FANDOM


TVP 1
05:40 Jaka to melodia? - odc. 4255; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Przysięga - odc. 98 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
07:10 Elif s.III - odc. 656 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Korona królów - odc 325 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Magazyn śledczy Anity Gargas - /142/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Okrasa łamie przepisy - W kaszubskim garnku -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Komisarz Alex s.VIII - odc. 98 (seria VIII, odc. 7) - Jeden zawsze ginie -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 266 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 2) - Gniew -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 Magazyn Rolniczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Tajemnicze żaby z Borneo (When Frogs Dance and Sing: The Mysterious Amphibians of Borneo); film dokumentalny kraj prod.Japonia (2016); Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif s.III - odc. 657 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Gra słów. Krzyżówka - /94/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Przysięga - odc. 99 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4256; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Klan - odc. 3601 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Korona królów - taka historia... - odc. 56 - Medyk, wiedźma i kat - średniowieczna służba zdrowia; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 14/113; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:35 Blondynka s.VIII - Odc. 97 (Blondynka seria 8, odc. 6) - Coś ważnego... -  (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Archiwista - odc. 4 -  (N) (AD); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć. - odc. 3 -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:15 Arktyczny podmuch (Arctic Blast)  87'; film akcji kraj prod.Kanada, Australia (2010); reż.:Brian Trenchard - Smith; wyk.:Michael Shanks, Alexandra Davies; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 SEAL Team - komando Foki - odc. 19 (Seal Team ep. Takedown); serial kraj prod.USA (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Kompania X s.III - odc. 19 (seria 3. odc. 1) (X Company III Creon Vs. Ixion ep. 1); serial kraj prod.Kanada (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Magazyn kryminalny 997; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:40 Notacje - Zygmunt Malanowicz. Niezwykły debiut; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2
04:35 Koło fortuny - odc. 305 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 30 Nowy mieszkaniec (Familie Dr Kleist ep. Familienzuwachs); serial kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 12
06:05 Planeta lasów. Australijski raj (Jungle Planet. The Australian Paradise); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2017); Dla małoletnich od lat 7
06:40 Familiada - odc. 2399; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
11:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Pytanie na śniadanie Extra; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Rodzinka.pl s.IV - odc. 82 "Idzie lato" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Barwy szczęścia - odc. 2184 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Koło fortuny - odc 635 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Va Banque - odc. 17; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Na sygnale - odc. 244 "Zmowa milczenia" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Czterdziestolatek - odc. 3/21 - Wpadnij, kiedy zechcesz, czyli bodźce stępione -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
15:10 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 57 Upadek (Familie Dr Kleist ep. Tiefer Fall); serial kraj prod.Niemcy (2013); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc. 685 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc. 2404; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Więzień miłości - odc 231 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2018); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Va Banque - odc. 18; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Rodzinka.pl s.IX - odc. 188 "Na dwa fronty" sezon 9 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Barwy szczęścia - odc. 2184 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2185 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Igrzyska śmierci: Kosogłos. Cz. I (Hunger Games: Mocking Bird. Part I) -  (N)  117'; film akcji kraj prod.USA (2014); wyk.:Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Donald Sutherland; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Muzyka na weekend - (6); magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Ulotna nadzieja (Hope Floats)  109' kraj prod.USA (1998); reż.:Forest Whitaker; wyk.:Sandra Bullock, Harry Connick Jr., Gena Rowlands; Dla małoletnich od lat 12
02:00 Hiszpański temperament (Ocho apellidos vascos)  95'; komedia kraj prod.Hiszpania (2014); reż.:Emilio Martinez Lazaro; wyk.:Clara Lago, Dani Rovira, Carmen Machi, Karra Elejalde; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zakończenie dnia

