FANDOM


TVP 1
05:00 Jeden z dziesięciu - 10/118; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Jaka to melodia? - odc. 4309; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Elif - odc. 697 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach -  (JM); STEREO, 16:9, Transmisja
07:40 Japonia - inspirujące krajobrazy. Góra Aso (Inspiring Landscapes. Mount Aso, Kumamoto); film dokumentalny kraj prod.Japonia (2017); Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Mister Twister - odc. 14 (Cross) kraj prod.Niderlandy (Holandia), Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 7
09:20 Ranczo s.X - odc. 120 (seria X, odc. 3) - Próba ognia -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Komisarz Alex s.XI - odc. 140 (seria XI. odc. 10) - Zespół gra rocka -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Ojciec Mateusz s.II - odc. 18 (Ojciec Mateusz II odc. 5) - Jabłka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:40 Wójt roku - 2019 - sylwetki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Nosorożec w zamrażarce (Rhinos in the freezer)  52' kraj prod.Węgry, Czechy (2018); reż.:Attila David Molnar; Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif - odc. 698 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Gra słów. Krzyżówka - /133/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Przysięga - odc. 141 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4310; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Klan - odc. 3640 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Korona królów - odc 357 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 11/118; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Leśniczówka - odc. 213 -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:57 Zniewolona. Kulisy - odc. 28; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:05 Zniewolona - odc. 28 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:55 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Rozmowy w czasach zarazy - /2/; talk-show; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
00:50 Głębia ostrości - Na wagę życia -  (N); cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Dwie matki (Losing Isaiah) -  (N)  102'; dramat obyczajowy kraj prod.USA (1991); reż.:Stephen Gyllenhaal; wyk.:Jessica Lange, Halle Berry, David Straihain, Daisy Eagan; Dla małoletnich od lat 16
03:15 Bez tożsamości - odc. 31 (22, seria 2) (Sin identidad); serial kraj prod.Hiszpania, Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 16
04:05 Bez tożsamości - odc. 32 (23, seria 2) (Sin identidad); serial kraj prod.Hiszpania, Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 16
04:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 72 Późne dojrzewanie (Familie Dr Kleist ep. Spaetzuenderin); serial kraj prod.Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 12
06:05 Chrześcijańska Armenia; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Familiada - odc. 2450; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Przepis dnia s.II - (21); Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Rodzinka.pl s.V - odc. 124 "Niebezpieczne sporty" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Barwy szczęścia - odc. 2226 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Wesoła Nauka - /2/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Wesoła Nauka - Wielkie dzieła małych rąk /2/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 26; Dla małoletnich od lat 7
12:20 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 37; Dla małoletnich od lat 7
12:30 Koło fortuny - odc. 682 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Va Banque - odc. 59; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Na sygnale - odc. 225 "Wszyscy kłamią" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1506 -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 2 Na rozdrożu (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR. ep. Am Scheideweg); serial kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc 540 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc. 2454; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Więzień miłości - odc 273 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2018); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Va Banque - odc. 60; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Rodzinka.pl s.V - odc. 125 "Pasje" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Barwy szczęścia - odc. 2226 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Przepis dnia s.II - (22); Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2227 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1240; Dla małoletnich od lat 12
20:55 M jak miłość - odc. 1507 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Echo serca s.III - Odc. 38 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Zainwestuj w marzenia s.II odc. 25; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Ludzkie historie  - Urosłam kiedy spałaś  47' kraj prod.Polska (2018); reż.:Marcin Sauter; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Rodzinka.pl - odc. 283 "Dyskretna Marysia" sezon 16 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 O mnie się nie martw s.XII odc. 5/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:30 Nowa - odc. 5 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:25 Ajka (Ayka)  108'; dramat kraj prod.Rosja, Niemcy, Chiny, Polska, Kazachstan (2018); reż.:Sergei Dvortsevoy; wyk.:Samal Esljamova, Polina Severnaya, Andrey Kolyadov; Dla małoletnich od lat 16
04:20 Nieustępliwa (RELENTLESS); film dokumentalny kraj prod.USA (2014); reż.:Tom Keeling, Jim Greayer; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie programu

TVP 3
06:05 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 39; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - Informatyka - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - Język polski - 31.03.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - Matematyka - 31.03.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - Język angielski - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - Biologia - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - Język polski  - 31.03.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - Matematyka - 31.03.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - Język angielski - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Rekolekcje Wielkopostne - Odc. 2 - Góra; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Turystyczna Jazda - odc. 66 Olsztyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Co łączy Olsztyn z amerykańską misją kosmiczną Apollo 11 przeprowadzoną w 1969 roku? Odwiedzamy północno - wschodnią Polskę, gdzie czekają na nas ciekawostki związane z Mikołajem Kopernikiem.
