FANDOM


TVP 1
04:55 Jest jak jest odc.15/19 - Coś za coś
05:25 Jest jak jest odc.16/19 - Do wszystkiego trzeba mieć talent
05:55 Savannah - odc.20; serial obyczajowy kraj prod.USA (1996)
06:40 Był taki dzień - 31 sierpnia
06:44 Obóz pokoju; film dokumentalny
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
08:00 Domisie - Urodziny Eryka; program dla dzieci
08:25 Klub przyjaciół Myszki Miki - Przygoda z kolorami; serial kraj prod.USA (2006)
08:50 Sekretny świat misia Beniamina - Generalskie szlify; serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
09:20 Maszyna zmian - Tatoludek; serial TVP kraj prod.Polska (1995);
09:50 Disney! Cudowny Świat - Lilo i Stich - txt str. 777; film animowany kraj prod.USA (2002)
11:25 Tydzień
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn
13:00 Wiadomości
13:10 Nowe szaty Cesarza - txt str. 777; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (2001)
15:00 Bulionerzy odc.75 - Zwyczajni ludzie; serial komediowy TVP
15:30 BBC w Jedynce - Dzikie Karaiby odc.4 - Wybrzeża pełne tajemnic - txt str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007)
16:20 Koma. pl; magazyn
16:35 Studio Lało-Grzało ; magazyn
17:00 Teleexpress
17:25 Przebojowa noc
17:40 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem odc.11/13 - Perła; serial
18:25 Apetyt na miłość - odc. 6/13; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Kubusiowe opowieści - Pan Narrator; serial kraj prod.USA (2001)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Zakochana Jedynka - Jutro idziemy do kina - txt str. 777; film fabularny kraj prod.Polska (2007)
22:10 Uczta kinomana - Człowiek z żelaza - txt str. 777; film fabularny kraj prod.Polska (1981)
00:45 Kolekcja kinomana - Zamach; dramat kraj prod.Polska (1958)
02:00 Serwis TV ; program satyryczny
02:20 Oczywiście odc. 4; program satyryczny
02:35 Był taki dzień - 31 sierpnia
02:40 Zakończenie dnia

TVP 2
05:15 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
05:20 Dla niesłyszących - Kopciuszek odc.40; serial obyczajowy TVP
05:45 Złotopolscy odc.965 - Powyborcze dylematy; telenowela TVP
06:10 Złotopolscy odc.966 - Po co kobiety w policji; telenowela TVP
06:40 Jesteś tym co jesz - Katie Price; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
07:10 M jak miłość - odc. 594; serial TVP
08:05 Ostoja
08:30 Z Dwójką bezpieczniej
08:40 Encyklopedia Solidarności; felieton
08:50 Dzika przyszłość odc.13 (ost.) - Powrót do przyszłości kraj prod.Niemcy (2002
09:20 Zacisze gwiazd - Urszula Dudziak
09:50 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Wyspy Trobrianda (1968)  - txt str. 777; cykl reportaży
10:20 Rodzinne oglądanie - Park prehistoryczny - odc. 6 - txt str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
11:10 Encyklopedia Solidarności; felieton
11:20 Gwiazdy w południe - Świat cyrku - txt str. 777; film obyczajowy kraj prod.USA (1964)
13:35 Czas honoru odc.2 - Miłość i walka; felieton
14:00 Familiada  - txt str. 777; teleturniej
14:30 Złotopolscy odc.967 - Powrót Joanny; telenowela TVP
15:10 Szansa na Sukces - wydanie specjalne - Walentynki
16:10 Na dobre i na złe odc.335 - Najlepsza córka; serial TVP
17:10 Brzydula Betty - odc. 23; serial komediowy kraj prod.USA (2006)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
18:55 Tak to leciało! ; teleturniej
19:50 Czas honoru odc.3 - Pamięć i wyobraźnia; felieton
20:00 Encyklopedia Solidarności; felieton
20:05 Oczy Angeli - odc. 7/13; serial kryminalny kraj prod.USA (2006)
20:55 Hity na czasie 2008 (1) - Katowice; program muzyczny
21:50 Hity na czasie 2008 (2) - Katowice; program muzyczny
22:45 Magazyn Ekstraklasy - Szybka piłka
23:40 Wakacyjne Ulice Kultury ; magazyn
24:00 Panorama
00:15 Sport Telegram
00:25 "A mury runą..." - recital Jacka Kaczmarskiego
01:05 Dolina cieni; horror kraj prod.Niemcy (1999)
02:40 Zakończenie dnia

TVP Info
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:03 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
07:42 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
08:43 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
09:47 Pogoda Info; STEREO
09:52 Serwis sportowy; STEREO
10:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
10:46 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
10:49 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO
11:03 Etniczne klimaty ; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
11:50 Pogoda Info; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:02 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
12:45 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
12:47 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO
13:00 Reportaż TVP INFO - Efekt domina; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
13:48 Pogoda Info; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:01 Nawigator; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:16 Era kobiet; cykl reportaży; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
14:36 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
14:40 I Liga piłki nożnej - GKS Katowice - Motor Lublin
15:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
15:35 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