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda - 31.01 - 1; STEREO, 16:9
09:15 Pogoda na narty 2019/2020 - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Okrasa łamie przepisy - Brytyjska jagnięcina po polsku -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wymarzona miłość - odc. 116 (Erkenci Kus); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rogal daje radę; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Astronarium - (15) - "Komety"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:35 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Gra słów. Krzyżówka - /93/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:50 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:55 Polska z Miodkiem - (86) Łódź, Lask; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:05 Meandry uczuć - odc 32 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Janów Podlaski; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 31.01 - 2; STEREO, 16:9
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Ślizg 2019/2020 - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Sen o Nandze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 31.01 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
24:00 W tyle wizji; STEREO, 16:9
00:30 Listy do PRL - u - Tajemnica umywalki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Sprawa dla reportera -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Polska z Miodkiem - (86) Łódź, Lask; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Meandry uczuć - odc 33 (Cesur ve Guzel); serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Janów Podlaski; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:20 Polska z Miodkiem - (15) Zabrze; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
05:00 Okrasa łamie przepisy - Brytyjska jagnięcina po polsku -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Gra słów. Krzyżówka - /94/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:10 Leśniczówka - odc. 83 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:35 Magazyn śledczy Anity Gargas - /142/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Czy wiesz, że... - /21/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii; rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /153/ Głowa mistyczna - Natalia LL; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020); Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Na sygnale - odc. 245 "Płytki grób" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 M jak miłość - odc. 1478 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 M jak miłość - odc. 1479 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Pod Tatrami - Dzień śniegu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - taka historia... - odc. 54 - Czarne Charaktery -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Baw się słowami - Maria Skłodowska - Curie s. V; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Baw się słowami - Ona wyjechała, one wyjechały s. V; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Domisie - Nie strasz straszku -  (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /154/ Śmierć Stefana Czarneckiego - Leopold Loeffer; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Gra słów. Krzyżówka - /89/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okrasa łamie przepisy - Przy wspólnym stole -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wszystko przed nami - odc. 56 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Ameryki - /73/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Rodzina Treflików - Rysunek, odc. 48 -  (JM); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Na dobre i na złe - odc. 762 Mówię ci: wstań -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:45 Wolny Ekran - (182); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
23:00 Z pamięci - Marek Hłasko; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (272); STEREO, 16:9
23:30 Kabaret za kulisami - 4 - Wariactwa; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Korona królów - taka historia... - odc. 54 - Czarne Charaktery -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Ameryki - /73/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Domisie - Nie strasz straszku -  (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Rodzina Treflików - Rysunek, odc. 48 -  (JM); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Na dobre i na złe - odc. 762 Mówię ci: wstań -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 245 "Płytki grób" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Historia jednego obrazu - /154/ Śmierć Stefana Czarneckiego - Leopold Loeffer; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2118 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Barwy szczęścia - odc. 2119 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland - (272); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

TVP ABC
