. Żona wodza (4) - serial dokumentalny
12:40 Z zaskoczenia - komedia, USA 2012
14:40 Nieoczekiwana zmiana miejsc - komedia, USA 1983
17:00 Ugotowani: Bieszczady (12) - program kulinarno-rozrywkowy
18:00 Dom marzeń (6) - reality show
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Sport - magazyn sportowy
19:35 Pogoda - magazyn informacyjny
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Kung Fu Panda 2 - film animowany, USA 2011
21:55 Ostatni bastion - film sensacyjny, USA 2001
0:30 Sekrety lekarzy (10) - reality show
1:30 Kamuflaż 3 (11) - serial sensacyjny
2:30 Uwaga! - magazyn reporterów
2:50 Klub Magii (206)

TV 4
6:00 Simba (18) - serial animowany
6:35 Przyjaciele z Kieszonkowa (19) - serial animowany
6:50 Przyjaciele z Kieszonkowa (20) - serial animowany
7:15 Nowy Scooby i Scrappy Doo (6) - serial animowany
7:45 Tom i Jerry (6) - serial animowany
8:15 Nowy Scooby i Scrappy Doo (9) - serial animowany
8:45 Tom i Jerry (8) - serial animowany
9:15 Tom i Jerry (9) - serial animowany
9:45 Leroy i Stitch - film animowany, USA 2006
11:10 Galileo (398) - program popularnonaukowy
12:10 Galileo (399) - program popularnonaukowy
13:15 Mój przyszły chłopak - komedia, USA 2011
14:55 Kod Omega - dramat sensacyjny, USA 1999
17:00 9. miesiąc (5) - serial fabularno-dokumentalny
18:00 9. miesiąc (6) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Galileo (545) - program popularnonaukowy
20:00 Zabójcze trio - film sensacyjny, Hongkong 2002
22:15 Szepty - dramat psychologiczny, Wielka Brytania 2011
0:40 Podstępna rozgrywka - thriller, USA 2008
2:30 Mega Chichot (35) - program rozrywkowy
3:00 Disco Polo Life (377) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Puls
6:00 Taki jest świat 2 (7) - program informacyjny
6:50 Niania 7: Mama wyjeżdża (91) - serial komediowy
7:20 Niania 7: Niania robi karierę (92) - serial komediowy
7:50 Niania 7: Czas na zmiany (93) - serial komediowy
8:20 Niania 7: Pierwsza randka (94) - serial komediowy
8:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Ziemia ludzi wolnych (3/10) - serial dokumentalny
9:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Rodeo (4/10) - serial dokumentalny
9:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Miasteczko w Teksasie (5/10) - serial dokumentalny
10:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Koniec świata (6/10) - serial dokumentalny
10:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Coś z niczego (7/10) - serial dokumentalny
11:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Wioska na prerii (8/10) - serial dokumentalny
12:00 Jurassic Park 3 - film przygodowy, USA 2001
14:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Żabi król - baśń filmowa, Niemcy 2008
15:25 Bibliotekarz 3: Klątwa kielicha Judasza - film przygodowy, USA 2008
17:15 Małolaty u taty - komedia, USA 2003
19:00 Pingwiny z Madagaskaru: Tańczący z duszami/Prawo dżungli (18) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru: Byłem żywym trupem/Operacja żądło (19) - serial animowany
20:00 Niedziela z gwiazdami: Tożsamość Bourne'a - thriller, Czechy/Niemcy/USA 2002
22:20 Dziedzictwo Bourne'a - film sensacyjny, USA 2012
1:20 Wikingowie 2 (2/10) - serial historyczny
2:30 Zobacz to!: Taki jest świat 2 (7) - program informacyjny
3:15 Na jedwabnym szlaku: Moja chińska muzyka (3/10) - serial dokumentalny
3:40 Na jedwabnym szlaku: Kulinarny zachwyt (4/10) - serial dokumentalny
4:05 Na jedwabnym szlaku: Chiński smok (5/10) - serial dokumentalny
4:25 Menu na miarę (8) - program kulinarny
4:50 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (9) - program kulinarny
5:35 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny

TVN 7
5:25 We dwoje (4/16) - program rozrywkowy
6:50 Mango - telezakupy
8:55 Dwóch i pół 11 (6/22) - serial komediowy
9:25 Wojny magazynowe - Teksas 2 (7/12) - reality show
9:55 Wojny magazynowe - Teksas 2 (8/12) - reality show
10:25 Graceland 2 (10/13) - serial sensacyjny
11:25 Tajemnice Laury (4/22) - serial kryminalny
12:25 Tajemnice Laury (5/22) - serial kryminalny
13:20 Brzydula (114) - serial komediowy
13:55 Brzydula (115) - serial komediowy
14:25 Brzydula (116) - serial komediowy
14:55 Brzydula (117) - serial komediowy
15:25 Brzydula (118) - serial komediowy
16:00 Jak uratowano Dziki Zachód - film familijny, USA 1994
18:00 W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje - komedia, USA 1985
20:00 Superseans: Dowód życia - dramat sensacyjny, USA 2000
22:50 Skazany na śmierć (8/22) - serial sensacyjny
23:50 Droga śmierci - film kryminalny, USA 2009
1:45 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
3:55 Druga strona medalu: Maja Włoszczowska (2/8) - talk-show
4:25 Druga strona medalu: Krzysztof Krauze (3/8) - talk-show
5:00 Zakończenie programu

Puls 2
6:00 Łowcy mitów: Poszukiwacz zaginionej Arki (11) - serial dokumentalny
7:05 Juwanna Mann - komedia, USA 2002
9:00 My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks - film animowany, Kanada/USA 2014
10:40 My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni - film animowany, USA 2015
12:10 Robin Hood - film animowany, USA 1973
14:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Coś z niczego (7/10) - serial dokumentalny
14:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas: Wioska na prerii (8/10) - serial dokumentalny
15:00 Top Gear 8 (7) - magazyn motoryzacyjny
16:00 Łowcy okazji 4 (9) - serial dokumentalny
16:30 Łowcy okazji 4 (10) - serial dokumentalny
17:00 Gwiazdy lombardu 10 (181) - reality show
17:30 Gwiazdy lombardu 10 (182) - reality show
18:00 Gwiazdy lombardu 10 (183) - reality show
18:30 Gwiazdy lombardu 10 (184) - reality show
19:00 Piekielny hotel Gordona Ramsaya 2: Meson de Mesilla (1/8) - reality show
