TVP 1
05:40 Klan - odc. 2915; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 TELEZAKUPY
06:35 Natura w Jedynce -  Dzikie Hawaje cz. 2. Tajemnice Głębin (Wild Hawaii)  43'; film dokumentalny kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Jaka to melodia? - odc. 3297; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Cztery kąty, anioł piąty - Cztery kąty, anioł piąty - Wola Otałęska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Ojciec Mateusz - odc. 60 (seria V, odc. 4) - Urwisko -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Tysiąc i jedna noc - odc. 144 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 144) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 303 (s. 4, odc. 84) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 303 (s. 4, ep. 84)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Wójt roku - 2015 - sylwetki; felieton; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Smaki polskie - na zielono, Zielona i już zjedzona - rukiew wodna niezawodna; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Przepis dnia - /342/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Natura w Jedynce - Żurawie: stworzone do latania (Born to Fly) -  txt. str. 777  46'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Tysiąc i jedna noc - odc. 145 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 145) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 304 (s. 4, odc. 85) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 304 (s. 4, ep. 85)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Pegaz - Flesz - /22/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3298; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2916 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /498/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /343/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 191 - Upadek (Ojciec Mateusz XV odc. 5) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Program publicystyczny
23:10 Autor widmo (THE GHOST WRITER)  122'; thriller kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2010); reż.:Roman Polański; wyk.:Pierce Brosnan, Olivia Williams, Ewan McGregor; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Naszaarmia.pl - odc. 207; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Gwiazdy, hity, historie - Piosenki Jonasza Kofty; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Notacje - Alina Kowalczykowa. Sześć tomów Sienkiewicza; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Notacje - Edward Pałłasz. Z Bim - Bomu do STS - u; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Łyżwiarstwo figurowe - MŚ - Boston: program dowolny par tanecznych; STEREO, 16:9, Na żywo
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2
06:10 M jak miłość - odc. 1031; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1032; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1424 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 130 - Rozwiane nadzieje; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tylko z Tobą - odc 22 (odc 22); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Vanuatu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Na sygnale - odc. 89 "Duma i uprzedzenie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Rodzinka.pl - odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 22 Wakacje -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Na dobre i na złe - odc. 631 - Najlepszy moment -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 23 (odc 23); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 2/92; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1424 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1425 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 13 Dzielnica - Ultimatum (Banlieue 13 - Ultimatum) -  txt. str. 777  96'; film akcji kraj prod.Francja (2009); reż.:Patrick Alessandrin; wyk.:David Belle, Philippe Torreton, Cyril Raffaelli; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Kocham kino - Pod Mocnym Aniołem -  txt. str. 777 AD  105'; dramat kraj prod.Polska (2013); reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Robert Więckiewicz, Julia Kijowska, Kinga Preis, Andrzej Grabowski, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik, Lech Dyblik, Adam Woronowicz; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Dlaczego nie! -  txt. str. 777  97'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2007); reż.:Ryszard Zatorski; wyk.:Maciej Zakościelny, Anna Cieślak, Tomasz Kot, Małgorzata Kożuchowska, Anna Przybylska, Joanna Jabłczyńska, Agnieszka Warchulska, Paweł Królikowski, Jakub Wesołowski, Przemysław Cypryański; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Pod Mocnym Aniołem -  AD  105'; dramat kraj prod.Polska (2013); reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Robert Więckiewicz, Julia Kijowska, Kinga Preis, Andrzej Grabowski, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik, Lech Dyblik, Adam Woronowicz; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:00 Art Noc: Wojtek Mazolewski Quintet (Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2015); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Zakończenie dnia