04:35 Nela Mała Reporterka - odc. 40 W krainie kobiet o długich szyjach -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 139 Pyszne warzywa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Domisie - Kuchenni rycerze -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Rodzina Treflików - Morele, odc. 44; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Bali II - Pierwszy dzień lata, odc. 8 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Francja (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Przygody Kota Filemona - Własny kąt, odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio wędrowiec, odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Misiowanki - Jubilat, odc. 10 (The birthday boy); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Smerfy - Duch Dudziarza, odc. 246 (Phantom Bagpiper); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Tabaluga - Sól w nadmiarze szkodzi, odc. 15 (Too Much Salt Is Detrimental To The Health); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Strażak Sam, seria 6 - Nie wywołuj wilka z lasu, odc. 19 (Cry Wolf); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Rodzina Treflików - Cezar, odc. 57; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Super Wings - Wirus w sieci, odc. 111 (Webcaster Disaster); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Masza i niedźwiedź - Ślady zwierząt niewidzianych, odc. 4 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Wissper - Jadłospis hipopotama, odc. 43 (Gourmet Hippo); serial animowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Wissper - Koń, który utknął, odc. 44 (Horse In A Hole); serial animowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Pszczółka Maja - Królewska wycieczka, odc. 16 (Royal Outing); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2013); Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Buli - Serenada dla Bulinki, odc. 97 (Aubade a Ciboulette); serial animowany kraj prod.Kanada (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Dzień w kratkę -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Przygody Bolka i Lolka - Zaginął piesek, odc. 62; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 97 Zimowy walczyk; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Nasze zwierzaki - Zwierzak ze schroniska, odc. 41 (New Pet); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 YooHoo na ratunek - Gepardy sprinterzy, odc. 23 (The Sprinting Cheetahs); serial animowany kraj prod.Włochy (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Kuba i Śruba - Siódmy krasnoludek, odc. 10; serial animowany; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:20 Super Wings - Zgoda buduje... , odc. 85 (Doubles Trouble) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Miś Uszatek - Głuchy telefon, odc. 103; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Masza i niedźwiedź - Obrona granic, odc. 12 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Domisie - Kuchenni rycerze -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Smerfy - Długa opowieść Dziadka, odc. 190 (Long Table for Grandpa); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Nela Mała Reporterka - odc. 67 Pędząc w psim zaprzęgu -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria VI - Koniec wakacji, odc. 13 (End of the Holiday); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Tabaluga - Eliksiry Puchacza, odc. 58 (Little wonder); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Misiowanki - odc. 29 Z myślą o potrzebujących (Think of those in need); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... dzwonek, odc. 78 (The Day Henry Met...a Bell); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Studio ABC - Studio ABC 21; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 To Timmy! - Licz na Timmiego, odc. 47 (Count on Timmy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Bella i Sebastian - Zazdrość, odc. 16 (Jealous); serial animowany kraj prod.Francja (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Dinotrux - Kleszczki, odc. 45 (Gearwigs); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Inspektor Gadżet - Arcytrudne wyzwanie, odc. 48 (Most Extreme Gadget Challenge); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Rescue Bots, seria 2 - Wirtualne zagrożenie, odc. 6 (A Virtual Disaster); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Supa Strikas - Zniknięcia Wielkiego Bo, odc. 24 (Big Bo, To Go); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Zagubiona w Oz - Pas Króla Gnomów, odc. 24 (The Nome Kings Belt); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Nasze zwierzaki - Agama brodata, odc. 42 (Bearded Dragon); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 YooHoo na ratunek - Kuoki się kłócą, odc. 24 (The Smiling Quokkas); serial animowany kraj prod.Włochy (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Lassie i przyjaciele - Atak wilków, odc. 9 (Wolf attack); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Trolle: Impreza trwa! - Trzej Troll - szkieterowie, odc. 23 (The Three Trolls - Keteers); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Wieczorynka - Nowe przygody Piotrusia Pana - ZŁODZIEJ CIENIA, odc. 16 (The Shadow Thief); film animowany kraj prod.Francja (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 7 - Piraci z Pontypandy, odc. 14 (Pirates of Pontypandy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham - Łapu capu, odc. 76 (Topsy - Flopsy Day); film animowany kraj prod.Singapur, Australia, USA (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Super Wings - Piorun w Abu Dhabi część 