FANDOM


Linia 3: Linia 3:
 
TVP 2<br />07:05 Studio urody<br />07:15 Złotopolscy; odc.41-Urlop; telenowela TVP<br />07:40 Dwójka Dzieciom; Zabawy Bolka i Lolka; Gokarty<br />07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio wybawca<br />08:00 Cena życia; odc.26-Krytyczna sytuacja; serial prod.australijskiej<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00: Prognoza pogody:9:30]<br />10:30 Ukryte źródło Mekongu; film dokumentalny prod. francuskiej<br />11:25 Gracie-życie bez siostry; film dok.prod.angielskiej<br />11:50 Sukces; odc.12/36; serial TVP<br />12:30 Arka Noego<br />13:00 Panorama<br />13:15 Miami Sands; odc.41/110; serial prod. USA (STEREO)<br />14:00 To Leszcze<br />14:45 Pani Basia i pani Róża; Palma<br />15:00 To twoja droga; Anna; reportaż<br />15:25 W poszukiwaniu szczęścia; odc.6/26-Trudne początki w Montanie<br />16:00 Panorama<br />16:22 Pogoda<br />16:25 Do przerwy 0:1; odc.2/7-Ratuj Paragon; serial prod.TVP<br />16:55 Świat obok nas; Czerwone akta; Wojny sportowe odc.4; serial dok.prod.USA<br />17:50 PROGRAM LOKALNY<br />18:30 Panorama<br />18:55 Pogoda<br />19:05 Jeden z dziesięciu; odc.26-Wielki finał<br />19:35 Smak Europy<br />19:55 Co nam w duszy gra; Adio pomidory<br />20:50 Studio sport; Puchar UEFA; AC Parma -Wisła Kraków; w przerwie Panorama<br />23:05 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:27 Pogoda<br />23:35 Studio sport; Puchar UEFA; Malaga - Amica Wronki<br />01:40 Zakończenie programu
 
TVP 2<br />07:05 Studio urody<br />07:15 Złotopolscy; odc.41-Urlop; telenowela TVP<br />07:40 Dwójka Dzieciom; Zabawy Bolka i Lolka; Gokarty<br />07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio wybawca<br />08:00 Cena życia; odc.26-Krytyczna sytuacja; serial prod.australijskiej<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00: Prognoza pogody:9:30]<br />10:30 Ukryte źródło Mekongu; film dokumentalny prod. francuskiej<br />11:25 Gracie-życie bez siostry; film dok.prod.angielskiej<br />11:50 Sukces; odc.12/36; serial TVP<br />12:30 Arka Noego<br />13:00 Panorama<br />13:15 Miami Sands; odc.41/110; serial prod. USA (STEREO)<br />14:00 To Leszcze<br />14:45 Pani Basia i pani Róża; Palma<br />15:00 To twoja droga; Anna; reportaż<br />15:25 W poszukiwaniu szczęścia; odc.6/26-Trudne początki w Montanie<br />16:00 Panorama<br />16:22 Pogoda<br />16:25 Do przerwy 0:1; odc.2/7-Ratuj Paragon; serial prod.TVP<br />16:55 Świat obok nas; Czerwone akta; Wojny sportowe odc.4; serial dok.prod.USA<br />17:50 PROGRAM LOKALNY<br />18:30 Panorama<br />18:55 Pogoda<br />19:05 Jeden z dziesięciu; odc.26-Wielki finał<br />19:35 Smak Europy<br />19:55 Co nam w duszy gra; Adio pomidory<br />20:50 Studio sport; Puchar UEFA; AC Parma -Wisła Kraków; w przerwie Panorama<br />23:05 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:27 Pogoda<br />23:35 Studio sport; Puchar UEFA; Malaga - Amica Wronki<br />01:40 Zakończenie programu
   
