FANDOM


TVP 1
6.35 Parada oszustów /4/ − serial TVP
7.40 Bohaterowie z Olimpu /21/ − serial kanad.
8.05 Plecak pełen przygód /10/ − serial pol.−fin.−niem.
8.30 Siódme niebo /76/ − serial USA
9.20 Teleranek − program dla dzieci
9.45 Kino na niepogodę: Honor dziecka − film pol. (1976)
10.50 Opole 2003 na bis
11.20 Od A do Zdrowia
12.00 Anioł Pański − transmisja modlitwy
12.20 Moje spotkania z Papieżem: Eugeniusz Mróz - reportaż
12.25 Tydzień
13.00 Wiadomości
13.10 Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej: Natalia Kukulska
13.40 Przygody młodego Indiany Jones'a − serial USA
15.10 Myślisz o kimś? Wybierz teledysk! − program muzyczny
15.30 Szaleństwa panny Ewy /1/ - serial
16.25 Jak zostać ogrodnikiem /8/ − serial ang.
17.00 Teleexpress
17.20 Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce − Paryż 2003
18.35 Jaka to melodia? − quiz muzyczny
19.00 Wieczorynka: Kubusiowe opowieści
19.30 Wiadomości
19.50 Sport
19.59 Pogoda
20.15 Boża podszewka /10/ − serial, TVP 1997
21.20 Uczta kinomana: Rachunek sumienia − dramat, USA 1999
23.15 Uczta kinomana: Underground − komediodramat węg.−niem.−jugosł.−franc., 1995
2.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.30 Dwójka Dzieciom: Bajki pana Bałagana
7.55 Słowo na niedzielę (dla niesłyszących)
8.00 Film dla niesłyszących: Jan Serce /6/ − serial TVP
8.55 Air Show 2003
9.10 Festiwal Muzyki Gospel − Osiek 2003
10.00 Air Show 2003
10.35 Podróże w czasie i przestrzeni: Raj na Ziemi: Kostaryka − kraj dziewiczej przyrody − serial USA
11.30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Marynarski smak
12.00 Tajna wojna Herry'ego Frigga − komedia, USA 1968
13.45 Air Show 2003
14.00 Familiada − teleturniej
14.30 Złotopolscy /522/ − telenowela TVP
15.00 Szansa na sukces: Koncert laureatów − 2003 /2/
16.00 Na dobre i na złe /141/ − serial TVP
16.55 Jaś Fasola /10/ − angielski program rozrywkowy
17.20 Air Show 2003
17.30 7 dni świat
18.00 Program lokalny
18.30 Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce − Paryż 2003
20.00 Ten stary bar na Woolwich Road - uczta żeglarska
21.00 Skok − film pol., 1999
22.00 Panorama
22.20 Sport−telegram
22.27 Pogoda
22.35 Solidarność − jak zerwaliśmy z żelazną kurtyną − film dok., Polska 2000
23.35 Kocham kino na bis: Kolacja − komedia wł.−franc., 1999
1.25 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Mop Man - pr. muz.
07:00 4 x 4 - mag. sportowy
07:30 Magazyn redakcji pr. religijnych - pr. religijny
08:00 Niezwyciężony Spiderman (6) - serial anim.
08:25 Faceci w czerni (46)
08:55 Hugo - pr. dla dzieci
09:30 Power Rangers (241)
10:00 Poplista - pr. muz.
11:00 Słoneczny patrol 8
12:00 Nuklearna bestia - thriller, USA 1998
14:05 Zwariowana planeta (2) - program rozrywkowy
14:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (34)
15:00 Benny Hill (70) - serial kom. Wielka Brytania
15:30 Fundacja Polsat - program publicystyczny
15:45 Informacje
16:00 Prognoza pogody
16:05 Różowe lata siedemdziesiąte (45) - serial
16:30 Herkules (111)
17:20 Fotomodelki - finał konkursu
17:50 Zerwane więzi (67) - talk show
18:45 Informacje, sport
19:10 Prognoza pogody
19:15 Netforce (4) - serial sensac. USA 1999
20:10 Rodzina zastępcza (90) - serial kom. Polska 2000
20:40 Wszędzie, byle nie tu - film obyczajowy USA 1999
21:30 Studio Lotto (w przerwie filmu)
23:00 Kuba Wójewodzki - talk show Polska
00:00 Zakazane reklamy (8) - program rozrywkowy Polska 2002
00:30 Magazyn sportowy
02:30 Muzyka na bis - program muzyczny
05:00 Zakończenie programu