2, odc. 144 (Abu Dhabi Thunder PART2); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Nie pokazuj języka; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Kłamca, kłamca, odc. 57 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Sąsiedzi - Karuzela, odc. 77 (Carousel) -  (AD); serial animowany kraj prod.Czechy (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Kacperiada - Pierwsze wrażenie, odc. 1; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Głębia - Aż po Abisal, odc. 24 (The Twilight Zone); serial animowany kraj prod.Kanada, Australia (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:05 Tom i Jerry Show, seria I - , odc. 14 (.) kraj prod.USA (1975); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:35 Siódme niebo, seria II - Grzesznica, odc. 42 (Like A Harlot); serial komediowy kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Przyrodnik na tropie - odc. 1 - Bielik -  (N); cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Maszyna zmian - Inwazja świąteczna -  (N) (JM); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:25 Sześć milionów sekund - odc. 16/19 Kłusownicy w zoo -  (N); serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Zakończenie dnia

TVP HD
05:55 Biblia - Dawid, cz. 2 (The Bible - David p. 2) -  (N); serial kraj prod.Niemcy, Włochy, Francja, USA (2002); Dla małoletnich od lat 12
06:55 Rodzinka.pl s.VI - odc. 145 "Tradycyjnie nowoczesne święta" sezon 6 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Rodzinka.pl s.VI - odc. 146 "Podejmowanie decyzji" sezon 6 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Ojciec Mateusz s.XI - odc. 140 (Ojciec Mateusz XI odc. 6) - Zagubiona -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Ojciec Mateusz s.XI - odc. 141 (Ojciec Mateusz XI odc. 7) - Wypadek -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Ranczo s.V - odc. 55 (seria V, odc. 3) - Wielki powrót -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wieczna miłość s.I - odc 87 (Kara Sevda) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
11:55 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 199 (Ojciec Mateusz XV odc. 13) - Manuela -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 15; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 M jak miłość - odc. 1487 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Ranczo s.VIII - odc. 104 (seria VIII, odc. 13) - Wielkie otwarcie -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.IX - odc. 105 (seria IX, odc. 1) - Nowe wyzwania -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Ranczo s.IX - odc. 106 (seria IX, odc. 2) - Bardzo krótkie kariery -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Przepis dnia s.I - (26); Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Gra słów. Krzyżówka - /22/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (22); reality show; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ojciec Mateusz s.VI - odc. 73 (seria VI, odc. 4) - Zatruta woda -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.V - odc. 56 (seria V, odc. 4) - Amerykańska baza -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.VI - odc. 147 "Milcząca większość" sezon 6 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.VI - odc. 148 "Święty spokój nie istnieje" sezon 6 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Okrasa łamie przepisy - Lekko i dietetycznie z królikiem -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 07 zgłoś się - odc. 4/21 - 300 tysięcy w nowych banknotach -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:40 07 zgłoś się - odc. 5/21 - 24 godziny śledztwa -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Psy 2. Ostatnia krew -  (N)  98'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1994); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Magdalena Dandourian, Artur Żmijewski, Walerij Prijomychow, Siergiej Szakurow, Edward Lubaszenko, Jan Machulski, Jerzy Zelnik, Aleksander Bednarz; Dla małoletnich od lat 16
01:45 Brzydki sekret mamusi (Mommy’s Little Secrets)  85'; dramat kraj prod.Kanada (2016); wyk.:Bree Williamson, Peter DaCunha, Auden Larratt; Dla małoletnich od lat 16
06:05 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 31 stycznia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Polska Kronika Filmowa 1993 - Wydanie 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:25 Czas honoru - odc. 19 "Wojna i miłość" s. II -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Bomba w torcie; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Historia Polski - Polacy na Syberii - W kraju szamanów; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Wojna i ja - ROMEK, odc. 5 (.) kraj prod.Niemcy, Czechy, Francja (2018); Dla małoletnich od lat 7
09:55 Sensacje XX wieku - Polowanie na mózgi -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Poświęcając życie prawdzie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Poszukiwacze skarbów - James Madison w Montpelier odc. 9/16 (odc. 9/16 Madison's Montpelier); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 12
12:20 Pogranicze w ogniu - odc. 22/24 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Genialne wynalazki - odc. 3/4 (The Genius of Invention); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
