FANDOM


TVP 1
06.20 Cudowne dziecko - film obyczajowy, Kanada/Polska 1986
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Moda na sukces (2631)
08.40 Listonosz Pat - serial animowany, Wielka Brytania
09.00 Bajeczki Jedyneczki - program dla dzieci
09.10 Budzik: Wspomnienia - program dla dzieci
09.40 Papirus (7): Ciemne słońce Seta - serial animowany, Francja
10.05 Truskawkowe ciastko: Miłej podróży - film animowany, USA 2002
10.55 Tak, kochanie (14/24) - serial komediowy, USA
11.20 Tak, kochanie (15/24) - serial komediowy, USA
11.45 Agrobiznes - magazyn rolniczy
12.00 Wiadomości
12.10 Warto kochać (9, 10) - serial obyczajowy, Polska
13.50 Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2005
14.00 Europejski Festiwal Muzyki Filmowej: Dzień Polski (2) - widowisko
15.00 Wiadomości
15.10 Popołudnie z Jedynką: Moda i mody - magazyn
15.15 Pod kloszem, czyli prognoza pogody: Woda wyżej - magazyn
15.30 Popołudnie z Jedynką: Moda i mody - magazyn
15.35 Recepta Jedynki: Nowości - felieton
15.40 Telenowela
15.45 Popołudnie z Jedynką: Moda i mody - magazyn
15.50 Prognoza pogody
15.55 Mieszkać w Europie: Okna na świat - reportaż
16.15 Popołudnie z Jedynką: Moda i mody - magazyn
16.25 Moda na sukces (2631)
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.30 Klan (997) - serial obyczajowy, Polska
18.00 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
18.25 Plebania (599) - serial obyczajowy, Polska
19.00 Wieczorynka: Smerfy - serial animowany, Belgia
19.30 Wiadomości
19.55 Sport, Prognoza pogody
20.10 Słowo Prymasa na dzień Wszystkich Świętych
20.20 Pianista - dramat wojenny, Francja/Niemcy/Polska/Wielka Brytania 2002
22.55 Boża podszewka 2 (4/16) - serial obyczajowy, Polska
00.00 Wiadomości
00.10 Requiem - film obyczajowy, Polska 2001
01.40 Śmierć w Afryce - film sensacyjny, USA 1990
03.25 Zakończenie programu

TVP 2
06.00 Złotopolscy (245): Śledztwo - serial obyczajowy, Polska
06.25 10 minut tylko dla siebie - magazyn
06.40 Dwójka dzieciom: Kamienna tajemnica (13-ost.) - serial dla młodzieży, Niemcy/Polska/Szwecja
07.05 Od przedszkola do Opola: Piosenki Władysława Szpilmana - program rozrywkowy
07.40 Dwójka dzieciom: Teletubisie (58/156) - serial dla dzieci, Wielka Brytania
08.05 Ocean Avenue (5/130) - telenowela, Szwecja/USA
08.55 M jak miłość (204) - serial obyczajowy, Polska
09.45 Szkoła cudotwórców - film obyczajowy, USA/Wielka Brytania 2000
11.20 Święto Reformacji - nabożeństwo
12.15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - magazyn kulinarny
13.00 Panorama, Prognoza pogody
13.15 W poszukiwaniu Matki Boskiej Kazańskiej - film dokumentalny, Niemcy 2000
14.10 Program kulturalny
14.25 Ojczyzna - polszczyzna: Rozmowa o rozmowie - program prof. Jana Miodka
14.45 Kochaj mnie (122) - telenowela dokumentalna
15.05 Doktor z alpejskiej wioski (73/94): Burza w sercu - serial obyczajowy, Austria/Niemcy/Włochy
16.00 Panorama
16.05 Na dobre i na złe (230): Pilny zabieg - serial obyczajowy, Polska
17.00 Co ci dolega?: Pięcioraczki - film dokumentalny, USA 2005
17.55 Prognoza pogody
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.50 Prognoza pogody
19.05 Najlepszy z najlepszych
19.35 Młode rekiny (8): Takie są początki - telenowela dokumentalna, Polska 2004
20.00 Panorama - flesz
20.10 M jak miłość (357) - serial obyczajowy, Polska
21.00 Kulisy serialu "M jak miłość"
21.05 Kochaj mnie (123) - telenowela dokumentalna, Polska 2002
21.30 997 - magazyn kryminalny
22.00 Panorama
22.20 Biznes - magazyn
22.25 Sport telegram
22.35 Prognoza pogody
22.40 Uwaga kierowcy!
22.45 Warto rozmawiać - talk show
00.05 Kryminalne zagadki Las Vegas (22/23) - serial kryminalny, Kanada/USA
00.50 Nowojorscy gliniarze (6/20) - serial sensacyjny, USA
01.35 Wieczór artystyczny: Teatr wobec zagrożeń - II Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Dialog" - reportaż
02.10 Zakończenie programu

