FANDOM


m
Linia 1: Linia 1:
TVP 1<br />6.00 Kawa czy herbata<br />8.00 Wiadomości, Pogoda<br />8.15 Woronicza 17<br />8.30 Telezakupy<br />8.45 Kundle i reszta [16] - serial<br />9.10 Budzik - prog. dla najmłodszych<br />9.40 Frasier - serial kom. USA<br />10.00 Ułan Księcia Józefa - film archiwalny prod. polskiej<br />11.25 Wola przetrwania<br />11.40 Telezakupy<br />12.00 Wiadomości<br />12.10 Agrobiznes<br />12.20 Horyzonty<br />12.45 Klan [635] - telenowela TVP<br />13.15 Krótka historia czasu [1]- film dok.<br />13.45 Telezakupy<br />14.00 Czarny serial- Heweliusz<br />14.30 Negocjator - felieton<br />15.00 Wiadomości<br />15.10 Wyprzedzić chorobę<br />15.30 Kobiety Białego Domu<br />15.40 Babiniec<br />16.10 Rower Błażeja<br />16.30 Moda na sukces [1757]<br />17.00 Teleexpress<br />17.20 Sportowy Express<br />17.30 Gość Jedynki<br />17.40 Plebania - serial TVP<br />18.10 Na żywo<br />18.40 Motoexpress TV<br />19.00 Wieczorynka: Przygody szewczyka Grzesia<br />19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda<br />20.20 Bez pardonu [5] - serial USA<br />21.15 Sprawa dla reportera<br />21.45 Tygodnik polityczny Jedynki<br />22.35 Szerokie tory<br />23.05 Monitor Wiadomości<br />23.20 Profit<br />23.25 Pegaz<br />0.00 Klan [633, 634, 635]<br />1.15 Zakończenie programu
+
TVP 1<br />6.00 Kawa czy herbata<br />8.00 Wiadomości, Pogoda<br />8.15 Woronicza 17<br />8.30 Telezakupy<br />8.45 Kundle i reszta [16] - serial<br />9.10 Budzik - prog. dla najmłodszych<br />9.40 Frasier - serial kom. USA<br />10.00 Ułan Księcia Józefa - film archiwalny prod. polskiej<br />11.25 Wola przetrwania<br />11.40 Telezakupy<br />12.00 Wiadomości<br />12.10 Agrobiznes<br />12.20 Horyzonty<br />12.45 Klan [635] - telenowela TVP<br />13.15 Krótka historia czasu [1]- film dok.<br />13.45 Telezakupy<br />14.00 Czarny serial - Heweliusz<br />14.30 Negocjator - felieton<br />15.00 Wiadomości<br />15.10 Wyprzedzić chorobę<br />15.30 Kobiety Białego Domu<br />15.40 Babiniec<br />16.10 Rower Błażeja<br />16.30 Moda na sukces [1757]<br />17.00 Teleexpress<br />17.20 Sportowy Express<br />17.30 Gość Jedynki<br />17.40 Plebania - serial TVP<br />18.10 Na żywo<br />18.40 Motoexpress TV<br />19.00 Wieczorynka: Przygody szewczyka Grzesia<br />19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda<br />20.20 Bez pardonu [5] - serial USA<br />21.15 Sprawa dla reportera<br />21.45 Tygodnik polityczny Jedynki<br />22.35 Szerokie tory<br />23.05 Monitor Wiadomości<br />23.20 Profit<br />23.25 Pegaz<br />0.00 Klan [633, 634, 635]<br />1.15 Zakończenie programu
   
 
TVP 2<br />07:05 Studio urody<br />07:15 Złotopolscy; odc.41-Urlop; telenowela TVP<br />07:40 Dwójka Dzieciom; Zabawy Bolka i Lolka; Gokarty<br />07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio wybawca<br />08:00 Cena życia; odc.26-Krytyczna sytuacja; serial prod.australijskiej<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00: Prognoza pogody:9:30]<br />10:30 Ukryte źródło Mekongu; film dokumentalny prod. francuskiej<br />11:25 Gracie-życie bez siostry; film dok.prod.angielskiej<br />11:50 Sukces; odc.12/36; serial TVP<br />12:30 Arka Noego<br />13:00 Panorama<br />13:15 Miami Sands; odc.41/110; serial prod. USA (STEREO)<br />14:00 To Leszcze<br />14:45 Pani Basia i pani Róża; Palma<br />15:00 To twoja droga; Anna; reportaż<br />15:25 W poszukiwaniu szczęścia; odc.6/26-Trudne początki w Montanie<br />16:00 Panorama<br />16:22 Pogoda<br />16:25 Do przerwy 0:1; odc.2/7-Ratuj Paragon; serial prod.TVP<br />16:55 Świat obok nas; Czerwone akta; Wojny sportowe odc.4; serial dok.prod.USA<br />17:50 PROGRAM LOKALNY<br />18:30 Panorama<br />18:55 Pogoda<br />19:05 Jeden z dziesięciu; odc.26-Wielki finał<br />19:35 Smak Europy<br />19:55 Co nam w duszy gra; Adio pomidory<br />20:50 Studio sport; Puchar UEFA; AC Parma -Wisła Kraków; w przerwie Panorama<br />23:05 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:27 Pogoda<br />23:35 Studio sport; Puchar UEFA; Malaga - Amica Wronki<br />01:40 Zakończenie programu
 