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Kultowe rozmowy - odc. 117; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:20 Plebania - odc. 527; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Plebania - odc. 528; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:20 Seniorada - odc. 35; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Klejnot w Wiślanej koronie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 EKOkonsument 6; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Naszaarmia.pl - odc. 207; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:10 ŚDM - Dzienniczek - odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Plebania - odc. 529; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Plebania - odc. 530; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zwyczajny Marzec  57'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Maria Zmarz-Koczanowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Głos widza - odc. 216; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:42 Nożem i widelcem - odc. 118 - Szynka konserwowa z jajecznym majonezowym nadzieniem, pascha; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje - odc. 105; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:05 Na walizkach; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Przechodzień codzienny - 24.03 - Niezależność/102/; STEREO, 16:9
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Zwyczajny Marzec  57'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Maria Zmarz-Koczanowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Kultowe rozmowy - odc. 117; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Seniorada - odc. 35; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 31.03 - 2; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Głos widza - odc. 216; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Zwyczajny Marzec  57'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Maria Zmarz-Koczanowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Relacje - odc. 105; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:50 Trudne sprawy (593) - serial paradokumentalny
8:50 Malanowski i partnerzy (448) - serial fabularno-dokumentalny
9:20 Malanowski i partnerzy (449) - serial fabularno-dokumentalny
9:50 Mój przepis na... (23) - magazyn kulinarny
9:55 Dzień, który zmienił moje życie (101) - serial paradokumentalny
10:55 Dlaczego ja? (148) - serial paradokumentalny
11:55 Pielęgniarki (223) - serial paradokumentalny
12:55 Trudne sprawy (594) - serial paradokumentalny
13:55 Dwoje we troje (5) - serial komediowy
14:00 Pierwsza miłość (2267) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (660) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:25 Malanowski i partnerzy (790) - serial fabularno-dokumentalny
16:55 Małolaty (23) - serial paradokumentalny
17:55 Mój przepis na... (24) - magazyn kulinarny
18:00 Pierwsza miłość (2268) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (300) - serial komediowy
20:05 Nasz nowy dom (63) - reality show
21:05 Przyjaciółki (79) - serial obyczajowy
22:05 Zdrady (80) - serial paradokumentalny
23:05 Dochodzenie - dramat kryminalny, USA 2002
1:35 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:45 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
7:20 Singielka (107) - telenowela
7:50 Doradca smaku (18) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Kuchenne rewolucje: Restauracja Feniks, Kobiór (11) - program rozrywkowy
12:00 Szkoła (256) - serial paradokumentalny
13:00 Szpital (493) - serial paradokumentalny
14:00 Ukryta prawda (604) - serial paradokumentalny
15:00 Rozmowy w toku: Gdzie się nie obejrzę, tam czai się teściowa! (2578) - talk-show
16:00 Szkoła (257) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (605) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (494) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn informacyjny
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (19) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2248) - serial obyczajowy
20:55 Singielka (108) - telenowela
21:30 Kuchenne rewolucje: Warszawa, Salon Kulinarny (7) - program rozrywkowy
22:30 Ostatni władca wiatru - film przygodowy, USA 2010
0:30 Kuchenne rewolucje: Karczma Łebska Chata, Łeba (1) - program rozrywkowy
1:35 Superwizjer - magazyn reporterów
2:10 Uwaga! - magazyn reporterów
2:35 Klub Magii (85)
3:55 Rozmowy w toku: Gdzie się nie obejrzę, tam czai się teściowa! (2578) - talk-show

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (23) - serial obyczajowy
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Wielkie zawody (14) - serial animowany
7:35 Scooby-Doo (13) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (16) - serial animowany
8:35 Scooby-Doo (15) - serial animowany
9:00 Highlander (1) - serial przygodowy
10:00 Moja nadzieja (26) - telenowela
11:00 Włoska narzeczona (114) - telenowela
11:55 Mój przepis na... (22) - magazyn kulinarny
12:00 Detektywi w akcji: Do bójki, gotowi, start. Miej oczy szeroko otwarte. (59) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (148) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania 2 (23) - serial dokumentalny
16:00 Moja nadzieja (27) - telenowela
17:00 Włoska narzeczona (115) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji: Podła zagrywka. Sklepik Pawła (60) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (149) - serial obyczajowy
20:00 Gladiator - film sensacyjny, USA 1992
22:05 Mój przepis na... (23) - magazyn kulinarny
22:10 Śmiertelny pięciobój - film sensacyjny, USA 1994
0:15 Spadkobiercy (60) - program rozrywkowy
1:20 Mega Chichot (43) - program rozrywkowy
1:50 Interwencja - magazyn reporterów
2:10 Graffiti - program publicystyczny