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (18) - serial kryminalny
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (19) - serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (20) - serial kryminalny
23:00 Baza 2 - film sensacyjny, USA 2000
1:00 Mike i Molly 3 (21) - serial komediowy
1:30 W blasku fleszy (5) - program rozrywkowy
2:00 Z archiwum policji (2) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (11-ost.) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (10) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (2) - program lifestylowy
3:50 No problem! (3) - program lifestylowy
4:15 W blasku fleszy (6) - program rozrywkowy
4:40 No problem! (4) - program lifestylowy
5:05 W blasku fleszy (7) - program rozrywkowy
5:30 W blasku fleszy (7) - program rozrywkowy

TV 6
6:00 Mega Chichot (35) - program rozrywkowy
6:30 Mega Chichot (29) - program rozrywkowy
7:00 Taaaka ryba: Niszczuka krokodyla (169) - magazyn wędkarski
7:30 Taaaka ryba: Płaszczka ogończa (170) - magazyn wędkarski
8:05 Nowy Scooby-Doo (7) - serial animowany
8:55 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (4) - serial animowany
9:25 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (5) - serial animowany
9:55 Wiatr, który niesie śmierć - film SF, Kanada/Bułgaria/USA 2013
11:45 Nowy Scooby-Doo (8) - serial animowany
12:35 Przygody Merlina (20) - serial fantasy
13:45 Okręt (1/2) - dramat wojenny, Niemcy 1997
15:45 Okręt (2-ost.) - dramat wojenny, Niemcy 1997
18:20 Przyjaciel gangstera - komedia kryminalna, Francja 2003
20:00 Galileo (464) - program popularnonaukowy
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (90) - serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (91) - serial kryminalny
23:00 Tajny dostęp: Supermocarstwo - film dokumentalny, USA 2011
0:55 Tuż przed tragedią (6) - serial dokumentalny
2:00 Włatcy móch 9: Muj tata (120) - serial animowany
2:30 Włatcy móch 9: Chydro za gatka (121) - serial animowany
3:00 Projekt "Glee" (5) - reality show
3:55 I Like It (50) - program muzyczny
5:00 Dekoratornia - magazyn
5:30 Dekoratornia - magazyn

Polsat Sport News
7:00 Trans World Sport - magazyn sportowy
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:07 Magazyn golfowy - magazyn sportowy
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:20 Wyścigi samochodowe: Seria GP3 - 2. wyścig w Hockenheim
10:25 Wyścigi samochodowe: Seria GP2 - 2. wyścig w Hockenheim
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 ATP World Tour Uncovered - magazyn tenisowy
12:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Finlandii - 24. odcinek specjalny: Oitilla (power stage)
13:10 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścig w Hockenheim
14:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski w Gdyni - mecz o 3. miejsce mężczyzn
15:15 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski w Gdyni - mecz pokazowy gwiazd
15:45 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski w Gdyni - mecz finałowy mężczyzn
17:00 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski w Gdyni - ceremonia wręczania medali
17:30 Tenis: Turniej ATP w Toronto - mecz półfinałowy gry pojedynczej
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:07 Tenis: Turniej ATP w Toronto - mecz półfinałowy gry pojedynczej
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:10 Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Klagenfurcie - mecz finałowy i mecz o 3. miejsce mężczyzn
20:00 Sport Flash - program informacyjny
20:07 Siatkówka plażowa: Turniej World Tour w Klagenfurcie - mecz finałowy i mecz o 3. miejsce mężczyzn
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:07 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Finlandii - podsumowanie wydarzeń czwartego dnia
22:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Finlandii - podsumowanie
23:10 Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa Polski w Gdyni - mecz finałowy i mecz o 3. miejsce mężczyzn
1:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz półfinałowy: Portugalia - Walia
3:00 Zakończenie programu

Eska TV
6:00 Polska lista
8:00 Dzień dobry
9:00 Hity na czasie
10:00 Weekend - najlepsze latynoskie klimaty
12:00 Miejska lista
13:00 Summer City
18:00 Hity na czasie
20:00 EMA 2013
23:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy
23:30 Klipy "bez majtek"
0:00 Polska noc

TTV
5.30 Ostre cięcie
6.15 Express - informacje
6.35 Korespondenci
7.05 Remont w stylu Vegas
8.00 Franciszek - papież buntownik  
9.00 Gogglebox. Przed telewizorem
9.45 Express - informacje  
10.00 Kossakowski. Nieoczywiste  
10.35 DeFacto
11.05 Wojny przewoźników
11.35 Wojny magazynowe
13.00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
14.00 Żywioły, które niosą śmierć  
15.00 Ostre cięcie
15.45 Express - informacje
16.05 Usterka
17.10 Oszukać system
17.45 Express - informacje
18.00 Tymczasem na plaży
18.05 Damy i wieśniaczki
19.15 Świat okiem Kala Penna
19.45 Express - informacje
20.00 DeFacto
21.30 Kossakowski. Inicjacja
22.00 Betlejewski. Prowokacje
22.30 Komornicy
23.00 Przepustka - serial
23.30 Komornicy
0.00 Na lodowym szlaku - zabójcze drogi: Andy
1.00 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany
1.30 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany
2.00 Nastoletnie matki. Teen mom Poland
2.25 Nastoletnie matki. Teen mom Poland
2.50 DeFacto
3.15 DeFacto
3.45 DeFacto
4.15 Ukryta prawda

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Hit dnia
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
9:00 Hit dnia
9:10 Najlepsze z najlepszych
10:20 Disco Relax
11:20 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:05 Przebojowe historie
12:23 Szalone lata 90.
13:00 Weekend z...
