FANDOM


TVP 1
06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Plemię; odc.8; serial prod.angielskiej
08:40 Wakacje z Ziarnem; program dla dzieci i rodziców
09:05 Biuro podróży 5-10-15
09:20 Dziewczynka z orzeszka; Jak Leszczynka wróciła do rodzinnego lasu
09:35 Walt Disney przedstawia; Mała Księga Dżungli; Mały Mungo, Szkoła przetrwania; serial anim.prod.USA
10:00 Walt Disney przedstawia; Partnerzy; odc.11; serial prod.USA
10:45 Odblaskowe pierwszaki; (1)
10:55 Kolejka - Lista przebojów; [stereo]
11:20 Odblaskowe pierwszaki; (2)
11:30 Lasy i Ludzie; odc.6; magazyn
12:00 Podróżnik; Od Kopenhagi do Ngong; magazyn turystyczny
12:20 Kwadrans na kawę
12:35 Odblaskowe pierwszaki; (3)
12:45 Kobiety Białego Domu; Betty Ford
13:00 Wiadomości
13:10 Rewolwer i melonik; odc.57-ost.  Dziwna sprawa; serial prod.angielskiej
14:05 Słoneczny patrol; odc.46; serial prod.USA
14:45 Odblaskowe pierwszaki; (4)
15:00 Piraci
15:25 Plebania; odc.197; serial TVP[stereo]
16:00 Zwierzęta świata; Fascynujący świat owadów; odc.13-Mistrzowie ewolucji; serial dok.prod.kanadyjskiej [stereo]
16:30 Moda na sukces; odc.1711; serial prod.USA
16:50 Odblaskowe pierwszaki; (5)
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Lokatorzy; odc.28 Miłość Ci wszystko wybaczy; serial TVP[stereo]
18:05 Kochamy polskie seriale; odc.88; teleturniej
18:35 Jaka to melodia?; odc. 735; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; odc.7 Mądrzejszy nie daje za wygraną; serial anim.prod.niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:56 Pogoda
20:05 Królowa miecza; odc.1  Przeznaczenie / odcinek pilotowy/; Queen of Swords; 2001  serial prod.kan-USA-hiszpańskiej; reż: Norma Bailey,Paolo Barzman; wyk: Tessie Santiago,Anthony Lemke
20:55 Jose Cura śpiewa największe przeboje; koncert; wyk: Jose Cura,Małgorzata Walewska,Sinfonia Varsovia
21:35 Amazonka w ogniu; Fire on the Amazon; 1983  film fab.prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: Louis  Llosa; wyk: Sandra Bullock,Craig Sheffer
23:00 Na torach zbrodni; Switchback; 1997  film fab.prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Jeb Stuart; wyk: Dennis Quiaid,Danny Glover,William Fichtner
01:00 Jerry i Tom; Jerry and Tom; 1998  film fab.prod.USA/tylko dla dorosłych/; reż: Saul Rubinek; wyk: Joe Mantegna,Sam Rockwell
02:35 Nash Bridges; odc.21  "Pula" cz.1; serial prod.USA [za zgodą rodziców]
03:15 Nash Bridges; odc.22  "Pula" cz.2
04:05 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość; odc.62; serial TVP; powt.
09:55 50 lat TVP; Ballada o ścinaniu drzewa; film prod. polskiej (31'); reż: Feridun Erol; wyk: Bolesław Plotnicki, Józef Łodyński
10:25 Diana: historia księżnej; odc.4-ost.; film dok.prod.angielskiej
11:15 Krótka seria; film dok.Grzegorza Brauna
11:45 Kino bez rodziców; Tom i Jerry; Zapędzony w koci róg; serial anim.prod.USA
11:50 Kino bez rodziców; Tom i Jerry; Kot pokładowy
12:00 Super Mario Bros; film fab.prod.USA; reż: Rocky Morton; wyk: Bob Hoskins
13:40 Powtórka z życia; Postulaty Sierpniowe
14:00 Familiada; odc.870; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.433 -Zaginiona, porwana?; telenowela TVP
15:00 Śpiewające Fortepiany; odc.39; teleturniej muzyczny[stereo]
15:45 11 rocznica niepodległości Ukrainy
16:00 Na dobre i na złe; odc.102 - Zagadkowa przypadłość; serial prod. TVP
17:00 Święta wojna; odc.109; serial TVP
17:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; odc. 35; [stereo]
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 50 lat TVP; Czterdziestolatek - 20 lat później; odc.14/15 Nic się nie zdarzy czyli odmienić życie; serial TVP
19:55 Statek szalony czyli płyniemy; na Wyspę Bezludną
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Fatalna namiętność; Red Corner; 1997  dramat kryminalny prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Jon Avnet; wyk: Richard Gere,Bai Ling,Bradley Whitford
00:40 Strefa zbrodni; New Crime City; 1994  film fab.prod.USA/ tylko dla dorosłych/; reż: Jonathan Winfrey; wyk: Rick Rossovich,Sherrie Rose
02:10 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
6.30 Kostek 
7.00 Zuzia i jej przyjaciele 
7.30 Kurier 
7.40 Prognoza pogody
7.45 Reksio 
8.00 Program lokalny
9.00 Świat 
9.30 Kurier
9.40 Prognoza pogody 
9.45 Powrót nieustraszonych zabójców pomidorów
11.30 Kurier
11.35 Sfinks zagadki historii
12.30 Kurier
12.40 Prognoza pogody 
12.45 Moto Świat
13.15 Reportaż tygodnia
13.30 Kurier
13.40 Prognoza pogody 
13.45 Lizze McGuire 
14.15 Książka dla dzieci
14.30 Kurier
14.35 Etniczne klimaty 
15.30 Kurier 
15.35 Prognoza pogody 
15.40 Program lokalny 
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Młodzi kontra 
17.30 Kurier 
17.35 Świat 
18.00 Program lokalny 
19.00 Skarby ukryte 
20.00 Telekurier bis 
20.30 Kurier 
20.45 Prognoza pogody 
20.50 Przegląd gospodarczy
21.20 Kulturalny wywiad 
21.30 Kurier
21.40 Prognoza pogody
21.45 Program lokalny
22.30 Kurier
22.50 Potęga obrazu - Leni Riefenstahl 
23.55 Lazurowy dynamit 
1.35 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Disco Relax
7.00 Twój lekarz
7.15 Wystarczy chcieć
7.30 Magazyn redakcji programów religijnych
8.00 Kosmiczne wojny
8.30 Psotny Bill
9.00 Jednorożec Kleo
9.30 Power Rangers (189) - serial fantast.
10.00 Hitmania (1) - program muzyczny
11.00 Diana i ja - kom. obycz. austral.
12.50 Xanadu - musical USA
14.35 Raz, dwa, trzy - śpiewaj ty
15.05 4 x 4 - mag. motoryz.
15.35 Niewiarygodne, ale prawdziwe
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 David Copperfeld - program rozrywkowy
16.55 Roswell (1} - serial s.f. USA
17.50 Asy z klasy (23) - serial dla młodzieży USA
18.45 Informacje, Sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 Zerwane więzi - talk show
20.00 Pociąg śmierci do Denver (1) - thriller USA
21.30 Losowanie Lotto i Szczęśliwego Numerka
21.40 Powrót na planetę małp - film s.L USA, 1974 (92 min)
23.30 Wstrząsy 2 - Wielkie larwy wróciły - film s.f. USA·
1.15 Muzyka na bis
5.00 Zakończenie programu

TVN
5.45 Telesklep
7.45 Srebrny surfer
8.10 Kapitan Planeta
8.35 Scooby Doo
9.00 Zdrowie
9.30 Tele Gra
10.30 VIVA Polska!
12.35 Agent 2
13.50 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
15.05 Mistrz w swojej klasie - film obycz. USA, 1999
17.00 Strong Man - relacja z zawodów
18.00 Granice - serial dok.
18.30 Nauka jazdy - serial dok.
19.00 TVN Fakty
19.20 Sport
19.25 Pogoda
19.35 Extra Wizjer - magayn
20.00 We dwoje - teleturniej
20.30 Droga do gwiazd - prog.roz.
21.05 Firefox - fi lm sens. USA, 1982
23.35 Wychodząc z mroku - film sens. USA, 1991
1.40 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
6.00 Witajcie w Kapustowie!
6.30 Świniakawie z sąsiedztwa
7.00 V Max
7.30 Walka o przetrwanie (2) - serial dok.
8.30 Mapety i ich goście (7) - serial dla dzieci USA
9.00 Ania z Zielonego Wzgórza
9.30 Topowe lato - prog. dla młodzieży
10.00 Menażeria (6) - serial obycz. USA
11.00 Safari w Hollywood (19) - serial dok.
12.00 Walka o przetrwanie (3) - serial dok.
13.00 Tilt TV - mag. komputerowy
13.30 V Max - mag. motoryz.
14.00 Dziewczęta w mundurkach - dramat obycz. niem.-franc.
16.00 Rycerz nocy (8) - serial sens. kanad.-amer.
16.50 Gniew natury (3) - serial dok.
17.45 Dziennik i Prognoza pogody
18.00 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Książę - kom. kanad.bryt.
19.30 Po słońcu ... deszcz -film dok.
20.00 Baby Boom - kom. obycz. USA, 1987
22.20 Na witrażu (9) - serial sens. kanad.
23.15 To się w głowie nie mi eści
23.40 Drogówka- mag. policyjny
0.10 Ona, czy jedno z jej wcieleń? - thriller USA
2.00 Muzyczny VIP
2.35 Zakończenie programu

TVN 7
6.50 Telesklep
8.20 Yaiba - legendarny samuraj - serial anim.
8.45 Babylon 5 (8/22) - serial s .f. USA
9.35 Przygody animków - wakacyjne szaleństwo - film anim.
10.55 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej
11.55 Wzgórze - film wojenny bryt.
14.15 Kojot, cwaniak z prerii - film dok.
15.10 Cudowny świat magii i czarów (3) - film dok.
15.55 Wojacy na medal (9/13) - serial kom. USA
16.20 Dr Stefan Frank (9/16) - serial obycz. niem.
17.15 Rodzina pod presją - film obycz. USA, 1981
19.05 Słoneczny patrol (41/44) - serial przygod. USA
20.00 Autor - kom . USA (powt.)
21.40 Pat Garrett i Billy Kid - western USA
23.45 Big Brother I - reality show
0.30 Wyznania striptizerki - film erotyczny USA
2.15 Zakończenie programu

TV Polonia
07:00 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:30 Zabytki Kultury Ludowej; Ikona; reportaż
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Grupa specjalna Eko; odc. 14 - Przegrani nie mają wyboru; serial animowany prod. australijskiej
08:40 Wakacje z Ziarnem; program dla dzieci i rodziców
09:05 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
09:20 Parada oszustów; odc. 2/4 - Jaguar 1936; 1976  serial prod. polskiej; reż: Grzegorz Lasota; wyk: Piotr Fronczewski, Bronisław Pawlik, Stanisław Igar i inni
10:15 Tam gdzie jesteśmy; W obronie Cowes; reportaż
10:40 Zaproszenie; Po zamkach i klasztorach Małopolski; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
11:00 Fitness Club; odc. 16; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
11:30 Fitness Club; odc. 17; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
11:55 Fitness Club; odc. 18; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
12:25 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
13:00 Wiadomości
13:10 Jan Serce; odc. 10/10 - Kalina; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach
14:40 Tu jest ojczyzna; Nie od razu Kraków zbudowano; program Hanny Milewskiej
15:00 Piraci; teleturniej
15:25 Zielone kasztany; 1985  film obyczajowy prod. polskiej (81'); reż: Wojciech Fiwek; wyk: Monika Alwasiak, Marek Herbik, Janusz Paluszkiewicz, Ewa Wiśniewska
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Szept prowincjonalny; Wiklina; magazyn
18:00 Złoty pilot; teleturniej wiedzy o twórczości telewizyjnej
18:20 Blue Cafe na Pietrynie; koncert
18:50 Zaproszenie; Po zamkach i klasztorach Małopolski; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
19:15 Dobranocka; Dziwny świat Kota Filemona; odc. 7/7 - Poważne zmartwienie; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:00 Jan Serce; odc. 10/10 - Kalina; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach; powt.
21:30 Mój ślad w Telewizji; Adam Słodowy
21:40 Nie tylko o...; Rozmowa z Małgorzatą Zajączkowską; powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Polonica; Całe zdanie nieboszczyka; odc. 10/10; 1999  serial prod. rosyjskiej
23:20 I Ogólnopolski Konkurs "Tańczące Eurydyki" cz. 3; (konkurs na interpretację piosenek z repertuaru Anny German)
00:15 Tu jest ojczyzna; Nie od razu Kraków zbudowano; program Hanny Milewskiej; powt.
00:35 Złoty pilot; teleturniej wiedzy o twórczości telewizyjnej; powt.
01:00 Nie tylko dinozaury; program dla dzieci
01:15 Dziwny świat Kota Filemona; odc. 7/7 - Poważne zmartwienie; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Sport; powt.
01:54 Pogoda; powt.
02:00 Fitness Club; odc. 16; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:30 Fitness Club; odc. 17; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:55 Fitness Club; odc. 18; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
03:25 Jan Serce; odc. 10/10 - Kalina; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:25 Ekstradycja 2; odc. 4/9; 1996  serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Witold Dębicki; powt.
06:20 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO); wyk: Magda Wójcik; powt.
07:00 Zakończenie programu