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Disco Polo Life (289) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /497/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Salonowiec - Ślub; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Flesz historii - odc. 279; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Słoneczna włócznia - odc. 1 - Tajemnicze odkrycie -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Maciej Łagodziński, Grzegorz Ruda, Katarzyna Chrzanowska, Marta Borowska, Małgorzata Głuchowska, Gudrun Okras, Jerzy Gudejko, Matthias Zahlbaum, Matthias Matz, Jan Rekiel; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Krótka historia - (23) Centralny Okręg Przemysłowy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1364 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1200 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Egzamin z życia - odc. 65; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Kroniki wieku życia (Crónicas de un siglo de vida)  57'; film dokumentalny kraj prod.Argentyna (2009); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 56; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (24) Polskie Skrzydła; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (78) Grudziądz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pegaz - /4/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /53/ - "Jeszcze będzie przepięknie" - Tilt; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1364 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wolny Ekran - (4); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Marceli Szpak dziwi się światu - Przyjęcie u sowy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Prokurator - odc. 7/10 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Program publicystyczny
00:10 A la show - (14) - Maria Sadowska; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Polska z Miodkiem - (78) Grudziądz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 56; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Słoneczna włócznia - odc. 1 - Tajemnicze odkrycie; serial TVP; reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Maciej Łagodziński, Grzegorz Ruda, Katarzyna Chrzanowska, Marta Borowska, Małgorzata Głuchowska, Gudrun Okras, Jerzy Gudejko, Matthias Zahlbaum, Matthias Matz, Jan Rekiel; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Marceli Szpak dziwi się światu - Przyjęcie u sowy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Prokurator - odc. 7/10; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (24) Polskie Skrzydła; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1364; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Saga rodów - Ród Godlewskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Polska z Miodkiem - (78) Grudziądz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:25 Rescue Bots, seria 1 - Parada homarów, odc. 4 (Flobster on Parade); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:50 Jedynkowe Przedszkole - odc. 41; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Świnka Peppa, seria II - Maluszek, odc. 30 (The baby piggy, ep. 30); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Masza i niedźwiedź - Bohaterowie sa wśród nas, odc. 43 (Self made hero) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Peg + kot - Problem z najmniejszym kurczaczkiem, odc. 30 (The Littlest Chicken Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Charlie i Lola, seria 1 - Słońce to ja, odc. 5 (There is Only One Sun and That's Me!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9
07:10 Kłopoty Pogodziaków - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 My Little Pony, seria II - Zerowa lekcja, odc. 3 (Lesson Zero); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Teatrzyk żartu i piosenki - Ameryka, odc. 16 (Vaudeville Mice); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - odc. 313 Czysta energia; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Smerfy - Odmierzacz Smerfoczasu, odc. 95 (Tick tock Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Śliski Sodor, odc. 5 (Slippy Sodor); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9
09:50 Tabaluga - Mroźny podmuch, odc. 30 (The big freeze); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 O czym one mówią - odc. 76; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria II - Maluszek, odc. 30 (The baby piggy, ep. 30); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Masza i niedźwiedź - Bohaterowie sa wśród nas, odc. 43 (Self made hero) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Peg + kot - Problem z najmniejszym kurczaczkiem, odc. 30 (The Littlest Chicken Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Charlie i Lola, seria 1 - Słońce to ja, odc. 5 (There is Only One Sun and That's Me!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9
11:15 Kłopoty Pogodziaków - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przyjaciele lasu - odc. 24 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 My Little Pony, seria II - Zerowa lekcja, odc. 3 (Lesson Zero); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - odc. 313 Czysta energia; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Teatrzyk żartu i piosenki - Ameryka, odc. 16 (Vaudeville Mice); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Odmierzacz Smerfoczasu, odc. 95 (Tick tock Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Śliski Sodor, odc. 5 (Slippy Sodor); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9
13:55 Tabaluga - Mroźny podmuch, odc. 30 (The big freeze); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 76; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Świnka Peppa, seria II - Wycieczka rowerem, odc. 31 (The cycle ride, ep. 31); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Bohaterowie sa wśród nas, odc. 43 (Self made hero) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Mama i ja - Góry; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Rescue Bots, seria 1 - Parada homarów, odc. 4 (Flobster on Parade); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Nela Mała Reporterka - odc. 35 Przygoda w koronach drzew -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Domisie - odc. Urodziny Strachowyja; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 76; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Misja w kosmosie - odc. 5; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 ABC wszystko wie - odc. 26; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem z pierścionkiem, odc. 31 (The Ring Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Charlie i Lola, seria 1 - Zajmiemy się twoim psem, odc. 6 (We Can Look After Your Dog); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9