13:14 Szalone lata 90.
14:00 Weekend z...
14:15 Dance w Polo tv
14:30 Disco Polo Live
15:20 Weekend z...
15:35 Dance w Polo tv
16:05 Weekend z...
16:21 Dance w Polo tv
16:30 Disco Star
18:00 Miłość w rytmie disco
19:05 Vipo Disco Polo Hity
20:05 Koncert w Polo TV
21:31 Videomix
22:26 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy - program muzyczny
7:00 Czyja wina? (25) - serial paradokumentalny
8:00 Daleko od noszy: Samobójstwo salowego Basena (149) - serial komediowy
8:30 Nieprawdopodobne, a jednak: Urodzona w taksówce (3) - serial paradokumentalny
9:00 Pierwsza miłość (2288) - serial obyczajowy
9:40 Pierwsza miłość (2289) - serial obyczajowy
10:20 Pierwsza miłość (2290) - serial obyczajowy
11:00 Pierwsza miłość (2291) - serial obyczajowy
11:40 Pierwsza miłość (2292) - serial obyczajowy
12:20 Na rybę: Szwecja (1) - magazyn wędkarski
12:50 Ewa gotuje (193) - magazyn kulinarny
13:20 Ewa gotuje (194) - magazyn kulinarny
13:50 ALF (2) - serial komediowy
14:20 ALF (3) - serial komediowy
14:50 ALF (4) - serial komediowy
15:20 ALF (5) - serial komediowy
15:55 Świat według Kiepskich: Dzieje grzechu (374) - serial komediowy
16:25 Świat według Kiepskich: Nim poleje się krew (376) - serial komediowy
16:55 Świat według Kiepskich: Portfel (378) - serial komediowy
17:25 Świat według Kiepskich: Glonojad (380) - serial komediowy
17:55 Dziki (4) - serial sensacyjno-komediowy
18:45 Cienka niebieska linia (4) - serial komediowy
19:15 Cienka niebieska linia (5) - serial komediowy
19:50 Wysmakowani (19) - magazyn kulinarny
20:00 To nie koniec świata! 2 (17) - serial obyczajowy
21:00 To nie koniec świata! 2 (18) - serial obyczajowy
21:55 Świat według Kiepskich: Goście wieczerzy pańskiej (415) - serial komediowy
22:25 Świat według Kiepskich: Krótki film o męskości (416) - serial komediowy
23:00 Maniacy - komedia kryminalna, USA 2001
1:05 Podróż życia: Praga (4) - teleturniej
1:30 Na rybę: Austria (2) - magazyn wędkarski
2:00 Gra w ciemno (19) - teleturniej
3:00 Awantura o kasę (17) - teleturniej
4:00 Dobranoc ATM (1) - program rozrywkowy
4:30 Czas na kulturę (2) - program kulturalny
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny

TV Trwam
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Łk 12, 13-21 - program religijny
8:05 Jezu ufam Tobie: Dariusz 'Maleo' Malejonek - wywiad
8:35 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
8:45 Światowe Dni Młodzieży. Kraków 2016: Przyjazd Ojca Świętego Franciszka do Campusu Misericordiae - transmisja
10:00 Światowe Dni Młodzieży. Kraków 2016: Msza święta na Campus Misericordiae - transmisja
12:45 Wieś - to też Polska - program rolniczy
14:00 Pokochać Boga - serial fabularny
15:35 Ja głuchy - film dokumentalny, Polska 2012
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Koncert życzeń - program rozrywkowy
17:00 Światowe Dni Młodzieży. Kraków 2016: Spotkanie z wolontariuszami ŚDM - transmisja
17:45 Faustyna znaczy szczęśliwa - film dokumentalny, Polska 2016
18:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Podróż Apostolska Ojca Świętego Franciszka do Polski: Ceremonia pożegnania na Lotnisku Kraków-Balice - transmisja
18:30 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
19:25 Retrospekcja - program publicystyczny
19:30 Brat Ogień: Wiara Antoniego (22) - film animowany, Włochy 2003
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec - audycja modlitewna
20:50 Refleksje nad Psalmem 23 (5) - program edukacyjny
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Cuda Jezusa: Opętany z Gerazy (5) - serial fabularny
22:35 Vatican Magazine - magazyn informacyjny
23:00 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej - program publicystyczny
23:30 Peru-Piura - film dokumentalny, Polska 2013
0:00 Światowe Dni Młodzieży. Kraków 2016: Msza święta na Campus Misericordiae - retransmisja
2:50 Faustyna znaczy szczęśliwa - film dokumentalny, Polska 2016
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec - audycja modlitewna
3:50 Refleksje nad Psalmem 23 (5) - program edukacyjny
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Vatican Magazine - magazyn informacyjny
5:10 Cuda Jezusa: Opętany z Gerazy (5) - serial fabularny
6:05 Pokochać Boga - serial fabularny
7:40 Żeby być świętym - film dokumentalny, Polska 2015

Stopklatka TV
6:00 Za kilka dolarów więcej - western, Monako/RFN/Hiszpania/Włochy 1965
8:45 Katastrofy w przestworzach: Panika na pasie startowym (59) - serial fabularno-dokumentalny
9:45 Katastrofy w przestworzach: Niepokojąca cisza (60) - serial fabularno-dokumentalny
10:45 Złoto Karaibów - film przygodowy, Niemcy/Austria 2012
12:50 Spona - film przygodowy, Polska 1998
14:50 Rozbitkowie - komedia romantyczna, USA 2005
16:40 Niewidzialny - thriller, Kanada/USA 2007
18:55 Scena śmiechu (4) - program rozrywkowy
19:50 100 kultowych filmów: "Terminator" - magazyn filmowy
20:00 U Pana Boga w ogródku - komedia obyczajowa, Polska 2007
22:35 Imię róży - dramat kryminalny, Francja/RFN/Włochy 1986
1:10 Miasto prywatne - dramat sensacyjny, Polska 1994
2:50 Egzekutor - film sensacyjny, Polska 1999
5:10 Pióra - film krótkometrażowy, Włochy 2014
5:35 Dni ze stali - film krótkometrażowy, Niemcy/Holandia 2014
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV
6:00 Kołowrotek: Belona (3) - magazyn wędkarski
6:30 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:40 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na szczupaka (28) - serial dokumentalny
7:00 Sąsiedzi: Modelarze (76) - serial animowany
7:30 Sąsiedzi: Windsurfing (77) - serial animowany
7:40 Sąsiedzi: Dekarze (1) - serial animowany
7:50 Sąsiedzi: Domowe grillowanie (2) - serial animowany
8:00 Sąsiedzi: Huśtawka (3) - serial animowany
8:20 Sąsiedzi: Kłopoty z podłogą (4) - serial animowany
