Program 1 (TVP 1)
8:20 Program dnia
8:25 Kurs rolniczy
9:00 Dla młodych widzów – Nie uchwytni mściciele film radz. Cz.I
10:15 W obiektywie – notatnik filmowy krajów socjalistycznych
10:45 W kręgu mistrzów sztuki
11:20 Jać mam serce dla ciebie – pieśni biesiadne i miłosne z XVII w.
12:00 Przemiany - wydanie sylwestrowe
12:30 Piuropusze i ostrogi IV cz.reportażu Szwarc – Bronikowskiego
13:30 Dla młodych widzów: XXVI Trójmecz harcerski
14:30 W 80 dni dookoła świata - film ang.
17:15 Pojedynek - II runda
17:45 Premiera miesiąca: Pan Twardowski – film muzyczny TVP
18:20 Peggy Fleming w rewii - "Lodowe szaleństwo"
19:20 Dobranoc
19:30 Dziennik
20:00 Przemówienie noworoczne
20:20 Polska muzyka taneczna z Poznania
21:15 W starym kinie – Toreador – film archiwalny z Flipem i Flapem
22:05 W noc sylwestrową: Recital Karela Gotta - "Człowiek w ścianie", Teatr rozrywki – Janusz Osęka – Człowiek w ścianie, Łódź w programie noworocznym, Życzenia noworoczne z ZSRR, CSRS, NRD, Życzenia noworoczne TVP - "Dla tych co pracują", Melodie wielkiego ekranu, Ekspres nr.17, Alfabet rozrywki, Toast noworoczny, Wieczór z Dianah Carolli – wystąpią Tom Jones i Hary Belafonte
2:55 Program na Nowy Rok

Program 2
13:30 Program dnia
13:35 Filmy Wojciecha Hassa: Rękopis znaleziony w Saragossie – film fab. polski
16:45 Przegląd wydarzeń roku
17:45 Śnieżnobiała ballada - śpiewa zespół "Novi Singers"
17:55 Stylistyka (sztuka Wenecji) cz. I - reportaż
18:15 Melodie świata: Romanse rosyjskie stare i nowe
19:00 Kino Bolka i Lolka: 1) "Królowa śniegu", 2) "Opowieść grudniowa" - filmy animowane dla dzieci
19:20 Dobranoc
19:30 Dziennik - Przemówienie noworoczne
20:25 Program rozrywkowy z Wrocławia
21:15 Moda, style, zabawy - pr. rozrywk.
21:55 Stare i nowe romanse
22:30 Wieczór przy kominku
23:00 Na życzenie - program rozrywkowy z Katowic
24.00 Życzenia noworoczne - teledysk
0:05 Interklub - program rozrywkowy
1:00 Divertimento - op. IV sylwestrowe – montaż z kabaretow J. Przybory
1:30 Kominiarskie życzenia - program rozrywkowy
2:30 Listy z morza - progr. rozrywk.
3:30 Program na poniedziałek

ORF 1
10.30 Eishockey, Spengler-Cup
16.10 Rauber Rumzais
16.10 Pan Tau
16.40 Zouberkarussell
16.45 Estanzia
17.10 Spotliig
18.05 Wenn nach dem Alter die Jugen kam...
19.00 Ironimus '72< />19.30 Zeit im Bild
20.00 Silvesteransprache von Kardinal Dr. Konig
20.10 Die Fledermaus
22.30 Bilanz des Jahres
0.00 Zum Jahreswechsel
0.05 Der Mann, der Sherlock Holmes war
1.55 SendeschluB

ORF 2
18.25 Die Wustensohne
19.30 Zeit im Bild
20.00 Silvesteransprache von Kardinal Dr. Konig
20.10 Robinson Crusoe in Ice
21.05 Fettaugen
22.30 Frank Sinatra at Royal Festival Hall
23.25 Die 13 Monate
0.00 Zum Jahresweschel: AnschlieBend Tanzparty '73
1.35 SendeschluB

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.