18:05 My Little Pony, seria II - Luna odmieniona, odc. 4 (Luna Eclipsed); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Na końcu świata - Australia, odc. 17 (Outback Down Under (aka Down Under)); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Skaczący kaszel, odc. 96 (Hopping cough smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 13 - Skoro Świt, odc. 6 (The Early Bird); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9
19:35 Wieczorynka - Tabaluga - Szczęśliwy los, odc. 31 (Good fortune); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem -  Śnieżka; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bajki Bolka i Lolka - Baba Jaga, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Reksio - Reksio nauczyciel, odc. 34; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Rescue Bots, seria 1 - Inwazja obcych na Griffin Rock, odc. 5 (The Alien Invasion of Griffin Rock); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Na kłopoty... ABC - odc. 28; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Klimaty i smaki; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Klimaty i smaki; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Jak to działa - odc. 70 Inżynieria materiałowa -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Saga rodów - Ród Kaczorowskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:05 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (87) Bieda -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 16 (63) Estonia - Inflanty; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rodzinka.pl - odc. 7 - Jedna kobieta, czterech facetów -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 8 - Święta, święta i po świętach -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 35 (Ojciec Mateusz III odc. 5) - Zakładnik -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Cwał -  txt. str. 777  103'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Bartosz Obuchowicz, Maja Komorowska, Andrzej Szenajch, Karolina Wajda - Nowakowska, Piotr Szwedes, Piotr Adamczyk, Sławomira Łozińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne grillowanie z nowalijkami -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Inne oblicze pstrąga -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 71 (seria VI, odc. 6) - Dzieci rewolucji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 72 (seria VI, odc. 7) - Przeciek kontrolowany -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (78) - Słoń domowy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 7); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 36 (Ojciec Mateusz III odc. 6) - Świadek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 9 - Niedaleko pada jabłoń od jabłka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 10 - Spółka rodzinna -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Strażacy - odc. 13 (seria II, odc. 3) - Zanim będzie za późno -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Rodzinka.pl - odc. 170 "Trzeba dobrze (się) prowadzić" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Rodzinka.pl - odc. 104 "Wiek mentalny kontra wiek fizyczny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Rejs -  txt. str. 777  66'; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Marek Piwowski; wyk.:Stanisław Tym, Joanna Lothe, Wanda Stanisławska-Lothe, Jerzy Dobrowolski, Jan Himilsbach, Zdzisław Maklakiewicz, Andrzej Dobosz, Feridun Erol, Jerzy Karaszkiewicz, Ryszard Pietruski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Rodzinka.pl - odc. 7 - Jedna kobieta, czterech facetów -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Rodzinka.pl - odc. 8 - Święta, święta i po świętach -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Girl Guide  89'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1995); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Juan Carbajal, Norman Grant, Mariusz Bogucki, Tadeusz Ostrowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Strefa 3D - Bali; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Zakończenie programu

TVP Historia
06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Ribera del Duerro 135; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Koło historii - Kresowym szlakiem - Kosów - huculskie Davos; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Ginące cywilizacje - Gdybym był szamanem. Lud Qiang z Syczuanu odc. 23 (Enddangered civilisations)  51'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); reż.:Alain Bourrillon; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 300 (s. 4, odc. 81) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 300 (s. 4, ep. 81)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Historia żywa - Na posterunku Rzeczypospolitej; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Pułapka Stalina (One Way Ticket to The USSR)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); reż.:Xavier Dellu, Nicolas Jallot; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Zazdrość i medycyna  96'; dramat kraj prod.Polska (1973); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Ewa Krzyżewska, Mariusz Dmochowski, Andrzej Łapicki, Edmund Fetting, Włodzimierz Boruński, Grażyna Staniszewska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Ex Libris - odc. 253; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:15 Złoty pociąg.  48'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Wojciech Malinowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Sensacje XX wieku - Śmierć Stalina; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:20 Sensacje XX wieku - Złoto Romanowów -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Grupy oporu  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2009); reż.:Maria Dłużewska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 301 (s. 4, odc. 82) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 301 (s. 4, ep. 82)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