TVP 3
+
TVP 3<br />6.30 Niefortunna czarownica [14] - film fab.<br />6.55 Mała Meg, duża Meg [1] - film fab.<br />7.20 Reksio [17]<br />7.30 Kurier<br />7.45 Program lokalny<br />8.30 Kurier<br />8.45 Gość dnia<br />9.00 Klasyczne samochody [4] - film dok.<br />9.30 Kurier<br />9.40 Słoneczny patrol [22] - film<br />10.30 Kurier<br />10.45 Telekurier - OTV Poznań<br />11.15 Gość dnia<br />11.30 Kurier<br />11.45 50 lat TVP - z archiwum rozrywki<br />12.15 To jest temat<br />12.30 Kurier<br />12.35 Jabłko Newtona [25] - film dok.<br />13.00 Jabłko Newtona [26] - film dok.<br />13.30 Kurier<br />13.45 Agro­biznes<br />14.00 Stacja PRL [17] - magazyn<br />14.30 Kurier<br />14.45 Eurotel<br />15.00 Cyrkowcy [33] - film fab.<br />15.30 Kurier<br />15.45 Program lokalny<br />16.30 Kurier<br />16.45 Rozmowa dnia<br />17.00 Magazyn sportowy<br />17.30 Ku­rier<br />17.50 Program lokalny<br />18.30 Kurier<br />18.35 Regiony kultu­ry - OTV Kraków<br />18.45 Program lokalny<br />19.30 Kurier sporto­wy<br />19.45 Rozmowa dnia<br />20.00 Tele­kurier - OTV Poznań<br />20.30 Kurier<br />20.50 Echa dnia<br />21.15 Eurotel<br />21.30 Kurier gospodarczy<br />21.45 Program lokalny<br />22.15 Patrol Trój­ki - mag. policyjny<br />22.30 Kurier<br />22.45 Sport<br />23.00 Hit Trójki: Chiński syn­ drom - film fab. USA
   
6.30 Niefortunna czarownica [14] - film fab.
+
Polsat<br />6.00 Piosenka na życzenie<br />7.00 Bar - widowisko rozrywkowe<br />7.30 Pokemon 3 [199]<br />7.50 Psotny Bill [34]<br />8.15 Roswell: w kręgu tajemnic [18]<br />9.00 Bar - widowisko rozrywkowe<br />9.40 Benny Hill<br />10.10 Rozwód po amerykańsku [52]<br />10.35 Życiowa szansa<br />11.25 Różowa pantera<br />11.40 Kachorra to ja [27]<br />12.35 Luz Maria [19]<br />13.30 Hitmania<br />14.25 Pokemon 3 [200]<br />14.50 Miodowe lata 7 [90]<br />15.45 Informacje<br />16.05 Róźowa pantera<br />16.25 Kachorra to ja [28]<br />17.20 Idol extra<br />18.15 Bar - widowisko rozrywkowe<br />18.45 Informacje i sport<br />19.10 Prognoza pogody<br />19.15 Rosyjska ruletka [18]<br />20.05 Bar - widowisko rozrywkowe<br />20.45 Samo życie [118]<br />21.15 Idol<br />21.30 Losowanie LOTTO<br />22.15 Ally McBeal 3 [98]<br />23.10 Informacje i sport<br />23.30 Graffiti<br />23.45 Bar - widowisko rozrywkowe<br />0.45 Osiemnasty anioł - film USA<br />2.25 Muzyka na BIS
6.55 Mała Meg, duża Meg [1] - film fab.
+
7.20 Reksio [17]
+
TVN<br />5.35 Kropka nad i<br />5.50 Miłość i nienawiść [14/130]<br />6.35 Telesklep<br />7.05 Przyjaciółki i rywalki [27/185]<br />7.50 Animaniacy [46/65] - serial<br />8.15 Filiputki [22/26] - serial<br />8.40 Łebski Harry [12/86] - serial<br />9.05 Inspektor Gagdet [5/86] - serial<br />9.30 Telegra - teleturniej interaktywny na żywo<br />10.35 Telesklep<br />11.50 Rozmowy w toku - talk-show<br />12.50 Kto Was tak urządził? - magazyn<br />13.25 Filiputki [24/26] - serial<br />13.50 Łebski Harry [12/86] - serial<br />14.15 Beverly Hills 90210 [247]<br />15.15 Milionerzy<br />16.00 TVN Fakty<br />16.10 Przyjaciółki i rywalki [28/185]<br />17.00 Kropek<br />17.10 Miłość i nienawiść [15/130]<br />18.00 Rozmowy w toku - talk-show<br />19.00 TVN Fakty<br />19.40 Uwaga! - magazyn<br />20.00 Kasia i Tomek [18] - program naświetlający kropka<br />20.30 Prawdziwe historie: Idealna matka - film obycz., USA<br />22.30 Chicago - serial fabularno-dokumentalny<br />23.05 TVN Fakty<br />23.20 Kropka nad i<br />23.40 Brygada ratunkowa [22-ostat­ni] - serial obycz., USA