TVN
05:40 Telesklep - reklama
07:40 Wunschpunsch (41) - serial anim.
08:05 Wunschpunsch (42) - serial anim.
08:30 Wilki morskie - film wojenny Wielka Brytania 1980
10:50 Surfujący Ninja - komedia USA 1993
12:35 Jak łyse konie - program rozrywkowy
13:50 Batman Forever - film fantastyczny USA 1995
16:15 Akademia policyjna (23) - serial kom. USA
17:15 We dwoje - teleturniej
18:30 Miss Polonia - start - program rozrywkowy
19:00 TVN Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:40 Uwaga! - program publicystyczny
20:00 Kasia i Tomek (43) - serial kom. Polska 2003
20:30 Chwila prawdy - program rozrywkowy
21:45 Gliniarze bez odznak (8) - serial sensac. USA
22:45 Nie do wiary - mag.
23:15 Cela - reportaż
23:45 Sextet - pr. roz.
00:15 Przygody Supermana (54) - serial
01:15 Nic straconego

TVP 3 Regionalna
6.50 Trójka dzieciom - Kasztaniaki (14) - serial animowany prod. polskiej
7.00 Sceny z życia smoków (4) - serial animowany prod. polskiej
7.15 Kasztaniaki (15) - serial animowany prod. polskiej
7.25 Ksiązka dla dzieci
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 OTV
8.30 Kurier
8.45 OTV
9.00 Teleplotki - program publicystyczny
9.30 Kurier
9.45 Jazda na maxa - magazyn
10.15 Szpital Holby City (3) - serial medyczny
11.10 Wakacje z Trójką - magazyn
11.30 Kurier
11.45 O tym, jak Gary odkrywa Polskę - program podróżniczy
12.15 X Tubądziński Championat Jeździecki (1)
12.30 Kurier
12.45 OTV
14.30 Kurier
14.35 X Tubądziński Championat Jeździecki (2)
15.00 Podwodna Polska (10) - serial dok.
15.30 Kurier
15.45 OTV
16.30 Kurier
16.45 50-lecie zespołu Śląsk - "Poszła Karolinka" - koncert
17.10 X Tubądziński Championat Jeździecki (3)
17.30 Kurier
17.35 Teleplotki - program publicystyczny
18.00 OTV
18.30 Kurier
18.35 Prognoza pogody
18.35 Regiony kultury - magazyn
18.50 Układ krążenia (4) - serial obyczajowy TVP
20.10 X Tubądziński Championat Jeździecki (4)
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.55 Od Niedzieli do Niedzieli
21.20 Siedemdziesiąt pięć lat? Niemożliwe!
21.30 Kurier
21.45 OTV
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
23.00 Studio pogoda
23.05 Telekurier nocą
0.00 Konopielka - film obyczajowy prod. polskiej
1.35 Zakończenie programu

TV 4
6.10 Martin L. Gore i Dave Gahan - solowe albumy - reportaż
6.40 Ania z Zielonego Wzgórza (45) - serial animowany
7.10 Sztukateria - program kulturalny
7.40 MODNA MODA - magazyn o modzie
8.10 Przygody Sindbada Żeglarza (31) - serial przygodowy
9.10 Świniakowie z sąsiedztwa (3) - serial animowany
9.40 Ania z Zielonego Wzgórza (46) - serial animowany
10.10 Nie dostaniesz deseru zanim nie skosisz trawnika, tato - film USA 1994
12.00 KINOmaniaK - magazyn filmowy
12.30 Sztukateria - program kulturalny
13.00 Gama 2003 - Dziecięco - Młodzieżowy Festiwal Polskiej Piosenki - skrót relacji z koncertu laureatów
13.30 Magazyn golfowy
14.00 Braciszek świnka - film USA 1999
16.00 Smok Castillo (3) - serial dla dzieci
16.30 Hoboczaki (66) - serial
17.00 Jezioro marzeń (23) - serial
18.00 MacGyver - serial przygodowy
19.00 Dwudziesta dziewiąta ulica - komedia sensacyjna, USA-Japonia 1991
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 To się w głowie nie mieści
22.00 Drogówka - magazyn policyjny
22.30 Świadek wojny - film sensacyjny, Niemcy-USA-Izrael 1986
0.20 Fatalne wakacje - film sensacyjny, Hongkong 1987
2.05 VIP - wydarzenia i plotki
2.30 Strefa P - magazyn muzyczny
2.55 Zakończenie programu

