FANDOM


TVP 1
05:20 Zagadkowa Jedynka
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 117 - Muzycy -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
09:55 Natura w Jedynce - Planeta Ziemia, seria II - Wielkie równiny - odc. 2 (Planet Earth (II 2/6) Great Plains) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
11:00 Świat się kręci - /95/; widowisko publicystyczne
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Przepis dnia - /34/; magazyn
12:45 Natura w Jedynce - Planeta Ziemia, seria II - Dżungla - odc. 3 (Planet Earth (II 3/6)) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:40 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /9/
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2799; teleturniej muzyczny
14:30 Moda na sukces - odc. 5924 (The Bold and the Beautiful ep. 5924); serial kraj prod.USA (2010)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Klan - odc. 2534 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:45 Sprawa dla reportera
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2800; teleturniej muzyczny
17:55 Galeria - odc. 150; serial obyczajowy TVP
18:30 Świat się kręci - /96/; widowisko publicystyczne
19:15 Przepis dnia - /34/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy - Rajd Liepaja
20:10 Pogoda
20:15 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Łatwa pożyczka, trudna spłata odc. 39 (seria II, odc. 19) -  txt. str. 777; serial TVP
20:25 Świat bez końca - odc. 5/8 (World Without End, ep. 5) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Kanada, Niemcy, Wielka Brytania (2010)
21:25 Weekendowy Hit Jedynki - Sprawa się rypła -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1985)
23:00 Tombstone (Tombstone) -  txt. str. 777; western kraj prod.USA (1993)
01:10 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn
01:35 Świat się kręci - /96/; widowisko publicystyczne
02:30 Notacje - Maria Rydlowa. Szczęśliwe życie; cykl dokumentalny
02:45 Galeria - odc. 150; serial obyczajowy TVP
03:20 Sprawa się rypła; komedia kraj prod.Polska (1985)
04:50 Notacje - Izabella Wilczyńska - Szalawska. Studio Iwo Galla; cykl dokumentalny
05:05 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Faceci do wzięcia - odc. 91/91 Koniec wszystkiego; serial TVP
06:35 Lokatorzy - odc. 52/224 Skandal towarzyski; serial komediowy TVP
07:05 M jak miłość - odc. 434; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
10:35 Barwy szczęścia - odc. 1054 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:15 Na dobre i na złe - odc. 222 - Trudna misja; serial TVP
12:15 Wielkie ucieczki zwierzaków - odc. 2 / 5 (Great animal escapes - ep. 2/ 5); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
12:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Statek -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:15 Szkoła życia - odc. 26 "Fala"; telenowela dokumentalna TVP
14:00 The Voice of Poland - Bitwa; widowisko muzyczne
15:45 Panorama Kraj
16:05 Pogoda
16:15 Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju -  txt. str. 777
17:05 Herkules - odc. 18 Wyrzutek (Hercules: The Legendary Journeys ep. Outcast (s. II odc. 5)); serial kraj prod.USA (1995)
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Lekkoatletyka - Halowy Mityng Pedros Cup w Bydgoszczy
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1055 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Rodzinka.pl - odc. 119 "Komunia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
21:10 Rodzinka.pl - odc. 120 "Dorastanie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
21:45 Dzięki Bogu już weekend - (22); program rozrywkowy
22:55 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XI, odc. 22/22 (Crime Scene Investigation XI, ep. In a Dark, Dark House) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2010)
23:50 Najważniejszy głos (Swing Vote); komediodramat kraj prod.USA (2008)
01:55 Pitbull - odc. 3; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XI, odc. 22/22 (Crime Scene Investigation XI, ep. In a Dark, Dark House); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2010)
03:50 Herkules - odc. 18 Wyrzutek (Hercules: The Legendary Journeys ep. Outcast (s. II odc. 5)); serial kraj prod.USA (1995)
04:40 Zakończenie dnia