Polsat
06:00     Piosenka na życzenie
06:55     TV Market
07:10     Interwencja (527)
07:30     SoundWave Backstage Pass - w kamerach MTV (9)
08:00     Zbuntowany anioł (215)
09:00     Gra w ciemno (50)
10:00     Daleko od noszy (69)
10:30     Grasz, czy nie grasz (5)
11:50     Niezakazane reklamy
12:00     Zbuntowany anioł (216)
12:55     Ja się zastrzelę (37)
13:20     13. posterunek (36)
14:00     Pierwsza miłość (166)
14:45     Niezakazane reklamy
15:00     Tango z aniołem (9)
15:45     Wydarzenia
15:55     Pogoda
16:00     Wampirek
18:00     Pierwsza miłość (167)
18:45     Wydarzenia
19:15     Sport
19:20     Pogoda
19:30     Samo życie (600)
20:15     Interwencja Extra (9)
20:45     Helikopter w ogniu
21:30     Studio Lotto (w przerwie filmu)
23:45     V.I.P. (15)
00:45     Biznes Wydarzenia
01:05     Pogoda
01:10     Bumerang (358)
01:40     Sztuka latania
03:20     Aquaz Music Zone

TVN
06:20     Uwaga! - kulisy sławy
06:40     Telesklep
07:20     Medicopter 117 (7)
08:15     Rozmowy w toku
09:20     Kopalnie króla Salomona
11:20     Zielone drzwi
11:50     Na Wspólnej (536)
12:20     W-11 wydział śledczy
12:55     Medicopter 117 (8)
13:55     Rio Bravo
16:45     Fakty
17:00     Uwaga!
17:15     Rozmowy w toku
18:25     W-11 wydział śledczy
19:00     Fakty
19:30     Sport
19:40     Pogoda
19:45     Uwaga!
20:10     Najsłabsze ogniwo
21:00     Na Wspólnej (537)
21:30     Archiwum X - śledztwa po latach
22:30     Akcja ostatniej szansy
00:25     Anioł stróż (8)
01:00     Wydanie drugie poprawione
01:30     Multikino
01:55     Uwaga!
02:15     Telesklep
02:35     Nic straconego

TVP 3 Gdańsk
6.15 Telezakupy
6.30 Kurier, Kurier gospodarczy, sport, Kamera Kuriera, prognoza pogody
6.45 Kurier, Kurier gospodarczy, sport, Kamera Kuriera, prognoza pogody
7.00 Kurier, Kurier gospodarczy, sport, Kamera Kuriera, prognoza pogody
7.15 Kurier, Kurier gospodarczy, sport, Kamera Kuriera, prognoza pogody
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Panorama, pogoda
8.00 Bezpieczne związki z Europą
8.15 Gość "3"
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Na drogach i bezdrożach Afryki (10) - serial dokumentalny, Polska 2001
9.30 Kurier, Kurier gospodarczy, sport, prognoza pogody
9.55 Kresowe nekropolie (1) - serial dokumentalny, Polska 2005
10.10 Telezakupy
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Teleplotki
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Młodzież kontra
12.30 Kurier
12.35 Sfinks - zagadki historii, serial dokumentalny, Niemcy 1999
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.45 Filmówka (9) - cykl dokumentalny
14.15 Kresowe nekropolie (2) - serial dokumentalny, Polska 2005
14.30 Kurier, prognoza pogody
14.45 Regiony kultury. Nowości
15.00 Od niedzieli do niedzieli
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Na drogach i bezdrożach Afryki (10) - serial dokumentalny, Polska 2001
16.10 Rozmowa dnia
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Panorama, pogoda, sport
17.00 Z archiwum TVG
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.50 Magazyn słupski
18.00 Panorama, pogoda, sport. Punkt - temat dnia
18.30 Gdański dywanik
19.00 Z archiwum TVG
19.15 Gość "3"
19.25 Brulion kulturalny
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.50 Studio Pogoda
21.00 Echa dnia
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Panorama parlamentarna, pogoda
22.05 Tygodnik gospodarczy
22.15 To jest temat - cykl reportaży
22.30 Kurier, pogoda, sport
23.05 Telekurier
23.35 Saga rodu Azeraków (3) - serial obyczajowy, Francja 1997, reż. Laurent Carceles
1.10 Zakończenie dnia