7.30 Kurier
+
7.45 Program lokalny
+
TV 4<br />6.00 Strefa P - magazyn<br />6.30 Tilt TV - magazyn<br />7.00 Muzyczne listy - magazyn<br />7.50 Sklep Mopatopa - serial anim.<br />8.15 Rudzielec - serial anim.<br />8.40 Masked Rider - serial anim.<br />9.05 Fiorella (140) - serial<br />10.00 Zbuntowany anioł (42) - serial<br />10.50 Baza Pensacola (11) - serial<br />11.40 Jak dwie krople czekolady (4) - serial<br />12.05 Menażeria (14) - serial<br />13.00 Strefa P - magazyn<br />13.25 Tilt TV - magazyn<br />13.55 Sklep Mopatopa - serial anim.<br />14.20 Rudzielec - serial anim.<br />14.45 Masked Rider - serial anim.<br />15.05 Fiorella (141) - serial<br />16.00 Muzyczne listy - magazyn  <br />17.00 Dharma i Greg (18) - serial<br />17.30 Hot Chat<br />17.45 Dziennik<br />17.58 Prognoza pogody<br />18.00 Zbuntowany anioł (43) - serial<br />19.00 Wschodzące słońce - film sens. USA (1993), wyk. Sean Connery, Wesley Snipes, Harvey Keitel, Cary-Hiroyuki Tagawa, Kevin Anderson<br />21.30 Misja w czasie (5) - serial<br />22.55 Dziennik<br />22.40 Informacje sportowe<br />22.47 Prognoza pogody<br />22.50 Życiowa szansa<br />23.50 Komenda - serial dok.<br />0.20 Udręka milczenia - dramat USA (1991), wyk. Renee Estevez, Lisanne Falk, Carrie Mitchum<br />2.05 X Laski<br />2.35 Muzyczne listy - magazyn  <br />2.50 A kuku<br />3.15 To się w głowie nie mieści
8.30 Kurier
+
8.45 Gość dnia
+
TVN Siedem<br />6.55 Telesklep<br />7.10 Dragon Ball Z - serial anim.<br />7.35 Dragon Ball Z - serial anim.<br />8.00 W niewoli uczuć (46) - telenowela<br />8.50 Daniela i przyjaciele (30) - telenowela<br />9.40 Melrose Place (216) - serial<br />10.30 Łamisłówka<br />11.00 Żar tropików (8) - serial<br />11.55 Przeklęta miłość (3) - telenowela<br />12.40 Telesklep<br />14.30 Dragon Ball GT - serial anim.<br />14.55 Dragon Ball Z - serial anim.<br />15.20 Dragon Ball Z - serial anim.<br />15.40 Pełna chata (126) - serial<br />16.15 Bajer w Bel-Air (9) - serial<br />16.45 Nie do pary (2) - serial<br />17.15 Gliniarze (9) - serial<br />18.10 Aktualności<br />18.20 Żar tropików (9) - serial<br />19.15 Melrose Place (217) - serial<br />20.10 Dziedzictwo grzechu - film sens. USA (1995), wyk. Neil Patrick Harris, Bonnie Bedelia<br />22.00 Puma - Szkoła męstwa - pilot serialu sens. niem. (2000)<br />23.45 Europejska corrida - film dok.<br />0.15 Jean de Florette - film obycz. franc. (1986)<br />2.25 Pełna chata (126) - serial<br />2.50 Bajer w Bel-Air (9) - serial<br />3.15 Nie do pary (2) - serial<br />3.45 Koniec programu
9.00 Klasyczne samochody [4] - film dok.
 