19:00 Był sobie człowiek - Pax Romana 7/26 (Il etait une fois... L'homme / Pax Romana); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Skradzione życie - 57 lat na obczyźnie (Une vie volle)  53'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); reż.:Xavier Dellu, Nicolas Jallot; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Wyśpiewana historia - Marsz Pierwszej Brygady; teledysk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Nowe Ateny - odc. 5; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
22:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Sensacje XX wieku - Dwa żywioły. Skrzydła -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Sensacje XX wieku - Dwa żywioły. Pancerz cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Polska i świat z historią w tle - Skrzydła nad Polską CASA C - 295M; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Szerokie tory - Jeden dzień z życia felczerki pogotowia ratunkowego w Moskwie; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Wielkie napady PRL-u - odc. 6 - Janosik z Podlasia; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Wielkie napady PRL-u - odc. 7 - Uciekinier Najmrodzki; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Złoty pociąg.  48'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Wojciech Malinowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Czas honoru - Powstanie - odc. 11 "Bratnia pomoc" -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Czas honoru - Powstanie - odc. 12 "Warszawa" -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie programu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:54 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:47 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:14 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:45 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
23:11 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:45 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:10 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:20 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:45 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:50 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
03:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:55 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:35 Afisz kulturalny - 31.03. - 3.04.16; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Chuligan Literacki (5); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Prywatne życie arcydzieł - Jan van Eyck: Zwiastowanie (The Annunciation)  49'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Bardzo spokojna wieś  67'; film TVP; reż.:Janusz Kidawa; wyk.:Kazimierz Czapla, Krystyna Puchala; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Polskie drogi - odc. 11/11 - W obronie własnej -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Koncert życzeń - Trzymaj się swoich chmur - piosenki Seweryna Krajewskiego cz. 2; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
14:50 Dzieci ulicy (Sciuscia (Ragazzi))  86'; dramat kraj prod.Włochy (1946); reż.:Vittorio De Sica; wyk.:Antonio Lo Nigro, Annielo Mele, Bruno Ortenzi, Francesco De Nicola, Emilio Cigoli; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Warszawa -  txt. str. 777  104'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2003); reż.:Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, Dominika Ostałowska, Lech Mackiewicz, Agnieszka Grochowska, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Bujakiewicz, Bartosz Żukowski, Witold Wieliński, Sławomir Grzymkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat w dokumencie - Wyspa Krym. Deja vu (Operation. Crimea)  43'; film dokumentalny kraj prod.Ukraina (2014); reż.:Akim Galimov; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Teraz animacje! - Niebieski pokój (Niebieski pokój)  14'; film animowany kraj prod.Polska, Francja (2014); reż.:Tomasz Siwiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:00 Młody Muzyk Roku 2016 - półfinał; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:50 Filmy, które zmieniły Amerykę - Absolwent (Graduate, The)  101'; film fabularny kraj prod.USA (1967); reż.:Mike Nichols; wyk.:Dustin Hoffman, Anne Banncroft, Katharine Ross, William Danniels, Elizabeth Wilson, Murray Hamilton; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Dezerterzy - Roman Kostrzewski; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Major (Major); dramat obyczajowy kraj prod.ROSJA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Kino nocne - Przesłuchanie  112'; dramat kraj prod.Polska (1982); reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Krystyna Janda, Adam Ferency, Janusz Gajos, Agnieszka Holland, Anna Romantowska, Bożena Dykiel, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Gosztyła; Dla małoletnich od lat 16
05:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:30 Dezerterzy - Roman Kostrzewski; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:55 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (47); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Okrasa łamie przepisy - Za króla Sasa łyżką kiełbasa -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (56) - Kastom -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Makłowicz w podróży - Podróż 18 (69) Słowacja "Kraina wina"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jeden z dziesięciu - odc. 2/87; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Śpiewające fortepiany - (28); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /79/ - "Lato" - Formacja Nieżywych Schabuff; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Muzeum Polskiej Piosenki - /40/ - "Wiedziałem, że tak będzie" - Molesta; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Kabaretowy Klub Dwójki - (44) - Pieniądze -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Życie to Kabaret - Grzegorza Halamy wygłupy przez duże W (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Grzegorza Halamy wygłupy przez duże W (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Familiada - odc. 2200; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - X Mazurska Noc Kabaretowa - Rodzina rządzi! 