TV Puls
7.00 Telesklep 
8.00 Krakowski szwadron (3) - film dok. 
8.30 Ruch przeciw totalizmowi - film dok. 
9.00 Martin rycerz - serial anim.
9.30 Karolina i przyjaciele - serial anim. 
10.00 Dotyk anioła (90) - serial 
10.55 Martin rycerz - serial anim.
11.30 Karolina i przyjaciele - serial anim. 
11.45 M Kwadrat-talk show 
12.15 Archiwum XX wieku 
12.40 Ułani, ułani - film dok. 
13.40 Jedynie prawda jest ciekawa (3) - film dok. 
14.30 Twoje zdrowie - magazyn 
15.00 Program o dobrej książce - magazyn 
15.30 Arsene Lupin (1) - serial 
16.30 Real autoklub.pl - magazyn
17.00 Wigilijny romans - dramat obycz. USA (1994)
19.00 Dotyk anioła (91) - serial 
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda 
20.20 Psia opowieść - film obycz. USA (1999) 
21.55 Zdarzyło się jutro (32) - serial 
22.45 M Kwadrat - talk show 
0.10 Zakończenie programu

Canal +
05:30    "Nazwij to snem" reż.Lynne Ramsey, wyk.William Eadie, Tommy Flanagan, Leanne Mullen, Michelle Stewart dramat obyczajowy Francja/Wielka Brytania 1999
07:05    Łapu Capu chochliki telewizyjne
07:15    Minisport+ newsy sportowe
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Trzy stopy nad ziemią" reż.Jan Kidawa-Błoński, wyk.Jarosław Dunaj, Tadeusz Chudecki, Zdzisław Kozień, Emilian Kamiński film obyczajowy Polska 1985
09:55    "Informator" reż.Michael Mann, wyk.Al Pacino, Russell Crowe, Christopher Plummer, Diane Venora film obyczajowy USA 1999
12:30    Rozkodowany Bugs Bunny filmy animowane
13:30    Aktualności filmowe magazyn filmowy
14:00    Aktualności muzyczne magazyn muzyczny
14:30    Łapu Capu chochliki telewizyjne
14:40    "Bravados" reż.Henry King, wyk.Gregory Peck, Joan Collins, Stephen Boyd, Albert Salmi western USA 1958
16:20 "Bajland" reż.Henryk Dederko, wyk.Wojciech Pszoniak, Olaf Lubaszenko, Liroy, Emil Karewicz komedia Polska 2000
17:40    "Czerwone BMW" Deser film krótkometrażowy
18:05    "Wróć do mnie" reż.Bonnie Hunt, wyk.David Duchovny, Minnie Driver, Carroll O'Connor, Robert Loggia melodramat USA 2000
20:00    "Częstotliwość" reż.Gregory Hoblit, wyk.James Caviezel, Dennis Quaid, Shawn Doyle, Elizabeth Mitchell film SF USA 2000
21:55    "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny USA 1994
00:15    "Ofiary losu" reż.Scott Alexander/Larry Karaszewski, wyk.Norm MacDonald, David Chappelle, Elaine Stritch, Danny De Vito komedia USA 2000
01:45    "Wspaniała Susan" reż.Andrew Bergman, wyk.Bette Midler, Nathan Lane, Stockard Channing, David Hyde Pierce komedia USA/Wielka Brytania 2000
03:20    "Fasolowa wojna" reż.Robert Redford, wyk.Ruben Blades, Richard Bradford, Sonia Braga, Julie Carmen film obyczajowy USA 1998
05:15    "Jeszcze się trzyma" Deser film krótkometrażowy
05:30    "Daisy Miller" reż.Peter Bogdanovich, wyk.Cybil Shepard, Barry Brown, Cloris Leachman, Mildred Natwick film obyczajowy USA 1974

HBO
6.30 Aniołek - dramat USA 
7.55 Cinema, cinema - magazyn 
8.25 Niekończąca się opowieść - Baśnie 2 - film famil. kanad. 
10.05 W objęcia nieznajomych - film dok.
12.00 Gwiazdy Hollywood. Billy Crystal - film dok.
12.30 Sophie - dramat USA 
14.05 Nędznicy - dramat franc. 
16.55 Na planie - magazyn 
17.25 Aniołek - dramat USA
19.00 Marlena - dramat niem. 
21.05 HBO Na Stojaka! (25) 
21.35 HBO Na Stojaka! (51) 
22.10 Ślepy tor - film krym. USA
0.05 Oczy anioła - film obycz. USA 
1.45 Podniebny terror - film akcji USA 
3.20 Sąd dla nieletnich - film dok. 
4.45 Sophie - dramat USA

Eurosport
8:30    Mistrzostwa Świata w Sewilli (najważniejsze wydarzenia) Kajakarstwo
09:00    Mistrzostwa Świata w Sewilli Kajakarstwo finał 1000 m
11:30    Mistrzostwa Świata w Sewilli (najważniejsze wydarzenia) Kajakarstwo
13:30    Mistrzostwa Świata w skokach ze skał w Brontallo (najważniejsze wydarzenia) Skoki do wody
14:00    Turniej US Open w Nowym Jorku (najważniejsze wydarzenia) Tenis ziemny
15:00    Wyścigi Formuły 3000 w Spa Automobilizm
16:00    Turniej US Open w Nowym Jorku (najważniejsze wydarzenia) Tenis ziemny
16:45    Nowojorskie ciekawostki magazyn
17:00 Turniej US Open w Nowym Jorku - 6 dzień Tenis ziemny
23:00    Wiadomości Eurosportu
23:15    Turniej US Open w Nowym Jorku - 6 dzień Tenis ziemny
01:45    Wiadomości Eurosportu
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Channel
9.00 Rex Hunt - wydanie specjalne 
9.25 Brygada N 
9.55 Brygada N 
10.20 Jurassica 
11.15 Łowca krokodyli 
12.10 Podróże z gwiazdami 
13.05 Samotna planeta 
14.00 Klub fitnessu 
14.30 Na diecie 
15.00 Parazyty - zjedzą nas żywcem 
16.00 Sekrety stanu 
17.00 Narzędzia wojny 
18.00 Pola bitew 
19.00 Generałowie Hitlera 
20.00 Szczyt w Johannesburgu 
21.00 Siła burzy 
22.00 Medycyna sądowa 
23.00 Detektywi sądowi 
24.00 Z akt FBI 
1.00 Urazówka - życie i śmierć w izbie przyjęć 
2.00 Cieleśni detektywi 
3.00 Zakończenie

Ale kino!
8.00 Zawsze w niedzielę - nowele film. pol. 
9.30 Za drzwiami Actors Studio - film dok. 
10.25 Mistrz szpady - thriller hiszp. 
11.55 Trzej muszkieterowie. Diamenty królowej - film przyg. hiszp.-ang. 
13.40 Głęboko pod wodą - film krótkometr. 
13.50 Magia kina - film dok. 
14.20 Ballada o Cable Hogue - western USA 
16.20 Pójść na całość - film krótkometr.
16.35 Koniec linii - film obycz. USA 
18.25 Poeta - film obycz. USA 
20.00 Serce na dłoni - film obycz. RPA 
21.35 Kika - komediodramat hiszp.
23.30 Posse - western USA-ang. 
1.20 Petulia - film obycz. ang. 
3.05 Zakończenie programu


TVP3 Bydgoszcz
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio racjonalizator" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
08:10    Karnet kulturalny
08:15    Pomyśl o sobie program medyczny
08:30    Panorama wsi magazyn rolniczy
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Powrót nieustraszonych zabójców pomidorów" reż.John De Bello, wyk.Anthony Starke, George Clooney, Karen Mistal, John Astin komedia USA 1988
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Śmierć przyszła przez morze" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Niemcy 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    Reportaż tygodnia
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:15    Książka dla dzieci magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Etniczne klimaty program mniejszości narodowych
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Jelito grube Diagnoza program medyczny
16:00    Ale heca program dla dzieci
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Młodzi kontra program publicystyczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Świat magazyn międzynarodowy
18:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
18:20    Pomyśl o sobie program medyczny
18:30    Reportaż
19:00    "Skarby ukryte" reż.Krzysztof Zanussi, wyk.Maja Komorowska, Agata Buzek, Wojciech Siemion, Małgorzata Pritulak film obyczajowy Polska 2000
20:00    Telekurier bis magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
21:20    Agnieszka Morawińska Kulturalny wywiad
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
22:00    Studio sport
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Lazurowy dynamit" reż.Peter Salmi, wyk.Sean Pertwee, Catherine Zeta Jones, Steven MacKintosch, Ewan McGregor komedia Wielka Brytania 1995
01:30    Zakończenie programu 

TVP3 Gdańsk
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio racjonalizator" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
08:15    Kwiaty i ogrody program poradnikowy
08:30    Tadeusz Drozda Letni Festiwal Kabaretu
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Powrót nieustraszonych zabójców pomidorów" reż.John De Bello, wyk.Anthony Starke, George Clooney, Karen Mistal, John Astin komedia USA 1988
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Śmierć przyszła przez morze" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Niemcy 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    Reportaż tygodnia
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:15    Książka dla dzieci magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Etniczne klimaty program mniejszości narodowych
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Promyk nadziei Etos magazyn redakcji programów religijnych
15:55    Skępska Madonna
16:20    Słowo o ewangelii
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Młodzi kontra program publicystyczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Świat magazyn międzynarodowy
18:00    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe program informacyjny
18:20    Na plaży, ach na plaży...
19:00    "Skarby ukryte" reż.Krzysztof Zanussi, wyk.Maja Komorowska, Agata Buzek, Wojciech Siemion, Małgorzata Pritulak film obyczajowy Polska 2000
20:00    Telekurier bis magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
21:20    Agnieszka Morawińska Kulturalny wywiad
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
22:00    Motorsport magazyn motoryzacyjny
22:15    Gdański magazyn sportowy
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Lazurowy dynamit" reż.Peter Salmi, wyk.Sean Pertwee, Catherine Zeta Jones, Steven MacKintosch, Ewan McGregor komedia Wielka Brytania 1995
01:30    Zakończenie programu 

