FANDOM


TVP 1
04:45 TELEZAKUPY
05:20 Jaka to melodia? - odc. 3648; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Dzień dobry Polsko! - w tym: Teleexpress Poranny (godz. 06:15, 06:45, 07:15); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Komisariat - odc. 64 Gehenna; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Weterynarze z sercem - /21/; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Nienasyceni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
10:10 Północ - Południe, Księga II - odc. 9/12 (North and South II, ep. 9/12); serial kostiumowy kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
11:05 Dr Quinn - seria VI, odc. 19/22 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 19, Legend II: Vengeance) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.USA (1997); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:30 To się opłaca - Przystępowanie do systemów jakości żywności; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Dzika Patagonia. Na skraju lądu i morza (Wild Patagonia. Living on the Edge) -  txt. str. 777 kraj prod.Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif - odc. 124 (Elif, bolum 124) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
14:55 Opole 2017 na bis /21/ - Katarzyna Cerekwicka; koncert; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Obserwator - odc. /168/; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:05 W sercu miasta - odc. 23 (Bu Sehir Arkandan Gelecek (Heart of the City), bolum 23) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2016); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3649; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Klan - odc. 3193 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Rodzina wie lepiej - /56/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Komisariat - odc. 65 Bibliotekarz; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Orędzie abp. Wojciecha Polaka na Uroczystość Wszystkich Świętych -  txt. str. 777
20:10 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Riviera - odc. 10 (Riviera, ep. 10); serial kraj prod.Wielka Brytania (2017); Dla małoletnich od lat 16
21:35 Magazyn śledczy Anity Gargas - /48/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:10 El Principe - dzielnica zła - odc. 44 (El Principe, ep. 44) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Hiszpania (2014); Dla małoletnich od lat 16
23:00 Miasto Gniewu - /6/; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 16
23:40 American Crime Story - Sprawa O. J. Simpsona, odc. 10 (American Crime Story: The People v. O. J. Simpson, ep. 10) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2017); Dla małoletnich od lat 16
00:55 Przed egzekucją (Dead man walking); dramat kraj prod.USA, Wielka Brytania (1995); reż.:Tim Robbins; wyk.:Susan Sarandon, Sean Penn, Robert Prosky; Dla małoletnich od lat 16
03:05 Dom - odc. 18/25 - Trzecie kłamstwo -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Notacje - Aleksander Błoński. W czerni i bieli; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Rodzinka.pl - odc. 169 "Prawda w oczy kole" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Śląskie Szmaragdy
07:05 M jak miłość - odc. 154; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:00 Nabożeństwo z okazji obchodów 500lecia Reformacji; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Barwy szczęścia - odc. 1730 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Na dobre i na złe - odc. 478 - Damski bokser; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 11; felieton; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Na sygnale - odc. 68 "Nowe życie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Na sygnale - odc. 69 "Kibole" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Na dobre i na złe - 18 lat! - odc. 7; felieton; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Cuda z odzysku - urządź mieszkanie za darmo - odc. 9 (Kirstie's Fill Your House For Free, s02, ep. 5); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 12; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1325 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Koło fortuny - odc. 45 ed. 3; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Nadzieja i miłość - odc. 43 (Benim Hala Umudum Var); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2013); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - 5/102; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1730 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1731 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Na dobre i na złe - 18 lat! - odc. 4; felieton; Dla małoletnich od lat 12
20:50 M jak miłość - odc. 1326 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1059; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 16 przecznic (16 Blocks) -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.USA, Niemcy (2006); Dla małoletnich od lat 16
00:45 Miasto skarbów - odc. 7 Patek Gondolo -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
01:45 Psy 2. Ostatnia krew -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.Polska (1994); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Magdalena Dandourian, Artur Żmijewski, Walerij Prijomychow, Siergiej Szakurow, Edward Lubaszenko, Jan Machulski, Jerzy Zelnik, Aleksander Bednarz; Dla małoletnich od lat 16
03:35 Konwój (Convoy) -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.USA (1978); Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie programu

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:05 W imię honoru; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Anita Gargas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 TELEZAKUPY