8:30 Sąsiedzi: Meble na kółkach (5) - serial animowany
8:40 Sąsiedzi: Psia buda (6) - serial animowany
8:50 Sąsiedzi: Puzzle (7) - serial animowany
9:00 Premiera: Niezwykłe rośliny - film dokumentalny, Niemcy 2009
10:00 Premiera: Gangi krokodyli - film przyrodniczy
11:00 Zielony raj: Belize (8) - serial dokumentalny
11:30 SuperCieśle (6) - serial dokumentalny
12:00 Megalotnisko w Dubaju (2) - serial dokumentalny
13:00 Kowboje oceanów (2) - serial dokumentalny
14:00 Wojny magazynowe (10) - reality show
14:30 Wojny magazynowe (11) - reality show
15:00 Kochanie, zabijamy dzieciaki (7) - serial dokumentalny
16:00 Na lodowym szlaku (12) - reality show
17:00 Truckersi przez Australię (5) - serial dokumentalny
18:00 Zbudować zamek (3) - serial dokumentalny
19:00 SuperWynalazki (23) - serial dokumentalny
19:30 SuperWynalazki (24) - serial dokumentalny
20:00 Najniebezpieczniejsze miejsca świata: Lotniska (5) - program rozrywkowy
21:00 Premiera: Czeczenia - Wojna bez śladu - film dokumentalny, Francja 2015
22:10 Fatalne zaproszenie (2) - serial dokumentalny
23:25 Sala operacyjna: Guz żuchwy (1) - serial dokumentalny
0:00 Kobieta o połowie twarzy - film dokumentalny
1:00 Łowczynie duchów: Devil's Creek (4) - serial dokumentalny
1:30 Pod lupą: Mleko, szminka, szkolenie pilotów (8) - magazyn popularnonaukowy
2:00 Prepersi - gotowi na wszystko: Żywność - świat bez sklepów (5) - serial dokumentalny
2:30 Prepersi - gotowi na wszystko: Ucieczka z miasta (6) - serial dokumentalny
3:00 Sala operacyjna: Mój grzech obżarstwo (3) - serial dokumentalny
3:30 Sala operacyjna: Tykająca bomba (4) - serial dokumentalny
4:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Płocie z Czorsztyna (40) - serial dokumentalny
4:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sandacz szkoleniowy (41) - serial dokumentalny
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Zimowy spinning (42) - serial dokumentalny
5:30 Kołowrotek: Węgorz (4) - magazyn wędkarski

TVP ABC
05:35 Tu mówią zwierzęta odc. 3 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Świnka Peppa, seria III - Podróż pociągiem, odc. 18 (The Train Ride); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Masza i niedźwiedź - Czapka niewidka, odc. 41 (Hat trick) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:15 Bajeczki Maszy - Ziarenko grochu, odc. 18 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Plastusiowy pamiętnik - odc. 2 Dlaczego nazywam się Plastuś?; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Milly i Molly - odc 10/26 Koci złodziej (Milly, Molly ep. Cat Thief); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 70 Lato ślimaka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Podwodne ABC - Odc. 1 Tajemnice rafy koralowej; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Podwodne ABC - Odc. 2 Gdzie są błazenki?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Bracia Koala - Teatrzyk Kukiełkowy Lory, odc. 36 (Lolly's Puppet Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Misiowanki - Zachcianki, odc. 12 (Get the gimmes); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Domisie - Herbatka ze Strachowyjem; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Smerfy - Zaczarowane pióro, odc. 139 (The Enchanted Quill); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Stacyjkowo - Sławna Emilka, odc. 30 (Famous Emery); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Rodzina Rabatków - Klucz do szczęścia, odc. 15 (The key to happiness); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 O czym one mówią - odc. 94; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Świnka Peppa, seria III - Podróż pociągiem, odc. 18 (The Train Ride); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Masza i niedźwiedź - Czapka niewidka, odc. 41 (Hat trick) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Bajeczki Maszy - Ziarenko grochu, odc. 18 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Plastusiowy pamiętnik - odc. 2 Dlaczego nazywam się Plastuś?; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Milly i Molly - odc 10/26 Koci złodziej (Milly, Molly ep. Cat Thief); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Studio Stodoła - odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Pan Toti - Pan Toti i lusterko, odc. 7 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Andy i zwierzęta świata - Strusie, odc. 16 (Ostriches); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Nie ma jak Rosie - Jak ukryć dąb, odc. 1 (How To Hide an Oak Tree); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Bracia Koala - Teatrzyk Kukiełkowy Lory, odc. 36 (Lolly's Puppet Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Akademia pana Kleksa - część 2 Tajemnica Golarza Filipa -  txt. str. 777; film przygodowy; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Stacyjkowo - Sławna Emilka, odc. 30 (Famous Emery); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Bajki z mchu i paproci - Kłopoty z zegarem i kukułką, odc. 16 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 94; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Świnka Peppa, seria III - Kurczęta Babci Świnki, odc. 19 (Granny Pig's Chickens); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Czapka niewidka, odc. 41 (Hat trick) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Bajeczki Maszy - Ziarenko grochu, odc. 18 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Nela Mała Reporterka - odc. 11 Afrykańskie safari -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Supa Strikas - Niema komunikacja, odc. 12 (Communication Blok); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Pan Toti - Pan Toti i herbatka z