12:15 Rekolekcje Wielkopostne - Odc. 3 - Woda; magazyn; STEREO, 16:9
12:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - Informatyka - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - Język polski -31.03.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - Matematyka - 31.03.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - Język angielski - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - Biologia -31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - Język polski  - 31.03.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - Matematyka - 31.03.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - Język angielski - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Pogoda - 31.03 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Książki pod specjalnym nadzorem - Biblioteka Książąt Czartoryskich; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Msza Święta z Jasnej Góry; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Judyciaki; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 31.03 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
24:00 W tyle wizji; STEREO, 16:9
00:20 Tylko tata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Determinator - odc. 6/13 -  (N); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Tarnowskie Góry; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Listy do PRL - u - Patent na kasę; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Meandry uczuć - odc 75 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Legendy regionalne - Cudowne źródełko; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Turystyczna Jazda - odc. 66 Olsztyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Co łączy Olsztyn z amerykańską misją kosmiczną Apollo 11 przeprowadzoną w 1969 roku? Odwiedzamy północno - wschodnią Polskę, gdzie czekają na nas ciekawostki związane z Mikołajem Kopernikiem.
03:00 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
05:00 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 39; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Gra słów. Krzyżówka - /133/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:10 Pożyteczni.pl; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Podwodne ABC - Wpław, pieszo, w wodzie i na lądzie czy podróże; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 5 - POTWÓR; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 4/13 - Biszkopt -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Rączka gotuje - Cukiernia Consonni; magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2155 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 327; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Podróże z historią s.I - odc. 4 U Tatarów -  (N) (AD); cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 O mnie się nie martw s.XI odc. 2/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Opowieści Rodowiczów  50' kraj prod.Polska (2020); reż.:Jolanta Kessler - Chojecka, Małgorzata Rodowicz; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 342 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 5 - POTWÓR; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /129/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Przystanek Zaolzie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Pod Tatrami  - Historia jednego instrumentu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych; W programie historia niezwykłego instrumentu.
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2155 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /93/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 17/20 - Żniwa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 281 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 4) - Piąta taryfa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Focus on Poland - (314); STEREO, 16:9
23:30 Ocaleni - koncert (wydanie specjalne); reality show; Dla małoletnich od lat 16
00:40 Korona królów - odc 342 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Magazyn z Wysp - /93/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 5 - POTWÓR; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 17/20 - Żniwa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 281 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 4) - Piąta taryfa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /129/ Po połowie śledzi - Franz Skarbina; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2155 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:40 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Przystanek Zaolzie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Pod Tatrami - Historia jednego instrumentu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych; W programie historia niezwykłego instrumentu.
