FANDOM


TVP 1 HD

05:40 TELEZAKUPY
05:55 W labiryncie - odc. 51 - Święta; Dla małoletnich od lat 12
06:25 W labiryncie - odc. 52 - Miłość; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Święty Piotr - część 1 (San Pietro (tyt. ang. Saint Peter) prima puntata) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Włochy (2005); reż.:Giulio Base; wyk.:Omar Shariff, Daniele Pecci, Lina Sastri; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Ja Jestem; film dokumentalny; STEREO, 16:9
10:15 Msza Zmartwychwstania Pańskiego - oraz błogosławieństwo URBI ET ORBI (Msza Zmartwychwstania Pańskiego - oraz błogosławieństwo URBI ET ORBI) kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:35 Papież Franciszek; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9
13:05 Anna German - odc. 5 (Anna German, ep. 5) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Spokojnie, tatuśku (Parenthood); komedia kraj prod.USA (1989); reż.:Ron Howard; wyk.:Steve Martin, Dianne Wiest, Dennis Dugan; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Ale mądrale!; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Oko w oko z Królem Futbolu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 31 - Mord a la carte -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Jaka to melodia? - finał marca (odc. 2618); teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Len; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:55 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Ranczo - odc. 83 - Model życia artysty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Deja vu (Deja Vu) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.USA (2006); reż.:Tony Scott; wyk.:Denzel Washington, Paula Patton, Val Kilmer, James Caviezel, Adam Goldberg; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Błękitna głębia 2: Rafa (Into the Blue 2: The Reef); thriller kraj prod.USA (2009); reż.:Stephen Herek; wyk.:Chris Carmack, Laura Vandervoort, Marsha Thomason, Michael Graziadei; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Idealny facet (The Perfect Man); komedia kraj prod.USA (2005); reż.:Mark Rosman; wyk.:Hilary Duff, Heather Locklear, Chris Noth; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Downton Abbey - odc. 5/7 (Downton Abbey ep. 5); serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

06:15 Orędzie Wielkanocne abpa Józefa Kowalczyka Prymasa Polski
06:25 M jak miłość - odc. 978; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 As od serca (Ace of Hearts); film obyczajowy kraj prod.Kanada (2008); reż.:David Mackay; wyk.:Dean Cain, Britt McKillip, Mike Dopud, Anne Marie DeLuise; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Rodzinne oglądanie - Tajemnica Wyspy Wielkanocnej (Easter Island Enigma); film dokumentalny kraj prod.USA (2011); reż.:Andy Aves; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Skrzydełko czy nóżka (L'aile ou la cuisse) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Francja (1976); reż.:Claude Zidi; wyk.:Louis de Funes, Julien Guiomar, Claude Gensac, Ann Zacharias; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Gwiazdy w południe - Zaczarowana (Enchanted) -  txt. str. 777; baśń filmowa kraj prod.USA (2007); reż.:Kevin Lima; wyk.:Amy Adams, Patrick Dempsey, Timothy Spall, James Marsden, Susan Sarandon; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 2027 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Dzielny Despero (The Tale of Despereaux); film animowany kraj prod.USA (2008); reż.:Sylvain Chomet, Sam Fell, Rob Stevenhagen; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Na dobre i na złe - odc. 517 - Zakazana miłość; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Dzięki Bogu już święta; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:55 Dobry wieczór z Neo - Nówką - Ale jaja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Kabaret Hrabi z planu; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Dobry wieczór z Neo - Nówką - Lanie wody; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Och, Karol 2 -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2010); reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Emilia Komarnicka, Grzegorz Małecki, Andrzej Zielinski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Rodzinne sekrety (Cleaverville); dramat kraj prod.USA (2008); reż.:Jorge Montesi; wyk.:Ever Carradine, Gabrielle Rose, Leela Savasta; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Śmierć w blasku sławy (Paris Connections); film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Harley Cokeliss; wyk.:Nicole Steinwedell, Anthony Delon, Charles Dance, Trudie Styler, Hudson Leick; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Wesele; film obyczajowy kraj prod.Polska (2004); reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Marian Dziędziel, Tamara Arciuch, Bartłomiej Topa, Maciej Stuhr, Iwona Bielska, Paweł Wilczak, Arkadiusz Jakubik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Zakończenie dnia