TVP 2<br />07:05 Studio urody<br />07:15 Złotopolscy; odc.41-Urlop; telenowela TVP<br />07:40 Dwójka Dzieciom; Zabawy Bolka i Lolka; Gokarty<br />07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio wybawca<br />08:00 Cena życia; odc.26-Krytyczna sytuacja; serial prod.australijskiej<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00: Prognoza pogody:9:30]<br />10:30 Ukryte źródło Mekongu; film dokumentalny prod. francuskiej<br />11:25 Gracie-życie bez siostry; film dok.prod.angielskiej<br />11:50 Sukces; odc.12/36; serial TVP<br />12:30 Arka Noego<br />13:00 Panorama<br />13:15 Miami Sands; odc.41/110; serial prod. USA (STEREO)<br />14:00 To Leszcze<br />14:45 Pani Basia i pani Róża; Palma<br />15:00 To twoja droga; Anna; reportaż<br />15:25 W poszukiwaniu szczęścia; odc.6/26-Trudne początki w Montanie<br />16:00 Panorama<br />16:22 Pogoda<br />16:25 Do przerwy 0:1; odc.2/7-Ratuj Paragon; serial prod.TVP<br />16:55 Świat obok nas; Czerwone akta; Wojny sportowe odc.4; serial dok.prod.USA<br />17:50 PROGRAM LOKALNY<br />18:30 Panorama<br />18:55 Pogoda<br />19:05 Jeden z dziesięciu; odc.26-Wielki finał<br />19:35 Smak Europy<br />19:55 Co nam w duszy gra; Adio pomidory<br />20:50 Studio sport; Puchar UEFA; AC Parma -Wisła Kraków; w przerwie Panorama<br />23:05 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:27 Pogoda<br />23:35 Studio sport; Puchar UEFA; Malaga - Amica Wronki<br />01:40 Zakończenie programu

Wersja z 16:00, lis 15, 2016

TVP 1
6.00 Kawa czy herbata
8.00 Wiadomości, Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.30 Telezakupy
8.45 Kundle i reszta [16] - serial
9.10 Budzik - prog. dla najmłodszych
9.40 Frasier - serial kom. USA
10.00 Ułan Księcia Józefa - film archiwalny prod. polskiej
11.25 Wola przetrwania
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Horyzonty
12.45 Klan [635] - telenowela TVP
13.15 Krótka historia czasu [1]- film dok.
13.45 Telezakupy
14.00 Czarny serial - Heweliusz
14.30 Negocjator - felieton
15.00 Wiadomości
15.10 Wyprzedzić chorobę
15.30 Kobiety Białego Domu
15.40 Babiniec
16.10 Rower Błażeja
16.30 Moda na sukces [1757]
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Plebania - serial TVP
18.10 Na żywo
18.40 Motoexpress TV
19.00 Wieczorynka: Przygody szewczyka Grzesia
19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
20.20 Bez pardonu [5] - serial USA
21.15 Sprawa dla reportera
21.45 Tygodnik polityczny Jedynki
22.35 Szerokie tory
23.05 Monitor Wiadomości
23.20 Profit
23.25 Pegaz
0.00 Klan [633, 634, 635]
1.15 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.41-Urlop; telenowela TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Zabawy Bolka i Lolka; Gokarty
07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio wybawca
08:00 Cena życia; odc.26-Krytyczna sytuacja; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00: Prognoza pogody:9:30]
10:30 Ukryte źródło Mekongu; film dokumentalny prod. francuskiej
11:25 Gracie-życie bez siostry; film dok.prod.angielskiej
11:50 Sukces; odc.12/36; serial TVP
12:30 Arka Noego
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc.41/110; serial prod. USA (STEREO)
14:00 To Leszcze
14:45 Pani Basia i pani Róża; Palma
15:00 To twoja droga; Anna; reportaż
15:25 W poszukiwaniu szczęścia; odc.6/26-Trudne początki w Montanie
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Do przerwy 0:1; odc.2/7-Ratuj Paragon; serial prod.TVP
16:55 Świat obok nas; Czerwone akta; Wojny sportowe odc.4; serial dok.prod.USA
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; odc.26-Wielki finał
19:35 Smak Europy
19:55 Co nam w duszy gra; Adio pomidory
20:50 Studio sport; Puchar UEFA; AC Parma -Wisła Kraków; w przerwie Panorama
23:05 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:27 Pogoda
23:35 Studio sport; Puchar UEFA; Malaga - Amica Wronki
01:40 Zakończenie programu