05:55 Focus on Poland - (314); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

TVP ABC
04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 14 Góry Semien -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Zagadki zwierzogromadki - odc. 9; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Domisie - Różowe okulary -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Rodzina Treflików - Babski wieczór, odc. 13 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Agi Bagi - Potwór z Bagi, odc. 31; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Maurycy i Hawranek - odc. 6 - Przygoda z czajką; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio dobroczyńca, odc. 5; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Dora i przyjaciele - odc. 12 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Trolle: Impreza trwa! - Przychodzi Troll do lekarza / Przewodnik wycieczek, odc. 43 (Doc Doc, Who’s There? / Tour Guide Of Duty); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Heidi - Dama w czerwieni, odc. 51 (The Lady in Red); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:50 Stacyjkowo - Specjalny pomocnik Wilson, odc. 80 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 ALCHEMIK - odc. 7 TAJEMNICA -  (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Niespodzianka Poranka - Martin i Święty Graal, odc. 32 (Martin of the Round Table); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Super Wings - Fortepianowa panika, odc. 78 (Piano Panic) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - Zamieszanie z goframi, odc. 72 (Waffle Mix Up) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Masza i niedźwiedź - Daleki krewny, odc. 15 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zaczarowany świat... - odc. 2; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Kucharz Shane - Doktor Izzy, odc. 32 (Doctor Izzy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pszczółka Maja - Ślinek w tarapatach, odc. 76 (Once Upon A Slime); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2013); Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Nelly i Nora - Gdzie jest but?, odc. 12 (ONE BOOT OFF); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bajki Bolka i Lolka - Uwięziona królewna, odc. 9; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Domisie - Ogrodniczką być -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Andy na safari - Andy i wilk etiopski, odc. 30 (ANDY AND THE ETHIOPIAN WOLVES); serial kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 YooHoo na ratunek - Żabi tercet, odc. 3 (The Froggy Trio); serial animowany kraj prod.Włochy, Irlandia (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Masza i niedźwiedź - Niełatwo wracać do domu, odc. 53 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zagadki zwierzogromadki - odc. 9; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Agatka - Agatka i Samolot, odc. 5; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Super Wings - Mistrz Kung - fu, odc. 53 (It Came From Hong Kong) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Miś Uszatek - Dziwne okulary, odc. 62; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Masza i niedźwiedź - Kim jestem?, odc. 78 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Domisie - Różowe okulary -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Rodzina Treflików - Jajko, odc. 18 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Trolle: Impreza trwa! - Gra z podziałem na Trolle/ Finn Kaskada, odc. 44 (Troll Playing Game / Finn Cascade); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Teleranek - odc. 86 - Woda -  (N); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria IV - Komputer Dziadka Świnki, odc. 5 (Grandpa Pig’s Computer); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Łowcy smoków - O dwóch takich, co stracili głowę, odc. 22 (Who’s Lost Their Head Then?); serial animowany kraj prod.Francja, Niemcy, Luksemburg (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Heidi - Swatki, odc. 52 (The Matchmakers); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... zegar, odc. 8 (The Day Henry Met... a Clock); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Zagadki zwierzogromadki - odc. 4; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 To Timmy! - Timmiemu jest straszno, odc. 29 (Timmy gets Spooked); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Yakari - Tyłem do przodu, odc. 24 (Everything back to front); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Billy - kot, seria II - Rybie jedzenie, odc. 1 (Fish food); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Kacperiada - Najlepiej być sobą, odc. 4; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Wierszyki domowe - Portrety, odc. 1; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Dinotrux - Strachtrux, odc. 38 (Scaretrux); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Inazuma Eleven - Oto Zrzut Inazumy!, odc. 6 (This is the Inazuma Drop!) kraj prod.Japonia (2008); Dla małoletnich od lat 7
