TVP 1
6.00 Kawa czy herbata
8.00 Wiadomości, Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.30 Telezakupy
8.45 Kundle i reszta [16] - serial
9.10 Budzik - prog. dla najmłodszych
9.40 Frasier - serial kom. USA
10.00 Ułan Księcia Józefa - film archiwalny prod. polskiej
11.25 Wola przetrwania
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Horyzonty
12.45 Klan [635] - telenowela TVP
13.15 Krótka historia czasu [1]- film dok.
13.45 Telezakupy
14.00 Czarny serial- Heweliusz
14.30 Negocjator - felieton
15.00 Wiadomości
15.10 Wyprzedzić chorobę
15.30 Kobiety Białego Domu
15.40 Babiniec
16.10 Rower Błażeja
16.30 Moda na sukces [1757]
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Plebania - serial TVP
18.10 Na żywo
18.40 Motoexpress TV
19.00 Wieczorynka: Przygody szewczyka Grzesia
19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
20.20 Bez pardonu [5] - serial USA
21.15 Sprawa dla reportera
21.45 Tygodnik polityczny Jedynki
22.35 Szerokie tory
23.05 Monitor Wiadomości
23.20 Profit
23.25 Pegaz
0.00 Klan [633, 634, 635]
1.15 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.41-Urlop; telenowela TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Zabawy Bolka i Lolka; Gokarty
07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio wybawca
08:00 Cena życia; odc.26-Krytyczna sytuacja; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00: Prognoza pogody:9:30]
10:30 Ukryte źródło Mekongu; film dokumentalny prod. francuskiej
11:25 Gracie-życie bez siostry; film dok.prod.angielskiej
11:50 Sukces; odc.12/36; serial TVP
12:30 Arka Noego
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc.41/110; serial prod. USA (STEREO)
14:00 To Leszcze
14:45 Pani Basia i pani Róża; Palma
15:00 To twoja droga; Anna; reportaż
15:25 W poszukiwaniu szczęścia; odc.6/26-Trudne początki w Montanie
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:25 Do przerwy 0:1; odc.2/7-Ratuj Paragon; serial prod.TVP
16:55 Świat obok nas; Czerwone akta; Wojny sportowe odc.4; serial dok.prod.USA
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; odc.26-Wielki finał
19:35 Smak Europy
19:55 Co nam w duszy gra; Adio pomidory
20:50 Studio sport; Puchar UEFA; AC Parma -Wisła Kraków; w przerwie Panorama
23:05 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:27 Pogoda
23:35 Studio sport; Puchar UEFA; Malaga - Amica Wronki
01:40 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.