Wikia o Starej Telewizji
Advertisement

TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Pippi; odc.21 Pippi tresuje zwierzęta i ich właściciela; serial anim.prod.szwedzko-kanadyjskiej
09:10 Budzik
09:35 Śniegus
10:00 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.60/120 James Coco
10:25 Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc.61/ 120 Helen Reddy
10:50 Barnaby Jones; odc.55; serial prod.USA
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:25 Horyzonty
12:45 Klan; odc.551; telenowela TVP; powt.
13:15 ZUS radzi
13:25 Telezakupy
13:40 Sprawnym być
13:50 Poszukiwacze zagubionych cywilizacji
14:15 Od Platona i  Newtona...; Promieniotwórczość
14:40 Ja i moje życie; Nie jestem waszą własnością
15:00 Wiadomości
15:10 Babiniec
15:35 Euroexpress
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1544; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Plebania; odc.138; serial TVP
18:05 Decyzja należy do ciebie; Pomiędzy; [audiotele: 070065580 tak, 070065590 nie]
18:55 Jutro weekend
19:00 Wieczorynka; Miś z błękitnego domu; odc.9 -Co jest w dzisiejszej poczcie?
19:30 Wiadomości
19:57 Sport
20:02 Pogoda
20:10 Viper; odc.10
21:00 Sprawa dla reportera
21:30 Tygodnik polityczny Jedynki
22:20 5 minut o Unii Europejskiej
22:30 Monitor  Wiadomości
22:55 Sportowy flesz
23:00 Pegaz
23:25 Gorąco polecam; Współlokatorki; Career Girls; 1997  film fab.prod.angielskiej/za zgodą rodziców/; reż: Mike Leigh; wyk: Katrin Cartlidge,Lynda Steadman
00:55 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Felicity; odc.12; serial prod.USA [stereo]
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 W labiryncie; odc.68/120 Breloczek; telenowela TVP
09:00 Fatalny rewolwer; odc.5
09:50 Urodzeni zwycięzcy; film dok.prod.USA
10:45 Galawanci; film animowany prod.USA
12:30 Zawód weterynarz; cz.2 W pracy.odc.10; serial dok.prod.angielskiej
13:00 Panorama
13:10 Trzy szalone zera; odc.3 Żegnaj nadziejo; serial prod.polsko-niemieckiej
13:35 Odyseja Kosmiczna; odc.3
14:00 Opowieści według Enid Blyton; Tajemnica zamku Moonów cz.3; serial prod.angielskiej
14:30 Ale para Felek i Klara
14:55 Felicity; odc.20; serial prod.USA [stereo]
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Jaś Fasola
16:55 Fatalny rewolwer; odc.13 Narzeczona z ogłoszenia; serial prod.USA
17:50 Program lokalny
18:21 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 Po obu stronach Odry
20:00 Tulipan; odc.4/6; serial TVP
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:26 Pogoda
21:30 Polska bez fikcji; Za każdą cenę
22:05 Z Archiwum X; odc.22 /seria VI/; serial prod.USA [tylko dla dorosłych] [stereo]
22:50 Mayrig znaczy mama - cz.II; film fab.prod.francuskiej
00:00 Teatr - życie całe...; film dok.o Arnoldzie Szyfmanie
00:45 Morten Korch - Nad Spokojną Wodą; odc.26-ost.Przeznaczenie; serial prod. duńskiej
01:15 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
07.00 Ropuszy zwiad - serial
07.35 Antek Mrówka - serial
08.00 Program lokalny
08.35 Fitness Club - serial
09.25 Książki z górnej półki - prezentacje
09.30 Piknik - kurs języka francuskiego
10.00 Zdarzyło się jutro - serial
10.45 Telekurier - magazyn (powt.)
11.15 Kino w południe: Jankesi i konfederaci - serial
12.05 To jest temat - cykl reportaży
12.20 Malowanie obrazów - to proste - magazyn poradnikowy
12.45 Kowalski i Szmidt - magazyn
13.10 Niezwykły przyjaciel - serial
13.40 Dom czarodzieja - serial
14.05 Klan - telenowela, Polska
15.00 Film fabularny
15.25 Program lokalny
16.30 Kino familijne: Przyjaciele zwierząt - serial
17.15 Program lokalny
19.00 Wielkie nadzieje - serial
19.50 Kalejdoskop regionalny
20.05 Szczęśliwej podróży
20.30 Telekurier - mag.
21.00 Zupełnie niewiarygodne - serial
21.30 Program lokalny
22.00 Cudzymi rękoma - sens., Wlk. Bryt.
23.45 Nieziemski przybysz - serial SF, USA
00.30 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon - serial animowany, Japonia/USA
07.25 Power Rangers (126) - serial
07.50 Wysoka fala (13) - serial przygodowy, USA
08.40 Rozbitkowie (22) - serial przygodowy, Kanada/Niemcy
09.30 Cud miłości (192) - telenowela, Peru
10.25 Po prostu miłość (125) - serial obyczajowy, Brazylia
11.30 Rozwód po amerykańsku (12) - serial obyczajowy, USA
12.00 Czułość i kłamstwa (148) - serial obyczajowy, Polska
12.30 Idź na całość - show z nagrodami
13.25 Disco Polo Live
14.20 Świat według Kiepskich (93): Polowanie na "Szczura" - serial komediowy, Polska
14.50 Power Rangers (127) - serial fantastyczny, USA
15.15 Pokemon - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Informacje
16.05 Legendy kung-fu (69) - serial sensacyjny, USA
17.00 Czułość i kłamstwa (149) - serial obyczajowy, Polska
17.30 Cud miłości (193) .- telenow.
18.30 Graffiti - program publicystyczny
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Amor latino (12) - telenowela, Argentyna
20.00 Miodowe lata (24) - serial komediowy, Polska
20.30 13 Posterunek (5) - serial komediowy, Polska 1997
21.00 OSTRY DYŻUR (140) - serial obyczajowy, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
21.55 Ally McBeal (16) - serial komediowy, USA
22.55 Era biznesu
23.00 Informacje
23.15 Sport
23.20 Prognoza pogody
23.30 Puls biznesu
23.45 ROZHUŚTANE ŻĄDZE - dramat obyczajowy, USA
01.25 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.45 Kropka nad i - program publicystyczny
06.00 Miłość i przeznaczenie (52/75) - telenowela, Meksyk
06.45 Telesklep
07.00 Cena miłości (68/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Wodnikowe wzgórze (9/26) - serial animowany
08.15 Animaniacy (53/65) - serial animowany
08.40 Omer(1j26) - serial animowany
09.05 Denis rozrabiaka (77/78) - serial animowany
09.30 Tele gra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 Rozmowy w toku - talk show
12.25 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
13.30 Omer (1/26) - serial animowany
13.55 Denis rozrabiaka (77/78) - serial animowany
14.20 Beverly Hills 90210 (104) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (7/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Wiosenna namiętność (19/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 PRAWDZIWE HISTORIE: NAJWYŻSZA CENA - film sensacyjny, USA
21.45 Granice - serial dOkumentalny
22.15 NOWOJORSKI KLAN (6/9) - serial obyczajowy, USA
23.10 TVN Fakty
23.25 Melrose Place (21) - serial obyczajowy, USA
00.20 Skrawki - film obycz., USA
01.55 Nic straconego - powtórki