15:37 I Liga piłki nożnej - GKS Katowice - Motor Lublin
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
16:42 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Era kobiet; cykl reportaży; STEREO
17:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
17:55 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
20:48 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
20:54 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; 217 wydanie cyklicznego politycznego widowiska publicystycznego emitowanego na żywo z udziałem młodzieży 220 wydanie cyklicznego widowiska publicystycznego emitowanego na zywo ze studia TVP w Krakowie. W programie spotkanie z ojcem Leonem Knabitem z okazji VII Dnia Papieskiego.
21:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
21:41 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
22:55 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
23:00 Historia pewnego życia kraj prod.Polska (2003); reż.:Andrzej Titkow; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:46 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:11 Sportowa niedziela; STEREO
01:07 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:32 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:58 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; 217 wydanie cyklicznego politycznego widowiska publicystycznego emitowanego na żywo z udziałem młodzieży 220 wydanie cyklicznego widowiska publicystycznego emitowanego na zywo ze studia TVP w Krakowie. W programie spotkanie z ojcem Leonem Knabitem z okazji VII Dnia Papieskiego.
02:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
02:53 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
02:57 Zakończenie dnia

TVP Info Gorzów Wielkopolski
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:03 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
07:42 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
07:45 Podróżnik
08:00 Rozmaitości Lubuskie
08:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
08:43 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
08:45 W twojej sprawie
09:00 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
09:47 Pogoda Info; STEREO
09:52 Serwis sportowy; STEREO
10:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
10:46 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
10:49 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO
11:03 Etniczne klimaty ; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
11:50 Pogoda Info; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:02 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
12:45 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
12:47 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO
13:00 Reportaż TVP INFO - Efekt domina; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
13:48 Pogoda Info; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:01 Nawigator; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:16 Era kobiet; cykl reportaży; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
14:36 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
14:40 I Liga piłki nożnej - GKS Katowice - Motor Lublin
15:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
15:35 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
15:37 I Liga piłki nożnej - GKS Katowice - Motor Lublin
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
16:42 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
16:45 Było, nie minęło
17:15 Era kobiet; cykl reportaży; STEREO
17:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
17:55 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
18:00 Informacje lubuskie
18:15 Prosto z lasu
18:30 Keja 2008
19:00 Retransmisje sportowe
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
20:48 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
20:54 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; 217 wydanie cyklicznego politycznego widowiska publicystycznego emitowanego na żywo z udziałem młodzieży 220 wydanie cyklicznego widowiska publicystycznego emitowanego na zywo ze studia TVP w Krakowie. W programie spotkanie z ojcem Leonem Knabitem z okazji VII Dnia Papieskiego.
21:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
21:41 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
21:45 Informacje lubuskie
21:55 Prognoza pogody
22:00 Informacje sportowe
22:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
22:55 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
23:00 Historia pewnego życia kraj prod.Polska (2003); reż.:Andrzej Titkow; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:46 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:11 Sportowa niedziela; STEREO
01:07 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:32 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:58 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; 217 wydanie cyklicznego politycznego widowiska publicystycznego emitowanego na żywo z udziałem młodzieży 220 wydanie cyklicznego widowiska publicystycznego emitowanego na zywo ze studia TVP w Krakowie. W programie spotkanie z ojcem Leonem Knabitem z okazji VII Dnia Papieskiego.
02:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
02:53 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
02:57 Zakończenie dnia

TVP Info Warszawa
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:03 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
07:42 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski - godziny szczytu; STEREO
07:52 Pogoda; STEREO
07:53 Magazyn nieruchomości - M2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:09 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; STEREO
08:26 Pogoda; STEREO
08:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
08:43 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
08:45 Mój pies i inne zwierzaki ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
09:47 Pogoda Info; STEREO
09:52 Serwis sportowy; STEREO
10:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
10:46 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
10:49 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO
11:03 Etniczne klimaty ; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
11:50 Pogoda Info; STEREO
11:55 Serwis sportowy; STEREO
12:02 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
12:45 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
12:47 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO
13:00 Reportaż TVP INFO - Efekt domina; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
13:48 Pogoda Info; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:01 Nawigator; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:16 Era kobiet; cykl reportaży; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO
14:36 Pogoda Info Dzień weekend; STEREO
14:40 I Liga piłki nożnej - GKS Katowice - Motor Lublin; STEREO
15:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
15:35 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
15:37 I Liga piłki nożnej - GKS Katowice - Motor Lublin; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
16:42 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:48 Pogoda; STEREO
16:50 Kościół i świat ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:59 Za zamkniętymi drzwiami - Rejs ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:15 Era kobiet; cykl reportaży; STEREO
17:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
17:55 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
18:01 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:13 Pogoda; STEREO
18:14 Kurier Mazowiecki; STEREO
18:23 Wiadomości sportowe; STEREO
18:31 Żużel - Speedway Ekstraliga: Unia Leszno - Kronopol; STEREO
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
20:48 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
20:54 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; 217 wydanie cyklicznego politycznego widowiska publicystycznego emitowanego na żywo z udziałem młodzieży 220 wydanie cyklicznego widowiska publicystycznego emitowanego na zywo ze studia TVP w Krakowie. W programie spotkanie z ojcem Leonem Knabitem z okazji VII Dnia Papieskiego.
21:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO
21:41 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:01 Raport na gorąco; STEREO
22:03 Wiadomości sportowe; STEREO
22:07 Pogoda; STEREO
22:08 RATOWNICY ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
22:55 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
23:00 Historia pewnego życia kraj prod.Polska (2003); reż.:Andrzej Titkow; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:46 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:11 Sportowa niedziela; STEREO
01:07 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:32 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:58 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; 217 wydanie cyklicznego politycznego widowiska publicystycznego emitowanego na żywo z udziałem młodzieży 220 wydanie cyklicznego widowiska publicystycznego emitowanego na zywo ze studia TVP w Krakowie. W programie spotkanie z ojcem Leonem Knabitem z okazji VII Dnia Papieskiego.
02:30 Serwis INFO wieczór - podsumowanie; STEREO
02:53 Pogoda Info Wieczór weekend; STEREO
02:57 Zakończenie dnia