muchomora, odc. 8 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 34 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Petersburski Music Show - odc, 43; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 94; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Andy i zwierzęta świata - Motyle monarcha, odc. 17 (Monarch Butterflies); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Nie ma jak Rosie - Ala - Kalama - Kazagaza, odc. 2 (Ala - Kalama - Kazagaza - Zoom); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Plastusiowy pamiętnik - odc. 3 Fiku - miku jestem w piórniku; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Milly i Molly - odc 11/26 Magiczne babeczki (Milly, Molly ep. Magic Muffins); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Bracia Koala - Mysia latająca pielęgniarka, odc. 37 (Mitzi's the Flying Nurse); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - odc. 13 Niezdrowe jedzenie (Too much junk food); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerfy wojujące z ogniem, odc. 140 (Fire - Fighting Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Uwaga, Wilson!, odc. 31 (Watch Out Wilson!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - W światłach rampy, odc. 16 (In the lime light); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Dzień z muchą, której nie było; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Wieczór filmowy, odc. 42 (And action!) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bajeczki Maszy - Świniopas, odc. 19 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Supa Strikas - Opanowanie piłki, odc. 13 (Ball Control); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Noksu - Ponowne użycie, odc. 42 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Samochodzik i Templariusze - odc. 4/5 Podziemny labirynt -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:35 Rączka gotuje - Brenna Beskidzka Piątka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Snowdonia 1890 - odc. 3/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Jak to działa - odc. 64 Odnawialne źródła energii -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:50 Którędy po sztukę - Karolina Kowalska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Światowe Dni Młodzieży - Zbigniew Stawrowski; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Światowe Dni Młodzieży - Paweł Milcarek; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Steve Nash & Turntable Orchestra; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Kierunek Wrocław 5; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:05 Film kostiumowy - Skrzypek na dachu (Fiddler on the Roof); musical kraj prod.USA (1971); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 PRL w kinie - Zielone kasztany -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1985); reż.:Wojciech Fiwek; wyk.:Monika Alwasiak, Marek Herbik, Janusz Paluszkiewicz, Ewa Wiśniewska, Jan Jankowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Nienasyceni 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Koncert w Paryżu cz. 2 (Concert of Paris cz. 2); koncert kraj prod.Francja (2015); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Niedziela z.... Dorotą Kolak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Niedziela z... Dorotą Kolak - Chce się żyć -  txt. str. 777 AD; film obyczajowy kraj prod.Polska (2013); reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Dawid Ogrodnik, Kamil Tkacz, Dorota Kolak, Arkadiusz Jakubik, Anna Nehrebecka, Katarzyna Zawadzka, Mikołaj Roznerski, Anna Karczmarczyk, Janusz Chabior; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 2x Naomi Watts - 21 gramów (21 Grams) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA (2003); reż.:Alejandro Gonzales Innaritu; wyk.:Sean Penn, Noami Watts, Benicio del Toro; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:25 2x Naomi Watts - Mulholland Drive (Mulholland Drive); dramat kraj prod.USA, Francja (2001); reż.:David Lynch; wyk.:Naomi Watts, Laura  Harring, Justin Theroux, Robert Forster; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Jurek; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Paweł  Wysoczański; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Jazz noc - Młody polski jazz - Maciej Obara TRIO; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Młoda Polska - Dół; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Teraz animacje! - Wilki; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Teraz animacje! - Neonowa krowa; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Steve Nash & Turntable Orchestra; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Makłowicz w podróży - Podróż 16 (61) Estonia - Wschód; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Jak to działa - odc. 96 Digitalizacja -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Święty Jacek; film dokumentalny kraj prod.Polska (1992); reż.:Jarosław Głodek, Elżbieta Konderek; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Przyłbice i kaptury - odc. 7/9 - Zemsta Boga Kurho -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Snowdonia 1890 - odc. 5/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Monkeys Revealed - Małpy bez tajemnic. cz. 3. Sprawny umysł (Monkeys Revealed) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Pompeje. Piwnica szkieletów (Pompeii: cellar of skeletons); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Paul Elston; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Our Big Blue Backyard: New Zealand - U wybrzeży Nowej Zelandii cz. 5. Open Bay Islands (Our Big Blue Backyard: New Zealand); serial dokumentalny kraj prod.Nowa Zelandia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Szerokie tory - Jeden dzień z życia charakteryzatora z pracowni figur; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Bodo - odc. 7 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 7 Powołanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Historia zapisana w lasach - Olkusz; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Nowe Ateny - odc. 15 Kto zawłaszcza historię prawica, czy lewica?