TVP Info

07:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

07:30 Serwis info weekend

07:46 Pogoda

08:00 Reportaż TVP Info: Podziw - reportaż

08:30 Serwis info weekend

08:46 Pogoda

09:00 Światowiec

09:30 Serwis info weekend

09:47 Pogoda

10:00 Program lokalny

11:00 Reportaż TVP Info: Święta bez granic - reportaż

11:15 Reportaż TVP Info: Powrót fok szarych - reportaż

11:30 Serwis info weekend

11:50 Pogoda

12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia - program informacyjny

12:30 Serwis info weekend

12:50 Pogoda

13:00 Teleplotki

13:30 Serwis info weekend

13:50 Pogoda

14:00 Raport z Polski - ekstra

14:15 Reportaż TVP Info: Opowiem wam pewną historię - reportaż

14:30 Serwis info weekend

14:50 Pogoda

15:00 Kościół z bliska - magazyn religijny

15:30 Serwis info weekend

15:50 Pogoda

16:00 Prawdę mówiąc: Irena Santor (24)

16:30 Serwis info weekend

16:56 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Prawdę mówiąc: Jacek Fedorowicz (71)

20:30 Serwis info weekend

20:45 Pogoda

20:52 Młodzież kontra

21:30 Serwis info weekend

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:30 Serwis info weekend

22:54 Pogoda

23:05 Wojtek. Niedźwiedź, który poszedł na wojnę - film dokumentalny (Wielka Brytania,Polska,2010)

00:15 Przegląd wydarzeń tygodnia - program informacyjny

00:39 Pogoda

00:42 Reportaż TVP Info: Święta bez granic - reportaż

00:57 Reportaż TVP Info: Powrót fok szarych - reportaż

01:15 Serwis info weekend

01:38 Pogoda

01:42 60 lat razem

01:50 Reportaż TVP Info: Opowiem wam pewną historię - reportaż

02:05 Reportaż TVP Info: Podziw - reportaż

02:28 Raport z Polski - ekstra

02:41 Młodzież kontra

03:15 Kościół z bliska - magazyn religijny

03:45 Raport z Polski - ekstra

04:00 Teleplotki

04:24 60 lat razem: Babiarz (22)

04:30 Prawdę mówiąc: Jacek Fedorowicz (71)

04:54 Pogoda

05:00 Światowiec

05:30 Reportaż TVP Info: Opowiem wam pewną historię - reportaż

05:42 Wojtek. Niedźwiedź, który poszedł na wojnę - film dokumentalny (Wielka Brytania,Polska,2010)

06:41 Tu kobiety

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Sylwester i Tweety na tropie 4 (16)

06:30 Sylwester i Tweety na tropie 4 (17)

07:00 Gang Misia Yogi (12)

07:30 Jaskiniowcy (4)

08:00 The Looney Tunes Show (12)

08:30 The Looney Tunes Show (13)

09:00 Goofy na wakacjach - film animowany (USA,1995)

10:45 Wyspa dinozaura - film animowany (Niemcy,2006)

12:15 Sezon na misia 2 - film animowany (USA,2008)

13:50 Czarny rycerz - komedia (USA,2001)

15:50 Super tata - komedia (USA,1999)

17:50 Kabaretowa Ekstraklasa (9) - program rozrywkowy

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Jajko pokoju (360)

20:00 Spider-Man 3 - film przygodowy (USA,2007)

23:00 Kickboxer - film sensacyjny (USA,1989)

01:00 Bez złych intencji - dramat obyczajowy (USA,1981)

03:25 Magazyn sportowy

TVN

04:55 Uwaga!

05:15 Mango

07:50 Maja w ogrodzie (18)

08:15 Akademia ogrodnika (18)

08:20 Prawo Agaty (5)

09:15 X Factor (6/14) - program rozrywkowy

10:50 Agencie, podaj łapę - komedia (Australia,USA,2001)

12:50 Akademia policyjna - komedia (USA,1984)

14:50 Historia Kopciuszka - komedia romantyczna (Kanada,USA,2004)

16:50 Happy Feet: Tupot małych stóp - film animowany (Australia,USA,2006)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Surowi rodzice (6/13) - reality show

21:00 Przepis na życie (6/13)

22:00 Na językach (9/16) - magazyn

23:00 Król Skorpion 2: Narodziny wojownika - film przygodowy (Niemcy,RPA,USA,2008)

01:15 Szybcy i wściekli - film sensacyjny (Niemcy,USA,2001)

03:30 Uwaga!

