FANDOM


TVP 1
06:00 Warto kochać - odc. 24; serial TVP
06:50 Smaki polskie; magazyn kulinarny
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Studio 5-10-15 - studio
08:30 Byli sobie odkrywcy - odc. 25 Ku szczytom gór; serial animowany kraj prod.Francja (1997)
09:00 Ziarno ; magazyn
09:30 Studio 5-10-15 - studio
09:45 Kadra 2012; magazyn
10:05 89 PLUS - Młodość Pasja Skauting - Latanie; magazyn
10:20 Studio 5-10-15 - studio
10:35 Siedmiu wspaniałych II - Miłość i honor, odc. 3; serial przygodowy kraj prod.USA (1999)
11:25 Dzień Debiutanta - wejście 1; reportaż
11:40 Kuchnia z Okrasą - Pasta - to znaczy makaron
12:05 Dzień Debiutanta - wejście 2; reportaż
12:15 Budzimy do życia - odc. 2; felieton
12:30 Mistrzostwa Świata w pływaniu - Melbourne
13:00 Wiadomości
13:10 Dzień Debiutanta - wejście 3; reportaż
13:30 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn
13:45 Dzień Debiutanta - wejście 4; reportaż
14:00 Święty Franciszek z Asyżu - cz. 2; film fabularny kraj prod.Włochy (2001)
15:35 Dzień Debiutanta - wejście 5; reportaż
15:50 Sekrety Rodzinne - odc. 1; talk-show
16:40 Dzień Debiutanta - wejście 6; reportaż
17:00 Teleexpress
17:20 Dwie strony medalu - odc. 38 - txt str. 777; serial TVP
17:50 Dwie strony medalu - odc. 39 - txt str. 777; serial TVP
18:20 Sąsiedzi - Ukryte cierpienia; serial komediowy TVP
18:45 Dzień Debiutanta - wejście 7; reportaż
19:00 Wieczorynka - Kaczor Donald przedstawia - odc. 44; serial animowany kraj prod.USA (1983); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Hit na sobotę - Bruce Wszechmogący (Bruce Almighty) - txt str. 777; komedia kraj prod.USA (2003)
22:05 Dzień Debiutanta - wejście 8; reportaż
22:30 Męska rzecz... - Trzynaste piętro (The Thirteenth Floor); film science fiction kraj prod.USA, Niemcy (1999)
00:15 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc. 14; serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
01:00 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.15; serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
01:40 Karol Szymanowski - Maski i II Kwartet smyczkowy; widowisko muzyczne
02:25 Zakończenie programu

TVP 2
06:05 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:35 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 6 Upał
06:45 Smak Europy - Wspólne dzieło....
07:00 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:25 Magazyn Ligi Mistrzów
07:55 M jak miłość - odc. 482; serial TVP
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 9:45, 10:35 i Pogoda: 9:15,10:15,10:40
10:40 Grube dzieci - txt str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002)
11:35 Na dobre i na złe - odc. 288 Komplikacje; serial TVP
12:30 Egzamin z życia - odc. 72; serial TVP
13:20 Niesforne aniołki (seria II) - odc.16; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:00 Familiada  - txt str. 777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 846 Co się wydarzyło w Gminie Centrum; telenowela TVP
15:00 Smaczne go! - (4); magazyn kulinarny
15:50 Święta wojna - Bercik sam w domu (251)
16:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 45; serial komediowy TVP
16:55 Wielki Poker - odc. 3; teleturniej
17:50 Kopciuszek - odc. 50 - txt str. 777; serial obyczajowy TVP
18:25 Przebojowe Polki - prezentacje - (4)
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:00 Dla niesłyszących - Pogoda
19:10 Europa da się lubić - Ślub i co dalej?