14:40 Złoto Jukonu - odc. 3/3 (odc. 3/3); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); Dla małoletnich od lat 12
15:40 Wojna generałów - odc. 2/6 Bitwa o Midway (The Battle of Midway); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); Dla małoletnich od lat 12
16:40 Poszukiwacze skarbów - Inwazja generała Granta odc. 10/16 (odc. 10/16 Grant's Landing); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 12
17:05 Ex Libris - odc. 409; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:25 Wojna w eterze s.I - odc. 23/30; felieton; Dla małoletnich od lat 12
17:40 Historia Polski - Dziewczęta z Auschwitz  50'; film dokumentalny; reż.:Kinga Wołoszyn - Świerk; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Polska Kronika Filmowa 1994 - Wydanie 52; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 20 "Ślad na fotografii" s. II -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Polskie 100 lat - Niemiecka polityka okupacyjna na ziemiach polskich; cykl dokumentalny; reż.:Maciej Dancewicz; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Teatr wojny - Niemcy; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Teatr Telewizji - Niemcy; spektakl teatralny; Dla małoletnich od lat 12
23:00 W pół do Trzeciej RP - odc. 19; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Słynne jednostki specjalne - Święty zastęp z Teb. Odc. 1/10 (Ancient Assassins)  43'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); reż.:Chris Lethbridge; Dla małoletnich od lat 16
00:35 Sensacje XX wieku - Polowanie na mózgi -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Józef Wybicki - reaktywacja; Dla małoletnich od lat 7
02:00 Encyklopedia II wojny światowej - Zwycięzcy i pokonani cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
02:40 Zakończenie dnia

TVP Info
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:56 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:08 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:39 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Jedziemy; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:50 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:55 Agropogoda; STEREO, 16:9
08:00 Jedziemy dalej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 O co chodzi -  (N); magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Panorama opinii -  (N); magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:37 O tym się mówi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Kasta; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:38 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Serwis Info - Wydanie specjalne - Brexit; STEREO, 16:9, Na żywo
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:28 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:43 Kasta; magazyn; STEREO, 16:9
03:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:39 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:32 W akcji; STEREO, 16:9
04:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:57 Podróże z historią s.III - odc. 26 Na ratunek w górach -  (N); cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:38 Agrobiznes; STEREO, 16:9
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Klasyczne poranki; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:20 Studio Kultura - Rozmowy - Przemysław Sielańczyk; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Księstwo -  (N)  119'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2011); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Rafał Zawierucha, Mateusz Zając, Michał Anioł, Aldona Jankowska, Jan Wojtyński, Henryk Gołębiewski, Dorota Piasecka; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Królewskie sny - odc. 7 -  (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Królewskie sny - odc. 8 -  (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Joanna d'Arc (Giovanna d'Arco); opera kraj prod.Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Studio Kultura - Rozmowy - Przemysław Sielańczyk; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Karczma na bagnach  68'; film fabularny kraj prod.Polska (1982); reż.:Zygmunt Lech; wyk.:Eugeniusz Kujawski, Adam Baumann, Jerzy Korcz, Jerzy Król, Tadeusz Madeja, Marek Nowakowski, Jacek Wojciechowski, Andrzej Śleziak; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Czarna skrzynka; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Tygodnik Kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:30 Kino Mistrzów - Sobowtór (Kagemusha)  152'; dramat historyczny kraj prod.Japonia, USA (1980); reż.:Akira Kurosawa; wyk.:Tsutomu Yamazaki, Ken'Ichi Hagiwara, Kota Yui, Shuji Otaki, Hideo Murota, Takayuki Shiho; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Fabryka hitów - Artysta (Soundbreaking: The recording artist); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 12
00:15 Tygodnik Kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Wstęp do filmu - Próba orkiestry; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Próba orkiestry (Prova d'orchestra)  69'; dramat kraj prod.Włochy, Niemcy (1978); reż.:Federico Fellini; wyk.:Clara Colosimo, Balduin Baas, Elizabeth Labi, Ronaldo Bonacchi; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:55 Kino nocne - Pod elektrycznymi chmurami (Pod elektriczeskimi obłakami)  131'; film fabularny kraj prod.Rosja, Ukraina, Polska (2014); reż.:Aleksiej German jr; wyk.:Louis Franck - Pietr, Merab Ninidze - Nikołaj, Wiktoria Korotkowa - Sasza, Piotr Gąsowski; Dla małoletnich od lat 16