Polsat
05.30 Wstawaj! Gramy! - muz.
06.15 Piotruś Pan i piraci (63, 64) - serial animowany, USA
07.15 Monster Warriors (20) - serial animowany, Kanada
07.45 Power Rangers (17, 18) - serial SF, USA
08.45 Się kręci - program rozr.
09.45 Rodzina zastępcza plus (246): Koszmar koszmarów - serial komediowy, Polska
10.45 Straszny hotel - komedia, USA 1997
12.35 Reggae na lodzie - komedia, USA 1993
14.45 Między uczuciem a powinnością - film obyczajowy, Niemcy 2002
16.45 Halo, Hans! (11): Przesyłka z Londynu - serial komediowy, Polska
17.45 Rodzina zastępcza plus (247): Prawdziwa czarownica - serial komediowy, Polska
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (116) - serial komediowy, Polska
20.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (111) - serial sensacyjny, USA
21.00 Wzór (8) - serial kryminalny, USA
22.00 Studio LOTTO
22.05 Kości (24) - serial kryminalny, USA
23.05 Prawo miasta (4) - serial sensacyjny, Polska
01.05 Magazyn sportowy
03.05 Zakazana kamera
04.40 TV Market - mag. reklamowy

TVN
05.40 Uwaga! - magazyn
06.00 Telesklep
08.00 Zorro (6) - serial animowany
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
10.55 Projekt plaża
11.35 Junior - komedia, USA 1994
13.45 Niania (82): Przystojny kuzyn - serial komediowy, Polska
14.15 Niania (83): Piąte koło u wozu - serial komediowy, Polska
14.50 Po prostu tańcz z gwiazdami
15.00 Teraz albo nigdy! (12, 13) - serial obyczajowy, Polska
17.00 Co za tydzień - magazyn
17.20 Po prostu tańcz z gwiazdami
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Ze śmiercią jej do twarzy - komedia, USA 1992
22.05 Twarzą w twarz (11/12) - serial sensacyjny, Polska
23.00 Twarzą w twarz (12-ost.) - serial sensacyjny, Polska
23.55 Striptizerki - film sensacyjny, USA 1998
01.40 Uwaga! - magazyn
02.00 Telesklep
02.25 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.30 Sztukateria - program kult.
05.55 VIP - magazyn kułturalno-rozrywkowy
06.25 KInomaniak - mag. filmowy
06.55 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
07.25 Pokemon (263, 264) - serial animowany, Japonia/USA
08.35 Nieposkromiona Australia (7) - cykl dok., Francja 1999
08.55 Chłopiec z dżungloi - film przygodowy, Indie/USA 1998
10.45 Trampolina - reality show
11.45 Kinomaniak - mag. filmowy
12.15 Dekoratomia - magazyn
12.45 Zaniana żon - reality show
13.50 Człowiek małpa - film dokumentalny, USA 2005
15.00 Sport
17.00 Trampolina - reality show
18.00 Idol - reality show
19.00 Big Brother 5: Omnibus
20.00 Lalola (1) - serial komediowy, Argentyna
21.00 Lalola (2) - serial komediowy, Argentyna
22.00 Wielki błękit - film obyczajowy, Francja/USA/Włochy 1988
00.50 Antykiller 2: Antyterroryści (4) - serial sensacyjny, Rosja
01.55 Rządy terroru (3-ost.): Samobójcy w Internecie - film dokumentalny
02.55 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
03.30 Kinomaniak - mag. filmowy
03.55 Automobilizm: Rajdowe Mistrzostwa Polski
04.20 V-Max - mag. motoryzacyjny
04.45 Drogówka - mag. policyjny
05.10 TV Market
05.25 Zakończenie programu

TV Polonia
06:10 Beniamiszek; dramat kraj prod.Polska (1975); reż.:Włodzimierz Olszewski; wyk.:Bogusz Bilewski, Maciej dAMIĘCKI, Janusz Gajos, Arkadiusz Bazak, Aleksander Fogiel, Ewa Dałkowska, Leszek Teleszyński, Ewa Markowska, Jacek Ryniewicz; Dla małoletnich od lat 12
07:10 Ślady - Andrzej Trzebiński-Łomień; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wiedźmin odc.12/13 - Falwick; serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Zemsta w Odrzykoniu; film animowany; reż.:Leszek Komorowski; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurs języka polskiego. Profesor Smok i przyjaciele (34); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Brygidy w Gdańsku; STEREO
13:05 Dwie strony medalu - odc. 114; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Psi psycholog; telenowela dokumentalna TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Parada oszustów odc.4/4 - Ładny gips; serial TVP; reż.:Grzegorz Lasota; wyk.:Bronisław Pawlik, Wojciech Pszoniak, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Roman Wilhelmi; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Skarby nieodkryte; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 1939 - wojenny falstart; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Ołyka i Klewań; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Zaproszenie - Po szlachecku-mocium Panie; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Od Solidarności do Wolności; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Polska z bocznej drogi - Ale heca
18:25 Wiedźmin odc.13 (ost.) - Ciri; serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Noddy - Parada zabawek; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Glina - odc. 8/12; serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:20 Gwiazdy PaKi 2008; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Studio Lało-Grzało ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Czas dla kibica - Żużel - Speedway Ekstraliga: Unia Leszno - Kronopol; STEREO