TVP3 Lublin
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio racjonalizator" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Lato w Trójce magazyn
08:30    Chmielne ekstrawagancje Bliskie nieznane
08:40    Reporterzy TVL zapraszają
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Powrót nieustraszonych zabójców pomidorów" reż.John De Bello, wyk.Anthony Starke, George Clooney, Karen Mistal, John Astin komedia USA 1988
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Śmierć przyszła przez morze" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Niemcy 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    Reportaż tygodnia
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:15    Książka dla dzieci magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Etniczne klimaty program mniejszości narodowych
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Dzień na farmie Rolnictwo na świecie
16:00    Szydłowiec Warownie pogranicznych szlaków
16:10    Krzysztof Jahowicz Rozmowy o muzyce
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Młodzi kontra program publicystyczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Świat magazyn międzynarodowy
18:00    Panorama lubelska program informacyjny
18:20    Festiwal Kapel i Śpiewaków Kazimierz 2002 reportaż
19:00    "Skarby ukryte" reż.Krzysztof Zanussi, wyk.Maja Komorowska, Agata Buzek, Wojciech Siemion, Małgorzata Pritulak film obyczajowy Polska 2000
20:00    Telekurier bis magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
21:20    Agnieszka Morawińska Kulturalny wywiad
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama lubelska program informacyjny
22:00    Motoświat magazyn motoryzacyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Lazurowy dynamit" reż.Peter Salmi, wyk.Sean Pertwee, Catherine Zeta Jones, Steven MacKintosch, Ewan McGregor komedia Wielka Brytania 1995
01:30    Zakończenie programu 

TVP3 Poznań
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio racjonalizator" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Teleskop - flesz program informacyjny
08:05    Dekret reportaż
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Powrót nieustraszonych zabójców pomidorów" reż.John De Bello, wyk.Anthony Starke, George Clooney, Karen Mistal, John Astin komedia USA 1988
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Śmierć przyszła przez morze" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Niemcy 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Program publicystyczny
13:00    Spojrzenia magazyn reporterów
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:15    Książka dla dzieci magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Etniczne klimaty program mniejszości narodowych
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Teleskop - flesz program informacyjny
15:45    Paragraf magazyn policyjny
16:20    Jerzy Smorawiński Znani z Wiejskiej
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Młodzi kontra program publicystyczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Świat magazyn międzynarodowy
18:00    Teleskop program informacyjny
18:15    Wiadomości sportowe program informacyjny
18:20    Teleskop poznański program informacyjny
18:35    Mała czarna z Telewizją Poznań
19:00    "Skarby ukryte" reż.Krzysztof Zanussi, wyk.Maja Komorowska, Agata Buzek, Wojciech Siemion, Małgorzata Pritulak film obyczajowy Polska 2000
20:00    Telekurier bis magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
21:20    Agnieszka Morawińska Kulturalny wywiad
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Teleskop miejski program informacyjny
22:00    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:15    Oto moto magazyn motoryzacyjny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Lazurowy dynamit" reż.Peter Salmi, wyk.Sean Pertwee, Catherine Zeta Jones, Steven MacKintosch, Ewan McGregor komedia Wielka Brytania 1995
01:30    Wiadomości sportowe program informacyjny
01:35    Zakończenie programu 

TVP3 Warszawa
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio racjonalizator" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
08:05    Telewizyjny Kurier Mazowiecki program informacyjny
08:20    Album Mazowsza magazyn kulturalny
08:40    Gminy Mazowsza - gmina Sypniewo
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Powrót nieustraszonych zabójców pomidorów" reż.John De Bello, wyk.Anthony Starke, George Clooney, Karen Mistal, John Astin komedia USA 1988
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Śmierć przyszła przez morze" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Niemcy 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    Reportaż tygodnia
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:15    Książka dla dzieci magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Etniczne klimaty program mniejszości narodowych
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Wiadomości Kuriera program informacyjny
15:45    Wroński Beat Muzyka na żywo program muzyczny
16:05    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:15    Architektura Warszawy i Mazowsza
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Młodzi kontra program publicystyczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Świat magazyn międzynarodowy
18:00    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
18:20    "Powstanie Warszawskie" serial dokumentalny Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
18:30    Naszym zdaniem
18:40    Są takie miejsca magazyn kulturalny
19:00    "Skarby ukryte" reż.Krzysztof Zanussi, wyk.Maja Komorowska, Agata Buzek, Wojciech Siemion, Małgorzata Pritulak film obyczajowy Polska 2000
20:00    Telekurier bis magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
21:20    Agnieszka Morawińska Kulturalny wywiad
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Wiadomości Kuriera program informacyjny
21:50    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:00    Dokument TVP3
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Lazurowy dynamit" reż.Peter Salmi, wyk.Sean Pertwee, Catherine Zeta Jones, Steven MacKintosch, Ewan McGregor komedia Wielka Brytania 1995
01:30    Zakończenie programu 

TVP3 Wrocław
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio racjonalizator" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Weekend, weekend magazyn
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Powrót nieustraszonych zabójców pomidorów" reż.John De Bello, wyk.Anthony Starke, George Clooney, Karen Mistal, John Astin komedia USA 1988
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Śmierć przyszła przez morze" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny Niemcy 1999
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Rozmowy z córką
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:15    Książka dla dzieci magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Etniczne klimaty program mniejszości narodowych
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Wkręt na wakacje program dla młodzieży
16:00    Dolnośląskie lato
16:20    Trzymaj z Trójką
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Młodzi kontra program publicystyczny
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Świat magazyn międzynarodowy
18:00    Fakty - wydanie główne program informacyjny
18:15    Prognoza pogody
18:20    W kręgu wiary magazyn katolicki
18:50    Z archiwum Telewizji Wrocław
19:00    "Skarby ukryte" reż.Krzysztof Zanussi, wyk.Maja Komorowska, Agata Buzek, Wojciech Siemion, Małgorzata Pritulak film obyczajowy Polska 2000
20:00    Telekurier bis magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Przegląd gospodarczy magazyn ekonomiczny
21:20    Agnieszka Morawińska Kulturalny wywiad
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Fakty program informacyjny
21:55    Prognoza pogody
22:00    Studio sport
22:10    Stan zagrożenia magazyn kryminalny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Potęga obrazu - Leni Riefenstahl" film dokumentalny Niemcy 1993
23:55    "Lazurowy dynamit" reż.Peter Salmi, wyk.Sean Pertwee, Catherine Zeta Jones, Steven MacKintosch, Ewan McGregor komedia Wielka Brytania 1995
01:30    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:30    Różowa landrynka program erotyczny
06:00    Informacje
06:15    Graffiti program publicystyczny
06:30    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
06:50    Komicy występują w Polsacie
08:00    Muzyka polska
09:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
10:00    Muzyka polska
11:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:00    V-max magazyn motoryzacyjny
12:30    Kalambury teleturniej
13:00    Aficionado program muzyczny
14:00    Bumerang program publicystyczny
14:30    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
15:00    Disco relax
15:55    TV Market
16:10    Informacje
16:30    Przygody Leona H. program satyryczny
17:00    Kinomaniak magazyn filmowy
17:30    Komicy występują w Polsacie
17:45    Dziennik
18:00    Na każdy temat talk show
19:00    TV Market
19:15    Informacje
19:30    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
20:00    Zerwane więzi talk show
20:45    Komicy występują w Polsacie
21:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
21:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
22:20    TV Market
22:35    Fundacja Polsat
23:00    Kinomaniak magazyn filmowy
23:30    Przygody Leona H. program satyryczny
00:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
00:30    Na każdy temat talk show
01:30    TV Market
01:45    Informacje
02:00    Magazyn Teatru Otwartego
03:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
03:30    Zerwane więzi talk show
04:15    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
04:45    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

DSF
05:00    Austrian Cup 2002 Lumberjack magazyn sportowy
06:00    Magazyn reklamowy
06:30    Nie do powstrzymania magazyn piłkarski
06:50    Arizona Przygody i podróże magazyn podróżniczy
07:30    Teleshoping
07:45    Magazyn reklamowy
08:45    Teleshoping
09:00    Nie do powstrzymania magazyn piłkarski
09:15    Sport Auto magazyn motoryzacyjny
09:45    Mityng Golden League w Brukseli Lekkoatletyka
11:45    Normalni magazyn ludzi niepełnosprawnych
12:15    Loża ekspertów talk show
13:15    World Soccer magazyn piłkarski
13:45    Austriaccy giganci - lato 2002 Zawody siłaczy
14:30    Wyścigi V8 Star na Lausitzringu Automobilizm
16:30    Motorvision magazyn motoryzacyjny
17:15    Republika Południowej Afryki Przygody i podróże magazyn podróżniczy
18:00    Gillette World Sport Special
18:30    Turniej BMW International Open w Eichenried - 3 dzień Golf
19:30    K.O. TV magazyn bokserski
20:00    Freefighter Reportaż DSF
20:15    "Babe Ruth - legenda baseballu" reż.Mark Tinker, wyk.Staphen Lang, Yvonne Suhor, William Lucking, Neal McDonough film obyczajowy USA 1991
22:15    Wyścigi Formuły 1 - Grand Prix Belgii w Spa - trening Automobilizm
23:15    CastomBike - Daytona 2001
00:30    Fitness American Peagant magazyn
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Lumberjack magazyn sportowy
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    Sexy Sport Clips 

Polsat Sport
09:00    Mityng Grand Prix IAAF w Londynie Lekkoatletyka
11:00    Mistrzostwa Świata kobiet w Niemczech Siatkówka mecz Polska - Brazylia
13:00    Losowanie grup Ligi Mistrzów sezonu 2002/2003 Piłka nożna
13:30    Turniej World Tour 2002 w Klagenfurcie Siatkówka plażowa
14:25    Zawody w Łebie Kitesurfing
14:40    Trójmecz Wielka Brytania - USA - Rosja w Glasgow Lekkoatletyka
17:00    Turnieje World Tour 2002 w Kadyksie i Osace Siatkówka plażowa
17:25    Mistrzostwa Świata kobiet w Niemczech Siatkówka mecz Polska - Tajlandia
19:45    Turnieje World Tour 2002 na Rhodos i w Espinho Siatkówka plażowa
20:15    Bundesliga Piłka nożna mecz Hamburger SV - Bayern Monachium
22:05    Mistrzostwa Świata kobiet w Niemczech Siatkówka mecz Polska - Tajlandia
00:55    MŚ 2002 Piłka nożna mecz 1/2 finału Brazylia - Turcja 

CANAL+ ŻÓŁTY
09:00    Łapu Capu Extra chochliki telewizyjne
09:30    Minisport+ newsy sportowe
09:40    Diabelski Młyn filmy animowane
10:15    "Kowboj z Szanghaju" reż.Tom Dey, wyk.Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu, Brandon Merrill komedia przygodowa USA 2000
12:05    "Spacer w chmurach" reż.Alfonso Arau, wyk.Keanu Reeves, Aitana Sanchez-Gijon, Anthony Quinn, Giancarlo Giannini melodramat USA 1995
13:45    "W rodzinnym sosie" reż.Cedric Klapisch, wyk.Agnes Jaoui, Jean-Pierre Darroussin, Wladimir Yordanoff, Claire Maurier komedia Francja 1996
15:35    "Hamilton Mattress" film animowany USA
16:10    "Wichrowe wzgórza" reż.Peter Kosminsky, wyk.Juliette Binoche, Ralph Fiennes, Janet McTeer, Sophie Ward melodramat USA/Wielka Brytania 1992
18:00    "Kamera na froncie" film dokumentalny USA 2000
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    "El Dorado" reż.Howard Hawks, wyk.John Wayne, Robert Mitchum, James Caan, Charlene Holt western USA 1967
22:05    "Pod słońcem" reż.Colin Nutley, wyk.Rolf Lassgard, Johan Widerberg, Helena Bergstroem, Jonas Falk film obyczajowy Szwecja 1998
00:05    "Częstotliwość" reż.Gregory Hoblit, wyk.James Caviezel, Dennis Quaid, Shawn Doyle, Elizabeth Mitchell film SF USA 2000
02:00    "Jordan w akcji" reż.Allan Arkush/Donna Deitch, wyk.Jill Hennessy, Miguel Ferrer, Ken Howard serial sensacyjny USA 2000
02:45    Aktualności filmowe magazyn filmowy
03:15    Aktualności muzyczne magazyn muzyczny
03:45    "Egoiści" reż.Mariusz Treliński, wyk.Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Agnieszka Dygant, Jan Frycz komedia Polska 2000

