FANDOM


TVP 1 HD

06:15 Plebania - odc. 1541; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Plebania - odc. 1542; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Las bliżej nas -  Wypoczynek w lesie i życie na łonie natury; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Strefa bezpieczeństwa odc. 8 Chroń swój PIN!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Dora poznaje świat - Magiczny kij, odc. 29 (.); serial animowany kraj prod.USA (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Pingwiny z Madagaskaru - Albo rybka, albo... // Lodzio miodzio, odc. 9 (Go Fish... // Miracle on Ice); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 iCarly - odc. 1 (Pilot); serial kraj prod.USA (2007); wyk.:Miranda Cosgrove, Jenette McCurdy, Nathan Kress, Jerry Trainor; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szlakiem gwiazd - odc. 21 Piotr Polk; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Bananowy doktor II - odc. 12 (Royal Pains - odc. 12) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Oscar (Oscar) -  txt. str. 777  79'; komedia kraj prod.Francja (1967); reż.:Edouard Molinaro; wyk.:Louis De Funes, Claude Gensac, Agathe Natanson, Roger Van Holl; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Blondynka - odc. 13/13 - Ósmy kolor tęczy -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Okrasa łamie przepisy - Ryby morskie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kochaj albo rzuć -  txt. str. 777  116'; komedia kraj prod.Polska (1977); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Władysław Hańcza, Wacław Kowalski, Anna Dymna, Halina Buyno - Łoza, Irena Karel, Duchyl Martin Smith, Maria Zbyszewska, Robert Lewandowski, Jan Pietrzak, Henryk Talar; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 58 - Powódź -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Europa to my; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 GOL T - Mobile Ekstraklasa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 Komisarz Alex - odc. 40 - Zemsta -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Wrzuć na luuuz - Kim jestem?; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Hit na sobotę - U Pana Boga za miedzą -  txt. str. 777  110'; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Andrzej Zaborski, Krzysztof Dzierma, Agnieszka Kotlarska, Grzegorz Heromiński, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Ryszard Doliński, Mieczyslaw Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Agent nr 1 -  txt. str. 777  96'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1972); reż.:Zbigniew Kuźmiński; wyk.:Karol Strasburger, Monika Sołubianka, Barbara Bargiełowska, Stojczo Mazgałow, Tadeusz Białoszyński, Józef Para, Zdzisław Tobiasz, Aleksander Iwaniec, Bogumił Simeonow, Wiktor Grotowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Niania w Nowym Jorku (Nanny Diaries, The)  100'; komedia kraj prod.USA (2007); reż.:Shari Springer Berman; wyk.:Scarlett Johansson, Laura Linney, Paul Giamatti, Chris Evans; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zagubieni VI - odc. 17/18 (Lost VI, ep. 17 The End part 1); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zagubieni VI - odc. 18/18 (Lost VI, ep. 17 The End part 2); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Piękniejsza Polska - /2/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:55 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 15/15 - Drzewo, czyli cel w życiu; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:00 M jak miłość - odc. 994; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - 8.25, 9.15, 9.50; Pogoda: 8.20, 9.10, 9.45; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:25 Ja to mam szczęście! - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Ja to mam szczęście! - odc. 12 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:25 Przyszły król (Born to be king)  29'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Anja Scharfenorth; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 The Voice of Poland. - Live; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Familiada - odc. 1994; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Rodzinka.pl - odc. 102 "Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 103 "Czas na zmiany" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Stawka większa niż życie - odc. 15/18 - Oblężenie -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Matrix czyli 1000 kabaretowych światów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 48; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 48; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Świętokrzyska Gala Kabaretowa (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:10 Świętokrzyska Gala Kabaretowa (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:15 Świętokrzyska Gala Kabaretowa (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:30 Młode wilki 1/2 -  txt. str. 777  95'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1997); reż.:Jarosław Żamojda; wyk.:Krzysztof Antkowiak, Anna Mucha, Jarosław Jakimowicz, Jerzy Molga, Marcin Sosnowski, Jan Nowicki, Alex Murphy, Paweł Deląg, Zbigniew Suszyński, Zdzisław Wardejn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 HAPPYSAD - Przystanek Woodstock 2013; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Ucieczka  71'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1986); reż.:Tomasz Szadkowski; wyk.:Adrianna Biedrzyńska, Zbigniew Zamachowski, Wiesław Drzewicz, Marek Sawicki, Irena Laskowska, Andrzej Kowalik; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Dzień czwarty  77'; film TVP; reż.:Ludmiła Niedbalska; wyk.:Krzysztof Pieczyński, Witold Bieliński, Witold Kopeć, Jarosław Domin, Bogdan Szcześniak, Jarosław Domin, Zdzisław Wardejn, Edmund Fetting; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie dnia