TV 4
5.45 VIP - Wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak
6.35 Strefa P - magazyn
7.00 Muzyczne listy - magazyn
8.00 TV market
8.15 Bar Europa - reality show
8.45 Bar Europa - reality show
9.30 Bar Europa - gorące krzesła + wyniki - reality show
11.15 Kasa na bank - teleturniej
12.15 TV Market
12.30 Psie serce (18) - serial obyczajowy
13.30 Taxi - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn
15.15 Pokemon - serial animowany
15.45 Pasadena (10) - serial obyczajowy
16.45 Reba (19) - serial komediowy
17.15 Benny Hill - serial komediowy
17.45 Bar Europa - reality show
18.15 Daję słowo - teleturniej
19.00 MacGyver (126) - serial akcji
20.00 Bar Europa - reality show
20.50 Dziki (6) - serial
21.35 Anioł ciemności (61) - serial sensacyjny
22.35 INFORmator prawny
22.50 Wydarzenia
23.00 Port lotniczy (11) - serial dokumentalny
23.35 Sposób na bezsenność - komedia, USA 1998, reż. Tiffanie DeBartolo, wyk. Ione Skye, MacKenzie Astin, Jennifer Aniston
1.25 Pałac Wagabundów (10) - serial obyczajowy
1.55 Muzyczne Listy
2.45 INFORmator prawny
3.00 Strefa P - magazyn
3.25 Joker - talk show
4.15 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Powrót do Edenu (3) - serial obyczajowy, Australia-USA
6.55 Telesklep
7.30 Biały welon (135) - telenowela, Meksyk
8.20 Mała księżniczka (107) - telenowela, Meksyk
9.15 Daytime 2
10.15 Tajemnice Smallville (13) - serial science fiction, USA-Kanada
11.15 Mania grania - interaktywny teleturniej na żywo
12.15 Telesklep
14.25 Mała księżniczka (108) - telenowela, Meksyk
15.20 Biały welon (135) - telenowela, Meksyk
16.10 Dwóch i pół (21) - serial komediowy, USA
16.40 Przyjaciele (3) - serial komediowy, USA
17.10 Tarzan na Manhattanie (5) - serial przygodowy, USA
18.10 Tajemnice Smallville (14) - serial science fiction, USA-Kanada
19.10 Dwóch i pół (22) - serial komediowy, USA
19.40 Przyjaciele (4) - serial komediowy, USA
20.10 Rodzinny dylemat - film obyczajowy, USA 1995, reż. Donald Wrye, wyk. Faye Dunaway, Stephen Collins, Cameron Bancroft, Judson Mills, Diane D'Aquila
22.10 Brygada ratunkowa (17) - serial sensacyjny
23.10 Żona pilota - film obyczajowy, Kanada-USA 2002, reż. Robert Markowitz, wyk. Christine Lahti, Campbell Scott, Alison Pili, Kirsty Mitchell, John Heard, Nigel Bennett
1.10 Nocne igraszki - interaktywny teleturniej na żywo
3.30 Na osi - program motoryzacyjny
3.55 Koniec programu