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Przyłbice i kaptury - odc. 8/9 - A wężowi biada -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Była sobie Ziemia - Nowoczesna technika, odc. 25 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:35 Historia żywa - Warszawa walczy!; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Królowie przeklęci - Król z żelaza 1/5 (Le Roi De Fer, ep. 1) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Włochy, Francja (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:50 Wild Kingdom. The great British year - Dzika Brytania. cz. 4 Jesień. (Wild Kingdom. The great British year) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:50 Encyklopedia II wojny światowej - Daleko na Wschodzie cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:30 Polskie drogi - odc. 11/11 - W obronie własnej -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Pianista (The Pianist) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Roman Polański; wyk.:Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 99 (seria II, odc. 51) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 99); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 100 (seria II, odc. 52) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 100); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:50 Humor w odcinkach - Święta wojna - (284) Hołda; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Rozrywka Retro - Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 12; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Śpiewające fortepiany - (17); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Robert Janson /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Hity kabaretu - (9) Konczita i inne hity kabaretu Ani Mru Mru (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Co jest śmieszne (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Robert Janson /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Okrasa łamie przepisy - Nowe spojrzenie na ziemniaka -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Podróże z historią - odc. 2 Jak zostać husarzem? -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 29 - Pustynia -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Festiwal cyrkowy w Monte Carlo 2011 odc. 1 (35rd International Circus Festival of Monte Carlo 2011) kraj prod.Monako (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /57/ - "Człowieczy los" - Anna German; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 A la show - (27) - Sebastian Karpiel - Bułecka; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Robert Janson /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Olga Lipińska zaprasza - (9); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Robert Janson /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Przygarnij mnie - odc. 1; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 A la show - (22) - Andrzej Poniedzielski; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Hity kabaretu - (10) Konczita i inne hity kabaretu Ani Mru Mru (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - (12); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Dubidu - odc. 8; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 I kto to mówi? - (9) -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Kabaretowa Mapa Polski - III Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby Górą! (1); widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Kabaretowa Mapa Polski - III Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby Górą! (2); widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Kabaretowa Mapa Polski - III Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby Górą! (3); widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Sierocki na lato - /7/ Prywatka; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Akcja wakacje - /5/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Rozrywka Retro - Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 12; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Info
05:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
05:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:58 Poradnik pielgrzyma; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Poradnik pielgrzyma; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Poradnik pielgrzyma; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Dla niesłyszących - Msza Święta Posłania na zakończenie Światowych Dni Młodzieży -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:58 Poradnik pielgrzyma; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Prawdę mówiąc - Alicja Klich - Rączka - odc. 148; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:58 Poradnik pielgrzyma; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:58 Poradnik pielgrzyma; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Spotkanie Papieża Franciszka z wolontariuszami i Komitetem Organizacyjnym ŚDM -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
17:45 Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
18:15 Dla niesłyszących - Ceremonia pożegnania Papieża Franciszka na lotnisku Kraków - Balice -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Młodzież z Papieżem cz. I.; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Młodzież z Papieżem cz. II; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:43 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
22:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:55 Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016; STEREO, 16:9
01:40 Młodzież z Papieżem cz. I.; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:03 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:18 Młodzież z Papieżem cz. II; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
04:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:55 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:27 Prawdę mówiąc - Alicja Klich - Rączka - odc. 148; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TV Polonia
06:25 Lato z Radiem. The Best of.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Saga prastarej puszczy - Opowieść o nornicy: Niezwyczajna zażyłość -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polska z Miodkiem - (14) Katowice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Książki na lato (5); felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Papież Franciszek na Kampusie Miłosierdzia.; STEREO, 16:9, Transmisja
10:00 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Msza Święta Światowego Dnia Młodzieży z udziałem papieża Franciszka -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Transmisja
13:05 Papież Franciszek na Kampusie Miłosierdzia. - STUDIO; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Sposób na Alcybiadesa - odc. 3 -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Okrasa łamie przepisy - Na klopsy do Iławy -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Rodzinka.pl - odc. 41 "Kryzys" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Pochwała żeglarstwa - Żeglarki; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Polska z Miodkiem - (14) Katowice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
16:50 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Spotkanie papieża Franciszka z wolontariuszami i Komitetem Organizacyjnym ŚDM; STEREO, 16:9, Transmisja
18:00 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia pożegnania papieża Franciszka na lotnisku Kraków - Balice.; STEREO, 16:9, Na żywo
18:10 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia pożegnania papieża Franciszka na lotnisku Kraków - Balice.; STEREO, 16:9, Transmisja
18:40 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia pożegnania papieża Franciszka na lotnisku Kraków - Balice.; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Oczy w oczy - (7); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Przygody Smoka Pola - (9) Pory roku; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 14 - Maciuś i prawdziwek (ep. 14 - Macius et le cepe); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Przystań - odc. 7/13 - Po godzinach -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 07 zgłoś się - Morderca działa nocą -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1984); reż.:Krzysztof Szmagier; wyk.:Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Zdzisław Tobiasz, Leon Niemczyk, Elżbieta Kijowska, Eleonora Wallner, Wiesław Drzewicz, Zdzisław Szymański, Izabella Olejnik; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - podsumowanie wizyty papieża Franciszka oraz Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016; STEREO, 16:9
23:15 Opole 2011 na bis; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Pochwała żeglarstwa - Żeglarki; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Polska z Miodkiem - (14) Katowice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Co to konia obchodzi? -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1987); reż.:Grażyna Popowicz; wyk.:Marek Bargiełowski, Wiesław Bednarz, Bogusz Bilewski, Andrzej Grabarczyk, Kazimierz Kaczor, Paweł Nowisz; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Przygody Smoka Pola - (9) Pory roku; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 14 - Maciuś i prawdziwek (ep. 14 - Macius et le cepe); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Przystań - odc. 7/13 - Po godzinach -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Oczy w oczy - (7); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:10 07 zgłoś się -  Morderca działa nocą -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Opole 2011 na bis; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (63) - Recykling; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 2 - Ekwador. Pod wulkanem (11); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Ja to mam szczęście! - odc. 15 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:35 Ja to mam szczęście! - odc. 16 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Rodzinka.pl - odc. 15 "Hazard" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Rodzinka.pl - odc. 16 "O miłości.." -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Rodzinka.pl - odc. 17 "Człowiek uczy się całe życie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Ojciec Mateusz - odc. 185 - Rave Party (Ojciec Mateusz XIV odc. 12) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Ranczo - odc. 42 (seria IV, odc. 3) - Śluby i rozstania -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Ranczo - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Okrasa łamie przepisy - Potrawy pięknie podane; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Makłowicz w podróży - Podróż 31 Szwecja "Värmland" (117); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Makłowicz w podróży - Podróż 1. Trentino - Alto Adige. Skarby Południowego Tyrolu (1); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Złoto dezerterów -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Złoto