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:06 Pogoda

06:10 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:35 Pogoda

06:40 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:06 Pogoda

07:10 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:37 Pogoda

07:40 Poranek TVP Info

08:00 Serwis info

08:06 Pogoda

08:10 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:35 Pogoda

08:40 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:07 Pogoda

09:11 Tu kobiety - magazyn

09:30 Serwis info

09:39 Pogoda

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Program lokalny

11:00 Dom marzeń - magazyn

11:15 Reportaż TVP Info: Piekło misjonarza - reportaż (Polska,2012)

11:30 Serwis info weekend

11:46 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Świat i gospodarka - program informacyjny

12:30 Serwis info weekend

12:49 Pogoda

12:57 Serwis sportowy

13:02 Mrożek za kratami - reportaż (Polska,2011)

13:30 Serwis info weekend

13:46 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Raport z Polski - ekstra

14:15 Eurowiadomości - program poradnikowy

14:30 Serwis info weekend

14:46 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

15:30 Serwis info weekend

15:47 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Polska według Kreta: Kraina dinozaurów i Dolina Stobrawy (91)

16:30 Serwis info weekend

16:56 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Prawdę mówiąc: Janusz Gajos (73)

20:30 Serwis info weekend

20:52 Pogoda

21:00 Świat i gospodarka - program informacyjny

21:30 Serwis info weekend

21:37 Pogoda

21:40 Studio LOTTO

21:50 Pogoda

21:55 Program lokalny

22:30 Serwis info weekend

22:55 Pogoda

23:03 Sportowy wieczór

23:23 Niepodległy - opowieść o Januszu Krupskim - film dokumentalny (Polska,2012)

00:25 Świat i gospodarka - program informacyjny

00:52 Pogoda

00:57 Polska według Kreta: Kraina dinozaurów i Dolina Stobrawy (91)

01:25 Serwis info weekend

01:55 Pogoda

02:01 Sportowy wieczór

02:12 Listy do PRL-u

02:20 Prawdę mówiąc: Janusz Gajos (73)

02:46 Raport z Polski - ekstra

03:02 Aktywni 50+ (15) - magazyn poradnikowy

03:17 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

03:44 Raport z Polski - ekstra

04:05 Eurowiadomości - program poradnikowy

04:17 Dom marzeń (13) - magazyn

04:29 Zakończenie programu

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

07:45 Yogi Bear Show (42)

08:00 Co nowego u Scooby'ego? (7)

08:35 Lenny - cudowny pies - film familijny (USA,2004)

10:10 Ewa gotuje

10:40 Scooby-Doo: Na Wyspie Zombie - film animowany (USA,1998)

12:10 Spider-Man 2 - film przygodowy (USA,2004)

14:45 Jaś Fasola

15:15 Nieprawdopodobne, a jednak: Improwizacja (13)

15:45 Pamiętniki z wakacji 3 (45)

16:45 Dlaczego ja? (375)

17:45 Trudne sprawy (328)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Twardy głaz (295)

20:05 Prawdziwe kłamstwa - komedia sensacyjna (USA,1994)

23:05 Tylko jeden - thriller SF (USA,2001)

00:55 1941 - komedia (USA,1979)

03:20 Tajemnice losu

TVN

05:30 Uwaga!

