FANDOM


TVP 1 HD
05:40 Wakacje z Jedynką - SpongeBob Kanciastoporty - Kto jest lepszy, odc. 32 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Wakacje z Jedynką - Kung Fu Panda Legenda o niezwykłości - Małpie sztuczki, odc. 25 (Monkey in the Middle); serial animowany kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Wakacje z Jedynką - Kung Fu Panda Legenda o niezwykłości - Bohater z dawnych lat, odc. 26 (Has - Been Hero); serial animowany kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Janosik - odc. 13/13 - Zdrada -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Nie ma jak Polska - odc 10 Podkarpacie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Latoteka - /8/; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 492) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:55 Chichot losu - odc. 13/13 - Przyszywani -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Natura w Jedynce - Wisła od źródła do ujścia; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Muły siostry Sary (Two Mules for Sister Sara)  108'; western kraj prod.USA (1970); reż.:Don Siegel; wyk.:Shirley Mclane, Clint Eastwood, Manolo Fabregas, Alberto Morin; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
16:45 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Wielki Mecz Piłkarski: Gwiazdy TVP kontra Gwiazdy TVN; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:15 Wielki Mecz Piłkarski: Gwiazdy TVP kontra Gwiazdy TVN; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:05 ESKA Music Awards 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Eska Music Awards 2013 koncert ze Szczecina, gala rozdania nagród radia muzycznego ESKA. W koncercie występują: Nelly Furtado, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Robert M, Tommy La Verdi, Jula oraz zespół: LemON, Red Lips, Piersi.
19:20 Wiadomości naukowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 PZU Festiwal Biegowy - Krynica - Zdrój; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:07 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy - Rajd Barum; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Finał Energa Sailing Cup - Kronika; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Zakochana Jedynka - Złoty środek -  txt. str. 777  101'; komedia kraj prod.Polska (2008); reż.:Olaf Lubaszenko; wyk.:Anna Przybylska, Szymon Bobrowski, Cezary Pazura, Edward Linde - Lubaszenko, Robert Gonera, Paweł Wilczak, Tamara Arciuch, Maria Pakulnis, Krzysztof Kowalewski, Edyta Olszówka; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Westerplatte -  txt. str. 777  92'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1967); reż.:Stanisław Różewicz; wyk.:Zygmunt Hubner, Arkadiusz Bazak, Tadeusz Schmidt, Józef Nowak, Tadeusz Pluciński, Bogusz Bilewski, Bohdan Ejmont; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 King Kong (King Kong) -  txt. str. 777  179'; film przygodowy kraj prod.USA, Nowa Zelandia, Niemcy (2005); reż.:Peter Jackson; wyk.:Naomi Watts, Adrien Brody, Jack Black, Robert Armstrong; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Muły siostry Sary (Two Mules for Sister Sara)  108'; western kraj prod.USA (1970); reż.:Don Siegel; wyk.:Shirley Mclane, Clint Eastwood, Manolo Fabregas, Alberto Morin; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:15 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 12/ 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 12 / 26 s. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Ostoja - odc. 139; magazyn przyrodniczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 M jak miłość - odc. 1072; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 W pustyni i w puszczy - odc. 3 - Ucieczka -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 W pustyni i w puszczy - odc. 4 - Smain -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Rodzinne oglądanie - Australia - podróż w czasie - Szalone lata - odc. 3/4 (AUSTRALIA THE TIME TRAVELLER’S GUIDE - odc. 3/4); serial dokumentalny kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Bananera -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Makłowicz w podróży - Malezja (154) "Nowoczesne KL"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Gwiazdy w południe - Doborowa jednostka (McHale's Navy)  89'; komedia kraj prod.USA (1964); reż.:Edward Montagne; wyk.:Ernest Borgnine, Joe Flynn, Tim Conway; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2067; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Cirque Du Soleil: "Alegria"; widowisko kraj prod.Polska (2001); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Na dobre i na złe - odc. 563 - W dobrych rękach; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - odc. 8/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Dzięki Bogu już weekend - (26); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014 - Poszukiwacze zaginionego humoru (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:15 Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014 - Świątynia uśmiechu (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:25 Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014 - Kabaretowa krucjata (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:35 Czas honoru - odc.78 "Przysięga i rozkaz" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Solidarity of Arts 2014 Esperanza Spalding + (cz. 3); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Doborowa jednostka (McHale's Navy)  89'; komedia kraj prod.USA (1964); reż.:Edward Montagne; wyk.:Ernest Borgnine, Joe Flynn, Tim Conway; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia

TVP Wrocław
07:00 Nożem i widelcem - odc. 43 Stek ze schabu, beza z czekoladą, kremem i truskawkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Kampinoski Park Narodowy-Z łosiem w herbie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Dąb dla Agnieszki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Przestrzeń pamięci; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Dla niesłyszących - Misja: Integracja OPP - JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:01 Mieszkam na wsi - Niezgoda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Teraz wieś; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:44 NA LUDOWO - NA LUDOWO - Dobroszyce; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Edward Stachura z tego świata; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Kobiety w Powstaniu Warszawskim; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 W rytmie disco - 10/2014; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Tydzień; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:40 Zapiski Łazęgi - Kanał Piastowski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 23; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:35 Kampinoski Park Narodowy-Z łosiem w herbie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Dąb dla Agnieszki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Mazury na każdą kieszeń; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier extra - JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skarb z rzecznych odmętów - finał; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Kultowe rozmowy - odc. 13 - Henryk Sawka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:37 EuroFakty; STEREO, 16:9
17:52 Jaśniej i cieplej - Historia gazownictwa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda
18:55 Gorączka - Piosenki Elvisa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:01 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:25 Kwitnące okienko - Begonie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Elitarne Spotkania Kabaretowe - ESK we wrocławskim Ratuszu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 30.08 - 1; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 30.08 - 2; STEREO, 16:9
21:45 Wieluń - podniebny atak; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:01 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:16 Pogoda
22:19 Sport
22:30 Antykwaryczne safari - Antykwaryczne safari: Stare srebra niemieckie'08; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:45 Motosfera - Motosfera 385; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:05 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Zaczęło się 1 września - odc. 2 - A lato było piękne tego roku; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Andrzej Perepeczko - moja rzeka czasu; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
00:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:25 Pogoda - 30.08 - 1; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów; STEREO, 16:9
00:55 Pogoda - 30.08 - 2; STEREO, 16:9
01:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skarb z rzecznych odmętów - finał; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
01:35 Dla niesłyszących - Telekurier extra - JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
02:05 Tydzień; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:45 Przestrzeń pamięci; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Kultowe rozmowy - odc. 13 - Henryk Sawka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
03:40 Zapiski Łazęgi - Kanał Piastowski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Dla niesłyszących - Telekurier extra - JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Nożem i widelcem - odc. 43 Stek ze schabu, beza z czekoladą, kremem i truskawkami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:05 Edward Stachura z tego świata; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Kobiety w Powstaniu Warszawskim; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skarb z rzecznych odmętów - finał; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2738
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Jeźdźcy smoków Odcinek: 18
8:15 Jeźdźcy smoków Odcinek: 19
8:45 Scooby-Doo i król goblinów
10:25 Rodzinne rozgrywki
12:20 Hot Shots III
14:10 Zgadnij, kim jestem
16:30 Miodowe lata Odcinek: 23
17:10 Miodowe lata Odcinek: 24
17:45 Nasz nowy dom Odcinek: 3
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 306
20:05 Step Up 4 Revolution
22:15 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 18 Sezon: 10
23:15 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 19 Sezon: 10
0:15 Dla niej wszystko
2:15 Magazyn sportowy
4:15 Tajemnice losu Odcinek: 1740

TVN
5:30 Uwaga! Odcinek: 3966
5:50 Mango - Telezakupy
7:55 Maja w ogrodzie Odcinek: 35
8:25 Akademia ogrodnika Odcinek: 35
8:30 Dzień dobry wakacje Odcinek: 20
10:55 Wakacje pod prąd Odcinek: 7
11:00 Co za tydzień Odcinek: 664
11:30 Przed meczem Odcinek: 1
11:40 Dzieciaki Odcinek: 12
12:10 Przed meczem Odcinek: 2
12:20 Znów mama 17 lat
14:30 Przed meczem Odcinek: 3
14:40 W rytmie hip-hopu
17:00 Wielki mecz TVP vs. TVN
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:30 Kroniki Męskiego Grania 2014 Odcinek: 7
19:35 Rajd Baja Poland Odcinek: 3
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga! Odcinek: 3967
20:00 Zapowiedź
22:30 Ucieczka z Los Angeles
0:30 Ocalić Grace Odcinek: 13
1:35 Rajd Baja Poland Odcinek: 3
1:40 Wakacje pod prąd Odcinek: 7
1:45 Uwaga! Odcinek: 3967
2:00 Sekrety magii Odcinek: 123
3:20 Przerwa w nadawaniu