TVP 3

6.30 Niefortunna czarownica [14] - film fab.
6.55 Mała Meg, duża Meg [1] - film fab.
7.20 Reksio [17]
7.30 Kurier
7.45 Program lokalny
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Klasyczne samochody [4] - film dok.
9.30 Kurier
9.40 Słoneczny patrol [22] - film
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - OTV Poznań
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 50 lat TVP - z archiwum rozrywki
12.15 To jest temat
12.30 Kurier
12.35 Jabłko Newtona [25] - film dok.
13.00 Jabłko Newtona [26] - film dok.
13.30 Kurier
13.45 Agro­biznes
14.00 Stacja PRL [17] - magazyn
14.30 Kurier
14.45 Eurotel
15.00 Cyrkowcy [33] - film fab.
15.30 Kurier
15.45 Program lokalny
16.30 Kurier
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Magazyn sportowy
17.30 Ku­rier
17.50 Program lokalny
18.30 Kurier
18.35 Regiony kultu­ry - OTV Kraków
18.45 Program lokalny
19.30 Kurier sporto­wy
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Tele­kurier - OTV Poznań
20.30 Kurier
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Program lokalny
22.15 Patrol Trój­ki - mag. policyjny
22.30 Kurier
22.45 Sport
23.00 Hit Trójki: Chiński syn­ drom - film fab. USA

Polsat

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Bar - widowisko rozrywkowe
7.30 Pokemon 3 [199]
7.50 Psotny Bill [34]
8.15 Roswell: w kręgu tajemnic [18]
9.00 Bar - widowisko rozrywkowe
9.40 Benny Hill .
10.10 Rozwód po amerykańsku [52]
10.35 Życiowa szansa
11.25 Różowa pantera
11.40 Kachorra to ja [27]
12.35 Luz Maria [19]
13.30 Hitmania
14.25 Pokemon 3 [200]
14.50 Miodowe lata 7 [90]
15.45 Informacje
16.05 Róźowa pantera
16.25 Kachorra to ja [28]
17.20 Idol extra
18.15 Bar - widowisko rozrywkowe
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Rosyjska ruletka [18]
20.05 Bar - widowisko rozrywkowe
20.45 Samo życie [118]
21.15 Idol
21.30 Losowanie LOTTO
22.15 Ally McBeal 3 [98]
23.10 Informacje i sport
23.30 Graffiti
23.45 Bar - widowisko rozrywkowe
0.45 Osiemnasty anioł - film USA
2.25 Muzyka na BIS

TVN

5.35 Kropka nad i
5.50 Miłość i nienawiść [14/130]
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki [27/185]
7.50 Animaniacy [46/65] - serial
8.15 Filiputki [22/26] - serial
8.40 Łebski Harry [12/86] - serial
9.05 Inspektor Gagdet [5/86] - serial
9.30 Telegra - teleturniej interaktywny na żywo
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk-show
12.50 Kto Was tak urządził? - magazyn
13.25 Filiputki [24/26] - serial
13.50 Łebski Harry [12/86] - serial
14.15 Beverly Hills 90210 [247]
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty
16.10 Przyjaciółki i rywalki [28/185]
17.00 Kropek
17.10 Miłość i nienawiść [15/130]
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Kasia i Tomek [18] - program naświetlający kropka
20.30 Prawdziwe historie: Idealna matka - film obycz., USA
22.30 Chicago - serial fabularno-dokumentalny
23.05 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i
23.40 Brygada ratunkowa [22-ostat­ni] - serial obycz., USA

TV 4

6.00 Strefa P - magazyn 
6.30 Tilt TV - magazyn 
7.00 Muzyczne listy 
7.50 Sklep Mopatopa - serial anim. 
8.15 Rudzielec - serial anim. 
8.40 Masked Rider - serial anim. 
9.05 Fiorella (140) - serial 
10.00 Zbuntowany anioł (42) - serial 
10.50 Baza Pensacola (11) - serial 
11.40 Jak dwie krople czekolady (4) - serial 
12.05 Menażeria (14) - serial 
13.00 Strefa P - magazyn 
13.25 Tilt TV - magazyn 
13.55 Sklep Mopatopa - serial anim. 
14.20 Rudzielec - serial anim. 
14.45 Masked Rider - serial anim. 
15.05 Fiorella (141) - serial 
16.00 Muzyczne listy 
17.00 Dharma i Greg (18) - serial 
17.30 Hot Chat 
17.45 Dziennik 
17.58 Prognoza pogody 
18.00 Zbuntowany anioł (43) - serial 
19.00 Wschodzące słońce - film sens. USA (1993), wyk. Sean Connery, Wesley Snipes, Harvey Keitel, Cary-Hiroyuki Tagawa, Kevin Anderson 
21.30 Misja w czasie (5) - serial 
22.55 Dziennik 
22.40 Informacje sportowe 
22.47 Prognoza pogody 
22.50 Życiowa szansa 
23.50 Komenda - serial dok. 
0.20 Udręka milczenia - dramat USA (1991), wyk. Renee Estevez, Lisanne Falk, Carrie Mitchum 
2.05 X Laski 
2.35 Muzyczne listy 
2.50 A kuku 
3.15 To się w głowie nie mieści