9.30 Kurier
 
9.40 Słoneczny patrol [22] - film
 
10.30 Kurier
 
10.45 Telekurier - OTV Poznań
 
11.15 Gość dnia
 
11.30 Kurier
 
11.45 50 lat TVP - z archiwum rozrywki
 
12.15 To jest temat
 
12.30 Kurier
 
12.35 Jabłko Newtona [25] - film dok.
 
13.00 Jabłko Newtona [26] - film dok.
 
13.30 Kurier
 
13.45 Agro­biznes
 
14.00 Stacja PRL [17] - magazyn
 
14.30 Kurier
 
14.45 Eurotel
 
15.00 Cyrkowcy [33] - film fab.
 
15.30 Kurier
 
15.45 Program lokalny
 
16.30 Kurier
 
16.45 Rozmowa dnia
 
17.00 Magazyn sportowy
 
17.30 Ku­rier
 
17.50 Program lokalny
 
18.30 Kurier
 
18.35 Regiony kultu­ry - OTV Kraków
 
18.45 Program lokalny
 
19.30 Kurier sporto­wy
 
19.45 Rozmowa dnia
 
20.00 Tele­kurier - OTV Poznań
 
20.30 Kurier
 
20.50 Echa dnia
 
21.15 Eurotel
 
21.30 Kurier gospodarczy
 
21.45 Program lokalny
 
22.15 Patrol Trój­ki - mag. policyjny
 
22.30 Kurier
 
22.45 Sport
 
23.00 Hit Trójki: Chiński syn­ drom - film fab. USA
 
Polsat
 
6.00 Piosenka na życzenie
 
7.00 Bar - widowisko rozrywkowe
 
7.30 Pokemon 3 [199]
 
7.50 Psotny Bill [34]
 
8.15 Roswell: w kręgu tajemnic [18]
 
9.00 Bar - widowisko rozrywkowe
 
9.40 Benny Hill .
 
10.10 Rozwód po amerykańsku [52]
 
10.35 Życiowa szansa
 
11.25 Różowa pantera
 
11.40 Kachorra to ja [27]
 
12.35 Luz Maria [19]
 
13.30 Hitmania
 
14.25 Pokemon 3 [200]
 
14.50 Miodowe lata 7 [90]
 
15.45 Informacje
 
16.05 Róźowa pantera
 
16.25 Kachorra to ja [28]
 
17.20 Idol extra
 
18.15 Bar - widowisko rozrywkowe
 
18.45 Informacje i sport
 
19.10 Prognoza pogody
 
19.15 Rosyjska ruletka [18]
 
20.05 Bar - widowisko rozrywkowe
 
20.45 Samo życie [118]
 
21.15 Idol
 
21.30 Losowanie LOTTO
 
22.15 Ally McBeal 3 [98]
 
23.10 Informacje i sport
 
23.30 Graffiti
 
23.45 Bar - widowisko rozrywkowe
 
0.45 Osiemnasty anioł - film USA
 
2.25 Muzyka na BIS
 
TVN
 
5.35 Kropka nad i
 
5.50 Miłość i nienawiść [14/130]
 
6.35 Telesklep
 
7.05 Przyjaciółki i rywalki [27/185]
 
7.50 Animaniacy [46/65] - serial
 
8.15 Filiputki [22/26] - serial
 
8.40 Łebski Harry [12/86] - serial
 
9.05 Inspektor Gagdet [5/86] - serial
 
9.30 Telegra - teleturniej interaktywny na żywo
 
10.35 Telesklep
 
11.50 Rozmowy w toku - talk-show
 
12.50 Kto Was tak urządził? - magazyn
 
13.25 Filiputki [24/26] - serial
 
13.50 Łebski Harry [12/86] - serial
 
14.15 Beverly Hills 90210 [247]
 
15.15 Milionerzy
 
16.00 TVN Fakty
 
16.10 Przyjaciółki i rywalki [28/185]
 
17.00 Kropek
 
17.10 Miłość i nienawiść [15/130]
 
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
 
19.00 TVN Fakty
 
19.40 Uwaga! - magazyn
 
20.00 Kasia i Tomek [18] - program naświetlający kropka
 
20.30 Prawdziwe historie: Idealna matka - film obycz., USA
 
22.30 Chicago - serial fabularno-dokumentalny
 
23.05 TVN Fakty
 
23.20 Kropka nad i
 
23.40 Brygada ratunkowa [22-ostat­ni] - serial obycz., USA
 
TV 4
 
6.00 Strefa P - magazyn
 
6.30 Tilt TV - magazyn
 
7.00 Muzyczne listy
 
7.50 Sklep Mopatopa - serial anim.
 
8.15 Rudzielec - serial anim.
 
8.40 Masked Rider - serial anim.
 
9.05 Fiorella (140) - serial
 
10.00 Zbuntowany anioł (42) - serial
 
10.50 Baza Pensacola (11) - serial
 
11.40 Jak dwie krople czekolady (4) - serial
 
12.05 Menażeria (14) - serial
 
13.00 Strefa P - magazyn
 
13.25 Tilt TV - magazyn
 
13.55 Sklep Mopatopa - serial anim.
 
14.20 Rudzielec - serial anim.
 
14.45 Masked Rider - serial anim.
 
15.05 Fiorella (141) - serial
 
16.00 Muzyczne listy
 
17.00 Dharma i Greg (18) - serial
 
17.30 Hot Chat
 
17.45 Dziennik
 
17.58 Prognoza pogody
 
18.00 Zbuntowany anioł (43) - serial
 
19.00 Wschodzące słońce - film sens. USA (1993), wyk. Sean Connery, Wesley Snipes, Harvey Keitel, Cary-Hiroyuki Tagawa, Kevin Anderson
 