17:00 Głębia - Finn na pokładzie, odc. 32 (Finn Comes Aboard); serial animowany kraj prod.Kanada, Australia (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Andy na safari - Andy i humbak, odc. 31 (ANDY AND THE HUMPBACK WHALE); serial kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Świnka Peppa, seria IV - Gaduła, odc. 18 (Chatterbox); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 44 koty - Gabi, kocia reporterka, odc. 5 (Gaby, the Reporter Cat); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 My Little Pony, seria VI - Ogry i ciemnice, odc. 17 (Dungeons & Discords); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Trolle: Impreza trwa! - Dzień Klejnotu / Pechowy Mruk, odc. 45 (Gem Day / Bad Luck Mruk); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Wieczorynka - Heidi - Zaręczyny ogłoszone, odc. 53 (A Mariage is announced); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Uwaga, Wilson!, odc. 31 (Watch Out Wilson!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Jak borsuk z lisem - Tajemnica Borka, odc. 32 (Woodsy’s secret); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Super Wings - Koncert na Filipinach, odc. 112 (Fun In The Philippines); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - O Piaście Kołodzieju; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Sprawa dla detektywa, odc. 45 (The puzzling casing) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Masza i niedźwiedź - Uwaga remont!, odc. 26 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Gormiti - MEKA ŚWIT CZĘŚĆ DRUGA, odc. 28 (DAWN OF THE MEKA PART TWO); film animowany kraj prod.Włochy, Francja (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:40 Kroniki Zorro - Niezawodny plan, odc. 19 (Foolproof plan); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Power Rangers - Beast Morphers - Cyberwrota, odc. 8 (The Cybergate Opens) kraj prod.USA (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Siódme niebo, seria V - Walentynki, odc. 102 (V - Day); serial komediowy kraj prod.USA (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Przedwiośnie - odc. 6/6 - W stronę Belwederu -  (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia na przedwiośniu -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Jak to działa - odc. 117 Nanotechnologia -  (N) (JM); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Zakończenie dnia

TVP HD
05:55 M jak miłość s.I - odc. 1255 -  (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Rodzinka.pl s.XII - odc. 229 "Denna rybka" sezon 12 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Rodzinka.pl s.XII - odc. 230 "Obligatoryjne figle" sezon 12 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 224 (Ojciec Mateusz XVII odc. 12) - Chłopaki -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 225 (Ojciec Mateusz XVII odc. 13) - Loteria -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Ranczo s.VIII - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wieczna miłość s.II - odc. 129 (seria 2. odc. 15) (Wieczna miłość) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
11:55 Na sygnale - odc. 218 "Pomóżcie jej" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Na sygnale - odc. 219 "Nic śmiesznego" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Stulecie Winnych s.II - Odc. 14 (s. II, odc. 1) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Na dobre i na złe - odc. 668 - Jutro będę wiedział, że cię kocham -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.VII - odc. 85 (seria VII, odc. 7) - Pojedynek czarownic -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo s.VII - odc. 86 (seria VII, odc. 8) - Droga na szczyt -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Okrasa łamie przepisy - Smaki Czesława Miłosza -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Okrasa łamie przepisy - Twaróg z Hajnówki -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Przepis dnia s.II - (20); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz s.IX - odc. 115 (seria IX odc. 7) - Daleki krewny -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.VIII - odc. 98 (seria VIII, odc. 7) - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.XII - odc. 231 "Pranie nie jest sexy" sezon 12 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.XII - odc. 232 "Wilgotna Szeherezada" sezon 12 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (54) - Kava - a nie kawa -  (N); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Królowa wyprzedaży. Suknia ślubna (Garage Sale Mystery: The Wedding Dress)  84'; dramat kraj prod.Kanada (2015); reż.:Norma Bailey; wyk.:Lori Loughlin, Sarah Strange; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Zainwestuj w marzenia - odc. 23; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Wywiady - Alternatywy 4 - Cenzura; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Rodzinka.pl s.IV - odc. 93 "Videofilmowanie" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Rodzinka.pl s.IV - odc. 94 "Szykujemy Święta" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Boża podszewka - odc. 4/15 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 16