TV Polonia
7.45 Eurofolk Sanok 2003: Haydamaki − występ zespołu
8.15 M jak miłość /104/ − serial TVP
9.05 Słowo na niedzielę
9.10 Simba, król zwierząt /39/
9.35 Dziecięce Festiwale: Konin 2002
10.25 Złotopolscy /488, 489/ − telenowela TVP
11.15 Dom Polski: Mieszkanie oficerskie − magazyn
11.45 Zaolzie − magazyn
12.00 Anioł Pański - transmisja modlitwy
12.15 X Tubądziński Championat Jeżdziecki
12.25 Niedzielne muzykowanie: Łańcuckie wspomnienia − Koncert Polskiej Orkiestry Kameralnej p. b. J. Maksymiuka
13.00 Transmisja Mszy Świętej z kościoła św. Józefa w Zakroczymiu
14.00 Czarne chmury /6/ − serial TVP
14.50 X Tubądziński Championat Jeżdziecki
15.15 Przystanek Chicago
15.45 X Tubądziński Championat Jeżdziecki
16.10 Sensacje XX wieku: 24 godziny Igora Guzenko
17.00 Teleexpress
17.15 30 ton! Lista, lista − lista przebojów
17.40 M jak miłość /104/ − serial TVP
18.30 X Tubądziński Championat Jeżdziecki
18.55 Zaproszenie: Od Zdroju do Zdroju z przygodami − program krajoznawczy
19.15 Dobranocka: Noddy /21/
19.30 Wiadomości
19.50 Sport
19.59 Pogoda
20.10 X Tubądziński Championat Jeżdziecki
20.30 Wiatraki z Ranley − dramat pol.
21.30 Benefis Jana Miodka w Teatrze STU w Krakowie
22.20 Robert Gawliński − "Solo" − koncert
23.20 Powtórka z życia: Postulaty sierpniowe
23.35 Panorama
23.55 Sport − telegram
23.58 Pogoda
0.10 M jak miłość /104/ − serial TVP
1.00 Simba, król zwierząt /39/
1.30 Wiadomości
1.49 Sport
1.57 Pogoda
2.00 Przystanek Chicago
2.30 Sensacje XX wieku: 24 godziny Igora Guzenko
3.15 Przystanek Chicago
3.45 Powtórka z życia: Postulaty sierpniowe
4.00 Czarne chmury /6/ − serial TVP
4.50 Zaolzie − magazyn
5.10 Kabaret OT.TO − koncert
6.00 Zakończenie programu

TVP 3 Bydgoszcz
6.50 Kasztaniaki - polski serial animowany
7.00 Sceny z życia smoków "Wielkie pranie" - odc. 4/7, polski serial animowany
7.15 Kasztaniaki - polski serial animowany
7.20 Książka dla dzieci - informator czytelniczy
7.30 Kurier i prognoza pogody - program informacyjny
7.45 Zbliżenia - magazyn informacyjny TVB
8.00 Msza święta - transmisja z kościoła pw. św. Stanisława BM w Bydgoszczy
9.00 Teleplotki - program publicystyczno - rozrywkowy
9.30 Kurier i prognoza pogody - program informacyjny
9.45 Jazda na maxa - magazyn sportów rowerowych
10.15 Szpital Holby City - odc. 3/9, angielski serial obyczajowy
11.10 Wakacje z Trójką - magazyn wakacyjny
11.30 Kurier i prognoza pogody - program informacyjny
11.45 Spotkania z parkami krajobrazowymi - magazyn pod red. Sławomira Lewandowskiego
12.15 X Tubądziński Championat Jeździecki - relacja, cz.I
12.30 Kurier i prognoza pogody - program informacyjny
12.45 Historia nieodległa - program pod red. Mariusza Guzka
13.00 Trójka w Trójce - program publicystyczny Anny Raczyńskiej
13.20 Nie tylko Wawel - cykl krajoznawczy
13.30 Kamczatka "Ku gorącym źródłom" - felieton podróżniczy
13.45 Agromagazyn - magazyn rolniczy pod red. Wiesława Królaka
14.00 Lato z R.R. - program rozrywkowy Rafała Rykowskiego
14.30 Kurier - program informacyjny
14.35 X Tubądziński Championat Jeździecki - relacja, cz.II
15.00 Podwodna Polska - polski serial dokumentalny
15.30 Kurier i prognoza pogody - program informacyjny
15.45 Galeria - magazyn artystyczny pod red. Witolda Albińskiego
16.15 Zbliżenia - magazyn informacyjny TVB
16.30 Kurier i prognoza pogody - program informacyjny
16.45 50-lecie Zespołu Śląsk "Poszła Karolinka"
17.10 X Tubądziński Championat Jeździecki - relacja, cz.III
17.30 Kurier - program informacyjny
17.35 Teleplotki - program publicystyczno - rozrywkowy
18.00 Zbliżenia - magazyn informacyjny TVB
18.30 Kurier i prognoza pogody - program informacyjny
18.35 Regiony kultury - magazyn
18.50 Układ krążenia "Szycha w odstawce" - odc. 4/7, polski serial obyczajowy
20.10 X Tubądziński Championat Jeździecki - relacja, cz.IV
20.30 Kurier i prognoza pogody - program informacyjny
20.45 Studio Pogoda
20.55 Od niedzieli do niedzieli - stronniczy przegląd wydarzeń tygodnia
21.20 Siedemdziesiąt pięć lat ? - niemożliwe - felieton
21.30 Kurier i prognoza pogody - program informacyjny
21.45 Zbliżenia - magazyn informacyjny TVB
22.00 Sport weekend - magazyn
22.30 Kurier - program informacyjny
22.45 Kurier sportowy
23.00 Studio Pogoda
23.05 Telekurier nocą - magazyn informacyjno - sensacyjny
00.00 Klub filmowy Trójki: "Konopielka" - polska komedia obyczajowa, reż. Witold Leszczyński, obsada: Krzysztof Majchrzak, Anna Seniuk i inni
01.25 Grand Prix na Żużlu - Szwecja
01.55 Zakończenie programu