TV 4
06.00 Strefa P - program muzyczny
06.30 Supergol - magazyn piłkarski
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Hoboczaki (72) - serial anim.
08.20 Alvaro (59) - serial obyczajowy
09.20 Euroliga w koszykówce mężczyzn - mecz Idea Śląsk Wrocław - Alba (powt.)
11.20 M.A.S.H. (61) - serial komediowy,USA
11.50 Przygody rodziny Addamsów 2 (17) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (5) - serial sensacyjny, USA
13.15 TV4 Kropka pl - magazyn internetowy
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (73) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15.35 Hotel (9) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (60) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Między nami sąsiadami (9): Zawiść i stres - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001- program publicystyczny
17.45 Dziennik
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 STAN WYJĄTKOWY (20) - serial sensacyjny, USA 1998
20.00 FURIA - thriller, USA
22.15 Dziennik i Informacje sportowe
22.30 VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
22.40 Ten drugi (ost) - serial sensacyjny, Kanada
23.45 Pies Baskerville'ów - film kryminalny, Wlk. Bryt.
01.40 X Laski - program erotyczny
02.10 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.00 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
03.35 Zakończenie programu

RTL 7
06.40 Teledyski
07.40 Odjazdowe kreskówki: Dragon Bali. Kangoo, Rycerze zodiaku - filmy animowane
09.35 Grom w raju - serial
10.20 W obcym mieście (9) - serial
10.45 Ukryte miasto (12) - serial
11.15 Maria Emilia - telenowela, Meksyk
12.00 Izabella - telenowela, Peru
12.50 Teleshopping
14.20 Maria Emilia (84) - telenowela, Meksyk
15.10 W obcym mieście (10) - serial komediowy, USA
15.35 Ukryte miasto (13) - serial przygodowy, Wlk. Bryt./.=RPA
16.05 Odjazdowe kreskówki: Kangoo, Rycerze zodiaku, Dragon Bali - filmy animowane
18.00 Conan (1) - serial SF, Niemcy/USA
18.45 Władca zwierząt (23) - serial fantastyczny, USA
19.35 Trzecia planeta od Słońca 6 (23) - serial komediowy, USA
20.00 Columbo (11) - serial kryminalny, USA
21.20 Niebezpieczna szkoła - komedia, USA
23.00 Władca zwierząt (23) - serial fantastyczny, USA
23.45 Trzecia planeta od Słońca 6 (23) - serial komediowy, USA
00.05 Columbo (11) - serial kryminalny, USA
01.15 Niebezpieczna szkoła - thriller, Niemcy

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
07:30 Gość Jedynki; powt.
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:40 Złotopolscy; odc. 354 - Narzeczone i kawalerowie; telenowela TVP
09:05 360 stopni dookoła ciała; Tarczyca; magazyn medyczny
09:25 Kwadrans z medycyną; Pełny oddech
09:45 Linia specjalna; program publicystyczny; powt.
10:35 Tęczowa bajeczka; Bajeczka o balu; program dla dzieci
10:45 Opowieści Dziwnoluda; Zimowe uroki; program dla dzieci
11:00 Tropiciele gwiazd; odc. 5/26 - Wezwanie z przestrzeni; 1995 serial prod. australijskiej
11:30 Złotopolscy; odc. 354 - Narzeczone i kawalerowie; telenowela TVP; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Wieści polonijne; powt.
12:30 Dalecy - Bliscy; program publicystyczny; powt.
12:55 Polskie smaki; Kurczak faszerowany; powt.
13:15 Teatr Telewizji; Święty grzech; 2000 autor Włodizmierz Dulemba; reż: Bogdan Tosza; wyk: Jolanta Fraszyńska, Krzysztof Globisz, Sławomira Łozińska, Igor Michalski, Paweł Huelle
14:15 O mój rozmarynie- koncert VII Festiwalu Kultury Kresowej Mrągowo 2001
15:00 Wiadomości
15:15 360 stopni dookoła ciała; Tarczyca; magazyn medyczny; powt.
15:35 Kwadrans z medycyną; Pełny oddech; powt.
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:30 Nie tylko dla komandosów; program redakcji wojskowej
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Tęczowa bajeczka; Bajeczka o balu; program dla dzieci; powt.
