FANDOM


Logo

6.30 Rok w ogrodzie
7.00 Agrolinia
8.00 Wiadomości i Pogoda
8.15 Studio Sport: Australian Open finał kobiet
9.00 Ziarno - program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
9.25 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży
9.50 Walt Disney przedstawia - Legenda Tarzana
10.10 Walt Disney przedstawia: Zorro - [37, 38] - serial anim.
11.05 Kolejka - Lista przebojów
11.25 Kuchnia z Okrasą - magazyn
11.45 Mieszkać z wyobrażnią: Metal - magazyn
12.05 Podróżnik - magazyn turystyczny
12.30 Miliard w rozumie - teleturniej
13.00 Wiadomości
13.10 Zwierzęta świata: Lwy i hieny - Równowaga [2-ost.]
13.45 Księżniczka Caraboo - basń filmowa
15.30 Między nami - talk show
16.05 Moda na sukces [2120] - serial
16.30 Plebania [384] - serial TVP
17.00 Teleexpress
17.15 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Sąsiedzi - serial komediowy TVP
18.05 Studio Sport: Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich Zakopane
19.05 Wieczorynka: Bob Budowniczy - Edi i Miś - serial animowany
19.30 Wiadomości
19.50 Sport i Pogoda
20.10 Gwiazdy tygodnia: Denzel Wshington i Gene Hackman - Karmazynowy przypływ - film fab.
22.10 Kabaret Olgi Lipińskiej
22.55 Dr Jekyll i Mr Hyde - film fab. prod. USA
0.30 Kino nocnych marków: Obłęd - thriller psychologiczny prod. amerykańsko-angielskiej
2.00 Kino nocnych marków: Martwe gołębie - thriller prod. USA
3.45 Studio Sport: Australian Open finał mężczyzn
6.05 Zakończenie programu
Logo-2

06:55 Studio urody
07:05 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 M jak miłość; odc.199; serial TVP /stereo/
08:50 Podróże w czasie i przestrzeni; Tajemnice Wielkiego Muru; 2002  film dokumentalny prod. angielskiej
09:40 Ojczyzna-polszczyzna; - W ZOO we Wrocławiu; program prof. Jana Miodka
09:55 Kręcioła; [stereo]
10:20 Wędrówki przyrodnicze;  "Gekony-zagadka przyczepności"; 2000  serial dok.prod. angielskiej
10:50 Kino bez rodziców; Jetsonowie; - Kto pod kim dołki kopie
11:10 Harry Potter, czyli Dwójka nie tylko dla Mugoli
11:20 Animals; magazyn
11:40 Harry Potter, czyli Dwójka nie tylko dla Mugoli
11:45 Trzeba zabić tę miłość; 1972  film obyczajowy prod. polskiej; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Jadwiga Jankowska - Cieślak, Andrzej Malec, Janusz Bylczyński, Alicja Jachiewicz
13:20 Harry Potter, czyli Dwójka nie tylko dla Mugoli
13:30 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; [stereo]
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.567 - Chińskie chwyty; telenowela TVP (STEREO)
15:00 60-lecie Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego-koncert galowy
15:50 Harry Potter, czyli Dwójka nie tylko dla Mugoli
16:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
16:55 Ryzykanci; seria III
17:45 Ale Dwójka!
17:50 Harry Potter, czyli Dwójka nie tylko dla Mugoli
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:53 Pogoda
19:00 Herbatka u Tadka
19:50 Harry Potter-magia sukcesu
20:10 Europa da się lubić...; odc.17 - Modne snobizmy
21:05 Kryminalne zagadki Las Vegas; odc.19/23; serial prod.kanadyjskiej [tylko dla dorosłych]
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 Na kabarecie w hipermarkecie bis /2/
23:25 Ambasador; The Ambassador; 1984  film sensac.prod.USA/dla dorosłych/; reż: J.Lee Thompson; wyk: Robert Mitchum; Ellen Burstyn
01:00 Niewinni i skazani; Saint and Sinners; 1994  film sensac.prod.USA/dla dorosłych/; reż: Paul Mones; wyk: Damian Chapa,Jennifer Rubin
02:40 Zakończenie programu
Logo tvp3