21.30 Misja w czasie (5) - serial
 
22.55 Dziennik
 
22.40 Informacje sportowe
 
22.47 Prognoza pogody
 
22.50 Życiowa szansa
 
23.50 Komenda - serial dok.
 
0.20 Udręka milczenia - dramat USA (1991), wyk. Renee Estevez, Lisanne Falk, Carrie Mitchum
 
2.05 X Laski
 
2.35 Muzyczne listy
 
2.50 A kuku
 
3.15 To się w głowie nie mieści
 
TVN Siedem
 
6.55 Telesklep
 
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
 
7.35 Dragon Ball Z - serial anim.
 
8.00 W niewoli uczuć (46) - telenowela
 
8.50 Daniela i przyjaciele (30) - telenowela
 
9.40 Melrose Place (216) - serial
 
10.30 Łamisłówka
 
11.00 Żar tropików (8) - serial
 
11.55 Przeklęta miłość (3) - telenowela
 
12.40 Telesklep
 
14.30 Dragon Ball GT - serial anim.
 
14.55 Dragon Ball Z - serial anim.
 
15.20 Dragon Ball Z - serial anim.
 
15.40 Pełna chata (126) - serial
 
16.15 Bajer w Bel-Air (9) - serial
 
16.45 Nie do pary (2) - serial
 
17.15 Gliniarze (9) - serial
 
18.10 Aktualności
 
18.20 Żar tropików (9) - serial
 
19.15 Melrose Place (217) - serial
 
20.10 Dziedzictwo grzechu - film sens. USA (1995), wyk. Neil Patrick Harris, Bonnie Bedelia
 
22.00 Puma - Szkoła męstwa - pilot serialu sens. niem. (2000)
 
23.45 Europejska corrida - film dok.
 
0.15 Jean de Florette - film obycz. franc. (1986)
 
2.25 Pełna chata (126) - serial
 
2.50 Bajer w Bel-Air (9) - serial
 
3.15 Nie do pary (2) - serial
 
3.45 Koniec programu
 
   
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:30 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP<br />09:00 Zdrowo i odlotowo; Wirus niekomputerowy<br />09:15 Kwadrans z medycyną; Szansa<br />09:35 Benefis "Na dobre i na złe" cz.1; powt.<br />10:30 Polonia w Antwerpii<br />10:50 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej<br />11:15 Indaba; odc.7/25  Susza; serial przygodowy prod. francuskiej<br />11:40 Polska znana i mniej znana<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Nasze miasto; Zabrze<br />12:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Biebrzański smak; powt.<br />13:15 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka<br />14:25 Malarskie impresje Marka Grechuty<br />15:00 Wiadomości<br />15:15 Zdrowo i odlotowo; Wirus niekomputerowy; powt.<br />15:30 Kwadrans z medycyną; Szansa; powt.<br />15:45 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie<br />16:00 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.<br />16:30 Skansen u dworu Moniaków; reportaż Krzysztofa Kubiaka<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Gość Jedynki<br />17:45 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej; powt.<br />18:10 Indaba; odc.7/25  Susza; serial przygodowy prod. francuskiej; powt.<br />18:30 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie<br />18:40 Podziemne miasto; magazyn<br />19:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci<br />19:15 Dobranocka; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.11-Wesoła dżungla; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:06 Pogoda<br />20:15 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.<br />20:40 Forum Polonijne; program publicystyczny<br />21:30 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka<br />22:40 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania<br />22:55 Taka była telewizja; odc.2-Taka była telewizja propagandy sukcesu; cykl dokumentalny Ireneusza Englera<br />23:45 Mieszkać w Korczewie<br />00:00 Monitor  Wiadomości<br />00:15 Profit<br />00:20 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny<br />01:05 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie<br />01:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.<br />01:15 Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.11-Wesoła dżungla; serial animowany dla dzieci; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:57 Sport; powt.<br />02:02 Pogoda; powt.<br />02:10 Złotopolscy; odc.390--Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.<br />02:40 Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.<br />03:25 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka<br />04:35 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania; powt.<br />04:50 Taka była telewizja; odc.2-Taka była telewizja propogandy sukcesu<br />05:40 Mieszkać w Korczewie<br />06:00 Zakończenie programu
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:30 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP<br />09:00 Zdrowo i odlotowo; Wirus niekomputerowy<br />09:15 Kwadrans z medycyną; Szansa<br />09:35 Benefis "Na dobre i na złe" cz.1; powt.<br />10:30 Polonia w Antwerpii<br />10:50 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej<br />11:15 Indaba; odc.7/25  Susza; serial przygodowy prod. francuskiej<br />11:40 Polska znana i mniej znana<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Nasze miasto; Zabrze<br />12:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Biebrzański smak; powt.<br />13:15 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka<br />14:25 Malarskie impresje Marka Grechuty<br />15:00 Wiadomości<br />15:15 Zdrowo i odlotowo; Wirus niekomputerowy; powt.<br />15:30 Kwadrans z medycyną; Szansa; powt.<br />15:45 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie<br />16:00 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.<br />16:30 Skansen u dworu Moniaków; reportaż Krzysztofa Kubiaka<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Gość Jedynki<br />17:45 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej; powt.<br />18:10 Indaba; odc.7/25  Susza; serial przygodowy prod. francuskiej; powt.<br />18:30 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie<br />18:40 Podziemne miasto; magazyn<br />19:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci<br />19:15 Dobranocka; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.11-Wesoła dżungla; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:06 Pogoda<br />20:15 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.<br />20:40 Forum Polonijne; program publicystyczny<br />21:30 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka<br />22:40 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania<br />22:55 Taka była telewizja; odc.2-Taka była telewizja propagandy sukcesu; cykl dokumentalny Ireneusza Englera<br />23:45 Mieszkać w Korczewie<br />00:00 Monitor  Wiadomości<br />00:15 Profit<br />00:20 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny<br />01:05 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie<br />01:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.<br />01:15 Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.11-Wesoła dżungla; serial animowany dla dzieci; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:57 Sport; powt.<br />02:02 Pogoda; powt.<br />02:10 Złotopolscy; odc.390--Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.<br />02:40 Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.<br />03:25 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka<br />04:35 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania; powt.<br />04:50 Taka była telewizja; odc.2-Taka była telewizja propogandy sukcesu<br />05:40 Mieszkać w Korczewie<br />06:00 Zakończenie programu
   