TVN Siedem

6.55 Telesklep 
7.10 Dragon Ball Z - serial anim. 
7.35 Dragon Ball Z - serial anim. 
8.00 W niewoli uczuć (46) - telenowela 
8.50 Daniela i przyjaciele (30) - telenowela 
9.40 Melrose Place (216) - serial 
10.30 Łamisłówka 
11.00 Żar tropików (8) - serial 
11.55 Przeklęta miłość (3) - telenowela 
12.40 Telesklep 
14.30 Dragon Ball GT - serial anim. 
14.55 Dragon Ball Z - serial anim. 
15.20 Dragon Ball Z - serial anim. 
15.40 Pełna chata (126) - serial 
16.15 Bajer w Bel-Air (9) - serial 
16.45 Nie do pary (2) - serial 
17.15 Gliniarze (9) - serial 
18.10 Aktualności 
18.20 Żar tropików (9) - serial 
19.15 Melrose Place (217) - serial
20.10 Dziedzictwo grzechu - film sens. USA (1995), wyk. Neil Patrick Harris, Bonnie Bedelia 
22.00 Puma - Szkoła męstwa - pilot serialu sens. niem. (2000) 
23.45 Europejska corrida - film dok. 
0.15 Jean de Florette - film obycz. franc. (1986) 
2.25 Pełna chata (126) - serial 
2.50 Bajer w Bel-Air (9) - serial 
3.15 Nie do pary (2) - serial 
3.45 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP
09:00 Zdrowo i odlotowo; Wirus niekomputerowy
09:15 Kwadrans z medycyną; Szansa
09:35 Benefis "Na dobre i na złe" cz.1; powt.
10:30 Polonia w Antwerpii
10:50 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej
11:15 Indaba; odc.7/25  Susza; serial przygodowy prod. francuskiej
11:40 Polska znana i mniej znana
12:00 Wiadomości
12:10 Nasze miasto; Zabrze
12:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Biebrzański smak; powt.
13:15 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka
14:25 Malarskie impresje Marka Grechuty
15:00 Wiadomości
15:15 Zdrowo i odlotowo; Wirus niekomputerowy; powt.
15:30 Kwadrans z medycyną; Szansa; powt.
15:45 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie
16:00 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.
16:30 Skansen u dworu Moniaków; reportaż Krzysztofa Kubiaka
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:45 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej; powt.
18:10 Indaba; odc.7/25  Susza; serial przygodowy prod. francuskiej; powt.
18:30 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie
18:40 Podziemne miasto; magazyn
19:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
19:15 Dobranocka; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.11-Wesoła dżungla; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.
20:40 Forum Polonijne; program publicystyczny
21:30 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka
22:40 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania
22:55 Taka była telewizja; odc.2-Taka była telewizja propagandy sukcesu; cykl dokumentalny Ireneusza Englera
23:45 Mieszkać w Korczewie
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
01:05 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie
01:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
01:15 Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.11-Wesoła dżungla; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Złotopolscy; odc.390--Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.
02:40 Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.
03:25 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka
04:35 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania; powt.
04:50 Taka była telewizja; odc.2-Taka była telewizja propogandy sukcesu
05:40 Mieszkać w Korczewie
06:00 Zakończenie programu

TV Puls

9.15 Telesklep 
10.00 Było sobie życie - serial anim. 
10.30 Muzeum AK w Krakowie - film dok. 
11.30 Detektyw w sutannie (41) - serial 
12.30 Telesklep 
14.30 Allo, allo (75) - serial 
15.00 Dotyk anioła (151) - serial 
16.00 Było sobie życie - serial anim. 
16.25 Kacper i przyjaciele - serial anim. 
17.05 Pogotowie lotnicze (17) - serial 
18.00 Detektyw w sutannie (42) - serial 
19.00 Dotyk anioła (152) - serial 
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda 
20.25 Bazylika św. Piotra - dawna i nowa (1) - film dok. 
21.20 Obroża - film SF USA (1991) 
23.00 Allo, allo (76) - serial 
23.30 Zakończenie programu
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.