FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku / Sportowa apteka)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Moda na sukces" (181) - serial prod. USA
8.30 Teleferie: Ciuchciozima
8.55 Zimowy pamiętnik - progr. dla dzieci
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka: Na co dzień
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Sława" (45/46)
10.55 Muzyczna Jedynka
11.00 Poradnik petenta
11.15 M9 - magazyn dla przyszłych matek
11.30 Razem czy osobno?
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy progr. inform.
12.15 Magazyn Notowań: Nie tylko araby Rodem z Andaluzji
Środy artystyczne
12.40 Trzeci wymlar, czyli polskie kino animowane
13.00 Bliżej sztuki: Grafika
13.20 El Dorado
13.40 Zgadnij, wykaż się
13.45 Wielkie historie małych miast: Szreńsk
14.00 Kolekcje osobliwe: Magia gór
14.30 Kino Teleferii: Dolina Moonacre - serial prod. angielskiej
14.55 Program dnia
15.00 Kraina łagodności - program poetycko-muzyczny
15.30 "Moda na sukces" (181) - ser. prod. USA (powt.)
16.00 Ferie z miliardem - telet. dla dzieci
16.25 Teleferie: Baw się z nami
16.40 Halo Koalo - quiz dla dzieci
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Miliard w rozumie - teleturniej
17.45 Z kamerą wśród zwierząt: Poczta zoo
18.05 "Bank nie z tej ziemi" (12): "Puszka z Pandorą" - serial TVP
19.00 Wieczorynka: "Madeline"
19.20 Referenda uwłaszczeniowe
19.30 Wiadomości
20.10 "Ostatni skok" - film fab. prod. kanadyjsko-francuskiej (1991 r., 93 min)
21.45 Puls dnia
22.05 Nowa Polska: Droga do bogactwa
22.35 Mam prawo: Krajowa Rada Sądownicza
23.05 Wiadomości
23.15 Filmy najważniejsze: Przemoc w kinie
0.15 "Z miłosci do nienawiści" - film fab. prod. włoskiej (1992 r., 89 min)
1.45 Dzieje zamku żupnego w Wieliczce
1.55 Heidrun
2.10 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.15 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Dziennik krajowy)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - poranny program sportowo-rekreacyjny
8.00 Programy lokalne
8.30 "Wszystko, tylko nie miłość" (27/28) - serial prod. USA
9.00 Transmisja obrad Sejmu (w przerwie obrad, ok. 13.00 Panorama)
14.55 Powitanie
15.00 "Podróz do wnętrza ziemi z Willym Foggiem": "Milczący przedownik" - serial anim.
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.35 Pejzaże wsi polskiej: Ludzie z lasu - reportaż
16.00 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej
16.55 Referenda uwłaszczeniowe
17.00 Cierpienie ma swoją rolę - film dok.
17.20 "Wzruszam się, na wlasnych filmach - Wltold Sobociński" - film dok.
17.55 Losowanie gier liczbowych Totalizatora Sportowego
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.35 Po rozum do głowy - progr. dla dzieci
20.00 Boże Narodzenie w Watykanie
20.50 Referenda uwłaszczeniowe
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 Ekspres reporterów
22.10 Teatr Dwójki (Scena Popularna): Molier: "Don Juan"
23.40 "Graffiti" - fllm dok. Roberta Balińskiego
0.05 Panorama
0.10 XVI Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu: Ute Lemper - recital (1)
1.10 Zakończenie programu

TV 3 Gdańsk
7.55 Program dnia
8.00 Panorama
8.10 Dzień dobry,tu Gdańsk
8.30 TSI
8.40 Studio zgrabnej sylwetki
8.50 Polityka i okolice - /powt./
9.20 Pętlowa Lista Przebojów /powt./
9.50 Studio "Trójki"
10.05 Zwierzęta z ginącego lasu - serial /powt./
10.25 Dzieci i piosenki Ipowt./
10.55 Witajcie nowi - serial /powt./
11.25 Cristal - serial /powt./
12.00 Twierdza Niepokonana - film dok. pol. /powt./
12.25 Dotknięcie ręki - film obycz. /powt./
14.00 Archiwum morza - mag. /powt./
14.15 45 minut
15.00 Panorama
15.10 Kot rozrabiaka /15/ - serial
15.35 Timberwood i przyjaciele /18/ - serial
16.00 Piętnastolatki /55/ - serial
16.35 Jak pies z kotem
17.00 Teleekspress
17.20 Cristal /368/- serial
18.00 Studio "Trójki"
18.10 Panorama
18.30 Punkt - temat dnia
18.40 Temat wiejski
18.55 Podać rękę
19.00 Niewygodne pytania - prog. publ.
19.30 Czyste szaleństwo! /48/ - prog. sportowy
20.00 Dr Danderfield /1-6/ - ang. serial krym., 1994
20.55 Studio "Trójki"
21.05 Tajemniczy wszechświat Arthura C. Clarke'a 191 - serial dok. /powt./
21.30 Kamerton - mag. muzyki klasycznej
21.50 Panorama
22.00 Namiętność - serial /18/
22.45 Dozwolone od lat 40, czyli...
23.05 Czerwona strefa cz. II.- franc. film sens.
0.05 Zakończenie prog.