2008; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2011 - Kabaret ON - Kabaretowa gorączka opolskich nocy /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2011 - Kabaret ON - Kabaretowa gorączka opolskich nocy /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Niezwykłe dania z ryb -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 19 (70) Macedonia "Droga przez Bałkany"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (47); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (29); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Olga Lipińska zaprasza - (10); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Tylko dla dorosłych - (odc. 32); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Kabaretowa Mapa Polski - XIX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2013. Port Lotniczy Koszalin - Otwarcie(1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Kabaretowa Mapa Polski - XIX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2013. Port Lotniczy Koszalin - Wielka Emigracja (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Kabaretowa Mapa Polski - XIX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2013. Port Lotniczy Koszalin - Pożegnania i Powroty (3); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Rozrywka Retro - Czar par (5); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:35 Święta wojna - Strongman (248); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:10 Rodzinka.pl - odc. 115 "Rywalizacja ojciec - syn" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Rodzinka.pl - odc. 116 "Dzieci nas wyprzedzają" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Czterej pancerni i pies - odc. 1/21 - Załoga -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Konrad Nałęcki; wyk.:Janusz Gajos, Franciszek Pieczka, Wiesław Gołas, Pola Raksa, Włodzimierz Press; Dla małoletnich od lat 7
08:20 M jak miłość - odc. 267; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Na dobre i na złe - odc. 207 - Zatrzymać młodość; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Bodo - odc. 4 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 39 (seria III, odc. 13) - Szczęśliwe rozwiązanie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 40 (seria IV, odc. 1) - Szok poporodowy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 64 (seria V, odc. 8) - Aukcja -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz - odc. 65 (seria V, odc. 9) - Taka spokojna niedziela -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 208 - Ślubna diagnoza; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 117 "Powrót do szkoły" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 41(seria IV, odc. 2) - Sztormy emocjonalne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 42 (seria IV, odc. 3) - Śluby i rozstania -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Rodzinka.pl - odc. 118 "Walentynki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz - odc. 66 (seria V, odc. 10) - Obrona konieczna -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 190 (s. III, odc. 63) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 190) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Polityka i czary -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz - odc. 67 (seria V, odc. 11) - Sonata -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Na dobre i na złe - odc. 631 - Najlepszy moment -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Prokurator - odc. 1/10; serial kryminalny TVP; reż.:Jacek Filipiak; wyk.:Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka, Dorota Kolak, Janusz Michałowski, Dorota Kolak, Magdalena Turczeniewicz, Karol Adamczyk, Sławomir Grzymkowski, Marcin Kwaśny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Prokurator - odc. 2/10; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Czterej pancerni i pies - odc. 1/21 - Załoga; serial TVP; reż.:Konrad Nałęcki; wyk.:Janusz Gajos, Franciszek Pieczka, Wiesław Gołas, Pola Raksa, Włodzimierz Press; Dla małoletnich od lat 7
04:10 M jak miłość - odc. 267; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/4 F (4): M. Keys - A. Kerber; STEREO, 16:9
09:30 Kierunek Rio - odc. 44 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
10:00 Jeździectwo - Finał Pucharu Świata FEI, Goeteborg - Ujeźdżenie - Grand Prix Freestyle; relacja; STEREO, 16:9
11:45 Curling - Mistrzostwa Świata kobiet, Kanada - mecz o 3.miejsce: Kanada - Rosja; relacja; STEREO, 16:9
13:20 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/4 F (3): J. Konta - W. Azarenka; STEREO, 16:9
14:50 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/4 F (4): M. Keys - A. Kerber; STEREO, 16:9
16:25 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Włochy; STEREO, 16:9
18:30 Polskie Gwiazdy Piłkarskie - Kamil Glik (Kamil Glik); cykl reportaży kraj prod.Holandia (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 ( set 1, gem 1-3 )Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/2 F (1); STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Finały Mundiali - Brazylia - Włochy 1994; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Świata - Portland 2016; reportaż; STEREO, 16:9
22:25 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Finlandia; STEREO, 16:9
01:20 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/2 F (1); STEREO, 16:9
03:00 (set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/2 F (2); STEREO, 16:9, Na żywo

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.