05:50 Mango

07:55 O tym się mówi - magazyn kulturalny

08:30 Dzień dobry TVN

10:55 Odlotowy ogród (5) - magazyn poradnikowy

11:30 X Factor: Finał (14-ost.) - program rozrywkowy

13:10 Top Model. Zostań modelką: Finał (14-ost.) - reality show

14:45 Top Gear 19 (7) - magazyn motoryzacyjny

16:00 Perfekcyjna pani domu (13) - program rozrywkowy

17:00 Sekrety chirurgii (13) - reality show

18:00 Kuchenne rewolucje: Restauracja Voo Doo, Kielce (7)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:30 Rajdy terenowe: Baja Poland (3) - rajdy

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Dwa tygodnie na miłość - komedia romantyczna (Australia,USA,2002)

22:10 Wielki Stach - komedia (USA,2007)

00:25 Ludzie koty - horror (USA,1982)

03:00 Rajdy terenowe: Baja Poland (3) - rajdy

03:05 Uwaga!

03:25 Arkana magii (1030)

04:45 Zakończenie programu

TV 4

05:00 I Like It - program muzyczny

06:00 Istne szaleństwo (11) - program rozrywkowy

06:55 Winx Club (25)

07:30 Winx Club (26)

08:00 Istne szaleństwo (12) - program rozrywkowy

09:00 mała Czarna (384) - talk show

10:00 Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt - serial dokumentalny

11:00 Galileo - program popularnonaukowy

12:00 Wtajemniczeni - mikro-podróż przez ciało (6) - serial dokumentalny

13:00 Spadkobiercy - program rozrywkowy

14:05 Spadkobiercy - program rozrywkowy

15:05 Zabójcza piękność - czarna komedia (Niemcy,USA,1999)

17:10 Zaginiony synek - thriller (Niemcy,USA,2006)

19:00 Galileo (271) - program popularnonaukowy

20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

21:00 Okrutne prawo - film sensacyjny (USA,1995)

22:55 Kruk - horror (USA,1994)

01:05 2001: Odyseja komiczna - komedia (Kanada,Niemcy,USA,2000)

03:00 4music - magazyn muzyczny

04:00 Dekoratornia - magazyn

04:30 Dekoratornia - magazyn

04:59 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Dyżur (11) - serial dokumentalny

06:30 No problem! (7) - program lifestylowy

07:00 Taki jest świat - program informacyjny

07:50 Najdziwniejsze zwierzęta świata (3) - serial przyrodniczy

08:50 Nigel Marven przedstawia: Anakonda (1) - cykl dokumentalny

09:55 Geppetto, ojciec Pinokia - film familijny (USA,2000)

11:45 Biała i Strzała podbijają kosmos - film animowany (Rosja,USA,2010)

13:35 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Czerwony Kapturek - baśń filmowa (Niemcy,2012)

14:45 Podróż "Jednorożca" (2-ost.) - film fantasy (USA,2001)

16:25 Skarb narodów: Księga Tajemnic - film przygodowy (USA,2007)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (4)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 3 (1)

20:00 Mocne sobotnie kino: Zasady walki - dramat sensacyjny (Kanada,USA,2000)

22:30 Kolekcjoner dusz - film przygodowy (Niemcy,Austria,2011)

01:05 Nawiedzona narzeczona - komedia romantyczna (USA,2008)

03:00 Zobacz to!: Taki jest świat - program informacyjny

03:40 Kręcimy z gwiazdami (11) - program rozrywkowy

04:30 Z archiwum policji - serial dokumentalny

05:00 Taki jest świat - program informacyjny

05:30 Z archiwum policji - serial dokumentalny

TVN 7

05:55 Misja Martyna: Poznać życie oceanu (6/12)

06:30 Misja Martyna: Co za Meksyk! (7/12)

07:05 Mango

09:10 Rodzinka jak inne (20/22)

09:40 Tajemnice Smallville 9 (17/22)

10:35 Przyjaciele 6 (25-ost.)