03:45 Zakończenie programu

TV 4

05:40 Tester - magazyn poradnikowy

06:05 Dekoratornia

06:35 Łowca krokodyli: dzienniki (25) - serial przyrodniczy

07:05 Łowca krokodyli: dzienniki (26) - serial przyrodniczy

07:40 Winx Club 4

08:10 Winx Club 4

08:40 Nowe przygody Pippi Langstrumpf - film familijny (Szwecja,USA,1988)

10:50 Galileo - program popularnonaukowy

11:50 Niekończąca się opowieść - film fantasy (RFN,USA,1984)

13:50 Dekoratornia

14:20 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (5)

14:30 Mistrz kuchni: Juniorzy (11)

15:20 Płytki facet - komedia romantyczna (Niemcy,USA,2001)

17:40 Ostatni Mohikanin - film przygodowy (USA,1992)

20:00 Kevin sam w Nowym Jorku - komedia (USA,1992)

22:30 Kill Bill 2 - film sensacyjny (USA,2004)

01:20 Klucz do apokalipsy - thriller (Wielka Brytania,2001)

03:30 Mistrz kuchni: Juniorzy (12)

04:15 Telesprzedaż

04:30 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Codzienna 2 m. 3 (43)

06:30 Codzienna 2 m. 3 (44)

07:00 Pierścień i róża - baśń filmowa (Polska,1986)

09:00 Przygoda na Jutlandii - komedia przygodowa (Dania,2010)

10:35 Frank - film familijny (USA,2007)

12:30 Dżungla - film animowany (Kanada,USA,2006)

14:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Czerwony Kapturek - baśń filmowa (Niemcy,2012)

15:15 Ostatni legion - dramat historyczny (Słowacja,Francja,Wielka Brytania,Włochy,2007)

17:00 Toy Story 2 - film animowany (USA,1999)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (6)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (7)

20:00 Skyline - thriller SF (USA,2010)

21:55 Spartakus: Krew i piach (9)

23:00 Spartakus: Krew i piach (10)

00:05 Paintball - thriller (Hiszpania,2009)

02:00 Zobacz to!

TVN 7

05:40 Misja Martyna Extra (7/8)

06:15 Misja Martyna Extra (8-ost.)

06:45 Mango

08:50 Mrówka Z - film animowany (USA,1998)

10:30 Beethoven 6: Wielka ucieczka - film familijny (USA,2008)

12:35 Niekończąca się opowieść: Następny rozdział - film fantasy (Niemcy,USA,1990)

14:20 Kroniki Spiderwick - film fantasy (USA,2008)

16:15 Rio Bravo - western (USA,1959)

19:00 Kobra - oddział specjalny 16 (1/15)

20:00 Ścigany - dramat sensacyjny (USA,1993)

22:35 Mentalista 2 (15/23)

23:35 Premiera: Tristan i Izolda - melodramat (Czechy,Niemcy,Wielka Brytania,USA,2006)

02:00 Chłopiec z latawcem - dramat obyczajowy (Chiny,USA,2007)

04:20 Druga strona medalu: Jacek Olszewski (6/8)

04:45 Druga strona medalu 2: Aneta Krawczyk (1/7)

05:10 Druga strona medalu 2: Anna Komorowska (2/7)

05:35 Zakończenie programu

Puls 2

06:00 Ja, ona i Eva (145)

07:00 Ja, ona i Eva (146)

08:00 Ja, ona i Eva (147)

09:00 Bolek i Lolek na wakacjach (8)

09:10 Bolek i Lolek na wakacjach (9)

09:30 Reksio (21)

09:40 Reksio (22)

10:00 Krecik

10:05 Krecik

10:10 Krecik

10:15 Krecik

10:25 Superauta (11)

11:00 Jim wie lepiej 4 (106)

11:25 Menu na miarę (11) - program kulinarny

12:00 Świat zwierząt (21) - serial dokumentalny (USA)

12:30 Świat zwierząt (22) - serial dokumentalny (USA)

13:00 Tajemnice Biblii (4) - serial dokumentalny

14:00 Tajemnice Biblii (5) - serial dokumentalny

15:00 Spotkanie z balladą (32) - program rozrywkowy

16:00 Robocop (5) - serial SF

16:55 Wielka podróż Bolka i Lolka - film animowany (Polska,1977)