TV Puls
+
TV Puls<br />9.15 Telesklep<br />10.00 Było sobie życie - serial anim.<br />10.30 Muzeum AK w Krakowie - film dok.<br />11.30 Detektyw w sutannie (41) - serial<br />12.30 Telesklep<br />14.30 Allo, allo (75) - serial<br />15.00 Dotyk anioła (151) - serial<br />16.00 Było sobie życie - serial anim.<br />16.25 Kacper i przyjaciele - serial anim.<br />17.05 Pogotowie lotnicze (17) - serial<br />18.00 Detektyw w sutannie (42) - serial<br />19.00 Dotyk anioła (152) - serial<br />20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda<br />20.25 Bazylika św. Piotra - dawna i nowa (1) - film dok.<br />21.20 Obroża - film SF USA (1991)<br />23.00 Allo, allo (76) - serial<br />23.30 Zakończenie programu
9.15 Telesklep
 
10.00 Było sobie życie - serial anim.
 
10.30 Muzeum AK w Krakowie - film dok.
 
11.30 Detektyw w sutannie (41) - serial
 
12.30 Telesklep
 
14.30 Allo, allo (75) - serial
 
15.00 Dotyk anioła (151) - serial
 
16.00 Było sobie życie - serial anim.
 
16.25 Kacper i przyjaciele - serial anim.
 
17.05 Pogotowie lotnicze (17) - serial
 
18.00 Detektyw w sutannie (42) - serial
 
19.00 Dotyk anioła (152) - serial
 
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
 
20.25 Bazylika św. Piotra - dawna i nowa (1) - film dok.
 
21.20 Obroża - film SF USA (1991)
 
23.00 Allo, allo (76) - serial
 
23.30 Zakończenie programu
 

Wersja z 23:54, lis 15, 2016

TVP 1
6.00 Kawa czy herbata
8.00 Wiadomości, Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.30 Telezakupy
8.45 Kundle i reszta [16] - serial
9.10 Budzik - prog. dla najmłodszych
9.40 Frasier - serial kom. USA
10.00 Ułan Księcia Józefa - film archiwalny prod. polskiej
11.25 Wola przetrwania
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Horyzonty
12.45 Klan [635] - telenowela TVP
13.15 Krótka historia czasu [1]- film dok.
13.45 Telezakupy
14.00 Czarny serial - Heweliusz
14.30 Negocjator - felieton
15.00 Wiadomości
15.10 Wyprzedzić chorobę
15.30 Kobiety Białego Domu
15.40 Babiniec
16.10 Rower Błażeja
16.30 Moda na sukces [1757]
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Plebania - serial TVP
18.10 Na żywo
18.40 Motoexpress TV
19.00 Wieczorynka: Przygody szewczyka Grzesia
19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
20.20 Bez pardonu [5] - serial USA
21.15 Sprawa dla reportera
21.45 Tygodnik polityczny Jedynki
22.35 Szerokie tory
23.05 Monitor Wiadomości
23.20 Profit
23.25 Pegaz
0.00 Klan [633, 634, 635]
1.15 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.41-Urlop; telenowela TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Zabawy Bolka i Lolka; Gokarty
07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio wybawca
08:00 Cena życia; odc.26-Krytyczna sytuacja; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00: Prognoza pogody:9:30]
10:30 Ukryte źródło Mekongu; film dokumentalny prod. francuskiej
11:25 Gracie-życie bez siostry; film dok.prod.angielskiej
11:50 Sukces; odc.12/36; serial TVP
12:30 Arka Noego
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc.41/110; serial prod. USA (STEREO)
14:00 To Leszcze
14:45 Pani Basia i pani Róża; Palma
15:00 To twoja droga; Anna; reportaż
15:25 W poszukiwaniu szczęścia; odc.6/26-Trudne początki w Montanie
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Do przerwy 0:1; odc.2/7-Ratuj Paragon; serial prod.TVP
16:55 Świat obok nas; Czerwone akta; Wojny sportowe odc.4; serial dok.prod.USA
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; odc.26-Wielki finał
19:35 Smak Europy
19:55 Co nam w duszy gra; Adio pomidory
20:50 Studio sport; Puchar UEFA; AC Parma -Wisła Kraków; w przerwie Panorama
23:05 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:27 Pogoda
23:35 Studio sport; Puchar UEFA; Malaga - Amica Wronki
01:40 Zakończenie programu