TV 4
6:00 Benny Hill
6:30 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 26
7:30 Galileo - jak to możliwe Odcinek: 12
8:25 Pies na wagę diamentów
10:45 Galileo Odcinek: 383
11:40 Zaklinacz psów Odcinek: 10 Sezon: 9
12:45 Tanguy
15:00 Zapadlisko
16:55 Fast Track - bez granic
19:00 Galileo Odcinek: 283
20:00 Skaza
22:15 K-Pax
0:45 Osobliwości kulturalne Odcinek: 9
1:40 STOP Drogówka Odcinek: 67
2:45 Integracja 65 - Mieszkanie
3:00 4music Odcinek: 617
4:00 Mała czarna Odcinek: 375
5:00 4music Odcinek: 619

TV Puls
6:00 Łowcy skarbów Odcinek: 20 Sezon: 3
6:55 Łowcy skarbów Odcinek: 21 Sezon: 3
7:55 Łowcy skarbów Odcinek: 22 Sezon: 3
8:50 Wojciech Cejrowski. Boso Karaiby Odcinek: 2
9:30 Wojciech Cejrowski. Boso Karaiby Odcinek: 3
10:10 Aukcja w ciemno Odcinek: 7 Sezon: 2
10:35 Aukcja w ciemno Odcinek: 8 Sezon: 2
11:05 Łowcy okazji Odcinek: 2
11:35 Łowcy okazji Odcinek: 3
12:05 Pamiętniki Barbie
13:45 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
15:00 Jaki ojciec, taki syn?
17:00 Śnieżne psy
19:00 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości Odcinek: 8 Sezon: 2
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 101
20:00 Company of heroes: Oddział bohaterów
22:00 Hannibal Odcinek: 1
23:00 American Horror Story: Kult Odcinek: 1
0:00 Sędzia Dredd
2:00 Zobacz to!
2:45 Taki jest świat Odcinek: 269
3:25 Dyżur Odcinek: 36 Sezon: 3
3:50 JRG w akcji Odcinek: 10
4:15 Menu na miarę Odcinek: 7
4:40 Z archiwum policji Odcinek: 10
5:05 Menu na miarę Odcinek: 10
5:30 Z archiwum policji Odcinek: 13

TVN 7
5:30 Szymon Majewski Show Odcinek: 3 Sezon: 11
6:30 Mango - Telezakupy
8:35 Czarna kawaleria
10:30 Czterej pancerni pies Odcinek: 18
11:55 Brzydula Odcinek: 188
12:30 Brzydula Odcinek: 189
13:00 Brzydula Odcinek: 190
14:45 Troje do tanga
16:50 Nie lubię poniedziałku
19:00 Gra pozorów Odcinek: 10
20:00 W morzu ognia
22:15 Mentalista Odcinek: 9
23:20 Polowanie na "Czerwony Październik"
2:05 Sekrety magii Odcinek: 123
4:10 Druga strona medalu Odcinek: 1
4:30 Szymon Majewski Show Odcinek: 1 Sezon: 11
5:25 We dwoje Odcinek: 9

Puls 2
6:00 Plecak pełen przygód Odcinek: 9
6:35 Porwanie Baltazara Gąbki Odcinek: 7
6:40 Porwanie Baltazara Gąbki Odcinek: 8
6:45 Porwanie Baltazara Gąbki Odcinek: 9
7:00 Kacze opowieści Odcinek: 95
7:35 Pradawny ląd: pierwsza, wielka przygoda
9:00 Zwariowane melodie Odcinek: 65
9:05 Zwariowane melodie Odcinek: 66
9:10 Zwariowane melodie Odcinek: 67
9:25 Zwariowane melodie Odcinek: 68
9:35 Zwariowane melodie Odcinek: 69
9:40 Zwariowane melodie Odcinek: 70
9:55 Pies Huckleberry Odcinek: 31
10:00 Pies Huckleberry Odcinek: 32
10:10 Pies Huckleberry Odcinek: 33
10:20 Pies Huckleberry Odcinek: 34
10:30 Pies Huckleberry Odcinek: 35
10:35 Pies Huckleberry Odcinek: 36
10:50 Lucky Luke Odcinek: 5
11:55 Kot z piekła rodem Odcinek: 1 Sezon: 2
12:55 Zaklinacz psów Odcinek: 15 Sezon: 3
13:50 Spotkanie z balladą Odcinek: 17
14:55 Boso przez świat Odcinek: 36
15:25 Wojciech Cejrowski. Boso Karaiby Odcinek: 3
16:05 Aukcja w ciemno Odcinek: 18
16:35 Aukcja w ciemno Odcinek: 19
17:05 Aukcja w ciemno Odcinek: 16
17:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 17
18:00 Łowcy okazji Odcinek: 22 Sezon: 2
18:30 Łowcy okazji Odcinek: 2
19:00 Boso przez świat Odcinek: 37
19:30 Boso przez świat Odcinek: 38
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 11 Sezon: 7
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 12 Sezon: 7
21:55 Kryminalne zagadki Odcinek: 11 Sezon: 5
23:00 Wulkany zniszczenia
1:05 Spotkanie z balladą Odcinek: 17
2:10 Z archiwum policji Odcinek: 5
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 6
3:25 Menu na miarę Odcinek: 10
3:50 Dyżur Odcinek: 33 Sezon: 3
4:15 JRG w akcji Odcinek: 13
4:40 Dyżur Odcinek: 34 Sezon: 3
5:05 JRG w akcji Odcinek: 3
5:30 Dyżur Odcinek: 36 Sezon: 3