24:00 Wiedźmin odc.13 (ost.) - Ciri; serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Noddy - Parada zabawek; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Glina - odc. 8/12; serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:00 Zaproszenie - Po szlachecku-mocium Panie; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Parada oszustów odc.4/4 - Ładny gips; serial TVP; reż.:Grzegorz Lasota; wyk.:Bronisław Pawlik, Wojciech Pszoniak, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Roman Wilhelmi; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Dwie strony medalu - odc. 114; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 1939 - wojenny falstart; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Dziękujemy za solidarność - ks. Eugeniusz Plater (Francja); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Ołyka i Klewań; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
09:05 Żegnaj, Rockefeller - odc. 13; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Kolorowe pończochy; film TVP kraj prod.Polska (1960); reż.:Janusz Nasfeter; wyk.:Zofia Bodakowska, Helena Grossówna, Natalia Szymańska, Ignacy Gogolewski, Stanisław Milski, Sylwia Lipczyńska; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Przestrzeń nieograniczona; film krótkometrażowy; reż.:Helena Włodarczyk; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Niedziela z operą - Otello; opera kraj prod.Niemcy (1973); reż.:Herbert von Karajan; wyk.:Jon Vickers, Mirella Freni, Peter Glossop, Jose van Dam, Stefania Malagu; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Lato z polską animacją - Warzywniak; reż.:Andrzej Barański, Wiesław Zięba; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Więcej niż fikcja - Absolwenci; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2003); reż.:Marc Bauder; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Akumulator 1; komedia kraj prod.CZECHY (1994); reż.:Jan Sverak; wyk.:Petr Forman, Zdenek Sverak, Rudolf Hrusinksy, Marketa Frosslova; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Przeboje na orkiestrę - Karnawał rzymski - Hector Berlioz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Niedziela z ... archiwum TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Piosenki festiwalu Sopot 64 - Flowers; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Niedziela z ... archiwum TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Piosenka z autografem; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Niedziela z ... archiwum TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Mistrzowie komedii - Bogumił Kobiela; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Niedziela z ... archiwum TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Piosenki Andrzeja Korzyńskiego; program rozrywkowy; wyk.:Danuta Rastawicka, Jacek Domański; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Niedziela z ... archiwum TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Rozmowy istotne - Nikita Michałkow; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Wszystko o mojej matce; dramat kraj prod.Francja, Hiszpania (1999); reż.:Pedro Almodovar; wyk.:Cecila Roth, Eloy Azorin, Marisa Paredes, Toni Canto; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:15 Studio TVP Kultura - Obywatel G. C.; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Archiwum rocka i big-beatu - Sopot '88 - Obywatel G. C.; recital; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Archiwum rocka i big-beatu - KFPP Opole '83 - Republika; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Archiwum rocka i big-beatu - KFPP Opole '90 - Republika; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Zula z Czeczenii; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Agnieszka Arnold; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Cowboy Bebop odc.19 - Dzikie konie; serial animowany kraj prod.Japonia (1998); Dla małoletnich od lat 12
01:25 Cowboy Bebop odc.20 - Szalony Piotruś; serial animowany kraj prod.Japonia (1998); Dla małoletnich od lat 12
01:55 Kino nocne - Lato w Złotej Dolinie; film fabularny kraj prod.Bośnia-Herceg., Francja, Wielka Brytania (2003); reż.:Srdjan Vuletic; wyk.:Haris Sijaric, Svetozar Cvetkovic, Kemal Cebo, Zana Marjanovic, Emir Hadzihafisbegovic, Aleksandar Seksan; Dla małoletnich od lat 16