TVP 3
6.30 Niefortunna czarownica [14] - film fab.
6.55 Mała Meg, duża Meg [1] - film fab.
7.20 Reksio [17]
7.30 Kurier
7.45 Program lokalny
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Klasyczne samochody [4] - film dok.
9.30 Kurier
9.40 Słoneczny patrol [22] - film
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - OTV Poznań
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 50 lat TVP - z archiwum rozrywki
12.15 To jest temat
12.30 Kurier
12.35 Jabłko Newtona [25] - film dok.
13.00 Jabłko Newtona [26] - film dok.
13.30 Kurier
13.45 Agro­biznes
14.00 Stacja PRL [17] - magazyn
14.30 Kurier
14.45 Eurotel
15.00 Cyrkowcy [33] - film fab.
15.30 Kurier
15.45 Program lokalny
16.30 Kurier
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Magazyn sportowy
17.30 Ku­rier
17.50 Program lokalny
18.30 Kurier
18.35 Regiony kultu­ry - OTV Kraków
18.45 Program lokalny
19.30 Kurier sporto­wy
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Tele­kurier - OTV Poznań
20.30 Kurier
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Program lokalny
22.15 Patrol Trój­ki - mag. policyjny
22.30 Kurier
22.45 Sport
23.00 Hit Trójki: Chiński syn­ drom - film fab. USA

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Bar - widowisko rozrywkowe
7.30 Pokemon 3 [199]
7.50 Psotny Bill [34]
8.15 Roswell: w kręgu tajemnic [18]
9.00 Bar - widowisko rozrywkowe
9.40 Benny Hill
10.10 Rozwód po amerykańsku [52]
10.35 Życiowa szansa
11.25 Różowa pantera
11.40 Kachorra to ja [27]
12.35 Luz Maria [19]
13.30 Hitmania
14.25 Pokemon 3 [200]
14.50 Miodowe lata 7 [90]
15.45 Informacje
16.05 Róźowa pantera
16.25 Kachorra to ja [28]
17.20 Idol extra
18.15 Bar - widowisko rozrywkowe
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Rosyjska ruletka [18]
20.05 Bar - widowisko rozrywkowe
20.45 Samo życie [118]
21.15 Idol
21.30 Losowanie LOTTO
22.15 Ally McBeal 3 [98]
23.10 Informacje i sport
23.30 Graffiti
23.45 Bar - widowisko rozrywkowe
0.45 Osiemnasty anioł - film USA
2.25 Muzyka na BIS

TVN
5.35 Kropka nad i
5.50 Miłość i nienawiść [14/130]
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki [27/185]
7.50 Animaniacy [46/65] - serial
8.15 Filiputki [22/26] - serial
8.40 Łebski Harry [12/86] - serial
9.05 Inspektor Gagdet [5/86] - serial
9.30 Telegra - teleturniej interaktywny na żywo
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk-show
12.50 Kto Was tak urządził? - magazyn
13.25 Filiputki [24/26] - serial
13.50 Łebski Harry [12/86] - serial
14.15 Beverly Hills 90210 [247]
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty
16.10 Przyjaciółki i rywalki [28/185]
17.00 Kropek
17.10 Miłość i nienawiść [15/130]
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 Kasia i Tomek [18] - program naświetlający kropka
20.30 Prawdziwe historie: Idealna matka - film obycz., USA
22.30 Chicago - serial fabularno-dokumentalny
23.05 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i
23.40 Brygada ratunkowa [22-ostat­ni] - serial obycz., USA