19:00 Spotkanie z balladą (31) - program rozrywkowy

20:00 7 krasnoludków - Las to za mało! - komedia (Niemcy,2006)

21:55 Pierścień i róża - baśń filmowa (Polska,1986)

00:00 Gramy po polsku (36) - program muzyczny

01:00 Gramy po polsku (55) - program muzyczny

02:00 Zakończenie programu

TV 6

06:45 I Like It - program muzyczny

07:30 Must Be The Music - tylko muzyka (10) - program rozrywkowy

08:00 Telesprzedaż

08:20 Winx Club 3 (5)

08:35 Oggy i ferajna (20)

09:05 Winx Club 3 (5)

09:35 Winx Club 3 (6)

10:05 Winx Club 3 (7)

10:35 Winx Club 3 (8)

11:05 Miesiąc miodowy z mamuśką - komedia romantyczna (USA,2006)

12:55 Juliusz Cezar (2-ost.) - film biograficzny (Niemcy,Holandia,Włochy,USA,2002)

14:50 Robin Hood: książę złodziei - film przygodowy (USA,1991)

17:45 Szalona rodzinka - komedia (USA,1992)

20:00 Włatcy móch 7 (89)

20:30 Włatcy móch 7 (90)

21:00 Włatcy móch 7 (91)

21:30 Włatcy móch 7 (92)

22:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską - serial dokumentalny

23:00 Opowieść o mumii - horror (Luksemburg,Wielka Brytania,USA,1998)

00:50 Jazda Figurowa (35)

01:50 Big Brother 4.1 - ring - reality show

02:45 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata

08:00 Sport Flash

08:05 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata

09:00 Sport Flash

09:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

10:00 Sport Flash

10:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

11:00 Sport Flash

11:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Rubin Kazań - Lokomotiw Moskwa

12:00 Sport Flash

12:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Rubin Kazań - Lokomotiw Moskwa

13:00 Sport Flash

13:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam

14:00 Sport Flash

14:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam

15:00 Sport Flash

15:05 Magazyn freestyle

15:45 Magazyn snowboardowy

16:30 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen

18:30 FIFA Futbol Mundial

19:00 Sport Flash

19:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

20:00 Sport Flash

20:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

21:00 Sport Flash

21:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven

22:00 Sport Flash

22:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - mecz finałowy

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

08:00 Hity na czasie

10:00 Hot plota tygodnia

12:00 Miejska lista

13:00 Hi Fashion

14:00 Teenage lista

15:00 Gwiazdy od kuchni 

16:00 ESKA.PL

17:00 ESKA TV News

19:00 Hip-Hop TV Top 10

20:00 Zwolnienie z WF-u - best of week

21:00 smESKA

00:00 Polska noc

TTV

06:00 W ostatniej chwili (11-ost.) - serial dokumentalny

06:30 Uwaga! po Uwadze

07:15 Na noże (4/12) - program rozrywkowy (Ukraina)

08:10 Wiem, co jem. Bosacka na tropie (5/8) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

09:00 Miłosny biznes (16/20) - serial dokumentalny (Austria,2011)

10:00 Wioska bez kobiet - film dokumentalny (Francja)

11:05 Wielkie przeprowadzki (10/13) - serial dokumentalny (USA,2012)

11:35 W trasie 3 (4/10) - program krajoznawczy

12:00 Nieobliczalni lokatorzy (5/10) - program rozrywkowy

12:30 Psie adopcje i nie tylko... 2 (5/9) - serial dokumentalny

13:00 Życie bez imigrantów - film dokumentalny (Wielka Brytania,2011)

14:15 W ostatniej chwili (11-ost.) - serial dokumentalny

14:45 Cała prawda o jedzeniu (1/8) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

15:15 Na noże (12-ost.) - program rozrywkowy (Ukraina)

16:15 Studio TTV 2 (7/15) - program publicystyczny

17:15 Ostre cięcie: Bochnia (1) - program rozrywkowy

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Zakręceni (1/13) - program rozrywkowy (Polska,2013)

18:35 Awantura o wesele (9/13) - program rozrywkowy (Kanada,2012)

19:30 Sport raport

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Kartoteka 4 (5/13) - serial fabularno-dokumentalny

21:05 Taboo 7 (5/6) - serial popularnonaukowy (USA)

22:05 Cela - reportaż

22:35 Nie do wiary (15/16) - program popularnonaukowy

23:05 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina (1/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