Hallmark
07:00    "Nad przepaścią" reż.John Pasquin, wyk.Rick Schroder, Mary Kay Place, Dakin Matthews, Richard Jenkins dramat obyczajowy USA 1989
09:00    "Walter i Henry" reż.Daniel Petrie, wyk.John Larroquette, Nicholas Braun, Kate Nelligan, Dorian Harewood film obyczajowy USA/Kanada 2001
11:00    "Barnum" reż.Lee Phillips, wyk.Burt Lancaster, Sandor Raski, Hanna Schygulla, Patty Maloney film biograficzny USA 1986
13:00    "Zaciemnienie" reż.James Keach, wyk.Jane Seymour, Alexandra Picatto, Corin Nemec, William Russ thriller USA 2000
15:00    "Cafe Ole" reż.Richard Roy, wyk.Andrew Tarbet, Laia Marull, Stephanie Morgenstern, Dino Tavarone komedia romantyczna Kanada 2000
17:00    "Walter i Henry" reż.Daniel Petrie, wyk.John Larroquette, Nicholas Braun, Kate Nelligan, Dorian Harewood film obyczajowy USA/Kanada 2001
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Dobranoc, panie Tom" reż.Jack Gold, wyk.Nick Robinson, John Thaw, Annabelle Apsion, Thomas Orange dramat obyczajowy Wielka Brytania 1998
22:00    "Obca krew" reż.Paul Seed, wyk.Paul Reiser, Julie Walter dramat obyczajowy USA 2001
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Dobranoc, panie Tom" reż.Jack Gold, wyk.Nick Robinson, John Thaw, Annabelle Apsion, Thomas Orange dramat obyczajowy Wielka Brytania 1998
03:00    "Obca krew" reż.Paul Seed, wyk.Paul Reiser, Julie Walter dramat obyczajowy USA 2001

Le Cinema
14:00    "Koszula z węża" reż.Antonio Canet, wyk.Zoe Berriartua, Antonia Hortelano, Juli Perez, Cristina Brondo komedia Hiszpania 1997
16:00    "Szwejk z Wiednia 3" reż.Franz Antel, wyk.Karl Merkatz, Caroline Vasicek, Sascha Wussow, Heinz Petters komedia Austria 2000
18:00    "Wszystko o miłości" reż.Giorgio Bianchi, wyk.Belinda Lee, Walter Chiari, Sylvia Koscina, Ugo Tognazzi komedia Włochy 1960
20:00    "Za kulisami: 'Krwawa niedziela '" Dokument film dokumentalny
20:30    "Szary obywatel" reż.Hannes Holm/ Mans Herngren, wyk.Tomas von Brömssen, Ulla Skoog, Gösta Ekman, Tintin Anderzon komedia Szwecja 1995
22:00    "Teresa Raquin" reż.Simon Langton, wyk.Kate Nelligan, Brian Cox, Mona Washbourne, Kenneth Cranham serial kostiumowy Wielka Brytania 1979
23:00    "Ojciec w podróży służbowej" reż.Emir Kusturica, wyk.Miki Monojlovic, Mirjana Karanovic, Mustafa Nadarevic, Mira Furlan dramat obyczajowy Jugosławia 1985
00:00    "Z archiwum seksu: Erotyka z kosmosu" reż.Rolfe Kanefsky, wyk.Michael Bal, Mark Collver, Dion Deizzo, Manny Gavino film erotyczny Wielka Brytania 1998
02:00    "Niezwykłe namiętności: Śmiertelne przeznaczenie" reż.Mike Sedan, wyk.Kim Dawson, Collin Bernsen, Terrence McCarthy film erotyczny Wielka Brytania 1998
03:30    Zakończenie programu 

Tele 5
08:10    Clipsession program muzyczny
08:35    "Doktor Who" serial SF Wielka Brytania 1963-89
09:00    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
09:25    Fashion TV magazyn mody
09:50    "Nie zapomnij paszportu" serial podróżniczy Kanada 2000
10:40    Benefis Kylie Minogue program rozrywkowy
11:30    Słoneczny konwój Tele 5 program rozrywkowy
12:20    "Bilet na podróż" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
12:45    Premiera magazyn filmowy
13:15    Nasze zwierzaki program dla miłośników zwierząt
13:40    "Next TV" serial dokumentalny Kanada 2001
14:05    "Świat dzikich zwierząt" serial przyrodniczy Wielka Brytania
15:05    Rod Stewart Na luzie - rozmowa z... wywiad
16:00    Dzień z gwiazdą program rozrywkowy
16:25    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
16:50    Ukryta kamera program rozrywkowy
17:15    "Zauroczenie" reż.Gianni Lepre, wyk.Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini, Paola Pitagora serial obyczajowy Włochy 1999
18:15    Benefis Kylie Minogue program rozrywkowy
19:05    Słoneczny konwój Tele 5 program rozrywkowy
20:00    "Przypadkowy gracz" reż.Lasse Aberg, wyk.Lasse Aberg, Jon Skolmen, Hege Schoyen, Mats Bergman komedia obyczajowa Szwecja 1991
21:50    Jay Leno talk show
22:45    "Bez tajemnic" serial dokumentalny Wielka Brytania
23:35    Fashion TV magazyn mody
00:00    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
00:25    Clipsession program muzyczny
00:50    Zakończenie programu 

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania
12:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
13:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
16:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
17:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
18:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
18:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:30    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
20:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
20:30    Doborowe towarzystwo. Świat biznesu magazyn edukacyjny USA
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    Magazyn Sportowy Gillette-2002 magazyn sportowy Polska
22:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
23:30    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska
00:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska 2000
01:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:15    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
08:35    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
12:30    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
13:00    "Londyński tydzień mody" film dokumentalny Wielka Brytania
13:50    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:40    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:25    "Elżbieta II i Brytyjska Wspólnota Narodów" film dokumentalny Wielka Brytania
15:50    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
16:20    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
16:45    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania 2002
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:50    "Londyński tydzień mody" film dokumentalny Wielka Brytania
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
22:40    "Londyński tydzień mody" film dokumentalny Wielka Brytania
23:10    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania 2002
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:40    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:25    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
09:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
09:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
10:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
10:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
11:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
14:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
14:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
15:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
15:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
16:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
19:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
19:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
20:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
20:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
21:00    "Pamięć, która zabija" Filmax reż.Andrew Morahan, wyk.Nigel Hawthorne, Mary-Louise Parker, Jimmy Smits, Jason Scott Lee thriller USA/Wielka Brytania 1997
22:45    "Dzieci kukurydzy" reż.Fritz Kiersch, wyk.Peter Horton, Linda Hamilton, R. G. Armstrong, John Franklin horror USA 1984
00:30    "Nautilus" reż.Rodney McDonald, wyk.Miranda Wolfe, Greg Fawcett, JD Roberto, Hannes Jaenicke film sensacyjny USA 1998
02:00    Zakończenie programu 

Animal Planet
05:00    Australia - czerwone centrum Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
05:30    Pierzaste ptaki Archwium krokodyli
06:00    Niebezpieczne spotkania
06:30    Z teki fotografa
07:00    Pieskie życie
08:00    Malamuty Przewodnik po rasach psów
08:30    Beagle Przewodnik po rasach psów
09:00    Pocztówki z dziczy
09:30    Pocztówki z dziczy
10:00    Szkoła safari
10:30    Szkoła safari
11:00    Węże i krokodyle Na szlaku z Jeffem Corwinem
12:00    Zielona krew Przygody Marka O'Shea
12:30    Czarownik Przygody Marka O'Shea
13:00    Niebezpieczni Amerykanie Archiwum krokodyli
13:30    Afrykańskie przygody Archiwum krokodyli
14:00    A więc chcesz pracować ze zwierzętami
14:30    Urodziny w zoo
15:00    Zmiany Opiekunowie
15:30    Pomocna dłoń Opiekunowie
16:00    Kroniki zoo
16:30    Kroniki zoo
17:00    Paignton 3 Co to za stworzenie
17:30    Marwell 3 Co to za stworzenie
18:00    Pieskie życie
19:00    Malamuty Przewodnik po rasach psów
19:30    Beagle Przewodnik po rasach psów
20:00    Pocztówki z dziczy
20:30    Pocztówki z dziczy
21:00    Szkoła safari
21:30    Szkoła safari
22:00    Polska Dzikie zakątki Europy
22:30    Majorka Dzikie zakątki Europy
23:00    Psy podenco Na linii frontu
23:30    Sabotażyści Na linii frontu
00:00    Nosorożce Zwierzęcy detektywi
00:30    Sprawa dla policji
01:00    Pieskie życie
02:00    Malamuty Przewodnik po rasach psów
02:30    Beagle Przewodnik po rasach psów
03:00    Pocztówki z dziczy
03:30    Pocztówki z dziczy
04:00    Szkoła safari
04:30    Szkoła safari 

National Geographic
08:00    Warany
09:00    W Gibraltarze i Tijuanie Taksówką za sto dolarów
09:30    Tętno Ziemi
10:00    Groźne żądła szerszeni
11:00    Łowcy głów
12:00    Potwór z Loch Ness
13:00    Warany
14:00    W Gibraltarze i Tijuanie Taksówką za sto dolarów
14:30    Tętno Ziemi
15:00    Groźne żądła szerszeni
16:00    Łowcy głów
17:00    Potwór z Loch Ness
18:00    Groźne żądła szerszeni
19:00    Psie profesje Sobotnie spotkania z przyrodą
19:30    W świecie krokodyli: Jaskinie krokodyli Sobotnie spotkania z przyrodą
20:00    Metamorfoza Sobotnie spotkania z przyrodą
21:00    Dusza Sri Lanki Sobotnie spotkania z przyrodą
22:00    Rodzina gepardów Sobotnie spotkania z przyrodą
23:00    Najmądrzejsza małpa Sobotnie spotkania z przyrodą
00:00    Dusza Sri Lanki Sobotnie spotkania z przyrodą
01:00    Rodzina gepardów Sobotnie spotkania z przyrodą
02:00    Zakończenie programu 

Travel Channel
13:00    Turystyka Plemiona
14:00    Algarve Żyłka podróżnicza
14:30    Końcowe przemyślenia Nick'a Podróże Nicka Sandersa po świecie
15:00    Malta Odległe lądy
15:30    Seks, lekarze i iskra boża Australijska odyseja
16:00    Najpiękniejsze plaże świata Plaże
17:00    Morze Kaspijskie W 80 dni dookoła świata
17:30    Lazurowe Wybrzeże Tu i tam
18:00    Madera Przemierzając świat
18:30    Stare rowery i bekon Grubas w Wilts
19:00    Ibiza Tu i tam
19:30    Melbourne Smaki Australii
20:00    Safari słoni Floyd w Afryce
20:30    Południowa Afryka - Kwa Zulu-Natal i Kapsztad Przemierzając świat
21:00    Berlin Taksówki wielkich miast
21:30    Śladami Pabla Nerudy Entrada
22:00    Lata pięćdziesiąte Pamiętaj o Kubie
23:00    Taniec Bogów
23:30    Stare rowery i bekon Grubas w Wilts
00:00    Izrael Nie zapomnij paszportu
01:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
06:40    Żywe skamieliny Magazyn Discover
07:35    Błyskawica Planeta żywiołów
08:30    Tajemnice brontozaura Jurassica
09:00    Kosmiczna energia Tajemnice natury
09:55    Krawędź ciemności Słoneczne imperium
10:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
11:15    Gry umysłów Ultranauka
11:45    Samoloty Wszystko o...
12:40    Kosmiczna energia Tajemnice natury
13:35    Wulkan Planeta żywiołów
14:30    Starcie gigantów Jurassica
15:00    Kosmiczna energia Tajemnice natury
15:55    Krawędź ciemności Słoneczne imperium
16:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
17:15    Gry umysłów Ultranauka
17:45    Samoloty Wszystko o...
18:40    Kosmiczna energia Tajemnice natury
19:35    Wulkan Planeta żywiołów
20:30    Starcie gigantów Jurassica
21:00    Kosmiczna energia Tajemnice natury
21:55    Krawędź ciemności Słoneczne imperium
22:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
23:15    Gry umysłów Ultranauka
23:45    Samoloty Wszystko o...
00:40    Kosmiczna energia Tajemnice natury
01:35    Wulkan Planeta żywiołów
02:30    Starcie gigantów Jurassica
03:00    Kosmiczna energia Tajemnice natury
03:55    Krawędź ciemności Słoneczne imperium
04:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia

MarcoPolo
05:00    Isola Bella Słynne rezydencje
05:30    Jaisalmer - perła Radżastanu Trans Azja
06:00    Francja - Alzacja Rzeki
06:30    Florencja Pocztówki z Włoch
07:00    West Higland Way Wielka Brytania z lotu ptaka
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Zanzibar Ludzie i miejsca
08:30    Indie - Puszkar i Dżothpur, błękitne miasto Trans Azja
09:00    Chorwacja Landscape
09:30    Meksyk Pejzaże
10:00    Kolumbia Spirit of
10:30    Paryż i jego królowie, obywatele i cesarze Europolis
11:00    Holandia Marcopolo Express
11:30    Indie - podróż wzdłuż Gangesu Trans Azja
12:00    Toskania Rzeki
12:30    Florencja Pocztówki z Włoch
13:00    Szlakiem od wybrzeża do wybrzeża Wielka Brytania z lotu ptaka
13:30    Pensylwania America New Discovery
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Nepal Trans Azja
15:00    Holandia Marcopolo Express
15:30    Tasmania reportaż
16:00    Żeglując wzdłuż wybrzeża amalfitańskiego Pod wiatr
16:30    Paryż Europolis
17:00    Madagaskar Notatki z podroży
17:30    Nepal - kotlina Katmandu Trans Azja
18:00    Grecja Wyspa skarbów
18:30    Kolumbia Spirit of
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Perły architektury przestrzennej Angielskie ogrody
20:30    Sikkim - wśrod himalajskich szczytow Trans Azja
21:00    Chorwacja Landscape
21:30    Japonia Wędrówki
22:30    Paryż Europolis
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Maha Kumbach Mela Trans Azja
00:00    Słowenia Atlas
00:30    Święci Wenecji Euganejskiej Jubileusz 2000
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Irlandia - Connemara Rzeki
02:00    Isola Bella Słynne rezydencje
02:30    Jaisalmer - perła Radżastanu Trans Azja
03:00    Francja - Alzacja Rzeki
03:30    Florencja Pocztówki z Włoch
04:00    West Higland Way Wielka Brytania z lotu ptaka
04:30    Z Lofotów do Tromso Norweskie opowieści

MiniMax/Hyper
06:00    "Rejs parowcem"/"wesołych świąt Maisie" "Kocie przygody" serial animowany Wielka Brytania
06:20    "Konkurs tańca" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
06:25    "W starej kopalni" "Bolek i Lolek wśród górników" serial animowany Polska
06:35    "Dziwny tygrys" film animowany Polska
06:45    "Gdybym był" film animowany Polska
07:00    "Ukryta forteca" film przygodowy Kanada 2001
08:25    "Irim" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Niourvys z Kuby" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Maisie w Glasgow"/"Włamywacz" "Kocie przygody" serial animowany Wielka Brytania
09:50    "Pora deszczowa" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
09:55    "Czarne złoto" "Bolek i Lolek wśród górników" serial animowany Polska
10:05    "Wspaniały marsz" film animowany Polska 1970
10:15    "Pchła Szachrajka" film animowany Polska 1967
10:30    "Mój diabełek" reż.Gopi Desai film dla dzieci Kanada/Indie 1999
11:55    "Nefret" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Julia z Meksyku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Maisie w Moskwie"/"Maisie w górach" "Kocie przygody" serial animowany Wielka Brytania
13:20    "Imię dla córeczki" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
13:25    "Zielona hałda" "Bolek i Lolek wśród górników" serial animowany Polska
13:45    "W krainie dinozaurów" film animowany Polska
14:00    "Podróż na niby" film animowany Polska 1968
15:25    "W poszukiwaniu cudów" reż.Kevin Sullivan, wyk.Greg Spottiswood, Zachary Bennett, Joe Flaherty, Patricia Gage film obyczajowy Kanada 1989
15:50    "Alejandro z Hiszpanii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Maisie w Glasgow"/"Włamywacz" "Kocie przygody" serial animowany Wielka Brytania
16:50    "Pora deszczowa" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
17:05    "Czarne złoto" "Bolek i Lolek wśród górników" serial animowany Polska
17:15    "Wspaniały marsz" film animowany Polska 1970
17:25    "Pchła Szachrajka" film animowany Polska 1967
17:30    "Mój diabełek" reż.Gopi Desai film dla dzieci Kanada/Indie 1999
18:55    "Nefret" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Julia z Meksyku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Fresh Air magazyn
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    "Grobowiec świetlików" ANIME film animowany
22:30    Command & Conquer Fresh Air magazyn
22:45    "Kod dostępu" Making of reportaż
23:00    "Gamez!" F1 2002 / Hotel Giant / Blood Omen 2 / The Shadow of Zorro / The Sims On Holiday / ... serial dokumentalny
23:30    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
00:00    Zakończenie programu 

CARTOON NETWORK/TCM
06:00    "Żywiołki" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:25    "Kacper"
06:55    "Miś Yogi"
07:20    "Szczeniak zwany Scooby Doo"
07:45    "Mike, Lu i Og"
08:10    "Laboratorium Dextera"
08:30    "Tunkowybory"
09:30    "Strażnicy czasu"
09:50    "Owca w wielkim mieście"
10:15    "Ed, Edd i Eddy"
10:35    "Maska"
11:00    "Głupi i głupszy"
11:25    "Dwa głupie psy"
11:50    "Tex Avery Show"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Nowe przygody Freda i Barniego"
14:25    "Jetsonowie"
14:45    "Scooby Doo"
15:10    "Tom i Jerry"
15:35    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Ed, Edd i Eddy"
17:00    "Johnny Bravo"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Chojrak - tchórzliwy pies"
18:30    "Looney Tunes"
19:00    "Tom i Jerry"
19:30    "Flintstonowie"
20:00    "X Men: Ewolucja"
20:30    "Batman przyszłości"
21:00    "Stacja arktyczna 'Zebra'" NOCNY SEANS FILMOWY TCM reż.John Sturges, wyk.Rock Hudson, Ernest Borgnine, Patrick McGoohan, Jim Brown dramat sensacyjny USA 1968
23:30    "Witajcie w ciężkich czasach" reż.Burt Kennedy, wyk.Henry Fonda, Keenan Wynn, Janice Rule, Aldo Ray western USA 1967
01:20    "Zielona pożywka" reż.Richard Fleischer, wyk.Charlton Heston, Edward G. Robinson, Leigh Taylor-Young, Joseph Cotten film SF USA 1973

Fashion TV
07:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
12:00    Model Talk
13:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
14:00    Flashback/Happy Birthday
14:30    Model Talk
16:30    Paryż, Milan Hity tygodni mody
18:30    Model Talk
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Model Talk
22:00    Flashback/Happy Birthday
22:30    Model Talk 

MTV Classic
05:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90.
09:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
10:00    3 z 1
11:00    Behind the Music Weekend
16:00    Classic 60'/70' - mix teledysków z lat 60. i 70.
17:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
18:00    3 z 1
19:00    Nowości MTV Classic
20:00    Lista przebojów wszech czasów - propozycje
22:00    Classic Rock - klasyka rocka i hard-rocka
23:00    Classic Ballads
00:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90. 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    VIVA Hits Polska nowości polskiej sceny muzycznej
14:00    Chartsurfer - sms-owa lista przebojów VIVY
16:00    VIVAMAT - interaktywny program wbrew wszelkim regułom z waszymi gwiazdami
18:00    Planet VIVA - najnowsze hity
20:00    Nowe na VIVIE magazyn muzyczny
21:00    Club Rotation - potężna dawka muzyki klubowej na żywo
22:00    Hip Hop Hits - hip hopowa lista przebojów
00:00    Planet VIVA Club magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

VH1 Classic
05:00    VH1 Classic Smooth
06:00    VH1 Classic Smooth
21:00    VH1 Classic Rock 

MTV Germany
06:00    Kickstart
09:00    Hot Music
10:30    MTV Jammed: Eminem Access All Areas 2
11:00    neu brand
12:00    Euro Top 20
14:00    MTV Video Music Awards Mainshow 2002
17:00    No Angels MTV Masters
18:00    News Weekend Edition
18:30    King of the Hill
19:00    MTV Unter Ulmen
20:00    Dancefloor Charts
21:00    How to live on Tour: Blink 182, Green Day, Pink, P. Diddy, No Doubt MTV Cribs
21:30    The Osbournes reality show
22:00    Tour Diary: Die Toten Hosen Access All Areas 1
22:30    Celebrity Deathmatch NEU
23:00    10 Jahre Gun Records mit: Guano Apes, H-Blockx, Donots, Clawfinger, Paradise, Lost, Myballoon, , Skindred, Alternative Allstars, Black Milk MTV Live
00:00    Jackass
00:30    Jackass
01:00    MTV Video Music Awards Mainshow 2002
04:00    MTV Video Music Awards Postshow
04:30    Night Videos 

ONYX
06:00    Morning Kiss - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
07:00    No Mercy Power Hour program muzyczny
08:00    Morning Kiss - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
08:45    Kino Hits magazyn muzyczny
09:00    Gentleman Startalk wywiady z gwiazdami
09:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
11:00    RTL Shop magazyn reklamowy
14:00    Best of Who's That Girl? program muzyczny
15:00    No Mercy Power Hour program muzyczny
16:00    Lorien Startalk wywiady z gwiazdami
16:15    Kino Hits magazyn muzyczny
16:30    Push It - Nowości muzyczne magazyn
18:00    Club Inferno magazyn
19:00    ONYX. D.C. - muzyka taneczna
19:45    Kino Hits magazyn muzyczny
20:00    Gentleman Startalk wywiady z gwiazdami
20:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
21:00    Top - wideoklipy na dany temat
22:00    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
23:00    onyx@night magazyn
00:00    Sexy Spots - erotyczne wideoklipy
01:00    "Electric Blue" serial erotyczny Wielka Brytania 1979/89
02:00    ONYX. D.C. - muzyka taneczna
04:00    All Night Long - muzyka nocą 

Mezzo
05:00    Toure Kunda Jazz w Antibes koncert
06:30    Festiwal Radio France
07:30    Swinging Bach koncert
09:30    Kantata nr 3 Jan Sebastian Bach koncert
10:00    Festiwal Radio France
11:00    Rafael Kubelik W holdzie koncert
12:00    Festiwal Radio France
13:00    Marie-Josephe Jude i Francois Heisser Recital
14:00    "Cabaret latin" balet
15:05    "Karine Saporta" film dokumentalny
16:00    Robert Schumann i Cesar Frank koncert
17:05    Isabelle Moretti Recital
18:00    "That's the way life is" film dokumentalny
19:20    Couplets de folies Marin Marais koncert
19:40    Sonata nr 1 Jan Dismas Zelenka koncert
20:00    Festiwal Radio France
21:00    "Le Crepuscule des Dieux" opera
01:30    H.U.M Marciac Sweet 2000 koncert
02:30    Flaneries musicales d'ete, Reims koncert
03:30    Generation Breizh koncert
04:30    "Denez Prigent" film dokumentalny 