09:30 Polski Sukces Gospodarczy odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 982; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Graj w zielone odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie Smaki 8 - Zamek w Dubiecku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Wojna domowa - odc. 9/15 - Dzień matki; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Misjonarska przypowieść; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Włączeni i Aktywni 8; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:50 AgroSzansa - odc. 101/9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:15 W imię honoru; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 MAŁOPOLSKA NA ROWERY - odc. 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Graj w zielone odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Przywrócić naturze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 W imię honoru; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Anita Gargas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Wojna domowa - odc. 9/15 - Dzień matki; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Misjonarska przypowieść; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 W imię honoru; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:25 Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie Smaki 8 - Zamek w Dubiecku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Graj w zielone odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 AgroSzansa - odc. 101/9; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 982; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Przywrócić naturze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

TV Polonia
06:05 XXIX Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa w Gorzowie Wlkp - (2); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 129 Kolorowe kalosze; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Przepis dnia - /241/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:00 Czy ktoś mnie kocha w tym domu?; film obyczajowy kraj prod.Polska (1992); reż.:Stanisałw Jędryka; wyk.:Małgorzata Pieczyńska, Jan Frycz, Tadeusz Huk, Marek Kondrat, Anna Frankowska, Anna Gornostaj, Ewa Sałacka, Eliza Sroka, Zbigniew Buczkowski, Janusz Bukowski; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Krótka historia - (322) Mao Zedong; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:30 Rozmowa Polonii - (153); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1692 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Wojenne dziewczyny - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Przedpokój do raju; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Dorota Petrus, Bogdan Lęcznar; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Polska z Miodkiem - (100) Siewierz, Myszków, Zawiercie; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - Stargard i Kamień; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Komisariat - odc. 34 Wspólnota serc; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Sonda 2 - (63) - Tatry -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 129 Kolorowe kalosze; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Przyjaciele lasu - odc. 19 -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (323) Walery Sławek; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Chuligan Literacki; magazyn o książkach; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Naszaarmia.pl - odc. 288; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1692 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /18/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 4 - Fiołki i słowiki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Orędzie abp. Wojciecha Polaka na Uroczystość Wszystkich Świętych -  txt. str. 777
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 215 - Gwiazdor (Ojciec Mateusz XVII odc. 3) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (154); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Sir Andrzej Panufnik - Mistrz zakazany; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
23:35 Sacrum Non Profanum 2017 - Andrzej Panufnik - Sinfonia Sacra; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Niezwyciężeni; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Sonda 2 - (63) - Tatry -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Komisariat - odc. 34 Wspólnota serc; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 129 Kolorowe kalosze; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Przyjaciele lasu - odc. 19 -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 4 - Fiołki i słowiki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Czytanie przed spaniem - Skarb Piratów; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:30 Orędzie abp. Wojciecha Polaka na Uroczystość Wszystkich Świętych
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 215 - Gwiazdor (Ojciec Mateusz XVII odc. 3) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Barwy szczęścia - odc. 1692 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:35 Rozmowa Polonii - (154); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Magazyn z Wysp - /18/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - Stargard i Kamień; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie programu

TVP ABC
