FANDOM


Logo
05:20 TELEZAKUPY; STEREO, 16:9
06:00 Kawa czy herbata? - Kawa czy herbata: 6.02, 6.08, 6.32, 6.36, 7.02, 7.07, 7.32, 7.41
Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30
Pogoda: 6.05, 6.33, 7.03, 7.34
Piąty stadion: 7.35; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:20 Domisie - Dlaczego Eryk marudzi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - Wakacyjne smaki - podróże po Polsce; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Mój przyjaciel królik - Bezdomny Królik, odc. 8 (Branching out); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Galeria - odc. 85; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Klan - odc. 2304 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Moda na sukces - odc. 5660 (The Bold and the Beautiful ep. 5660); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:20 My Wy Oni; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 To się opłaca; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Natura w Jedynce - Obcy są wśród nas - Obcy z głębin (Aliens Des Fonds Marins); film dokumentalny kraj prod.Francja, Kanada (2010); reż.:Jerome Juliene; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Zmiennicy - odc. 13/15 - Spotkania z Temidą -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
14:50 Piąty Stadion - odc. 39, Samobójca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:20 EUROexpress; magazyn; STEREO, 16:9
15:30 Jaka to melodia? - odc. 2445; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Piąty Stadion - odc. 39, Samobójca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:25 Galeria - odc. 86; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Klan - odc. 2305 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Jaka to melodia? - odc. 2446; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wieczorynka - Gumisie - Szybszy niż najszybszy Tami, odc 15 (Disney's Adventure of the Gummi Bears / Faster than a speeding Tummy ep. 15); serial animowany kraj prod.USA (1992); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Droga do Euro - Kronika; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 95 - Ikona -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Piąty Stadion - odc. 39, Samobójca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Uznajcie mnie za winnego (Find Me Guilty); komedia kraj prod.Niemcy, USA (2006); reż.:Sidney Lumet; wyk.:Vin Diesel, Peter Dinklage, Linus Roache, Ron Silver, Alex Rocco; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Kino nocnych marków - Potęga miłości - cz. 2/2 (Power of Love, The p. 2); serial kraj prod.Włochy (1995); reż.:Stefano Reali; wyk.:Simona Cavallari, Jean Sorel, Ottavia Piccolo, Andrea Giordana; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Notacje - Jan Zalewski. Na nieludzkiej ziemi; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:00 Zakończenie dnia

Logo-2
05:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 15; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Warto kochać - odc. 33; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 TELEZAKUPY; STEREO, 16:9
07:25 Na dobre i na złe - odc. 438 - Zaufaj intuicji!; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9.15, 10.00
Panorama: 9:55
Pogoda: 9.05 ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Lokatorzy - odc. 136 Sublokator; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Jeden z dziesięciu - odc. 9/70; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Piąty Stadion - odc. 39, Samobójca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Pożyteczni.pl - odc. 35; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Sąsiedzi - odc. 135 (361) Nowe brzmienie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Barwy szczęścia - odc. 765 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Postaw na milion - odc. 36; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Męskie-żeńskie - odc. 4 - Buty; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 4; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Piąty Stadion - odc. 39, Samobójca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Kraj; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:20 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
16:25 Świat bez tajemnic - W pieluchach na planie (My supermodel baby); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Jaclyn Parry; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Jeden z dziesięciu - odc. 10/70; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:40 Reporter Polski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Rodzinka.pl - odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; reż.:Patryk Joka; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:35 Bulionerzy - odc. 16/75 - Dziecko sukcesu; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 766 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Kocham Kino - Karmel (Sukkar banat); film obyczajowy kraj prod.Francja, Liban (2007); reż.:Nadine Labaki; wyk.:Nadine Labaki, Gisele Aouad, Yasmine Elmasri; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Świat bez tajemnic - Zaginione mumie (Lost Mummies of Papua New Guinea); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Ian Kerr, Ulla Lohman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Oda do radości -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2005); reż.:Anna Kazejak-Dawid, Jan Komasa, Maciej Migas; wyk.:Lesław Żurek, Małgorzata Buczkowska, Barbara Kurzaj, Dorota Pomykała, Piotr Głowacki, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Roma Gasiorowska, Maciej Kozłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:40 Karmel (Sukkar banat); film obyczajowy kraj prod.Francja, Liban (2007); reż.:Nadine Labaki; wyk.:Nadine Labaki, Gisele Aouad, Yasmine Elmasri; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Art Noc - Most europejski - Granica 803 (koncert na granicy polsko - ukraińskiej); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Archiwista - odc. 4/4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

120px-Logo Polsat.svg
05:00 Wstawaj! Gramy! (1946)
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:15 TV market
07:30 Przygody Animków (56)
08:00 Pinky i Mózg (58)
08:30 Pies Huckleberry (8)
08:40 Pies Huckleberry (9)
08:50 Pies Huckleberry (10)
09:00 Rodzina zastępcza plus (228)
10:00 Daleko od noszy (18)
10:30 Świat według Kiepskich (260)
11:00 Malanowski i Partnerzy (318)
11:30 I kto tu rządzi? (42)
12:00 Doktor Oz radzi (119)
13:00 Szpilki na Giewoncie (13)
14:00 Pierwsza miłość (1521)
14:45 Trudne sprawy (6)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i Partnerzy (319)
17:00 Dlaczego ja? (190)
18:00 Pierwsza miłość (1522)
18:50 Wydarzenia
19:20 E. Wedel - wygraj bilety na UEFA EURO 2012
19:25 Sport
19:30 Pogoda
19:35 Świat według Kiepskich (358)
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (14)
21:00 Sposób na blondynkę
23:35 Kości (17)
00:35 Kości (18)
01:35 Zagadkowa Noc (870)
03:00 Tajemnice losu (1024)

Logo-19
05:10 Uwaga!
05:25 Mango Telezakupy
07:30 Julia (107)
08:00 Dzień dobry TVN
11:05 Na Wspólnej (1617)
11:40 Usta usta (7)
12:40 Ostry dyżur (97)
13:40 Ukryta prawda (3)
14:40 Detektywi (820)
15:15 W-11 wydział śledczy (812)
15:55 Rozmowy w toku
16:55 Ukryta prawda (4)
17:55 Julia (108)
18:25 Detektywi (810)
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 Na Wspólnej (1618)
20:45 W-11 wydział śledczy (819)
21:30 Kuchenne rewolucje (14)
22:30 Słaby punkt
00:45 Woli i Tysio na pokładzie (3)
01:20 Superwizjer (965)
01:50 Uwaga!
02:05 Arkana magii (585)
03:25 Rozmowy w toku

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.