Reality TV
06:00    Pościgi policyjne
06:55    Największe trzęsienia ziemi
07:45    Pogotowie ratunkowe
08:10    Sprawa Curtisa
09:00    Na służbie
09:50    Na ratunek
10:40    Kanadyjska Policja Konna
11:30    Pościgi policyjne
12:25    Największe trzęsienia ziemi
13:15    Pogotowie ratunkowe
13:40    Sprawa Curtisa
14:30    Na służbie
15:20    Na ratunek
16:10    Kanadyjska Policja Konna
17:00    Policja na świecie
18:00    Amerykańscy stróże prawa
18:50    Z pogranicza wiary
19:40    Gliniarze
20:35    Katastrofy
21:05    Zdrada
21:55    Zawodowcy
22:45    Niezwykłe filmy z wakacji
23:15    Policja na świecie
00:15    Amerykańscy stróże prawa
01:05    Z pogranicza wiary
01:55    Gliniarze
02:50    Katastrofy
03:20    Zdrada
04:10    Zawodowcy 

Avante
05:00    Klasyka na wodzie
06:00    Extremophiles Horyzonty
06:25    Regal 2100 LSR Świat morza
06:50    Oblatywacze
07:40    Ratownicy
08:05    Life On A Supercarrier Walki powietrzne
08:30    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
08:55    Nowoczesna technika
09:20    Dodge Viper Super samochody
10:35    Tajemnice, magia i cuda
11:00    Klasyka na wodzie
12:25    Regal 2100 LSR Świat morza
12:50    Oblatywacze
13:40    Ratownicy
14:05    Life On A Supercarrier Walki powietrzne
14:30    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
14:55    Nowoczesna technika
15:20    Dodge Viper Super samochody
16:35    Tajemnice, magia i cuda
17:00    Klasyka na wodzie
18:00    Najemcy
18:25    Fresh Gear Nowoczesna technika
18:50    W poszukiwaniu przygód
19:40    Tajemnice, magia i cuda
20:05    Pierwsze kroki na Księżycu Apollo 11
20:55    Lordowie mafii
21:45    Ratownicy
22:10    Krytyczne sytuacje
22:35    Peking To Paris
23:00    Klasyka na wodzie
00:00    Najemcy
00:30    Nowoczesna technika
01:00    W poszukiwaniu przygód
02:00    Tajemnice, magia i cuda
03:30    Lordowie mafii
04:30    Ratownicy 

TVN 24
05:00    Kropka nad i program publicystyczny
05:30    Studio 24 rozmowa
06:00    Styl magazyn mody
06:30    Studio 24 rozmowa
07:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
08:30    Zdrowie magazyn
09:30    Styl magazyn mody
10:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
10:30    Zdrowie magazyn
11:00    Cały ten świat magazyn
12:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
13:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
14:30    Styl magazyn mody
15:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
16:00    Cały ten świat magazyn
17:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
18:30    Styl magazyn mody
19:00    Fakty
19:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
20:00    Cały ten świat magazyn
21:00    Magazyn sportowy
21:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
22:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
23:00    Styl magazyn mody
23:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
00:00    Magazyn sportowy
00:30    Cały ten świat magazyn
01:30    Fakty
02:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
02:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
03:00    Automaniak magazyn motoryzacyjny
04:00    Magazyn sportowy
04:30    Fakty 

TV Dami Skarżysko-Kamienna
14:00    "Koszula z węża" reż.Antonio Canet, wyk.Zoe Berriartua, Antonia Hortelano, Juli Perez, Cristina Brondo komedia Hiszpania 1997
16:00    "Szwejk z Wiednia 3" reż.Franz Antel, wyk.Karl Merkatz, Caroline Vasicek, Sascha Wussow, Heinz Petters komedia Austria 2000
18:00    "Wszystko o miłości" reż.Giorgio Bianchi, wyk.Belinda Lee, Walter Chiari, Sylvia Koscina, Ugo Tognazzi komedia Włochy 1960
20:00    "Za kulisami: 'Krwawa niedziela '" Dokument film dokumentalny
20:30    "Szary obywatel" reż.Hannes Holm/ Mans Herngren, wyk.Tomas von Brömssen, Ulla Skoog, Gösta Ekman, Tintin Anderzon komedia Szwecja 1995
22:00    "Teresa Raquin" reż.Simon Langton, wyk.Kate Nelligan, Brian Cox, Mona Washbourne, Kenneth Cranham serial kostiumowy Wielka Brytania 1979
23:00    "Ojciec w podróży służbowej" reż.Emir Kusturica, wyk.Miki Monojlovic, Mirjana Karanovic, Mustafa Nadarevic, Mira Furlan dramat obyczajowy Jugosławia 1985
00:00    "Z archiwum seksu: Erotyka z kosmosu" reż.Rolfe Kanefsky, wyk.Michael Bal, Mark Collver, Dion Deizzo, Manny Gavino film erotyczny Wielka Brytania 1998
02:00    "Niezwykłe namiętności: Śmiertelne przeznaczenie" reż.Mike Sedan, wyk.Kim Dawson, Collin Bernsen, Terrence McCarthy film erotyczny Wielka Brytania 1998
03:30    Zakończenie programu 

TeDe
06:00    "Witajcie w Kapustowie!" serial animowany
06:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany
07:00    V Max magazyn motoryzacyjny
07:30    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
07:50    Obrazki z Wrocławia konkurs
08:30    "Mapety i ich goście" reż.Greg V. Fera/Gary Halvorson serial dla dzieci USA 1996
09:00    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
09:30    Topowe lato program dla młodzieży
10:00    "Menażeria" reż.Brian Grant/Patrick R. Norris, wyk.Daniel Hugh Kelly, Betsy Brantley, James Marsden, Ashley Gorrell serial obyczajowy USA 1996-97
11:00    "Safari w Hollywood" serial dokumentalny
12:00    "Walka o przetrwanie. Rządy grupy" serial dokumentalny USA 1999
13:00    Tilt TV magazyn komputerowy
13:30    V Max magazyn motoryzacyjny
14:00    "Dziewczęta w mundurkach" reż.Geza von Radvanyi, wyk.Romy Schneider, Lilli Palmer, Paulette Dubost, Blandine Ebinger dramat obyczajowy Niemcy/Francja 1958
16:00    "Rycerz nocy" reż.Paul Abascal/Nick Daniel, wyk.Matt McColm, Derek Webster, Derwin Jordan, Earl Holliman serial sensacyjny USA/Kanada 1997
16:50    "Gniew natury" serial dokumentalny USA 1997
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Informacje sportowe i Prognoza pogody
18:05    "Książę" reż.Philip Spink, wyk.John Neville, James Doohan, Courtnee Draper, Oliver Muirhead komedia Kanada/Wielka Brytania 1999
19:30    "Po słońcu... deszcz" film dokumentalny
20:00    "Baby Boom" reż.Charles Shyer, wyk.Diane Keaton, Harold Ramis, Sam Wanamaker, James Spader komedia obyczajowa USA 1987
22:20    "Na wirażu" wyk.Keith Carradine, Tristan Rogers, Fred Williamson, Duncan Regehr serial sensacyjny Kanada 1997
23:15    To się w głowie nie mieści magazyn
23:40    Anatomia zbrodni program dokumentalny
00:10    "Ona, czy jedno z jej wcieleń?" reż.Stephen Gylenhaal, wyk.Heather Locklear, Brett Cullen, Kevin Dunn, Richard Herd thriller USA 1996
02:00    Mistrzostwa Świata w Rajdach Samochodowych Automobilizm rajd Niemiec
03:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
03:35    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
03:50    Obrazki z Wrocławia konkurs
03:55    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
04:10    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
17:30    Ruszaj w znane i nieznane
18:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
18:30    Ruszaj w znane i nieznane
19:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
19:30    Ruszaj w znane i nieznane
20:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
18:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
19:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
20:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
21:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
22:30    Zakończenie programu 

WTK
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    Berlin Zachodni Europejskie ogrody zoologiczne
12:15    Z planu filmowego magazyn filmowy
12:30    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
13:15    Motomania magazyn motoryzacyjny
13:35    Ich Troje w Poznaniu reportaż
13:50    Posnania dla Poznania program sportowy
14:00    Na zdrowie magazyn medyczny
14:30    Program lokalny
15:00    "Edynburg" "Stolice i metropolie świata" serial krajoznawczy
15:30    Imieniny Starego Marycha reportaż
16:00    Z planu filmowego magazyn filmowy
16:30    Program lokalny
17:00    Kantyczki relacja z koncertu
17:30    Czy wiecie, że... program edukacyjny
17:50    Puls dnia serwis informacyjny
18:10    Twoje atuty - z modą na ty
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Muzyka z WTK
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:20    Studio sport
22:00    Program lokalny
22:30    Zakończenie programu 

Nova
05:30    Koło fortuny teleturniej
06:00    Zaryzykuj teleturniej
06:30    DO-RE-MI show muzyczny
07:50    "Gromowe kotki" serial animowany
08:15    "Ferda Mróweczka" serial animowany
08:40    "Digimon" serial animowany
09:05    "Pokemon" serial animowany Japonia
09:30    "Władca zwierząt 2" wyk.D. Goddard, J. Raine, M. Schnarre serial przygodowy USA 2000
10:20    "Matlock 6" wyk.A. Griffith, S. Eckholdt, R. Newton serial kryminalny USA 1991
11:10    "Gliniarz i prokurator 5" wyk.W. Conrad, J. Penny, A. Campbell serial kryminalny USA 1991
12:00    Dzwońcie do dyrektora program publicystyczny
12:25    "Kłopotliwy więzień" reż.Sean McNamara, wyk.Joey Zimmerman, Todd Bosely, Kristopher Kachurak, Jim Varney film obyczajowy USA 1998
14:15    Liga Gambrinusa program sportowy
16:25    Panoptikum Ivana Mládka program rozrywkowy
16:50    "Wydział zabójstw 2" wyk.L. Bell, P. Mochrie, G. Morrell serial kryminalny Australia 1997-89
17:45    Prognoza pogody
17:50    "Vlny za lodí" "Místo činu" reż.H. Gies, wyk.E. Feik, S. Melles, C. van Houweninge film kryminalny Niemcy 1984
19:30    Wiadomości
20:00    Złota krata program rozrywkowy
21:35    "Pociąg z forsą" reż.Joe Ruben, wyk.Wesley Snipes, Woody Harrelson, Jennifer Lopez, Robert Blake film sensacyjny USA 1995
23:35    Prognoza pogody
23:40    Piórko talk show erotyczny
00:20    "Płomienie" reż.Valerie Landsburg, wyk.Lisa Welti, Steve Kesmodel, Jodi Verdu, Spencer Garrett film erotyczny USA 1997
01:50    "Playboy - za zamkniętymi drzwiami" magazyn erotyczny
03:20    "Deset pekelných dnů" reż.E. Dhaene/V. Champagnac, wyk.R. Guenot, I. Pupin, P. Visconti film erotyczny Francja 1999

ST 1
07:10    Wiadomości z Czeskiej telewizji
07:35    Żywa panorama
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    "Pięć palców u ręki" serial dla dzieci Słowacja 1995
08:10    Kamera magazyn
09:00    "Wyspa Noego" serial animowany Wielka Brytania 1997
09:30    "Neri, dziewczyna morza" serial animowany Australia 1999
09:55    "Jediná" reż.A. Majerčík, wyk.K. Luknárová, E. Horváth ml., J. Predmerský, K. Vrzalová, I. Kožková, J. Slezáček, A. Hryc film obyczajowy Słowacja 1991
10:55    Szukam domu magazyn
11:05    Gwiazdeczka teleturniej dla dzieci
11:35    Athos i Kika program o zwierzętach
12:05    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
12:50    Zamów sobie... magazyn kulinarny
13:00    Zasadź drzewo, wybuduj dom magazyn gospodarczy
13:30    Halali magazyn łowiecki
14:00    "Człowiek - żuraw" film dokumentalny Japonia
14:50    Siódemka magazyn
15:35    "Ardena" reż.Luca Barbareschi, wyk.Roberto Alinghieri, Francesca Antonelli, Luca Barbareschi, Isa Barzizza film obyczajowy Włochy 1997
17:30    On i ona u was w domu program rozrywkowy
18:00    Dobranocka program dla dzieci
18:15    Łódź podwodna na Dunaju magazyn dla młodzieży
18:45    "Przygody Sherley Holmes" serial przygodowy dla dzieci Wielka Brytania 1998
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
20:00    Bogaci i zdrowi program rozrywkowy
20:30    "Diana, królowa serc" film dokumentalny USA/Wielka Brytania 1998
22:05    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
22:20    Koktajl na dobranoc magazyn
22:25    "Wielka Beke" reż.Alain Maline, wyk.Line Renaud, Antony Delon, Jean-Claude Brialy, Philippe Clay film obyczajowy Francja 1997
00:05    "Bigbit" serial dokumentalny o historii czeskiej muzyki rockowej
01:00    Wiadomości
01:15    Telezakupy magazyn
01:30    Zakończenie programu 