dezerterów -  txt. str. 777; komedia; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 7; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:15 Paranienormalni Tonight  - odc. 11; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 186 - Złomiarze (Ojciec Mateusz XIV odc. 13) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Bodo - odc. 7 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Złoty środek -  txt. str. 777; komedia; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 8; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:20 Tydzień z życia mężczyzny -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1999); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Gosia Dobrowolska, Danuta Szaflarska, Ewa Skibińska, Anna Samusionek, Krzysztof Stroiński, Jacek Romanowski, Małgorzata Drozd, Jacek Niesiołowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Cyrk Bukowsky -  odc 8 (Cirkus Bukowsky odc 8); serial kryminalny kraj prod.CZECHY (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (63) - Recykling; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Makłowicz w podróży - Podróż 2 - Ekwador. Pod wulkanem (11); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Podróże z historią - odc. 7 Winne tajemnice; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Strefa 3D - Bali; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Na sygnale - odc. 96 "Gra pozorów" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Rodzina Leśniewskich - odc. 4/7 - Agata -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Rodzina Leśniewskich - odc. 5/7 - Ucieczka -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Stawiam na Tolka Banana - odc. 6/7 Filipek -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:10 Stawiam na Tolka Banana - odc. 7/7 Tolek -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:55 U Pana Boga w ogródku - odc. 8/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Ranczo - odc. 6 (seria I, odc. 6) - Racja gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Ranczo - odc. 7 (seria I, odc. 7) - Podwójny agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Rodzinka.pl - odc. 19 "Powitanie jesieni" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Jan Englert - bez tajemnic; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 148 - Ślady przeszłości (Ojciec Mateusz XII odc. 1) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ranczo - odc. 8 (seria I, odc. 8) - Kozy ofiarne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Ranczo - odc. 9 (seria I, odc. 9) - Odwyk i antykoncepcja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Ranczo - odc. 10 (seria I, odc. 10) - Porwanie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią -  txt. str. 777 AD; komedia; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 8 "Potęga sztuki" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Ojciec Mateusz - odc. 149 - Magiczne zwierciadło (Ojciec Mateusz XII odc. 2) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Ojciec Mateusz - odc. 150 - Powrót (Ojciec Mateusz XII odc. 3) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Ranczo - odc. 11 (seria I, odc. 11) - Wspólny wróg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Ranczo - odc. 12 (seria I, odc. 12) - Honor gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią -  txt. str. 777 AD; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Marian Kociniak, Piotr Fronczewski, Wacław Kowalski, Kazimierz Rudzki; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:05 Czas honoru - odc. 44 "Tajna broń" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Krew z krwi - odc. 3/8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Na sygnale - odc. 95 "Dzień wolny" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Na sygnale - odc. 96 "Gra pozorów" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Rodzinka.pl - odc. 19 "Powitanie jesieni" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Rodzinka.pl - odc. 20 Rodzice na 110% -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Rodzinka.pl - odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: 1/2F (1) (Turniej WTA - Montreal: 1/2F (1)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
09:40 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: 1/2F (2) (Turniej WTA - Montreal: 1/2F (2)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
11:20 Magazyn Piłkarski FIFA - Rosja 2018 (Rosja 2018); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
11:50 W biegu za życiem; film dokumentalny; reż.:Henryk Jantos; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Rafał Wilk - człowiek ze stali; film dokumentalny; reż.:Michał Juszczakiewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Grand Prix Polski w jeździectwie - kulisy. Rodzina w siodle; relacja; STEREO, 16:9
14:30 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - mecz o 3 miejsce mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - Finały Kobiet; STEREO, 16:9, Na żywo
16:35 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - Finały Mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:45 Natalia; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:40 MŚ drużyn z domów dziecka; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: FINAŁ; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata Juniorów - Bydgoszcz 2016 - podsumowanie; reportaż; STEREO, 16:9
23:05 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
23:35 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - Finały Kobiet; STEREO, 16:9
00:40 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - Finały Mężczyzn; STEREO, 16:9
01:40 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.