17:40 Opowieści Dziwnoluda; Zimowe uroki; program dla dzieci; powt.
18:00 Tropiciele gwiazd; odc. 5/26 - Wezwanie z przestrzeni; 1995 serial prod. australijskiej; powt.
18:30 Panorama
18:50 Złotopolscy; odc. 354 - Narzeczone i kawalerowie; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Podróże do bajek; odc. 5/6 - Królewna w złym humorze; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Pogoda
19:57 Sport
20:00 "Między sacrum a profanum" Spotkanie z prof.Jerzym Nowosielskim; film dokumentalny Elżbiety Dryll-Glińskiej
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:26 Pogoda
21:30 Teatr Telewizji; Święty grzech; 2000 autor Włodizmierz Dulemba; reż: Bogdan Tosza; wyk: Jolanta Fraszyńska, Krzysztof Globisz, Sławomira Łozińska, Igor Michalski, Paweł Huelle; powt.
22:30 Krakowskie Portrety Muzyczne; Elżbieta Stefańska; program Grzegorza Kościńskiego
23:00 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
23:45 Monitor Wiadomości
00:05 Sportowy flesz
00:10 Euroexpress
00:30 Pegaz; magazyn kulturalny
00:55 Fraglesy; odc. 49 - Niewidzialny złodziej; serial anim.prod.angielskiej
01:20 Podróże do bajek; odc. 5/6 - Królewna w złym humorze; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Złotopolscy; odc. 354 - Narzeczone i kawalerowie; telenowela TVP; powt.
02:30 Teatr Telewizji; Święty grzech; 2000 autor Włodizmierz Dulemba; reż: Bogdan Tosza; wyk: Jolanta Fraszyńska, Krzysztof Globisz, Sławomira Łozińska, Igor Michalski, Paweł Huelle; powt.
03:30 Krakowskie Portrety Muzyczne; Elżbieta Stefańska; program Grzegorza Kościńskiego; powt.
04:00 Sen - Edyta Bartosiewicz; program rozrywkowy; powt.
04:30 Panorama; powt.
04:50 Gość Jedynki; powt.
05:00 "Między sacrum a profanum" Spotkanie z prof.Jerzym Nowosielskim; film dokumentalny Elżbiety Dryll-Glińskiej; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - seria! anim.
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim.
9.45 Było sobie życie - serial anim.
10.15 Domek na prerii - serial
11.10 Dotyk anioła - serial
12.00 Renirgton Steele - serial
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim.
16.35 Było sobie życie - serial anim.
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Żądza władzy - film sens. USA (1986)
22.30 Studio otwarte
23.30 Wydarzenia
23.40 Żądza władzy - film sens. USA (1986)
1.40 Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
14.55 Program dnia
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.25 Tworzone ludzką ręką: Ludwisarz [22] - reportaż
15.40 Ja was posyłam - reportaż
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: św. Jana Bosco
16.10 Światło na górze - film dokumentalny
16.35 Podwodny świat [10] - film przyrodniczy
17.25 Islam - felieton
17.35 Papież w Meksyku i Curacao - relacja z pielgrzymki
18.05 Dziękczynienie za dar beatyfikacji - film dokumentalny
18.35 Jest Polska, jest Sejm - felieton
18.45 Dzieciństwo - film dokumentalny
18.55 Program dnia
19.00 Wenecja: Plac św. Marka - film dokumentalny
19.20 Przygody Błękitnego Rycerzyka [7]: Zasadzka - film rysunkowy dla dzieci
19.30 I aby wszyscy stanowili jedno - film dokumentalny
19.50 Na tej skale - program edukacyjny
20.05 Mecz piłkarskiej reprezentacji księży z Watykanem - relacja ,
20.10 Frasobliwy - program o sztuce
20.20 Koronacja wizerunku MB Tęskniącej - relacja
20.35 Różaniec - część radosna
20.55 Program dnia
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: św. Jana Bosco
21.15 Biblia Gutenberga - reportaż
21.40 O uśmiech dziecka - reportaż
21.55 Historia niezwykłego obrazu - felieton
22.05 Magiczna Italia [4]: Sycylia - film krajoznawczy
22.35 Odnowienie i pojednanie - re­portaż
22.50 Pielgrzym - reportaż
23.05 Program dnia na jutro