11:05 Przyjaciele 7 (1/24)

11:35 Przyjaciele 7 (2/24)

12:05 Przyjaciele 7 (3/24)

12:35 W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje - komedia (USA,1985)

14:35 Pan i Pani Bloom (6/13)

15:35 Chuck 3 (13/19)

16:35 Detektyw Monk 3 (6/16)

17:35 Bez śladu 7 (1/24)

18:30 Prawo Agaty 3 (11/13)

19:30 Komediowa sobota: Drużyna marzeń - komedia (USA,2008)

21:40 Komediowa sobota: Mamuśka - komediodramat (USA,1996)

23:50 Matrix Reaktywacja - film SF (USA,2003)

02:40 Arkana magii

04:45 Zakończenie programu

Puls 2

06:00 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (81) - program rozrywkowy

06:30 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (82) - program rozrywkowy

07:00 Bajki animowane dla dzieci (35)

07:35 Bajki animowane dla dzieci (36)

08:15 Łowcy smoków (1)

08:40 Barbie i diamentowy pałac - film animowany (USA,2008)

10:30 Bindi: opowieści z dżungli (26) - serial przyrodniczy

11:00 Brudna robota 3 (4) - serial dokumentalny

12:00 Nalot na restaurację 3 (3) - reality show

13:00 Łowcy dzikich zwierząt (9) - serial dokumentalny

14:00 Upiorne robale 2 (6) - serial dokumentalny

15:00 Niebezpieczne wybrzeże (3) - serial dokumentalny

15:30 Na bagnach Florydy (5) - serial dokumentalny

16:00 Projekt: Szczeniak (13) - reality show

16:25 Zaklinacz psów (5) - reality show

17:00 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (83) - program rozrywkowy

17:30 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (84) - program rozrywkowy

18:00 Podniebny horror 10 (5) - serial dokumentalny

19:00 Na żywo: policyjne pościgi (125) - serial dokumentalny

20:00 Gliniarz z Memphis (1)

20:55 Kobiety, które niosły śmierć 3 (9) - serial dokumentalny

22:00 Agencja niebezpieczeństwa (9)

22:30 Agencja niebezpieczeństwa (10)

23:00 Władca lalek VI: Przekleństwo - horror (USA,1998)

01:00 Erotyczne rozmowy (2) - serial erotyczny

01:30 Goło i wesoło 2 (18) - program rozrywkowy

02:00 Goło i wesoło 2 (19) - program rozrywkowy

02:30 Menu na miarę (1) - program kulinarny

03:00 Z archiwum policji (13) - serial dokumentalny

03:30 Menu na miarę (2) - program kulinarny

04:00 Dyżur (7) - serial dokumentalny

04:30 JRG w akcji (3) - serial dokumentalny

05:00 Dyżur (10) - serial dokumentalny

05:30 JRG w akcji (6) - serial dokumentalny

TV 6

05:40 I Like It - magazyn muzyczny

06:30 Got to Dance: Tylko taniec - wersja brytyjska (15) - program rozrywkowy

07:40 Telesprzedaż

08:10 Przyjaciele z Kieszonkowa (1)

08:30 Przyjaciele z Kieszonkowa (2)

08:50 Przyjaciele z Kieszonkowa (3)

09:10 Przyjaciele z Kieszonkowa (4)

09:35 Księga dżungli (1)

10:05 Simba (1)

10:35 Simba (2)

11:10 Galileo: Rycerze, wiedźmy i święte: Rycerze (1/2)

12:10 Galileo: Rycerze, wiedźmy i święte: Wiedźmy i święte (2-ost.)

13:10 Austin Powers: Agent specjalnej troski - komedia (USA,Niemcy,1997)

15:10 Syn marnotrawny - komedia sensacyjna (Hongkong,1981)

17:25 Na granicy śmierci (13) - serial dokumentalny

18:25 Niezatapialny Titanic - film dokumentalny (Wielka Brytania,2008)

20:00 Przygody Merlina (2)

21:00 Śmierć na 1000 sposobów (2) - serial dokumentalny

21:30 Katastrofy, które zmieniły lotnictwo (1)

22:30 Katastrofy, które zmieniły lotnictwo (2)

23:25 Wzór (2)

00:20 Wzór (3)

01:15 Bellator Fighting Championships

03:15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

04:20 Zakończenie programu

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: SC Heerenveen - Ajax Amsterdam

08:00 Sport Flash

08:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: SC Heerenveen - Ajax Amsterdam

09:00 Sport Flash

09:05 Magazyn golfowy

10:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 3. sesja treningowa w klasie Moto3

10:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

11:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 3. sesja treningowa w klasie Moto2