TVP Białystok
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 31.01 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Obiektyw poranny - Obiektyw
07:40 Prognoza pogody
07:45 Sport
07:45 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 31.01 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Rączka gotuje - Zajazd Kasztelański Orzesze; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 31.01 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Nożem i widelcem - odc. 3; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Cuda się zdarzają,,,; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Eurosąsiedzi - odc. 166 (odc. 166); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Czas na jazdę; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 9 - dolnośląski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (32); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Oj nie ma jak Lwów - Związek wypędzonych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Zdarzyło się przed laty - Rajdy i wyścigi; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Bal; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Dla niesłyszących - Otwórz oczy -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Zaproszenie - Na zbiegu kultur i religii; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 Obiektyw Flesz
17:35 Prognoza pogody
17:39 Przystanek Kultura; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Notacje - Jerzy Maksymiuk. Gwałtowny i dynamiczny; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Odeska 1; Bez ograniczeń wiekowych; "Odeska 1" to tytuł cyklicznych audycji na żywo, opowiadających o działalności Opery i Filharmonii Podlaskiej.
18:30 Obiektyw Główny
18:53 Sport
18:55 Prognoza pogody
19:00 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
19:12 Projekt na plus - odc. 5; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 TurboPodlasie - odc. 32; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:37 Szkoła przetrwania - Szkoła przetrwania 14.11.2013; magazyn; STEREO
19:42 Literatura polska od A do Z - Literatura polska od A do Z odc. 9; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:57 Warto tam być
20:01 Ja wSPAniała - Ja, wSPAniała; program poradnikowy; STEREO
20:45 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Pogoda - 31.01 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 31.01 - 4; STEREO, 16:9
22:01 Obiektyw Wieczorny
22:21 Sport
22:25 Prognoza pogody
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Dla niesłyszących - Otwórz oczy -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Cuda się zdarzają,,,; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:20 Bal; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Pogoda - 31.01 - 3; STEREO, 16:9
01:20 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
02:10 Pogoda - 31.01 - 4; STEREO, 16:9
02:15 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Bal; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Eurosąsiedzi - odc. 166 (odc. 166); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Czas na jazdę; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 9 - dolnośląski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Dla niesłyszących - Otwórz oczy -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Kultowe rozmowy - odc. 23; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Szczecin
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 31.01 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Kronika; STEREO, 16:9
07:50 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 31.01 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Rączka gotuje - Zajazd Kasztelański Orzesze; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 31.01 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Nożem i widelcem - odc. 3; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Cuda się zdarzają,,,; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Eurosąsiedzi - odc. 166 (odc. 166); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Czas na jazdę; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 9 - dolnośląski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (32); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Oj nie ma jak Lwów - Związek wypędzonych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Zdarzyło się przed laty - Rajdy i wyścigi; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Bal; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Dla niesłyszących - Otwórz oczy -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Zaproszenie - Na zbiegu kultur i religii; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
17:31 Zdarzyło się przed laty - Po prostu Jacek; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Portrety - Portrety 43; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Everyday English - Everyday English 231; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Kronika; STEREO, 16:9
18:03 Sprawa polityczna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:16 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:27 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:30 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:43 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:16 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
19:19 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Sprawa polityczna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:12 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Berliński express - odc. 129; Bez ograniczeń wiekowych
20:27 Silna grupa pod wezwaniem; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
20:41 Kronika 18 lat wcześniej - Kronika z dnia 31.01.1996; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pogoda - 31.01 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 31.01 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
22:01 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:02 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
22:22 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:24 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Dla niesłyszących - Otwórz oczy -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Cuda się zdarzają,,,; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:20 Bal; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Pogoda - 31.01 - 3; STEREO, 16:9
01:20 Echa dnia; STEREO, 16:9
01:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
02:10 Pogoda - 31.01 - 4; STEREO, 16:9
02:15 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Bal; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Eurosąsiedzi - odc. 166 (odc. 166); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Czas na jazdę; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Magazyn Aktywni 60+ - odc. 9 - dolnośląski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Dla niesłyszących - Otwórz oczy -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Kultowe rozmowy - odc. 23; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:25 Świat według Kiepskich Odcinek: 27
9:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 492
9:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 493
10:00 Trudne sprawy Odcinek: 45 Sezon: 4
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 225
12:00 Dom nie do poznania Odcinek: 164
13:00 Dom nie do poznania Odcinek: 165
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1828
14:45 Trudne sprawy Odcinek: 43 Sezon: 4
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 1260
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 435 Sezon: 9
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 164
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1829
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 431
20:05 Zebra z klasą
22:10 Imperium wilków
0:55 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 17
1:50 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 18
2:45 Dziewczyny z fortuną Odcinek: 83
3:45 Tajemnice losu
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2534

TVN
5:15 Rozmowy w toku Odcinek: 2143
6:15 Mango - Telezakupy
7:20 Detektywi Odcinek: 782
7:55 Doradca smaku Odcinek: 14
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1344
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 196
12:15 Szpital Odcinek: 92
13:15 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 991
14:00 Wawa non stop Odcinek: 105
15:00 Ukryta prawda Odcinek: 197
16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2144
17:00 Wawa non stop Odcinek: 106
18:00 Szpital Odcinek: 93
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3818
20:00 Doradca smaku Odcinek: 15
20:05 Matrix Reaktywacja
23:00 W sieci kłamstw
1:30 Kuba Wojewódzki Odcinek: 22 Sezon: 7
2:30 Uwaga! Odcinek: 3818
2:45 Arkana magii Odcinek: 1177
4:05 Przerwa w nadawaniu

TVP Polonia
06:10 Świat się kręci - /95/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Jubileusz; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 7/7 - Rozstanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Polonia w Komie - NYC - Robert (401); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1006 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /9/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO
12:50 M jak miłość - odc. 1025; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 22 (seria II, odc. 9) - Śmierć w masce - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Zapiski Łazęgi - Trzygłów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:25 Złotopolscy - odc. 869* - Łzy Zalewskiej; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów (s. II, odc. 19) - Depresja; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - NYC - Robert (401); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /9/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Criminale tango - czyli rewia gangsterska cz. 1; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1006 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (206); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Dobranocka - Przypadki zwierzojeża - Duże jest piękne; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /9/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Parada oszustów - Tajny detektyw; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Interameryka - Park Arches (402); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Rozmowy o miłości - txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1990); reż.:Mirosław Gronowski; wyk.:Danuta Stenka, Katarzyna Walter, Jan Jankowski, Aleksander Trąbczyński, Dariusz Biskupi, Jerzy Dąbrowski, Aleksander Mikołajczak, Grażyna Deląg, Joanna Jeżewska; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (206); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Olimpijskie /9/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 7/7 - Rozstanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem Bąblandia - Lodowisko; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Przypadki zwierzojeża - Duże jest piękne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Parada oszustów - Tajny detektyw; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Polonia w Komie - Interameryka - Park Arches (402); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1006; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Rozmowy o miłości; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Na dobry początek - LESZCZE; STEREO

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.