TMT
07.00 Program dnia
07.05 Teraz Muzyczna Telewizja
07.30 Kenia słońcem malowana (1,2) - reportaż
08.30 Rapa - magazyn wędkarski
09.00 WWW Garnku - poradnik kulinarny
09.30 Telesprzedaż
09.45 Teraz Muzyczna Telewizja
10.00 TMT w krainie bajki - filmy animowane
12.00 Auto Plus TV - magazyn motoryzacyjny
12.30 Amerykańskie wakacje - serial przyrodniczy, USA
13.00 Muzułmanie w Wielkiej Brytanii - film dokumentalny, W. Bryt.
13.30 Telesprzedaż
13.45 Teraz Muzyczna Telewizja
14.00 Kenia słońcem malowana (1,2) - reportaż
15.00 TMT w krainie bajki - filmy animowane
16.00 Zimna wojna - film dokumentalny, USA
16.30 Auto Klub - magazyn motoryzacyjny
17.00 Telesprzedaż
17.30 Teraz Muzyczna Telewizja
17.45 Babski świat - magazyn dla pań i dziewcząt
18.00 Zdrowy styl życia - magazyn medyczny
18.30 WWW Garnku - poradnik kulinarny
19.00 TMT w krainie bajki - filmy animowane
20.00 Telesprzedaż
20.30 Gang Olsena - koncert
21.30 Teraz Muzyczna Telewizja
21.40 ZDP - Zagiętym Do Przodu - program narciarski
22.00 Koniec zimnej wojny - film dokumentalny, USA
22.30 Auto Klub - magazyn motoryzacyjny
23.00 Noc z TMT - nocny program rozrywkowy
00.00 Bikini Drive-In - komedia sensacyjna, USA 1995, reż. Fred Olen Ray, wyk. Ashlie Rhey, Richard Gabai, Ross Hagen, G. Gordon Baer (86 min)
01.30 Noc z TMT - nocny program rozrywkowy (powt.)
02.30 Zakończenie programu