13:00 Sport Flash

13:05 Nitro Circus Live (2) - magazyn sportowy

13:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3

14:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

15:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

16:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2

17:00 Sport Flash

17:05 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix 

18:00 Sport Flash

18:05 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix 

18:30 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Szachtar Donieck - Metalist Charków

20:30 Clip - magazyn sportowy

21:00 Sport Flash

21:05 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix  

22:00 Sport Flash

22:05 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix 

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix 

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Siatkówka kobiet: Turniej finałowy World Grand Prix 

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

08:05 Hity na czasie

09:00 Summer City

11:30 ESKA TV News

13:30 smESKA

14:05 ESKA.PL

15:00 Fejslista

15:30 Hi Fashion

16:05 Kilerskie Karaoke

17:00 Dance Chart

18:30 ImprESKA

01:00 Summer City

03:00 Polska noc

TTV

06:00 Ostre cięcie (11) - program rozrywkowy

06:35 Blisko ludzi

07:05 Usterka. The best of - serial fabularno-dokumentalny

07:20 Bez recepty - magazyn medyczny

08:20 Sekretne operacje (2/12) - serial dokumentalny (Austria,2011)

09:25 Tropiciele przekrętów (5) - magazyn poradnikowy (Wielka Brytania,2012)

10:25 Ugotowani 2 (13/15)

11:25 Życie w przepychu (1/20) - serial dokumentalny (Ukraina,2011)

12:20 Weterynarz z antypodów (5/16) - serial dokumentalny (Australia,2009)

12:50 Ostra pobudka z Kim 2 (9/13) - reality show (Kanada,2009)

13:20 Obsesja zbierania (2/7) - serial dokumentalny (USA)

14:20 Zakup kontrolowany 14 (9/12) - magazyn motoryzacyjny

15:20 Wojny magazynowe - reality show

15:45 Wojny magazynowe - reality show

16:15 Kartoteka 2 (1/14) - serial fabularno-dokumentalny

17:10 Psie adopcje i nie tylko (6/13)

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Odlotowy ogród (4/12) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

18:40 Rosyjskie laleczki (6/12) - serial dokumentalny (Rosja,2012)

19:10 W trasie. Ola na wakacjach (6-ost.)

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Kuba Wojewódzki - talk show

21:05 Miłosny biznes 2 (7/17) - serial dokumentalny, Austria

22:05 Zdrady (2/6) - serial dokumentalny (USA,2011)

23:00 Pamiętniki pornodziewicy - film dokumentalny

00:00 Kulisy pornobiznesu 3 (12/13) - serial dokumentalny

00:30 Miłość na sprzedaż (7/10) - serial dokumentalny

01:00 Ostre cięcie (11) - program rozrywkowy

01:25 Sekretne operacje (2/12) - serial dokumentalny (Austria,2011)

02:25 Gorączka sobotniej nocy: Majorka (8) - serial dokumentalny (Austria,2011)

03:40 Odlotowy ogród (4/12) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

04:05 Kartoteka - serial fabularno-dokumentalny

05:00 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Weekend w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Power Play

09:14 Masters Music Box

10:06 Vipo-disco polo hity

11:00 Wszystko mi disco!

12:00 Hit dnia

12:05 Szalone lata 90.

13:00 Weekend z...

13:14 Dance w Polo TV

14:00 Weekend z...

14:14 Przeboje na czasie

15:00 Weekend z...

15:14 Dance w Polo TV

16:00 Weekend z...

16:14 Koncert w Polo TV - Mrągowo 2013 (1)

17:13 Szalone lata 90.

17:30 Disco Star - program rozrywkowy

19:00 Disco Polo Live

19:59 Dyskoteka Polo TV

21:06 Video Mix - program muzyczny

21:58 Dyskoteka Polo TV

23:00 Power Play

23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

06:45 Wstawaj! Gramy!