TVN 7
06:20 Telesklep 
08:15 "Rzeka Grizli" - film dokumentalny 
09:05 "Władcy Pustyni" - film dokumentalny 
10:10 Łamisłówka - teleturniej 
11:15 "Wiosenne przebudzenie" - film obyczajowy prod. USA 
13:05 "Nowe przygody Robin Hooda" (24) - serial przygodowy prod. USA 
14:00 "Władcy Pustyni" - film dokumentalny 
14:50 "Legendy kung-fu" (22-ost.) - serial przygodowy prod. USA
15:45 "Kochane kłopoty" (10) - serial obyczajowy prod. USA 
16:45 "Tak niewielu" - dramat wojenny prod. USA 
19:05 "Złodziejski duet" (9) - serial sensacyjny prod. USA 
20:00 "Śmiertelna rozgrywka" - film sensacyjny prod. USA
21:50 "Rodzina Soprano" (7) - serial kryminalny prod. USA 
23:00 Sekrety Miss - program rozrywkowy 
23:30 "Raj obok nas" - film obyczajowy prod. USA 
01:15 "Milczący świadek" - film sensacyjny prod. USA 
03:00 Zakończenie programu

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
07.15 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
07.40 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
08.30 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
09.20 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
10.10 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
11.00 Ocaleni z otchłani (Pacific Rescue) (50 min.).
11.50. Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
12.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
13.05 Trex (Trex) (25 min.).
13.30 Trex (Trex) (25 min.).
13.55 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
14.20 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
14.45 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
15.10 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
15.35 Poszukiwanie Supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
16.00 Poszukiwanie Supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
16.50 To cud (It's a Miracle) (50 min.).
17.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.05 Pościgi policyjne (High Speed Pursuits) (50 min.).
19.00 Dzień prawdy : DNA - nadzieja dla skazańców (Judgement Night - DNA The Ultimate Test) (75 min.).
20.20 Lot 703. Cudownie ocaleni (Flight 703) (60 min.).
21.20 Najdzielniejsi (The Bravest) (20 min.).
21.45 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
22.10 Odsiadka (Doing Time) (50 min.).
22.40 Odsiadka (Doing Time) (50 min.).
23.10 To cud (It's a Miracle) (60 min.).
00.00 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
00.50 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
01.40 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
02.30 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
02.55 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
03.20 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
03.45 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
04.10 Odsiadka (Doing Time) (50 min.).
04.35 Odsiadka (Doing Time) (50 min.).
05.00 Lot 703. Cudownie ocaleni (Flight 703) (60 min.).