05:15 Taśmy Kultury - Identyfikacja Adama; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Afisz kulturalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Zakochaj się w Polsce - odc. 70 Strzegom -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:40 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia płynąca winem -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Makłowicz w podróży - Podróż 36 Korfu (134) - Wyspa homerycka; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Gotowi do gotowania. Start! - (40); magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Gra słów. Krzyżówka - /17/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Koło fortuny - odc. 658 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Pułapki umysłu s.II - (odc. 5) (Pułapki umysłu) kraj prod.USA (2013); Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Kabaret za kulisami - 20 - Pieniądze w komedii; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Va Banque - odc. 14; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Gra słów. Krzyżówka - /18/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:55 KabareTOP - "Zasmażka" - kabaret OT. TO; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Życie to Kabaret - Kabaret Paranienormalni - Niebezpiecznie śmieszni; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Kolacyjna tv - Kabaret Łowcy. B; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Śpiewające fortepiany - (22); Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kabaretowa Mapa Polski - VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska (The best of); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Kabaretowa Mapa Polski - 9 Festiwal Kabaretu Koszalin. Na Kabarecie w Hipermarkecie (1); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Kabaretowa Mapa Polski - 9 Festiwal Kabaretu Koszalin. Na Kabarecie w Hipermarkecie (2); Dla małoletnich od lat 12
18:20 Okrasa łamie przepisy - Chrupiący chleb z pieca -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 36 Korfu (135) - Wyspa bukoliczna; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Gotowi do gotowania. Start! - (41); magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Va Banque - odc. 15; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Śpiewające fortepiany - (23); Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Postaw na milion - odc. 209; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Zainwestuj w marzenia s.II - odc. 16 - "Sztuka inwestowania"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:45 The Voice Senior s. I - (5) Bitwa; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Koło fortuny - odc. 657 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kabaretowa Mapa Polski - XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie - the best of; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia (1) -  (N); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia (2) -  (N); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Ja to mam szczęście! - odc. 24 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
06:20 Na sygnale - odc. 246 "Zaproszenie na kawę" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Na sygnale - odc. 247 "Tabletka na wszystko" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:20 W labiryncie - Pościg; Dla małoletnich od lat 12
07:55 W labiryncie - Kasety; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Grzech Fatmagül - odc. 130 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 130) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
09:40 Blondynka s.VIII - Odc. 96 (Blondynka seria 8, odc. 5) - W oku kamery -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Rodzinka.pl s.I - odc. 10 - Spółka rodzinna -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Rodzinka.pl s.I - odc. 11 "Nienormalnie normalna rodzina" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:45 M jak miłość s.I - odc. 1228 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Ranczo s.X - odc. 118 (seria X, odc. 1) - Kto tu rządzi -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ojciec Mateusz s.IX - odc. 113 (seria IX odc. 5) - Z miłości -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Ojciec Mateusz s.IX - odc. 114 (seria IX odc. 6) - Zbrodnia na pierwszą stronę -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Na dobre i na złe - odc. 464 - Nauczka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Na sygnale - odc. 247 "Tabletka na wszystko" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Ranczo s.X - odc. 119 (seria X, odc. 2) - Partyzancka dola -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo s.X - odc. 120 (seria X, odc. 3) - Próba ognia -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ja to mam szczęście! - odc. 25 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Ojciec Mateusz s.IX - odc. 115 (seria IX odc. 7) - Daleki krewny -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 185 (Ojciec Mateusz XIV odc. 12) - Rave Party -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ranczo s.X - odc. 121 (seria X, odc. 4) - Geny nie kłamią -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo s.X - odc. 122 (seria X, odc. 5) - Wszystko jest teatrem -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz s.IX - odc. 116 (seria IX odc. 8) - Pluskwa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 281 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 4) - Piąta taryfa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Miasto skarbów - odc. 12 Coś się kończy -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