6.50 Trójka dzieciom − Przygody koziołka Matołka − film pol.
7.05 Lis Leon − film pol.
7.15 Marceli Szpak dziwi się światu − film pol.
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności + Pogoda
8.00 Z życia kościoła − magazyn chrześcijański
8.25 Pogoda dla narciarzy
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Palce lizać − poradnik kulinarny
9.00 Świat − magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Gwiazdy Hollywoodu − film USA
10.10 Chłopi − serial pol.
11.05 Bądź zdrów!
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Jazz w smokingach − Iława 2003
12.30 Kurier, prognoza pogody
12.45 Etniczne klimaty
13.30 Koszykówka − Era Basket Liga
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Klasa z klasą − teleturniej
16.15 Aktualności + Pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Młodzież kontra
17.30 Kurier
17.35 Świat − magazyn międzynarodowy
18.00 Aktualności + Pogoda
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier, prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18.50 Czterdziestolatek 20 lat później − film pol.
19.50 Podwodna Polska
20.15 Gwiazdy sportu
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.55 Rozmowy M.F. Rakowskiego
21.20 Książka tygodnia
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Aktualności + pogoda
22.00 Sobotni magazyn sportowy
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
23.00 Studio pogoda
23.05 Patrol Trójki
23.35 07 zgłoś się − film pol. (95 min.)
1.10 Zakończenie programu

Logo-10

6.00 Pop Lista
7.00 Twój lekarz oraz Wystarczy chcieć
7.30 Magazyn redakcji programów religijnych
8.00 Laboratorium Dextera
8.30 Yugioh
9.00 Hugo
9.30 Mop Man
10.30 Samo życie (309, 310, 311) − serial pol.
11.55 13 posterunek (5) − serial pol.
12.30 Policjanci (9) - serial pol.
13.30 Domowa kawiarenka
14.00 Daleko od noszy (5) − serial pol.
14.30 Najzabawniejsze zwierzęta świata
15.00 4 x 4
15.30 Benny Hill
15.45 Informacje
16.00 Prognoza pogody
16.05 Interwencja − magazyn reporterów
16.30 Asy z klasy
17.30 Boston Public 2
18.30 Informacje + sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 Rosyjska ruletka
20.05 Policyjna opowieść, cz. 1
21.30 Studio Lotto
22.05 Kryptonim „Freedom Strike” − film USA
23.40 Wojna opiumowa
1.30 Zostać miss 2 − serial pol.
2.20 Muzyka na BIS
5.30 Pożegnanie

Logo-19

6.05 Telesklep
7.45 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
9.00 Automaniak − magazyn motoryzacyjny
9.30 Tele gra − teleturniej interaktywny na żywo
10.30 VIVA Polska!
11.30 Na Wspólnej − serial pol.
13.40 Twoja droga do gwiazd
15.00 Tylko miłość
16.10 Maraton uśmiechu
16.40 Siłacze
17.45 Dla ciebie wszystko
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Uwaga!
20.00 Uciekający pociąg − film USA
22.15 Gala Boksu
0.15 Pełne zaćmienie − film USA
2.10 Nic straconego − powtórki programów

TV 4 2000-2006 logo

6.10 VIP wydarzenia i plotki
6.35 V Max - magazyn motoryzacyjny
7.00 Xena, wojownicza księżniczka - serial
8.00 Hoboczaki (104,105) - serial
9.00 Eek! The Cat - serial animowany
9.30 Różowa Pantera (13) - serial animowany
10.00 Słońce też wschodzi (2) - serial
11.00 Droga do sławy (11) - serial obyczajowy
12.00 Zwariowany świat Malcolma (20) - serial komediowy
12.30 Rajdowe Mistrzostwa Świata - Rajd Monte Carlo
13.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
14.00 Polska Liga Koszykówki mężczyzn: Idea Śląsk Wrocław - Polonia Warbud Warszawa
16.00 JOKER - Program rozrywkowy
17.00 Gdzie diabeł mówi dobranoc (2) - serial obyczajowy
18.00 Partnerki (19) - serial komediowy
19.00 Wyrwane z serca - film, USA 2000
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 REPORTER - program reporterski
22.00 Komenda - serial dokumentalny
22.30 Ukryte kamery w natarciu... (4) - serial dokumentalny
23.00 Akcja nad Berlinem (3) - serial
0.00 Masażystka - film, USA 1996
1.45 To się w głowie nie mieści
2.10 Sztukateria - program kulturalny
2.35 Zakończenie programu