04:45 Domisie - Wyprawa tratwą; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Smerfy - Rozum Klakiera, odc. 185 (Azrael's Brain); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Bajki Bolka i Lolka - Lampa Aladyna, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Andy i dinozaury - Postozuch i zęby, odc. 18 (Postosuchus and Teeth); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Strażak Sam, seria 7 - Arka Normana, odc. 24 (Norman’s Ark); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Strażak Sam, seria 7 - Dzień otwarty, odc. 25 (Open Day); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Przygody szewczyka Grzesia - Królowa butów, odc. 4 (The schoe queen); serial animowany kraj prod.Chorwacja (1995); Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Tree Fu Tom - Wielkie pustynne wyzwanie, odc. 71 (Dead Branch Challenge); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2016); Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Misiowanki - odc. 22 Wspaniałe wakacje (Too much vacation); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Stacyjkowo - Bruno - spec od torów, odc. 112 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Kasia i Mim - Mim - Kasia wspaniała, odc. 24 (Kate the Great); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Super Wings - Wyścig z czasem, odc. 9 (Race Against Tme); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Słodkie życie, odc. 33 (La Dolce Vita) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
09:00 Masza i niedźwiedź - Uśmiech proszę, odc. 34 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
09:10 Reksio - Reksio telewidz, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Domisie - Żabie łzy; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Przyjaciele lasu - odc. 19 -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Noksu - Zapnij pasy, odc. 16 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Noksu - Jagody, odc. 17 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Bajki Bolka i Lolka - Brzydkie kaczątko, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Andy i dinozaury - Diplodok i żuk gnojowy, odc. 17 (Diplodocus and Dung Beetle); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Strażak Sam, seria 7 - Modelowy kłopot, odc. 22 (Model Plane); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Strażak Sam, seria 7 - Trójnogi wyścig, odc. 23 (Three Legged Race); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Przygody szewczyka Grzesia - Wyścig, odc. 3 (Very cross count); serial animowany kraj prod.Chorwacja (1995); Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Tree Fu Tom - Leśnicy i Gigantyczny George, odc. 70 (Ranger Tom and Ginormous George); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2016); Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Misiowanki - odc. 21 Zajęcie na lato (The summer job); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Stacyjkowo - Strażak Wilson, odc. 111 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Kasia i Mim - Mim - Mega Mim, odc. 23 (Mega Mim); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Super Wings - Kłopoty z bańkami, odc. 8 (Bubble Trouble); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
13:40 Masza i niedźwiedź - Nowa miotła, odc. 31 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
13:55 Świnka Peppa, seria III - Pan Ziemniak przybywa do miasta, odc. 17 (Mr Potato Comes to Town); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Świnka Peppa, seria III - Podróż pociągiem, odc. 18 (The Train Ride); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Smerfy - Rozum Klakiera, odc. 185 (Azrael's Brain); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Petersburski Music Show - odc. 60; program muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Przyjaciele lasu - odc. 16 -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Noksu - Drużyna Noksu, odc. 18 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Noksu - Bądź sobą Noksu, odc. 19 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Domisie - Wyprawa tratwą; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Nela Mała Reporterka - odc. 34 Tajemniczy świat oceanu -  txt. str. 777 AD; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Rescue Bots, seria 1 - Gwiazdka w lipcu, odc. 9 (Christmas in July); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); Dla małoletnich od lat 7
17:00 Bajki Bolka i Lolka - Uwięziona królewna, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Bardzo przygodowe podróże Kulfona - odc. 8 - Zaginione miasto Inków; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Andy i dinozaury - Tyranozaur Rex i ryk, odc. 19 (T - Rex and Roar); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Strażak Sam, seria 8 - Mandy i wielka góra, odc. 10 (Mandy’s Mountain); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Strażak Sam, seria 7 - Rakieta Mike'a, odc. 26 (Mike’s Rocket); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Przygody szewczyka Grzesia - Porwanie wielkiego szewca, odc. 5 (Never kid a kidnapper); serial animowany kraj prod.Chorwacja (1995); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tree Fu Tom - Grzybowi Strażnicy, odc. 54 (Ranger Tom and Musha Rangers); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2016); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Misiowanki - odc. 29 Z myślą o potrzebujących (Think of those in need); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - My lokomonterzy, odc. 113 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Kasia i Mim - Mim - Porządeczki, odc. 25 (Clean Sweep); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Super Wings - Polowanie na dinozaura, odc. 29 (Runaway Rex); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Wiertarka; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
20:15 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
20:25 Supa Strikas - Nogi z ołowiu, odc. 14 (Led Steppin`); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); Dla małoletnich od lat 7
20:50 Była sobie Ziemia - Puszcza Amazońska, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); Dla małoletnich od lat 7
