FANDOM


Program 1 (TVP 1)
8.40 Program dnia
8.45 Nowoczesność w domu i ogrodzie
9.10 Dla młodych widzów: Film z serii Disneyland pt. "O czym szumią wierzby"
10.00 Z cyklu: Spotkanie po latach:  Fechmistrz Kevey i jego ,,cudowne dzieci"
10.35 Z cyklu: Zwyczaje i obrzędy - ,,Przywołanie wiosny" - ludowe zwyczaje wielkanocne
11.05 Winnetou i Apanaczi - film jug.
12.35 Piórkiem i węglem
13.00 Z cyklu: Żywoty instrumentów - flet
14.05 Dla dzieci: Znacie to posłuchajcie
14.35 XYZ - cz. II
15.10 Tele-Echo - wydanie specjalne
16.00 W starym kinie - Flip i Flap
17.10 Wielka gra - teleturniej
18.00 Progi i bariery - program public.
19.15 Wieczorynka
19.30 Dziennik
20.20 ,,Emancypantki" - musical wg powieści Bolesława Prusa
22.20 Informacyjny magazyn sportowy
22.50 Przeboje świata - progr. muz.- rozr.
23.30 Program na wtorek

Program 2 (TVP 2)
14.55 Program dnia
15.00 Dla młodych widzów: Lis - film włoski
15.50 Polacy w Chicago i Detroit: Nad Nilem, Bovadą i Tygrysem - rep. film.
16.30 28 minut z orkiestrą Vaclava Hybsa - progr. TV czechosł.
17.00 Termit - więzień swojego zamczyska - film franc.
17.25 Korona carów rosyjskich -cz. II film radz.
18.30 Utwory dla moich przyjaciół - progr. Józefa Prutkowskiego
19.15 Wieczorynka
19.30 Dziennik
20.20 Z tamtej strony tęczy - film pol.
21.45 Televariete - program TV czechosł.
22.40 Program na wtorek

TF1
12.30 Midi première
12.57 IT1 journal
13.30 Séquence du spectateur
14.00 Ernest le Rebelle - film de Christian-Jaque
15.30 Football: Finale du Tournoi international juniors, en direct de Cannes
16.20 Le Dossier secret des Trésors
17.00 Dessins animés
17.15 Le Proscrit de l'Or en Barre - film
17.45 Les musiciens du soir
18.15 Cavalcade Circus
19.10 Chapi Chapo
19.20 L'île aux enfants
19.40 Une minute pour les femmes
19.47 Le Temps de vivre, le Temps d'aimer (10)
20.00 IT1 journal
20.35 Ailleurs l'Herbe est plus verte - film de Stanley Donen
22.10 Pour le cinéma
23.10 IT1 journal

Antenne 2
14.30 Hier, aujourd'hui et demain
14.30 Aujourd'hui madame
15.20 Les Envahisseurs
16.10 Moto
17.05 Sang et Lumière - film
18.55 Des chiffres et des lettres
19.20 Dessins animés
19.44 L'Age en Fleur 29. Le Grand Jour (4) (Feuilleton)
20.00 Journal de l'A2
20.35 Le Péril bleu - dramatique
22.00 Suite 25
22.30 Journal de l'A2

FR3
18.55 FR3 actualité
19.00 Pour les jeunes
19.20 Reportage sur Borobudur
19.40 Tribune libre
19.55 FR3 actualité
20.00 La télévision régionale
20.30 Les Misérables (2) - film
22.05 FR3 actualité

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.