01:40 Drogi wolności - odc. 1 - Grzechy młodości -  (N) (AD)  51'; serial historyczny TVP kraj prod.Polska (2018); reż.:Maciej Migas; wyk.:Paulina Gałązka, Katarzyna Zawadzka, Julia Rosnowska, Adam Cywka, Izabela Kuna; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Wojenne dziewczyny s.I - odc. 1 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 31 marca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Polska Kronika Filmowa 1990 - Wydanie 41; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:05 Czas honoru - Powstanie - odc. 8 "Kanały" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Szkoła z TVP - Klasa III - Lekcja 1 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa III - Lekcja 2 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa III - Lekcja 3 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Biologia - 31.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Język polski - 31.03.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Matematyka - 31.03.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Język angielski - 31.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Spór o historię - Władcy polscy: Bolesław Chrobry; debata; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wojownicy czasu - Oblężenie w jednym akcie, czyli Srebrna Góra 1807  25'; cykl reportaży kraj prod.Polska (2019); reż.:Grzegorz Gajewski; Dla małoletnich od lat 7
12:30 Szkoła z TVP - Klasa III - Lekcja 1 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa III - Lekcja 2 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa III  - Lekcja 3 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Biologia - 31.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Język polski - 31.03.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Matematyka - 31.03.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Język angielski - 31.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Polska i świat z historią w tle - Skrzydła nad Polską F - 16 Fighting Falcon; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Marzyciele - Śmigły - Rydz; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Marzenia zagrzebane w błocie.; Dla małoletnich od lat 7
17:20 Sekrety Morza Śródziemnego - Nurkowanie na Księżycu 5/10 (Deep water investigations)  25' kraj prod.Francja (2017); reż.:Guilain Depardieu, Frederic Lossignol; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Historia Polski - Wizy życia  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1997); Dla małoletnich od lat 12
18:55 Polska Kronika Filmowa 1991 - Wydanie 10; Dla małoletnich od lat 7
19:05 Czas honoru - Powstanie - odc. 9 'Noc poślubna" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Historia na sprzedaż - 4/6 (Trading history)  48'; serial dokumentalny kraj prod.USA (2016); reż.:Nick Deninng; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Historia szkockich klanów - Bratobójcza wojna odc. 2/3 (Rise of the Clans)  52' kraj prod.Wielka Brytania (2019); reż.:Rachel Bell; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Myśli na ten czas - Myśli na ten czas - ks. Grzegorz Michalczyk. Wielki Post ludzi kultury; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Po PRLu - Wojsko Polskie i obronność po 1989 roku; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Prawdziwe męstwo (True Grit)  122'; western kraj prod.USA (1969); reż.:Henry Hathaway; wyk.:John Wayne, Glen Campbell, Darby Kim, Jeremy Slate, Robert Duvall, Strother Slate, Dennis Hopper; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Sensacje XX wieku - Czerwona orkiestra -  (N)  49'; widowisko kraj prod.Polska (2003); reż.:Adek Drabiński; wyk.:Włodzimierz Adamski, Andrzej Szczytko, Zbigniew Paterak, Krzysztof Stelmaszczyk, Jerzy Braszka, Robert Więckiewicz, Sławomir Orzechowski, Andrzej Pściuk, Leon Charewicz, Antoni Ostrouch; Dla małoletnich od lat 12
02:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Marzenia zagrzebane w błocie.; Dla małoletnich od lat 7
02:30 Encyklopedia II wojny światowej - Eben Emael cz 1 -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
03:05 Zakończenie dnia

TVP Info
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Koronawirus. Poradnik; STEREO, 16:9
16:40 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Panorama -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Serwis Info Wieczór -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:36 O tym się mówi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:04 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:32 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:54 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:42 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:16 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:22 W tyle wizji; STEREO, 16:9
02:46 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:14 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:30 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:33 Głębia ostrości - Złowić życie. Granica. -  (N); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:01 Taśmy bezpieki - odc. 19 Obchody rocznicowe MO i SB; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:26 Taśmy bezpieki - odc. 22 Zabójstwo ks. Stefana Niedzielaka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:52 wojsko - polskie.pl - odc. 94; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:13 Agrobiznes; STEREO, 16:9