TV Polonia
06:00 "Ucisz serca..." - piosenki Zygmunta Koniecznego
07:05 Dary zwycięskiej miłości. Misje i kultura
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:30 10 minut tylko dla siebie
08:40 Śpiewaj z nami
08:55 Jedyneczka
09:25 My, wy, oni
09:45 Z daleka, a z bliska
10:40 Biografie
11:15 Linia specjalna
12:00 Wiadomości
12:10 Klan (980)
12:40 Plebania (291)
13:05 Dom na wzgórzu
13:25 M jak miłość (286)
14:10 Salon kresowy
14:25 Gazda z Diabelnej (4)
15:20 Berliński express
15:30 Polskie cmentarze na obczyźnie
15:35 To wszystko Gałczyński
16:00 Jedyneczka
16:25 Romantyczne podróże do Polski (6)
16:45 Polskie miasta i miasteczka
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Program publicystyczny
17:30 Dzień konia na Podlasiu
17:45 My, wy, oni
18:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
18:35 Dom na wzgórzu
19:00 Kościół i świat
19:15 Mały pingwin Pik-Pok (10)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Program publicystyczny
20:15 Klan (980)
20:40 Plebania (291)
21:10 Sportowy tydzień
21:40 Stacyjka (9)
22:35 Warszawa Singera
23:00 Komornicy (9)
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport-telegram
23:55 Pogoda
00:15 AK - armia podziemna
01:15 Mały pingwin Pik-Pok (10)
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
01:59 Program publicystyczny
02:05 Klan (980)
02:25 Plebania (291)
02:50 Sportowy tydzień
03:20 Stacyjka (9)
04:15 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
04:40 Dom na wzgórzu
05:05 Wakat
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
06:00     Widzialne i niewidzialne (2)
06:45     Opowieści Maurycego Szwendaczka
07:05     Zdrowy Puls
07:35     Bez autocenzury
08:20     Niewolnica Isaura (92)
09:00     Don Matteo (38)
10:00     Telezakupy
11:30     Program religijny
12:35     Niewolnica Isaura (92)
13:05     Jak to się robi?
13:30     To musisz być ty
15:30     Polne dusze (3)
16:10     KinoRozmównica
16:50     Droga do Avonlea (48)
17:55     Niewolnica Isaura (93)
18:30     Nie lękajcie się (1)
19:45     Nie lękajcie się (2)
20:20     Królestwo demonów
23:00     Żebro Adama
23:40     Testament Ojca
00:25     Stutthof
01:40     Wolność słowa
02:10     Niewolnica Isaura (93)
02:40     Ksiądz Jerzy

Canal +
07:00 Łapu capu
07:20 Diabelski młyn
08:00 Popatrz na mnie – komediodramat, Włochy/Francja 2004
09:55 Szeryf z Los Angeles – film kryminalny, USA 2000
11:30 Honey – komedia romantyczna, USA 2003
13:10 W imię ojca – dramat, Irlandia/Wlk. Bryt. 1993
15:30 RRRrrrr!!! – komedia, Francja 2004
17:15 Legenda Kennedych – film dokumentalny
18:15 Pan od muzyki – melodramat, Francja/Szwajcaria/Niemcy 2004
20:00 Diabelski młyn, Nie przegap, Łapu capu
21:00 Medium – thriller, USA 2004
22:35 Zjazd; Ołówki – filmy krótkometrażowe
23:00 Opowieści z krypty – Rycerz złych mocy – horror, USA 1995
00:40 Opowieści z krypty – film dokumentalny
01:45 Dom 1000 trupów – horror, USA 2003
03:20 Smakosz II – horror, USA

HBO
6.30 Córka prezydenta - komedia romantyczna, USA-Wlk. Brytania 2004
8.20 Na planie (43)
8.50 Wir - dramat, USA 2003
10.35 Cinema, cinema (44)
11.00 Pożegnanie z Harrym - film obyczajowy, USA 2002
12.40 Zobacz w HBO (70)
13.10 Orzeszek - film familijny, USA
14.35 Gwiazdy Hollywood - Jennifer Lopez
15.00 Dziewczyna z Jersey - komedia, USA 2004
16.40 Filofax - komedia familijna, USA 1990
18.25 Na planie (44)
19.00 Córka prezydenta - komedia romantyczna, USA-Wlk. Brytania 2004
21.00 Osada - thriller, USA 2004, reż. M. Night Shyamalan, wyk. Adrien Brody, Sigourney Weaver, William Hurt
22.45 Freddy kontra Jason - horror, USA 2003, reż. Ronny Yu, wyk. Robert Englund
0.20 Oszukać przeznaczenie 2 - horror, USA 2003
1.55 Wydział zabójstw Hollywood - komedia sensacyjna, USA 2003
3.55 Gwiazdy Hollywood - Nicolas Cage
4.25 Dziewczyna z Jersey - komedia, USA 2004