23:35 Obsesje (5/6) - serial dokumentalny

00:05 Superwizjer

00:35 Kartoteka 4 (5/13) - serial fabularno-dokumentalny

01:35 Świat bez granic: Więzienna walka o władzę

02:30 Świat bez fikcji 2 (2/8) - program krajoznawczy (Wielka Brytania,2011)

02:55 Cela - reportaż

03:20 Psie adopcje i nie tylko 2 (5/9) - serial dokumentalny

03:45 W ostatniej chwili (11-ost.) - serial dokumentalny

04:10 Druga twarz (7/13) - reality show

05:05 Kulisy sławy extra 3 (12/13)

05:35 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Święta w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Święta w Polo TV

08:00 Hit dnia

08:05 Święta w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:10 Tylko disco!

10:20 Disco Relax

11:20 Dance w Polo TV

12:00 Power Play

12:05 Przebojowe historie

12:23 Szalone lata 90.

13:00 Weekend z...

13:14 Szalone lata 90.

14:00 Weekend z...

14:14 Dance w Polo TV

14:30 Disco Polo Live

15:20 Weekend z...

15:42 Scena Polo TV

16:00 Weekend z...

16:14 Disco polo hit wszech czasów

17:30 Przeboje na czasie

18:06 Vipo-disco polo hity

19:00 Gwiazdy Polo TV

20:12 Koncert w Polo TV - hity 2012

21:10 Discopolot!

22:00 Hit dnia

22:05 Hity wszech czasów

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

05:45 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

06:45 W pustyni i w puszczy - film przygodowy (Polska,2001)

09:00 Ewa gotuje

09:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Jak się pozbyć Violi? (18)

10:00 Daleko od noszy 2: Profesor z Miami (14)

10:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście: Wyprawa na Wenus (34)

11:00 Rodzina zastępcza plus: Monitoring (284)

12:00 Tango z aniołem: Musimy Trzymać Się Razem (14)

12:45 Pierwsza miłość (875)

13:30 Ewa gotuje

14:00 Linia życia (13)

14:30 Finanse dla ludzi - magazyn ekonomiczny

15:00 Finanse dla ludzi - magazyn ekonomiczny

15:30 Graczykowie: Rudy zboczeniec (17)

16:00 Świat według Kiepskich: Wrota piekieł (280)

16:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście: Gustaw Show (36)

17:05 Awantura o kasę - teleturniej

18:00 Gra w ciemno - teleturniej

19:00 Rodzina zastępcza plus: Otwarty umysł (234)

20:00 Nieprawdopodobne, a jednak (12)

20:30 Linia życia (14)

21:00 Prawo miasta (16)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Monitoring (284)

23:00 Świat według Kiepskich: Redaktor naczelny (196)

23:30 Świat według Kiepskich: Wrota piekieł (280)

00:00 Synowie, czyli po moim trupie!: Jak się pozbyć Violi? (18)

00:30 Daleko od noszy 2: Profesor z Miami (14)

01:00 Awantura o kasę - teleturniej

02:00 Gra w ciemno - teleturniej

03:00 Zakończenie programu

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne

08:25 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

08:55 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Studio hi-fi. Sounds - koncert

09:40 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

10:00 Informacje kulturalne

10:25 Wszyscy mówią: Kocham cię - komedia (USA,1996)

12:10 Przekładaniec - komedia SF (Polska,1968)

13:00 Co Ty wiesz o społeczeństwie?: Homo politicus (1) - program edukacyjny

13:20 Klasyczne albumy rocka: Lou Reed - "Transformer"

14:30 Hala odlotów: Jak żyć? (27) - talk show

15:25 Soyka Kolektyw: W hołdzie Mistrzowi

16:25 Tygodnik kulturalny

17:20 Niedziela z... Janem Englertem (1)

18:00 Niedziela z... Janem Englertem: Next-Ex - sztuka Juliusza Machulskiego (Polska,2012)

19:35 Niedziela z... Janem Englertem (2)

20:20 Niedziela z... Janem Englertem: Złoto dezerterów - komedia (Polska,1998)

22:30 Więcej niż fikcja: Leonard Cohen: I'm Your Man - film dokumentalny (USA,2005)

00:20 Co Ty wiesz o społeczeństwie?: Homo politicus (1) - program edukacyjny

00:40 Kino nocne: Elegia - dramat obyczajowy (USA,2008)

