FANDOM


Program 1
8.10 Nowoczesność w domu i zagrodzie
8.35 Studio TDC + ABC...
9.00 Kino TDC Laki — film jugosłowiański (kolor)
9.30 Antena
9.55 Antylopy Gnu — film dok. prod. angielskiej (kolor)
10.55 Dziennik (kolor)
11.10 Rolnicze rozmowy (kolor)
11.40 Bank 440 — Busko Zdrój — Głubczyce
TYLKO W NIEDZIELĘ
12.45 Zapowiedź programu
12.50 Zaprzyjaźnij się z nami (1)
13.00 Laufer i Hana, Jana, Dana
13.30 Zaprzyjaźnij się z nami (2)
13.40 Od Połocka do Mazejkiaj — reportaż filmowy
14.00 Kulisy magii — program rozrywkowy
14.15 Zaprzyjaźnij sie z nami (3)
14.25 Program dla dzieci — „Karampuk” cz. 8 — Tajemnica nie ma końca
14.55 Drewniane kwiaty obywatela chorążego — film dokumentalny poświęcony chorążemu Janowi Kostwińskiemu, który słynie jako utalentowany artysta zajmujący się zapomnianą niemal sztuką intarsji
15.05 Losowanie totolotka
15.20 Wakacje — 3 odcinek serialu TVP dla młodzieży
16.20 Ptaki niedorosłe — widowisko poetyckie zrealizowane przez absolwentów warszawskiej PWST według wczesnych utworów Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
16.50 STUDIO STORT
17.00 Adolf Ciborowski: Świat, który widziałem — gawęda znanego architekta
17.15 Trybunał wyobraźni — program publicystyczny poświęcony filmom grozy
18.05 Pamiętnik literacki Jerzego Putramenta — pisarz opowiada o swoich planach twórczych
18.10 Herb Alpert i Tijuana Bras — występ znakomitego trębacza i Jego orkiestry
18.30 Bank Miast
18.45 Po latach — montaż archiwalnych wydań PKF ukazujący historię powojennej kinematografii Polski Ludowej
19.00 Wieczorynka (kolor)
19.30 Wieczór z dziennikiem (kolor)
20.30 Stawiam na wszystko — film fab. prod. USA
22.00 Pół żartem pół serio — cykliczny program rozrywkowy
22.30 Trójka
22.35 STUDIO SPORT
22.45 Jan Ptaszyn Wróblewski prezentuje (cz. 4)
23.15 Zakończenie programu

Program 2
12.40 Burza nad Białą — film fab. prod. radzieckiej
14.05 Planowanie — teleturniej poświęcony 60-leciu Armii Radzieckiej
14.30 Muzyczna Teleteka
15.40 Wojskowy Film Dokumentalny — O wolną i ludową
16.15 Muzyczny świat Szekspira. Udział biorą: A. Hiolski, B. Olkusznik, Z. Cwioro, Z. Zapasiewicz, E. Buczacki, A. Mrożewski, E Nowakowski, Z. Kornecki oraz kwartet smyczkowy WOSPR1T, chór i zespół baletowy Opery Śląskiej
17.05 VII Międzynarodowy Festiwal Zespołów Pieśni i Tańca — Zielona Góra 76; — Zespół Jean z Hiszpanii (kolor)
17.25 Prawda czasu — prawda ekranu. — Trzecia córka — film fab. prod. radzieckiej (kolor)
19.00 Wieczorynka (kolor)
19.30 Wieczór z dziennikiem (kolor)
20.30 Studio Przebojów — program estradowy TV NRD (kolor)
21.15 Teatr Małych Form. — Opowiadanie z psem Jarosława Iwaszkiewicza „Opowiadanie z psem" ma charakter autobiograficzny
22.00 Kino Letnie — Gangsterzy i filantropi — film fab. prod. polskiej

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.