Cartoon Network
06:00     Atomówki
06:35     Krowa i kurczak
07:00     Toonami
07:50     Mroczni i źli
08:15     Kryptonim: Klan na drzewie
08:40     Ed, Edd i Eddy
09:05     Chojrak - tchórzliwy pies
09:30     Johnny Bravo
10:00     Tom i Jerry
10:30     Zwariowane melodie
10:55     Flintstonowie
11:20     Scooby Doo
11:45     Kryptonim: Klan na drzewie
12:10     Atomówki
12:35     Laboratorium Dextera
13:00     Chojrak - tchórzliwy pies
13:25     Johnny Bravo
13:50     Ed, Edd i Eddy
14:15     Bliźniaki Cramp
14:40     Atomówki
15:05     Laboratorium Dextera
15:30     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
16:00     Pet Alien
16:25     Kryptonim: Klan na drzewie
16:50     Atomowa Betty
17:15     Co nowego u Scooby'ego?
17:40     Ed, Edd i Eddy
18:00     Atomówki
18:30     Mroczni i źli
19:00     Toonami
20:15     Scooby Doo, gdzie jesteś?
20:40     Scooby Doo, gdzie jesteś?
21:00     Program TCM
03:00     Krowa i kurczak
03:30     Jam łasica
03:55     Johnny Bravo
04:20     Mroczni i źli
04:45     Jetsonowie
05:10     Flintstonowie
05:35     Scooby Doo

MiniMini
06.00 Bolek i Lolek - serial animowany odc. 9
06.10 Bolek i Lolek na wakacjach - serial animowany odc. 9
06.20 Bajki Bolka i Lolka - serial animowany odc. 9
06.30 Rupert - serial animowany odc. 37
06.55 Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 52
07.05 Sindbad - serial animowany odc. 14
07.30 Witaj Franklin - serial animowany odc. 19
07.55 Bąblandia - serial animowany odc. 9
08.00 Noddy - serial animowany odc. 18
08.10 Świat Elmo - serial animowany odc. 5
08.30 Kasztaniaki - serial animowany odc. 53
08.40 Pingu - serial animowany odc. 126
08.45 Przypadki zwierzo-jeża - serial animowany odc. 1
08.55 Mali odkrywcy - serial animowany odc. 32
09.00 Sesame English - serial animowany odc. 5
09.15 Świat Allegry - serial animowany odc. 25
09.45 Świat Allegry - serial animowany odc. 38
10.10 Reksio - serial animowany odc. 51
10.25 Listonosz Pat - serial animowany odc. 7
10.40 Czerwony traktorek - serial animowany odc.7
10.50 Kajtuś - serial animowany odc. 10
11.00 Noddy - serial animowany odc. 17
11.10 Świat Elmo - serial animowany odc. 4
11.30 Kasztaniaki - serial animowany odc. 52
11.40 Pingu - serial animowany odc.127
11.45 Przypadki zwierzo-jeża - serial animowany odc. 13
11.55 Mali odkrywcy - serial animowany odc. 31
12.00 Pampalini łowca zwierząt - serial animowany odc. 10
12.10 Stinky i Jake przedstawiają - serial animowany odc. 6
12.40 Małe opowiastki - serial animowany odc. 7
12.45 Tęczowe rybki - serial animowany odc. 31
13.00 Witaj Franklin - serial animowany odc. 1
13.25 Troskliwe misie - serial animowany odc. 8
13.50 Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany odc. 16
14.00 Bolek i Lolek - serial animowany odc. 8
14.10 Bolek i Lolek na wakacjach - serial animowany odc. 8
14.20 Bajki Bolka i Lolka - serial animowany odc. 8
14.30 Rupert - serial animowany odc. 51
14.55 Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 51
15.05 Sindbad - serial animowany odc. 13
15.30 Witaj Franklin - serial animowany odc. 18
15.55 Bąblandia - serial animowany odc. 8
16.00 Sesame English - serial animowany odc. 4
16.15 Świat Allegry - serial animowany odc. 24
16.45 Świat Allegry - serial animowany odc. 37
17.10 Reksio - serial animowany odc. 50
17.25 Listonosz Pat - serial animowany odc. 6
17.40 Czerwony traktorek - serial animowany odc.6
17.50 Kajtuś - serial animowany odc. 11
18.00 Pampalini łowca zwierząt - serial animowany odc. 11
18.10 Stinky i Jake przedstawiają - serial animowany odc. 5
18.40 Małe opowiastki - serial animowany odc. 6
18.45 Tęczowe rybki - serial animowany odc. 30
19.00 Witaj Franklin - serial animowany odc. 78
19.25 Troskliwe misie - serial animowany odc. 7
19.50 Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany odc. 15

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.