France 5
05:40    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:30    Italien Victor kurs języka włoskiego
07:00    "La 5 eme dimension" serial dokumentalny
07:30    "Journal intime du corps humain" serial dokumentalny
08:20    "Saveur du monde" serial dokumentalny
08:50    "Affrontement de Gaulle - Churchill" film dokumentalny
09:40    "Merilyn Monroe" film dokumentalny
11:10    "Les aventures du quest" serial dokumentalny
12:05    Va savoir magazyn
12:40    "Ma fabuleuse histoire" film dokumentalny
13:40    "Grace Kelly" film dokumentalny
14:35    "Les bebes animaux" serial dokumentalny
15:40    "Finlande" film dokumentalny
16:35    "Splandeurs naturelles d'Afrique" serial dokumentalny
17:00    "Lady Diana" serial dokumentalny
18:05    "Lady Died" film dokumentalny
03:00    "Judy Garland" serial dokumentalny 

TF1
06:05    "Anna Maria - Eine Frau geht ihren Weg" serial obyczajowy Niemcy 1994
06:45    TF1 info informacje
06:55    Shopping Avenue matin
07:40    Televitrine
09:00    Jeunesse filmy animowane
11:10    30 millions d'amis program rozrywkowy
11:57    Prognoza pogody
12:05    Attention a la marche magazyn
12:45    A vrai dire magazyn
12:50    Prognoza pogody
13:00    Le journal informacje
13:25    "Sao Paulo... helicos, boulot, dodo" reportaż
14:00    "Silk Stalkings" serial przygodowy USA 1991
14:50    "Słoneczny patrol" wyk.David Hasselhoff, Parker Stevenson, Kelly Packard, Gregory J. Bonann serial obyczajowy USA 1989-2001
16:05    "The Invisible Man" serial komediowy USA 2000
16:55    "Angel" serial sensacyjny USA/Japonia 1999
17:50    "La vie devant nous" serial obyczajowy Francja 1999
18:55    Le maillon faible teleturniej
19:55    Prognoza pogody
20:00    Le journal informacje
20:50    Prognoza pogody
20:55    Star Academy program rozrywkowy
23:40    "Table for One" reż.Ron Senkowski, wyk.Rebecca De Mornay, Michael Rooker, Mark Rolston, Lisa Zane film sensacyjny USA 1998
01:15    Formule F1 magazyn sportowy
01:50    La Solitaire du Figaro program rozrywkowy
02:10    Tres chasse magazyn dla myśliwych
02:30    "Maman est routier" reportaż
03:30    Histoires naturelles program przyrodniczy
04:25    Musique teledyski 

TV 5 EUROPE
05:00    Wiadomości
05:05    TV5 zaprasza program publicystyczny
05:20    Dziennik
06:00    Dziennik
06:15    Ici bla-bla program dla młodzieży
06:30    Les Zaps program dla młodzieży
08:00    Wiadomości - Radio Kanada
08:30    Macaronis tout garnis program dla młodzieży
09:00    Wiadomości
09:05    Macaronis tout garnis program dla młodzieży
09:45    Paroles de Clips magazyn
10:00    Dziennik
10:15    Le Dessous des cartes magazyn
10:30    Cultive et bien eleve magazyn
11:00    Odkrycie magazyn
11:30    Itineraire d'un gourmet magazyn
12:00    Wiadomości
12:05    Les Z'Amours teleturniej
12:30    Wiadomości tv francuskiej
13:00    Wiadomości
13:05    Reflets sud magazyn
14:00    Dziennik
14:15    Double "Je" magazyn
16:00    Dziennik
16:15    TV5 zaprasza program publicystyczny
16:30    Sport Africa magazyn sportowy
17:00    Wiadomości
17:05    Piramida teleturniej
17:30    Pytania dla mistrza teleturniej
18:00    Dziennik
18:15    Mapa skarbów magazyn
20:00    Wiadomości tv belgijskiej
20:30    Wiadomości tv francuskiej
21:00    Wiadomości
21:05    Passe-moi les jumelles magazyn
22:00    Dziennik
22:15    Des racines et des ailes magazyn
00:00    Wiadomości
00:30    Soir 3 magazyn informacyjny
00:45    Dzisiejsza Kanada
01:00    Wiadomości
01:05    Y a un debut a tout magazyn
03:00    Wiadomości
03:05    Passe-moi les jumelles magazyn
04:00    Wiadomości
04:30    Dziennik 

Rai 1
05:00    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
05:30    Wiadomości
06:00    Euronews
06:30    "Unser Charly" serial obyczajowy Niemcy 1995
07:20    Jaka niedziela ?!? Przecież jest sobota ! Edycja 2002 programu "Nasza banda" program dla dzieci
10:00    "Ciastko pszczół" Błękitne drzewo program dla dzieci
10:30    "Topkapi" reż.Jules Dassin, wyk.Maximilian Schell, Peter Ustinov, Melina Mercouri, Robert Morley komedia sensacyjna USA 1964
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
13:30    Wiadomości
14:00    Niebieska linia. San Remo magazyn krajoznawczy
15:15    Quark Atlas. Obrazy z planety
16:10    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
16:15    Overland 3. Z Kapsztadu do Przylądka Północnego
17:00    Wiadomości
17:10    Prognoza pogody
17:15    Piłkarskie rozmaitości magazyn rozrywkowy
17:45    Na jego podobieństwo magazyn religijny
18:00    "Derrick" serial kryminalny Niemcy 1974
18:50    Spadek teleturniej
20:00    Wiadomości
20:35    Wiadomości sportowe
20:40    Miss Italia na świecie 2002 widowisko rozrywkowe
23:20    Wiadomości
23:30    Festiwal Filmowy Wenecja 2002
23:50    "C'eravamo tanto amati" reż.Ettore Scola, wyk.Vittorio Gassman, Nino Manfredi, Stefano Satta Flores, Stefania Sandrelli komedia Włochy 1974
00:30    Wiadomości i prognoza pogody
00:40    Wyniki losowań lotto
00:45    "C'eravamo tanto amati" komedia Włochy 1974
02:10    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
02:15    Casa Rispoli
02:40    "Kapitan Ron" reż.Thom Eberhardt, wyk.Kurt Russell, Martin Short, Mary Kay Place, Benjamin Salisbury komedia USA 1992
04:15    "Obrazki z Wysp Fidżi" film dokumentalny 

Kanal 5
05:25    Zakończenie programu
08:00    Tiny Toon program dla dzieci
08:25    "Oggy & The Cockroaches" serial Francja
08:50    "Batman" serial animowany
09:15    "Mork & Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:45    "Sister, Sister" serial komediowy USA
10:15    "Cheers" serial komediowy USA
10:45    "Bob" serial komediowy USA 1992-93
11:15    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
11:40    TV-Butiken
12:45    "Perry Mason Return" serial kryminalny USA
14:35    Ultimate Guide program przyrodniczy
15:35    "Absolutely Fabulous" serial komediowy Wielka Brytania
16:10    "Złote dziecko" reż.Michael Ritchie, Wyk. Eddie Murphy, Charlotte Lewis, Charles Dance, Victor Wong komedia przygodowa USA 1986
18:00    Det bästa ur Motorjournalen magazyn motoryzacyjny
19:00    Res-TV
20:00    "Relic Hunter" serial przygodowy Francja/Kanada 2000-01
23:20    "No Code of Conduct" reż.Bret Michaels, wyk.Charlie Sheen, Martin Sheen, Paul Gleason, Joe Lando film sensacyjny USA 1998
01:00    "Crime Scene Investigation" serial obyczajowy USA 2000-01
03:25    "Cannon" serial przygodowy USA 1971-76
04:15    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA 

ARD
05:10    Wiadomości
05:15    Najpiękniejsze trasy kolejowe świata program krajoznawczy
05:30    "Hallo Spencer" serial animowany
06:00    "Fix & Foxi" serial animowany Australia 2001
06:30    "Piotruś Pan" serial animowany
06:55    "Popeye" serial animowany
07:20    "Uwaga! Pies!" serial animowany
07:35    "Gloria i jej rodzina" serial animowany
08:00    Wissen macht Ah! program dla dzieci
08:30    "Ziarnka pieprzu" serial dla dzieci Niemcy 1999
09:00    Wiadomości
09:03    "Fabrixx" serial dla dzieci
09:30    "Lotrando i piękna Zubejda" baśń filmowa
11:00    Wiadomości
11:03    MŚ w Sewilli Kajakarstwo relacja
11:35    "Walter Mellon" serial animowany
11:45    "Zamek Einstein" serial dla dzieci Niemcy 2000
12:10    "Fabrixx" serial dla dzieci
12:35    Tigerenten Club magazyn dla dzieci
14:00    Wiadomości
14:03    "Nowinki z Süderhofu" serial obyczajowy Niemcy 1995
14:30    Dziecięce gadulstwo program dla dzieci
15:00    Wiadomości
15:05    "Ciotka Charleya" reż.Geza von Cziffra, wyk.Peter Alexander, Maria Sebaldt, Alfred Böhm, Peter Vogel komedia Austria 1963
16:25    Magazyn europejski magazyn informacyjny
17:00    Wiadomości
17:03    Poradnik ARD magazyn poradnikowy
17:30    1 runda PN w piłce nożnej Przegląd sportowy magazyn piłkarski
19:51    Losowanie loterii liczbowej
20:00    Wiadomości
20:15    "Masz wiadomość" reż.Nora Ephron, wyk.Tom Hanks, Meg Ryan, Greg Kinnear, Parker Posey komedia USA 1998
22:10    Tematy dnia magazyn publicystyczny
22:30    Słowo na niedzielę
22:40    "Człowiek Demolka" reż.Marco Brambilla, wyk.Sylvester Stallone, Wesley Snipes, Sandra Bullock, Nigel Hawthorne film sensacyjny USA 1993
00:25    Wiadomości
00:35    "Drzewo Jozuego" reż.Vic Armstrong, wyk.Dolph Lundgren, George Segal, Kristian Alfonso, Geoffrey Lewis film sensacyjny USA 1993
02:05    Wiadomości
02:15    "Bandido" reż.Richard Fleischer, wyk.Robert Mitchum, Ursula Thiess, Gilbert Roland, Zachary Scott western USA 1956
03:45    "Kot i kanarek" reż.Radley Metzger, wyk.Honor Blackman, Michael Callan, Edward Fox, Wendy Hiller komedia kryminalna Wielka Brytania 1979