05:30 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Klasyczne poranki - Ewa Liebchen - Halny; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Henryka Wieniawskiego - XV Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego - Veriko Tchumburidze; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Reducie na stulecie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Studio Kultura - Rozmowy - Katarzyna Freiwald, Karol Kusz; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Myśli na ten czas - ks. Henryk Paprocki. Wielki Post z bohaterami Dostojewskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Dama Pikowa  26'; film TVP kraj prod.Polska (1972); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Halina Mikołasjska, Jan Englert, Hanna Giza, Piotr Garlicki, Emilian Kamiński, Tomasz Zaliwski, Ryszard Barycz, Stanisław Szmidt, Krzysztof Kalczyński, J Moes; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Mężczyźni wolą blondynki (Gentlemen Prefer Blondes); musical kraj prod.USA (1953); Dla małoletnich od lat 12
10:50 Myśli na ten czas - ks. Henryk Paprocki. Wielki Post z bohaterami Dostojewskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Blisko, coraz bliżej - odc. 18 Ta zima była gorąca. Rok 1945 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Głowa do góry (Kop op / Heads Together); film animowany kraj prod.Niderlandy (Holandia) (2016); Dla małoletnich od lat 12
12:45 Myśli na ten czas - ks. Henryk Paprocki. Wielki Post z bohaterami Dostojewskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Którędy po sztukę - Stanisław Wyspiański; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Pan Wołodyjowski cz. II -  (N) (AD); film historyczny; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Śladami wielkich kompozytorów - Śladami Mozarta (Mozart); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); Dla małoletnich od lat 12
15:20 Pojedynki stulecia -  Marek Hłasko - Leopold Tyrmand; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Kwidzyn; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Artyści antagoniści: Vincent Van Gogh i Paul Gauguin - odc. 2 (The Antagonists: Rivalry in Art: Vincent Van Gogh vs Paul Gauguin - ep. 2) kraj prod.Niemcy (2018); Dla małoletnich od lat 12
16:45 Samochodzik i templariusze - odc. 2/5 Fałszywy brodacz -  (N) (JM); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Co Ty wiesz o nauce? /2/ Genetyka; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Nauka; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Dokument.pl - Mnich z Morza  67' kraj prod.Polska (2014); reż.:Rafał Skalski; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Powidoki - Czesław Miłosz; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Antyfonie - Kujawski/Połoz/Szumacher; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Myśli na ten czas - ks. Grzegorz Michalczyk. Wielki Post ludzi kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Wyklęci. Sztuka i pamięć; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Jacek Przybyłowicz choreograf spektaklu "45"; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:50 Polski Teatr Tańca - 45 - Jacek Przybyłowicz; widowisko baletowe; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Lekkie obyczaje - Po godzinach (After Hours); film fabularny kraj prod.USA (1985); reż.:Martin Scorsese; wyk.:Griffin Dunne, Rosanna Arquette, Verna Bloom, Linda Fiorentino; Dla małoletnich od lat 16
23:30 Myśli na ten czas - ks. Grzegorz Michalczyk. Wielki Post ludzi kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Młoda Polska - Nasza klątwa  27'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:Tomasz Śliwiński; Dla małoletnich od lat 16
00:25 Nocny dokument - Sztuka Skandynawii odc. 3 - Projekt demokracja (Art of Scandinavia ep. 3 - Democratic by Design)  49'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); reż.:Ian Leese, Patrick Dickinson; Dla małoletnich od lat 16
01:15 Myśli na ten czas - ks. Grzegorz Michalczyk. Wielki Post ludzi kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Wyklęci. Sztuka i pamięć; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Panorama kina polskiego - Zero  112'; dramat kraj prod.Polska (2009); reż.:Paweł Borowski; wyk.:Robert Więckiewicz, Sonia Bohosiewicz, Marian Dziędziel, Kamilla Baar, Rafał Mohr, Maria Maj, Roma Gąsiorowska, Magdalena Boczarska, Małgorzata Buczkowska-Szlenkier, Andrzej Mastalerz; Dla małoletnich od lat 16
03:55 Taśmy Kultury - Gatunki rozrywki; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Taśmy Kultury - Kobiece inspiracje; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Afisz kulturalny - AFISZ EXTRA 30 MARCA - 5 KWIETNIA; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 115 Piła -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /52/ - "Wyszłam za mąż zaraz wracam" - Ewa Bem; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Okrasa łamie przepisy - Pieczone kurczaki na nowo -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 45 - Kuba (176) Szlak bojowy; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 1 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 2 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 3 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Biologia - 31.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język polski - 31.03.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Fizyka - 31.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Matematyka - 31.03.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język angielski - 31.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Wesoła Nauka - /1/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 1 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 2 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 3 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Biologia - 31.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język polski - 31.03.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Fizyka - 31.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Matematyka - 31.03.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język angielski - 31.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Kabaretowa Mapa Polski - 7 Festiwal Kabaretu Koszalin 2001. Teraz kabaret! (1); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