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 Tilt TV - magazyn
7.00 Muzyczne listy - magazyn
7.50 Sklep Mopatopa - serial anim.
8.15 Rudzielec - serial anim.
8.40 Masked Rider - serial anim.
9.05 Fiorella (140) - serial
10.00 Zbuntowany anioł (42) - serial
10.50 Baza Pensacola (11) - serial
11.40 Jak dwie krople czekolady (4) - serial
12.05 Menażeria (14) - serial
13.00 Strefa P - magazyn
13.25 Tilt TV - magazyn
13.55 Sklep Mopatopa - serial anim.
14.20 Rudzielec - serial anim.
14.45 Masked Rider - serial anim.
15.05 Fiorella (141) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn  
17.00 Dharma i Greg (18) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (43) - serial
19.00 Wschodzące słońce - film sens. USA (1993), wyk. Sean Connery, Wesley Snipes, Harvey Keitel, Cary-Hiroyuki Tagawa, Kevin Anderson
21.30 Misja w czasie (5) - serial
22.55 Dziennik
22.40 Informacje sportowe
22.47 Prognoza pogody
22.50 Życiowa szansa
23.50 Komenda - serial dok.
0.20 Udręka milczenia - dramat USA (1991), wyk. Renee Estevez, Lisanne Falk, Carrie Mitchum
2.05 X Laski
2.35 Muzyczne listy - magazyn  
2.50 A kuku
3.15 To się w głowie nie mieści

TVN Siedem
6.55 Telesklep
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
7.35 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (46) - telenowela
8.50 Daniela i przyjaciele (30) - telenowela
9.40 Melrose Place (216) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Żar tropików (8) - serial
11.55 Przeklęta miłość (3) - telenowela
12.40 Telesklep
14.30 Dragon Ball GT - serial anim.
14.55 Dragon Ball Z - serial anim.
15.20 Dragon Ball Z - serial anim.
15.40 Pełna chata (126) - serial
16.15 Bajer w Bel-Air (9) - serial
16.45 Nie do pary (2) - serial
17.15 Gliniarze (9) - serial
18.10 Aktualności
18.20 Żar tropików (9) - serial
19.15 Melrose Place (217) - serial
20.10 Dziedzictwo grzechu - film sens. USA (1995), wyk. Neil Patrick Harris, Bonnie Bedelia
22.00 Puma - Szkoła męstwa - pilot serialu sens. niem. (2000)
23.45 Europejska corrida - film dok.
0.15 Jean de Florette - film obycz. franc. (1986)
2.25 Pełna chata (126) - serial
2.50 Bajer w Bel-Air (9) - serial
3.15 Nie do pary (2) - serial
3.45 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP
09:00 Zdrowo i odlotowo; Wirus niekomputerowy
09:15 Kwadrans z medycyną; Szansa
09:35 Benefis "Na dobre i na złe" cz.1; powt.
10:30 Polonia w Antwerpii
10:50 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej
11:15 Indaba; odc.7/25  Susza; serial przygodowy prod. francuskiej
11:40 Polska znana i mniej znana
12:00 Wiadomości
12:10 Nasze miasto; Zabrze
12:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Biebrzański smak; powt.
13:15 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka
14:25 Malarskie impresje Marka Grechuty
15:00 Wiadomości
15:15 Zdrowo i odlotowo; Wirus niekomputerowy; powt.
15:30 Kwadrans z medycyną; Szansa; powt.
15:45 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie
16:00 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.
16:30 Skansen u dworu Moniaków; reportaż Krzysztofa Kubiaka
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:45 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej; powt.
18:10 Indaba; odc.7/25  Susza; serial przygodowy prod. francuskiej; powt.
18:30 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie
18:40 Podziemne miasto; magazyn
19:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
19:15 Dobranocka; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.11-Wesoła dżungla; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.
20:40 Forum Polonijne; program publicystyczny
21:30 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka
22:40 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania
22:55 Taka była telewizja; odc.2-Taka była telewizja propagandy sukcesu; cykl dokumentalny Ireneusza Englera
23:45 Mieszkać w Korczewie
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
01:05 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie
01:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
01:15 Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.11-Wesoła dżungla; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Złotopolscy; odc.390--Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.
02:40 Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.
03:25 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka
04:35 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania; powt.
04:50 Taka była telewizja; odc.2-Taka była telewizja propogandy sukcesu
05:40 Mieszkać w Korczewie
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
9.15 Telesklep
10.00 Było sobie życie - serial anim.
10.30 Muzeum AK w Krakowie - film dok.
11.30 Detektyw w sutannie (41) - serial
12.30 Telesklep
14.30 Allo, allo (75) - serial
15.00 Dotyk anioła (151) - serial
16.00 Było sobie życie - serial anim.
16.25 Kacper i przyjaciele - serial anim.
17.05 Pogotowie lotnicze (17) - serial
18.00 Detektyw w sutannie (42) - serial
19.00 Dotyk anioła (152) - serial
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.25 Bazylika św. Piotra - dawna i nowa (1) - film dok.
21.20 Obroża - film SF USA (1991)
23.00 Allo, allo (76) - serial
23.30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.