20:05 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe
21:00 Kabaretowa Scena Dwójki - Łowcy. B (2); program satyryczny
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:40 Mocne Kino - Straszny film 2 (Scary movie 2); komedia kraj prod.USA (2001)
00:10 Hotelowi zakładnicy (Hostage hotel); film sensacyjny kraj prod.USA (1999)
01:35 Sędziowie z Queens - odc. 12/13; serial komediowy kraj prod.USA (2003)
02:15 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:20 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06:10 Uwierz w dokument - odc. 29; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Etniczne klimaty - Etniczne Klimaty; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07.45 Aktualności Flesz + Pogoda
07.50 Gramy dla Was
08.20 Narciarski weekend
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08.45 Cukierenka dziadka Benka
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 11 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 65; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:47 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Reportaż Trójki - Cała Polska czyta dzieciom; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Gramy dla Was
17:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17.45 Aktualności sportowe
18.00 Aktualności
18.20 Pozytywka – tygodnik pozytywnie nastawiony
18.30 Aktualności Flesz
18.32 Magazyn Meteo
18.35 Domowy zwierzyniec
18.45 U nos w Bytkowie
19.15 Po bandzie
19.35 Kabaret to za duże słowo
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe + Aktualności
22.05 Sobotni magazyn sportowy
22.20 Narciarski weekend
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowy Wieczór; STEREO
23:20 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Kurier; STEREO
01:35 Pogoda; STEREO
01:40 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (417) - serial obyczajowy
06.35 Jesteśmy - mag. religijny
07.00 Tutenstein (22) - serial anim.
07.30 Hugo - program dla dzieci
08.00 Kochanie. zmniejszyłem dzieciaki (13) - serial kom.
09.00 Pasjonaci - magazyn
09.30 Rodzina zastępcza plus (251): Niech żyją wieIoryby - serial komediowy
10.30 Didier - komedia, Francja 1997
12.45 Czarodziejki (45) - serial
13.45 Dom nie do poznania - reality show
14.45 Się kręci - pr. rozrywkowy
15.15 Radość życia - program Fundacji Polsat
15.45 Daleko od noszy (109): Absolutny środek Europy - serial komediowy
16.15 Mamuśki (2): Przesłuchanie - serial obyczajowy
16.45 Rodzina nie do poznania - reality show
17.45 Grasz czy nie grasz?
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport. Prognoza pogody
19.30 13 posterunek (8) - serial
20.00 Jak oni śpiewają - rozr.
21.55 Studio LOTTO
22.05 Tylko jeden - film sensacyjny, USA 2001
23.45 Chłód serca - film sensacyjny, USA 1997
01.40 Dziewczyny w bikini - rozr.
04.40 Nocne randki
05.40 TV Market - mag. reklamowy
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
07.35 Automaniak max - program motoryzacyjny
08.10 Dzień dobry i zdrowy
08.30 Dzień dobry TVN: Wywiad z kardynałem Stanisławem Dziwiszem - mag.
10.55 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
11.30 "Magda M." powraca - reportaż
12.05 Na Wspólnej (783-786) - serial obyczajowy
13.55 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
15.00 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
16.45 Siłacze - pr. rozrywkowy
17.55 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
18.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
19.00 Fakty
19.25 Sport. Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Niania 4 (4): Randka w ciemno - serial kom.
20.35 Kryminalni 6 (69): Wolontariuszka - serial kryminalny
21.45 Książę w Nowym Jorku - komedia, USA 1988
00.05 Zamach - film sensacyjny, USA 1986
01.55 Telesklep
02.15 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 Gram.tv - mag. komputerowy
06.10 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.35 V-max - mag. motoryzacyjny
07.00 Pokemon (274, 275) - serial animowany
07.50 Ręce, które leczą
08.20 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
08.50 Kasa na bank - teleturniej
09.50 FIFA Futbol Mundial - mag.
10.20 Gram.tv - mag. komputerowy
10.50 Sztukateria - magazyn kulturalny
11.20 V-max - mag. motoryzacyjny
11.50 Ja się zastrzelę (10) - serial
12.20 Tylko samotni - komedia, USA 1991
14.30 Pracująca dziewczyna (8) - serial komediowy
15.00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki - mecz KS Jastrzębski Węgiel SA - Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle SA