TV 6
6:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 257
7:00 Jak zostać milionerem Odcinek: 5
8:15 Galileo Odcinek: 207
9:15 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 28
9:35 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 29
9:55 13 demonów Scooby-Doo Odcinek: 8
10:25 13 demonów Scooby-Doo Odcinek: 9
10:55 Książę Waleczny
12:50 Krokodyle - wszyscy za jednego
14:30 Sąsiadka
16:35 Jak zostać milionerem Odcinek: 6
17:55 Na granicy śmierci Odcinek: 13
18:55 Ludzie. 4 miliardy lat ewolucji
20:00 Włatcy móch Odcinek: 22
20:30 Włatcy móch Odcinek: 23
21:00 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 4
21:30 Swobodny lot
23:30 Dziewczyna z sushi
1:30 Włatcy móch Odcinek: 22
2:00 Włatcy móch Odcinek: 23
2:30 Mega Chichot
3:00 Jazda figurowa Odcinek: 36
4:00 Mam talent! Odcinek: 14 Sezon: 7
5:00 Szósty zmysł Odcinek: 722

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:07 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Polski - 1. mecz półfinałowy mężczyzn
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Wielkiej Brytanii - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
10:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Wielkiej Brytanii - rozgrzewka w klasie Moto2
10:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Wielkiej Brytanii - sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP
11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Wielkiej Brytanii - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
11:20 Trans World Sport - magazyn sportowy
12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie Moto2
14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie MotoGP
15:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie Moto3
16:30 Piłka nożna - Liga holenderska - mecz: FC Groningen - Ajax Amsterdam
18:30 Piłka nożna - Liga ukraińska - mecz: Metalurg Donieck - Metalist Charków
20:30 Magazyn sportowy
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:07 Boks - Walka o mistrzowski pas federacji WBO w Halle - waga junior ciężka: Marco Huck - Mirko Larghetti
22:45 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
23:00 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata - Polska 2014 - podsumowanie 2. dnia
0:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
0:15 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
1:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
1:15 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
2:00 Zakończenie programu

Eska TV
8:00 Hity na czasie
9:00 Fejslista
10:00 Miejska lista
11:00 Summer City
15:00 smESKA
17:00 ESKA TV News - podsumowanie tygodnia
18:00 ESKA TV News - podsumowanie tygodnia
19:00 Teenage lista
20:00 Eska Music Awards 2014
22:00 Summer City
0:00 Gorące granie
2:00 Polska noc

TTV
5:45 Jeszcze raz dzień dobry Odcinek: 6 Sezon: 4
6:15 Express
6:30 Drogowi piraci Odcinek: 14
7:00 Mój tata wymiata Odcinek: 9
7:30 Ofiary piękna Odcinek: 5
8:15 Idealna niania... bez sekretów Odcinek: 15
8:45 Słoneczne rezydencje Odcinek: 4
9:45 Świat bez fikcji Odcinek: 4 Sezon: 5
10:15 Miłość potrzebna od zaraz Odcinek: 5
10:45 Wojny magazynowe Odcinek: 5 Sezon: 4
11:15 Wojny magazynowe Odcinek: 6 Sezon: 4
11:45 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 12
12:15 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 13
12:40 Małe królowe piękności
13:50 Surowi rodzice Odcinek: 13 Sezon: 2
14:45 Cztery wesela Odcinek: 3
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Ola w trasie Odcinek: 5 Sezon: 3
16:40 Kulinarne wyprawy Gordona Ramsaya Odcinek: 4 Sezon: 2
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Usterka Odcinek: 17
18:40 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 9
19:10 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 10
19:45 Express
19:57 Pogoda
20:00 Licytuj i piszcz Odcinek: 11
20:30 Licytuj i niszcz Odcinek: 12
21:00 Świat bez fikcji Odcinek: 8 Sezon: 5
21:30 Piekielne jeziora Odcinek: 5
22:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany Odcinek: 12
23:00 Miejskie cwaniaczki Odcinek: 10
0:00 Nie do wiary Odcinek: 13
0:30 7 grzechów Odcinek: 8 Sezon: 2
1:00 Pijana Brytania Odcinek: 3
2:00 Anthony Bourdain. Bez ograniczeń Odcinek: 5
2:55 Kulisy sławy extra Odcinek: 9
3:25 Miłość potrzebna od zaraz Odcinek: 5
3:50 W trasie Odcinek: 13
4:20 W trasie Odcinek: 14
4:45 Przerwa w nadawaniu