TV 5 Wrocław
8:00 Fakty
8:15 Piątka na dzień dobry
8:30 "Cristal" (367) - serial wenezuelski
9:10 TV Polonia
15:00 Czerwone szelko - mag. rządowy
15:10 "Kot Rozrabiaka" (15) - serial anim., Francja
15:35 "Timberwood i przyjaciele" (8)
16:00 "Piętnastolatki" (55) - serial fabularny USA
16:30 Krzyżówka szczęścia
16:55 Perły śląskiej architektury
17:20 "Cristal" (368) - serial wenezuelski
18:10 Fakty
18:30 Magazyn Aktualności Kulturalnych
19:00 Fakty-Refleks
19:10 Klub poszukiwaczy skarbów
19:30 "Czyste szaleństwo" (48) - serial sportowy
20:00 "Dr Danngerfield" - serial krym. ang.
21:00 "Królowa życia" (3) - serial
21:50 Studio Sport
22:00 Fakty
22:30 Studio Sport
23:00 Maria Callas w Covent Garden
0:00 TV Polonia

Polsat
7.00 HaloGra!My
7.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
7.30 Kalambury - program rozrywkowy
8.00 Grand Prix - serial anim. dla dzieci
8.20 Klub Lady Fitness
8.30 Skrzydła - serial komediowy
9.00 Misja Eureka - serial USA
10.00 Za wszelką cenę - telenowela brazyl.
10.55 Jesteśmy - program redakcji religijnej
11.25 Disco relax
12.25 Pieczone gołąbki - film pol.
14.05 Maski - magazyn rozrywkowy
14.35 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.00 HaloGra!My
15.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
15.30 Czarodziejka z księżyca - serial anim. dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Link Journal - magazyn mody
16.45 I wszyscy razem - serial USA
17.15 Kalambury - program rozrywkowy
17.45 Grace w opałach - serial USA
18.15 Gra o wszystko... z Billem Cosby - program rozrywkowy
18.45 Informacje
18.55 Dallas - serial USA
19.50 Informacje
20.05 Airwolf - serial USA
21.00 Gliniarz i prokurator - serial sensac.
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Dolina lalek - serial USA
22.50 Plus Minus - program publ.
23.20 Sztuka sprawiedliwości - magazyn prawniczy
23.50 Motowiadomości
0.20 Audio Gra!My!
1.20 Pożegnanie

TV Polonia
6.55 Dzień dobry z Polski
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 "Szóstka na szóstkę" - program dla dzieci (powt.)
9.45 "Krzyżówka szczęścia" - teleturniej (powt.)
10.15 Jan Serce (1/10): Swaty - serial TVP (powt.)
11.15 Blok programów edukacyjnych
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 Nieproszony gość - film sensacyjno-psychologiczny produkcji polskiej (powt.)
13.10 "Walter Matt" - reportaż
13.45 Historia - Współczesność (powt.)
14.15 "Sejmograf" - magazyn parlamentarny (powt.)
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 Raj - program redakcji katolickiej
15.50 "Generał Sikorski" - film dokumentalny
16.20 Gość TV Polonia
16.30 Stulecie Polskiej Misji Katolickiej w Wielkiej Brytanii - reportaż
17.00 Teleexpress
17.15 Na polską nutę - program dla dzieci (powt.)
17.45 "Krzyżówka szczęścia" - teleturniej
18.15 Lektury satelity: Pan Tadeusz - Księga III: Umizgi, autor: Adam Mickiewicz
19.20 Dobranocka
19.30 Wiadomości
20.00 Festiwal Filmów o Sztuce
21.00 Panorama
21.30 Kobieta po polsku: "Sekret" - film fabularny produkcji polskiej (1973)
22.50 Program na czwartek
22.55 "Hanna Banaszak i jej goście" (1) - koncert
23.45 Noce z muzyką: Recitale laureatów Konkursu Chopinowskiego - Gabriela Montero
0.15 Panorama (powt.)
0.45 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.