01:55 Miasto skarbów - odc. 13 Gracze. Epilog -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:50 W labiryncie - Pościg; Dla małoletnich od lat 12
03:30 W labiryncie - Kasety; Dla małoletnich od lat 12
04:10 Grzech Fatmagül - odc. 130 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 130) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
05:10 Rodzinka.pl s.I - odc. 10 - Spółka rodzinna -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie dnia

TVP Sport
05:30 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9
06:10 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: 1/8F (4): Rayo Vallecano - Villarreal; STEREO, 16:9
07:05 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: 1/8F (4): Rayo Vallecano - Villarreal; STEREO, 16:9
08:10 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: 1/8F (2): Real Saragossa - Real Madryt; STEREO, 16:9
09:05 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: 1/8F (2): Real Saragossa - Real Madryt; STEREO, 16:9
10:15 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: 1/8F (5): FC Barcelona - Leganes; STEREO, 16:9
11:10 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: 1/8F (5): FC Barcelona - Leganes; STEREO, 16:9
12:15 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: 1/8F (6): Mirandes - Sevilla; STEREO, 16:9
13:15 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii: 1/8F (6): Mirandes - Sevilla; STEREO, 16:9
14:20 Strongman - Liga Mistrzów - Portugalia (Portugalia); relacja kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9
15:25 Piłka nożna - Puchar Włoch 1/4F (4): Inter Mediolan - Fiorentina (Puchar Włoch 1/4F (4): Inter Mediolan - Fiorentina) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9
17:30 Piłka ręczna kobiet - Ekstraklasa: 15.kolejka: Zagłębie Lubin - JKS Eurobud Jarosław ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Piłka ręczna kobiet - Ekstraklasa: 15.kolejka: Zagłębie Lubin - JKS Eurobud Jarosław; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Boks - Gala boksu w Providence cz 3: Demetrius Andrade - Maciej Sulęcki; STEREO, 16:9
21:00 RING TVP SPORT; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Manila, Filipiny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Hokej na lodzie - NHL - skróty meczów; STEREO, 16:9
01:05 Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (46): Pittsburgh Penguis - Philadelphia Flyers; STEREO, 16:9, Na żywo
04:00 Sporty walki - Kickboxing Gala Enfusion #94 z Alkmaar; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

TVP Wilno
06:10 Leśniczówka - odc. 83 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
06:35 Magazyn śledczy Anity Gargas - /142/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Czy wiesz, że... - /21/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii; rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:40 Historia jednego obrazu - /153/ Głowa mistyczna - Natalia LL; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2020); Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Na sygnale - odc. 245 "Płytki grób" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:45 M jak miłość - odc. 1478 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 M jak miłość - odc. 1479 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Pod Tatrami - Dzień śniegu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - taka historia... - odc. 54 - Czarne Charaktery -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Baw się słowami - Maria Skłodowska - Curie s. V; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Baw się słowami - Ona wyjechała, one wyjechały s. V; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Domisie - Nie strasz straszku -  (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Historia jednego obrazu - /154/ Śmierć Stefana Czarneckiego - Leopold Loeffer; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Info Wilno; STEREO, 16:9
17:45 Ranczo s.V - odc. 58 (seria V, odc. 6) - Obcy krajowcy; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Polska z Miodkiem - (19) Tychy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Baśnie i bajki polskie - odc. 1 - Szklana Góra; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 ALCHEMIK - odc. 1 WODA; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Polacy na kresach - Kościół Jezuitów we Lwowie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Rodzinka.pl s.IV - odc. 96 "Kuzyn Artur"; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Na dobre i na złe - odc. 762 Mówię ci: wstań -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:45 Wolny Ekran - (182); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