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend z Polo tv
7:00 Power Play
7:05 Weekend z Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend z Polo tv
9:00 Przebojowe historie
9:10 Najlepsze z najlepszych
10:20 Disco Relax
11:00 Szalone lata 90-te
12:00 Hit dnia
12:05 Przebojowe historie
12:23 Szalone lata 90.
13:00 Weekend z...
13:14 Szalone lata 90.
14:00 Weekend z...
14:15 Dance w Polo tv
14:30 Disco Polo Live
15:20 Weekend z...
15:35 Kuchnia polowa
16:05 Weekend z...
16:21 Top 20
17:15 Szalone lata 90.
17:30 Disco Star
19:06 Vipo-disco hity
20:06 Koncert w Polo tv
21:30 Discopolot
22:26 Disco polo music

ATM Rozrywka
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 11
7:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 12
7:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 8
8:00 Casper Odcinek: 11
8:10 Kot Felix Odcinek: 5
8:20 Kaczor Daffy Odcinek: 5
8:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 17
8:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 18
8:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 11
9:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1915
9:35 Pierwsza miłość Odcinek: 1916
10:15 Pierwsza miłość Odcinek: 1917
11:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1918
11:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1919
12:30 Na rybę Odcinek: 13
13:00 Ewa gotuje Odcinek: 108
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 109
14:00 Mamuśki Odcinek: 1
14:30 Mamuśki Odcinek: 2
15:00 Mamuśki Odcinek: 3
15:30 Mamuśki Odcinek: 4
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 65
16:35 Świat według Kiepskich Odcinek: 66
17:10 Świat według Kiepskich Odcinek: 67
17:40 Świat według Kiepskich Odcinek: 68
18:10 Zjawiska parnanormalne Odcinek: 7
19:10 Szaleni naukowcy Odcinek: 3
19:40 Szaleni naukowcy Odcinek: 4
20:10 Na rauszu
22:00 Taka piękna katastrofa
0:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 429
0:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 430
1:00 Mamuśki Odcinek: 6
1:00 Mamuśki Odcinek: 6
1:30 Dobranoc ATM Odcinek: 2
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 35
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 171
4:00 Czas na kulturę Odcinek: 3
4:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:05 Polski punkt widzenia
8:30 Z Parlamentu Europejskiego
9:00 Spotkanie z Magdą Buczek
9:15 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"
9:20 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
9:25 Święty na każdy dzień
9:30 Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Częstochowskiej na Jasnej Górze
10:30 Św. Patryk
11:25 Święty na każdy dzień
11:30 Jan Paweł II
11:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
12:20 Wieś - to też Polska
13:30 Sól ziemi - Kościelisko
14:40 Powołanie
15:35 Bieszczadzkie zakapiory
16:00 Informacje dnia
16:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
16:55 Święty na każdy dzień
17:00 Prorok mediów masowych błogosławiony ks. Jakub Alberione
17:25 Święty na każdy dzień
17:30 Reportaż dnia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:30 Jezus - królestwo bez granic
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
20:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie
21:00 Apel Jasnogóski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Misja w Korr
22:10 Jak my to widzimy
22:40 Wspomnienia - św. Józef Benedyky Cottolengo
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Reportaż dnia
1:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Jezus - królestwo bez granic
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
3:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie
4:00 Apel Jasnogóski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Częstochowskiej na Jasnej Górze
5:00 Na przekór ciemności

Stopklatka TV
6:00 Orzeł
9:20 Podróż za jeden uśmiech
11:00 Syn smoka Odcinek: 2
12:50 Iluzjonista
15:00 Wyścig z czasem
17:15 Rozważna i romantyczna
20:00 Filip z konopi
21:45 Showgirls
0:30 Zajście awaryjne
2:35 Germinal
5:15 Nic mnie nie dotknie
5:50 Przerwa w nadawaniu