ZDF
05:00    Matula von Heilbronn Reportaż ZDF reportaż
05:30    Aspekty magazyn kulturalny
06:00    "Werner Fend: Moja księga dżungli" serial dla dzieci
06:20    "Twipsy" serial animowany
06:45    "Co słychać u zwierząt?" serial animowany
07:00    "Castillo" serial animowany
07:25    "Niedźwiedź w dużym niebieskim domu" serial animowany
07:50    Kącik urodzinowy
08:00    "Sprowadźcie doktora" serial animowany
08:10    "Siebenstein" serial dla dzieci
08:35    1 - 2 albo 3 teleturniej dla dzieci
09:00    "Flipper & Lopaka" serial animowany
09:25    Nelly Net(t) program dla dzieci
09:40    Tabaluga tivi program dla dzieci
11:10    "Lwi ząb" serial dla dzieci
11:35    PuR program dla dzieci
12:00    Ratownicy z Redwall program dla dzieci
12:25    "Dom czarodzieja" serial dla dzieci
12:45    "Mona" serial animowany
13:00    Wiadomości
13:05    TOP 7 magazyn informacyjny
14:00    "Bezczelny facet" reż.Andrea Katzenberger, wyk.Ines Nieri, Louis Klammroth, Ingo Naujoks, Anna Loos film obyczajowy Niemcy 2000
15:30    Ploteczki przy kawce talk show
16:15    Oko za oko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:05    Magazyn regionalny
17:55    Przyłącz się! losowanie loterii liczbowej
18:10    "Diana - Prawda o jej życiu" ZDFroyal film dokumentalny
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "Nasz Charly" serial komediowy Niemcy 2002
20:15    Pozdrowienia miłości z Marianne & Michaelem koncert
22:15    Wiadomości
22:30    ZDF SPORTstudio magazyn sportowy
23:45    "Elles n'oublient jamais" reż.Christopher Frank, wyk.Thierry Lhermitte, Maruschka Detmers, Nadia Fares film kryminalny Francja 1994
01:25    Wiadomości
01:30    "L'Incendio di Roma" reż.Guido Malatesta, wyk.Lang Jeffries, Moira Orfei, Mario Feliciani, Evi Maltagliati dramat historyczny Włochy 1963
02:45    Wiadomości
02:50    "Na wojennej ścieżce" reż.Jonathan Wacks, wyk.Gary Farmer, Amanda Wyss, A. Martinez, Geoffrey Rivas film obyczajowy USA 1989
04:15    TOP 7 magazyn informacyjny 

RTL 2
05:25    "Szczury wodne" serial kryminalny Australia 1995
06:45    "Dotyk anioła" serial fantastyczny USA 1994-98
07:35    Jak się robi...? magazyn filmowy
08:00    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
08:50    "Cudowne lata" serial komediowy USA
09:15    Śmiechu warte program rozrywkowy
10:15    BRAVO TV magazyn muzyczny
11:30    "Andre" reż.George Miller, wyk.Keith Carradine, Tina Majorino film przygodowy USA 1994
13:20    "Czarny koń" reż.David Hemmings, wyk.Ed Begley, Mimi Rogers, Ari Meyers, Donovan Leitch dramat obyczajowy USA 1991
15:20    "Skarb kapitana Kidda" reż.Doug Lively, wyk.Chris Kauffman, Mark Samburg, Jim Chiros, Guil Fisher film przygodowy USA 1999
17:05    "Nieustraszony" serial sensacyjny USA 1997/98
18:10    "Strażnik Teksasu" serial sensacyjny USA 1994/99
20:00    Wiadomości
20:15    Ibiza Summer Hits 2002 - The Sound Of The Island koncert
22:15    "FBI - śladami zbrodni" film dokumentalny
23:05    "Ojczym" reż.Joseph Ruben, wyk.Terry O'Quinn, Jill Schoelen, Shelley Hack, Charles Lanyer thriller USA 1987
00:45    "Bruce Fingers" reż.Joseph Kong, wyk.Bruce Lee, Chan Wai Man, Lo Lien, Nora Miao eastern Hongkong 1975
02:25    Wiadomości
02:40    "Spree" reż.Rustin Thompson, wyk.Libby Simeon, Brian O'Hara, Tina Denning, Larry Crist film sensacyjny USA 1995
04:15    "Adrenalin Junkies" serial obyczajowy Australia 1996/98

PRO 7
06:05    ClipMix magazyn rozrywkowy
06:55    "Futurama" serial animowany USA 1999
07:15    "Pinky i Mózg" serial animowany
07:45    "Freakazoid!" serial animowany
08:05    "Ace Ventura: Psi detektyw" serial animowany
08:30    "Czarnoksiężnik" serial animowany
09:00    "Big Guy & Rusty" serial animowany
09:50    "Superman" serial animowany
09:55    "Batman & Robin" serial animowany
10:15    "Extreme Ghostbusters" serial animowany
10:40    "Chris Colorado" serial animowany
11:10    "Batman of the Future" serial animowany
11:35    "Miami 7" telenowela dokumentalna Wielka Brytania 1999
12:05    "Clueless" serial komediowy USA 1996
13:05    "Cybill" serial komediowy USA 1996
13:35    "Jesse" serial komediowy USA 1998
14:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
14:30    "Will & Grace" serial komediowy USA 1998
15:00    "Jezioro marzeń" serial obyczajowy USA 1997
16:00    "Charmed" serial fantastyczny USA 1999
17:00    "Grosse Pointe" serial komediowy USA 2000
17:25    "Grounded for Life" serial komediowy USA 2001
17:55    "Family Guy" serial komediowy USA 1999
18:25    Switsch magazyn rozrywkowy
19:00    Talk Talk Talk talk show
19:55    Wiadomości
20:15    "Atak rekinów" reż.Bob Misiorowski, wyk.Casper Van Dien, Ernie Hudson, Bentley Mitchum, Jennifer McShane thriller USA 1999
22:15    "Upadek" reż.Joel Schumacher, wyk.Michael Douglas, Robert Duvall, Barbara Hershey, Frederic Forrest film sensacyjny USA 1993
00:25    "Na szczycie" reż.Sidney J. Furie, wyk.Peter Weller, Dennis Hopper, Tia Carrere, David Alan Grier film sensacyjny USA 1998
02:05    "Atak rekinów" reż.Bob Misiorowski, wyk.Casper Van Dien, Ernie Hudson, Bentley Mitchum, Jennifer McShane thriller USA 1999
03:40    "Na szczycie" reż.Sidney J. Furie, wyk.Peter Weller, Dennis Hopper, Tia Carrere, David Alan Grier film sensacyjny USA 1998

SuperRTL
06:05    Infomercial magazyn reklamowy
07:15    "Bumpety Boo" serial animowany
07:25    "Trzy małe duszki" serial animowany
07:50    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:00    "Małe potworki" serial animowany
08:15    "Little People" serial animowany
08:20    "Bob budowniczy" serial animowany
08:30    "Jellabies" serial animowany
08:40    "Bumpety Boo" serial animowany
09:05    "Flash Forward" serial dla młodzieży Kanada 1996
09:35    "So Weird" serial familijny USA 1998
10:05    "Clarissa" serial komediowy USA 1992/93
10:35    "Thunderstone" serial dla młodzieży Australia 1999
11:05    "Bob Morane" serial animowany
11:35    "Darkwing Duck" serial animowany
12:00    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:25    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
12:50    "SpongeBob SquarePants" serial animowany
13:05    "Lucky Luke - Les Daltons En Cavale" reż.Morris, Bill Hanna film animowany Belgia/Francja 1983
14:30    "Powrót Tomka Oszukańca" reż.Michael Rubbo, wyk.Michael Stevens, John Daperi, Andrew Bauer-Gador, Paul Nicholls film przygodowy Kanada 1994
16:15    "Wild Instinct" serial animowany
16:30    Paddy On Tour Spezial magazyn dla dzieci
17:00    "Telewizyjna encyklopedia" serial dokumentalny Niemcy 2001
17:30    "Szalony pirat Jack" serial animowany
17:55    "Darkwing Duck" serial animowany
18:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    Super Toy Club teleturniej dla dzieci
19:50    "Fox Busters" serial animowany
20:15    "Brat osiołek" serial obyczajowy Niemcy 1995/96
21:05    Największe wpadki ślubne Verona Feldbusch przedstawia program rozrywkowy
22:00    Happiness program rozrywkowy
22:45    Star Weekend program rozrywkowy
23:50    Infomercial magazyn reklamowy
01:35    Program nocny 

Arte
14:00    Voila l'Europe magazyn międzynarodowy
14:30    "Długi oddech" serial dokumentalny Niemcy 2002
15:15    "O powietrzu i miłości" film dokumentalny Francja 2000
16:15    Bezpieczeństwo na drodze 360° - Reportaż GEO reportaż
16:50    "Kalejdoskop: Ibiza" serial dokumentalny
17:20    "Słoneczniki" film dokumentalny Niemcy 2002
18:00    "Sfinks: Krew Króla Słońca" film dokumentalny Niemcy 2002
19:00    "Biografie: Jean-Charles de Castelbajac" serial dokumentalny Niemcy 2002
19:45    Arte Info wiadomości
20:00    W otwarte karty magazyn międzynarodowy
20:15    "Sztalugi: Hokusai - Fala (około 1826-1833), Katsushita Hokusai, drzeworyt barwny" serial dokumentalny Francja 1998
20:45    "Sfinks: Kamienna zagadka" film dokumentalny Niemcy 2002
21:40    Metropolis magazyn kulturalny
22:35    "Le miroir aux alouettes" reż.Francis Fehr, wyk.Philippe Fretun, Marie Bunel, Amandine Deswanes film obyczajowy Francja 1999
23:55    "Thomas Pynchon - A Journey Into The Mind of P." film dokumentalny Niemcy 2001
01:25    "Koszmar ważący 3,5 kilo" reż.Uwe Janson, wyk.Jan Gregor Kremp, Desiree Nosbusch, Tijan Kranz-Yaffa, Nadja Tiller komedia Niemcy 2002

CNN
06:00    World News
06:30    World Report
07:00    World News
07:30    World Business This Week
08:00    World News
08:30    International Correspondents
09:00    World News
09:30    Inside Europe
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    World News
12:30    The Music Room
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    Diplomatic License
15:00    World News
15:30    People in the News
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    Golf Plus
18:00    World News
18:30    Inside Africa
19:00    World News
19:30    Inside Sailing
20:00    World News
20:30    Business Unusual
21:00    World News
21:30    Best of Q&A;
22:00    World News
22:30    International Correspondents
23:00    World News
23:30    World Sport
00:00    World News
00:30    World Business This Week
01:00    World News
01:30    NEXT@CNN
02:00    World News
02:30    World Report
03:00    Larry King Weekend
04:00    The Music Room
04:30    Your Health 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    Fast Track
05:45    Holiday
06:00    BBC News
06:30    Talking Movies
07:00    BBC News
07:30    Africa Direct
08:00    BBC News
08:30    Click Online
09:00    BBC News
09:30    Correspondent
10:00    BBC News
10:10    The Shrine
11:00    BBC News
11:10    Hong Kong To Ulan Bator with Clive Anderson Great Railway Journeys - Return Ticket
12:00    BBC News
12:30    Mary Anne's Bikes
13:00    BBC News
13:30    This Week
14:00    BBC News
14:10    The Shrine
15:00    BBC News
15:30    Correspondent
16:00    BBC News
16:10    The Earth Summit Debate
17:00    BBC News
17:10    Hong Kong To Ulan Bator with Clive Anderson Great Railway Journeys - Return Ticket
18:00    BBC News
18:30    Talking Movies
19:00    BBC News
19:30    This Week
20:00    BBC News
20:30    Earth Report
21:00    BBC News
21:10    The Shrine
22:00    BBC News
22:30    Talking Movies
23:00    BBC News
23:10    The Earth Summit Debate
00:00    BBC News
00:30    Africa Direct
01:00    BBC News
01:30    This Week
02:00    BBC News
02:30    Fast Track
02:45    Holiday
03:00    BBC News
03:30    Africa Direct
04:00    BBC News
04:30    Correspondent 

CNBC
05:00    Donahue
06:00    European Market Week
06:30    Middle East This Week
07:00    Editorial Board with Stuart Varney
08:00    Louis Rukeyser's Wall Street
08:30    Wall Street Journal
09:00    Cottonwood Christian Centre
09:30    Mclaughlin Group
10:00    Asia Market Week
10:30    Teleshoping
11:00    European Market Week
11:30    Teleshoping
12:00    CNBC Sports
16:00    Teleshoping
17:00    NBC News - MSNBC
18:00    Wall Street Journal
18:30    European Market Week
19:00    Editorial Board with Stuart Varney
20:00    Teleshoping
21:00    Tonight Show with Jay Leno
21:45    Late Night with Conan O'Brien
23:00    CNBC Sports
01:00    Dateline
02:30    European Market Week
03:00    Asia Market Week
03:30    Wall Street Journal
04:00    McLaughlin Group
04:30    European Market Week 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.