07:30 Smocze wzgórze II: Magiczna kostka - film animowany (Hiszpania,2006)

09:00 Linia życia (16)

09:30 Linia życia (17)

10:00 Linia życia (18)

10:30 Linia życia (19)

11:00 Linia życia (20)

11:30 Nieprawdopodobne, a jednak... (7)

12:00 Nieprawdopodobne, a jednak... (8)

12:30 Czas na kulturę (1)

13:00 Ewa gotuje (180)

13:30 Ewa gotuje (181)

14:00 Daleko od noszy: Złota rybka (33)

14:30 Daleko od noszy: Modne przysmaki (35)

15:00 Daleko od noszy: Akcja Balladyn (37)

15:30 Daleko od noszy: Matka zwana ciotką (39)

16:00 Halo, Hans!: Polowanie na bestię (7)

17:00 Halo, Hans!: Grupa Hi Hi Hi (8)

18:00 Rodzina zastępcza plus (181)

19:00 Rodzina zastępcza plus (182)

20:00 Rodzina zastępcza plus (183)

21:00 Graczykowie: Łańcuszek (53)

21:30 Graczykowie: Rekord (54)

22:00 Daleko od noszy: Feministka aktywistka (21)

22:30 Daleko od noszy: Krwawa zemsta (22)

23:00 Świat według Kiepskich: Bełkot (396)

23:30 Świat według Kiepskich: EuroKoko (397)

00:00 Mamuśki (27)

00:30 Daleko od noszy: Feministka aktywistka (21)

01:00 Daleko od noszy: Krwawa zemsta (22)

01:30 Awantura o kasę - teleturniej

02:30 Gra w ciemno - teleturniej

03:30 Graczykowie (53)

04:00 Graczykowie (54)

04:30 Daleko od noszy: Feministka aktywistka (21)

05:00 Zakończenie programu

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne 

08:30 O dwóch takich, co nic nie ukradli - komedia (Polska,1999)

10:05 Informacje kulturalne 

10:25 Utwory Fryderyka Chopina gra Jan Ekier - koncert

11:05 Trędowata - melodramat (Polska,1976)

12:50 Dokument tygodnia: Będzie głośno - film dokumentalny (USA,2009)

14:40 Anna German - portret- film dokumentalny (Polska,1975)

14:50 Anna German - recital

15:40 Wahadełko - dramat psychologiczny (Polska,1981)

16:50 Korespondaż - reportaż

17:10 Rodzina Breughlów - reportaż

17:35 Będzie weselej - piosenki Jeremiego Przybory (Polska,1973)

18:50 Dokumanimo - film animowany (Polska,2005)

19:15 Klasyczne albumy rocka: Jay-Z - "Reasonable Doubt"

20:20 Nic śmiesznego - komediodramat (Polska,1995)

22:10 Slash feat. Myles Kennedy - koncert w Stoke

23:25 Panorama kina światowego: Motyl i skafander - dramat biograficzny (Francja,USA,2007)

01:25 Kino nocne: Psy - dramat sensacyjny (Polska,1992)

03:20 Zakończenie programu

TVP Historia

07:35 Dziennik Telewizyjny - 31.08.1989

08:00 Makłowicz w podróży: Podróż 11. Chorwacja - Baranja 

08:30 Komunikaty wojenne (6) 

08:35 18 strajkowych dni: Zwycięstwo (18)

08:50 Powstańcy: Dzień 31

08:55 Strachy: Gdzie oczy poniosą (3/4)

10:25 Sonda: Taniec na linie

11:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Kabokle

11:30 Komunikaty wojenne (6)

11:35 Zaproszenie: Spełniona przepowiednia

12:10 Cała prawda o...: Nicolas Sarkozy (9/10)

13:10 Szerokie tory: Jeden dzień z życia uchodźcy ormiańskiego w Erewaniu

13:40 Nielegalni '92 - reportaż (Polska,1992)

14:00 Szansa na sukces: Edyta Górniak

15:00 Powstańcy: Dzień 31

15:10 Przyrodnicze opowieści Włodzimierza Puchalskiego: W krainie Czarnej Hańczy

16:00 Sensacje XX wieku: Narodziny wojny (1/2)

16:30 Sensacje XX wieku: Narodziny wojny (2-ost.)

17:10 Strachy: Złota kurtyna (4-ost.)