21:20 Smerfy - Rywal Osiłka, odc. 186 (Hefty's Rival); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Okrasa łamie przepisy - Ryby na talerzu Kopernika -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Jak to działa - odc. 127 Ciekawe urządzenia cz. 5 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Moda na rodzinę - odc. 22 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Zakończenie dnia

TVP HD
05:55 Pasja ekstremalna - odc. 11; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Morze i Tag" (31); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 116 (seria II, odc. 68) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 116); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 94 "Szykujemy Święta" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 95 "Strachy na lachy" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ojciec Mateusz - odc. 103 (seria VIII odc. 8) - Fatalna diagnoza -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 104 (seria VIII odc. 9) - Komediant -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 117 (seria II, odc. 69) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 117); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
11:55 Barwy szczęścia - odc. 1363 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Klan - odc. 2983 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Morze i Tag" (31); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia wiślańsko cieszyńska -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 M jak miłość - odc. 1320 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 76 (seria VI, odc. 11) - Tchnienie Las Vegas -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 KFPP Opole - 54. KFPP w Opolu - Od Opola do Opola; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 32; Dla małoletnich od lat 7
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 165 - Piotruś Pan (Ojciec Mateusz XIII odc. 5) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 101 (seria VIII, odc. 10) - Grecy i Bułgarzy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 96 "Kuzyn Artur" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 97 "Historie samochodowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Okrasa łamie przepisy - Perliczka na trzy sposoby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 The Voice of Poland VIII seria - Nokaut (14); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 24; Dla małoletnich od lat 7
23:15 Rodzinka.pl - odc. 171 "Manipulować ale z uwagą" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Rodzinka.pl - odc. 172 "Chłopaki kontra dziewczyny" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kolumbowie - odc. 1/5 - Śmierć po raz pierwszy -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Antonina Gordon - Górecka, Bożena Kowalczyk, Karol Strasburger, Piotr Pawłowski, Renata Kossobudzka, Bolesław Idziak, Andrzej Zaorski, Lech Ordon; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Oficerowie - odc. 9/13 - Dzieci i wdowy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:30 Oficerowie - odc. 10/13 - Nieznani sprawcy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:20 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 31 października; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Historia Polski - Połowy na rzece wspomnień - Józef Piłsudski, Ignacy Jan Paderewski; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gdzieś w Afryce - odc. 27 -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Wszystko po krakowsku - Jak szaleć, to szaleć - Łada Maria Gorpienko; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 W labiryncie - odc. 106/120 - Pokaz mody; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Emisariusz Kardynała; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Andrzej Machnowski; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Ex Libris - Historyczna książka roku cz. 4; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:45 Life - Życie. cz. 9. Rośliny (Life. Plants. (9/10)) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Z archiwum IPN - IV Zarząd WiN; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Tajemnice Stonehenge (Stonehenge); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - A czas się go nie ima; Dla małoletnich od lat 7
14:00 Sensacje XX wieku - Enigma cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Sensacje XX wieku - Enigma cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Encyklopedia II wojny światowej - Samobójcy -  txt. str. 777; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 7
15:35 Wyprawy krzyżowe - odc. 3/3 Zwycięstwo i porażka (The Crusades); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); Dla małoletnich od lat 12
16:35 Historia Polski - Bezpieka 1944-56 - cz. 3; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Filmowa Encyklopedia Powstań Śląskich - Józef Kałdonek Poseł z Piekar; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Czas honoru - odc. 27 seria III "Kolega z Rochester" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Kryptonim MUZEUM - Szlak Amii Krajowej - odc. 5 Odbić Jana Karskiego; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Kryptonim MUZEUM - Szlak Amii Krajowej - odc. 6 Spadochron cichociemnego; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Sensacje XX wieku - Trocki -  txt. str. 777; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Sensacje XX wieku - Jak umierali bogowie cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Nowe Ateny - odc. 60; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 7
21:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na Kaplicznej Górze; Dla małoletnich od lat 7