17:30 7 Festiwal Kabaretu Koszalin 2001. Teraz kabaret! (2); Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okrasa łamie przepisy - Ryby z milickich stawów -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 45 - Kuba (177) Plażowa; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 The Wall. Wygraj marzenia - /42/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Gra słów. Krzyżówka - /60/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Va Banque - odc. 57; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kabaretowy Klub Dwójki - (31) - Cyrk -  (N); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Szansa na sukces. Opole 2020 s.II - odc. 1; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 To był rok! - /11/; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Koło fortuny - odc. 717 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Koło fortuny - odc 557 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Niezapomniane Koncerty - Sopot na bis - Goran Bregovic i Krzysztof Krawczyk; koncert; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (wieczór 1); Dla małoletnich od lat 12
03:35 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (wieczór 2); Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Ja to mam szczęście! - odc. 14 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
06:15 Na sygnale - odc. 36 "Uwięziony pod ziemią" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Na sygnale - odc. 37 "Jutro wesele" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Siedem życzeń - odc. 1/7 - Rademenes -  (N); serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Złotopolscy - odc. 11 Wizyta; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Złotopolscy - odc. 12 Zacieranie śladów; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Komisarz Alex s.XIV - odc. 169 - (seria XIV. odc. 5) - Zakład -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl s.II - odc. 52 "Kociaki domowe" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl s.III - odc. 53 "Praca, dom, kanapki" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 M jak miłość s.I - odc. 1270 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo s.III - odc. 30 (seria III, odc. 4) - Fakt prasowy -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz s.XII - odc. 155 (Ojciec Mateusz XII odc. 8) - Żart -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz s.XII - odc. 156 (Ojciec Mateusz XII odc. 9) - Suknia -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 506 - To musi być dziś; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Na sygnale - odc. 37 "Jutro wesele" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo s.III - odc. 31 (seria III, odc. 5) - Radio interaktywne -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo s.III - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Wielkie odkrycie -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Na sygnale - odc. 38 "Anatol szuka wolności" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz s.XII - odc. 157 (Ojciec Mateusz XII odc. 10) - Medalion -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 227 (Ojciec Mateusz XVIII odc. 2) - Feralny powrót -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo s.III - odc. 33 - (seria III, odc. 7) - Sprawca -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo s.III - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Odsiecz -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz s.XII - odc. 158 (Ojciec Mateusz XII odc. 11) - Demony -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Na dobre i na złe - odc. 773 Skrzywdzeni przez bliskich -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Wojenne dziewczyny s.II - odc. 21 (seria II odc. 8) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:10 Wojenne dziewczyny s.II - odc. 22 (seria II odc. 9) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 11; Dla małoletnich od lat 7
03:10 Siedem życzeń - odc. 1/7 - Rademenes -  (N); serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
04:10 M jak miłość s.I - odc. 1270 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Rodzinka.pl s.II - odc. 52 "Kociaki domowe" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP Sport
05:40 RETRO TVP SPORT - Lech - Barcelona; magazyn; STEREO, 16:9
07:30 Kapitan Tsubasa - odc. 46 (odc. 46); serial animowany kraj prod.Japonia (2018); STEREO, 16:9
08:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 1 - 31.03.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 2 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 3 - 31.03.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Biologia - 31.03.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII -  Język polski - 31.03.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Matematyka - 31.03.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII -  Informatyka - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język angielski - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 #gramydalej; magazyn; STEREO, 16:9