18:30 Kalendarium historyczne: Bez komentarza: Porozumienia gdańskie 1980

19:00 Dziennik Telewizyjny - 31.08.1989

19:30 23. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '86. Od Opola do Opola. Koncert finałowy (2) - koncert

21:20 Cień radiostacji - film dokumentalny (Polska,2003)

22:10 Flesz historii (145) - cykl reportaży

22:30 Polska z bocznej drogi: Ja, obywatel - reportaż (Polska,2005)

23:00 Z archiwum Filmoteki Narodowej: Mobilizacja wrzesień 1939 (2) 

23:05 Warszawska niedziela - film dokumentalny (Polska,1938) 

23:10 Kronika oblężonej Warszawy - film dokumentalny (Polska,1939) 

23:20 Oblężenie - reportaż (USA,1940) 

23:30 Klisze pamięci - film dokumentalny (Polska,2005) 

00:10 Modelki: Przemiany (9)

00:40 17 dni - film dokumentalny (Polska,2010)

01:30 Zacisze gwiazd: Jacek i Andrzej Zielińscy

02:00 18 strajkowych dni: Literaci (17)

02:15 Nie ma jak Polska: Podlaskie - szlakiem historii i natury

02:45 Zaproszenie: O MRU ani mru mru

03:05 Komunikaty wojenne (5)

03:10 Powstańcy: Dzień 30

03:25 Zakończenie programu

TV Polonia

06:35 Złotopolscy - odc. 759* - Powrót Magdaleny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 760* - Odwołany ślub; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 761* - Emeryt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 762* - Małżeńska kasa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 763* - Trzy krzyżyki; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:35 "A mury runą..." - recital Jacka Kaczmarskiego; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Wakacje - odc. 3/4 - Wszystkie drogi prowadzą do Gorzyjałek; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:10 Kolumbowie - odc. 2/5 - Żegnaj Baśka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /11/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 74 - Druga szansa -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (81) Indie "Skarby Kerali" -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Trochę wielkiej miłości -  txt. str. 777  45'; film TVP; reż.:Paweł Kędzierski; wyk.:Halina Labonarska, Marian Opania, Irena Laskowska, Mirosława Marcheluk, Lena Wilczyńska, Maciej Grzybowski, Romana Kamińska, Eugeniusz Korczarowski, Marian Krawczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Poleski Park Narodowy  45'; film dokumentalny; reż.:Karol Nowakowski, Maciej Janisławski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Polonia w Komie - (300) Ukraina - Fredro; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (156); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /11/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Rodzinka.pl - odc. 49 "Jesienny blues" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Bałtycki Festiwal Piosenki - Karlshamn 2013; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Bolek i Lolek-Sportowcy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ziemia obiecana - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (11); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Polskie drogi - odc. 7/11* - Lekcja Poloneza -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /11/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Rodzinka.pl - odc. 49 "Jesienny blues" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora"; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek-Sportowcy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ziemia obiecana - odc. 3/4; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (11); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Polskie drogi - odc. 7/11* - Lekcja Poloneza; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka

06:05 Szansa na sukces

07:10 Joe Dassin

08:20 Podróże z żartem: Podróże poślubne

09:20 Mój pierwszy raz

10:25 Pojutrze - kabaret hrabi

11:30 Szansa na sukces

12:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

13:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Kosmici

13:25 Świętokrzyska Gala Kabaretowa - zaproszenie

13:30 Piękniejsza Polska

13:50 Kabaret Kur - Opole '78

14:55 Jaka to melodia? - wydanie specjalne

15:45 Świętokrzyska Gala Kabaretowa - zaproszenie

15:55 Kabaretożercy

16:50 Telepeerele

17:45 Świętokrzyska Gala Kabaretowa - zaproszenie

17:50 Szansa na sukces

18:55 Kabaretowy Klub Dwójki

19:40 Świętokrzyska Gala Kabaretowa - zaproszenie

19:50 Wideoteka dorosłego człowieka

20:45 Jaka to melodia? - wydanie specjalne

21:35 Świętokrzyska Gala Kabaretowa - zaproszenie

21:40 Przebojowa noc

22:05 Świętokrzyska Gala Kabaretowa - zaproszenie

22:10 Bałtycki Festiwal Piosenki - Karlshamn 2013

23:20 Świętokrzyska Gala Kabaretowa

00:20 Świętokrzyska Gala Kabaretowa

01:20 Świętokrzyska Gala Kabaretowa

02:20 Przedstawiamy

03:05 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.