FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata
8.00 Wiadomości, Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.30 Telezakupy
8.45 Kundle i reszta [16] - serial
9.10 Budzik - prog. dla najmłodszych
9.40 Frasier - serial kom. USA
10.00 Ułan Księcia Józefa - film archiwalny prod. polskiej
11.25 Wola przetrwania
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Horyzonty
12.45 Klan [635] - telenowela TVP
13.15 Krótka historia czasu [1]- film dok.
13.45 Telezakupy
14.00 Czarny serial- Heweliusz
14.30 Negocjator - felieton
15.00 Wiadomości
15.10 Wyprzedzić chorobę
15.30 Kobiety Białego Domu
15.40 Babiniec
16.10 Rower Błażeja
16.30 Moda na sukces [1757]
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Plebania - serial TVP
18.10 Na żywo
18.40 Motoexpress TV
19.00 Wieczorynka: Przygody szewczyka Grzesia
19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
20.20 Bez pardonu [5] - serial USA
21.15 Sprawa dla reportera
21.45 Tygodnik polityczny Jedynki
22.35 Szerokie tory
23.05 Monitor Wiadomości
23.20 Profit
23.25 Pegaz
0.00 Klan [633, 634, 635]
1.15 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.41-Urlop; telenowela TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Zabawy Bolka i Lolka; Gokarty
07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio wybawca
08:00 Cena życia; odc.26-Krytyczna sytuacja; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00: Prognoza pogody:9:30]
10:30 Ukryte źródło Mekongu; film dokumentalny prod. francuskiej
11:25 Gracie-życie bez siostry; film dok.prod.angielskiej
11:50 Sukces; odc.12/36; serial TVP
12:30 Arka Noego
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc.41/110; serial prod. USA (STEREO)
14:00 To Leszcze
14:45 Pani Basia i pani Róża; Palma
15:00 To twoja droga; Anna; reportaż
15:25 W poszukiwaniu szczęścia; odc.6/26-Trudne początki w Montanie
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Do przerwy 0:1; odc.2/7-Ratuj Paragon; serial prod.TVP
16:55 Świat obok nas; Czerwone akta; Wojny sportowe odc.4; serial dok.prod.USA
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; odc.26-Wielki finał
19:35 Smak Europy
19:55 Co nam w duszy gra; Adio pomidory
20:50 Studio sport; Puchar UEFA; AC Parma -Wisła Kraków; w przerwie Panorama
23:05 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:27 Pogoda
23:35 Studio sport; Puchar UEFA; Malaga - Amica Wronki
01:40 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP
09:00 Zdrowo i odlotowo; Wirus niekomputerowy
09:15 Kwadrans z medycyną; Szansa
09:35 Benefis "Na dobre i na złe" cz.1; powt.
10:30 Polonia w Antwerpii
10:50 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej
11:15 Indaba; odc.7/25  Susza; serial przygodowy prod. francuskiej
11:40 Polska znana i mniej znana
12:00 Wiadomości
12:10 Nasze miasto; Zabrze
12:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Biebrzański smak; powt.
13:15 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka
14:25 Malarskie impresje Marka Grechuty
15:00 Wiadomości
15:15 Zdrowo i odlotowo; Wirus niekomputerowy; powt.
15:30 Kwadrans z medycyną; Szansa; powt.
15:45 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie
16:00 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.
16:30 Skansen u dworu Moniaków; reportaż Krzysztofa Kubiaka
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:45 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid; teleturniej; powt.
18:10 Indaba; odc.7/25  Susza; serial przygodowy prod. francuskiej; powt.
18:30 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie
18:40 Podziemne miasto; magazyn
19:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
19:15 Dobranocka; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.11-Wesoła dżungla; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Złotopolscy; odc.390-Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.
20:40 Forum Polonijne; program publicystyczny
21:30 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka
22:40 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania
22:55 Taka była telewizja; odc.2-Taka była telewizja propagandy sukcesu; cykl dokumentalny Ireneusza Englera
23:45 Mieszkać w Korczewie
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
01:05 Rozmowa z dyr.Teatru Wielkiego w Warszawie
01:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
01:15 Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc.11-Wesoła dżungla; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Złotopolscy; odc.390--Erotyczna noc poślubna; telenowela TVP; powt.
02:40 Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.
03:25 Teatr Jednego Aktora; Godzina kota; autor:Per Olof Enquist; reż: Krzysztof Babicki; wyk: Halina Winiarska,Ewa Kasprzyk,Mirosław Baka
04:35 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania; powt.
04:50 Taka była telewizja; odc.2-Taka była telewizja propogandy sukcesu
05:40 Mieszkać w Korczewie
06:00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.