Europa Europa
10.00 Z cyklu: Randez-vous z Jeanne Moreau: Niebezpieczne związki (Les Liaisons Dangereuses ) dramat, Francja, 1959, 105 min
11.50 Z życia marionetek (From The Life Of The Marionettes / Ur Marionetternas Liv) dramat, RFN / Szwecja, 1980, 101 min
13.35 Bez strachu przed śmiercią (S'en fout la mort) czarna komedia, Francja, 1990, 89 min
15.10 Bądźcie znowu razem (Cuando Vuelvas Mi Laso) dramat, Hiszpania, 1999, 97 min
16.50 Kobiety górą: Prawdziwa kobieta szuka mężczyzny na dochodne (Lauter Tolle Frauen: Vollweib Sucht Halbttagsmann) dramat, Niemcy, 2002, 90 min
18.25 Iluzjoniści (Uramisten / The Philadelphia Attraction) dramat, Węgry, 1984, 93 min
20.00 Pożar (The Burning) film krótkometrażowy - dramat, Wielka Brytania, 1967, 30 min
20.30 Z cyklu: Randez-vous z Jeanne Moreau: Niebezpieczne związki (Les Liaisons Dangereuses ) dramat, Francja, 1959, 105 min
22.20 Zagubiona autostrada (Lost Highway) dramat, USA / Francja, 1997, 135 min
00.35 Niewidzialny (2 z 7): Power Flower (Butterscotch Series (2 of 7): Power Flower) film erotyczny, Francja, 1997, 90 min
02.10 Goście wieczerzy pańskiej (Winter Light / Nattvardsgasterna) dramat psychologiczny, Szwecja, 1961, 80 min
03.35 Zima w Lizbonie (El Invierno En Lisboa) dramat / thriller, Hiszpania / Francja / Portugalia, 1990, 90 min.

TV Centrum
7:00     Radość o poranku
7:30     Dzikie i oswojone - program przyrodniczy
8:00     Dziecinada - koncert dla dzieci
10:00     Śpiewa Majka Jeżowska
10:20     Dwory i pałace
10:30     Muzyczne rozmaitości
11:00     Prosimy dzwonić (powtórka)
12:00     Śpiewa Kylie Minogue
12:15     Reflektor
13:00     Ivanhoe - film prod. USA
14:40     Kącik Starego Przeboju
15:00     Dania z zamkowej kuchni
15:15     Wakacje z blondynką -pożegnanie
18:15     Człowiek z gór - film prod. USA
19:45     Gra i śpiewa Manaam
20:15     Dzień, w którym obrabowano Amerykę - film prod. USA
21:45     Muzyczne rozmaitości
22:15     Telesklep
22:45     Czarowny kwiecień - film prod. USA
0:15     Śpiewa Grzegorz Turnau
0:30     Telesklep

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści: serial
09:55 Wstęp wzbroniony
10:50 Bohaterowie dnia D
11:45 Łowcy skarbów, odc. 1: serial
12:15 Podróżnicy w czasie: serial
12:40 Podróżnicy w czasie: serial
13:10 Loch Ness bez tajemnic
14:05 Bohaterowie dnia D
15:00 Wielkie powieści: serial
15:55 Wstęp wzbroniony
16:50 Bohaterowie dnia D
17:45 Łowcy skarbów, odc. 1: serial
18:15 Podróżnicy w czasie: serial
18:40 Podróżnicy w czasie: serial
19:10 Loch Ness bez tajemnic
20:05 Bohaterowie dnia D
21:00 Wielkie powieści: serial
21:55 Wstęp wzbroniony
22:50 Bohaterowie dnia D
23:45 Łowcy skarbów, odc. 1: serial
00:15 Podróżnicy w czasie: serial
00:40 Podróżnicy w czasie: serial
01:10 Loch Ness bez tajemnic
02:05 Bohaterowie dnia D

Discovery Science
05:15 Ultranauka
05:45 Poszukiwania "Liberty Bell 7"
06:40 Gra w kłamstwa
07:35 Zrozumieć ewolucję
08:30 Czas przyszły
09:00 Gra w kłamstwa
09:55 Zrozumieć niezwykły mózg
10:50 Na krawędzi
11:15 Ultranauka
11:45 Poszukiwania "Liberty Bell 7"
12:40 Gra w kłamstwa
13:35 Zrozumieć ewolucję
14:30 Czas przyszły
15:00 Gra w kłamstwa
15:55 Zrozumieć niezwykły mózg
16:50 Na krawędzi
17:15 Ultranauka
17:45 Poszukiwania "Liberty Bell 7"
18:40 Gra w kłamstwa
19:35 Zrozumieć ewolucję
20:30 Czas przyszły
21:00 Gra w kłamstwa
21:55 Zrozumieć niezwykły mózg
22:50 Na krawędzi
23:15 Ultranauka
23:45 Poszukiwania "Liberty Bell 7"
00:40 Gra w kłamstwa
01:35 Zrozumieć ewolucję
02:30 Czas przyszły
03:00 Gra w kłamstwa
03:55 Zrozumieć niezwykły mózg
04:50 Na krawędzi

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.