21:50 Tajemnica Enigmy - odc. 8/8 - Smak zwycięstwa; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Normandia. Ostatni bohaterowie desantu - odc. 2/2 (The Last Heroes of D - Day); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013)
23:50 Syberiada polska -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2013); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Urszula Grabowska, Adam Woronowicz, Paweł Krusz, Lera Guliaieva, Igor Gniezdilov, Jan Peszek, Agnieszka Więdłocha, Natalia Rybicka, Andrij Zhurba, Dmytro Sova; Dla małoletnich od lat 12
02:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gdzieś w Afryce - odc. 27 -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Tajemnica Enigmy - odc. 8/8 - Smak zwycięstwa; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień. -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:27 O co chodzi; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:51 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Gość Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:28 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Widziane z Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
00:10 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:30 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9
00:58 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:20 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:47 Gość Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
03:10 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
03:25 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
03:48 Światowiec - Śladami świętych po Cyprze; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9
04:18 Mam prawo - /5/; serial dokumentalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:46 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:20 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
05:25 W tyle wizji; STEREO, 16:9

TVP Kultura
08:00 Dziennik filozofa - 42; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Literacki Sopot 2017 - Yoani Sanchez; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
09:05 Obcy w domu; film obyczajowy kraj prod.Polska (1986); reż.:Marek Wortman; wyk.:Marzena Trybała, Henryk Talar, Janusz Paluszkiewicz, Marek Frąckowiak; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Diament radży; film TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Władysław Hańcza, Jerzy Karaszkiewicz, Janusz Kłosiński, Krzysztof Wakuliński, Czesław Wołłejko, Anna Dymna, Ewa Wiśniewska; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Daleko od szosy - odc. 5/7 - Pod prąd -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Dzieje Mistrza Twardowskiego -  txt. str. 777; baśń filmowa kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Gradowski; wyk.:Daniel Olbrychski, Rafał Olbrychski, Rafał Królikowski, Jerzy Bończak, Krzysztof Kolberger, Agnieszka Różańska, Maryla Rodowicz, Jerzy Kamas, Franciszek Pieczka, Jerzy Bińczycki; Dla małoletnich od lat 7
14:15 Łagodna -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Mariusz Treliński; wyk.:Janusz Gajos, Dominika Ostałowska, Danuta Stenka, Jan Frycz, Jan Peszek, Krystyna Feldman, Krystyna Rutkowska, Jerzy Nowak; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dwie drogi; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (1991); reż.:Renata Mazur; wyk.:Wojciech Skibiński, Józef Duriasz, Rafał Zimowski; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Którędy po sztukę - Maria Jarema; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Tygodnik Kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
17:40 Obcy w domu; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Studio Kultura - Rozmowy - Izabela Kopeć; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Mapa polskiego dokumentu - Zalewajka mojej mamy; film dokumentalny; reż.:Andrzej Paradowski; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 "Widma" - wstęp; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Widma; koncert; reż.:Paweł Passini; wyk.:Mariusz Bonaszewski, Paweł Janyst, Przemysław Wasilkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Dezerterzy - Emilia Sitarz; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Dziennik filozofa - 42; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Lekkie obyczaje - Przed północą (Before midnight); film obyczajowy kraj prod.USA, Grecja (2013); reż.:Richard Linklater; wyk.:Ethan Hawke, Julie Delpy, Seamus Davey-Fitzpatrick, Ariane Labed, Charlotte Prior; Dla małoletnich od lat 16
00:45 Wstęp do filmu - Kobieta - wąż; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Kobieta - wąż (The Reptile); horror kraj prod.Wielka Brytania, USA (1966); Dla małoletnich od lat 12
02:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:45 Steve Nash & Turntable Orchestra; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Dezerterzy - Emilia Sitarz; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dolny Śląsk. Do zobaczenia. Po drugiej stronie maski; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Studio Kultura - Rozmowy - Izabela Kopeć; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Afisz kulturalny - 30 października - 1 listopada; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:25 Familiada - odc. 2375; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Okrasa łamie przepisy - Zdrowy smak kiszonki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Fabryka śmiechu - (odc. 6); Dla małoletnich od lat 12
07:35 Jeden z dziesięciu - 1/98; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Kabaretowy Klub Dwójki - (47) - Grecja; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Koło fortuny - odc. 36 ed. 3; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Pierwsza randka - (8); Dla małoletnich od lat 12