Polsat Sport
9.00 koszykówka: Euroliga mężczyzn, Idea Śląsk Wrocław - Alba Berlin (powt.)
10.45 koszykówka: Euroliga mężczyzn Scavolini Pesaro - Tau Ceramica (powt.)
12.30 koszykówka: Euroliga mężczyzn, Cibona Zagrzeb - Partizan Belgrad (powt.)
14.15 koszykówka: Euroliga mężczyzn, Unicaja Malaga - Efes Pilsen Stambuł (powt.)
15.45 piłka nożna: Real Madryt w Lidze Mistrzów (powt.)
17.30 4x4 - magazyn motoryzacyjno-sportowy
18.00 (na żywo) koszykówka: Euroliga mężczyzn, CSKA Moskwa - KK Zadar
20.00 (na żywo) koszykówka: Euroliga mężczyzn, Maccabi Tel Awiw - Benetton Treviso
21.50 koszykówka: Euroliga mężczyzn, Olimpija Lublana - Kinder Bolonia
23.40 koszykówka: Euroliga mężczyzn, London Towers - Peristeri Ateny

Eurosport
8.30 magazyn Eurosport Collection
9.30 golf: turniej w Phoenix
11.00 żeglarstwo: regaty Volvo Ocean Race
12.00 piłka nożna: Puchar Narodów Afryki (powt.)
14.00 (na żywo) tenis: turniej ATP w Mediolanie
17.00 (na żywo) piłka nożna: Puchar Narodów Afryki, Egipt - Zambia
19.00 piłka nożna: Legendy MŚ
20.00 Jeden świat, jeden Puchar - magazyn piłkarski
20.30 (na żywo) narciarstwo alpejskie: PŚ w Are, gigant kobiet - 2. przejazd
21.30 boks zawodowy: Stephan Trabant (Niemcy) - Mondli Mbonambi (RPA)
23.00 wiadomości
23.15 sporty motorowe: Rajd Szwecji
23.45 (na żywo) piłka nożna: towarzyski mecz Brazylia - Boliwia
1.30-1.45 wiadomości (powt.)

DSF
7.00 magazyn To jest nokaut
8.30 piłka ręczna: ME mężczyzn (powt.)
10.00 magazyn golfowy
12.00 magazyn Speed Zone
13.00 magazyn To jest nokaut
14.00 Sports Bakka - show
14.30 Worldgame - przegląd piłkarskich lig z całego świata
15.30 magazyn reporterów
16.00 (na żywo) piłka ręczna: ME mężczyzn
17.30 magazyn reporterów
18.00 wiadomości
18.20 Duell - teleturniej
19.00 Unhaltbar - magazyn piłkarski
19.30 magazyn PK TV
20.00 wiadomości
20.15 piłka ręczna: ME mężczyzn
21.45 magazyn reporterów
22.15 wiadomości
22.30 magazyn Motorvision
23.30 wrestling
0.30 sporty motorowe: zawody "ciężarówek-potworów"
1.00 magazyn Speed Zone
2.15 sporty motorowe: zawody "ciężarówek-potworów"
3.30 magazyn Lumberjack
4.00 wrestling
5.00-6.00 Angielscy gladiatorzy

Junior/Filmax
06:00 świat dzikich zwierząt Toyoty
06:30 Plac budowy
07:00 Artur
07:30 Hoboczaki
08:00 Normalny Norman
08:30 Smocze opowieści
09:00 Sklep Mopatopa
09:30 Przygody rodziny Robinsonów
10:00 Muppety i ich goście
10:30 Rodzina Campbellów
11:00 świat dzikich zwierząt Toyoty
11:30 Plac budowy
12:00 Artur
12:30 Hoboczaki
13:00 Normalny Norman
13:30 Smocze opowieści
14:00 Sklep Mopatopa
14:30 Przygody rodziny Robinsonów
15:00 Muppety i ich goście
15:30 Rodzina Campbellów
16:00 świat dzikich zwierząt Toyoty
16:30 Plac budowy
17:00 Artur
17:30 Hoboczaki
18:00 Normalny Norman
18:30 Smocze opowieści
19:00 Sklep Mopatopa
19:30 Przygody rodziny Robinsonów
20:00 Muppety i ich goście
20:30 Rodzina Campbellów
21:00     Bez przyszłości Film przygodowy Org: "No Tomorrow". Reżyseria: Master P (USA 1998)      
22:45     Parada oszustów Film obyczajowy Org: "White River Kid". Reżyseria: Arne Glimcher (USA 1999)      
0:30     Tajna broń Film sensacyjny Org: "Active Stealth". Reżyseria: Fred Olen Ray (USA 1999)