23:00 Z pamięci - Marek Hłasko; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (272); STEREO, 16:9
23:30 Kabaret za kulisami - 4 - Wariactwa; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Korona królów - taka historia... - odc. 54 - Czarne Charaktery -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Ameryki - /73/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Domisie - Nie strasz straszku -  (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Rodzina Treflików - Rysunek, odc. 48 -  (JM); serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Na dobre i na złe - odc. 762 Mówię ci: wstań -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Na sygnale - odc. 245 "Płytki grób" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Historia jednego obrazu - /154/ Śmierć Stefana Czarneckiego - Leopold Loeffer; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Barwy szczęścia - odc. 2118 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Barwy szczęścia - odc. 2119 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland - (272); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

BBC One London
06:00 Breakfast - 31/01/2020
09:15 Crime - Are We Tough Enough? - Series 1, The Trial
10:00 Homes Under the Hammer - Series 21, Episode 65
11:00 Wanted Down Under - Series 14, Howells Family
11:45 Caught Red Handed - Series 7, Episode 15
12:15 Bargain Hunt - Series 55, Anglesey 21
13:00 BBC News at One - 31/01/2020
13:30 BBC London - Lunchtime News, 31/01/2020
13:45 Doctors - Series 21, Public Property
14:15 Father Brown - Series 7, The Honourable Thief
15:00 Escape to the Country - Series 17 (45 Minute versions), West Sussex
15:45 The Farmers' Country Showdown - Series 4, Marylebone Market - Fruit, Veg & Cheese
16:30 Antiques Road Trip - Series 20, Episode 20
17:15 Pointless - Series 21, Episode 28
18:00 BBC News at Six - 31/01/2020
18:30 BBC London - Evening News, 31/01/2020
19:00 The One Show - 31/01/2020
19:30 A Question of Sport - Series 49, Episode 24
20:00 EastEnders - 31/01/2020
20:30 The Goes Wrong Show - Series 1, 90 Degrees
21:00 Would I Lie to You? - Series 13, Episode 8
21:30 King Gary - Series 1, Episode 4
22:00 BBC News Special: Leaving the EU - Part 1
22:25 BBC London - Late News, 31/01/2020
22:35 BBC News Special: Leaving the EU - Part 2
23:15 The Graham Norton Show - Series 26, Episode 16
00:05 RuPaul's Drag Race UK - Series 1, Episode 4
01:10 Weather for the Week Ahead - 01/02/2020
01:15 Joins BBC News - 01/02/2020

BBC Two England
06:30 Antiques Road Trip - Series 20, Episode 19
07:15 The Farmers' Country Showdown - Series 4, Awards - Farm Manager
08:00 MasterChef: The Professionals - Series 12, Episode 17
09:00 BBC News at 9 - 31/01/2020
10:00 Victoria Derbyshire - 31/01/2020
11:00 BBC Newsroom Live - 31/01/2020
12:15 Politics Live - 31/01/2020
13:00 Get Away for Winter - Series 1, Lanzarote
13:45 The Best Dishes Ever - Perfect Pairings
14:15 Indian Ocean with Simon Reeve - Sri Lanka to Bangladesh
15:15 Australian Open Tennis - 2020, Men's Semi-Finals Highlights
16:15 Indian Ocean with Simon Reeve - Indonesia to Australia
17:15 Flog It! - Series 17, Ushaw 24
18:00 Richard Osman's House of Games - Series 3, Episode 70
18:30 Great Asian Railway Journeys - Series 1, Bangkok
19:00 Saving Lives at Sea - Series 4 Cutdowns, Episode 1
19:30 Celebrity Antiques Road Trip - Series 9, Episode 15
20:30 Winterwatch - Series 8, Episode 4
21:30 QI - Series Q, Queens
22:00 Road to Brexit
22:30 Newsnight - Brexitnight: A Newsnight Special
23:10 BBC Weather - 31/01/2020
23:15 Front Row Late - Series 6, Migration and Culture
23:55 Romeo & Juliet
01:45 Panorama - Britain's Killer Motorways?
02:15 Doctor Who - Series 12, Fugitive of the Judoon

BBC Four
19:00 World News Today - 31/01/2020
19:30 Top of the Pops - 16/02/1989
20:00 Sound of Musicals with Neil Brand - Seasons of Love
21:00 Top of the Pops - 23/02/1989
21:30 Stewart Copeland's Adventures in Music - Series 1, Episode 3
22:30 Buddy Holly: Rave On
23:30 Reginald D Hunter's Songs of the South - Alabama and Georgia
00:30 The Story Of... - Series 1, Pulp's Common People
01:30 Stewart Copeland's Adventures in Music - Series 1, Episode 3
02:30 Sound of Musicals with Neil Brand - Seasons of Love

BBC News
06:00 Breakfast - 31/01/2020
08:30 Worklife - 31/01/2020
09:00 BBC News at 9 - 31/01/2020
10:00 Victoria Derbyshire - 31/01/2020
11:00 BBC Newsroom Live - 31/01/2020
13:00 BBC News at One - 31/01/2020
13:30 BBC News - 31/01/2020
14:00 Afternoon Live - 31/01/2020
17:00 BBC News at Five - 31/01/2020
17:45 The Film Review - 31/01/2020
18:00 BBC News at Six - 31/01/2020
18:30 Sportsday - 31/01/2020
19:00 BBC News Special: Brexit Day
22:00 BBC News Special: Leaving the EU - Part 2
22:40 BBC News Special: The UK Leaves the EU
23:15 BBC News Special: The UK Leaves the EU
00:30 BBC Wales Investigates - Uncovered: The Baby Scandal
01:00 BBC News - 01/02/2020
01:30 Click - 01/02/2020
02:00 BBC News - 01/02/2020
02:30 The Week in Parliament - 31/01/2020
03:00 BBC News - 01/02/2020
03:30 Click - Short Edition - 01/02/2020
03:45 Newswatch - 01/02/2020
04:00 BBC News - 01/02/2020
04:30 Our World - 01/02/2020
05:00 BBC News - 01/02/2020
05:30 The Travel Show - Volcano Tourism

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.