10:35 KabareTOP - "Zasmażka" - kabaret OT. TO; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /61/ - "Motylem jestem" - Irena Jarocka; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki - Wielki Finał - starcie pierwsze (9); Dla małoletnich od lat 12
12:10 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Młodych (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Młodych (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Familiada - odc. 2375; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Kabaretowa Mapa Polski - OPOLE 2016 na bis - Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa 2012 Jestem Gwiazdą!; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa 2012 Jestem Gwiazdą!; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Za króla Sasa łyżką kiełbasa -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 30 - W drodze do Himba -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 6 Friuli - Wenecja Julijska. Via Julia - Augusta (23); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Święta wojna - (258) Hany - Many; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 KabareTOP /3/ - "Wiosna"; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki - Wielki Finał - starcie drugie (10); Dla małoletnich od lat 12
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (48) - z NEO - NÓWKĄ; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Bake off - Ale ciacho! - (7); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Bake off - Ale przepis - (7); Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Koło fortuny - odc. 35 ed. 3; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki. Melodie sprzed lat /8/ - Vox; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 superSTARcie - (2) (skrót); widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Sie macie ludzie; film dokumentalny kraj prod.Polska (2003); reż.:Krzysztof Magowski; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Hity kabaretu - (8) Suszymy i inne hity Kabaretu Młodych Panów (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:40 Wszystko przed nami - odc. 97 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:15 Zmiennicy - odc. 11/15 - Antycypacja -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:20 Na sygnale - odc. 64 "Pole rażenia" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Na sygnale - odc. 65 "Majka podfruwajka" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:25 M jak miłość - odc. 663; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:25 O mnie się nie martw - s. VII odc. 8/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 148 "Święty spokój nie istnieje" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl - odc. 149 "Nerwy w konserwy" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ranczo - odc. 75 (seria VI, odc. 10) - Kontrrewolucja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 76 (seria VI, odc. 11) - Tchnienie Las Vegas -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 53 (seria IV, odc. 10) - Samotne serca -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 54 (seria IV, odc. 11) - Zaklęty rewir -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 605 - "Nie flirtuję z mężatkami" -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Na sygnale - odc. 65 "Majka podfruwajka" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 150 "Kosmos" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 55 (seria IV, odc. 12) - Spływ -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 182 (s. III, odc. 55) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 182) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Wielbicielka z Warszawy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo - odc. 80 (seria VII, odc. 2) - Potęga immunitetu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 56 (seria IV, odc. 13) - Helena -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Rodzinka.pl - odc. 217 "Emocjonalne zombie" sezon 11 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Pod wspólnym niebem - odc. 7 Uchodźca -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:15 To ja, złodziej -  txt. str. 777; komedia sensacyjna; Dla małoletnich od lat 16
03:05 Zmiennicy - odc. 11/15 - Antycypacja -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
04:15 M jak miłość - odc. 663; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Rodzinka.pl - odc. 148 "Święty spokój nie istnieje" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:55 Łyżwiarstwo figurowe - GP - Moskwa - Gala; STEREO, 16:9
10:00 Gwiazdy Tenisa-odc. 20 (Gwiazdy Tenisa) -  JM kraj prod.Australia (2017); STEREO, 16:9
10:35 Boks - Mecz towarzyski: Polska - Węgry; STEREO, 16:9
12:25 Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (8): MONTREAL CANADIENS - NEW YORK RANGERS (NHL 2017/18 (8): MONTREAL CANADIENS - NEW YORK RANGERS) kraj prod.Szwajcaria (2017); STEREO, 16:9
14:30 Judo - Grand Prix Emiratów, Abu Zabi (2); STEREO, 16:9
15:35 Sport w filmie dokumentalnym - "Lolo Jones" ("Lolo Jones") -  JM; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2017); STEREO, 16:9
16:30 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
17:25 Pełnosprawni - odc. 226 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Łyżwiarstwo figurowe - GP - Skate Canada - program dowolny par tanecznych; STEREO, 16:9
19:55 Krzysztof Wielicki - Oko w Oko; STEREO, 16:9
21:00 Tenis ziemny - Turniej WTA Finals - Singapur: Finał gry pojedyńczej (Turniej WTA Finals - Singapur: Finał gry pojedyńczej) kraj prod.Szwajcaria (2017); STEREO, 16:9
22:40 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:20 Piłka ręczna mężczyzn - Turniej w Danii: mecze Polaków (skrót z 3 meczów); STEREO, 16:9
00:25 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.