TVN 7
05:50 Telesklep
07:50 Kto Was tak urządził?
08:20 Ruchomy cel: film
10:30 Łamisłówka
11:35 Co za noc
12:05 Miłosna gra: film
13:35 Agent
14:50 Na osi
15:20 Trele morele
16:20 Północ Południe, odc. 20: serial
17:20 Kobiety Kennedych, odc. 1: serial
19:05 Kochane kłopoty III, odc. 10: serial
20:00 Poszukiwany: film
22:00 Powiew pustyni: film 
23:45 Poszukiwany: film

TVP Polonia

06:00 Na dobre i na złe; odc.155 - Dwie babcie; serial prod. TVP [stereo]
06:45 Piraci i Polacy; reportaż
07:05 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:40 Wieści polonijne
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Telewizyjny Przewodnik po Kraju, czyli para w Polskę; - Chełmno; magazyn
08:35 Nicponie; film fab.prod.pol.; reż: Leokadia Migielska; wyk: Maria Ciesielska, Jan Ciecierski
09:00 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:25 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:45 Marco i Gina; odc.4/13; serial anim.prod.włoskiej
10:10 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
10:30 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
10:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Smak Alzacji
11:15 Książki z górnej półki; Książka tygodnia; magazyn
11:20 Klan; odc.776; telenowela TVP /stereo/
11:45 Klan; odc.777; telenowela TVP /stereo/
12:10 Klan; odc.778; telenowela TVP /stereo/
12:30 Wideoteka Dorosłego Człowieka; program przypominający największe gwiazdy muzyki lat 60, 70 i 80
13:00 Wiadomości
13:10 Daleko od szosy; odc.5/7 - Pod prąd; serial obyczajowy prod. TVP; reż: Zbigniew Chmielewski; wyk: Krzysztof Stroiński
14:20 Tam gdzie jesteśmy; Tu mówi Hemar; film dokumentalny Leszka Platty (25')
14:45 Milena; widowisko słowno-muzyczne; reż: Andrzej Strzelecki; wyk: Krystyna Janda, Jan Englert, Kwartet Rampa
15:30 Święta wojna; odc.89 - Czarna rozpacz; serial TVP
15:55 Śniadanie na podwieczorek
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:30 Na dobre i na złe; odc.155 - Dwie babcie; serial prod. TVP [stereo]
18:20 Kariera Nikodema Dyzmy; odc.5/7; serial TVP
19:05 Bajeczki Jedyneczki
19:15 Dobranocka; Maurycy i Hawranek; odc.4/13 - Szalony ryś; serial anim.prod.polskiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Daleko od szosy; odc.5/7 - Pod prąd; serial TVP
21:15 Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich - Zakopane
22:10 Pokuszenie; 1995  dramat.psych.prod.pol.; reż: Barbara Sass; wyk: Magdalena Cielecka,Olgierd Łukaszewicz
23:50 Panorama
00:10 Sport-telegram
00:13 Pogoda
00:15 Na dobre i na złe; odc.155 - Dwie babcie; serial prod. TVP [stereo]
01:05 Salon Lwowski; Michał Szczepan
01:20 Maurycy i Hawranek; odc.4/13 - Szalony ryś; serial anim.prod.polskiej
01:30 Wiadomości
01:49 Sport
01:57 Pogoda
02:00 Akwarium, czyli samotność szpiega; odc.1/4 - Nabór; 1995  film fab prod. polsko - niemiecko - rosyjskiej /za zgodą rodziców/; reż: Antoni Krauze; wyk: Jurij Smolskij, Zbigniew Suszyński, Janusz Gajos
02:50 Daleko od szosy; odc.5 - Pod prąd; serial TVP
04:05 Śniadanie na podwieczorek
05:05 Kariera Nikodema Dyzmy; odc.5/7; serial TVP
05:50 Pokuszenie; 1995  dramat.psych.prod.pol.; reż: Barbara Sass; wyk: Magdalena Cielecka,Olgierd Łukaszewicz
07:30 Święta wojna; odc.89 - Czarna rozpacz; serial TVP
07:55 Zakończenie programu

HBO
06:30 Faceci w czerni II: film 
07:55 Zobacz w HBO
08:30 Chłopak z kokonu: film
09:55 Dom rodzinny: film
11:25 Monsieur Batignole: film
13:10 Trzeci do pary: film
14:40 Cinema, cinema
15:05 Pogromcy duchów: film 
16:55 Robbie Williams - koncert w Knebworth
18:30 Zobacz w HBO
19:00 Faceci w czerni II: film 
20:30 Gwiazdy Hollywood
21:00 W zasięgu strzału: film 
22:35 Stygmaty: film 
00:15 Jay i Cichy Bob kontratakują: film
02:00 Bugsy: film 
04:10 Cinema, cinema
04:35 Monsieur Batignole: film