12:30 Szkoła z TVP - Klasa I -Lekcja 1 - 31.03.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 2 - 31.03.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 3 - 31.03.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Biologia - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język polski - 31.03.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Matematyka - 31.03.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII -  Informatyka - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język angielski - 31.03.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Gol - magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
17:05 RETRO TVP SPORT - MŚ w Sapporo (2007); magazyn; STEREO, 16:9
18:40 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Elżbieta Duńska - Krzesińska; reportaż
19:00 Esport - mecz FIFA20: Polska - Finlandia; relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Snooker - Champion of Champions 2018, Coventry - Finał: R. O'Sullivan - K. Wilson cz. 2 (Champion of Champions 2018, Coventry - Finał: R. O'Sullivan - K. Wilson) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
21:00 #gramydalej; magazyn; STEREO, 16:9
21:30 Sport w filmie dokumentalnym - "Irlandzka Masakra" ("Irlandzka Masakra") -  (JM); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2017)
21:50 Sport w filmie dokumentalnym - "Barbosa: człowiek, Który Doprowadził Brazylię do Łez" ("Barbosa: człowiek, Który Doprowadził Brazylię do Łez"); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2017)
22:20 Boks - Gala w Chicago: Dmitri Biwol - Lenin Castillo; STEREO, 16:9
23:20 Boks - Zawodowa gala w Rydze WBSS, o tytuł mistrza świata WBO: Krzysztof Głowacki - Mairis Briedis; STEREO, 16:9
23:40 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Działacze sportowi w odradzającej się Polsce -  (N); reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Liga Mistrzów - 2 kolejka: FC Barcelona - Inter Mediolan (2 kolejka: FC Barcelona - Inter Mediolan) kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, 16:9
02:05 Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - walka wieczoru: Artur Szpilka - Mariusz Wach; STEREO, 16:9
02:55 Sporty walki - Gala MMA - ACA Warszawa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zakończenie dnia

TVP Wilno
06:10 Pożyteczni.pl; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 5 - POTWÓR; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Rączka gotuje - Cukiernia Consonni; magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Barwy szczęścia - odc. 2155 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 327; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Podróże z historią s.I - odc. 4 U Tatarów -  (N) (AD); cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 11/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 O mnie się nie martw s.XI odc. 2/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Opowieści Rodowiczów  50' kraj prod.Polska (2020); reż.:Jolanta Kessler - Chojecka, Małgorzata Rodowicz; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 342 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 5 - POTWÓR; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Info Wilno; STEREO, 16:9
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /129/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Przystanek Zaolzie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Pod Tatrami  - Historia jednego instrumentu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych; W programie historia niezwykłego instrumentu.
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2155 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /93/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 17/20 - Żniwa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 281 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 4) - Piąta taryfa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Focus on Poland - (314); STEREO, 16:9
23:30 Ocaleni - koncert (wydanie specjalne); reality show; Dla małoletnich od lat 16
00:40 Korona królów - odc 342 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Magazyn z Wysp - /93/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 5 - POTWÓR; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 17/20 - Żniwa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 281 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 4) - Piąta taryfa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Historia jednego obrazu - /129/ Po połowie śledzi - Franz Skarbina; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2155 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:40 Dom nad rozlewiskiem - odc. 12/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Przystanek Zaolzie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Pod Tatrami - Historia jednego instrumentu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych; W programie historia niezwykłego instrumentu.
05:55 Focus on Poland - (314); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.