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 831
6:15 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 42
6:45 Lista Fokusa Odcinek: 36
7:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata Odcinek: 15 Sezon: 8
8:15 Jak to się robi? Odcinek: 28
8:20 Jak to się robi? Odcinek: 30
8:30 Po przygody w świat przyrody Odcinek: 7
8:45 Po przygody w świat przyrody Odcinek: 9
9:00 Sąsiedzi Odcinek: 10
9:15 Szkoła opieki nad zwierzakami Odcinek: 1
9:45 Egzamin z przetrwania Odcinek: 9 Sezon: 2
10:15 Sąsiedzi Odcinek: 12
10:30 Para daje radę Odcinek: 22
11:30 Wehikuł czasu Odcinek: 831
11:40 Lista Fokusa Odcinek: 38
12:10 Wstrząsająca przyszłość Ziemi Odcinek: 2
13:20 Chachapoya: zagadka wymarłej cywilizacji
14:25 Cud narodzin Odcinek: 9
15:30 Para daje radę Odcinek: 24
16:30 Fabryka jedzenia Odcinek: 9 Sezon: 2
17:00 Wyprawy na końce świata Odcinek: 12
17:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 43
18:00 Rozmowy nieoswojone Odcinek: 2
18:30 Tajemnice powiązań inżynieryjnych Odcinek: 4
19:35 Hiroshima: Dzień po
20:40 Wstęp do spotkania z dokumentem Odcinek: 9
20:50 Poker: wchodzę w to
22:00 Red Hot Chili Peppers fenomen
23:40 Ross Kemp na tropie piratów Odcinek: 1
0:45 Najgroźniejszy narkotyk
1:45 Edukacja seksualna Odcinek: 3 Sezon: 4
2:45 Anomalie medyczne Odcinek: 6
4:00 Para daje radę Odcinek: 22
5:00 Dzika Polska Odcinek: 1
5:30 Życie Bałtyku Odcinek: 21