HBO 2
06:30 Masażysta: film
08:30 Umieram z głodu: film
10:10 Gwiezdne wrota, odc. 38: serial
11:00 Trzej muszkieterowie: film 
12:45 Stuart Malutki II: film
14:05 Europejskie Nagrody Filmowe 2003
15:10 Słodki smak zemsty: film
16:35 Zobacz w HBO
17:10 Operacja "Słoń": film
19:00 Kate i Leopold: film
21:00 Kocurek: film
22:35 Kroniki portowe: film 
00:25 Spider-Man: film
02:25 Na planie
02:50 Łowcy wampirów II: film 
04:25 Operacja "Słoń": film

Hallmark
06:00 Cudze serce: film
07:45 W kryjówce milczenia: film
09:30 Upadły anioł: film
11:15 Przygoda na Maui: film
13:00 Cudze serce: film
14:45 W kryjówce milczenia: film
16:30 Upadły anioł: film
18:15 Detektyw w sutannie, odc. 9
19:00 Córki McLeoda, odc. 25: serial
20:00 Jordan, odc. 20: serial
21:00 Z ulicy na Harvard: film
23:00 Chore pragnienia: film
01:00 Jordan, odc. 20: serial
02:00 Z ulicy na Harvard: film
04:00 Chore pragnienia: film


Europa Europa
10.00 Z cyklu: Rendez - vous z Franco Nero: Gott Mit Uns (Dio E Con Noi) dramat, Włochy/Jugosławia, 1969, 113 min
11.55 Pustelnia parmeńska (La Chartreuse De Parme) dramat, Francja, 1948, 170 min
14.45 Terytorium Komanczów (Territorio Comanche) dramat, Francja/Hiszpania/Niemcy/Argentyna, 1997, 90 min
16.20 Ostatni motyl (Posledni Motyl / The Last Butterfly) dramat, Czechy, 1990, 109 min
18.15 Jules i Jim (Jules Et Jim) dramat, Francja, 1962, 100 min
20.00 Pożar (The Burning) film krótkometrażowy - dramat, Wielka Brytania, 1967, 30 min
20.30 Z cyklu: Rendez - vous z Franco Nero: Gott Mit Uns (Dio E Con Noi) dramat, Włochy/Jugosławia, 1969, 113 min
22.30 Salon filmowy - Pascal Thomas: Mężowie, żony, kochankowie (Maris, Les Femmes, Les Amants) komedia, Francja, 1989, 117 min
00.30 Dziewczyna z moich snów (The Girl Of My Dreams / La Fille De Mes Reves) film erotyczny, Francja, 1999, 90 min
02.05 Kobiety górą: Serce albo kasa (Lauter Tolle Frauen: Herz Oder Knette) dramat, Niemcy, 2002, 90 min
03.40 Salon filmowy - Pascal Thomas: Mężowie, żony, kochankowie (Maris, Les Femmes, Les Amants) komedia, Francja, 1989, 117 min.

Discovery Channel
09:00 Wędkarskie przygody Reksa Hunta
09:25 Discovery dla dzieci, Gady
09:55 Łowcy tajemnic, Król Tutenchamon
10:20 Dolina Tyranozaura
11:15 Zaginione skarby starożytnego świata, Chiny
12:10 Starcia metalowych potworów, USA/Wielka Brytania/Republika Południowej Afryki
13:05 Wysypisko, Szybowce
14:00 Podwodni detektywi, Stirling
15:00 Długość życia, Droga do wieczności
16:00 Wielkie bitwy, Blenheim
16:30 Wojenne miesiące
17:00 Pola bitew, Pearl Harbour, część 1
18:00 Superkonstrukcje, Antonov 225
19:00 Ludzie Hitlera, Eichmann
20:00 Inżynieria ekstremalna, Podniebne miasto w Tokio
21:00 Śladem mordercy, Nocny prześladowca
22:00 Detektywi sądowi, Z popiołów
23:00 Z akt FBI, Ponad prawem
00:00 Medycyna na tropie zbrodni, Haniebna zdrada
00:30 Medycyna na tropie zbrodni, Niepodważalne dowody
01:00 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie..., Sekspertyza
01:30 Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie..., Menopauza
02:00 Wybuch na pustyni

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.