02:35 Viva la muerte! Era hiszpańskich horrorów - film dokumentalny (Francja,2009)

03:40 Zakończenie programu

TVP Historia

07:30 Dziennik Telewizyjny - 31.03.1984

08:10 Milenium Polski - film dokumentalny (Polska,2006)

09:00 Michał Strogow, kurier carski (1/4)

09:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Jubileuszowe 100 smaków

10:50 Szaleństwa panny Ewy: W jaskini potwora (2)

11:50 Ginące cywilizacje: Desirade. Największa miłość Kolumba (6)

12:55 Roztocze. W krainie jodły, buka i tarpana - film dokumentalny (Polska,2004)

13:35 Podlaski przełom Bugu - film dokumentalny

14:20 Wierzyć, to znaczy chodzić po wodzie - koncert (Polska,2001)

15:25 Z archiwum Filmoteki Narodowej: "Papa się żeni"

15:30 Papa się żeni - komedia (Polska,1936)

17:00 Michał Strogow, kurier carski (2/4)

18:00 Kalendarium historyczne: Generał Stanisław Maczek - film dokumentalny (Polska,1992)

18:45 Reportaż TVP Info: Radość ze zmartwychwstania

19:05 Dziennik Telewizyjny - 31.03.1984

19:45 Nie ma szczęśliwych Kennedych - film dokumentalny (USA,2010)

21:35 Dobry wojak Szwejk - komedia obyczajowa (Czechosłowacja,1956)

23:35 Wielkanoc u Zegadłowiczów - reportaż (Polska,2006)

00:10 Boża podszewka: Juryszki Wileńskie, lata 1941-1942 (12/15)

01:10 Kino nocą: Polski Crash - film sensacyjny (Niemcy,Polska,Francja,1993)

02:55 Mój pierwszy dzień - telenowela dokumentalna

03:30 Zakończenie programu

TV Polonia

06:40 Galeria - odc. 142; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Galeria - odc. 143; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Galeria - odc. 144; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wszystko przed nami - odc. 46 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Wszystko przed nami - odc. 47 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:10 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
09:20 Awantura o Basię - odc. 6/12* - Awantura szósta, czyli rzecz o idolu i siedmiu kołnierzykach -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:55 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Msza Zmartwychwstania Pańskiego - oraz błogosławieństwo URBI ET ORBI (Msza Zmartwychwstania Pańskiego - oraz błogosławieństwo URBI ET ORBI) kraj prod.Watykan (2013); STEREO, Transmisja
12:40 Daleko od szosy - odc. 3/7* - Ania -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Pan Samochodzik i praskie tajemnice -  txt. str. 777; film przygodowy kraj prod.Polska (1988); reż.:Kazimierz Tarnas; wyk.:Marek Wysocki, Krzysztof Fus, Leon Niemczyk, Jadwiga Chojnacka, Ludwik Benoit; Dla małoletnich od lat 7
15:45 "Bo lato rozpala każdego górala" - koncert zespołu Golec Orkiestra - cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Honor dziecka; film TVP kraj prod.Polska (1976); reż.:Feridun Erol; wyk.:Zdzisław Mrożewski, Hanna Mikuć, Emilia Krakowska, Ewa Ziętek; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 965; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Polacy w raju; STEREO, 16:9
19:10 Opole 2009 na bis /17/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Dobranocka - Bajki zza okna - Wielkanocna weranda Pana Myszki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:20 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
20:45 Nad rozlewiskiem... - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
22:00 C. K. Dezerterzy - cz. II (C. K. Dezerterzy - cz. II) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Zoltan Bezerdy, Wiktor Zborowski, Jacek Sas - Uhrynowski, Robert Koltai, Anna Gornostaj, Kalina Jędrusik, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora; Dla małoletnich od lat 12
23:20 KFPP Opole - Opole2012 - Szalone lata 60!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 33. Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2012 - odc. 3 - Marcin Sitek; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 M jak miłość - odc. 965; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Dobranocka za oceanem - Bajki zza okna - Wielkanocna weranda Pana Myszki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
02:40 Nad rozlewiskiem... - odc. 3/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
03:50 C. K. Dezerterzy - cz. II (C. K. Dezerterzy - cz. II); komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985); Dla małoletnich od lat 12
05:05 Kulturalni PL - (134); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.