17.20 Arabela (29) - serial familijny
18.00 Zagadki historii: Ninja - mistrzowie walki - serial
19.05 Kinomaniak - mag. filmowy
19.35 Drogówka - mag. policyjny
20.05 Zakochać się jeszcze raz - komedia romant., USA 1980
22.05 Kuba Wojewódzki - talk show
23.10 Kamieńska (5) - serial sens.
00.10 Strażnik Teksasu (122) - serial sensacyjny
01.10 Wydarzenia. Sport, Pogoda
01.50 Casino Night
03.50 Drogówka - mag. policyjny
04.10 Na topie - wywiad z...
04.35 TV Market - magazyn reklamowy
04.50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 649; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 650; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 651; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Plebania - odc. 652; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Plebania - odc. 653; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
08:30 Święta wojna - Piraci (245); Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Słoneczna włócznia - odc. 2 - Artur; serial; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Polacy na Syberii - Tajemnice stepu; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Dziękujemy za solidarność - Sven Järn; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Dwie strony medalu - odc. 32; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Dwie strony medalu - odc. 33; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Architektura Warszawy - Lata wielkiej rozbudowy (1866-1890); Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Ziemi Biłgorajskiej ; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 10; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe - odc. 277 Jesienna burza; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Wilniuk z dziada pradziada; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - Królestwo; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Duże dzieci - (47); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:20 Ojczyzna polszczyzna - O chirurgach, łazarzach i piotrowniach; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Śpiewane tournee; reportaż kraj prod.Australia (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 M jak miłość - odc. 436; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - Szewczyk Dratewka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Wielka wsypa; film sensacyjny kraj prod.Polska (1992); reż.:Jan Łomnicki; wyk.:Jan Englert, Krzysztof Wakuliński, Marzena Trybała, Ewa Gawryluk, Marcin Troński, Mariusz Benoit, Gustaw Lutkiewicz; Dla małoletnich od lat 16
21:50 Przebojowe Polki - (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Dubidu - odc. 21; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 436; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - Szewczyk Dratewka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Wielka wsypa; film sensacyjny kraj prod.Polska (1992); reż.:Jan Łomnicki; wyk.:Jan Englert, Krzysztof Wakuliński, Marzena Trybała, Ewa Gawryluk, Marcin Troński, Mariusz Benoit, Gustaw Lutkiewicz; Dla małoletnich od lat 16
03:40 Dzika Polska - Królestwo; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 10; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Śpiewane tournee; reportaż kraj prod.Australia (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Dwie strony medalu - odc. 32; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Dwie strony medalu - odc. 33; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Dziękujemy za solidarność - Sven Järn; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

Disney Channel
06.00    Kacza paczka serial animowany
06.25    Cafe Myszka serial animowany
06.50    Legenda Tarzana serial animowany
07.15    Lilo i Stitch serial animowany
07.40    Brenda i pan Whiskers serial animowany
08.00    Wymiennicy serial animowany
08.25    Przygody Timmy'ego serial animowany
08.50    Nowa szkoła króla serial animowany
09.15    Kim Kolwiek serial animowany
09.40    Amerykański smok Jake Long serial animowany
10.00    Hannah Montana serial komediowy reż. David Kendall, Fred Savage, wyk. Miley Cyrus, Emily Osment, Mitchel Musso, Jason Earles
10.30    Kim Kolwiek: Było, jest i będzie film animowany reż. Steve Loter
11.30    Amerykański smok Jake Long serial animowany
12.00    Byle do przerwy serial animowany
12.25    Cafe Myszka serial animowany
12.50    Goofy i inni serial animowany
13.15    Kacza paczka serial animowany
13.40    Legenda Tarzana serial animowany
14.00    Byle do przerwy serial animowany
14.25    Nowa szkoła króla serial animowany
14.45    Brenda i pan Whiskers serial animowany
15.10    Goofy i inni serial animowany
15.35    Cafe Myszka serial animowany
16.00    Tarzan film animowany reż. Kevin Lima, Chris Buck
17.25    Klasyka Disneya serial animowany
17.35    Lloyd w kosmosie serial animowany
18.00    Kim Kolwiek serial animowany
18.20    Byle do przerwy serial animowany
18.45    Klasyka Disneya serial animowany
18.50    Klasyka Disneya serial animowany
19.00    Pocahontas 2: Podróż do Nowego Świata film animowany reż. Tom Ellery, Bradley Raymond, wyk. Irene Bedard, Jim Cummings, Donal Gibson, Finola Hughes
20.40    Świat Raven serial familijny wyk. Raven, Orlando Brown, Anneliese van der Pol, Kyle Massey
21.05    Filip z przyszłości serial komediowy wyk. Ricky Ullman, Alyson Michalka, Amy Bruckner, Craig Anton
21.25    Chłopiec poznaje świat serial obyczajowy wyk. Ben Savage, Rider Strong, Will Friedle, William Daniels
21.50    Klasyka Disneya serial animowany

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.