TVP ABC
05:30 Kaktus i Mały - Dlaczego żabie trudno żyć w stawie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Smerfy - Smerf, który nie umiał mówić "nie", odc. 30 (The Smurf that couldn't say "no"); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Muzyczna skakanka z gwiazdą - Jacek Wójcicki; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Traperskie lato - Odc. 10; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:40 Domisie - Podwórko pełne przygód; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Karrypel kontra Groszki - odc. 1 - Latający Królik; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Przygody Kota Filemona - Szukaj wiatru w polu, odc. 15; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Smerfy - Smerf, który nie umiał mówić "nie", odc. 30 (The Smurf that couldn't say "no"); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Lis Leon - W samo południe do Yumy, odc. 20; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Pszczółka Maja - Ważka pocztowa, odc. 63 (Dragonfly Express); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Przygody Bolka i Lolka - Deszczowe wakacje, odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Kaktus i Mały - Dlaczego żabie trudno żyć w stawie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Muzyczna skakanka z gwiazdą - Jacek Wójcicki; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Traperskie lato - Odc. 10; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
09:55 Domisie - Podwórko pełne przygód; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Karrypel kontra Groszki - odc. 1 - Latający Królik; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Przygody Kota Filemona - Szukaj wiatru w polu, odc. 15; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Smerfy - Łza Smerfa, odc. 64 (The tear of a Smufr); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Lis Leon - Kosmos 2000, odc. 19; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Pszczółka Maja - Ważka pocztowa, odc. 63 (Dragonfly Express); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Przygody Bolka i Lolka - Wakacje na wsi, odc. 22; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Śpiewaj z nami - Tabaluga, odc. 5 (Tabaluga); teledysk kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kaktus i Mały - Dlaczego żabie trudno żyć w stawie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Muzyczna skakanka z gwiazdą - Jacek Wójcicki; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Teledysk ABC - Piosenka Buni; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Król Maciuś Pierwszy (Der Kleine Konig Maciuś); film animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2007); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Teledysk ABC - Olimpiada w Jarzynowie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Przygody Kota Filemona - Szukaj wiatru w polu, odc. 15; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Smerfy - Smerfetka na jeden dzień, odc. 63 (Smerfette for a day); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Lis Leon - Serce i szpada, odc. 18; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Pszczółka Maja - Ważka pocztowa, odc. 63 (Dragonfly Express); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Przygody Bolka i Lolka - Wakacje nad morzem, odc. 40; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Magiczne drzewo - odc. 3 - Kredka - txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:20 Trzy Szalone Zera - odc. 12 - Przemytnicy (.) - txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - Animalland; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kaktus i Mały - Dlaczego nadmiar CO2 zły wpływ na klimat ma?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Studio Stodoła - odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Ziarno 490; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Domisie - Podwórko pełne przygód; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 17 - Monika w niebezpieczeństwie; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Przygody Bolka i Lolka - Sierpniowa wędrówka, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Przygody Kota Filemona - Łata na łacie, odc. 16; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Cudowny Smerf, odc. 65 (The miracle smufreer); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Lampa i słowik; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Pokaz talentów, odc. 64 (On With the Show); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Przygody Bolka i Lolka - Nad jeziorem, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Magiczne drzewo - odc. 4 - Berło - txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:30 Bąblandia - Kwiat paproci odc. 18; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Trzy Szalone Zera - odc. 13 - Wielki dzień (.) - txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Przypadki zwierzojeża - Po nitce do kłębka, odc. 6; Bez ograniczeń wiekowych
21:20 XXX - lecie Rewii Dziecięcej SYLABA cz. II; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:50 Od przedszkola do Opola - Marcin Rozynek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Gniewko syn rybaka - cz. 5 - Ta wieś nazywa się Płowce - txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:30 Syzyfowe prace - odc. 6/6 - 1893 - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Nazywał się Bagger Vance (Legend of Bagger Vance) 120'; film obyczajowy kraj prod.USA (2000); reż.:Robert Redford; wyk.:Charlize Theron, Dan Beene, Matt Damon, Will Smith, Jack lemmon; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
11:20 Kot w Paryżu (Une Vie de chat); film animowany kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Murmurando 36'; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (1981); reż.:Andrzej Barszczyński; wyk.:Wiesław Drzewicz, Agata Rzeszewska, Hanna Stankówna, Andrzej Siedlecki, Maciej Szerenica, Zygmunt Zintel, Magdalena Chilmon, Andrzej Bukowiecki, Feliks Siedlecki, Barbara Kobrzyńska; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Klasyczne albumy rocka - The Who - Who's Next (The Who - Who's Next) kraj prod.Wielka Brytania (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Gwiazdy opery - Jose Carreras - Pieśni z różnych stron świata (Jose Carreras - Around the World); koncert kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Przygody Joanny - txt. str. 777 87'; film obyczajowy; reż.:Anna Sokołowska; wyk.:Kaja Grąbczewska, Ewa Bukowska, Roman Szafrański, Bożena Dykiel, Janusz Michałowski, Leonard Pietraszak, Henryk Talar, Wojciech Asiński, Mateusz Damięcki, Piotr Gąsowski; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Niedziela ze... Stanisławą Celińską; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Niedziela ze ...Stanisławą Celińską - Nowa Warszawa; film muzyczny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:35 Niedziela ze ... Stanisławą Celińską - Piżama; film TVP; Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Niedziela ze... Stanisławą Celińską - Spis cudzołożnic - txt. str. 777 64'; komedia kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Preben Osterfelt, Jan Peszek, Dorota Pomykała, Bożena Adamek, Edyta Olszówka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Więcej niż fikcja - Wilczęta (Lonely pack); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2009); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:50 Teraz animacje! - Stomp; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Teraz animacje! - Video Disk; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Teraz animacje! - Neonowa krowa; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Teraz animacje! - Wilki; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Kino nocne - Senność - txt. str. 777 105'; film obyczajowy; reż.:Magda Piekorz; wyk.:Małgorzata Kożuchowska, Michał Żebrowski, Krzysztof Zawadzki, Joanna Orleańska, Rafał Maćkowiak, Bartosz Obuchowicz, Dorota Pomykała, Andrzej Grabowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:25 Młoda Polska - Mazurek 31'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2013); reż.:Julia Kolberger; wyk.:Kinga Preis, Roman Gancarczyk, Aleksandra Domańska, Paweł Królikowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Power of the Horns: Alaman; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Pasmo kontemplacyjne - 8; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:25 Komunikaty Wojenne - odc. 6; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Miejsce z historią - Tuchola - Historia dwóch mieczy; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:55 ..."swego nie znacie"... - Katalog zabytków - Krzeszow - Kościół Cystersów; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Cud na Kostaryce 35'; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Biała wizytówka - odc. 1 Szyb nad lasem (odc. 1 Szyb nad lasem) - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1986); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Drogi do wojny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Dzieje kultury polskiej - Królestwo bez korony; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Historia pewnego życia; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Roztocze. W krainie jodły, buka i tarpana.; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Leśnym tropem - odc. 10; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Wielka Gra; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Pani minister tańczy - txt. str. 777 83'; komedia kraj prod.Polska (1937); reż.:Juliusz Gardan; wyk.:Tola Mankiewiczówna, Aleksander Żabczyński, Mieczysława Ćwiklińska, Józef Orwid, Michał Znicz, Stanisław Sielański, Stefan Hnydziński, Konrad Tom, Henryk Małkowski; Dla małoletnich od lat 7