03:35 Rozmowy istotne - Nikita Michałkow; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 U źródeł cywilizacji - Bogaty w Miłosierdzie. Papież w Polsce 2002; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Dzieje Polaków - Prawdziwy początek wojny; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Powstanie Warszawskie; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Siła bezsilnych - PRL-czas nonsensu; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:02 Ballada o prawdziwym kłamstwie cz. 2; film dokumentalny; reż.:Andrzej Trzos-Rastawiecki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kontrowersje - Dziedzictwo I Rzeczypospolitej. Szlachecka demokracja.; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Sarmackie państwo; program historyczny; reż.:Krzysztof Koehler; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Po co nam to było - ... Od Chicago do Tobolska...; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Historia i film - Umarłem, aby żyć; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:03 Historia i film - Umarłem, aby żyć; film fabularny; reż.:Stanisław Jedryka; wyk.: Halina Labonarska,  Zygmunt Hubner, Marek Walczewski, Wojciech Wysocki, Jerzy Zass,  Anna Ciepielewska,  Joanna Jedryka, Ryszarda Hanin; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Historia i dokument - Errata do biografii - Andrzej Szczypiorski; film dokumentalny; reż.:Robert Kaczmarek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Historia i dokument - Zdarzyło się w Jastrzębiu; film dokumentalny; reż.:Grażyna Ogrodowska, Leszek Furman; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Zakręty dziejów - Przełomowy Sierpień; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Znaki czasu ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 18 strajkowych dni - Dziennikarze. Media kłamią; reportaż; reż.:Krzysztof Kalukin; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Historia i dokument - Z archiwum "S" - Robotnicy i inni; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 U źródeł cywilizacji - Dekalog. Papież w Polsce 1991; Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Jan Paweł II do rodaków (6) - Czerwiec 1991r.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Historia i film - Umarłem, aby żyć; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:32 Historia i film - Umarłem, aby żyć; film fabularny; reż.:Stanisław Jedryka; wyk.: Halina Labonarska,  Zygmunt Hubner, Marek Walczewski, Wojciech Wysocki, Jerzy Zass,  Anna Ciepielewska,  Joanna Jedryka, Ryszarda Hanin; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Historia i dokument - Errata do biografii - Andrzej Szczypiorski; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Zakończenie dnia

TVP Sport
8:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - dyscyplina sportowa, gimnastyka artystyczna- finały
10:00 Sportowa debata - program publicystyczny
11:00 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów - rewanżowy mecz 3. rundy: wisła kraków - fc barcelona
12:55 Kolarstwo górskie - Zawody Pucharu Świata w Bromont - odc. 2
13:25 Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Zakopanem
15:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - dyscyplina sportowa, gimnastyka sportowa- finał drużynowy mężczyzn
15:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - dyscyplina sportowa, ceremonia zamknięcia
18:00 Wyścigi superbike'ów - Mistrzostwa Świata w Brands Hatch (Wielka Brytania)
18:30 Żużel - Ekstraliga - mecz 1. rundy fazy play-off: unia leszno - zkż kronopol zielona góra
20:35 K.O. TV Classics - magazyn bokserski
21:30 Sportowa niedziela - magazyn sportowy
22:30 Piłka nożna - 1. liga polska - gks katowice - motor lublin
00:10 Zakończenie programu

TVP HD
09:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
09:10 Pekin 2008 HD - Jeździectwo. WKKW - skoki i przejazd finałowy kraj prod.Chiny (2008); STEREO
10:20 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
10:30 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: pistolet dowolny mężczyzn kraj prod.Chiny (2008); STEREO
11:05 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
11:15 Pekin 2008 HD - Koszykówka mężczyzn: Hiszpania - USA (finał) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
13:05 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
13:10 Pekin 2008 HD - Lekkoatletyka kraj prod.Chiny (2008); STEREO
15:05 Przeżyjmy to jeszcze raz. Polacy w Pekinie - cz. 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
16:10 Pekin 2008 HD - Kolarstwo górskie: MTB cross mężczyzn kraj prod.Chiny (2008); STEREO
17:50 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
17:55 Pekin 2008 HD - Piłka nożna mężczyzn: Nigeria - Argentyna (finał) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
19:50 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
20:00 Przeżyjmy to jeszcze raz. Polacy w Pekinie - cz. 3; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
20:55 Pekin 2008 HD - Ceremonia zamknięcia kraj prod.Chiny (2008); STEREO
23:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.