16:15 Komunikaty Wojenne - odc. 6; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Spór o historię - Wrzesień 1939 - czy można było uniknąć klęski?; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Biała wizytówka - odc. 2 Sweet home (odc. 2 Sweet home) - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1986); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Kalendarium historyczne - Bez komentarza - Porozumienia gdańskie 1980; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Młodopolacy 25'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dziennik telewizyjny - 31.08.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Powtórka z życia - Postulaty sierpniowe; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Cień radiostacji; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Polska i świat z historią w tle - Haneman - fotoreporter Powstania Warszawskiego; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Jutro idziemy do kina - txt. str. 777 AD 100'; film fabularny kraj prod.Polska (2007); reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Mateusz Damięcki, Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowski, Anna Gzyra, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski, Krzysztof Stelmaszyk; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Koło historii - Harcerz, kurier, szpieg; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Wiedźmin - odc. 10/13 Mniejsze zło - txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Nasz reportaż - Artylerzysta z Wichra; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
01:10 Teatr historii - Westerplatte. Honor żołnierza; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Polska i świat z historią w tle - Płonąca granica; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 O moim Ojcu 48'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Bożena Garus-Hockuba; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Komunikaty Wojenne - odc. 6; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:15 Galeria - odc. 167; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Dwie strony medalu - odc. 81; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Dwie strony medalu - odc. 82 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Dwie strony medalu - odc. 83 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Dwie strony medalu - odc. 84 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (62); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Polonia w Komie - Monako - Tomek (544); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Tajemnica Sagali - odc. 11/14 - Najkrótszy dzień (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
09:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Pod Tatrami - Styl zakopiański; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Brygidy w Gdańsku; STEREO, 16:9, Transmisja
13:20 Noce i dnie - odc. 8/12 - Czas miłości i czas śmierci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Niemcy  106'; dramat kraj prod.Polska (1996); reż.:Zbigniew Kamiński; wyk.:Per Oscarson, Matthew Sullivan, Vivian Schilling, Scott Cleverdon, Beata Tyszkiewicz, Peter Thoemke, Mark Folger, Teresa Budzisz Krzyżanowska, Katarzyna Figura, Edward Żentara; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1061; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Adam Loret. Szkic do portretu  24'; film dokumentalny; reż.:Tomasz Lengren; Dla małoletnich od lat 7
19:15 Załoga Eko - odc. 21 - Hybrydowe samochody; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Wróżka, odc. 11 (The Foruneteller); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 91* - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Moja nowa droga -  txt. str. 777  37'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Barbara Białowąs; wyk.:Roma Gąsiorowska, Michał Sitarski, Dorota Pomykała, Maciej Damięcki, Wojciech Wysocki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Pod Tatrami - Styl zakopiański; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Noce i dnie - odc. 8/12 - Czas miłości i czas śmierci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Tata nucił mi "Mury" - koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego w Berlinie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Polskie wakacje - Na jeziorach (2); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1061; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Wróżka, odc. 11 (The Foruneteller); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ranczo - odc. 91* - Droga przez stos; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Moja nowa droga  37'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Barbara Białowąs; wyk.:Roma Gąsiorowska, Michał Sitarski, Dorota Pomykała, Maciej Damięcki, Wojciech Wysocki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Polonia w Komie - Mateusz - Wyspy Banyak (548); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Kulturalni PL - (208); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:15 Latoteka - /7/; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Śpiewające fortepiany - (26); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Gwiazdy Festiwali Sopockich /3/ - Drupi, Herreys; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Sztuka życia - odc. 69 Anna Lewandowska; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Życie to Kabaret - Kabaretowa Liga Dwójki - Rozgrywka (4); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Życie to Kabaret - Dzięki Bogu już weekend - (11) - txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (104) - txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Okrasa łamie przepisy - W krainie dźwięków i smaków - txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (74); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (37) Czechy - txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Bardzo ostry dyżur - Martwy kot to chory kot; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Tylko Ty! - odc. 9; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Życie to Kabaret - Kabaret na festiwalu. Fabularny show kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Szansa na Sukces - Stanisław Soyka (śpiewa Osiecką); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 A la show - (2) - Szymon Majewski; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Bardzo ostry dyżur - Martwy kot to chory kot; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi "Pojutrze" (1) - txt. str. 777; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi "Pojutrze" (2) - txt. str. 777; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (75); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (71); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Śpiewające fortepiany - (28); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Niezapomniane Koncerty - Eska Music Awards - ESKA Music Awards 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014 - Poszukiwacze zaginionego humoru (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014 - Świątynia uśmiechu (2); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014 - Kabaretowa krucjata (3); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Gwiazdy Festiwali Sopockich /3/ - Drupi, Herreys; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
16:45 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Prawdę mówiąc - Timothy Snyder - odc. 38; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Szerokie tory - Dżulia z Dagestanu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:56 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:13 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:18 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:22 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:48 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
23:58 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:15 Wojtek niedźwiedź, który poszedł na wojnę (Voytek the Soldier Bear); film dokumentalny kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:30 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:34 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:41 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:05 Reportaż TVP INFO - Wieluń zbrodnia w ramach konieczności; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:29 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.